Reklama

pondělí 10. července 2017

Belgický politolog: Putinův život je v nebezpečí a Evropský parlament ať jde tam, kde slunce nesvítí


Jelena Ostrjakova
10. 7. 2017     Zdroj
Západ ničí ty národní vůdce, kteří ho ohrožují, proto je život prezidenta RF Vladimíra Putina ohrožený. Během kulatého stolu "Role sankcí ve vztazích mezi Ruskem a Evropskou unií", který se konal v Sevastopolu, to řekl belgický diplomat, ředitel Geopolitickém výzkumného střediska "Euro-Rus" Kris Roman.


"Když někdo uráží Wall Street, NATO útočí všude: v Libyi, Iráku, Venezuele. Když lídr ohrožuje Wall Street, umírá. Proto se domnívám, že Putinův život je v nebezpečí, protože vadí mnoha lidem na Západě", řekl Roman.

Soudí, že hlavním cílem USA je nová válka v Evropě, uvádí dopisovatel PolitNavigatora.

"Zorganizovali druhou světovou válku. Bez Ameriky by Hitler zkrachoval a nezaútočil by na Rusko. Bez Ameriky by dnes Ukrajina zbankrotovala a nebyla by s to dělat cokoliv na Donbasu. Mafie Wall Street chce válku s Ruskem. Pro Ameriku je válka byznys, protože je chráněna dvěma oceány", řekl Roman.

Nevěří, že budou zrušeny protiruské sankce.

"Polovina belgických hrušek byla dodávána do Ruska. Nyní naši zemědělci téměř pláčou, protože jsou v úpadku. Ale nesmíme být naivní: sankce budou trvat dlouho. Evropský parlament nezruší sankce, protože Evropská unie je ekonomická ruka NATO, a NATO je vojenská ruka Wall Street. Nevěřím, že politické strany mohou něco změnit. Potřebujeme veřejnou diplomacii. Je třeba říci: Evropský parlamente, jdi tam, kde slunce nesvítí. Je třeba, abychom všechno dělali sami, můžeme", řekl Roman.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová  

39 komentářů :

 1. Ten pán má naprostou pravdu! Ale bylo by potřeba mnohem, mnohem víc lidí, jako je on, a pak ještě ty, co by měli chuť a odvahu s tím něco dělat, ne to jen konstatovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musím dát též za pravdu. Bylo už mnoho případů, kdy umírali biologové, chemici a další specialisti, kteří chtěli odtajnit kriminální podstatu činnosti, ke které byli angažováni. Tak se to samozřejmě může týkat i politiků. Pokud je nezavraždí přímo brachiálně, můžou je při mezistátním jednání nechat ozářit. Na příkladu Litviněnka, kde se ukazuje, že to byla s největší pravděpodobností "práce" někoho v Británii, s úmyslem to svést na Rusko. Podobně Chávéz, do té doby v postatě zdravý řekl před smrtí, dle západních mainstreimových médií, že ho zavraždili.

   Smazat
  2. Kdo ovládá média má moc.

   Smazat
 2. Amerika si myslí, že jimi vyprovokovaná válka v Evropě se jim vyhne? Najivkové zblblí nesmyslnými filmovými pohádkami.Bude konec se všemi i žel s námi.

  OdpovědětSmazat
 3. To, že pro Wall Street velká válka nesmírně výhodná ví dnes snad kromě havlistických amerikofilních naivků snad už každý. Nevím však, jak chtějí zařídit, aby je ta jejich vysněná válka nesmetla, aby se prostě nepřenesla na americký kontinent, protože oceán není pro strategické bombardéry, ponorky a mezikontinentální rakety žádnou překážkou. Myslí, že s tím ještě nějaký čas počkají, mezitím nechají Evropu zničit imigrací, což jim přinese enormní zisky a hlavně nárust moci v podobě ovládnutí Evropy. To jim bude na dalších dvacet let snad stačit.

  OdpovědětSmazat
 4. Pozor, válka může mít různé formy, je mylná představa, že v každé válce musi padat bomby.Také totalita má různé podoby, nemusí to vždy vypadat jako v 50 tých či 80 tých létech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale ono to tak vypadat bude ,protože ti negramoti nejsou schopni domýšlet věci až do toho smutného konce.

   Smazat
  2. Oni nejsou negramoti. Z neznalosti všeho vyvodili závěr, že přežijí. Bohužel jsou silní a svezeme s nimi... naše hloupost.

