Reklama

.

.

středa 28. června 2017

Žebrácká klientela


Karel Sýs
28.6.2017 

65 milionů utratí český stát za nejchudší! Nikoli za chudé, nýbrž za nejchudší!

Tolik melounů pro lid, který se přece nikdy neměl líp!

Petr Bezruč si svého času stýskal nad statistikou rakousko-uherského mocnářství: „70 000 je nás před Těšínem, 100 000 nás poněmčili, 100 000 nás popolštili, když nás zbyde 70 000, smíme žít?“


První republika na tom byla, navzdory všeobjímající demokracii, ještě hůř. Chudáky sice nikoho nenapadlo popolšťovat, zato žebračenky se tiskly masověji než denní tisk.

Socialistický stát by se byl za chudáky styděl. Byl tak lstivý, že chudobu vymýtil, ovšem za cenu, že vzal šlechtu a černokněžníky u velejemných úst.

Ministerstvo chudoby o projektu prohlásilo („projekt“ totiž musí být, i kdyby na něj nebylo): „Je zaměřen na osoby bez domova, osoby ohrožené ztrátou bydlení, materiálně deprivované rodiny s dětmi a další osoby ve vážné sociální nouzi.“ Osobo, osobo, to zní hrdě!

A ještě vylepšení! Balíčky nebudou stádní jako za socanů. Příslušné orgány (bez orgánů ani ránu, kdeže jsou socialistické orgasmy!) „je budou vytvářet z nabízených komodit samy přesně podle individuálních potřeb svých klientů“.

Jste klient-žebrák? Cítíte se deprivován? Vyhledejte výdejnu balíčků poslední záchrany a obdržíte konzervovaný žvanec, hrnec, talíř, ponožky, posrávačky, zubní kartáček a toaletní papír! Jaký pokrok, vždyť za Husáka byl toaletní papír vzácnější než banány nebo vložky!

Do fronty na těšínská jablíčka se stavte ukázněně a zachovejte trpělivost. Netlačte se a nepředbíhejte. Před Těšínem za Těšínem nikdo nesmí stát, nebo nebudu hrát!

A nezapomeňte pozdravit „Grüss Gott“ (balíčky z prošlých zásob pro vás připravily i nadnárodní řetězy, pardon řetězce) a poděkovat „Uctivě rukulíbám“!

17 komentářů :

 1. Možná by bylo vhodnější napsat, jak kradou v miliardách ve správních radách státních podniků, v "zavedených" partajích na úřadech, ..., než se smát bezbranným žebrákům.
  V Anglii už došlo na lámání chleba. A tzv. elity jsou z toho na větvi, stejně jako muslimové.
  Možná to dojde i našim národním hostům. Alespoň těm,ve vládě a v parlamentu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro 5:52. kolego, tady už se toho navyprávělo o zlodějinách, megatunelech a zradách, že už to nikdo neposlouchá, nikomu, tedy skoro, to nevadí, a nejméně jedna generace se už do toho bordelu narodila, takže jí to připadá normální. Myslím, že Sýs se žebrákům nevysmívá, to dělají jiní. Jsou to ti samí co dovolují, aby se z hlouposti a opomenutí něco zaplatit daly vydělat peníze. Největší škůdci nejsou ti, kteří takzvaně parazitují na státním rozpočtu, ale ti, kteří je tam nesmyslnými zákony zahánějí. Jinak s vámi vcelku souhlasím, ale dovolím si jen poznámku. Dobře už bylo.

   Vymazat
 2. I prihodilo se britske vlade ,ze protipozarni zkontrolovani budov v britanni ted /duraz je na ted a ne predtim !!!/ prijde vladu /duraz je na vladu a z penez obcanu/ na miliardu asi vic , kdyz furt lzou...
  Ani slovo o tech /korporacich/ kdo ty zakerne , bytove baraky , a velmi nebezpecne lidskym zivotum asi takhle postavil./i pro dobytek se stavi bezpecnejsi obydli, stahe/. . BYLA TO NEVIDITELNA RUKA TRHU ?? Urcite !! A zmizela vcas .Uz je pryc a Nikdo nic nevi. A co FREE MARKET. Taky vzal kramle ! A kdo a z prikazu koho, oblozil barak POLYSTYRENOVYMI platy , ktere jsou neco jako /freemarketove/ fosforove bomby dopadajici na lidi z Koreje, Vietnamu , Laosu , Kambodze a jinde...
  Ani prikaz v tomto pripade nesmel nikdo uposlechnout a provest !!
  A mayor Londyna s tim souhlasi , skoda ze souhlasil i predtim !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. co to tady meleš?
   nasadil tě Sereš nebo CNN?
   jádro pudla je v politických mafiích, jako jsou ČSSD, ODS, TOP 09, KSČM, ODA, KDU-ČSL,...
   To jsou hrobaři Českého národa.

   Vymazat
  2. 6:58 Souhlas.

