Reklama

neděle 11. června 2017

Zpět do doby protektorátu?

Jan Minář
11.6.2017 České národní listy

Bez pozornosti většiny tisku i občanů probíhají v ČR události, varovně připomínající protektorátní kolaboraci. Ministr obrany ČR Martin Stropnický, s vysokou kvalifikací herce pro tuto funkci, předal část české armády - čtvrtou brigádu rychlého nasazení - pod velení německé obrněné divize. Bez souhlasu Parlamentu ČR a vrchního velitele branné moci - prezidenta České republiky.


Vzhledem k naší minulosti a kruté zkušenosti s německým Drang nach Osten a již uskutečňovanými plány na vyhubení Slovanů se to rovná vlastizradě. Armáda ČR, která v současném stavu není schopna plnit základní úlohu armády - bránit hranice a území našeho státu - je dávána cizímu německému státu k použití ve svévolných intervencích útočného paktu NATO.

Tento bezpříkladný čin člena vlády ČR, odpovídající vlastizradě, je v souvislosti s ponižujícím stavem našeho státu, jehož více než 70 % dříve národního majetku je v rukách cizích, převážně německých vlastníků.

Jiný vládní činitel, ministr kultury a kolaborant se sudeťáckými revanšisty Herman prohlásil, že by si dovedl představit ČR jako jednu ze spolkových zemí Německa. To je útok na suverenitu státu a zřejmá vlastizrada. Toho by si měl být vědom ministerský předseda Sobotka, když povedeného ministra Hermana, odsvěceného kněze (!), vyslal jako představitele vlády ČR na shromáždění Sudetoněmeckého landsmanšaftu. Tak se chová současná vláda ČR, kterou lze stěží nazvat českou, spíše lokajskou k německé Evropě, představované Evropskou unií.

Návraty k protektorátnímu hodnocení se objevují i v některých článcích ve slovenském tisku, kdy klerofašistický Slovenský štát, který vyslal vojáky po boku wehrmachtu do války proti SSSR, je nazýván První slovenskou republikou a je chváleno, jak si v něm Slováci dobře žili! Ani slovo o skutečnosti, že v r. 1918 bylo na Slovensku jen 30 obecných slovenských škol, a kdyby nebylo Československa, bylo by Slovensko brzy pomaďarštěno. Čeští učitelé a profesoři vychovali novou generaci slovenské inteligence. Slovenský štát byl za války spojencem hitlerovského Německa a kdyby nebylo Slovenského národního povstání (po jehož dočasném potlačení omlouvaný Tiso vyznamenával udatné esesáky), Slováků bojujících v československých zahraničních armádách a československé exilové vlády, patřilo by Slovensko mezi poražené státy.

Odmítáme nebezpečné recidivy protektorátních činů a myšlení. Odmítáme nové Velkoněmecko a německou Evropu!Doc. RNDr. Jan Minář, DrSc., Slovanská vzájemnost č. 209/2017, str. 1

55 komentářů :

 1. Ano,mohla by býti první vlašťovka a snaha federalizovat EU je zcela jasná.A při pomyšlení,že evropská komise by se vlastně změnila v evropskou vládu,běhá člověku mráz po zádech.Bratrstvo z Bildenbergu by vlastnilo většinu světadílu,popřípadě ti co jej založili a řídí.Vytvoření evropské armády je jeden z prvních kroků k tomuto cíli.Takže potěš nás papež.Je třeba,aby voliči volili ty strany,které kromě nerozdání našeho nerostného bohatství(Lithium,apod.),nenechání se vydírat penězi(Juncker) se také jasně vyslovily ohledně budoucnosti v EU,včetně měny,armády pod jedním velením(když je zde již NATO) a dodržováním ústavy ČR,která zatím není podřízena EU.Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavně si musí voliči pamatovat, že Stropnický je figurka Babiše, který má ANOfert jako svou ochranku a sám má funkci Capo di tuti !!

