Reklama

čtvrtek 15. června 2017

Žena odstřelovačka z islámského praporu zabila obyvatelku DLR

Maxim Karpenko
15. 6. 2017 zdroj
Ukrajinská armáda používá ženské odstřelovače k likvidaci občalů DLR. Oznámila to tisková služba republikových ozbrojených sil. Například kulkou odstřelovačky zahynula stařenka z vesnice Sachanka, která v okamžiku výstřelu pracovala na své zahradě.


"Zasažením kulkou odstřelovačky do hlavy zahynula Prigoda Věra Alexejevna, narozená v roce 1939, která byla v té době na své zahradě. Podle informací naší rozvědky byl smrtící výstřel uskutečněn odstřelovačkou z islámského praporu, který se nachází v dané zóně. Je pravděpodobné, že do střílení civilistů jsou zapojeny ženy, které, jak je známo, se vyznačují brutalitou a bezcharakterností", je uvedeno v prohlášení.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

16 komentářů :

 1. Ano, takto dříve psával pravdy TASS v Moskvě. Tento pamflet je tentýž.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, tak to nevím. Soudruzi mi nedůvěřovali jako tobě, abych mohl do Moskvy a ještě studovat zprávy TASS. On na to musel být jeden dost pogum, aby se o jejich zprávy zajímal ... jako ty. Smrade, asi máš tu kolaboraci s mocnými v genetické výbavě. Ježíšmarjá, jak já bych tě rád dostal do rukou. Za komančů, takoví týpci jako ty udávali za kritiku nástěnek SSM a po listopadu jsou z nich milovníci Západu. Co předci? Ve vlajce, nebo V-manni u Schulzeho?

   Smazat
  2. Mám na Ukrajině pár známých. Podle nich to má Petro,jeho banda a najatí psychouši už spočítané. Je tam spousta lidí, kteří to všechno dokumentují. Ono se totiž spusta zla děje mimo Donbas přímo na Ukrajině. Fašos tam zabavují živnostníkům malé firmy, farmy a myslí si, že se na tyto zlodějny a vraždy okradených zapomene. Tam ale lidé zapomínají mnohem pomaleji než na západě. Myslím, že petro má na přežití tak 50%.

   Smazat
  3. Ad 0:26
   Jde o to, proč "to má Petro,jeho banda a najatí psychouši už spočítané".
   Příliš mnoho Ukrajinců je zmanipulovaných propagandou. To, co jim vadí na Porošenkovi je něco jiného, než co by vadit mělo a co na něm vadí slušným přemýšlejícím lidem.
   Většině vadí jenom to, že chudnou, Ukrajina chudne a rozpadá se.
   To, že bojůvky a jednotky jejich fašistického státu vraždí "vatniky/moskaly" jim nevadí.
   Příliš se bojí bezvýchodnosti, jsou sevřeni strachem, a proto hledají možnost se semknout.
   A fašistická média jim tu možnost dávají, na talíři, i s viníkem všech problémů.

   Nedělejme si iluze, Ukrajina jde do pr*ele stejně jako my, jenom ještě rychleji.

   Smazat
 2. Chudák to měla smůlu narodila jse do 2sv a pak ji zabije islámská čubka.

  OdpovědětSmazat
 3. A ty jsi pítcha jako kdysi zastara.

  OdpovědětSmazat
 4. už nepij tu vodku, leze Ti na mozek.

  OdpovědětSmazat
 5. Tahle civilizace se pyšní přídomkem "křesťanská", a přitom úplně zapomněla, že "nezabiješ" je také mezi přikázáními. Když chtěl Petr bránit Ježíše mečem, tak mu Ježíš přikázal, aby schoval. Svět je takový "předpetrovský", a meč v kterékoliv podobě, tj. i střelné, je pro tyto lidské půlopice, stále vnímán jako přirozená součást "křesťanské civilizace." Co je pravda, je, že "křesťanská civilizace", má-li se tak nazývat, nepoužívá zbraně ani ke své obraně, to je jeden z opomíjených základních stavebních kamenů křesťanství - bezvýhradný pacifismus. A tak tu žijeme v takovém podivném rozpolcení mezi tak zvaně "křesťanským" a tím, co je skutečně křesťanské.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Píšeš nesmysly. Nebýt BOJUJÍCÍCH křesťanů, tak Turci dobyli Vídeň a celou Evropu. Přikázání nezabiješ se samozřejmě nedá vykládat tak, že nezabiješ při obraně sebe, své rodiny, vlasti. Ve všech těchto případech jsi jako křesťan NAOPAK POVINEN bojovat a nikoli utíkat nebo se schovávat. To by byla zbabělost a zrada.

   Smazat
  2. 11:06 Mýlíte se. Křesťanství znamená nechat se od nevěřících raději zabít.

   Smazat
  3. 11:59 Doporucuji k precteni Katechismus. Tam se dozvite, ze krestanstvi neznamena nechat se zabit, ale ze je pravo i povinnost obrany.

   Smazat
  4. Křesťanství znamená nechat se zabít. (tečka)

   Smazat
 6. Tisková služba republikových ozbrojených sil? :-)
  Asi se u nich nic důležitějšího neděje, že tahle agentura tiskne takovýhle bláboly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak víš, že je to blábol? Máš v tom islámském praporu příbuznou?

   Smazat
 7. ATO mančaft, který nasadil proti svým spoluobčanům, se prášenkovi úspěšně rozutíkává, a tak jeho řady doplňuje i o ty, kteří se na a ne uplatnit na Blízkém východě.
  Cizí nemají tu empatii, jejíž zbytky snad pociťují ukři. A tak se dokážou bez uzardění trefovat i do stařenek.
  Už aby se prášenko a spolu s ním i další kyjevští nácci zhoupli! Za všechny napáchané zločiny. Od samotného majdanu, přes Odděsu až k tomuto ..

  OdpovědětSmazat
 8. To hned tak nebude,pane Opluštile.Ti,kteří jsou
  se zbraněmi na tomto místě,mají podporu ze západu
  Ukrajiny.Nenechte se mýlit podivnými zprávami o
  odporu proti Porošenkovi a banderovcům.Tam nic
  takového neexistuje a Ukrové chtějí zabíjet,aby
  se ti moskali(jak je nazývají)ztratili z povrchu
  země.Od ukrů se nedá čekat nic dobrého.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.