Reklama

sobota 1. července 2017

Akce Pandur: ČSSD připravuje čipování lidí

Radim Valenčík
1. 7. 2017     RadimValenčíkPíše
Když se za minulého režimu připravovalo něco k veřejné prezentaci, sešli se všichni tehdejší moudří a hledali (byli tehdy i takoví), jak by to mohlo být zpochybněno či zesměšněno. A stejně jim občas něco uteklo. Příkladem z moderní doby je dvousetkoruna, stačí ji vhodně přeložit a uvidíte hýždě.


Když někde vyplení všechny normální lidi, začnou se dít věci! Blbost následuje blbost. Podívejte se na nejnovější "úspěch" ČSSD:

Lidé u nás obecně milují obrněné transportéry. Jedny nedojely ke Svobodné Evropě z dalého Hodonína, po druhé (pět Pandurů) podlehlo v "týdnu neklidu" vyhlášeném hercem Bartoškou blondýně v ojeté šunce.

Při bližším ohledání se však zdá, že ČSSD nepředstavila obrněnce, ale čip k čipování lidí.

Vskutku dobré logo a jeho prezentace!

A to jsme si museli na takový výkon půjčit lidi z odděleného zahraničí, protože vlastní asi k dispozici nebyli...

Zaorálkův výkon, kterým předčil Jakeše, asi nestačil:

http://radimvalencik.pise.cz/4669-zaoralek-dnes-predcil-jakese-podivejte-se.html

35 komentářů :

 1. Ale Miloš Jakeš není žádný hlupák - naopak je to skvělý pán - podívejte se a už o něm pane Valenčíku nikdy nepište urážlivě!!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=yZ3twTHXZXw

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano Valenčíku, dnes máme na Jakeše, listopad 89 a konečně i 68. jiný pohled než tenkrát. Bez VS se USA chová jako by mu svět už patřil.

   Vymazat
 2. Proradní, vykutálení Socani by měli mít ve znaku oranžový fekální vůz, na cisterně svůj název a při pomyšlení, že volič má ještě žaludek vhodit jejich volební lístek do urny, by se musel pořádně chytit za nos!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 03:37
   Vážený pane,paní neurážejte fekální vozy, ty jsou na rozdíl od degenerovaných socanů, kteří vypudili své nejlepší straníky, velice užitečné.
   Václav

   Vymazat
 3. Větší část znaku zabírá muslimský půlměsíc. Jinak znak působí psychedelicky, což přesně vystihuje stav této strany.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Budou SOCANI s islámským půlměsícem ve znaku, konvertovat nebo již někteří konvertovali?Slizský teflon Bohúš půjde všem Socánkům jistě příkladem.

   Vymazat
 4. Mne spíš napadá,točení v kruhu,pořád hledají nějakou cestu od propadliště a jak je vidět,stejně dojdou na začátek cesty.

  OdpovědětVymazat
 5. Tak to jsem fakt nepochopil, jak v tom hledat čip k čipování? Jakože čípek?

  OdpovědětVymazat
 6. Jestli ještě někdo skočí na lep Tlučhubovi Zaorálkovi, tak to musí být korunovaný pitomec.

  OdpovědětVymazat
 7. V studené parádě kožených křesel,
  kožených křesel, kožených křesel
  sešli se k poradě výrobci hesel,
  výrobci hesel, výrobci hesel,...

  ...Před sebou muletu, vládci se smáli,
  vládci se smáli, vládci se smáli,
  podivnou ruletu s pistolí hráli,
  s pistolí hráli, s pistolí hráli.
  "K.K."
  J.C.

  OdpovědětVymazat
 8. No jo trotlové nevolitelní.

  OdpovědětVymazat
 9. Takže důvod k titulku k článku "ČSSD připravuje čipování lidí" a k tomu, že jsem jej otevřel (pln obav a rozhořčení, protože čipování pokládám za reálnou hrozbu a jen se děsím, kdy to příjde na pořad...), je ten že cssd (ať už si o její politice mylsíme cokoi) má hranaté logo.. ?!?? To je přístup, na který jsem zvyklý tedy ale na jiných serverech..:

  Takže:
  Není pravda, že ČSSD připravuje čipování lidí. Pravda je že ČSSD má nové logo.

  Tragedie je, když největším trollem je sám autor článku.


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je jedno jestli logo !Čipem také ,to je kulkou do hlavy!!!