   Smazat
  2. ano my jsme histricky měli veleni pokažde v zahraniči ani dnes obvzlaště tomu neni jinak a herka storpnicka do tohoto evropskeho pořadku jako byvale loutky pasuje jak hrnec na pozadi kdy cilem loutky je stat se největšim z malych podrazaku zkratka kolaborant podle rozkazu

   Smazat
 2. Ano, jsme germanizováni. Těch signálů je mnoho, jeden z nejpodstatnějších je založení a fungování "Paměti národa". V kolegiu jsou mimo jiných i Dobrovský, Halík, Herman, Putna, Švarcenberk .... a jako odbornice Kačenka BioMasa - tady nějde o paměť, ale o její přeformátování dle zadání chlebodárce. Celý seznam najdete na :
  http://kolegium.pametnaroda.cz/wp-content/uploads/seznam_clenu.pdf
  Vzletným názvem jsou často kryty lumpárny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tvrdím, že se Německu konečně podařilo vyhrát 2. světovou válku.K té germanizaci dále patří montovny dílů pro Německo, levná pracovní síla, pro poddané horší a dražší potraviny, odvody zisků přes 400 mld a konečně politici, kteří to podporují a ještě nadšeně tleskají.Těch co se snaží oponovat je málo, jsou dehonestováni jako prezident a Hermani, Bělobrádkové a jiní šmejdi oslavováni.

   Smazat
  2. Trump jasne rika ze nejvetsi nepritel USA je nemecko
   Ale cesi lezou nemcum do riti

   Smazat
  3. Skoč do zdi ty blábole ussackej!!!!!

   Smazat
  4. Brusel chce upravit azylové řízení, migranty by rozdělil podle klíče
   http://zpravy.idnes.cz/migrace-eu-kvoty-distribuce-migranti-brusel-fmn-/zahranicni.aspx?c=A160406_101947_zahranicni_aba

   Odpor ke kvótám blokuje řešení migrační krize. Oddělme je, navrhl Berlín
   Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/eu-reforma-uprchlici-azyl-kvoty-prijeti-fdq-/zahranicni.aspx?c=A170609_181959_zahranicni_pmk

   Smazat
  5. 10:46 - Trump leze do zadku Polákům! A to jsou největší hajzlové! Kdyby nebyli takový hajzlové, kde jsem dneska jako Evropa i jako Rasa mohli bejt! (i když ne jako náš národ, ale co je jednotlivý nárůdek s jeho zájmy proti celé Rase a jejím zájmům) - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
  6. 11:08 ty vis moc dobre ze neblabolim, ale bojis se si pripustit ze cesko ma ceskozradnou vladu s bude ji mim
   Zlobis se pro pravdu a jsi v psychologicky pasti, protoze kdyby si si pripustil pravdu tak se zblaznis
   Proto jen nevolnicku nadavas

   Smazat
  7. 11:08 ted clovicku posilaji do vezeni cloveka za navod k sebevrazde
   Ta tva linka je navod k sebevrazde
   Prijde te draho
   Tak se priprav na 20 let analniho sexu
   To nemuzes prezit bez zmagoreni

   Smazat
 3. Hledám do voleb politickou stranu nebo hnutí, která bude mít ve svém volebním programu zejména tyto cíle:
  NE nelegální migraci!
  NE Evropské unii!
  NE NATO!
  NE v područí Německa a USA!
  ANO Euroasii!
  Toto jsou mé volební priority!
  69-roční občan a nestraník

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:17 Myslící občane,přidávám se k Vám a doplňuji:odvolatelnost politiků,v politických funkcích pouze dvě volební období,ne na věčné časy,referendum o důležitých věcech národa!

   Smazat
  2. 69-roční občan a nestraník Je třeba volit SPD mají v programu referendum o vystoupení z eu. To jediné může samostatnost ČR zachránit.

   Smazat
  3. Re (08:17):
   Občane!, přečtěte si třeba programy ANS, Nár. demokracie, SPD ...

   Smazat
  4. 9:17 takovou stranu v ceskonevolnikove nenajdes, havlov je poroben
   Cinki cinki havlovi

   Smazat
  5. Máte dvě možnosti, SPD, nebo ANS...

   Smazat
  6. 10:57
   Nemate, havlisti
   Zase vyhraji vlastizradci
   Cesko nema Trumpa

   Smazat
  7. 11.00
   NAŠTĚSTÍ!!!!!!!!

