Reklama

.

.

čtvrtek 8. června 2017

WSWS: "útok na Moskvu" skončil pro americká média politickou porážkou


8. 6. 2017   zdroj
"Exkluziv" ruského prezidenta Vladimíra Putina pro televizní kanál NBC ukázal, jak "falešná" je protiruská kampaň v USA, píše World Socialist Web Site. Během besedy prezident Ruska efektivně vyvrátil všechna "neskutečná a nepodložená" obvinění na adresu Moskvy. Jak list konstatuje, rozhovor s ruským lídrem je v USA považován za "politickou porážku" amerických médií a čím méně se o něm bude mluvit, tím lépe.


Rozhovor ruského prezidenta Vladimíra Putina pro televizní kanál NBC ukázal, jak "falešná" je protiruská kampaň v USA, píše World Socialist Web Site.

Ruský lídr odpovídal na dotazy novinářky Megyn Kelly, která se v průběhu rozhovoru "nejednou, ale neúspěšně" pokusila zdůraznit podezření, že Rusko se údajně "vmísilo" do prezidentských voleb v USA, poznamenává americký list.

Exkluzivní rozhovor byl součástí zahajovacího vydání programu "Nedělní večer s Megyn Kelly" a "byl zamýšlen jako platforma pro útok na Putina za vměšování se Ruska do voleb", pokračuje World Socialist Web Site. Před tím byla Kelly moderátorkou na Mezinárodním ekonomickém fóru v Petrohradě a v přítomnosti 4 tisíc hostů se pokusila "Putina dostat do trapné situaci otázkou o ruských kybernetických útocích", připomíná list.

Během rozhovoru šéf Kremlu "efektivně vyvrátil" všechna "neskutečná a nepodložená" obvinění, která moderátorka americké televize vznesla na adresu Moskvy, konstatuje World Socialist Web Site. "Po celou dobu rozhovoru skákala Kelly z jednoho nepodloženého tvrzení na druhé a nebyla absolutně s to cokoliv postavit proti Putinovým argumentům".

"Neschopnost Kelly přitlačit účinně na Putina nemá cenu považovat za její osobní selhání. Spíše to ukazuje, jak je celkově nepřesvědčivý faktologický základ protiruského tažení", zdůrazňuje list.

World Socialist Web Site upozorňuje na skutečnost, že americká média téměř přešla "exkluziv" Megyn Kelly s prezidentem Ruska. "Je jasné, že rozhovor pokládala za politickou porážkou. A čím méně o ní budou mluvit, tím lépe", uzavírá list.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

50 komentářů :

 1. Po internetu se šíří návrh aby americké noviny konečně navrhly presidenta a našeho cara na Nobelovu cenu míru.Je to jasné největší vojevůdce všech dob.Zabira celé poloostrovy beze ztráty jediného samopalnika a brzy mu padne Ukrajina kterou Amíci neuživí ani ziskem peněz sama do náruče!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co to je za blábol?

   Vymazat
  2. 16:31 a 16:36 nereagujte a nevzrušujte se, to bylo povinné úvodní vystoupení agenta

   Vymazat
  3. .. A je nacase, aby urobili poriadok na Ruskom polostrove nazvanom Europa..

   Vymazat
  4. Šokující video odhaluje, jak se londýnští policisté během útoku na London Bridge převlékají do civilu a do rolí krizových herců, útočníků a obětí útoku! [CZ Titulky]
   https://vimeo.com/220861821

   Vymazat
  5. 15.58 To má hanět Rusko nebo Ameriku? Zajímavé...

   Vymazat
 2. To je i návod pro Putina,kdyby některý Rusky činitel promluvil s politikem USA,vyhodit.Také se říká,když přestanou politici mezi sebou mluvit,budou mluvit zbraně.