   Vymazat
 10. Nechápu,jak mohl Zaorálek,profláknutý mnohaletým působením na špici ČSSD,kdy jediný rozdíl mezi ním a Sobotkou je důraznější intonace jeho slov,dostat důvěru od členů této strany.Pardon,on ji vlastně dostal pouze od Sobotky a Chovance.Na druhou stranu,kdo by se dnes,po úspěšné likvidaci této strany Špidlou a Sobotkou,chtěl jako jeden ze dvou,tří současných vůdců účastnit jejího budoucího pohřbu. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zaorálek navíc přímo podpořil fašisty v Kyjevu a jako ministr "zahraničí" se stará o jejich zásobování (včetně vojenského materiálu) z našich daní. Podpora fašismu a jeho benevolence (v Litvě), je trestný čin.
   Pavel p

   Vymazat
 11. Ano, ze soc.dem. nám zůstal KŮL V PLOTĚ. Logo ČSSD je čím dál směšnější a nesmyslnější. Ta strana je celkem od počátku zajímavá - založená Marxem, exkomunikovaná Marxem pro zradu všeho, co zavánělo socialismem - a v Česku houpačka, kterou již odmítl humanista Masaryk, strana, které programem byl, je a bude oportunismus, strana sluhů velkokapitálu. (Krátce, Babiš je daleko větší socan, než všichni soc.dem. politruci.) Česká soc. dem. je zralá na to, aby ji byl vystaven pomník hanby a její akta byla předána do archivů a muzeí. Jako pomník navrhuji "Kůl v plotě".

  OdpovědětVymazat
 12. ČSSD = nebrat!!! nevolit!!! nechat chcípnout!!!
  jsou to zrádci, korupčníci, zloději a navíc hlupáci, zbabělci a lokajové EU. 100x FUJ.

  OdpovědětVymazat
 13. Mě se to logo líbí. Evokuje mi hemeroidní anus. Což odpovídá současné ČSSD.

  Pepo Milan

  OdpovědětVymazat
 14. Ještě "maličkost" která je dost vypovídající. Barva je opět ještě hnědší.
  Nějaký Foldyna, co by poslanec, údajně vznesl požadavek, aby ta barva byla červená, jaká byla i v historii socanů. Tehdy ještě skutečných bojovníků za práva pracujících.
  Pan Zaorálek to ovšem rezolutně odmítl.
  Altman

  OdpovědětVymazat
 15. Přehlídka snad těch nejodpornějších zjevů domácí politiky. Již ten ůvod imposantní. Napříště místo tzv. "hymny EU" bych těm zku....ým socanům doporučil hrát rovnou "Deutschland, Deutschland ueber alles".

  OdpovědětVymazat
 16. Vždycky když je spušténo néjaké jaro, nebo barevná revoluce tak tam dominuje oranžová. Nejblíže to bylo na Ukrajině. Tak při volbách vzpomeňte jak je po oranžové všude všechno rozjebané.

  OdpovědětVymazat
 17. První, co mě při pohledu na nové logo napadlo, bylo rčení z jednoho kresleného vtipu: "Lidičky, pojďte se podívat, blbost kvete".

  OdpovědětVymazat
 18. Když si vezmu co je ČSSD zač od roku svého založení v roce 1878 vůbec se nedivím dvěma historickým odnožím, které vzešli z ČSSD a už se nemohli dále ztotožnit s politickou praxí ČSSD a tím byla v roce 1921 KSČ (Komunistická strana Československa) a od roku 2014 SPO (Strana práv občanů - Zemanovci). Z toho vyplývá že tyto dvě politické strany jsou neporovnatelně lepší ve smyslu k normálním lidem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Učebnicovým příkladem je rodina Zápotockých ze Zákolan u Kladna a to Ladislav Zápotocký (Otec) v roce 1878 spoluzakládá Sociální demokracii v tehdejším Rakousko - Uhersku, aby jeho syn Antoním Zápotocký po 43 letech od založení ČSSD založil první odnož z důvodu rozporů ve straně s politickými preaktikami socanů a spoluzaložil pro lidi mnohem lepší alternativu v roce 1921 KSČ.

   Vymazat
 19. Zaorálek po získání funkce ve vládě změnil o 180°
  svou rétoriku i své chování.K tomu stačila jedna
  návštěva na ambasádě USA a pohovor se Schapirem.
  Dal tím najevo,že je z nějakého důvodu velice
  snadno ovlivnitelným.Nemá však šanci ovlivnit
  něco.Srovnání s Jakešem hodně kulhá.Jakeš byl
  svým způspbem hlupák,ale stál vždy za svým názorem.
  Zaorálek mění názory podle potřeby a je hlupák.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S pane Majevským plně souhlasím. Zadolárek je kromě své hlouposti ještě navíc prodejný prostitut.

