Reklama

sobota 17. června 2017

Ve středu 14.6.2017 odklepla vláda Lithium miliardáři Janečkovi na místo státní těžební firmy Diamo.

17. 6. 2017
A dál?

31 komentářů :

 1. Janeček s podivnou historkou o nabytí majetku připomíná Šoroše, který také podivuhodně zázračně zbohatl téměř ze dne na den. Oba jsou vlastně takové silné vlivové agentury "humanistických" snah USA a NATO. Proč je tedy za to neodměnit, že?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nehledejte v tom žádný zázrak. Janečkův otec byl rezidentem čsl.rozvědky ve Švédsku. Z toho titulu musel mít přístup i k zahraničním tajným fondům rozvědky. Mladej venku vystudoval a pro začátek zřejmě zdědil nějaké ty přístupy ke kontům... Prostě nestartují všichni z jedné startovní čáry. Kecy o zázračných programech pro obchodování na burze u zasvěcených jen vyvolají úsměšek.

   Smazat
 2. Janeček se angažuje v neziskovce, bojující s korupcí v ČR. Spolu s generálem rozvědky Randákem. Sice za dlouhá léta své existence jejich neziskovka nic nevybojovala, ale zato se o ní hodně mluví a píše. Dobré maskování.

  OdpovědětSmazat
 3. Jakže co dáál?
  No, dál už to bude tak, jak se to již u nás stalo tradicí: jak pro koho! ...
  Pro počitačového spekulanta a peněžního šíbra v jednom (a s US krytím) další miliony-miliardy, a pro nás zbylé či ten podnik DIAMO jen hřejivé pomyšlení.
  Jaké že to pro náš stát mohlo být! ...

  OdpovědětSmazat
 4. jak je možné,že nelze nikoho žalovat za vlastizradu,za zneužití své funkce,za bilionové rozkrádání státu?proč už dávno není schválena odpovědnost politiků?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přeci si nemyslite,že si schválí odpovědnost (tzv.bic na sebe)je dobře vidět jak se tomu braní zuby-nehty,proto ani do tv nepustí Okamura a hlavně se toho bojí,co kdyby nedej bože se nemohli napakovat, kvůli tomu do politiky šli.Neverim,že je mezi nimi někdo čestný.Natolik mě zklamali, že i kdyby měli svatozář,tak jim nevěřím.

   Smazat
  2. https://drive.google.com/file/d/0B3OUOQMVtOnTUFhUQmtJSDAzM2c/view?usp=sharing

   Smazat
 5. Tohle je už na 9mm...jinak to nepůjde,zničená republika atd atd...brečel bych..dopisy poslancům neúčinné..tak na koho se mám ..máme obrátit?A neříkejte že ve volbách se to napraví,sice nevím kdo ale volí se Babiš a to je konec všemu.Lithium je.to poslední velké co jsme měli.

  OdpovědětSmazat
 6. No, je to na první pohled jednoduché. Udělám díru do země, vytěžím lithium a jsem v balíku.
  Jenže lithium není uhlí. Nejnákladnější je jeho zpracování.
  A tady s těmi všemi vládami na dva či tři roky, do toho nikdo nechce jít. Počáteční investice jsou obrovské a výsledek nejistý. Jako uraňák pamatuji, jak jsme se hnali mnohakilometrovými chodbami za velkými zásobami, které potvrdily vrty z povrchu, aby se na místě zjistilo že tam prakticky nic bilančního není. Mnohé vrty totiž sledovaly vertikální uložení a až po rozfárání horizontálními rozrážkami se ukázalo že jsou to jen zanedbatelné, tudíž nebilanční rudné projevy.
  Altman

  OdpovědětSmazat
 7. Největší český tunel za 3 biliony korun:
  www.novarepublika.cz/2017/06/vk-4.html#more
  V dnešní vládě jsou: ČSSD, ANO, ČSL, TOP09 - pozor, blíží se volby!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale no tak. Janečkovi přiklepli těžbu z kaliště, tedy z místa kde je soustředěná vytěžená hornina po těžbě předchozí (uran, zinek a nevím co ještě). V té době se o nějakém lithiu nic nevědělo, respektive nikdo netušil, že za nějakých X let to bude vzácná surovina pro baterie.

