Reklama

.

.

středa 12. července 2017

Ad Trump: Očekávání a zklamání


Croix
12. 7. 2017
Poslední dobou se stále častěji setkávám s jakýmsi zklamáním z Trumpa, resp. z toho, že jeho volba jakoby ve výsledcích vychází vniveč ve vztahu k nadějím do něj vkládaných. S tím souvisí nezbytně i to, že většina lidí stále dobře nechápe, nebo nechce chápat, jaká je Trumpova reálná pozice a jeho ukotvení v americkém politickém systému. Pesimismu propadají i někteří význační autoři z prostředí alternativních médií. Jde přitom jen o to, že se nekoná očekávaná suverénní kovbojská jízda solitéra, který převálcoval systém. Nejde totiž o solitéra a kovbojská jízda není na místě.


Reagoval jsem v této souvislosti v diskuzi na jednom předním českém serveru na článek jednoho z významných představitelů nemainstreamové publicistiky, ale po zamyšlení nad tématem mi z toho vyšel celý tento článek, jehož jádrem je onen původně krátký diskuzní příspěvek.

Když bych to maximálně zjednodušil, dalo by se říci, že v USA spolu zápolí dvě hlavní mocenské úrovně a skupiny. Jedna je mimo jiné představovaná linií Clintonových, Bushových a pod. a je orientovaná na americkou jednopolární dominanci ve světě s kdykoliv a komukoliv vnutitelným dolarem. Čili na globalizaci pouze podle amerických pravidel. Druhá je představována celoplanetárními globalistickými kruhy, jsou to prosazovatelé vícepolárního světa složeného z několika ekonomických a měnových zón, v němž USA mají být jedním z mocenských center z několika, ne tak jako tomu bylo dříve a jak se snaží udržet ti první. Představa, že byl v americkém systému zvolen prezidentem někdo (Trump), aniž by měl podporu jedné ze skupin, je nereálná. Trump zřejmě patří k těm druhým, byl prosazen proti Clintonové, ale protože boj probíhá a není definitivně rozhodnut, je nucen lavírovat. Nemůže něco na papíře rozhodnout, když ti první mají natolik silné pozice, že reálně pak příslušná mocenská/státní složka udělá podle jejich vůle opak. To by byl jeho otevřený debakl. Přesto už se Trumpovi mnoho povedlo, jen to v médiích není moc rozebíráno. Navíc nevíme, kolik toho protivníkům zmařil, nevíme, co se nestalo. Ale podle toho, co reprezentovala Clintonová, tak se stačí podívat na postupnou eliminaci Islámského státu na Blízkém Východě, na zastavení vyhrocování žhavé položky konfliktu na Ukrajině atd. namísto dalšího rozjíždění celoplošné světové války, a dá se tak něco odhadovat...

Výše řečeným netvrdím, že ti, co stojí za Trumpem jsou ideální kluci (a holky), ale je to nyní ta lepší varianta a má v sobě potenciál na revitalizaci původních národů a států tam, kde dojde k dostatečnému probuzení a odporu vůči dnešním multikulti tlakům a trendům. Dává to šanci na oživení národních programů přežití tomu, kdo se chopí příležitosti ze správného konce. Uvedu příklad za všechny, který je mimo diskuzi – Rusko a Putinův „tým.“

Jestliže tedy například P. C. Roberts, kterého si jinak za roky jeho záslužného a erudovaného mediálního působení velice vážím, propadá stále více pesimismu (podobně jako řada dalších alternativních autorů, často z anglosaského prostředí), když například konstatuje, že „ignorantská, hloupá Nikki Haleyová, kterou Trump jmenoval velvyslankyní v OSN, veřejně shodila svého prezidenta halasným prohlášením: "Nemůžeme důvěřovat Rusku a Rusku nikdy důvěřovat nebudeme!" a dochází z těchto a dalších indicií k závěru, že Trump tak nemá nic pod kontrolou, když jmenuje do důležitých pozic osoby, které jeho politické snahy podrývají, poznamenal bych k tomu na druhou stranu pár trochu optimističtějších slov. S hodnocením Haleyové (asociace s kometou se nabízí sama) zcela souhlasím. Ale když jako představitelka první výše uvedené skupiny takto podrývá Trumpovy snahy a dostává se tak do rozporu s většinovým očekáváním ve světových politických kruzích, které si samozřejmě nepřejí vyostřování napětí mezi dvěma největšími vojenskými mocnostmi planety, natož válku mezi nimi, ale naopak dohodu a zmírňování napětí, pak ty za které mluví, zásadně diskredituje. A všichni, kteří tomu správně rozumí, to vědí. Proto z dlouhodobého hlediska neškodí Trumpovi, ale „svým.“ Což Trumpovi umožní jejich postupné obehrávání. A to i za okolnosti, že na některé pozice je občas z předložených jmen nucen jmenovat i všelijaké „komety.“

