Reklama

čtvrtek 6. července 2017

Angela Merkelová si nedá pokoj! Označila obyvatele české kotliny za xenofoby a rasisty!

Michal Konečný
5.6.2017 ProEvropuCom
Přisadili si i bývalý francouzský „američan“ prezident Hollande a rakouský ministr zahraničí Kurze.
Dáma (pokud je možné takto Angelu Merkelovou vůbec označit) ovšem opominula fakt, že mimo historicky usazených Čechů v této zemi žijí bez problému Slováci, Poláci, Albánci, Řekové, Italové, Arabové, Vietnamci, Slováci, Rusové, Ukrajinci, Američané, Angličané, Australané, Mongolové a další národnosti. Navzdory tolik omílanému odsunu zde žijí i Němci.Je dobré paní Merkelové připomenout, že to byli její předkové, kdo před pětasedmdesáti roky z Evropy udělali lidská jatka. Byli to příslušnici jejího národa, kteří přeměnili šest milionů Židů v prach a popel. Byli to vojáci německého wehrmachtu, kdo za sebou nechávali spálenou zem i její obyvatele. Byli to Němci, kdo mučili ženy a děti.

Rakušáci se dnes tváří, že oni nic, oni muzikanti, a byli téměř Hitlerovou obětí. Když ho vítali při anšlusu záplavou květin a jásotem, toho svého milovaného rodáka z Braunau, to nebyli oni? Rakouská státní příslušnost mnohých velitelů koncentračních táborů také není pravdou? Když jsem viděl dokumentární film z pohřbu válečného zločince Otto Skorzenyho v Madridu a Vídni, kde v roce 1975(!) Rakušané hajlovali, měl jsem vlčí mlhu?

Pokud utekl vězeň z koncentračního tábora v Mauthausenu, byli sezváni ctihodní měšťané a sedláci z okolí na hon. Ano, na hon! Tak se tomu říkalo. Ozbrojeni kulovnicemi a brokovnicemi dědové a pradědové dnešních kazatelů dobrých mravů štvali krajinou naše předky. Rakušané byli elitou, Češi, národ určený k lovu a vyhlazení.

Velmi doporučujeme návštěvu mauthausenského lágru s vyhlídkou na Alpy, resp. toho mála, co z něj zbylo. Uvidíte pece, v nizdroj:chž pro pobavení rakouských dozorců byli upalováni vězni zaživa. Křik a nářek nešťastníků nazývali bodří wurstoví tatíci „andělské zpívaní“. Možná tak zpíval i Karel Hašler, než ho umučili. Při vchodu do krematoria si všimněte nenápadné železné tyče nad vchodem a na ní připevněného ocelového lanka. Na lanku byly věšeny malé děti. S pověstným rakouským pivním humorem se zařízení nazývalo „Houpačka“.

Uděláte-li si malou procházku pod lágr, do kamenolomu, spatříte další hrůznou kulisu špílců našich veselých sousedů. Strážní nutili skákat vězně z kolmé čtyřicetimetrové skalní stěny do vody malého jezírka na dně kamenolomu. Kdo váhal, toho zastřelili. Kdo skočil, byl „parašutista“. Mrtvý parašutista. Oh, k popukání! Večer, po skončení práce v lomu, každý vězeň musel vystoupat 186 strmých schodů k lágru s těžkým kamenem neseným v zátylku.


Podalpští synci vymysleli hru „domino“.


Prvního, který vyšel až nahoru, pažbou pušky praštili do obličeje. Ten upadl nazad a dominovým efektem popadalo dalších několik set lidí, přičemž nesměli dvacetikilový kámen pustit z rukou. Na to, kolik tato hra bude stát životů, uzavírali dozorci sázky. Joj, to byly veselé časy!

… Pokud máte zájem vidět místa, kde ubili, umučili nebo upálili Rakušané někoho z vaší rodiny, musíte zaplatit! Ano, v Mauthausenu vás zkasírují jako u kolotoče a ještě vám, vy xenofobové a rasisti, zahrozí ministr Kurze ukazovákem a sníženými příděly peněz z EU.

Máslo na temeni své hlavy pozapomněla i sladká Francie. Ta se nerozpakovala do německých koncentračních táborů dodávat Židy ve velkém. Když počet nežidovských běženců z jiných zemí, včetně Česka, dosáhl počtu 60 000 lidí(!), Francie v roce 1941 vyhlásila uprchlickou krizi a další lidé do země vpuštěni nebyli. Přitom – každý z válečných migrantů ve Francii musel prokázat, že má prostředky na živobytí. Pokud neměl, byl deportován do domovské země, tj. – většinou do Říše. Tím pádem do koncentráku, na šibenici, nebo rovnou před popravčí četu.

Někteří čeští vojáci vzpomínají, jak na ně tupí Francouzi a Francouzky na ulici plivali a nadávali jim, že nebýt Československa, nebyla by jejich země zatažena do války.

A jestli se chcete hodně zasmát, doporučuji ke čtivu válečné dějiny pařížského hotelu Ritz, kde se tvořila budoucnost poválečné Evropy. Pochopíte, odkud a proč se fašistická EU vzala.

Dovolím si paní Merkelové a ostatním kazatelům morálky připomenout, že žádný z mých předků nikdy nikoho nemučil, neloupil, ani si nepřivlastnil cizí zem nebo majetek.Jestliže má paní Merkelová post coitum výčitky svědomí a zve si domů hosty, je to její věc. Avšak nemůže si pozvat problematické přátele, a potom je ubytovat a nechat živit u sousedů.

My jsme nikoho nezvali a nikomu nic neslibovali. Jsme pro, abychom přijímali děti, ženy a staré lidi bez rozdílu víry. Osočování od těch, kdo mají na hlavě žluklého másla pro několik dalších generací, mi vadí a je urážlivé.Paní Merkelová a páni Holland a Kurze by se za svoje výroky měli omluvit a prosit za odpuštění.

Mocenské čachry opět působí lidem Evropy utrpení a bolest a smrt.


- - -


108 komentářů :

 1. Rasisti , fasisti a spol, vzdy zurive obvinuji jine a budouci obeti !!
  Hlavne ty co nemaji zadnou vinu...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doporučuji tyhle informace:
   https://www.youtube.com/watch?v=SD7J96ngQF0

   Vymazat
  2. O Slovanech...
   O Slovanech: http://aeronet.cz/news/projekt-zem-koniec-temnych-sil-pokracovanie-clanku-ako-to-bolo-s-temnymi-silami-a-podnety-pre-prakticke-uplatnovanie-slovanskej-vzajomnosti/

   Vymazat
  3. Je to jen její zoufalý výkřik do tmy. Je vidět, že si je vědoma, jak vše posrala.

   Vymazat
  4. Lidi, co vy na to?
   Jak dosáhnout vyhlášení místního referenda?
   http://frankbold.org/poradna/kategorie/mistni-referendum/rada/jak-dosahnout-vyhlaseni-mistniho-referenda

   Vymazat
  5. Souhlasím sváma pani Merkelova Češi jsou nejvetši rasisti a největši zloději a prasata

   Vymazat
 2. Frau Merkel ať za mě a občany ČR vůbec nemluví a vezme si imigranty do "určitě" malého svého domu. Začínám si zde připadat jako v otrářské Americe i ve dne je zde černo.
  Hranice uzavřít ozbrojenou mocí, vyhlásit lov volný - bohužel vše zničeno sametem.
  Vnuci budou pěkně zuřiví na své předky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hovno. Je to skoro všecko blbé jak troky. Těm stačí "česká televize" a mají jasno.