   Samotná nová těžba zatím není nikomu přiklepnuta, ale největší šanci má australská společnost, která koupila původní brněnskou geologickou firmu. Ta měla tuto oblast zmapovanou, ale neměla prostředky na zahájení geologického průzkumu. Spíše zde vidím chybu, že se neobrátili na stát a pokud ano, tak jim nikdo nedal šanci. Tak si našli bohatého strejdu v AU. Chtělo by to najít u nás někoho odvážného, kdo udělá smlouvu tak, že 51% akcií bude ve vlastnictví státu, jinak nic. le pochybuji, že ze stávající (a i po volbách budoucí) naši reprezentace, se někdo podobný najde.

   Smazat
 8. Lithium je dar vlády trojkoalice, která má v čele lidumilnou ČSSD, lidu ČR. Pro jistotu tento dar bude za lid spravovat protikorupčník Janoušek, který se postará, aby z tohoto daru měl lid ČR úplné hovno. Díky socani, jste skuteční vlastenci.

  OdpovědětSmazat
 9. Toto bylo poslední sbohem Sobotky, něco jako pomsta na rozloučenou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sralbotkův polibek smrti a socanský funus.Pokud by to nepomohlo, tak revoluce, ale žádný plyšák či samet!!!Aby ti, co přijdou po nich, si byli vědomi, že pokud budou krást a počínat si vlastizrádně, skončí všichni do jednoho na kandelábrech!

   Smazat
  2. Ale kdeže, on si přece premiérování ponechal! Škodit bude zvesela dál. A nepochybně škodit hodně! A ještě si brousí zuby na to, že po projetých volbách by mohli vytvořit se zbylejma gaunerama (Kalousek a spol.) vytvořit koalici a von by toho premiéra vzal. Aby mohl dokončit to zdárně rozpracované dílo.

   Smazat
 10. Zas jsi namastí kapsu hajzl který to nepotřebuje.

  OdpovědětSmazat
 11. Nebojte se, pro stát taky něco zůstane, tzv. ekologická zátěž. Zacvaká zahlazení škod po skončení těžby lithia až se soukromníci napakují a zmizí, steně jako v případě OKD.

  OdpovědětSmazat
 12. Mne nezajímá nějaký kretén Jeneček. Vina je na straně vlády , která jedná absolutně proti zájmům České republiky a mněla by nést plnou zodpovědnost nejen právní ale i finanční ( což je dle mého názoru nemožné, protože by musela splacet republice několik století ne-li více. Protože ti blci tolik peněz nemohou nikdy vydělat). Dle mého názoru je to větší podraz než církevní restituce.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vaclave , nemas pravdu!!!, kreten Janecek v rukou!!!! kohosi muze byt velice poskozujici.

   Uc se od Zidu : Zidi nechaji udelat penize jen pritele!!!! , penize v rukou kohosi jineho jsou nebzpecne, penize z meho hlediska je zbran!!!

   Vlady na svete jsou prodejne , a nevidel jsem zadnou odpovednost a nikdy...nechaji se koupit ci necha se jim primo diktovat!!!

   Tak prosim te O cem mluvis!!!!
   Bruno

   Smazat
  2. 6:59
   Bruno mluvím o těch kteří jsou skutečně vinni tím marastem, a to jsou naši slavní politici tj. psranci (poslanci) parlamentní i senátní a nakonec i president který se hloupě vymezuje proti Dr. Rathovi a PODVOD TISICILETÍ ho nechává chladným. A pokud nemám pravdu i to je možné , pouze sděluji svůj názor.
   Václav

   Smazat
 13. Názor,že u takových "smluvních podmínek" týkajících se základních surovin,navíc neobnovitelných zdrojů,jde příjemci o "peníze" pro soukromý život,
  jak si to může někdo myslet,nechápu,je prostě nepochopitelný.S balíkem tzv.peněz se podílejí na změně energetické základny,pokračují v devastaci lidí a jejich území na dalších kontinentech.
  A celé to podnikatelské snažení je koncentrováno.
  Připadám si jak v mateřské školce,kde vyučuje Blesk
  a řediteluje TV Nova,nic blbějšího mne nenapadá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:06
   Asi vůbec nerozumíš čtenému textu. Viník není ten kdo něco chce koupit, ale ten kdo prodává a dle mého náhoru je v tonto případě tím největším zločincem sbor který zstupuje stát(tedy nás všechny) a za bakšiš prodává naše vlastnictví. A jenom idiot do těchto věcí plete nějaké soukromé stanice nebo i veřejnoprávní které obhajují toho kdo jim zaplatí.