   Smazat
  8. Já mám podobné priority.Patří mezi ně:
   1:vystoupení z EU a NATO
   2:zákaz činnosti a financování neziskovek
   3:Potrestání vlastizrádců z řad politiků
   4:Ne muslimské migraci
   5:absolutní zákaz islámu
   6:zboření stávajících mešit a modliteben
   7:vypovězení všech muslimů ze země
   8:Potrestat všechny vítače a sluníčkáře.
   Pokud politická partaj nemá tyto body ve
   svém volebním programu,nezíská můj hlas
   ve volbách.Žádná taková není,není co
   řešit.Národ má ve zvyku volit ty nejhorší
   ze svého středu do funkcí.Pak jenom volá:
   tohle jsme nechtěli!To už je pozdě.
   Petr Majevslý

   Smazat
  9. Teď se láme chleba !!! malé strany z národní identitou se nedomluví na společně kandidátce a tím prohrají naší existenci ,život a budeme čekat jen na smrt.Ne aby společně bojovali za záchranu České republiky a oslovili masy lidí , jen nahrávají otrokářským stranám kteří tento stát zničili a ne aby jsme se měli líp.Připravte se na smrt ! už v blízké budoucnosti , nemyslím ,že je to blábol ale hola skutečnost. Udivuje mě ,že v anketách jste proti ale stále současné strany dostávají mnoho hlasů ! Co dodat! co s těma zloději ,zaprodanci , paní Albright si vezme kousek lithia ,a když bude,málo je dost lidi aby kvetl obchod lidskými orgány jak v Kosovu.

   Smazat
  10. Přiznej se Májko, že se ti nechce jít k volbám? Ne že by ty tvoje body nebyly správné, ale při takových nárocích si budeš muset založit stranu o jediném členu, jistě ti dojde, kdo to musí být.

   Smazat
  11. 11:10 co to zvanis?
   Cesko ma jen vlastizradnou proticeskou vladu s ty tomu hykas

   Smazat
 4. VARŮJ,VARŮJ,....PŘED ZRÁDCI NÁRODA!VARŮJ......Při volbách se lid zamyslí,koho má volit!Nevolit KDU ČSL*STAN,ČSSD,PIRÁTY,ZELENÝ A UŽ VŮBEC NE ANO,REALISTY,ODS,TOP 09!Opravdu zbývá SPD a ev.KSČM!KOLONIÍ už prakticky jsme a teď počítají tito zrádci s tím,že jsou lidé ovčí stádo a zavolí tak,aby nás oni zcela zaprodali!LIDÉ,NENECHTE SE UCHLÁCHOLIT SLIBY!SLEDUJTE DĚNÍ,ALE ROZHODNĚ NE V ČT,POKUD VÍTE O SOBĚ ,ŽE JSTE LEHCE OVLIVNITELNÍ!DEJTE HLAS ZEMANOVI,KTERÝ JEDINÝ STOJÍ NA STRANĚ LIDU!AČ SE TO MNOHÝM LÍBÍ NEBO NE!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mas pravdu ale hlouoi cesi si zase zvoli vlastizradce
   Chces se vsadit?

   Smazat
 5. Někteří politici Evropské unie jsou však nevolení…

  To, co jsem říkal, platí o naší české realitě. A ty politiky, kteří vládnou v Evropské unii, dosazují struktury, které jsou zvoleny v zemích Evropské unie. Za skutečností, že tam sedí Juncker nebo Tusk, může i naše národní reprezentace, jakož i reprezentace dalších zemí, Německa, Francie, Beneluxu, severských zemí a tak dále. Volič by se měl zamyslet i nad svými preferencemi tam, kde žije, u nás v České republice. Volíme vítače z řad ČSSD, vítače z řad ANO, vítače z řad TOP 09, vítače z řad KDU-ČSL a Starostů, vítače z řad ODS... Ale přesto jsem teď vyjmenoval budoucí složení příští Poslanecké sněmovny. Volič to nereflektuje, to je ten problém – ale voliči by to měli reflektovat!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná u nás žijou i voliči s jiným názorem.