   Vymazat
  2. Souhlas s 9.19. Stačí se mrknout na diskuze - třeba k novinkám. Co tamní diskuzní smečka dokáže vyblejt například k tragediím a mrtvým lidem - jak se blbě a perverzně pošklebuje. Ke všemu - ke všem těm ubohostem, kterými se producíruje stejná pakáž, jaká píše o vypadlých ňadrech a rozkrocích - diskuzní smečka vybleje nějakou kravinu. A všechny ty diskuzní zvratky dobře živí ty hnusné rádobynovináře. Dokonce některé články po určité době opakují - a zase se k nim na diskuzi bleje a zvrací. Diskuzní smečce ještě nedocvaklo, že si z nich tyhle "media" dělají prču, házejí jim jobovky a emocionální sračky, a oni u toho denně dřepí a blijou ty své kraviny. Je strašné to jen číst. O "pomatené" Merkelové už tady bylo taky asi stokrát - diskuze pokaždý stejná, stejní závisláci a duševní mrzáci, kteří nedovedou žít bez medií, televize, každodenní porce sraček. Utečenci - bla bla - islám - bla bla - ale že už kupujou máslo za padesát kaček, jim v tom sračkovitým balastu uniká. Možná je to účel toho každodenního emocionálního masírování mozků. Ano, všechno je to blbé jak troky. A za chvíli se vynoří Dvořák a bude mazat, že prý mám "zlé úmysly".Ale mně to nevadí, mistra Husa dokonce upálili za pravdu - asi to taky tehdy kvalifikovali jako "zlé úmysly". Kritizovat nějaké svinstvo? To se nesmí. A dnešní mediální svinstvo je pořádný svinstvo, ať je to jakékoliv.

   Vymazat
  3. 10:43
   neblbni Šalamoune, praskne ti cévka v hlavě.
   Již teď máš příznaky halucinací a nadměrné horkosti...

   Vymazat
  4. Koukni se na sebe pitomče.Jak vypadáš z toho vydřepávání u počítače a žvanění kravin. Umíš taky dělat něco jinýho? Tobě kdyby sebrali počítač, budeš bulit jako mimimo - závisláku.

   Vymazat
  5. 11:48
   a to píšeš komu a odkud.
   Že by od kolotočů? Nebo od vody?

   Vymazat
  6. 10:43 co je ti do toho zmrde jak lide travi svuj cas?
   Ty bys rad radil lidem, ale nikdo te neposloucha, vsem smrdis

   Vymazat
  7. ať už jde merkelová i s těmi vládnoucími teplouši a koloušky do pekel !!!!

   Vymazat
 3. Já zase označuji madam Merkelovou za pomatenou a jen kvúli ní jsem se rozhodl volit komunisty. Takový bordel jako dnes nebyl ani za jejich vlády. Dráty na hraničích by mně dnes vůbec nevadily.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemyslím si, že je pomatená. Naopak si myslím, že moc dobře ví, co dělá a proč to dělá a že je to záměr.
   S dráty na hranicích souhlasím, a do nich všechen proud, co vyrábíme tady v ČR navíc (a berou nám ho Němčouři za hubičku).

   Vymazat
  2. A na návštěvu si post coitum pozvala Sobotku per rectum.

   Vymazat
  3. Heydrich nám taky určoval kvóty, kolik Židů do plynu, kolik dělníků do říše a podle toho zaslouženě skončil, Makrela se nepoučila a stále KVOTÁ, stále KVOTÁ - Dr. Chocholoušek.

   Vymazat
  4. 6:00-Mýlíte se.Jalová němkyně není vůbec
   pomatená.Ona dostala zaplaceno za to,co
   bude dělat a říkat.Co se týká mne,má
   pravdu.Jsem rasista,xenofob,islamofob a
   nácek,protože odmítám si do země přivést
   budoucí vrahy svého národa.Jsem na to hrdý!
   Petr Majevský

   Vymazat
  5. 16:29

   Hrdost je jedinou zbraní hlupáka.

   Vymazat
  6. 17:53 a tva jedina zbran je blbost

   Vymazat
 4. Merklovou na norimbersky soud, odsoudit a povesit
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou dnes i dalsi kteri se beztrestne dopousteji NEJHORSIHO MEZINARODNIHO ZLOCINU tj. navadeni a propaganda k valkam !!
   SVINE NEMUZOU PRESTAT BEJT SVINE !!

   Vymazat
 5. Ta baba si nevidí do huby a co dělá naše vláda? Proč nevrací Německu stejnou mincí jejich neoprávněné urážky??? To, že tu není ani jeden politik, který by ihned reagoval a postavil se těmto ubohým kecům mě dostává do varu. Hlavně, že se tu špiní Rusové a přitom nás Západ okupuje po tisíce let. Už za Francké říše, v době Přemyslovsců nás nazývali vzpurným a drzým národem, protože jsme se jim nechtěli poklonit a platit desátky. A když desátky nedostali, vrthli k nám z Bavorska a vzali si je sami. Oni prostě neumí žít bez práce druhých národů. Museli by se totiž výrazně uskrovnit a to samozřejmě nechtějí. Kdy lidem dojde, o co tu ve skutečnosti jde?! Mimochodem, nebýt současných médií i těch předválečných, nevykoupali by jsme se ve vlastní krvi. Defenestrace!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 6,22 - naprostý souhlas s každým slovem!!!!!!!!!

   Vymazat
 6. Zabiti tyrana neni zlocin
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
 7. No vsak je slovo Slovan odvozeno od slova otrok, Slavus, Slave
  A Trump spravne rika ze nejvetsim nepritelem Ameriky je Nemecko
  Kdy to dojde ritolezum Cechum
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co? Kde ses tady zase vzal po tak dlouhé době? Byl jsi nemocný nebo v klecovém lůžku? Takže teď se budeš diskuzema producírovat zase každej den v hojném počtu? A kde je kámoš Honolulu?

   Vymazat
  2. 10:47 co ty hovado zbabely, kdy se potkame?
   Jsi posranej strachy uz ted

   Vymazat
 8. VZOR STATEČNOSTI!

  "Nechceme riskovat vyhrožování autorům ze strany různých neziskovek a „sluníčkářů“, proto zde nezveřejňujeme jejich celá jména."

  redakce@proevropu.com

  OdpovědětVymazat
 9. Jak se říkávalo,za vším hledej ženskou.
  Tady už nejde zamlčovat,že se jedná o židovskou mocichtivou ženskou.Vůbec celý ten utečenecký děj má židovskou podporu.To varování,že přijdou miliony utečenců,nikdo z odpovědných nebere vážně,už vyhrožují,že násilím dostaneme utečence,Itálie volá o pomoc,přitom jsou na vině Italští politici.Hned na začátku,se měl řešit problém na Africkém kontinente a nejen smlouvou s Tureckem,když nevíme,jak nakládá s finanční pomoci.Okamžitě něco dělat už na severu Afriky,pro začátek udělat záchytné tábory.Hlavně nakopat USáci,ať se v na BV a v Africe neangažují vojensky co vytváří miliony utečenců.
  zemedelec.

