Reklama

.

.

středa 28. června 2017

Výnosy z prodeje drog používá CIA pro svou činnost

- rp -
28.6.2017  PrvníZprávy

Bolivijský prezident Evo Morales prohlásil, že americká protidrogová politika vede ke zvýšení obchodu s drogami. 

 

„Tam, kde je DEA (Národní úřad pro kontrolu obchodu s drogami)) a vojenské základny USA, tam roste obchodování s drogami, trestná činnost, korupce,“ napsal Morales na Twitteru.

Poznamenal také, že tam kde byly nainstalovány Spojenými státy neoliberální vlády a vojenské diktatury, tak tam vzkvétá obchod s drogami.

V Kolumbii, po pravdě řečeno, běží válka o drogy, stejně jako v Afghánistánu, který od invaze amerických vojáků se stal světovou jedničkou ve výrobě drog. To znamená, že tajné fondy CIA jsou naplněny !!! (napsaly Prvnizpravy.cz.)

„Jaká to může být morálka Spojených států, které kontrolují ostatní státy, když v samotné USA je 1,6% uživatelů, zatímco světový průměr je 0,4%?“ upozornil bolivijský prezident.

Podle Moralese Spojené státy pod rouškou protidrogového boje zasahují do záležitostí jiných států a nedělají nic pro snížení užívání drog mezi svou populací.

CIA používá prostředky z prodeje heroinu na financování vlastních, externích operací , takže když se Taliban dostal k moci, přišla o peníze. Heroin je jediný důvod, proč v Afghánistánu ještě americká armáda je a posiluje.

Na obchod s heroinem je napojena většina světových tajných služeb. A 93% heroinu pochází z Afghánistánu.
Související článek:

Trump nechal generálům v Afghánistánu volné ruce


(rp,prvnizpravy.cz,fb morales,foto:arch.)

6 komentářů :

 1. Co chtít po špinavcích z cia Kennedy je chtěl zrušit tak musel umřít.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. JFK chtěl zrušit Federal Reserve, proto ho bouchli.

   Vymazat
 2. CIA zneškodnila všechny narkomafie,narkošéfi,narkoboháče a převzala veškerou světovou kontrolu obchodu s drogama a její regulace příjmů.Tímto se CIA stala hlavním distributorem a regulátorem drog na světě.Není co dodat,je potřeba nějaká diskuze?Stará verejná pravda ,pořád mlžená ,obelhávaná.Otázka je - kdo je tady ta svině ? Už víte? To je dobře!!!!!!!No PUTIN to není!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne nadarmo se ji rika
   COCAINE IMPORT AGENCY

   Vymazat
 3. Jistěže v tom jedou v míře, kterou uznají za potřebnou. Ono to bylo prokázáno už dávno, tuším v Nikaraguy... Rozumí se, každá příliš velká moc zdegeneruje a nutně se zhroutí. Nejspíš s katastrofickým scénářem, těžko poklidně.

  OdpovědětVymazat
 4. Od USA nelze nic jiného čekat.Stát,který má svou
  techniku asi nevyšší kategorie a svým řízením a
  jednáním je ve středověku.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat