Reklama

čtvrtek 20. července 2017

Bill Gates vyzval k záchraně Evropy před migranty. Pomoci může pouze Rusko.

Avigdor Eskin
20.7.2017  Sputnik

Vynálezce a majitel Microsoft Bill Gates se na německou kancléřku Angelu Merkelovou obrátil s výzvou, aby byl ukončen nekontrolovaný přítok migrantů ze třetího světa.


Co je Gatesovi do Evropy? Podle všeho multimiliardáře, který se v posledních letech věnuje převážně humanitárním otázkám, děsí právě humanitární otázka, tedy civilizační charakter budoucí Evropy v případě, že tam bude pokračovat výměna obyvatelstva bez asimilace nebo alespoň zřetelné integrace příchozích.

Ať je to jakkoli, slova počítačového génia se v Evropě široce posuzují, Bill Gates vyvolává u lidí důvěru. A jestli se strachem o budoucím kontinentu říká: „Evropa musí udělat vše, aby bylo pro lidi z Afriky složitější dostat se na tento kontinent po vyšlapaných cestách," tak ho poslouchají.

Statistika tohoto roku ukazuje, že polemika o zmírnění přílivu běženců byla předčasná. Po šestimiliardové platbě tureckému prezidentovi Erdoganovi za nevpuštění do Evropy syrských (a také k nim patřícím iráckých, afghánských a dále k Pákistánu) migrantů se měřítko jejich pronikání značně zmenšilo.

A tak libyjský proud společně s dalšími skulinami ze Severní Afriky do Evropy pokračuje v tom, že je na kontinentu každý týden nárůst obyvatelstva přibližně o 15 tisíc lidí. Přítok se ve srovnání s loňským rokem pouze zvětšuje. Na začátku roku se mluvilo o desítce tisíc přistěhovalců z Afriky každý týden, ale vyjasnilo se, že čísla nelítostně rostou.

Když před měsícem vystupoval před zástupci Evropské unie prezident Evropského parlamentu Antonio Tajani, tak přímo řekl, že miliony uprchlíků z Afriky hledají cesty pro přestěhování. Vyzval (poněkolikáté, div ne po dvacáté) k „rychlému jednání", ale konkrétních plánů na záchranu Evropy se od něj nikdo nedočkal.Bez škodolibosti nelze nepřipomenout to, jak se země Západu a USA společně s arabskými partnery aktivně účastnily rozpadu Libye. Tato země nikdy nebyla vzorem mezinárodní ctnosti, ale odlišovala se stabilitou. Obyvatelé Libye přemýšleli o svém blahobytu u sebe doma a nesnažili se přestěhovat do EU, hranice a námořní cesty drželi pod kontrolou. Nyní se však Libye stala hlavním migrantským uzlem mezi Afrikou a Evropou.

A tady je potřeba poukázat na přímou souvislost mezi evropskou migrační krizí a protiruskou politikou EU. Nepřipravenost USA a Evropy okamžitě se zabývat rekonstrukcí Libye je iracionální politikou fobie, která je v rozporu s životními zájmy Evropy. Je známo, že ještě během předvolební kampaně v USA vytvořil generál Flynn podrobný plán na obnovení Libye, který měl být plněn společně s Ruskem. Avšak Flynna ne jednoduše poslali do důchodu rychle po jmenování do funkce Poradce pro národní bezpečnost, a pohřbili tendence prací, za které odpovídal. Všechny plány, které předpokládaly spolupráci Ruska, byly pozastaveny. Z toho vyplývá, že v důsledku odmítnutí společné práce s
Bude brzy Česko čelit invazi migrantů?
Proud ukrajinských migrantů do Evropy se může vymknout kontrole. Názor
Migrant zabil v Rakousku starší pár kvůli politickým názorům Ruskem ohledně Libye sténá Evropa kvůli novým vlnám imigrantů.

Je potřeba říci, že samotné Rusko bylo ještě před pěti lety považováno za zemi s obrovským množstvím imigrantů. Často se v této souvislosti mluvilo o sociálních a kulturních problémech. Avšak Rusko umělo najít zlatou střední cestu mezi připraveností pomáhat sousedům a zachováním svého způsobu života. Počet nelegálních migrantů byl rychle snížen. Ruská vláda ukázala v této otázce efektivitu, kterou by měli mnozí Evropané závidět.

Ať je to jakýmkoli paradoxem, klíč k řešení problém přítoku imigrantů do Evropy není pouze v rukách Ruska, ale je v nich ve značné míře. Pouze rychlé ukončení vojenských činností v Sýrii, likvidace Islámského státu a také rekonstrukce Sýrie, Libye a Iráku mohou Evropu zachránit. Druhou věcí je, že to musí chtít sama Evropa. A proto, aby napravila situaci, musí evropská byrokracie pro začátek udělat z psychologického hlediska nemožné, tedy přiznat nejen trestnost, ale chybu ve svém jednání.

