Reklama

středa 21. června 2017

Uvažuje německá europoslankyně o Česku jako ještě o protektorátu?

Milan Radek
21.6. 2017   Rukojmí
Chtěla by poslat aspoň jednu vesnici do některé země V4. To proto že by se mezi svými cítili lépe. Čímž dokázala že už ví že se muslimové integrovat nebudou, tak vesničky pro migranty jsou jedinou možností, ale už ne do Německa.

Asi už to nezvládají, i když to Angela slíbila. Pokud by se to podařilo prosadit, vesničky pro různé migranty by EU podporovala, tak by to do EU proudilo horem pádem, mezi svými lidmi a zvyky, a za evropské peníze by to bylo ještě lákavější. Takže bych té europoslankyni rád poslal třeba pár syrských rodin do jejího bejváku.
Že by to byla ode mne drzost protože nemám právo rozhodovat o jejím bejváku? Ale proč ne? Sakra, když ona rozhoduje o cizí zemi kam chce posílat celou vesnici, to jen jako na začátek jak se to osvědčí, a zřejmě se nezeptala ani těch Syřanů zdali by do nějaké té xenofobní rasistické země vůbec chtěli, vzpomeňte na syrské údajné křesťany a ten přemalovaný kravín. Ale i Francie je nebezpečná a xenofobní, také zrovna čtu jak se zoufale z té Francie snaží utéct, tam by vesničku nenašroubovala?
Když místo toho aby oslavovali její náramný nápad ji nadávali, tak trochu ubrala. Ale prý je smysuplné brát celé komunity. To jako že budou rovnou verbovat a přesídlovat celé vesnice nebo co? Má ona vůbec šajnu o uprchlících? To si myslí, že celá vesnice nebo ulice se sejde na schůzi a odhlasuje, že půjdou spolu založit svojí vesnici někam jinam?
Kam na ty hovadiny v europarlamentu chodí? Nebo snad na něčem jedou? Jestli to půjde dál, tak jsou za chvíli schopní navrhnout přesídlování třeba celých afrických zemí. To chce antidoping, to snad není možné.
Zrovna se v Bruselu chtěl jeden jedinec odpálit za pokřiku Allahu akbar. Prej na nádraží. Neví někdo jestli to nádraží není blízko Europarlamentu? Možná zabloudil.

27 komentářů :

 1. Ne ještě o protektorátu, ale řekl bych stále jako o protektorátu. "Náčelnice" Merklová v tomto módu jede stále. MJ

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Komentátor Keller a europoslanec dnes klade správnou otázku - když přesídlovat celé vesnice, proč nepřesídlovat celá města - proč mají být města diskriminována? Ta Němka si ovšem vzopomněla na staré německé heslo, že na východě je Lebensraum.

   Smazat
 2. Co tak poslat tuto ženskou do Saudské Arábie alespoň na 3 měsíce? Tam by ji hned ukázali, kde je její místo ve spooečnosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta ženská - je to čistokrevná Němkyně, nebo "přeživší holokaustu"?

   Smazat
  2. To je čistokrevná Němkyně asi jako Halík nebo Ozubená pleš vlastenci. V každým případě by ji burka sekla. Osobně bych se vsadil, že má Turecký kořeny a myslí to dobře. Ne se Slovanany, samosebou. Hm... To jsem si nikdy nemyslel, že na stará kolena začnu bejt xenofob a nacionalista. Tedy aspoň podle hodnotného Honibrka.

   Smazat
 3. To si myslím, že by jí nepomohlo. Nasadit jí svěrací kazajku, zavřít na celu s dozorem a přikrát denně ji připustit s těmi" milounkými" migranty ať si taky užije. Když použiji výraz naší hééééérečky, Tak jsou to nadsamci, tak proč jí nedopřát trošku toho povyražení. Stačilo by třikrát denně tak po třech, nebo pěti?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím, jaký léčebný proces se používá na vymývání mozků, při vstutu do europarlamentu, ale tady je důkaz toho co za osobnosti jsou příjímány to tohoto orgánu.