Vzhledem k výše uvedenému, je to lavírování, ale situace je taková, že jinak než jemným „škrábáním špendlíčkem“ to nejde. Pokud nemají být USA uvrženy do nezvladatelného chaosu občanské války. Což opět není v ničím zájmu, jsou jadernou velmocí.

V době, kdy se chystala demontáž SSSR, také málokdo mimo nejužší kruh zasvěcených tušil, co mu probíhá před očima, když Rust přistál v Moskvě a stalo se to záminkou Gorbačovovi pro rozsáhlé čistky v řadách nejvyšší generality, nebo když probíhala jednání Reagan – Gorbačov. Zejména jednání v Rejkjavíku v r. 1986, jehož oficiálních mediální výstupy zklamaly lidi z Východu i Západu, neboť se konstatovalo v podstatě jen tolik, že je úspěch, že spolu obě strany mluví, ale průlom dosud nastat nemůže. A to se jednání navíc oficiálně týkalo pouze rozsáhlého jaderného odzbrojení. Ve skutečnosti neoficiální zákulisní fáze byla mnohem dál, už bylo na nejbližší roky „napečeno“ víc, než by si kdo dokázal představit…

Proto namísto poraženeckého pesimismu doporučuji mírný optimismus a samozřejmě pečlivé analyzování všech událostí, k nimž dochází. Vše se teprve začíná ukazovat. A v zemi, kde budou veřejnost tvořit jednak „věřící“ v mainstream a jednak probuzení pesimisté, namísto optimistů, nebude obecně atmosféra nakloněná pro pozitivní společenský vývoj. Ti věřící v mainstream tolik nevadí, jsou pasivní většinou, která se vždy vezla ze setrvačnosti. Důležité je, aby odpadl z této víry dostatečně velký počet lidí ze všech stávajících společenských a ekonomických kategorií obyvatelstva. Podstatná je proto názorová a očekávací profilace u oněch nejméně 10 procent obyvatel tvořících tradičně politicky aktivní národ (poznámka: tipuji proto, že pokud dojde k pozitivním změnám, nepůjdou cestou, které by předcházely parlamentní volby s nějakým dlouho očekávaným přelomovým výsledkem, ale odehrají se uvnitř institucí). Trendy euroasijského programu, alternativního k atlantickému, už i u nás stojí přede dveřmi, ale až budou realizovány, kruhy reprezentované v českých zemích navenek například prezidentem Zemanem, budou potřebovat dostatečně širokou společenskou základnu, která bude v pozitivní charakter trendů věřit, a bude chtít změny realizovat. Ideálně tak, aby tyto změny byly ku prospěchu především samotného národa a jeho státnosti. Pokud „nejsou lidi,“ tak jako tomu prakticky bylo za normalizace v 70. a především v 80. letech minulého století, není možné z dlouhodobého hlediska uspět.

65 komentářů :

 1. Nejsem zatím poražený věřím Českému národu že u voleb zabere.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ad 7:55 - Sice mu to dalo hodně práce, ale větší blábol jsem již dlouho nečetl!

   Vymazat
  2. Pojd se vsadit ze nezabere
   Horni Dolni
   Cesi se rozpustili

   Vymazat
 2. A ja rikam RELEX ! Uklidneni svalove, zazivaci, mentalni a nervove, nebot vse vyhravame !

  Nas oblibeny president Trump , za 6 mesicu dokazal vice nez Obama za 8 let.
  Kvuli atrocitnim mediim budete mit mene informaci, nebot oni vse meni a barvi ve svuj prospech.

  Proto se bude dit vice veci nenapadne za zavrenymi dvermi, ale to neznameana, ze nam privrzencum presidenta neco ujde.

  Za kratkou dobu, se uz zmenilo tolik, ze je to citit v ulicich.
  Kviceni medialnich podsvicat pred jejich chcipnutim a zbankrotovanim kvuli neduverohodnosti je hystericke.