  OdpovědětVymazat
 10. Právo 22.06.2017 - Jan Keller

  SOLIDARITA BEZ KONCE

  Po jednání premiérů Visegrádské skupiny a zemí Beneluxu ve Varšavě měl lucemburský premiér prohlásit, že není přípustné „hrát hru, ve které každý vnímá solidaritu jinak“.

  Mluvil o tom v souvislosti s neochotou zemí střední Evropy přijímat na svá území migranty z těch evropských států, které jsou jimi přeplněny.
  Řekl to v době, kdy se ukazuje, že vracet nově příchozí do jejich zemí původu je prakticky nemožné a že jakási šance na úspěch existuje jen v případech, kdy se jedná o migranty z Balkánu. Slovo „solidarita“ lze nejstručněji vymezit jako „vzájemná podpora“. Důraz je přitom kladen na vzájemnost, tedy na to, že zúčastněné strany si nezištně navzájem pomáhají, aby vylepšily svoji společnou situaci.

  Ve skutečnosti po nás chtějí země, které si nevědí s migranty rady, abychom jim ulevili jednostranně a bez perspektivy jakéhokoliv zlepšení. Odměnou za naši nezištnou solidaritu má být to, že nás nestihne z jejich strany trest, ať již v podobě soudního řízení, finančních pokut anebo krácení dotací.

  V tomto případě se ovšem nejedná o klasickou solidaritu, nýbrž o nabídku, o které nabízející soudí, že se nedá odmítnout. I takové jednání se některým státníkům daří pod termín „solidarita“ podsunout.

  Při velké míře sebezapření by snad bylo možno v zájmu dobrých vztahů i tento tak trochu mafiánský koncept solidarity tolerovat. Potíž je v tom, že naše jednostranná pomoc žádnou perspektivu zlepšení neslibuje.

  Kvóty mají být stanoveny mimo jiné se zohledněním počtu obyvatel dané země. Čím vyšší počty migrantů určitá země přijme, tím se stane početnější, a tedy způsobilejší pro přijetí počtů ještě vyšších. Každé přijetí kvót funguje jako souhlas s jejich budoucím navýšením.

  Povede to jen k tomu, čemu německý sociolog Ulrich Beck říkával „karneval s otevřeným koncem“. Právě tuto hru nám lucemburský premiér nabízí.

  OdpovědětVymazat
 11. ona to nema za svy jalovy makovice ona to ma nařizeny od vrchniho černoprdelnika z vatikanu což nemuže byt pro znalce ažtak velke přeqvapko už včasech davno minulych cikve svate pořadali štvanice na vovčany kteři nesouhlasili s černoprdelnimi praktikami a někteři byli tak odvažni že ani v boha nevěřili a museli zemřit a to tato sebranka kazatelu a iluzionystu nedokaže překousnout - v čechach je to vic nepochpitelne když agenti vatikanu už staleti ovladaji nejvyšši funkce ve statni spravě a nikoho to nezajima přestože tito jsou většinou ducha mdleho zdraveho rozumu nemajic zato slepě rozkazi černoprdelni vykonavat je jejich hlavni naplni- v normalni společnosti by tito kazatele a netahla byli žebravymi mnichi a ne kralovsky dotovani přežrani prelati a iluzionysti s neviditelnem

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. TAK PŘEDEVŠÍM :

   Rakouský ministr zahraničí se jmenuje
   Sebastian KURZ a nikoliv Kurze...

   A jelikož sleduji, na rozdíl od autora,
   rakouskou polit.scénu in natura - v němčině,
   NENÍ mi vůbec známo, kdy a kde se Kurz vyjádřil na adresu ČR v tom smyslu,jak je v úvodu článku
   zmíněno.
   Kurz je naopak ostře kritizován za jeho stanoviska
   k masové imigraci,kterou pociťuje současné Rakousko
   snad nejvíce v poměru k počtu obyvatel...

   Co se týče ..."černoprdelníka z Vatikánu..."(7:40),
   ono postačí zhlédnout záznam na Yutube,
   jak klečí papež před řadou sedících vetřelců
   a myje jim, následně líbá jejich nohy...

   Sotva se najde v historii srovnatelně, tak jasný akt a signál podřízenosti vůči islámským hordám, jak to předvedla hlava katolické církve...

   Ovšem voliči černoprdelníků v tom vidí, pokud vůbec, akt boží.
   Ach jo.
   Vymazat
 12. dokonala ukazka jak si s nami makrela vytira svuj jalovy konečnik za souhlasneho mlčeni prasedidenta posrancu a sernatoru většinou kolaborujich s jejich chlebodarcem z bruesele jednim slovem kolonie s loutkovym ansamblem

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cesi zhavlili do nevolnictvi
   Horni Dolni

   Vymazat
 13. Naše mladá generace tomu všemu už nevěří. Navíc, současný konzum jim je milejší, než úcta k mrtvým předkům. Říká se, že národ neznající svou minulost je odsouzen si jí zopakovat. Možná, že až budou jednou oni vystaveni k vyhlazení, až oni budou masakrováni a budou svědky zabíjení svých blízkých, změní názor. Ale to už bude pozdě.
  Jsme v prdeli a nevidím cesty ven.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No a kdyz to reknu ja ze cesko je v prdeli tak jsem mazan
   Horni Dolni

   Vymazat
 14. V roce 1971 učitelka dějepisu nám řekla: "Děti pamatujte si, že vždy, když se Německo sjednotí znamená to pro Evropu válku". Když zůstalo Německo rozdělené, válka v Evropě nikdy nebyla. Po roce 1989 jedná ze zemí, která před sjednocením Německa varovala byla Velká Británie. Gorbačov ovlivněný potleskem západních států jaký je demokrat si nechal naslibovat, že po sjednocení Německa nedojde k žádnému rozšiřování NATO směrem na východ, protože jak ho ujišťovali z USA a západních demokracií, studená válka skončila. Po sjednocení Německa naopak se studená válka rozjela včetně rozšiřování NATO a NATO je už dnes u hranic s Ruskem, NATO přisouvá k hranicím Ruska další a další armády, zbraně, rakety, provokuje v neutrálním území nalítáváním stíhaček NATO na Ruské hranice a vše se to děje pod heslem demokracie a lidských práv. Je vidět, že i válka se dá připravovat demokraticky a příčina k rozpoutání války se vždy najde a Američani jsou v tom mistry jak najít příčinu k vybombardování jakéhokoliv státu na Zeměkouli, který nechce a odmítá platit jejich dluhy a živit Američany. USA potřebuje, aby Evropa kupovala drahý zkapalněný plyn z USA a tak pod pláštíkem sankcí proti Rusku chce donutit Evropu kupovat drahý zkapalněný americký plyn. Američani jdou ke dnu a my půjdeme ke dnu s USA.

  OdpovědětVymazat
 15. Tak já určitě nejsem to vaše pro, abychom přijímali děti, ženy a staré lidi bez rozdílu víry. Jen na kousíček? Co islám? Ty vyznávače islámu tedy do EU ne. Šaria je neslučitelná s naším právem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo věří v Bohy, ať leze o pomoc k nim do Nebe, Pekla, do Walhally, do Brusele... do Vatikánu ... Ale k nám ať se laskavě nese...