   Smazat
 14. Pan Bakala má s těžbou bohaté skušenosti,takže by to měli přiklepnout jemu.Nejlépe za symbolickou korunu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele, blbe, a co jsi chtěl vlastně tímto říct?! Upřesni odůvodni ten svůj rádoby komentář! Jinak tě lze zařadit mezi chronické blby!

   Smazat
 15. Panove ,otazka je v tom jestli pouzije penize takto ziskane proti vam ci pro vas. Pripada mi , ze ty penize co jste mu dali budou pouziti proti vam !!!!, a to mi dokazuje jak jste blby a neschopni.
  Ale Buh je milosrdny k idiotum. Proc protoze se dostavame do dob tridni valek.

  OdpovědětSmazat
 16. Prostě pravděpodobně další MUS, OKD a podobné případy, s jejichž organizováním máme přece bohaté zkušenosti. Tak čemu se divíte ovčané?

  OdpovědětSmazat
 17. Janeček: není to náhodou ten svého času horovatel za přímou demokracii, který ji hájil na různých přednáškách pořádaných po celé republice? Vyzáží rozhodně jako průbojný muž nevypadá - ale to nevypadá rovněž Makron, Bush ml., Obama a kupříkladu i Rotschild. Jací jemnocitní muži hlásající peníze nesmrdí.. Jen jsem chtěl říci, že tento člověk si přivlastní peníze, které by měly patřít státu /tedy i mně/. Ale žijeme v tom nejspravedlivějším zřízení - neni-liž pravda? Polská vláda, některá již minulá, ne ta nynější odstoupila celou litosféru /to je vrchní vrstva Země, kde se těží nerosty/ Emeřičanům za nějaký směšný procent zisku. Emeričané již chtěli kdesi v Polsku těžít bituminy, ale vesničané drželi celý rok na polích stráž, tak se neopovážili těžit. Nuž v kapitalismu se říká, že všechno sou kromé, tedy i soukromá těžba je lepší než státní. Je otázka, jestli to je pravda. Možná pouze rozhodovací činitelé o charakteru těžby si namastili na jakýchsi zahraničních kontech kapsy - kdo to ví... Jo ale o tom soukromém charakteru lepších služeb - neplatí to pro zdravotnctví, jak svědčí o tom pojízdné stanové nemocnice v USA a jiné výpadové zdravotnické jevy v této bajné zemi. O těžbě se nebudu vyjadřovat - nemám patřičné vědomosti. Ale ještě jeden dovětek - dosud se říkalo ale že Janeček má rafinovat jakýžsi těžební odpad a to hlavní, co je v zemi, to ještě nebylo nikomu přiřknuto. O lithiu se můžete dozvědět zde:
  http://aeronet.cz/news/nejvetsi-tunel-v-historii-ceska-republika-ma-moznost-splatit-svuj-statni-dluh-naraz-z-tezby-lithia-ale-misto-toho-vlada-jen-prihlizi-planum-na-vytunelovani-zasob/
  nebo zde:
  https://www.youtube.com/watch?v=7Q-R_q7ipk8

  OdpovědětSmazat
 18. V mezidobí - píši ještě jako doplnění 16:39 - jsem se dozvěděl, že to co jsem psal, že Janeček má pouze právo na rafinaci jakehosi odpadu, nyní po to odklepnutí se to změnilo v tom smyslu, že má právo na těžbu i tohoto zbytku, tedy hlavní masy lithia? No to je něco nehorázného, pokud tomu tak je. Ať si voliči CSD uvědomí, kde se s touto partají dostaneme. Doporučuji proto volit Okamuru.

  OdpovědětSmazat
 19. Ještě větší prasečina než s uranovou rudou. Co ještě vyvedou socdemáci do voleb, nás může jenom děsit.

  OdpovědětSmazat
 20. HOAX ?! !

  Tak az v diskusi si prectu, ze to je ZLÁ a účelová LEŽ, ktera ma ocernit nasi vladu. Ze Janecek nedostal Lithium za biliony korun, ale moznost prohrabat nejakou zanedbatelnou hlusinu ?!

  Proc zamerne lzete, ocernujete vladu a uvadite lidi v omyl ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:42
   Tato vláda a všechny polpřevratové progamově lžou a kradou. Jen blbec to nechápe. A to není žádný HOAX.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.