  OdpovědětVymazat
 3. sranda je v tom, že rozhovor Kellyové s Putinem v USA ani neukázali celý, právě klíčové pasáže byly odříznuty

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. je to jinak. v usa jsem to viděl naživo a nic neodsřihli. Naopak to sestříhali potom na RT a pustili i na diskusním pořadu s vladimirem solovjevem už jako sestříhané. umím docela dobře rusky a koukal jsem na to.´na internetu.
   je to pitomá hra PR v rusku.
   televize nbc to pustila úplně přesně, jak to bylo - nic nestříhala. naopak rt to sestříhala a ted tvrdí ruským debilním posluchačů : jak jsou ti američtí vojenští štváči strašní a neinfomrují správně atd atd.
   pravda je opačně.
   to je můj poznatek, na vlastní oči jsem náhodou ten rozhovor v usa televizi viděl.

   Vymazat
  2. Já jsem to viděl a je to řádně sestřihané.

   Vymazat
  3. pro 2131
   není to sestříhané , najdi si to na portále nbc

   ale faktem je, že putin hraje druhé housle ...

   Vymazat
  4. 21:42 - jak to myslíte, že "putin hraje druhé housle ..."? O jaký koncert podle vás jde? Putin čili Ruská federace a Si (Čínská lidová republika) si hrají svůj koncert a USA v něm nehrají ani ty 3.housle. Teď dávají například dohromady Pákistán s Indií a to s pomocí Íránu. A Amíci nejsou schopni do toho hodit ani vidle. Prostě Euroasie má těch amerických sráčů plné zuby a v ČR fandění sráčům také doznívá. :-D)

   Vymazat
 4. Americký propagandista Michal Klubal nám právě v ČT přináší přímý přenos z amerického senátu (slyšení s exšéfem FBI). Asi dostal echo, že je to důležité pro každičkého Čecha, abychom i my věděli, proč bude Trump brzy odvolán (nedej Bože zlikvidován jako neposlušný JFK).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Klubal, to je to jelito Kubal? Ten, co má uši jak starý drážní semafor?

   Vymazat
 5. Je třeba si uvědomit,že lži používají obě strany
  a není to nic divného.Problém nastává,když jedna
  strana chce věci využít proti svým odpůrcům.Pak
  se dostáváme do situace,že zainteresovaní tvůrci
  zpráv nemají inteligenčně na to,vydolovat podporu
  pro svoje tvrzení.Megyn Kelly určitě ne.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tahle diskuse je hloupá a o ničem. Rusové sestřih použili v diskusním pořadu, takže nechali jen pro ně důležité pasáže, protože kdyby nechali rozhovor celý, tak by se na diskutující už nedostalo. Rusové, pokud vím, posledních pár let nelžou, zato Amíci se přímo překonávají. Rusové prostě jen některé věci neříkají hned. Ale v globálu je jejich politika velmi čitelná a předvídatelná, což se o amerických pošucích říct nedá. Leo

   Vymazat
 6. Měl ale ruský prezident Putin velké štěstí, že jej do parády nedostali naši Borci, případně Tvarůžky z té jejich Čételževize. Vsadím se se čtenáři, že tito naši objektivní a nezávislí reportovníci by mu úspěšně přišili i ty jarní mrazíky, které našim sadařům úspěšně zničily úrodu jablek. Jak říkám, štěstí jsi měl Vovko, velké štěstí. František

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, Tvarohová se prý již chystá za svými Pussinkami do Moskvy a Puťku při tom sfoukne ke svačině.