   Smazat
  2. 10:28
   Ne, cesi si zvoli zase vlastizradce

   Smazat
 6. Americani by tohle netolerovali
  Ceske nevolnicke onuce toleruji vlastizradu
  A zase si zvoli sve vrahy
  V Americe by to zpusobilo revoluci
  V Cesku nic

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak se starej p ten ussackej ksindl a na Čechy zapomeň....nikomu tady ty tvoje slátaniny chybět nebudou!!!!!

   Smazat
  2. 10:47 proc? Me tve a vubec ceske saskovske cinkani rolnickama bavi. To vis, zlobis se pro pravdu nevolniku cesky.
   A taky vis ze USA sve vojaky nepodridila nemeckym hitlerovcum merklistum.
   A bacha at te nezavrou za reci.
   Ted vyskoc, cesky nevolnicku

   Smazat
  3. 10:58
   Ty vemeno z kachny,kdyby ty ussacký agresoři nestrkaly smradlavej rypák všude,kde je nikdo nechce,bylo by na světě báječně!!!!!!!
   Jenže ten zdegenerovanej ksindl vyvražďujou nejen vlastní lidi,ale i ostatní národy!!!!!

   Smazat
  4. 10:42 Ty trumpbero, vždyť právě Američani tyto naše vlastizrádce podporují a organizují revoluce proti tem, kdo se nechtějí nechat ovládat. Tvoje řeči o ušlechtilosti Amíků jsou vrcholem pokrytectví.

   Smazat
  5. 15:33 ty truhliku, Americane se staraji o Ameriku a na cechy serou
   Proc by pomahali Cechum? Ceskym nevolnikum.
   Mluvim o sebezajmu.
   To ovsem hlupak v zrazenem Cesku nemuze pochopit

   Smazat
  6. 11:16
   Cesky nevolnicku
   Uhybas z nametu, a ten je ze ceska vlada udelala z Cechu nevolniky
   Trump dejme tomu bojuje o Ameriku
   Ceska vlada nici Cesko
   A ty se tyhle pravdy bojis protoze kdyby ti to doslo tak se zblaznis

   Smazat
 7. Kdo nařídil Stropnickému předat čtvrtou armádu pod jiné velení? To vymyslel sám?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sam by nevymyslel ani uzel na gume u trenyrek, kdyby se mu protrhla.

   Clanek je veeelmi zajimavy. Je jako kopie ranneho telefonu s rodinou. Jen jsem neco pridal a zopakoval jim, ze jsem jim to rikal pred 7 lety. Kompletni prubeh. Do tecky, se jmeny starych znamych "hrdinu", nacio i s Tisom a Hlinom, ktere zakonite vznikne na jedne strane, a prodejnost CR, primo roztazene nohy k Nemecku na strane druhe.


   Pak, ze nejsme na hlavu. Nikdo mi nerozumel, dcera si zrejme myslela, ze mi hrabe, kdyz jsem ji rikal, ze je CR na palici a s timto prijde o stat (Pocatek Ukrajiny) a ja chtel hoooonem pryc, jen daleko, at to ani nevidim, nebo nedoziju.
   To, co popisuji CNL pozoruji dlouho. Da se tomu ucinne oponovat jak na jedne, tak na druhe strane, bez natlaku, fakty a dukazy, ale vladni strany zamerne smeruji kazdy krok POUZE k prohloubeni a ukotveni popsaneho smeru. Neco to pripomina.

   Za zivot se budu stehovat pokolikate? S imperialnim blaznem, kteremu nikdy o nic jineho, nez vytvoreni velke germanske rise, vyvrazdeni slovanu (cela Ukrajina je jeho dilo) nic spolecneho mit nechci.

   Kdyz uz to ale jde takto cerne na bilem, tak k tomu musim napsat to hlavni a zakladni duvod.
   Proc jste do prdele cekali a nevypraskali tu Havlovu pakaz ze vsech moznych funkci i vlivu, kdyz byl cas? To a pouze to byl jediny krok, na ktery vsichni cekali. Ne, nic. Vykecavat se az ke hrobu? Na Slovensku se mezitim vytvorila alternativa, ktera je vede k tomu, ze bude na stejne barikade a "nepritele" budou mit jedineho, soucasneho, aniz by to nyni jakkoli tusili. Mezitim si hraje na hodneho stryce. Stejne jako zde - alternativy neni, (pseudo)osobnosti maji jasno. Fidesz uz bubnuje jako Sudetak - za coz me zde zakonite nasere nejaka madarska velicina z jihu.
   Tak popredu, aby som sa k tomu nevracal - nasrat feferon, rozdavate v Podkarpatsku EU pasy nielen Madarskej mensine, akoby cela patrila len vam. Uz teraz. A Kyjev, s podivom neprotestuje, inak ma prasa vzdy plnu hubu vsetkeho mozneho, narodoveckeho.

