Reklama

úterý 20. června 2017

V Evropě dochází k nahrazování obyvatelstva

Giulio Meotti
20.6. 2017   Zvědavec

Do roku 2065 se předpokládá, že dorazí 14,4 milionů migrantů. Připočteme-li je k pěti milionům přistěhovalců, kteří jsou v současné době v Itálii, lze předpokládat, že 37% populace budou tvořit cizinci: na každé tři obyvatele připadne více než jeden imigrant. 

  Pašeráci přivádějí migranty k lodím nevládních organizací, které poté doplují do italských přístavů. Bylo zahájeno další soudní vyšetřování, týkající se ekonomických zájmů mafie při nakládání s migranty po jejich příjezdu.Nemůžeme srovnávat migranty se Židy, kteří prchali před nacismem. Například papež František nedávno přirovnal migrační centra k nacistickým „koncentračním táborům“. Kde jsou plynové komory, lékařské „experimenty“, krematoria, otrocká práce, nucené pochody a popravčí čety? Tato srovnání jsou šířena médii z jasného důvodu: ukončit debatu.


Nejprve to byla „maďarská trasa“. Potom to byla „balkánská trasa“. Nyní je epicentrem této demografické katastrofy Itálie, která se stala zranitelným místem Evropy v důsledku příchodu stovek tisíc migrantů.

Během nedávného třídenního období dorazilo téměř 10 000 uprchlíků, takže počet migrantů za rok 2017 překročil 60 000, což je o 48% více, než ve stejném období v loňském roce, kdy jich připlulo 40 000. Během velikonočního víkendu bylo ve Středozemním moři zachráněno a přivezeno do Itálie rekordních 8 000 migrantů. A to je jen špička ledovce: během léta se počet příchozích z Libye ještě zvýší.

V Itálii probíhá výměna obyvatelstva. Pokud však otevřete mainstreamový tisk, stěží někde tyto údaje naleznete. Žádná televizní stanice se nevěnuje tomu, co se právě děje. Žádná kritika není povolena. Invaze je prostě hotovou věcí.

V roce 2016 připlulo k břehům Itálie 176 554 migrantů - osminásobný nárůst od roku 2014. V roce 2015 jich bylo 103 792, v roce 2014 bylo migrantů 66 066. V roce 2013 jich bylo jen 22 118. V posledních čtyřech letech se do Itálie dostalo 427 000 migrantů. Za pouhých prvních pět měsíců tohoto roku 2017 Itálie přijala 10% celkového počtu migrantů za poslední čtyři roky.


Jsou dny, kdy italské námořnictvo a pobřežní hlídky zachraňují až 1 700 migrantů během 24 hodin. Itálie je vyčerpaná. Existují zde vesnice, kde jednu desetinu obyvatel tvoří noví migranti. Jsou zde např. vesnice s 220 obyvateli a 40 migranty.

Jedním z hlavních aspektů této demografické revoluce je ten, že se odehrává v zemi, která dramaticky stárne. Podle nové zprávy italského statistického úřadu poklesne italská populace v polovině století na 53,7 milionů obyvatel - což je ztráta 7 milionů lidí.
Itálie, která má jednu z nejnižších úrovní porodnosti na světě, každoročně ztratí 600 000 až 800 000 občanů. Imigrantů bude přes 14 milionů, což je zhruba jedna čtvrtina celkové populace. Avšak v tom nejpesimističtějším scénáři by italská populace mohla poklesnout na 46 milionů, což by byla ztráta 14 milionů lidí.

Podle zprávy OSN budou v roce 2050 tvořit třetinu italské populace cizinci.
Zpráva s názvem „Nahrazující migrace: Je to řešení pro klesající a stárnoucí populace“ se zamýšlí nad kulturním tavicím kotlíkem, který by mohl explodovat a vyvolat kulturní a sociální napětí. Úroveň příchozích do roku 2065 poklesne z 300 000 na 270 000 osob ročně; během stejného období se očekává, že přijde 14,4 millionů lidí. Když tuhle cifru připočteme k více než pěti milionům migrantů, kteří v Itálii v současné době jsou, očekává se, že 37% populace budou cizinci: což je více než jeden na tři obyvatele.

