Reklama

.

.

pátek 9. června 2017

Zaútočil Írán v Sýrii na Američany? Sestřelený dron byl zřejmě íránský (VIDEO)

Geo
9.6.2017  Eurasia24

Na území Sýrie se pravděpodobně rozhořívá horký konflikt mezi Spojenými státy, které v zemi operují nelegálně, a Íránem, jenž stojí na straně legitimní vlády v Damašku
.

Americké letectvo bylo nuceno ve čtvrtek 8. června sestřelit dron, který měl útočit na síly podporované USA v syrské příhraniční oblasti At Tanf v blízkosti hranic s Jordánskem a Irákem. Jedná se o bezprecedentní událost – síly podporující legitimní syrskou vládu totiž poprvé zaútočily přímo na koalici s účastí Američanů. 


Ačkoliv se v oficiálním prohlášení amerického velení píše, že „prorežimní bezpilotní vzdušný prostředek byl sestřelen poté, co útočil na koaliční síly v jižní Sýrii“, některé zdroje uvádějí, že dron udeřil přímo na pozice, na nichž se nacházeli rovněž američtí vojáci.
https://www.youtube.com/watch?v=l3SqJWFZ6VU
Ve zprávě je uvedeno, že americký letoun sestřelil bezpilotní letadlo poté, co „odhodilo jednu z několika nesených zbraní“ nedaleko pozice „s koaličním personálem, který poskytuje výcvik a poradenství partnerským pozemním silám v boji proti IS“.

Zpráva neupřesňuje, o jaký dron šlo – pouze uvádí, že byl „velikostně podobný typu MQ-1 Predator“ – pravděpodobně se však jednalo o moderní íránský útočný dron Shahed 129, který Írán v Sýrii už několik měsíců nasazuje proti teroristům (viz video níže). Dokazovat to mají i fotografie z místa dopadu trosek dronu: Útok na koaliční síly a následný sestřel dronu následoval poté, co Íránci dali najevo silnou nelibost s útoky Američanů na syrskou armádu a provládní síly v příhraniční oblasti. Stalo se tak rovněž den poté, co byl Írán v Teheránu vystaven koordinovanému teroristickému útoku údajně ze strany Islámského státu.

Geo, Eurasia24.cz

12 komentářů :

 1. A v Praze těžce raněný po útoku čmouda.
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Brutalni-napadeni-v-Praze-za-bileho-dne-Podle-FOTO-zrejme-nejde-o-mistni-obyvatele-491457

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prvni teroristicky utok v Cesku
   Cinki cinky Havlovi, uz je to tady

   Vymazat
  2. 0:34 troubo za Havla v ČR žádnýf teroristicý útok nebyl. Tvojí zvrácenou logikou děkuj Zemanovi.Můžeš také oslavovat Husáka,že do čech přitáhnul 300tisíc slovenských cikánů.Za 40 let jsou ty cigoši našinci a za cca 50 roků budou našinci tentokrát arabové. Čmoud jako čmoud hlavně,že to budou češi

   Vymazat
  3. 20:45 Ano ta reportáž byla v tv a byly to muslimský šmejdi co ho napadly jen tak.

   Vymazat
  4. Kdes' ty troubo 10:05 sebral oněch 300 000 cikánů, co přitáhnul Husák ze Slovenska? I kdyby, tak proč právě on, když jsme byli Československým státem? Navíc, tou dobou cikáni museli makat, museli chodit do školy, byli drženi zkrátka a jedna, nejvýš dvě generace a byli zcivilizováni! Těžko pochopit, že se najde vůl, který napíše takovou kravinu.