   Smazat
  3. Správně!Ta válka už probíhá a dlouho,zatím má formu zpravodajského,ekonomického a propagandistického působení,které vždy předcházely použití armád "naplno"...,které může vypuknout každou chvíli vzhdledem k tomu,kolik voj. síly,techniky a lidí soustředilo NATO na hranicích s Ruskem a to soustřeďování stále probíhá už nejmíň 4 roky a stěhovat takový cirkus za tak velké peníze se nikdy nedělá pro nic za nic,ale po zralé úvaze...takže nedělejme si iluze,ani nějaké velké plány...

   Smazat
  4. A navíc Jens Stoltenberg je nebezpečný psychopat. Při jeho vystoupeních je to zcela zřejmé, jde mi z něj mráz po kůži.

   Smazat
 5. Doufam ze si statecni Rusove vypestuji vlastni hrusky a belgicane budou plakat dal
  Horni Dolni
  A americti senatori Graham, McCain, potivy Rubio jsou vlastizradne svine

  OdpovědětSmazat
 6. ZLOČINECKÉ USA
  USA jsou největší říše zla, zločinecký váleční štváč a mezinárodní terorista v dějinách lidstva. Jejich účast v syrské válce je nezákonná a v rozporu s mezinárodním právem. Vláda USA je nejzločinnější institucí, která kdy na Zemi byla. Zavřete dveře! Zima a mráz přicházejí z Bílé chatrče ve Washingtonu! USA po zásluze končí na smetišti dějin a ve věčném zatracení. Ani vzteklý pes po nich neštěkne!
  Je to 200 let terorismu USA!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. • 200 let terorismu USA:
   www.napalete.sk/sokujuce-fakty-o-usa-naozaj-su-pre-nas-vzorom
   www.olser.cz/9947/200-let
   www.novarepublika.cz/2017/06/vznik-cinnost-cile-nase-pusobeni-v-nato.html
   • agresia USA:
   www.panobcan.sk/agresia-usa-zlociny-a-vyvrazdovanie-narodov-zoznam-z-ktoreho-vam-moze-byt-aj-spatne

   Smazat
  2. co jste čekali od země která jenom krade v podobě válek strategické suroviny kde umírají ve velkém lidé holt Rusko má mnoho surovin a USA velké zadlužení oni ale zapomínají že ve světě jich mají lidé plné zuby a v případě války se na ně vrhnou oni chtějí vládnout světu a svět aby na ně makal

   Smazat
 7. "...MY JDEME NA RUSA NEVÍME PROOČ, NEVÍME PROČ..." to sice zpívali vojáci vracející se ve vlaku z Ruské fronty, protože celá První světová válka byla totální nesmysl, který stál životy více jak 10 milionů lidí. Ta Druhá světová válka byl ještě větší nesmysl a stálo to životy už víc jak 60 milionů lidí. No a v současné době USA, stůj co stůj, připravují největší nesmysl a to třetí světovou válku, která podle některých analytiku již probíhá ve formě hybridní války proti Rusku, má už své oběti na životech, ale do horké fáze ještě nepřešla a čeká se na nejpříhodnější okamžik, tak aby to uspokojilo americký zbrojní průmysl, který již donutil celý svět maximálně zvýšit výdaje na zbrojení a sám jde příkladem, když ročně spotřebuje z rozpočtu USA na zbrojení 600 miliard dolarů. Připomenu jenom, že ve stejném okamžiku Rusko vydává na zbrojení částku 60 miliard dolarů. Jinými slovy USA dává na zbrojení více, než celý ostatní Svět dohromady. Ale přesto, nebo právě proto, Rusko ohrožuje USA a USA musí konat přípravy ve formě plánu Barbarosa II. Lze tedy říct. Pokud vydrží na Světě mír, bude to výhra Číny a Ruska. Pokud se USA podaří vyprovokovat a zahájit horkou fázi třetí světové války, bude to výhra USA, která zároveň bude poslední výhrou. Žádná další již nebude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 5:54 jojo,americký zbrojní průmysl...a vyváží zbraně jako diví,tak jako Rusko,přes sankce"Západu" a Čina.Nedavno Trump u Saudů udělal obchod v řádu milionu dolarů/to bylo křiku,že prý obří zakázka/ a hnedka nato Rusko podepsalo se Saudy zbrojní zakázku za 3.5 miliardy dolarů.Navíc jim postaví fabriku na střelné zbraně Kalašnikov a odezva v tisku,ticho!!To jsou paradoxy,že?Jinak,nejen pro vás,plán Barbarossa byl součástí plánu na nový světový řád a jak to dopadlo se ví.O novém světovém pořádku tj.o udržitelném pořádku,sní Rusko a především Čína/je jen jedno Slunce/a né USA jak se snaží lidem namluvit různí konspirátoří.Nakonec projev pana Si-Ťin Pinga v Hamburku říká vše.

   Smazat
 8. USA, NAŠI OSVOBODITALÉ?
  Všechny nálety USA v II. sv. válce po košickém vládním programu na naše území byly válečným zločinem.
  Únorový a březnový nálet na Prahu:
  14.2 1945 se na nebi objevilo 62 spojeneckých letadel.Každé ve svých útrobách neslo šestnáct 227kilových bomb.
  Důsledek bombardování byl katastrofální.Žádná z bomb nezasáhla fabriky na kraji Prahy,ale všechny dopadly do centra na obydlené domy.Přitom zahynulo 701 civilistů,1184 bylo zraněno,183 domů bylo zničeno, dvě stě bylo poškozeno. Nebyly ušetřeny ani památkové objekty.Znovu začaly bomby padat na Prahu 25.3.1945.Bylo to za měsíc už podruhé - a lidé po minulé zkušenosti věděli, že Američané bombardují plošně.Březnový nálet byl naštěstí menší než ten,únorový. Nálet zasáhl především průmyslové čtvrti.Nejvíc bomb padalo v Libni a Vysočanech,kde tehdy stály rozsáhlé průmyslové komplex.25.března padaly bomby také ve Kbelích a Letňanech,bylo zabito dalších 235 osob a dalších 417 bylo zraněno.
  Celkem bylo v Libni a Vysočanech zničeno nebo vážně poškozeno na šedesát továrních objektů.

  OdpovědětSmazat
 9. Spojené státy jsou založené na podvodu, podlosti, vychytralosti, zrádcovství, podlízavosti, sprostosti. Toto všechno může existovat jenom za předpokladu, že to expanduje. Jinými slovy, nesmí se to zastavit. Jakmile by se to zastavilo, okamžitě to padá k Zemi, jako letadlo, které ztratí tah motorů. Na to, aby se to nezastavilo, vynakládají a musí vynakládat Spojené státy astronomické sumy prostředků, které již nelze v samotných Spojených státech generovat a proto existuje ekonomická páka, kterou je dolar, která zajišťuje, že všechny ty svinstva, které Spojené státy po světě musí provádět, vlastně financujeme my všichni. No a v tom je největší zranitelnost Spojených států. Odříznout je od zdroje. To lze jediným způsobem. Nepoužívat dolar. Letadlo jménem Spojené státy ztrácí rychlost a jeho čumák se pomalu naklání dolů, protože kdyby to nedělal, tak by následoval okamžitý pád k matičce Zemi. Zákonitost fyziky nám také říká, že se sklopením čumáku se bude vlivem gravitace zvyšovat jeho přiblížení k zemi a tam bude vše ve hvězdách. Buď se roztříští, nebo se mu podaří nouzově přistát, ale na vzlétnutí už síly a prostředky mít nebude. Jestli si někdo myslí, že tím to skončí, je na velkém omylu. Opět vznikne něco jako Spojené státy, tak jak vzniklo fašistické Německo, před tím Velká Británie se svými zvěrstvy v Indii a Číně, Římská říše, Egyptská říše, Makedonská říše, Mongolská říše. A všechny měly jedno společné. Musely růst. Jakmile se růst zastavil, následoval pád do hlubin času. Lidstvo za celou dobu nebylo schopné vytvořit stabilní systém, který by zaručoval blahobyt pro všechny a spravedlivé rozdělení vytvořených statků. Až se to lidstvu podaří, může se vydat na cestu vesmírem, protože bude na takové úrovni, že nebude ve vesmíru nikde škodit!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (06:07):
   To i dává smysl ...
   Ovšem (jen hypoteticky!), pokud se lidstvo dostane na tu "finální" úroveň, pochopí, že jeho místo je zde. Na planetě Zemi. A to společně nejen s dalšími lidmi, ale i celým globálním ekosystémem. A bude se starat především o to, jak v něm citlivě a udržitelně koexistovat spolu s dalšími přírodními formami.
   Domnívám se ale, že pak i pomine důvod pro jeho cesty skrze Vesmír, protože kolonizace Vesmíru lidmi by tak jako tak nevratně narušila tamní systémy a podmínky. A byla by jen obrazem dnešního plundrování a bojů o zdroje.
   Na to, aby byl Vesmír pro naše další poznávání přiblížen, postačují i umělé (robotické a inteligentní) průzkumné aparáty, které neroznášejí pozemní životní formy jinam, aby to tam "kontaminovaly". To je tam, kde se mezitím mohly (ale i nemusely) vyvinout formy zcela jiné, které odpovídají tamním jedinečným podmínkám.
   Pokud tedy chcete být důsledným, pak "neškodit" znamená nekolonizovat našimi živými formami nic dalšího.

   Smazat
  2. Američané oddůvodnili bombardování Prahy
   navigačním omylem.Prý letěli bobmbardovat
   Drážďany,které na dálku svítily ohněm po
   celém městě.Přesto došlo k navigačnímu
   omylu.Takové vysvětlení podal jeden z těch,
   kteří Prahu bombardovali.V tom případě to
   byli a jsou debilové.Chemičky v Kralupech
   a mezi Mostem a Litvínovem taky byl omyl?
   Jenom z každého dělají blbce podle toho,
   co jsou sami.Přesto jim mnoho lidí věří!
   Petr Majevský

   Smazat
 10. Kapitalismus vyprodukoval první a druhou světovou válku a v současné době připravuje tu nejstrašnější, třetí světovou válku. Někteří říkají, že třetí světová válka již probíhá, jenom velmoci si uvědomují, že otevřená válka by mohla přejít do horké fáze, tedy použití atomových zbraní s čímž se zatím nepočítá i když USA je přesvědčeno, že atomovou válku USA může vyhrát. Otázka je za jakou cenu, když v první světové bylo 10 milionů mrtvých v druhé 60 milionů mrtvých a ve třetí se počítá s několika miliardami mrtvých. Všechny tyto války má na svědomí kapitalismus, tvorba zisku, bezohlednost nad obyčejnými lidmi. Obě předešlé světové války byly taky dlouho připravované a před každou z těchto válek se připravovala válečná směs, tedy zbrojení pod různými záminkami a štvaní obyvatelstva kontinentů proti sobě. Dnešní dokumentární filmy o první a druhé světové válce ukazují, že toto zabíjení bylo úplně nesmyslné, ale žádný z dokumentárních filmů neříká o tom, že zbrojaři si neskutečně namastili kapsy ziskem z výroby všeho co válka potřebovala, bez ohledu na stovky milionů mrtvých a zmrzačených a jinak postižených lidí, kteří se octli v totální bídě. Současné se nacházíme ve fázi, kdy se třetí světová válka připravuje, nebo kdy její hybridní část již probíhá a sonduje se nejvhodnější okamžik, kdy jí začít otevřeně proti Rusku. Je faktem, že kapitalisti jsou nepoučitelní v tom, že vždy válku prohrál ten, kdo ji začal a začal jí v domnění, že je silnější a válku hravě vyhraje. Myslel si to Napoleon, mysleli si to představitele Rakouska a Německa a myslel si to i Hitler podporovaný západními demokraciemi, které všemi možnými prostředky umožňovali Hitlerovskému Německu vytvořit si koridor k hranicím tehdejšího SSSR. I když se říká, že nelze vstoupit dva krát do stejné řeky, kapitalisti, zbrojaři, váleční štváči, jako u nás například i poslankyně Černochová z ODS a Langšándlová z TOP 09 a řada dalších ze západních demokratických zemí, tuto skutečnost nechce vzít na vědomí a všemi možnými prostředky tuto předválečnou zápalnou směs připravují a nemůžou se dočkat až válka proti Rusku začne. Samozřejmě nepočítají, že by oni, nebo jejich děti, nebo vnuci, skončili v zákopech na východní frontě a pro tyto případy mají pro sebe a pro své děti a vnuky připravené modré knížky a samozřejmě počítají, že tam půjdou umírat za jejich pochybné propagandistické cíle ti nejchudší, jejichž rodiče vydělávají oněch vynikajících 16 tisícovek hrubého a žijí, tak říkajíc z ruky do huby, protože oni se považují za nadlidi a dávají to svou válečnou rétorikou jasně najevo. Prostý lid nikdy nebyl pro válku a válka pro něj byla vždy pohroma, ne však pro nadlidi typu uvedených poslankyň a dalších válečných štváčů.

  OdpovědětSmazat
 11. Americe nezbývá než donutit Rusko k válce! Proč? Rusko a Čína se dohodly, že nebudou obchodovat s ropou a plynem v dolarech a kromě toho, že veškerý obchod mezi nimi bude probíhat v národních měnách a né v dolarech. Tím, ale vyhlásili světovému četníku USA válku. Každý, kdo obchoduje s plynem a ropou, si musí nejdřív koupit dolary a pak si může koupit ropu, nebo plyn. To samé platilo o obchodech v jiných komoditách. Když v dolarech odmítl obchodovat Husajn byl Irák zničen, Husajn popraven. To samé se stalo Kadáfimu a Lybie byla vybombardovaná. Ekonomika USA jde ke dnu. V USA se toho pramálo vyrábí. USA exportuje drcený kancelářský papír, seno a samozřejmě války. Aby neutěšený stav super zadlužené ekonomiky Američani vyrovnali, tisknou neskutečné množství zelených papírků s názvem dolary. Celému ostatnímu světu je jasné, že to nemůže fungovat do nekonečna a všem státům, které jsou navázáné na dolar, jako například i EU, hrozí s pádem dolaru i jejich pád. Proto, čistě z pragmatických důvodů, se Čína a Rusko a ještě několik dalších států seskupených v organizaci BRICS ( Brazílie, Rusko, Indie, Čína, Jižní Afrika ) rozhodly odpoutat se od dolaru. Jenže tím přímo ohrožují stabilitu USA, protože když se odpoutávají od dolaru, USA ze světového obchodu s ropou, plynem a jinými komoditami, neplynou žádné peníze a deficit začíná narůstat. Z čeho má potom USA udržovat po celém světě více než 200 vojenských základen, které dohlížejí na to, aby světový řád nastolený po Druhé světové válce odváděl USA patřičné obrovské sumy peněz USA. Když to udělal Husaj a Kadáfí USA zasáhly a daly tím jasně najevo, že kdo si dovolí něco podobného, dopadne stejně jako oni. USA, jako nejzadluženější stát na světě chtějí, aby případný krach dolaru financoval celý svět. Čína, Rusko a další, dluh USA financovat nechtějí. Vnitřní pnutí společnosti v samotných USA je obrovské. Město Detroid je od rána do večera v plamenech. Obrovská nezaměstnanost. Do Světa vytrubují, ale úplně jiné ukazatele své ekonomiky. Ale vzpomeňme si na krizi, která vznikla krachem dvou obrovských investičních a hypotečních bank, které neustále vykazovaly obrovské zisky, prodávaly balíčky s nakaženými deriváty po celém světě, až bublina praskla a odnesl to celý svět v podobě obrovské stagnace a krize. USA jenom pokrčily rameny. Teď USA nutí celý Svět financovat jejich krachující ekonomiku a nemají jinou možnost, než vést války a připravovat světový konflikt proti Rusku. Ze dvou velmocí Číny a Ruska si vybrali Rusko, protože Číně je USA zadlužené obrovskou sumou a nebýt výroby Číny dodávané do USA, USA by ze dne na den skončilo. Čína ovšem ví, že pakliže padne Rusko, další na řadě bude Čína oslabená o nerostné zdroje, které po porážce Ruska, padnou do rukou USA a to začne Čínu vydírat, provokovat, vtahovat do války, jako to teď dělá Rusku. Rusko na čele s Gorbačovem udělalo v 80 letech minulého století fatální chybu, že jako vítězná velmoc se stáhlo z východního Německa. Nemuselo to udělat, nikdo Rusko nemohl donutit k tomuto kroku, nebo ho mohlo podmínit rozpuštěním NATO a stažením okupačních vojsk USA ze západního Německa. Naivně uvěřilo, že USA dodrží dané slovo a NATO se nebude rozšiřovat. Jenže obrovské ekonomické problémy USA nedávají Američanům na výběr. Američani buď donutí Svět, aby platil dluhy a existenci USA, nebo zaniknou. EU je kolonie USA, USA budou EU vysávat pomocí smluv na patenty, pomocí sankcí a podobně. Rozšířením NATO prakticky na celou Evropu má pro USA také velký význam. V momentě, kdy bude připravená válka proti Rusku, všechny státy Evropy dodají kanonfutr pro tažení proti Rusku, to znamená budou dodávat své občany na vojenské tažení proti Rusku. USA bude dodávat zbraně a válčištěm bude Evropa. Vzpomeňme na zákon o branné službě v původním návrhu vlády ČR: výcvik během tří měsíců a jak řekl ministr obrany Stropnický v TV, že linie fronty míru je tam, kde NATO to bude potřebovat, rozuměj, kde USA to bude potřebovat, třeba v Afganistánu, nebo na Ukrajině. Z výše uvedeného vyplývá, že příčina všeho je v tristní ekonomické situaci USA, které nemají na výběr.

  OdpovědětSmazat
 12. Ano, Putinuv zivot je v nebezpeci. Prosla sovetska antibiotika na syfilis nezabiraji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:03 opět jeden anylytik nemající co říct ...

   Smazat
 13. 7,03
  A tvůj život je v nebezpečí taky....máš v alkoholu v těle málo krve a v palici nasráno,podporovateli ussáckejch agresorů!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nemá s žádným usssr ani psssr NIC dokupy, to je stařičkej echt ruskej ftípek:) -
   http://ic.pics.livejournal.com/centreedge/76708824/29860/29860_900.jpg

   Smazat
 14. A tvůj život je v ohrožení taky demente. Na tvou diagnozu žádné léky neexistují. Je to zřejmě dědičné a je nám tě líto.

  OdpovědětSmazat
 15. Americke sankcie su pre Rusko velmi vyhodne... Podporuju domacu produkciu a hlavne zabranuju vyvozu kapitalu z Ruska.. Ti klauni, co nic nechapu a chcu ich predlzovat, pilia pod sebou konar a posilnuju Rusko..

  OdpovědětSmazat
 16. 6:07,úplný súhlas stebov,máš čistú pravdu.

  OdpovědětSmazat
 17. Sankce jsou výhodné. Pokud je správně uchopeno řízení, vzniknou nové pracovní pozice na vlastní produkci a tím doma zůstane hodnota z výroby. Při dovozu zůstane výrobní hodnota a její případný zisk v zemi původu.
  Sankce poškodí krátkodobě, v období nuceného přechodu od dovozu k vlastní výrobě z důvodu nutnosti investic a případného nedostatku ...
  ABC

  OdpovědětSmazat
 18. Poslední hit :ponorky KLDR jsou naloženy jadernými pumami a připraveny k odpálení pod vodou se zničujícími důsledky pro celé pobřeží USA!Konec Říše Zla pokud napadne KLDR!Tak a teď Babo raď!

  Clifton Vykouřený

  OdpovědětSmazat
 19. Rusové jsi Putina ohlídají usa+eu můžou tak štěkat.

  OdpovědětSmazat
 20. Jak se říká BOHU ŽEL 10,40. Vesmírný zvěstovatel HONOLULU již poradil TRUMPETOVI jak na to. Dodají jím tam demokracii expres doporučeně a přidají návod jak se stát pracovitými jako v TEJ JUSEJ. HORNÍ DOLNÍ jim dodá rozum a budou v ráji.

  OdpovědětSmazat
 21. Tady je článek pro honolulu:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201707115615278-media-plan-rusko-amerika-diplomat/

  OdpovědětSmazat
 22. Ta Romanova obava o Putinův život není ani příliš objevnou ani neopodstatněnou!
  Protože ten, kdo i jen povrchně sleduje zločinné praktiky anglo-sionistů a jim podřízených tajných služeb (USA/UK/IZR), musí nutně dospět ke stejným obavám.
  Již několikrát Putina (jemně) i upozornili, že dělá to, co se jim a jejich zájmům hrubě nelíbí.
  Nedbal, a doplatili na to jeho lidé (vyslanec v Turecku, vyslanec v OSN).
  Byla by škoda, kdyby se jim podařilo Putina zabít.
  Pro Rusko samotné i svět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak snad jich tam je víc, ne? - http://iks2010.info/?p=119274

   Smazat
  2. Aktivovat "ruku mrtvého muže".

   Smazat
 23. Pro mě za mě ať Putina klidně veme čert.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.