Navíc tento systém humanitární pomoci provázejí nové skandály. „Investigativní hypotéza, která ještě musí být ověřena, je, že subjekty, propojené s ISIS, působí jako logistická podpora migračních toků.“ Tohle varování právě obdržel schengenský výbor, hlavní italský protimafiánský a protiteroristický prokurátor Franco Roberti. Nyní znalci vyšetřují spojení mezi pašeráky migrantů v severní Africe a italskými nevládními organizacemi, působícími ve Středomoří. Pašeráci přivážejí migranty k lodím nevládních organizací, které poté doplují do italských přístavů. Bylo zahájeno další soudní vyšetřování týkající se ekonomických zájmů mafie při nakládání s migranty po jejich příjezdu.

Pouze 2,65 procentům přistěhovalců, kteří přišli do Itálie, byl podle Organizace spojených národů udělen azyl skutečného uprchlíka. Ostatní migranti zjevně neprchají před válkami, ani genocidou. Avšak navzdory všem těmto důkazům nelze přistěhovalce srovnávat se Židy, kteří prchali před nacismem. Papež František nedávno přirovnal migrační centra k nacistickým „koncentračním táborům“, ale kde jsou všechny ty plynové komory, lékařské „experimenty“, krematoria, otrocké práce, nucené pochody a popravčí čety?

Italské noviny nyní publikují články o „středomořském holokaustu“, kde srovnávají migranty, kteří zemřeli během cesty, když se pokoušeli dostat do jižní Itálie, s Židy, kteří zahynuli v plynových komorách v Osvětimi. Gad Lerner, jiný novinář, podporující migranty, popsal jejich stav stejným výrazem, který nacisté používali pro Židy: untermensch, podřadné lidské bytosti. Tato srovnání jsou šířena médii za jasným účelem - uzavření diskuze.

Abychom pochopili, jak hanebná tato srovnání jsou, musíme se podívat na náklady za každého migranta, které jsou hrazeny z italské státní pokladny. Jakmile jsou přistěhovalci zaregistrovaní, dostávají měsíční příjem ve výši 900 eur (30 eur na den na osobní výdaje). Dalších 900 eur je určeno Italům, kteří je ubytovávají. A na pokrytí nákladů na pojištění je zapotřebí 600 eur. Celkově každý migrant stojí italskou pokladnu měsíčně 2 400 eur. Plat policisty je poloviční. A námořní dobrovolník, který zachraňuje migranty, dostane částku ve výši 900 eur měsíčně. Byli nacisté také tak laskaví ke svým židovským untermenschen?

Náklady na migranty jsou pro veřejné finance Itálie již tak obrovské, že zcela ničí možnost jakéhokoli hospodářského růstu. „Celkový dopad na italský rozpočet (výdaje na migranty) je v současnosti vyčíslen na 2,6 miliardy eur za rok 2015, za rok 2016 by to měly být 3,3 miliardy a za rok 2017 to budou 4,2 miliardy eur, a takto nepřetržitě dál,“ uvedlo ministerstvo hospodářství. Tato čísla jasněji ukazují, kolik Itálie utrácí během této krize: v roce 2017 vláda vynaloží 1,9 miliardu eur na důchody, ale 4,2 miliardy eur na migranty; 4,5 miliardy eur na plán sociálního bydlení oproti 4,2 miliardám eur pro migranty.

Italský kulturní establishment se nyní zcela zaměřuje na podporu této masové migrace. V italském filmu Fire at Sea (Požár na moři), který byl v loňském roce nominován na cenu Akademie, je hlavní postavou lékař, který migranty po příjezdu ošetřuje. Italský premiér Matteo Renzi přinesl na zasedání Evropské rady 27 DVD s tímto filmem. Italské komerční televizní kanály natočily řadu televizních pořadů o migrantech, např. film „Lampedusa“, pojmenovaný podle italského ostrova. 100 000 Italů se dokonce sešlo v ulicích Milána na „manifestaci solidarity“ s migranty. Co to však může být za „solidaritu“, když italská vláda zachránila půl milionu lidí a vypadá to, že se celá země rozhodla otevřít dveře všem obyvatelům severní Afriky?