   Vymazat
 7. USA: podle sebe soudím tebe. USA se prostě domnívají, že když ony se vměšují dnes a denně do vnitřních záležitostí cizích zemí, jak se jim zamane, že tak nutně musí činit i země jiné a vměšují se do politiky USA. Pan Shapiro byl u nás toho zářným důkazem, jak nicotné loutky jsou pro USA čeští politici.
  Také je marné dělat z Putina hlupáka. Vyvedl z jelcinovského bordelu Rusko zpět mezi velmoci a byl to právě Putin, co přetrhl hrátky amerických fízlů a hackerů na ruské scéně. Ukončil i vykradání Ruska USA oligarchií. Nakonec by si USA za své uzurpátorské chování proti ostatním státům Světa zasloužily "za vyučenou".
  Klubal šíří "myšlenky" za které je placen, to dá rozum a tak se chovají dnes snad všichni medializátoři - kde že jsou čeští novináři? Vymřeli, ale snad se časem znovu i nějaký charakter narodí.
  Putin je tvrdý oříšek - jen se podívejte, jak pěkně u nás sobotkové, fialové, bělobrádkové, kalouskové atd. poskakují, jak strýček SAM píská. Takové tajtrlíkové loutky, to jsme neměli ani za socíku.
  A Ukrajina: už dávno to na stránkách NR kdosi psal: jde o střet ukrajinských nacistů s ukrajinskými antinacisty. Naše politické loutky a medializátoři se rozhodli podpoprovat nacisty, občané Česka antinacisty. Prostě politici slouží někomu jinému než občanům Česka a tak mají za zlaťáky jiný názor. Semo tamo i z občanů někdo zblbne a přeběhne do tábora uctívatelů nacismu k panu Bělobrádkovi a Hermanovi a pak je nadšen Banderou a Porošenkem, ukrajinskými teroristy, likvidujícími antinacisty, ale takoví jsou v menšině a často sami záhy vystřízliví.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kubal by mohl vyprávět ,jaké to bylo v hotelu v Iráku...že..Ale z jiného soudku: Jak mužou lidi chtít volit pana Babiše , když jeho ministři jezdí rozdávat zbraně na Ukrajinu , chtějí odchod do důchodu zavést snad v 80 letech,chtějí základny NATO u nás,chtějí u nás neziskovky Soroše atd.

   Vymazat
  2. 17:52 Nikoho nepřesvědčíte, že může být ještě hůř. Naprostá většina lidí se musí přesvědčit o své "důvěřivosti" a "hlouposti", žijí v představě naděje ...
   Málokdo se vám dnes přizná, že v roce 1989 cinkal klíči na Letné ...
   L.S.
   Dokud se lidé "nespálí", neuvěří vám. Stejně my jste

   Vymazat
  3. 17:52 Ani bych se nedivil, kdybychom se v nejbližší době dozvěděli, že naši libtardi otevřou v Praze náruč Sorošově škole, kterou mu zatnul Orbán v Budapešti.

   Vymazat
  4. Pro 18:07 - cinkání klíči v 89. nebylo pro kapitalismus, ale proti normalizačním komunistům! Tak si to prosím už uvědomte a dejte pokoj s urážením lidí. Leo

   Vymazat
 8. Pud sebezáchovy, to je to co na rozdíl od nás i jiných západoevropských států Rusové mají. Vědí dobře, že v kolektivismu je jejich síla a neporazitelnost. Nejsou idioti.

  OdpovědětVymazat
 9. Jak může někdo volit Babiše? Myslím, že ho může s klidem volit i levicový volič. Jedinou černou skvrnou v jeho straně je Stropnický, ale to už je dáno jeho původním povoláním. A proč Babiše: protože má šanci získat nejvíce hlasů a kdyby tak mohl sestavit "jednobarevnou" vládu, tak bychom - my voliči - měli šanci na to, pohlídat si ho a posoudit za 4 roky, zda patří do opozice či rovnou do kytek. Nevzdávejme volby a sjednoťme se na jedné vládní a jedné opoziční straně. Soc. dem, lidovci, TOP 09 a ODS po 25 roků osvědčují, že pracují proti zájmům občanů ČR a v cizích službách, jako naposledy snad jen vláda Beranova za Protektorátu Böhmen und Mähren. A ještě neblahé paměti Jan Lucemburský, král cizinec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Černou skvrnou u Babiše není jen Stropnický, ale i Pelikán, Zlatuška, Telička, Jourová, Pilný, a jiní.
   Nikdy nikoho neuhlídáte, můžete se jen "spálit" .... L.S.