  Nezamestnanst poklesla o 1.15 millionu a illegalni Immigrace o 70 %.

  Policie zatyka Islamisty a posila je pryc ze zeme, kterou nenavidi, ale do ktere lezou.

  Amerika je Krestanska zeme a zustane verna Kristovi i kdyz nam Katolikum se pomatl papez ! (Nebesa smilovani, co za nemoc jste poslali na toho naseho vola, pardon "svateho otce".)
  Alacha nechceme !

  Nase Krestanske zeny budeme rozmazlovat a veset na ne ozdoby a zadne burky se v Americe nosit NEBUDOU, nebot male deti z toho ustrasene koktaji.

  Nase cesta k totalnimu viteztvi je sice klikata, ale jista ! V Evrope mame velke uspechy, jak v Madarsku , tak v Polsku.

  Zapadni Evropa je v rozkladu, ale vychodni sily a je na nasi strane ! Strane presidenta Trumpa. Jak Bulhari, tak Srbove, jeho jmeno septani s uctou !

  Plot na jizni hranici roste, ale kvuli penezum a vedru, ne tak rychle, jak bylo ocekavano !

  EU je pred krachem, nebot v Italii, Spanelsku a Recku je pres million nezadoucich barbaru z Afriky .
  Dalsi million je na ceste a v Nemecku uz je, million Islamistu.

  President Trump shani podporu na zruseni zakona o zeslabeni Unie, ktera zabranuje vypusteni washingtonske baziny, ktera stale - Qwaka, Qwaka, Qwak, Qwak..

  Danova revize a zmena zdravotnictvi zaneradene Obamou se opozduje, ale pracuje se na ni.
  Officialni media nikdo NECTE.
  Vychodni Evropo probud se a pripravuj se na invazi, kterou dostanes diktatem !

  Prazdniny kongresu byli zruseny presidentem, protoze progress zmen je maly.
  nick HONOLULU - nezlomeny, neporkoreny, optimisticky, jak rimsky legionar pred utokem na barbary - a prave dnes je festival - Ludi Apollinares - coz je velmi dobre znameni.  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co je RELEX?

   Vymazat
  2. Kdyby jen relex, v nicku vynechal V

   Vymazat
  3. 7:11 tak už se konečně probuď. Máš ruku v nočníku.

   Vymazat
  4. Aha, tak proto, pak O. K.

   Vymazat
  5. 9,27
   Ty víš leda kulový......JandoPutnovo talismane pro stěstí!!!!.-D

   Vymazat
  6. zaujal mě v této odpovědi takový ten odkaz na křesťanské ženy- hele Honolulu a co film Americký zločin (An American Crime)podotýkám podle skutečných událostí- a kdeže se to stalo? V křesťanské komunitě- Copak na to Honolulu?

   Vymazat
  7. 7:41, 9:52 dva rudí komoušský schizofrenci už zas maj vlhký sny o Putleroj s malým a Daliboroj s velkým! Kde jsi, kde jsi, celou noc ... Jééé, pane šeditelííí!:)))

   Vymazat
  8. Relax, hlupaku, co neumi cist

   Vymazat
  9. 23:49 číst umím, hlupáku, slovo RELEX neexistuje,hlupáku horní dolní hovnolulu

   Vymazat
 3. A zapomel jsem rict, ze president zrusil poukazky na jidlo pro parasity (food stamps) ! (6 millionu poukazek.)
  Zapomel jsem rict, ze budou zmeny ve skolstvi - hodnotnejsi kurikulum !
  Zapomel jsem rici, ze je planovana zmena urokove sazby v bankach a snizeni nasich dani.
  A zapomel jsem i jine zmeny, ktere jsou positivni, ale je toho tolik, ze to nejde sledovat. Islamci jsou deportovani a policie zatkla v Indiane vladni podvodniky a 500 uredniku dosazenych globalisty dostalo kopacky.
  Toho je proste moc na zapamatovani.
  A vy se naucte tancit Rock and Rolls, svet se meni !

  Rockin' Rollin' Rockabilly Dance na YouTube.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 4. 2:20 Relex je uklidneni a uvolneni, ze je vse v poradku.
  Relajarse je spanelsky a Se-detendre rika pani
  Marine Le-Pen.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. It's RELAX, you dopey.
   Kdyz zde chceš ohromovat angličtinou tak se nauč SPELLING, jestli víš co to je.