Winston Churchill byl přesvědčen, že Středomoří je „zranitelným místem“ Hitlerovy Evropy. Nyní se stalo zranitelným místem evropské transformace na Eurábii.


A Replacement of Population is Taking Place in Europe vyšel 14. června 2017 na gatestoneinstitute.org. Překlad v ceně 460 Kč Zvědavec.

Poznámka editora

Shodou okolností mi dnes v poště přistál email s odkazem na článek Bílí a černí – 100 faktů. Autor cituje sto důkazů o nedostatečnosti a deficitu černých. Bohužel v článku chybí jakékoliv odkazy na zdroje, takže je to jen ve stylu „jedna paní povídala“. Ale i kdyby pravdou bylo jen deset procent uvedených faktů, bylo by to dost závažné čtivo nutící k zamyšlení. V každém případě si ten stáhněte, dokud můžete.

A současně jsem před několika dny četl na iDnes článek prorežimního pisálka Luboše Palaty (někdy si myslím, že si ten chlap dělá srandu, přece nemůže být TAK BLBÝ. Ani můj pes by nebyl schopen zplodit takové kraviny. Kam se hrabou marxističtí politrukové z dob nejtvrdší totality.) Erasmus přinesl Evropě za třicet let nové elity, ale i milion dětí. Je to další děsivé čtení. Děsivé v tom, že elity už otevřeně přiznávají, že cílem je nová populace „Evropanů“. Palata podává výměnný studijní program Erasmus jako nástroj k páření se s jinými rasami a hrozně si pochvaluje, že jen díky tomuto programu už tady máme milión nahnědlých dětí. Takže ne studium, učení jazyků, ale mísení ras je to, co potřebujeme.

#girlsgoneblack #snowbunny #teamblackboys #cuckold #hotwife @hashtagbbc pic.twitter.com/VAuidTjP4A— Girls Gone Black (@girlsgoneblack) 19. června 2017

#girlsgoneblack #snowbunny #teamblackboys #cuckold #hotwife @hashtagbbc pic.twitter.com/bsqc3thbf4— Girls Gone Black (@girlsgoneblack) 15. června 2017

#girlsgoneblack #snowbunny #teamblackboys #cuckold #hotwife @hashtagbbc pic.twitter.com/m7lsZMrZMK— Girls Gone Black (@girlsgoneblack) 14. června 2017

33 komentářů :

 1. osobně to vidím na vystěhování z Evropy, co nejdále za Ural

  OdpovědětSmazat
 2. Evropská Unie by měla jednat jako celek, a vyhlásit nulovou imigrační politiku. Jinak z toho bude druhé stěhování národů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je omyl.EU jedná jako celek podle nařízení režimů USA,Británie a Izraele.Je nutné si uvědomit ,že USA okupují většinu Evropy a tak diktují poskokům ze zemí NATO co musejí udělat.Vždyt tu celou obrovskou invazi migrantů mají na svědomí právě tyto státy.Jim jde o zničení národů Evropy a jejich kultury.Režim USA toto dělá v celém světě.
   Na řadě je válka proti Rusku.Do toho svinstva zatahuje režim USA všechny s cílem vyhladit co nejvíce lidí.Každý den jsme svědky krvavých akcí migrantů s cílem vyvolat strach.Proto také do Evropy byli navezeni.Vždyt nejvíce jich tzv.utíká ze zemí kde působí vojska USA.Takže ten tzv.islamistický mor je prací USA a dalších zemí.Německo musí být zticha ,nebot má vnucenou smlouvu o okupaci armádou USA až do roku 2099.
   A to toho datumu režim USA stačí demokraticky svojí armádou způsobit všechno nejhorší.

   Smazat
  2. Proč migranty nebere Izrael??? Také v Sýrii bombarduje a má to hned vedle!!!