   Vymazat
  2. 18:31 Tak přidáme k Janu Lucemburskému, králi cizinci, ještě premiéra cizince-neblahé paměti??
   Směr, který si na podzim zvolíme, už nebude možné za 4 roky změnit, během těch let nás vcucne sifonem multikulti tma, ve které se už dnes plácá kromě východního chvostu, celý evropský kontinent. Myslíte si, že do takové války je Bureš ten správný lídr? S těmi zmetky, kteří s ním ANO slepili dohromady - viz přesně 19:38? Za cenu, že uchráníme své potomky a zem pro ně, se vzdám hangárů lahůdek, jezdících schodů, navoněných a předražených luxusních kšeftů a budu makat na poli, aby se mi urodily pro rodinu brambory. A budu volit takového, který nás toho zvráceného politického spolku uchrání. A jestli nebude dost person na posty ministrů? Copak na ministerstvech nesedí v těch hejnech byrokratů aspoň pár prvotřídních profíků? No tak bude úřednická vláda.

   Vymazat
  3. Mohu vědět, proč je pan Stropnický skvrnou?

   Vymazat
  4. 20:32
   Kdyby jenom skvrna, to by se dalo ještě vyčistit. To co si o komediatovi myslím, nebudu publikovat !!!!
   Václav

   Vymazat
  5. 18:31 Je důležité pochopit mentalitu národa a Babiš ji pochopil.A také pochopil,že lidé nepřemýšlí,stačí jim vnutit názor,děj..Ve finále by mi Babiš ani tak nevadil,ale lidé,kterými je obklopen,je katastrofální!Jourová,Telička,Pelikán,ZLatuška,Pilný,Stropnický.....Všichni mají odlišný názor na mnoho věcí než Babiš,ale v jednom si notují!Globalizace,EU,NATO,válčení,zbrojení,Soros,Merkelová,podporování zrádcovského kolegy Bělobrádka,Hermana atd.Proto volte SPD OKAMURY.

   Vymazat
  6. 20:53 - tak co tedy udělal Stropnický špatně?

   Vymazat
  7. Když vole nechápeš, že NATO je zločinecká organizace, které ten komediant slouží do roztrhání a žene naše vojáky do války s Ruskem, tak nemůžeš chodit do diskuzí s dospělými.

   Vymazat
 10. môj dedo vždy hovoril - nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie - a úprimne čo sa teraz deje v USA nám už môže byť ukradnuté - Trump alebo iní -jedno je.... to "í" je tam správne -

  OdpovědětVymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:52 Kokote,nastuduj si historii a Jandovi navrhnu,aby ti strhl body,za které dostáváš prachy!A nepodléhej propagandě,pokud máš ještě mozek.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 21:52 to letadlo sestřelily tvoji banderovský spojenci. Kokoti jsou tvoji hnusný západní blbci. Co podporují fašismus chtějí vyhladit migrací vlastní národy. A podporují teroristy chtějí válku s RF.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Pro prosté pablby, jako jsi ty. Pro myslící lidi je pachatelem Banderostán. Nauš se už konečně přemýšlet, pošuku.

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  7. Polesti saska sveho a usni buzerante

   Vymazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  9. Provokující pitomec 22:03, 23:24 a 0:48 by si měl přečíst celou složku archivu Ukrajina na Kose zostra. Vlk mu to tam pěkně nasbíral. Ale myslím, že blb duševně nemá na déletrvající soustředění mysli a tak zůstane jen další obětí propagandy gangu NATO.

   Vymazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 12. 22:07 - "tak co tedy udělal Stropnický špatně?" vychází vstříc NATO až to ČR poškozuje, patolízalský šašek. Jestli musí a ví,že není to správné, má podat demisi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stropnický se drží funkce jako h..o košile. To není žádný charakter, ani odborník, ani vlastenec - to je jen obyčejný český politik - parazit, zemský škůdce!

   Vymazat
  2. A já doplním financování a zakázky na ministerstvu války.Stropnický je figurka-pěšák na šachovnici,řízená úplně jinými lidmi.On je pouze vykonavatel rozkazů a příkazů-podpinďous.B je provokatér,nebo dokonce sám člen rodiny Stropnických.Tam je různými směry zapojen každý příslušník rodiny.

   Vymazat
 13. Osobne vnimam Putina ako jedneho z najvacsich politikov. Bravurne zvlada zlozite situacie, nezapredal svoj narod a ma viziu. Najma ta pozitivna vizia je nieco, co chyba svetu uz desatrocia.

  OdpovědětVymazat