   Chtějí solidaritu?
   OK. Až budou vetřelce reportovat zpět do Afriky a bouřící se bez pardonu střílet, ... Solidarita je holt solidarita. Ne že by zrovna rád, ALE POMOHU. JINAK ALE NE!

   Vymazat
 16. Úporná snaha merklice a comp. o "povznesení" vymírajícího germánstva, s pomocí všeho možného, od turka přes araba po černocha. S pochybnou nadějí že se všichni časem asimilují a stanou se zase poslušným kanonenfutrem pro nový Dragh nach Osten.

  OdpovědětVymazat
 17. Pokud jde o Rakousko, tak jsem někde četl nebo slyšel v rádiu, že tam bylo z nějakého pohledu více členů NSDAP než v samotném Německu.

  OdpovědětVymazat
 18. Vzhledem k době v jaké žijeme mě bláboly německé zpuchliny ani nepřekvapují. Z Havla udělali skromného dobráčka. Z rozežraných umělců, těžce pracující, chvíli volna nemající mučedníky, potom se člověk nemůže divit, že s té odporné bytosti padají takové stupidity.

  OdpovědětVymazat
 19. Merkel dostala před pár lety Kalergiho cenu.To znamená,že měla a má zásluhy o zavlečení jiné kultury,politiky a náboženství do Evropy.Musí tedy vědět,že určitá kultura a náboženskopolitický systém je neslučitelný s evropskou demokracií,ať již přímou nebo zastupitelskou.Musí vědět co představitelé této kultury hlásají ve svých svatostáncích,které jim mimochodem evropané zde sami nechali postavit,hlásají jejich právo (př.šáríja)a ne demokracii.Hlásají,že Evropani musejí ctít jejich zvyky a tradice a oni evropské nikoliv!Hlásají,že jejich náboženství je nadřazené nad všemi ostatními,školy nejsou oddělené od jejich náboženství,neexistuje akademická svoboda pro učitele a studenty a muži a ženy nemají rovná práva a povinnosti, atd.
  Merkel hovoří,že islám do Německa patří,patří do státu,který se chová jako vůdčí země EU - viz.častá jednání Erdogan s Merkel a ne s vyslancem EU.Tudíž islám patří i do EU a k nám,do Polska i Maďarska aj.zemí.Merkel s Kalergiho ceno a při těchto všech znalostech,tedy jednoznačně podporuje konec demokracie v Evropě! Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 20. 9:19
  Ke konci války v roce 1945 bylo v Rakousku odhadem skoro 700.000 členů NSDAP.
  - V letech zákazu měla NSDAP (červenec 1933 - březen 1938) bylo 98.330 ilegálních členů.
  - Ve volbách v dubnu 1933 získala NSDAP v Innsbrucku 41,1% hlasů.
  - Tabulku s podrobným přehledem registrovaných (podle zákona z února 1947) členů NSDAP (k 1.4.1948) najdete tady:
  http://ausstellung.de.doew.at/popup.php?t=img&hl=NSDAP&id=456

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (09:40):
   Pane Kopecký, pro příklady přece ale nemusíme až do Rakouska či Německa!
   Naše republiková historie nám taky připomíná leccos. I onen sklon (k rasové nadřazenosti a vyvolenosti) mezi našimi bývalými spoluobčany německé národnosti.
   Jen to procento těch, kteří se před 2. světovou a v jejím průběhu identifikovali s nacistickou ideologií prostřednictvím zdejší Henleinovy SdP (předtím DNSAP) bylo u nás vyšší (oč vyšší byla frustrace z domnělého národnostního útlaku a odpíraného připojení se k Říši).
   Historii bych jako klacek na Němce ale nebral.
   Ta nám budiž spíše jen pro poučení a porovnávání, zda-li některé rysy dnešní politiky, jak ji třeba uplatňuje tato Merkelová, mají/nemají analogii v minulosti, v jejích neblahých událostech a důsledcích.
   Lidi všech zemí totiž raději přijímají sílu myšlenek, vizí a idejí než sílu sankcí či zbraní. Měl by to Merkelové někdo i říct ...

   Vymazat
  2. František Opluštil

   Reagoval jsem jen na poznámku /9:19/.

   Vedle příznivců Henleina (považovali se za nadřazené kulturně ne rasově, jak tvrdíte) tu byly i významné politické proudy Němců loyálních k ČSR. Na to se, k naší hanbě, nevzpomíná.

   To, že samotné tzv. "sudetoněmectví" je čistě ideologický výmysl, který našel dovršení v "Generalplan-Ost", poukázali i němečtí historici, tj. alespoň ti hodní toho jména.

   Z dřívějších Böhmen se mávnutím kouzelného proutku stali "sudetští Němci".

   Nikoho už dnes nezarazí, že se to označení bez dalšího přejalo (zčásti vešlo do obecného povědomí už přičiněním dřívější polopatistické propagandy KSČ, upevnilo se pak díky publicistům a pseudohistorikům typu Kučery v ČT.)
   Zda se to označení používá i v dnešní školní výuce, to nevím.

   Vymazat
  3. Re (10:18):
   Souhlasím s tím, že i kulturně. Nacistické dělení lidí na árijce či neárijce (které bylo součástí politické "kultury" i v SdP) však sotva považovat za "síto" pro dělení na lidi kulturní/nekulturní ...
   Vím, nebyli to "Sudeťáci", kdo to vymysleli a kdo začali vydávat tzv. Ahnenpass, který osvědčoval árijský původ. Jen tu zvrácenost akceptovali ...
   Německá menšina od samého počátku existence první republiky kontinuálně usilovala o odtržení územních enkláv, ve kterých měli národnostní majoritu, i když s různou intenzitou v čase.
   To ve snaze připojit se (územně a národnostně) k Německu nebo i Rakousku, což by vyšlo nastejno, jak ukázal pozdější anšlus. Většina z nich cítila sounáležitost s německou komunitou za hranicemi, nikoliv s českou populací.
   Asi ji pociťují dodnes, a tak je (oboustranně) lepší, když zůstanou, kde jsou.
   Soužití pod střechou čs. republiky se nepodařilo. A to i přes snahu režimu a prorepublikových německých demokr. politických proudů (něm. soc.-dem., něm. křesťanských sociálů, něm. živnostníků a něm. agrárníků/zemědělců ...).
   Tváří v tvář postupně narůstající převaze SdP to německá demokratická fronta "zabalila".
   A mnozí z jejích příslušníků na to pak i škaredě doplatili ..

   Vymazat
  4. Františku správná a pádná odpověď na "revanš"!

   Vymazat
 21. Je to takový léty prověřený anglo-saský zvyk.
  Že své oběti připisují vylhaná obvinění, aby tak pokrytecky "ospravedlnili" své zločiny páchané na ní.
  Uchylují se k tomu tito ýbrmenči vždy, když jejich panské záměry narážejí na odpor a když jej chtějí zlomit. Silou! Jak jinak? ...
  Dělali to proti naší první republice, dělají to proti kterékoliv jiné republice (viz Irák, Afganistán, Lýbie, Sýrie, Írán, KLDR ..) a dělat to budou, dokud nedostanou přes držku.
  ---
  (tu "metodu" pochopil i jeden český darebák bursík, když svým památným - a omylem rozposlaným e-mailem - silově "radil" kaťušce-biomase).