   Smazat
  3. Migrace má dva cíle:jeden je přeformátovat Evropu na Chalífát v podřízenosti sionistů k útoku na Rusko a druhý:nynější sérií válek na Středním východě a vyháněním vylidnit od Arabů území mezi Nilem a Eufratem k naplnění dávného snu sionistů o "Velkém Izraele" a proto se v imigraci a těch válkách tak angažují právě židé a jejich organizace a politici a to nejen v Izraeli...stačí se podívat na Sorose a jeho mafii...

   Smazat
  4. Dnes je jasny ,ze jsou za tim elity , vitaji a vy budte obeti vrahu.
   Potrebuji lepsi vojaky nez je ubohe NATO, neschopne niceho mimo pisteni generalu smerem na Rusko..
   Zatimco prohravaji vsude na cele care...
   Nova evropska armada /prej nemaji dost armad , vydaje jsou skoro dnes 800 miliard , srovnej s Ruskem 55 miliard /pouhych/a s Cinou 200 miliard/ je zamer...Pak zase fanatiky vycvici a poslou na Rusko jako obycejne...a jako predtim..
   Nikdy se na pr. vlada EU nehajila zajmy treba ceskych delniku, kdy by prijel nekdo a durazne zadal stejne platy pro delniky a zlepseni ekonomickych a zivotnich podminek treba pro vsechny obyvatele Ceska, Madarska atd.!!!
   Tedy podminek ktere maji pouze elitni /a tvrde diktujici ostatnim/staty EU ,Germani a francouzi !!
   Tady na prikladu rasismu proti populaci Evropy je nejlepe videt jejich plany..

   Smazat
  5. 23.20
   To je skutečně možné:
   http://www.granosalis.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2470261

   Smazat
 3. Česká republika si hranice pohlídá, kvóty neprojdou, i kdyby to mělo znamenat naše vystoupení z EU. Ať se země, které migranty přijímají, připraví na to, že se o ně také budou muset postarat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ceska ocasni republika se vzda

   Smazat
  2. Jak probrat toto:

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vite-co-Posleme-do-vychodni-Evropy-cele-vesnice-ze-Syrie-navrhla-zelena-z-Nemecka-A-je-zde-neco-kvuli-cemu-bychom-to-meli-brat-vazne-492938

   Myslite, ze se nekdy zmeni, nebo nekdy byli jini?

   Smazat
  3. 17:12 Četl jsem to nás bude čekat pokud nebudeme jednotně volit SPD.

   Smazat
 4. Ochrana Schengenských hranic neexistuje. Ilegální imigrace také ne. "všichni jsou "legální" uprchlíci" Zákony přestaly platit a do Evropy může každý, kdo si u pašeráků zaplatí místo na nafukovací člunu. A to není vtip, to je oficiální politika.

  OdpovědětSmazat
 5. Naše děti se musí učit anglicky a rusky, aby mohli emigrovat do Austrálie nebo na Nový Zéland, až Islamisté ovládnou Evropu. A až ve válce s Ruskem to projedou, pak se snad budou moc vrátit.

  OdpovědětSmazat
 6. Dneska už nikdo nepochybuje o tom, že se jedná o záměrný, předem připravený program nahrazení původního evropského obyvatelstva.
  Náznaky toho, kdo za tím stojí můžeme pozorovat. Jednak už notoricky známý globální zločinec Soros, evropské "elity" a globální "elity".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to spontánně vzniklý byznys převaděčských mafií, a tak jako každý obchod, má tendenci napomáhat sobě, aby zůstal trvalým. Čím víc prostředků pašeráci získají, tím víc jich mohou investovat do podplácení úředníků, a to až po evropské politické špičky.