   Vymazat
  2. Důležitější budou změny Tam! -
   https://www.youtube.com/watch?v=A2j-ojMvBQ0

   Vymazat
 5. Tak jak je psáno to v podstatě taky vnímám ovšem s tím, že rozhodujícím prvkem vnitřního tlaku na modifikaci mocenské politiky USA je sílící vědomí, že ta dosavadní je ekonomicky i zbrojně technicky dál neudržitelná. Že se DT stal představitelem takového trendu, může být předčasný úspěch, který trvání předchozí praxe nakonec prodlouží. Pak rizika dále vzrostou.

  OdpovědětVymazat
 6. Panove, predstavte si, co ti svinaci z medii nasemu oblibenemu presidentu delaji !

  Oni daji namalovat obraz Hitlera, ktery se zakryva maskou naseho presidenta a vubec nemaji respekt pred pranim a vuli millionu Americanu , kteri ho volili.

  Samozrejme ze tato dehonestace se obrati proti nim a napr. ja se jejich novin, nebo medii stitim a radeji ctu farmarske noviny, jak se krmi slepice. (Cemuz vubec nerozumim.)

  Tak je to s nasim elitnim "tiskem" ! Vsechno to patri jedne skupine lidi, a ta je zodpovedna za polarizaci Ameriky a za rasove napeti. Za nenavist proti nam republikanum.
  A samozrejme za nenavist proti Rusku a obvinuji presidenta Putina, ze nam neco NASEPTAVAL !

  Nikdo nam nic nenaseptaval ! Nam nic z Ruska naseptat nejde ! Hovno rozumime vsemu, co je z Ruska ! Nikdo z nas nerozumi ani slovo rusky !

  Na Floride je prudke slunce a vzduch z more plny mineralu. Vlasy kazdeho vyblednou a jsou zlate barvy.

  Tuto barvu presidentovi vycitaji. Kritizuji a pisi, ze je Nacista / Hitler/ Mussoliny / Fasista / prcackar, atd. atd. a samozrejme rasista. Propaganda na posrani !
  A to je "elita", - horsi nikdy nebyla.

  Skareda herecka se zde predvadela s maketou/modelem utate hlavy presidenta. Ted chodi kanalama, protoze Amerika chce utat hlavu jeji.

  At cokoliv Trump udela positivniho, tak se to zkresli negativne a stejne to nepracuje, protoze Joe z ulice to uz davno prokoukl a prestal vnimat.
  Nick HONOLULU - SUPPORTER of president Trump.
  Vubec jsem jeste nezkoncil !


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Impeach tu velkohubou ropuchu
   Impeach Trump!!!
   Lze a krade, je tam pár dní a už je kolem něho vic kontroverse než bylo kolem Clintona.
   Pence je již připraven v pozadí
   Pence for president!!!

   Vymazat
  2. Pence néééééééé

   Vymazat
  3. 11:34 pedofilní homosexual Trump neeeeeeee!!!!

   Vymazat
  4. 12:09 Najednou je homosexuál? Vždyť ještě nedávno byl médii vydáván za nechutného děvkaře. Opravdu si myslíš, že lidé jsou tak blbí, jako ty?

   Vymazat
  5. 13,19
   O Havlovi se taky říkalo,že demokrat a přitom to byl udavač a svině kolaborantská!!!!!

   Vymazat
  6. Mr. Pence pude na ty putleroffský buzeranty vod kredence!

   Vymazat
  7. 12:09 A což teprvá tenhle! - http://iks2010.info/?p=119302

   Vymazat
  8. Hloupa svoloci, nekomentujte Honolulu

   Vymazat
 7. President zakazal LOBBING t.zn. ovlivnovani (podplaceni) a manipulovani vladnich autorit specialnimi zajmy. To bylo jekotu, ze to muselo byt slyset az do Kanady !
  Oni ztratili prijem penez !

  A zde mate vysvetleni proc GOP (vedeni republicanu) ma neduveru republikanske ulice. Tam patrim ja.

  Nic vsak neni ztraceno ! My mame skvele a silne
  osobnosti ! Nejlepsi recnici jsou na nasi strane. Napr. DANE EAGLE representant 77-districtu v Lee County z nepratel Trumpa udela vzdy nudle. Ten ma vyridilku jako Bob Hope. MARK LEVIN radio personality a dasich 100 lidi. Nejlesi osobnosti v zemi.