   Vymazat
 20. Proč to ono dali do čtverce?To snad patří do kosočtverce!

  OdpovědětVymazat
 21. Logo se současnému vedení ČSSD mimořádně vyvedlo a je jeho velmi výmluvným symbolem. Vypadá jako tunel, jako jakási chaotická struktura, jako zlomková změť z nějakého utajeného většího celku, ale třeba také jako řiť, i když v tomto případě je symbol poněkud nejasný, neboť není zřejmé, zda představuje vazalskou politiku vedení či zda naznačuje situaci, v níž se strana nachází. Valná část funkcionářů, členů a kmotrů strany se ovšem v novém logu může najít.
  Je tragédií ČSSD, české politiky, ČR a jejích obyvatel, že pro vládní stranu s cca 140-letou tradicí je jedním z klíčových nástrojů volební kampaně inovace loga a nikoli programové záležitosti, že se soustředí na zlomeček jevové stránky, že klouže po povrchnosti, místo toho, aby akcentovala jádro problémů, představila promyšlenou reálnou vizi. Pokud občané začnou podle estetiky loga vybírat svoji reprezentaci k řízení politických, ekonomických, sociálních, kulturních a ekologických problémů a pokud tato kandidující reprezentace místo odborností na jednotlivé obory vážně sází svůj úspěch na estetiku loga, tak je to tragédie, intelektuální kolaps společnosti.
  KR

  OdpovědětVymazat
 22. Slibotechna S.R.O., předvolební podnik ČSSD. Jako superobrněnec Pandur-Ronson (=zapalovač co v boji dobře hoří) vám před volbami ČSSD SLÍBÍ VŠE co vaše duše i srdce žádá ... že skrečuje Církevní restituce a jediným partnerem po volbách uznává katolické strany, přidá zaměstnancům i důchodcům, sníží daně bohatým, OSVČ odpustí daně i pojištění, které za ně rádi zaplatí zaměstnanci, umožní trhovcům vyhnout se zdanění, bude tvrdě bojovat proti narkomafii, legalizuje marihuanu a "lehké" drogy ...

  Aby s ohledem na volební programy pobožných pravicových koaličních parnerů ODLOŽILA PLNĚNÍ SPŘEDVOLEBNÍCH SLOBŮ ČSSD na období po nějakých dalších volbách... nejlépe po Posledním soudu...

  Socdemáci, jděte se už laskavě vycpat...

  OdpovědětVymazat
 23. Odpovědi
  1. Jo, je. Když ten odznáček otočím pravým horním rohem dolů tak se mi až orosí ohanbí.

   Vymazat
 24. Proc davate prostor tomuto Trollovi Valenčíkovi, plnemu propagandy a nekdy i lzi na adresu CSSD ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak sem s nějakým podloženým argumentem. Kde se dopouští doc.Valenčík propagandy, a v čí prospěch? Kde jsou Valenčíkovi lži. Moc mne to zajímá. Uveďte alespoň nějaké. Díky předem. Pokud vím, pan docent Valenčík se členem této strany.Tak jakýpak troll.

   Vymazat
  2. Jeho predchozi clanek o CSSD volebnim programu byl plny nepodlozenych lží a propagandistickych žvástů.
   http://www.novarepublika.cz/2017/06/volby-cr-2017-krize-programu-stran3-cssd.html
   > "není schopno založit program na analýze příčin současných problém a jejich vzájemné podmíněnosti, protože se samo stalo problémem"

   Tohle neni zadny fakt, to je PODLÝ NÁZOR, propaganda...

   Nebo zde - co ma spolecneho dvousetkoruna nebo pandur s CSSD ?! Jaky ČIP, to je zase propaganda, utocici na city urcite casti populace, ktera je na cipovani lidi alergicka.
   Naprosta podlost, nezalozena na zadnem realnem faktu.

   ---
   Odkazovany clanek, kde pry Zaoralek predcil Jakese ?!
   http://www.novarepublika.cz/2017/06/zaoralek-dnes-predcil-jakese-podivejte.html

   Co to je za nesmysl, zase odporna propaganda...

   Zaoralek mluvil celkem rozumne, velmi rozumne. Docela me presvedcil, ze s takovymhle programem bych jim zase dal hlas... (Viz posledni komentar 20.6. 0:39 )

   Proc to ten podlý šmejd Valencik srovnava s Jakesem, ktery v mnoha lidech vyvolava asociaci hloupeho Hňupa ?

   Hraje na city lidi, hazi citově zabarvene bláto nijak nepodlozene skutecnosti ani fakty...

   Presne takhle si predstavuji pojem "Propaganda".

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.