  OdpovědětVymazat
 22. https://www.youtube.com/watch?v=c3WjrQCwoVI

  K videu:

  Barbara Lerner Spectre, židovská Američanka žijící nyní ve Švédsku, ředitelka Evropského institutu pro židovské studie, Paideia, který vzdělává desítky osob z desítek zemí pro vůdčí pozice v obnově židovské kultury v Evropě, praví:

  „Mám za to, že v Evropě znovu ožívá antisemitismus, protože Evropa se doposud nenaučila být multikulturní. A myslím, že budeme částí porodních bolestí této transformace, ke které dojít musí. Evropa už nebude sestávat z jednolitých společenství jako v minulém století. Židé přitom sehrají ústřední úlohu. Pro Evropu tu bude obrovská přeměna. Přejde teď do multikulturního módu. Židé budou odmítáni právě kvůli jejich vůdčí roli. Ale bez této role a bez této přeměny Evropa nepřežije.“

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vždyť tvrdím neustále,že muslimové jsou jen tvrdší židé,kteří dodržuji zákony jim dané,jen se zorientovat,židé mají naprosto podobné zákony,jen je nedodržuji doslovně,chtějí být lidumilové.

   Vymazat
  2. Židovská vedoucí úloha ve všech svinstvech v Evropě i mimo ní je nezpochybnitelná.

   Navíc na všech neštěstích druhých vydělávají. Proto ta Židovka přiznala notoricky známé. Že když psa paraziti koušou, nakonec se pořádně podrbe... A lidé ho vykoupou dezinsekčním šampónem...

   Vymazat
  3. Nastoleni buzerantu vsude perversita a vse co souvisi s rozkladem spolecnosti a tradic ZID primo nenavidi a rozklada za kazdou cenu.A protoze si nakradli tolik ze vlastni dnes temer vse kupuji si i vlady a jejich poskoky tj soudce a vykonnnou moc,toto je zidova uloha v dnesni spolecnosti po celem svete . To ze instalovali perverty poprve sdelil verejnosti kaspar Biden prisluhovac vseho ,tak jak prokoktal svuj prosrany zivot tak vykoktal i toto ,s diky za to, ze to provedli Hnus kdyz si predtavi nekdo buzeranty v akci s posranym ptakem a olizujice si vidlicku s hovny ktere si kaleji na prsa a zerou priborem . Hezka spolecnost a to uci dnes i deti

   Vymazat
 23. Aˇta píča chcípne !!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 24. Co jsi myslí šílená kráva to je mi jedno. Ale jestli jse jí nezbavíme tak ČR zničí.

  OdpovědětVymazat
 25. Po jalovicích a volech potopa...

  OdpovědětVymazat
 26. 9:56
  Včera bylo pozdě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 27. Tak schválně - většina diskutérů sem leze z novinek. Který z vás psal ty hnusné sračky na diskuzi k článku o mrtvé ženě na kolejích? Kdo jsou ti, kteří píší odporné sračky k tragediím a mrtvým lidem - a pak přelezou na NR a píší tady zas jiné sračky - duševní mrzáci, nic víc. O co jste lepší než Merkelová? Samí důchodci, dřepíte denně u počítače a píšete sračky, přičemž se vsadím, že vaši potetovaní vnuci dělají bordel, pracujou kdesi v Anglii vedle černých hub, nebo v Americe a prostě "ve světě" a ještě jste na ně pyšní. V ČR je nejhorší to pokrytectví občanů, to je hnus. Smradi dělají bordel, poflakujou se po putykách, léta studujou nějaké kraviny, nepracujou, a jejich dědci dřepí u počítačů ( ani do hospody to dnes už žvanit nechodí) a píšou denně blbosti a kraviny. Dnes - co mladý člověk, to potetovanec, odrbanec a pitomec - a přesně to máte doma, určitě nic kvalitního. Tak o čem tady proboha žvaníte? Koho byste chtěli zrychtovat ( Merkelovou, Trumpa, Macrona.... bla bla) když nezrychtujete ani vaše vlastní zhovadilé vnuky, každej má mobil u ucha, tablet, čumí do toho snad pořád - ti vaši jsou snad lepší?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jste nemusel. O vašich rodinných příslušnících tu asi nikdo nemá iluze - právě jste je smazal. Hodně extáze u vás, na vašich oblíbených Novinkách... Tam chodí jenom registrovaní...

   Vymazat
  2. 10:57 Hej vítači tady máš pěkné videa od nových spoluobčanů:

   http://theync.com/thug-is-brutally-lynched.htm

   http://theync.com/man-in-agony-as-he-burns-alive.htm

   Havlistické žvásty na novinkách můžeš číst tak ty.

   Vymazat
  3. anonyme 12.00 - já žádné rodinné příslušníky zatím nemám -myslím tím mládež. Ale nikdy to nebudou potetovanci, flákači, věční studenti, kariéristi, korytáři, potulovači po světě, a podobní paraziti. To vím určitě.

   Vymazat
  4. A ty pablbe 12.02 - co mi máš co nadávat vítačů? Jsi ještě normální? Protože mi přijde nesmyslný sprostě nadávat Merkelové, jen proto, co napsal nějaký mediální mág v článku? Proto jsem "vítač?" Ty už nemůžeš být duševně zdráv. A mimochodem, podobná temata se opakují stále, včetně té její podobizny. Ale jestli se potřebujete vykecat, je to tady pro vás a ty se potřebuješ vykecávat, když vidím, kde všude lozíš po počítači, a co kde čteš za sračky. Jen se vyblbni. Víš vůbec ještě, jak vypadá takový potok v lese, nebo jak vypadá pampeliška? Pochybuju. Že by ses šel projet někam na kole a udělal něco pro svý zdraví? Jsi chudák, denně skrčenej u počítače, kde si proplachuješ mozek sračkama, co ti nějaký mediální šunt hodí na display. Má to pro tebe větší cenu, než jít ven na procházku, nebo posezení s přáteli. A co to brebtáš o novinkách? Vždyť tam čumíš denně - jenže dnes tam není pro podobné chudáky vůbec nic, na čem by si zgustli. Tak se trefujete do Merkelové vy staří pitomci.

   Vymazat
  5. 10:57 Vy musíte mít těžký život. Dědek od počítače V.J.Horák

   Vymazat
  6. Tak - vy musíte mít mnohem těžší život 15.17. Ale možná je dřepění a psaní diskuzí pro vás zábava. Třeba nemáte nohy a ven byste stejně nemohl, na kolo, nebo k vodě. Já totiž jinak tu posedlost dřepění u kompu, a čtení všech - de facto tematicky stejných - sračiček všude, a psaní k tomu - od rána do večera, a v noci, a zas ráno, a ve všední den i o víkendu - já to nechápu. Nedovedu to pochopit, tak snad proto ještě nejsem špatnej. Já mám naopak život bezvadnej, jen občas kouknu, jestli ještě psaní diskuzí na počítači funguje. S radostí pozoruju, jak mnoho lidí od toho odpadlo.