  Boj pokracuje a neverte tomu, ze president vzdava jeho agendu a ustupuje ! On drzi vuci nam slovo !
  nick HONOLULU volic presidenta Trumpa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo je pro Trumpa je pro ww3
   Impeach the bastard, Pence for president!!!
   Hooray Hooray Hooray!!!

   Vymazat
  2. 8:05 - jsi idiot a nevis, ktera bije.

   Vymazat
  3. 11:27 Hochu, Mr. Pence pude na ty putleroffský buzeranty vod kredence!

   Vymazat
  4. 8:05 hlupaku, nepis, a radsi ani nedychej

   Vymazat
 8. A zde mate panove medialni elitu na ceste k politickemu vlivu.
  Rednex - the Way I mate na youtube
  nick honolulu

  (Zviraznit levou stranou mysky a kliknout pravou staranou a hned jste na videu.)
  Koncim pro dnesek, k uleve vasi kavarny.
  nick honolulu - (with sufficient observation talent.)

  OdpovědětVymazat
 9. Jedno je jistě,tak všechno zajeté ve vyjetých kolejích v USA,nejde změnit ani za rok.Myslím,že bude muset dojít až na ulici,aby se to zrychlilo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. NATO je Zákon! NATO = civilizace. Chujlostan bude zničen! Blbečkům spikleneckejm se nakecalo že se jako plní coudnhovnistický projekt rasové výměny v Evropě, ale houno houno! Jde o nordickou lest! Barbarossa II. bude bezbolestná pro naši rasu! Frau Merkel a mesié Macron spolu s Mr. Trumpem naoko provádí plán hraběte. Ale v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Východ jako odminovači, sebevraždední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj putleroffce a jejich způsob boje! Nenávidí je a budou mstít za Kábul,Groznyj, Allepo a další místa zničená bolševickou či putleroffskou soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou putlerské vrahy. A naši poté již jen obsadí tuto barbarskou zem, aby ji pozvedli k civilizaci ....

   Vymazat
  2. 7:57 fantasmagorie nemocného člověka. Je to jen jeden a ten samý, nebo je takto nemocných v této diskuzi víc? Rád bych věděl.

   Vymazat
  3. ten jedinec v 7,57 je totální magor!!!

   Vymazat
  4. 11:25 dovíš se rudochu! Krátce před popravou ... chycht!

   Vymazat
  5. Ten chycht je hodne nemocny, pomuze mu leda sibenice

   Vymazat
  6. Je to potomek prochlastanýho zdegenerovanýho lampasáka z východních Čech. Kruh se stahuje. Na každou svini se vaří voda. Hon na tohoto dobytka začíná. Ten bude kvičet jak prase.

   Vymazat
 10. A ty tu neeejsi! - Aspoň už vím co máš furt s tím Jandou:))

  OdpovědětVymazat
 11. No to je dneska diskuze, jeden blb větší než druhý. Jediný, kdo se dá číst je Nick Honolulu, ten má aspoň nějaké novinky ohledně boje Trumpa s Deep State, které se tady z havloidních sračkometů nedovíme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:36
   Jasně,Hovnolulan je genitální komentátor.....pořád jen nadává Čechům,ale aby nadával ussackejm okupantům to se bojí,až sere v síni!!!!!

   Vymazat
  2. Ty blbe, Trump JE DEEP STATE.
   Opuchla ropuši hlava si nalozila celou administrativu z DEEP STATE.
   Vzdělej se a pak komentuj.
   Neber vše co dement hovnolulu kecá za dobrou minci.
   Dement je silně předpojatý pro Přehazovačku a proto se mu nedá věřit!!!
   Lže aby neztratil svoji homosexuálni odpornou tvář.

   Vymazat
 12. Ten Putin je genius pošle do Usa advokátku, která neumí anglicky promluvit si z mladým Trumpem a přitom jí pustil bez víza Obama... a hlavně kde vystupovala...co na to soudruzi demokraté z fašingtonu.... v kremlu střílí šampaňské igristoje.... http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/To-je-gol-Ruskou-advokatku-kterou-mlati-o-hlavu-Trumpovi-do-zeme-vpustila-Obamova-vlada-A-ona-se-motala-mezi-republikany-495872

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A dalsi geniove Trumpove to dost dlouho zatloukali I kdyz museli vedet , ze se to provali nakonec...
   A ted je vesi za to , za koule do pruvanu...