   Smazat
  2. Ty seš taky "spontánní",ale natvrdlík,že mu není rovno !!!
   Ta migrace je samozřejmě plánovaná a řízená...Němec do války proti Rusku nechce jít,tak si světové židovstvo našlo náhradníka,který to pro něj rád udělá,protože má tu správnou válečnou ideologii,náturu i idiocii,aby se dal dobře ovládat a Němec a další hlupáci,jako ty,budou nahrazeni a to s pomocí vnitřních zrádců a zaprodanců všeho druhu od naivků až po prodejné grázly a politiky.
   Migrace je jen další kolo boje sionistů o ovládnutí zbytku světa-Ruska a Číny cizíma rukama a opakuje se přesně to,co vedlo k 2.sv.válce,jen v "bledě modrým..",sjednocování velení a totalitarizace EU směrem ke koncentraci potenciálu Evropy a všeobecná militarizace a výměna zpohodlněného Evropana nezatíženého předpojatostí vůči Rusku za náboženskou demagogií zblbnutelného musulmana,jako kanonenfutr.Max.jedna generace a Evropa bude jeden sjednocený lágr "Islámského státu",ovládaný s lehkostí sobě vlastní židy,jako je Soros,Rothschild,Sarkozy,Nulandová,Porošenko,Babiš atd....

   Smazat
  3. ..Kalous, Bushové, Clintoni, May, Cameron, Makaron, Makrela, Pappa Francesco:-) Je to pod kontrolou. V USA došly suroviny, resp., žádné další se už nedají koupit, přišli o Afriku, Indii, žijí na dluh. A Evropani mají kulturu, přemýšlejí, spotřebovávají spoustu zdrojů a ani nevyrábějí další tupé otroky. Je to kontinent, který se nabízí jako odrazový můstek na Rossiu. Tam se lze pořádně napakovat. Ale před tím se ještě zmenší počet bílých samečků v útoku na Rusa....
   Volím SPD. Napadá vás něco lepšího?

   Smazat
 7. Migrace?Stěhování národů? Proč krach původní evropské populace? Co a kdo udělal špatně? Mají na tom zásluhu agresívní války "Západní" civilizace proti muslimskému světu? Proč zve kapitál lacinou "pracovní sílu"? Proč nemáme ochranu proti ilegální migraci? Proč vyhazujeme peníze za nefunkční NATO?
  K čemu nám bude Česko bez imigrantů, když budeme obklopení muslimskonacistickým světem? Politikům EU jsem přestal rozumět, v čí službách vlastně pracují? Přestal jsem se divit výkřikům ala "zlatý komunismus", "zlatá RVHP"," zlatá Varšavská smlouva, které nás nekomandovaly, jako EU a NATO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Migrace nabírá momentum, dnes už se propracovala téměř k normálnímu stavu. Je to stav, který se nezastavuje, ale kterému se přizpůsobuje. Proč? Protože Evropě schází rozhodnost, a také demokratická vůle, viz výsledky voleb v Německu a ve Francii. Evropa demokraticky páchá kulturní sebevraždu.

   Smazat
  2. Trump, prestoze je ohryzavan krysami, snizil priliv ilegalu o 40 procent
   Deputy Honolulu
   Musite vystacit se mnou nez se vrati Honolulu Maximus

   Smazat
  3. Nicky Deputy Honolulu a Honolulu Maximus jsou falesne. Opravdovy Honolulu jsem ja - hajzldedek a celebrita od hajzlu, protože ted delam Trumpovi sraci prkynko!
   Honolulu - hajzldedek a hajzlcelebrita

   Smazat
 8. jak jsme mohli tak dlouho existovat bez europarlamentu, to tedy nechápu: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/441278-europoslankyne-chce-do-vychodni-evropy-presidlit-cele-syrske-vesnice.html

  OdpovědětSmazat
 9. Proč Británie vystoupila z EU? Protože by jí Evropská komise, vláda nebo jak si to říkají, naoktrojovala přijetí desítek tisíc migrantů z Itálie, Řecka, Francie, a Británie by jako "poslušná a hodná" země, která nezavdá Evropské unii důvod k soudním tahanicím, kterými nyní EU vyhrožuje Česku, Polsku a Maďarsku, byla nucena tyto desítky tisíc příjmout. Předvídavost je zachránila před kvótami a prolomením LaManšské cesty. Jaké bude další dějství? To ukáže příští rok. EU si na V4 vyláme zuby, a bude muset chtě nechtě začít řešit problematiku migrace v úplně jiném stylu, než dodnes.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale hovno
   Cesko se podda s bude EU zase lizat prdele
   Klidne se s tebou o to vsadim

   Smazat
  2. Brexit není odchod britů jako lidu ale opět práce globálních britských elít ve spolupráci s jejich pravou rukou you S ej. Brek Zit byl organizovan a naplánován jen proto, aby nezůstaly v klubu sebevrahů. Dokonalá práce Camerona, za jedna, děkujeme.

