Reklama

.

.

středa 7. června 2017

"Vřelé" přijetí. V LLR byla zlikvidována skupina ukrajinských diverzantů


7. 6. 2017    zdroj
Vedoucí tiskové služby Lidové domobrany (LD) LLR plukovník Andrej Maročko informoval, že bojovníkům LD se podařilo odvrátit proniknutí ukrajinské diverzní skupiny na území republiky. V důsledku tohoto výpadu má nepřítel dva mrtvé a šest zraněných, kteří zůstali ležet na bojišti. Velení vojenské jednotky se pokusilo tuto skutečnost utajit před nadřízeným velením.


Andreje Maročka cituje Luganské informační středisko:
Ukrajinská armáda nadále provádí diverzní a průzkumnou činnost podél celé linie dotyku. Jeden z těchto výpadů nepřítele v oblasti obce Kalinovka pro něj skončil tragicky. Kvůli neprofesionálním a nepromyšleným akcím se diverzní skupina nepřítele o počtu asi 10 osob přiblížila k našim pozicím a zahájila palbu. Vojáci lidové domobrany okamžitě reagovali a přemohli diverzní a průzkumnou skupinu nepřítele opětovanou palbou. V důsledku tohoto výpadu má nepřítel dva mrtvé a šest zraněných, kteří zůstali ležet na bojišti. Velení vojenské jednotky se pokusilo tuto skutečnost skrýt před nadřízeným velením.

Andrej Maročko oslovil ukrajinskou stranu, aby upustila od takových akcí a aby si vzala těla svých vojáků a také raněných diverzantů.

Na tomto pozadí jsou hlášeny nové případy zvůle radikálů na území Ukrajiny. Zástupci radikálních struktur i nadále diktují své podmínky, obsazují budovy místních administrativ v různých oblastech Ukrajiny. Po obsazení budovy Kyjevské oblastní státní administrativy došlo k podobné události ve Lvově. Hlavním požadavkem radikálů je, aby je orgány uznaly za "veterány ATO" se všemi výhodami, které slíbil Petr Porošenko. Samotný Porošenko dal fakticky radikálům "odpustky" a podpořil další výpady Azova, Pravého sektou, Svobody (v RF jsouzakázané) po celé Ukrajině. Avšak uznávat ty, kteří "bojují v týlu", za tzv. veterány ATO, oficiální Kyjev zjevně nespěchá.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

7 komentářů :

 1. Dobrá trefa, jen tak dál!!!!!

  OdpovědětVymazat
 2. Na hrubý pytel hrubá záplata aneb,jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá.Je to sic zdiskreditované ze Saturnina,ale je to pravda.Když na východě UA budou americké,resp.globalistické loutky vraždit,a je jedno kterým svým prstem(Azov,Pravý zločinci,Svobodní fašisté apod.),tak nikdo na světě nemůže očekávat,že z tamních,vražděných obyvatel se stanou poslušné ovečky. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 3. asi to byl pouze předvoj, protože dnes Ukrajina porušila dohody z Minsku a zahájila vojenský útok u Pervomajsku

  OdpovědětVymazat
 4. Je třeba fašouny zlikvidovat.

  OdpovědětVymazat
 5. Tam stejně klid nebude.Armáda se sice do bojů
  příliš nehrne,ale fašistické bandy,podporované
  i ČR,klid nechtějí.Ztratily by smysl svojí
  existence.Proto se snaží vyvolávat konflikty.
  Putin neměl nutit separatisty k příměří.Jenom
  tak prodloužil konflikt,který by jinak už byl
  vyřešený.Obzvlášť po těžké porážce ukrů,kterou
  utrpěli při své ofenzivě a skončili v Delbacevu.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vojenské a vyšší prioritní strategie nechám
   povolaným povolaným.Dnes jsem si opět ověřila,že Ukrajinec a Ukrajinec dle toho,zda je příbuzensky provázán s Ruskem.Jedni pohoda
   a obavy,druzí omezenost,nenávist.Jako všude.
   Pokud jako všude,tak ten systém musí mít protisystém. Proto asi to kritizované rozhodnutí.Vzhledem k tomu,že podmínky začala klást Ukrajinská strana,přeměna z obrany na útok s nejistým výsledkem bez přehledných priorit - viz mocenský boj oligarchů na celém území plus a především globální boj Čína - EU - USA a to celé zabalené v židovině.V simulaci by mne to bavilo,ale ta živá zodpovědnost!
   v hospodě vezdejší je u každého stolu nějaký Petr,štamgasti,číšníci i hospodští,já jen aby nedošlo k nedorozumění,jojo zlatá skutečná hospoda. mp :)

   Vymazat
 6. Za Motorolu a Giviho by to chtělo sladkou pomstu . Fašisté neprajdut !

  OdpovědětVymazat