   Vymazat
 13. Kyjev ovlivnil volby v USSSA...kdo má teď máslo na hlavě.... http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/cnn-kyjev-nabidl-demokratum-kompromitujici-materialy-na-trumpa/

  OdpovědětVymazat
 14. Nemyslim, ze by Trump predstavoval celoplanetarni globalisty, to rozhodne ne.

  Byl zvolen neplanovane, tohle Elity nechtely, branily se tomu, delali podvody, kampane, ocernovani, ale nepomohlo to, protoze Trump je extremne cestny clovek a nic na nej nemeli, a behem kampane rikal lidem pravdu, coz se dnes hodnoti... Je typicky zastupce americkych delniku a rolniku, ti ho predevsim zvolili, proti bilym limeckum, akademii, banksterum, mediim a holywoodu...

  Spis tedy, ze Trump je rozhodne velmi anti-globalisticky, narozdil od H.R.Clinton, ktera byla koupena globalistickymi bankstery a arabskymi shejky. Trump je americky nacionalista, mozna az narodni socialista...

  Clinton je zastupce gangsteru, drogy, zbrane, uplatky ve velkem, války na zakázku, vrazdy na zakazku, pay to play... (Viz film "Clinton cash" ale i mnohe dalsi dukazy)

  Co Trump za prvnich 100 dni (do dubna) dokazal:
  http://82.221.129.208/baaasepageq7.html
  (nekde pod titulkem "How has Trump really done?")

  OdpovědětVymazat
 15. Americké krysy isil jsou evakuovány za Syrie... http://rusvesna.su/news/1499874788

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou evakuovány Američany, že?

   Vymazat
  2. Doufám, že tě už evakuovalY ze školy, hloupé děcko.

   Vymazat
 16. Víte, jaký je rozdíl mezi republikánem a demokratem v USA? Žádný! U republikánů je vykořisťování člověka člověkem! U demokratů je to naopak!
  A jaký je rozdíl mezi republikánským a demokratickým prezidentem USA. Opět žádný. Oba před volbami naslibuji jako placená slibotechna, oba po volbách nic z toho nesplní a oba čurají vždy po větru!
  A co voliči v USA? Ti jsou vždy stejní! Stejně blbí, stejně nepoučitelní!
  Moudrý Brouk Pytlík - ochránce Kamene mudrců

  OdpovědětVymazat
 17. Ti starší a s rozumem v hlavě jděte na "Zvědavce". Je to tam s protimagofiltrem.

  OdpovědětVymazat
 18. 11:36 Vyborne pane ! Akorat mala chybicka ! Bile limce ho volili take. Patrim k nim a vim jak volili.

  Uz se president Trump dal slyset a mluvil o schuzce v Hamburgu. (2 1/2 hod. s Putinem)
  President bude dale prosazovat lepsi vztah s Ruskem !

  Mluvili spolu o zdevastovane americke armade presidentem Obamou a Putin rekl, ze pro bezpecnost Ruska slabsi americka armada by byla lepsi a ze chaoticka Hillary by byla pro Rusko bezpecnejsi, (patri k tem lidem co Obama), kdyby nebyla tak silne poplatna kruhum , ktere jsou motivovane k akcim proti Rusku.

  Dale se bavili o atomovych zbranich a prisli k zaveru, ze k valce nesmi nikdy prijit, ze jsou oba narody tak silne, ze by znicily cely svet nekolikrat.

  Spelling RELAX je spravne ! Foneticky relex je bezny !

  Ja se mezi vami vy Hurvinci mohu upsat a neni mi to nic platne ! Prijde Brouk Pytlik - stoupenec Sanderse a smaze moje vysvetlovani jednou vetou.

  Jeste mam k vam NEKTERYM vytku !
  Ja vam davam informace, ktere nejsou z moji hlavy a ve vasi Ct.24 vam je nereknou.

  Vy mi za to NADAVATE vy neproduktivni trubci a sami neprinesete NIC !

  Jste informacni PARAZITI - posudkari jako politruci a jebete me za gramatiku ceskou a spelling mistake nas.

  To je cely vas "prinos" na vzajemne informacni obohaceni.