   Smazat
 10. No,měly by jsme znovu začít "kdo jsu boží bojovnici a zákona jeho......
  "a vyhnat tu bandu navždy z naší vlasti pryč. Chce se to jenom sjednotit a konečně povstat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jó; a budou nám NADÁAT DO NACISTŮ A DO ANTISEMITŮ... takhle kdyby byly těmi zločinci Rusové, to by byla jiná. To by se chválokydy i metály z plechu jenom hrnuly...

   Smazat
 11. Český národ je plný zbabělců a páté kolony SRN.
  Celá tato migrace je řízena ze zahraníčí asi z
  USA a SRN s jalovicí Merkel v čele to jen vítá.
  Zlikvidují se evropské národy,které si pamatují
  německá zvěrsta v jimi vyvolaných světových
  válkách.Muslimové totiž podporovali Hitlera a
  nynější vládci doufají v jejich další podporu.
  Český národ a stát může zachránit jenom a pouze
  včasné zpřetrhání svazků s Německem a tím pádem
  z celou jejich 4tou říší.Asi z říše snů!Podle té
  páté kolony prý nemůžeme bez Němců existovat.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 12. Bratříčku pozor dej, táhnou k nám bubáci
  bez studu, bez zábran, bez zájmu o práci.
  Pašíři z nadací, vezou je sem na loďkách.

  Se slzou na víčku, hledíme na nebe
  buďme však stateční, neb zle se nám povede.
  Domov náš zůstal by, pouze na starých fotkách.

  Kam přišli, tam se pak setmělo
  tamní noc nebude krátká.
  Evropy vlkům se zachtělo
  bratříčku, zavírej vrátka........

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to přesné,výstižné. Bombové a jiné útoky lidí z "jiného" světa na Evropany,jsou už jenom hnusná třešnička na odporném "dortu".A nejhorší na tom všem je,že tento dort si pečeme my sami,respektive naše největší a nejbohatší "elity". Karel z Plzně

   Smazat
 13. A víte co?Ukamenujte mně,ale patří to nám i celé Evropě.Pokud nepochop í VŠICHNI,že je to řízená akce zlikvidovat Evropu z USA a jejich podpinďousy Německem,Itálií,Španělskem,Řeckem a Francií,budeme mlčet při dalších a dalších přísunech tohoto zvěrstva neziskovými organizacemi za podpory vlád zemí EU/není to jenom tak,že,že tu byl ten alkoholik za Srabotkou, že se Macron setká nejdříve s představiteli V4/,nic jiného si nezasloužíme,než zánik rasy!Fr.

  OdpovědětSmazat
 14. JSTE BYLI hledat příležitost k získání bohatství Můžeme vám pomoct vyrazit na cestě k bohatým objednávkám pro BLANK ATM KARTU, HACK DEBIT KARTU, KTERÁ MŮŽE DÁVAJÍ ZÁRUKY ZDARMA ZDARMA NEBO LET US HACK A UPGRADE SUMU VÁŠ BANKY ÚČET S VÁMI ZÁKLADNÍMI PODROBNÝMI BANKOVÝMI DETAILMI, JEŽ JSEM POSKYTUJEME DALŠÍ HAKINGOVÉ SLUŽBY, MŮŽEME POMÁHAJETE, ŽE VÁM ZAHRŇUJETE VOZIDLA S NÍZKÝM RIZIKEM Z VAŠEHO KONCE. KONTAKTUJTE NÁS
  Turkhackoffical@gmail.com

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.