   Vymazat
  7. 16:02 ty jsi smradkavy odhozeny odporny deprimovany hovado
   Nikdo te neposloucha tak se sem snazis vnutit a radit lidem
   Kazdy se te stiti
   Tak aspon radis tady
   Ale i tady lidem smrdis

   Vymazat
  8. 14:51 Kdo jse může zastávat té zpuchřelý štětky jen vítač, buzík nebo naprostý blb. Doufám že nikdy nebudeš starej.

   Vymazat
 28. Perfektně napsaný článek. Zobrazuje chod času, podvody na lidech, záludnost mocenských zájmů. Nelze nevidět, že se "západem" jsme na tom zle...

  OdpovědětVymazat
 29. Pro nic za nic baba Adolfa nedostala Kalergiho cenu za zásluhy v pokračování budování jeho odkazu Panevropského hnutí. V Evropě se nám pod nosem a potichu utváří diktatura čtvrtá říše ve které už nebudou žádné státy ani původní národy Evropy, ale masa islámských migrantů a jejich kříženců.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co z té "masy islámských migrantů a jejich kříženců" - ta baba - bude mít? Myslel jsem vždycky, že mozek slouží lidem k myšlení, ale že ho lze každému tak snadno z palice vyrazit, a pak každý žvejká nesmysly, předkládané nám mediální a politickou břečkou, aniž by uvažoval, jakou to má logiku... k čemu nám bylo naše kvalitní předlistopadové školství, když národ unisono zblbnul?

   Vymazat
  2. 11:00 Vnucování multikulti je lež, protože mísením vzniknou jenom samí mulati.
   11:33 Ona z toho má teď. Budoucnost jí nezajímá, nemá potomstvo.

   Vymazat
  3. Tak -například mně nikdo žádný multikulti nevnucuje. Jestli si dobře vzpomínám, tak už za totáče tady studovali černoši, třeba na medicině a technice jich bylo dost, a holky za nima lezly o sto péro. Každá chtěla šoustat s černochem, pár jich mělo s černochama i děti. Už tenkrát - a byly na to nevím proč pyšný. A co taková herečka Lenka Termerová? Ta, co zahnojila českou celebrit scénu Issama? ( Klára Issová, Martha Issová, Sámer Issa ... fůra issů, a všechno to úspěšně nalezlo mezi celebrity) Takže někdo má multikulti na háku, protože nám nic takovýho nehrozí, a mnozí do toho lezou dobrovolně a rádi. Tak přestaňte žvejkat kraviny. Co z toho "má" Merkelová? Že je premiérka, a musí poslouchat, jinak by jí dávno nebyla? Asi zde hraje roli její ješitnost? Ale kdyby Němci opravdu chtěli, a kdyby jim čmoudi ( Turci a Kurdové tam žijí už dávno) opravdu vadili, dávno už by Merkelovou z vlády vypráskali. Tak teda - kdo ji drží u vesla? Jen kdybyste přestali věřit mediálním blábolům, dobře víte, že všechno je jinak, a media jen lžou a žvaní. Co jiného mají dělat? Jsou za žvanění placeni a co si myslíte, že dnes umí? Myslíte že by dnešní novinář a žvatla dokázal napsat povídku, soudničku, essej, nebo fejeton? Ha ha ha - jde jim jen tohle žvanění. Dělají jeden článek z druhého a pořád dokola ... ale co bych mluvil do dubu!

   Vymazat
  4. 15:04 - jeblo vám, to bude z horka. Nebojte, to přejde :-)))

   Vymazat
  5. 15:04 vysmivas se Patrikovi kteryho ubili multikulti
   Jsi zmrd

   Vymazat
  6. Nějak nechápu, co 15:04tému vyčítéte pánové!

   Vymazat
 30. Výborný článek na rozesílání známým. Herman a Bělobrádek měly být odvoláni z vlády. Těm předlistopadovým školákům je přes padesát. Již jsem psal, že jde o likvidaci značné části obyvatel země. Země má dané nerostné bohatství, které se rychle vyčerpává. V nastávající robotizaci budou nepotřební. Jde o to jak to vyřešit bez atomové války.

  OdpovědětVymazat
 31. Merkelová je neskutečná kráva. Nic dobrého nelze čekat od neomarxistické Evropské unie a jejich lídrů. Stejně jako od Macrona a Merkelové. Bylo by chybou zařazovat se do hlavního proudu EU. Hlavní proud teče do kanálu.

  http://www.epshark.cz/clanek/100/bezdetni-evropsti-lidri-nas-jako-namesicni-vedou-do-katastrofy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jistě.Macron je neskutečně šoufl, protože má starou manželku, jiné chyby se zatím nedopustil, ale kvůli jeho ženě mu čeští idiotští pokrytci u počítačů nadávají. Smečky ubohých lidí, závislých na mediích, zprávách, a všelijakém žvanění - nemohou bez toho žít. Co od nich lze čekat? Merkelová je neskutečná kráva (Sarközy, Hollande, Macron, Trump, Babiš, Zeman, a řada dalších) - a kdo v politice a u vesla, napříč světovým politickým spektrem není kráva? Komu smečky staříků od počítačů nenadávají? Schválně - jmenujte alespoň jednoho politika, kterému smečka duševně chorých čecháčků u počítače nenadává. Prošel by alespoň Bůh? Pochybuju - i na toho by si smečka českých chrobáků něco našla a nadávali by mu. Čech na diskuzi u počítače - to už je diagnoza.

   Vymazat
  2. 15:11 LePenova, ty eurohovado

   Vymazat
 32. Co ta samozvaná p--- chce aku ma funkciu v eu?je obyčajna kancelarka v nemecku.Ked chce mat doma migrantov nech si ich doma ma.My si tiez nepozývame návstevu k susedovy.Ked jej to tý sprostý nemci toleruju nech sa páci.nám nedovolily pracovat v nemecku niekolko rokov.O dlhých radoch na pracovne výza ani nehovorým.A zrazu tá najvecsia háved co cestou znásilnuje nepotrebuje ani doklady a este dostane podporu.Najprv nech nám eu dorovná platy a potom mozme debatovat.Ku komu sa tá háved chce nastahovat.robit sem neprisiel ani jeden.Ked niekoho na robotu tak potom radsej z vietnamu ci cíny.Nezamestnaného vietnamca som este nevidel.Zial tý uradníci co nám maju sluzit toto nevidia.Kolko uplatku musia za tu slepotu asi zobrat?