  Kazdy normalni by se na mas vybodl, ale ja nejsem normalni nebot mam moc fain pocit, kdyz se s vami mohu hadat a nadavat vam !
  Tomu se rika the Pursuit of HAPPYNESS. (Spelling jsem nekontroloval pane Cimprlichu.)

  Vase vrchnost vi velmi dobre, ze jste jesitni a hloupy jak ten kun na Vaclavaku ! Lichoti vam a zamerne zvetsuji pocit vasi dulezitosti, aby dostali vase hlasy. Potom vam vycucnou penezenku jako Cikan na nadrazi ! A vy jim to zerete.
  Jste plni zaste a nenavisti nejen k ceske emigraci , ale i jeden k druhemu, protoze mate v kralikarne 3 kraliky a soused ma 4.

  Co to je symbol "V" pane krajtl nevim.

  Trumpovi spadla pred mesicem jedna Helikoptera, ale zamerne se to utajovalo, aby z tobo globaliste nemeli
  rozkos a radost. (Sexual CLIMAX) - spelling nekontrolovan.

  Ja jsem si vas nevybral ja se k vam narodil ! Proto budu dale stat pri vas i kdyz me nekdy sasypete hovinkami jako kousave opice na Okavangu..
  Oni (lide B.J. Vorstera) me tak vychovali v Pretorii k rasove, kulturni, kmenove vernosti. (Jenze vy drasate nervy i vasemu presidentu ! Ten vas take prevysuje intelektem jako ja honolulu.)
  nick honolulu
  (Oh, to se mi ulevilo !)


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejlepsi co muzes cekat od cechu je ze cloveka jen okradou

   Vymazat
 19. Drive, nebo pozdej na vas bude zautoceno ISLAMEM !
  Upozornuji vas na skutecnost, ze barbarum je uplne jedno, jste -li levicovy, nebo pravicovy. Patrite-li ke globalistum nebo nacionalistum. Jste-li vitacem, nebo separatistou. O vsem rozhoduje kmenova prislusnost.
  To je zakon Afriky a JA SI HO NEVYMYSLEL !

  Pocet nezadoucich na ceste do Evropy je tak velky, ze nepujdou UZIVIT ! Nemci to vi a utikaji k nam !
  Polaci znaji situaci lepe nez vy, proto buduji motivovanou narodni armadu. Oni jsou jednotni !

  Stante se pevnym clankem v retezu evropskych statu, ktere barbary odmitnou.
  nick honolulu


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cesi jsou hloupi
   Zase budou cumet jako redakce co cinkala havlovi a pak ji doslo ze se spletli
   Ale zvaji dal, to umi

   Vymazat
 20. Zase je muj text s chybami ! (Pisi moc rychle.) Prosim o popravu slechtickou vy kati Mydlari ! (Nemate tam nejakou pani ucitelku, ktera by me sponzorovala a ma trpelivost a dobre srdce ?)
  nick honolulu
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, já tě mám moc rád a děkuji ti že píšeš tak skvělé zprávy!
   Nic si nedělej z nadávačů tobě, jsou to hňupové!
   Já jsem mlčící většina, která o všem rozhodne.
   Moje jméno je Jiří :)

   Vymazat
  2. 17:29 Jiří Honolulu. Není to pěkné, sám sebe chválit.

   Vymazat
  3. Honolulu je homosexualni dement ktery žužlá negrúm klády a ještě jim za to platí.
   Nemá rodinu, děti, přátele,ženskou.
   Chodí po veřejných toaletách kouřit bidla negrům.

   Vymazat
  4. 22:12 nabizim ti setkani, zatim dobrovolne, overime tvoji situaci
   Zdali ty mas zenu atd

   Vymazat
  5. 0:23
   Ženskou mám a ne jednu. Mám jich víc, mám prachy a múžu si to dovolit.
   Jezdím si v Cayenne S a létám si po světě business class. Je to těžký ale někdo to dělat musí.
   Zítra odlétám na Phuket s Aeroflotem, rád dám rusákům vydělat, mají nejlepší piloty na světě. Budu na letišti ožralého Veškrny v 11 am u přepážky Aeroflot- First-Business class, letí mi to ve 12:55 tak přijď, dáme plzeň

   Vymazat
  6. 6:00
   Tak rychle to nestihnu
   Co za tyden?

   Vymazat