   Smazat
  2. Cesi se nechaji vyvrazdit
   Ale napadnou kazdyho kdo jim to pripomene
   Bit slabe, pred silnymi se plazit

   Smazat
 8. Škoda, že ten článek je podivně zavádějící. 4. brigáda bude cvičit v rámci aliance s německou 10. obrněnou divizí a velet tomu budou Němci. Kde je problém?
  Žádná část naší armády není předána cizí armádě ke svévolnému použití.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:59 Problém je právě v tom, že si Německo zvyká na velení České armádě a když někdo dostatečně významný tvrdí, že si dokáže představit Česko jako jednu ze spolkových zemí Německa a někdo podobný nazývá Němce milými krajany, je to jako by se ozývalo "Pocém, pocém, no, hodnej, hodnej, Ty jsi můj pán, viď." . Buď jde tedy o blbce nebo o zrádce.

   Smazat
  2. 11:59 jsi vlastizradce

   Smazat
 9. Přijde prezident Česka Zeman do bordelu a všem přítomným novinářům, kterým jeho návštěva mezi prostitutkami, se kterými se chystá přátelit a spolupracovat, protože se mu nabídly, neunikla, řekne: Milí blbci, kterými jste asi určitě, protože si to nemyslím jen já ale třeba i pan milý Putin a ostatní významní státníci, kteří se s vámi nijak nemazlí na rozdíl ode mne, jsem tady v bordelu jen jako soukromá osoba a tak tedy mne v mé zálibě už neobtěžujte a vypadněte,... pokud ale asi,... nemáte vlastní zájem na činnosti, která je tradiční ve vyspělejších společnostech než které otravujete vašimi nesmysly. Například sultánský harém. Tak běžte." . Jsem zvědavý na právní rozbor toho jeho osobního konání, které asi nemá nic společného s výkonem jeho nejvyšší státní funkce prezidenta Česka,... jak ve vymyšleném textu tvrdí.

  OdpovědětSmazat
 10. Uz se dlouho neozval ten blbec Honolulu, asi soulozi cernoeky v Africe , sve domovine.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu povýšil: Dělá Trumpovi hajzlový dekl! Teď je celebrita od záchodků!

   Smazat
  2. Vy dva Cesti blbci, nadavat umite ale jinak hrbite hrbety pres ceskou vladni tyranii
   Inu onuce
   Pro pravdu se zlobite
   Jdete zase cinkat havlovi

   Smazat
  3. Zavidite i Trumpa
   No nedivim se, v cesku krome vlastizradcu neni koho volit
   Cesti nevolnici nemaji na vybranou

   Smazat
  4. 16:36 copak, zase mluvis z cesty?

   Smazat
 11. Kdo si zvolí vlastizradu, toho nevolí rozumní voliči...

  OdpovědětSmazat
 12. Protekorát je v Českej zemi od 93 ho roku,čo ten skurvisin Havel chcel aj dosiahol.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plne souhlasim
   A omlouvam se ti ze jsem kritizoval tvuj spusob psani, nemel jsem pravo te kritizovat
   Tak prijmi moji omluvu, bratre
   Jo a ted pises velmi srozumitelne gramatikou a obsahem

   Smazat
 13. narohu ulice vrah o moralce kaže aneb za prachy si koupiš na koho ukažeš qvulivatomu jsme přec cinkali a jasali se slzami vočich herkam na podijich konečně kapitalismus bez lidske tvaře

  OdpovědětSmazat
 14. Myslím, že článek pana docenta Jana Mináře je naprosto výstižný a ve svých 65 letech se k němu připojuji. Lidé, volte prosím pana prezidenta Miloše Zemana a stranu Tomia Okamury SPD. Jenom tak máme ještě šanci přežít a nebýt zcela porobeni Německou unií.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.