  OdpovědětVymazat
 33. Všichni ti darebáci co se snaží nacpat nám ty ekoemigranty, jsou státy s koloniální minulostí. Včetně toho Německa. Nakonec první světová byla taky o tom, že germáni chtěli ještě více nakrást v jižní Africe, na úkor jiných zlodějů, britů či žabožroutů.
  A o tom, že odpor proti kolonialistům má většinou větší zpoždění než bylo bezprostředně po získání "nezávislosti", asi nemají tak nějak anung.
  Takže ať se moc netěší, že se svých "výjimečných" stavů někdy zbaví. Ale ať se bojí, třeba navždy. Ale ať nás nenutí, bát se taky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My se potřebujeme bát? Nás nemusí nikdo nutit - my si své hrůzy vymýšlíme sami. Nepotřebujeme migranty - žijeme neustále v hrůze. Hrozí nám sucho, horko, požáry, povodně, zdražování, ( viz máslo už 50 Kč!!!) kraví šílenost, ptačí chřipka, prasečí mor, Ebola, - jak otevře dnes jakýkoliv žvatla v televizi držku, už nám "hrozí" - tak co jako? My žijeme v trvalé hrůze, asi je to nějaké zadání, aby český občan nebyl šťasten a spokojen. Dokonce ani ti přiblblí zbohatlíci nejsou v pohodě, protože si nakradli, a trvale se o to bojí. Například výměny vlád, převratu - všeho, co by je mohlo donutit skládat společnosti účty. A politická verbež? Ti se bojí nejvíc. Každý na každého ví spoustu prasečin, a trvale se bojí každé změny. Jsme odepsanej národ tak jako tak, a pro okolní svět máme cenu asi jako díra po granátu. Vykradené a rozkradené Česko, vhodné tak na transit, na sklady, a na skládku odpadu. Skvělý! Proč zrovna vy tady žvatláte o migrantech? Je to směšné.

   Vymazat
 34. Ještě, že má Frau Merkel v Čechistánu tolik slouhů a loutek všeho druhu, to se ta Evropa hned lépe kočíruje :-)

  OdpovědětVymazat
 35. EU nám platy dorovnávať nebude, a ešte - jejího národa, kteří přeměnili šest milionů Židů v prach a popel - a to si chlape kde nabral to číslo ? - podľa Vatikánu ktorý spočitáva počet "židov" v EU ich bolo v roku 1939 cca 7,5 mil - odsťahovalo sa do roku 1939 cca 3,5 - zostalo 4 - vyvraždených bolo 6, do Izraela po vojne odišlo cca 1,5 takže zmizli všetci a podktorí dvakrát - ale slovanské obete nemeckých nadľudí sa nepočítajú - z princípu

  OdpovědětVymazat
 36. Jen nevzdelanci neznají minulost a nevidí realitu dneska. Jediné mozne: Slovani se musi spojit a za pomoci Ruska se budeme bránit proti nenazranemu západu!!
  dustojnik-válečný veteran

  OdpovědětVymazat
 37. KDE JE KAMOS HONOLULU ? 10:47 !
  Kamos honolulu je zde !

  Vyplnuji dotazniky od republikanske strany a dotazniky z kabinetu. (Trumpovych lidi).

  (Asi 100 otazek ! To je ted rozesilano vsem Trumpovym stoupencum, ale nekteri maji pouze 30 otazek.)

  Takze jsem ignoroval RAKOVINU EVROPY tu destruktivni babu Merkerovou, ktera si dela narok kritizovat Cechy a Ameriku. Ona je odporna ! Ona nema pravo se srat do nazoru zadneho Cecha .
  At se splachne to nemecke hovno !

  Tak predne !
  Nas oblibeny president Trump byl pojmenovan/nalepkovan Rasistou , Hitlerem , Mussolinym a prcackarem tolikrat, ze vsechny tyto nalepky ztratily vyznam.
  Ti pitomci rehabilitovali Hitlera, ale pro jejch vrozenou blbost jim nedoslo co udelali.

  Ten kdo nebyl pojmenovan rasistou, TAK NIKDY NEZIL !
  -----------------------------------------------------

  Horni Dolni,
  Tebou jmenovane misto na I-10 neznam (CA), uz je to dlouho jsem jel kolem po I-10 - to je nobl misto. Gratuluji ti ! Take zasnu nad tvymi znalostmi pomeru v Cesku. Ja toho moc nevim. Vidim Cesko ocima turisty. (Restaurace , cukrarny a knihkupectvi.)
  -----------------------------------------------------

  POZOR PANOVE ! Polsko bude evropska velmoc !
  Vse to, co Trump rekl ve Varsave ma skryty vyznam.
  Oni maji silnou ekonomii a silnou armadu.
  Jsou nacionalisticti a zde je nadeje, ze Merkerova neuspeje proti zahnojeni vychodni Evropy barbary jako uspela v Nemecku. Orban z Madarska a Polaci jsou v castem kontaktu.

  Polaci ktere znam a ziji v Chicagu jsou vsichni fanaticti stoupenci Trumpa.
  Trump je denne silnejsi, bezohledu na to, co rika CNN, nebo vase prazska kavarna.
  nick HONOLULU

  To ze mi nadavate i kdyz nekdy nejsem na clanku je normalni nebot SOL ME, VOS UMBRA REGIT -
  The sun controls me, my shadow controls you.
  (Jsem pod kontrolou slunce a muj stin kontroluje vas.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja nejsem nobl
   Ja jsem jen zvedavej a nasranej
   Treba me zajima Korea, teda obe
   Tam muze byt ohnisko
   Horni Dolni

   Vymazat
 38. Zde na NR se take stale castej objevuji nadavky na duchodce.
  Tito hlupaci, kteri nadavaji si mysli, ze NESTARNOU.

  Duchodci, t.j. vase povinnost se zajimat o udlaosti v Evrope a ve vasem okoli. Vy mate daleko vice zivotnich zkusenosti nez mladi lide, kteri maji nakadeno v makuvkach a premysli pouze koulemi, pokud je maji.

  Je treba po vzoru penzistu v Americe se schazet a organizovat ve vasich klubech a volit jako volebni blok a ne jako jedinci. Tim se vam zvetsi politicky vliv.

  V pripade, ze nebudete delat nic, tak se vam zhorsi zdravi. Poslechnete Witchdoctora honolula a chodte denne aspon 1/2 hod.
  U nas je prumerna delka zivota delsi nez v Evrope, ale penziste na Floride to nemaji od prirody zdarma. Oni jsou aktivni a opatrni na to, co ji a piji. (Krome me, ja zeru vsechno a chlastam Burgundy)

  Kvuli vedru se ted na Floride moc chodit neda, tak penziste si pristanou a chodi rano.
  V Cesku se chodit da stale.
  Withdoctor HONOLULU

  A nezapomente zvolit Zemana , nebo s nejakym vitacem budete ve srackach a z po usi.

  OdpovědětVymazat
 39. T.j. absolutne normalni, ze kazda etnicka skupina haji svoje zajmy. At jsou to Hispanci, cernosi, kozomrdi, Eskymaci nebo Zide, tak je prirozene , ze haji svoje zajmy.

  Proto je dulezite, aby jste hajili vase ceske zajmy stejne, jako my nase zajmy americke.

  Situace je casto komlikovana tim, ze jedna skupina ma monopol na manipulativni prostredky, coz jsou media.
  V Americe 90 % medii patri pouze jedne destruktivni, egoisticke skupine a u vas jste v podobne situaci.

  Rozdil mezi Amerikou a vami je ten, ze u nas to obcane prokoukli a proto mame INFORMACNI KRIZI ! T.zn., ze pouze mistni retardi , a nebo deti, officialnim mediim veri.

  Pisi to proto , - neverte tomu co vase media casto uverejni a neberte zretel na to, co nejaka "velicina" u nas rekne, kdyz to nema logiku. Ona je podplacena pro vasi desorientaci.
  nick HONOLULU - LUX MEA LEX (The light is my law.)
  Svetlo je muj zakon, proto jsem svetlonos.