   Smazat
  2. 16:17 - kdyby jí vymyli mozek, polepšila by si. Vypláchli by z něj aspoň to hovno co tam má.

   Smazat
  3. Měla by opakovaně dostat od imigrantů do svého sluníčka pořádný gender.

   Smazat
  4. Pěkně na ní pustit celou vesnici (pouze chlapů) a hromadně jí dopřávat sexuální potěšení. Že nechce? No to se na to podíváme ...

   Smazat
  5. Do no-gó zóny ,ať si užije !!!

   Smazat
 4. Zpitomělá Němka. Němci páchají sebevraždu a ještě při tom jásají! To tu ještě nebylo! Tak takhle dnes vypadá kdysi pyšný héééérnfolk, který chtěl dobýt svět!!!

  OdpovědětSmazat
 5. No v tomto případě to platí snad stonásobně, že " ryba smrdí od hlavy". Sakra, co to berou, to není ani perník ani LSD, co to jen může být, že je to tak silné.

  OdpovědětSmazat
 6. Nám jazykově nejbližší Slováci, bohužel před 25 lety podruhé v historii pomohli rozbít velmi dobře fungující projekt Československa a dnes Češi jsou novým Protektorátem a Slováci malou cikánskou farskou republikou s problémy se sousedním Maďarskem. Němci se sjednotili a pomohli zničit zemi která jim v Evropě vždy překážela. Bohužel...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel 16:27 máte v tomto naprostou pravdu. Okolíční státy se sjednotili a Klaus se hrabavím Nečiarem rozbili naši zem. Kdejaká svoloč si nyní dělá na naši zem nároky. To ale díky zaprodaným vládám od té " sametové" a hlavně pravdoláskařům až po dnešní tzv. výkvět národa. Nezdá se vám, že ten květ začíná sakra smrdět. Mám za to, že je proto potřeba se zbavit veškerých takových to loutek, ne jen jedné strany. Kdejaký černoprdelník leze náckům do zadku a ještě se jim omlouvá za to, že naši předkové bránili naši zem. Kde to žijem a kdo nás vlastně zastupuje. Stydím se za tuto vládu. Zlatí komunisti, nestihlí rozkrást asi 5% toho, co zozkradla tato svoloč.

   Smazat
  2. Treba si uvedomiť, že na rozpade nášho spoločného štátu mali svoj podiel viny obidve strany - tak ako je tomu při rozpade manželství. Ožran Havel urobil všetko, čo dopomohlo k rozpadu. Sú to známe skutočnosti, napr. konverzia zbrojárskej výroby na Slovensku alebo jeho provokácia na mitingu v Bratislave (bol som tam). Hlavne, že i naďalej bol prezidentom (Slováci ho nechceli, chceli Dubčeka) a poslúžil ako služebníček a onuca svojim nemeckým protektorom. Premiér vlády Klaus si uvedomoval, že Slováci nechcú jeho naoktrojovanú ekonomickú zkúšobnú laborator. Preto mu vyhovovalo rozdelenie ekonomik medzi Českom a Slovenskom - veď jedna sa predsa lepšie oblbuje a kočíruje. A slovenský Mečiar si zasa uvedomoval, že lepšie je byť štukou v malom rybníku, jako byť kaprom vo veľkom rybníku. A tiež byť u toho, keď sa parcelují výdobytky socializmu do vlastných vrecák. To zrejme bol aj jeho prednostný chtíč bez ohľadu na voľu ľudí.
   Bratislavčan

   Smazat
 7. Die Frau Keller ist psychopatische europazient.Přeji Němcům, kteří ve 20.století vyvolali 2 ničivé světové války, prováděli genocidu národů a Češi měli být vyhnáni, zlikvidováni a vysídleni za Ural, aby se ještě více semkli, vzmužili a navezli si k sobě ne syrské vesnice, ale celá velká města a kompletní sever Afriky!!!Naše hranice musí být naprosto uzavřená.Pryč s EU a všemi šílenci, kteří vládnou Evropě!!!Volíme Tomia a SPD!!!