   Vymazat
  3. 6:56 jistě, zajména ostrakizovaná KSČM, kterous' stejnějako já asi nevolil to se svými ani ne 14ti procenty zavinila. Až těch procent bude mít jak mívala ODS a dnes má třeba ANO, tak ty komouše křižuj. Moulo

   Vymazat
  4. 10:10
   vole, co udělal Filip nebo Skála pro těch dva miliony živořících Čechů za posledních TŘICET ROKŮ???
   co udělal pro to aby seděli Ráth, Bendl, Sobotka, Bakala, Rittig, Sekyra, ...?
   Nic!
   Jen kecá a slibuje.
   Nikdy nenapadl ODS, ODA, KDU, US, ČSSD, aby je obvinil z genocidy Českého národa.
   jen hloupě čumí a mažou s nimi deku.

   Vymazat
  5. Znovu, co mohli s 30ti poslanci prosadit, když nevím z kolika jimi předložených zákonů, byl projednán jediný?
   Toj ste takový blb, že nevíte, jak ta demokracie funguje? Ostatně máte to na 10:10 napsáno. Pro vás asi příliš stručně, že?

   Vymazat
 3. Hrobaři Českého národa jsou ti kteří nechtějí makat a mysli jen na své kapsy .

  OdpovědětVymazat
 4. Hrobaři nejsou jen ty zmíněné strany, šmelináři, podvodníci ..atd. hrobaři jsou i ti, kdo jim to umožnili ...
  Vážení, my jsme hrobaři všichni .... je to jako ve škole při kolektivním trestu. "Kdo to udělal?? Nikdo?? Tak budete po škole všici .... :-)"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. myslíš všechny členy vlád a parlamentů ČR od roku 1990??!

   Vymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý a podnětný článek. Bohužel, řešení je možné pouze a jenom, když vedení politických stran a komunit bude respektovat základní morální požadavky (Desatero). Neziskovky s Člověkem v tísni, genderizmem a LGBT nemohou nikdy zajistit zdravý rozvoj společnosti

   Vymazat
 6. Všichni už dnes víme, co je špatně. A neříkejte, že máme, co jsme chtěli ! Já jsem toto určitě nechtěl.
  Ale podívejme se, co kdo pro zlepšení ( někteří ještě stále ale pro zhoršení) dělá. Podívejte se, jak si Slováci ve VW vybojovali lepší mzdy. Ptejme se zaměstnanců ve VW Škoda, proč toho nejsou schopni ? Jsou podplacení, líní, tupí nebo pos*aní strachem ? Jsou to vůbec Češi s husitskou tradicí ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. kde jsou slavní rudí bojovníci dělnické třídy z KSČM nebo ČSSD, kde jsou odbory
   všichni se válí u koryt a se.ou na dělnickou třídu na sociálně slabé, chudé, nemocné a staré.
   Přesně, jak to říkali naši dědkové a tátové, co zakládali sociální demokracii, KSČ a revoluční odbory!!!
   Už v roce 1990 se všichni dali do služeb kapitálu a nadnárodních monopolů!!
   JE SMĚŠNÉ, KDYŽ DOBYTEK, KTERÁ BERE ČTVRT MILIONU MĚSÍČNĚ Z DANÍ SAMOŽIVITELEK A DŮCHODCŮ NABÍDNE JAKO VYLEPŠENÍ ŽEBRÁCKÉ MZDY ZA OTROCKOU PRÁCI ZVÝŠÍ MINIMÁLNÍ MZDU NA 12200 KČ!???
   JE TO JAKO BY VÁM ZA HUSÁKA NABÍDLI ASI 800 KČ MĚSÍČNĚ, PO TŘICETILETÉ VZKVÉTAJÍCÍ SPOLEČNOST VLÁDNOUCÍCH KAPITALISTŮ!
   A Filip mlčí, Skála mlčí, Sobotka se směje Štěch s tím přišel, soudruzi z odborové rady mlčí.
   Tak na co tady jsou.
   Já vám to povím. Oni všichni plní zadání svých pánů z Bruselu, z MMF, z FED, ...

   Vymazat
 7. 11:36-Co jste chtěl či nechtěl je irelevantní.
  Rozhodující je to,co jste svým postojem dříve,
  pomohl rozvířit potom.Je třeba myslet dřív,než
  něco udělat.Dvakrát měř,jednou řež.Všichni,co
  jste chodili cinkat na Václavák nesete určitou
  vinu za nynější situaci.Takto jsem to nechtěl
  není omluva,ale výmluva.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 8. Jeste jsou dalsi radosti: oslavuje se 25 let od zalozeni CHRITY. Hura, mame chudobu. A budeme oslavovat 50., 100. vyroci a dalsi. Mame jeste Armadu spasy a tak budou dalsi oslavy.Pokud tady bude kapitalismus, bude se jen oslavovat. Protoze co se zvonenim v r. 1989 podarilo, bylo nastoleni kapitalismu. A ten funguje perfektne, par bohatych , miliony chudych. Kdo za to muze? Vischni, co misto opozici NF v cele s KSC volili pravocove strany. Vischni ti, co se nepoucili za tech 27 let a voli pravici - ci nejdou k volbam vubec. Takze - budeme jen oslavovat. Feudalismus mel pastousky pro bezdomovce v kazde obci ci meste, ted bezdomovci maji svuj trvaly pobyt na obecnich ci mestskych uradech. Jaky pokrok! A milovymi kroky budeme pokroky zvysovat. JINA CESTA NENI!

  OdpovědětVymazat