   Vymazat
  5. 14:39 sám seš cikán a ještě slovák.Naše zem (ČR) není a nebude vlastí zasranejch slováků,nebo arabskejch mrdáků ovcích( tak jak bačovja v tý skurvený slovákii).Slovensko by měmo plati reparace ČR zato ,že pro ČR bylo jen kámen na krku

   Vymazat
  6. Nevím jak ty 18:40, ale já mám původ zmapován do roku 1572,nemám tam nikoho jiného, než Čechy a Němce, žádného Žida ani Slováka. Rozumí se, že ani cikána. Tak daleko v rodu je vidět, díky nejen matrikám, ale zápisům o nemovitostech i o rodovém postavení. Jistěže Češi, jako národ, byli podmínkou národní existence Slováků, ovšem i naopak, Slováci svou existencí prospěli, možná v rozhodující míře, obnově české státnosti. Rozdělení bývalého společného státu, je ztrátou pro oba národy. To díky uboze ambiciozním, především slovenským politikům, samozřejmě i pitomcům tvého typu.

   Vymazat
 2. KDO TO VLASTNĚ JE, TEN GEORGE SÉRÉŠ?
  http://czechfreepress.cz/evropa/kdo-to-vlastne-je-ten-george-soros.html

  https://www.youtube.com/timedtext_editor?ui=hd&ref=player&bl=vmp&action_mde_edit_form=1&tab=captions&v=5f2TB86DHy4&lang=cs

  OdpovědětVymazat
 3. IZOLOVAT ZASRANÝ AMERIČANY OD CIVILIZACE NA ZEMI!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Působení USA a koalice v Sýrii je stále stejné, jen se postupně víc a víc stává pochopitelným světové veřejnosti:

  „Místo toho, aby likvidovala teroristy, kteří jsou viní za smrt stovek a tisíců syrských civilistů, koalice vedená USA společně s jim kontrolovanou Unií demokratických sil vstupují do dohod s vůdci IS, kteří bez boje odevzdávají jimi obsazené vesnice a vydávají se do těch provincií, kde aktivně operují syrské vládní síly," řekl.
  Více zde:
  https://cz.sputniknews.com/svet/201706095442022-velitel-rusko-vojsko-syrie-koalice-usa-dohoda-is/
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 5. Jen pro upřesnění: Romská komunita čítala po válce v českých zemích v důsledku jejich pronásledování za okupace jen 500 jedinců. Imigrace Romů do Čech byla sice cestou přes Slovensko, ale v nemalé míře šlo o Romy původem z Rumunska. Tato komunita je právě příkladem, jak přes velké snahy již za socíku a miliardové náklady na jejich vzdělání a socializaci byly bez efektu. Po válce byly romské děti - sirotci nejednou adoptování do bezdětných českých rodin a bylo zajímavé, že vzdor snahám většinou vysokoškolsky vzdělaných náhradních rodin se nezadařilo: v dospívání často tyto děti od svých rodin sběhly do tehdy rostoucích romských komunit. Nicméně znám i dnes řadu romských rodin s velkým počtem dětí, kde rodiče chodí do práce, pečují o své děti, starají se o jejich vzdělání a děcka se chovají vzorně, starší pečují o mladší. Kdysi po válce jsem se setkal s Olahy a tehdy se mi zdálo, že tato komunita se lépe dovedla přizpůsobit svému prostředí a byla méně konfliktní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jistě je možný vyčerpávající a zcela průkazný výzkum vlivu genofondu na vlastnosti a sklony jedince, zvlášť pokud bude posuzován genofond jednotlivých ras. To ovšem současná „korektnost“ bůhví proč prosazovaná v absurdistánu euroamerické civilizace nepřipouští a to co je známo, je zatajováno. Nelze zpochybnit, že schopnosti se rozvíjí užitím, že životní styl se utváří od dětství, že sklony jsou do značné míry dědičné a že existují různě silné atavismy. Proč je tak i u maximálně zcivilizované časti bílé rasy oblíbeno grilování v přírodě a posezení u ohně? Proč je u cikánů mnohem a mnohem silnější? Proč větší část cikánů (černých) žije a vnímá den ode dne, zatímco čím zcivilozovanější bílí (žlutí), tím víc finalizují do vzdálenější budoucnost? To jsou očividná fakta, která cosi napovídají. Ku prospěchu lidské společnosti by bylo správné vědět a podle toho se i v organizaci přemnoženého živočišného druhu člověk, s respektem k živým bytostem, i chovat. Kdo to popírá je buď blbec, nebo zištná či cvičená kreatura.

   Vymazat