  OdpovědětVymazat
 40. Radsej budem xenofob...ako bezhlavy jazdec

  OdpovědětVymazat
 41. Kdyz studujete a analyzujete psychologicky profil presidenta Trumpa a presidenta Putina , tak je jasne, hned na prvni pohled, ze jsou oba patrioticti a vysoce inteligentni. Oba znaji dejiny a oba maji i smysl pro humor !
  To zarucuje, ze kdyz se setkaji v Hamburgu za zavrenymi dvermi, ze najdou spolecny jazyk a ze si budou rozumet.

  Prusvich je v tom , ze Trump je v OBROVSKE TLAKU doma a zde je moznost, ze globaliste a jeho nepratele udelaji neco za jeho zady. Nejakou lumparnu a provokaci.

  Kdyz hodnotime okoli presidenta Trumpa, tak nema dostatek potrebnych a vernych lidi, jako je treba Stephen Bannon, nebo Jeff Sessions...

  Nekteri lide v jeho kabinete nemaji duveru ani presidentovu, ani nasi z americke ulice.

  President je nemuze vyhodit a poslat na pracak, protoze jsou chraneni Unii, coz je neco jako bylo v Cesku ROH.

  Takze nejdrive musi byt zniceno to "ROH". Proto president na to sbira v dotazniku podporu natolik silnou, aby na ten zakon Unie zautocil.

  Potom bude daleko snadnejsi vypustit Washingtonskou bazinu o ktere president casto mluvil.

  Od dob R. Reagana jsme nemeli takoveho presidenta a budeme jeho usili podporovat. On opravdu Ameriku uzdravi.

  Seznamy tech, kteri nemaji duveru jsou pred dokoncenim. Seznamy jeho vernych jsou zname vsem.

  Seznam vsech jeho uspechu zacina byt tak velky, ze by to zabralo moc mista popsat. Nektere jsou vsak domestic a se svetem to nema nic spolecneho, jako napr. zruseni Sanctuary cities...

  Politica , kterou Obama delal, byla namirena, proti kazdemu belochu na svete a je uplne jedno, byl-li to manager z Park Ave. v New Yorku, nebo Honza na ceske vesnici.

  Povinnosti me volaji panove. Doufam, ze jsem vam dal podnet k premysleni.
  Nadavejte me az se vratim , mam toho dnes hodne na vyrizovani.
  Na ukidneni pisen z Johannesburgu .

  RAMAJA Glenys Lynne na youtube

  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hanba je ze ani republikani nepodporuji Trumpa
   A Trump me nasere pokud zitra neda volnou ruku Putinovi

   Vymazat
  2. Nicku honolulu, zrajete jak víno, češtinářsky i politologicky!

   Vymazat
  3. Srovnávat Putina s Trumpem je jak srovnávat jeblka s hruškami. Putin je uhlazený gentleman ktery by se nikdy nechlubil že chytá ženy za pipiny kdežto Trump je uřvaný velkohubý buran.
   Apropó,že se Trump nezastavil u svého milého kámoše Zemana?

   Vymazat
 42. Myslím, že bychom měli naše německé bratry utíkající před multi-kulti pozvat k nám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. prečo nech si doma spravia poriadok a NIE utekať pred problémom.

   Vymazat
 43. 17:59 ...Nemci ustikaji k nam na Floridu . Utikaji pred Merkerovou, ktera je nepritelem Evropy. Kupuji zde nemovitosti a zadluzuji se. Nemaji radi Merkerovou.

  Projekt THREE SEAS do ktereho je Ceska Republica zahrnata jako clen, je ochranne zdruzeni proti diktatu Merkerove.

  (Three Seas = 3 more ! Neplette si to s jinym projektem kteremu se rika Three "C". Vyzni to v anglictine stejne.
  Three "C" nema s Evropou nic spolecneho !
  Do spolku Three Seas patri 12 evropskych statu. Zeslabi to moc EU. Tak to vidime my.
  Nebudete podlehat tolik diktatu destruktivni Merkerove.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprosto správně. Zeslabí to EU a umožní to dovézt drahý americký plyn k nám. Taky to umožní sem tam nějaký ozbrojený konflikt v Evropě, podle toho jak to bude potřeba, nebo jak se to bude hodit.

   Vymazat
 44. Tu starou picu uz by bylo nacase poslat do vecnych lovist. Az se tak stane pujdu se z radosti ozrat do prvni hospody a zaplatim vsem pritomnym drink! :-))))

  OdpovědětVymazat
 45. A redakce, nedavejte sem fotku ty kravy Merklove, zase jsem se poblil
  A cesi dal lizejte prdele nemcum

  OdpovědětVymazat
 46. To snad Konecnej dostal napsano primo z kibucu c 2 Takovou propagandu jsem nevidel ani v propagande "documentu"tocenych v Israhelu primo. Prehod vyhybku fantasto ,jeste jsi zapomnel na napichvani deti do 3 let na vidle

  OdpovědětVymazat
 47. Většina Obyvatel ČR jsou xenofobové a rasisté, s tím se prostě nedá nic dělat, jde o "národní mentalitu" malý, nevýznamný národ, lidé žijící celý život na jednom místě, dříve často v jedné, nenáviděné práci, s nejlepším přítelem alkoholem, zhoršujícím se duševním i tělesným zdravím, kondicí, bez perspektivy, prostě jen žijí ze vzpomínek na "lepší minulost", protože na jakékoli změny jsou staří už od mládí. Ale takové skupiny jsou všude na světě, jen u nás jde zřejmě o vyšší procento než třeba v Německu. A problém je, že pokud je všechny vystřílíte, v další generaci se objeví opět. A je úplně jedno, jestli vyznávají islám, křesťansví, nebo becherovku.

  OdpovědětVymazat
 48. Jsme pro, abychom přijímali děti, ženy a staré lidi bez rozdílu víry.
  xxxxxxxxxxxxxx
  Rozhodně nejsem pro, nemůžeme se postarat o celý svět.
  A pro pana autora - v r. 1941 žádné česko neexistovalo, když už, tak Protektorát Čechy a Morava.

  OdpovědětVymazat
 49. Zjistili jste si, že individuum jménem Michal Konečník-Konečný není skutečným autorem článku. Tento text si bez vědomí autora stáhl, doprasil a publikoval jako vlastní. Jedná se o sprosté plagiátorství a porušení autorského zákona. Hlavně že chce po druhých pravdu a otevřenost. Jeho se to ovšem netýká. Nemá anio tolik slušnosti, aby se omluvil.

  OdpovědětVymazat
 50. Žádám redakci, aby text odstranila, neboť se ze strany Konečníka-Konečného jedná o sprostou krádež textu jiného autora, což lze lehce dokázat. Co je to individuum?

  OdpovědětVymazat
 51. Žádám redakci znovu, aby zaujala stanovisko k tomu, že autorem článku není Michal Konečník-Konečný. Ten text ukradl jinému autorovi (redakce jméno autora zná), doprasil ho svými zásahy a publikoval jako vlastní. Tím, že redakce nereaguje na e-mailové zprávy ani jiná oznámení, se sama dopouští porušování autorského zákona. Další skupina lidí, kteří chtějí upozorňovat na nedostatky jiných, ale sami zákony porušují.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.