Reklama

středa 26. července 2017

Akce VÁPNO zpět u Obvodního soudu pro Prahu 1 – 2.8.2017 – 13:00


26.7.2017  NewWorldOrderOposition

Pokud patříte k dlouhodobým čtenářům webu nwoo.org, tak víte, že se soudíme s Technickou správou komunikací hl.m. Prahy o údajně způsobenou škodu, která měla vzniknou tím, že jsme3.8.2012 napsali v několika lidech na Václavském náměstí vápnem nápisy upozorňující na zdejší vládu politicko-ekonomické mafie. Tyto soudy se tedy táhnou už pět let. 


Vyhráli jsme nejdříve trestní soud kvůli obvinění z poškození cizí věci a nyní z nás chce TSK vytáhnout peníze. Od nás je samozřejmě nikdy nedostane, ať už dopadne tento spor jakkoliv. Nejdříve jsme u obvodního soudu vyhráli i tento spor o náhradu škody, TSK se však odvolala, bylo to u Městského soudu a odtamtud to vrátili zpět na Obvodní soud. Pokud tedy nemáte nic lepšího na práci, pojďte, se ve středu 2.8.2017 od 13h podívat k Obvodnímu soudu pro Prahu 1, Ovocný trh 587/14, místnost č. 11.

Zřejmě to bude soudit stejná soudkyně, která nás už jednou osvobodila. Bude to tedy pro ni dost obtížné rozhodování, protože se jedná o závažný precedentní spor s významným politickým podtextem, ve kterém se rozhodne, komu Praha a vlastně celá republika vlastně patří, jestli tu vládnou mafiáni nebo občané této země.

Každý člověk, který nás přijde podpořit, může mít vliv na výsledek.


3 komentáře :

 1. neviem - malo to skončiť rozsudkom verejných prác, dodať rejžák a kýbel a a hotovo - dostať to do pôvodného stavu - a bol by aj precedens a bol by aj užitočný kus práce na vyčistení priestranstva - rozum tu nemá čo robiť, len predvádzanie moci trestať

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč nesmí aktivisté odpovědět panu cizinci v kdovíjakým službách?

   Smazat
  2. Proč by se to melo čistit?Naopak Slováci by tam měli napsat jejich ANO ZAKLADNAM!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.