  OdpovědětSmazat
 8. Západ nás už od 89 roku bere jako svou studenoválečnou kořist a podle toho s námi taky jedná. Jsme vazaly západu a hlavně pro Německo kolonií s velmi levnou pracovní silou. Naše vláda je loutková, plnící příkazy ze západu, jednou z USA, podruhé z Bruselu, jindy z Německa a tak pořád dokola. Když necháme dál u nás vládnout ČSSD, KDUČSL, TOP09, ODS i ANO nic se nezmění. Všichni razí v podstatě stejnou politiku aby nás udrželi, jako levnou montovnu zahraničního kapitálu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17.04-přesně tak to je!Východní Evropa má sloužit 4.říši jako levná pracovní síla, skládka nepotřebného odpadu, lokaj a poslušný mopslík, který bude 4.říši vždy po vůli.Frau Keller řekla v ojroparlamentu nahlas to, co si většina tamních šílenců, v tichosti myslí.

   Smazat
 9. ČR je skutečně protektorát,tentokrát 4té říše.
  K dovršení všeho vedou tento protektorát opět
  lidé typu Hácha a Moravec a přesvědčují národ,
  jak je to dobře.Kromě toho bude protektorát,a
  nejen on,použit proti"nebezpečí z východu",aby
  se zase neprolévala vznešená arijská krev.
  Tomu všemu velká část národa věří a přeje si to.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 10. Tak ať jí ta milka pošle. Taky můžeme Němcům připomenout novodobé Lidice v českém vydání. Chlapy pošleme do Německa, ženský pro pobavení našim žoldákům do Afghanistánu a děti se pokusíme převychovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doufáte, že vaší převýchovou malí černoušci zbělají a půjdou maminku poprosit (po řádném dokončení svých domácích prací) o povolení jít se učit? TO BYSTE MUSEL SEHNAT DĚTSKÉ MÝDLO "ARIJEC" Z "ČESKÉ SODY". To by se ale asi Ahasvér a spol. moc zlobili, že jim ze ZBRANĚ K ZARUČENÉ LIKVIDACI EVROPANSTVÍ děláte něco UŽITEČNÉHO PRO LIDI...

   Smazat
 11. Bohužel současné dění se velmi podobá tomu předvečeru 2.SV... Nechci být skeptik,ale historie se po staletí opakuje. Lidstvo je v tomto ohledu nepoučitelné... Po válce jsme dostali od osvoboditelů mír,dnes lezeme agresorům do zadku... Pro ,,anglosasy´´ nikdy Slovan nebude rovnocennou rasou! Škoda,že to Evropští Slované nevidí...

  OdpovědětSmazat
 12. Co chcete od zeleny kravy!Zeleny,slunicka,neziskovky a podobna nebezpecna cvoloc mimo zakon a zavrit!

  OdpovědětSmazat
 13. Jo máme u voleb poslední šanci jinak budou tyhle šílenosti i u nás.

  OdpovědětSmazat
 14. Moc dobře si pamatuji, jak začátkem 90. let na nás Němci a Rakušáci koukali z patra a považovali nás za póvla zaváděli ochranu svého pracovního trhu. Smáli se našim Škodovkám. Dnes se nesmějí a Škodovka je jim dobrá, stejně jako Hyundai nebo Kia. Dnes když jim hrozí absolutní zanegření a pomuslimákování jim najednou pracovití a platící Češi nevadí a najednou máme být solidární a nést s nimi břemeno přílivu negrů a všech možných přičmoudlých vyžírků. Ptám se proč? Proč bychom měli? Kdy byli oni s námi solidární? Kdy nám pomohli místo loupení a vyvražďování? Od dob Bílé hory nás jen terorizovali, tak jaká solidarita? Nač? Jejich frau führerin si smradláky pozvala, tak ať si své "hosty" nechá a nepokouší se je ubytovat u sousedů. A ještě bych jí nádavkem poslal naše oddané milce sudeťáků jako Hermana, Bělobrádka, Sobotku a další zrádce i s rodinami. Ať si užijí skvělý život v novém Německu, ale bez možnosti návratu. Myslím, že ta prasata by nikomu nescházela.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.