Zatím není jasné, zda to Evropa může udělat nebo zda se bude dále snažit kupovat sousedy včetně band, které kontrolují libyjské pobřeží, aby za ně dělaly všechnu špinavou práci pro zastavování migrantů.

Bill Gates mluvil o prvních krocích pro záchranu hranic. Tím se nepochybně musí začít. Ale potom se musí společně s Ruskem utišit střelba na Blízkém východě. A to je dnes životním zájmem Evropy.

 - - -

Související články:

18 komentářů :

 1. Ještě jednou ke článku,jak říká Gates.To co USA s pomocí globalistů zničily,tedy Irák Sýrii,Libyi a Afganistán,tak musí nyní dát Evropa s pomocí Ruska do pořádku.Má pravdu,bohužel,ale o USA,které to všechno začaly,ani zmínka.Tak teď ještě vyměnit veškeré politiky EU a Německa a můžeme napravovat to co USA nám nadrobili,pokud to ještě vůbec je možné. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 2. Moudrý Brouk Pytlík20. července 2017 19:19

  S článkem se ztotožňuji, vykresluje objektivní realitu. Jedině orientace na Rusko, jeho zkušenosti a spolupráce s nim nás zachrání před přílivem nezákonných emigrantů! Zprofanovaná EU je nám k ničemu a jen na ni doplácíme.

  OdpovědětSmazat
 3. Az se rusky kun napije z Vltavy, tak bude zase dobre.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejen z Vltavy ale i z Ryna a Sieny a Temze
   Horni Dolni

   Smazat
  2. 21:06

   Nejen z Temže, ale i z Mississippi a Rio Grande.

   Smazat
  3. Mne osobne se libi jak Mrchel a EU financuji, a velmi stedre Turecko a jeho nakupy ruskych zbrani !!
   Je libo dalsi miliardicky , kufry zlata , pane Erdogane , nestydte se tak ..
   Vase ke vsemu ochotna Merkel, vzdy plne k dizpozici.. My /ja ne , v zadnym pripade !!!/ se treba uskromnime i zcela ozebracime, pro vasi spokojenost..

   Smazat
 4. Mám sen: Bylo by zajímavé zřídit mezinárodní komisi pro zjištění a odsouzení všech grázlů a zločinců, kteří napáchali vše ty svinstva související s nezákonní emigraci. Od hlavy až dolu. Vím, že by to byl dlouhý a náročný proces, ale stál by za to. Aspoň na chvíli by jsme se zbavili těch protispolečenských zmrdů dle zásady "Padni komu padni!" a napříště si je a podobných více hlídali, aby už neškodili demokracii.

  OdpovědětSmazat
 5. Gates a další, jsou si dobře vědomi, že islamizované Evropy by už nedovezli ani cedník, natož aby se tu prodávaloy miliony počítačů. Co není v ko ránu, je nepřípustné. A viděl tam někdo nějakou zmínku o počítači, televizi a americkém způsobu života? Hezky článek maskuje pravé důvody humanismu Billa Gatese, opravdu.

  OdpovědětSmazat
 6. Bill Gates?To je pěknej šmejd.On je jeden z těch,který patří a pracuje v zájmu NWO.Další není třeba psát-jen jedno,dát si velký pozor na vše,do čeho je tento člověk zapojen,hlavně na jeho tzv.dobré skutky---LM

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:44
   20:52

   Jste troubové a žvaníte oba blbosti!!

   Gates je jeden z mála lidí, kteří financují promyšlené a efektivní humanitární programy.

   Smazat
  2. 23:49
   Neposer se, dobrosraci

   Smazat
 7. Evropa uz spachala sebevrazdu
  Je pozde
  Horni Dolni

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak,Evropa je už mrtvá a už se jen rozpadá a hnije...ve Švédsku je to patrné nejvíc,tam už slétnuvší se mouchy masařky z celého světa nakladly larvy a to nebohé tělo už ožírají na kost...

   Smazat
  2. Není pozdě, ale jedná se o volbu mezi doslova otroctvím nebo volbou boj-vítězství a boj-porážka. Naši příchozí bratři v Kristu totiž nechtějí území nebo pytle zlata, to jim k ničemu není. Potřebují otročící lidi, sami nic neumí a slovo práce není v jejich slovníku.

   Smazat
 8. Tak to je buď jse zbavíme eu a nebo dopadneme jako švédové.

  OdpovědětSmazat
 9. Gqates si sice řádně nahrabal, ale selský rozum občas používá. Jako téměř jediný podporoval vývoj zlaté rýže,zatím co zelení na statisíce mrtvých dětí doporučují "dejte jim pilulky".

  OdpovědětSmazat
 10. Jen ta svine Merklova nechape co zpusobila
  Mela by se omluvit harakirim, a i to je malo

  OdpovědětSmazat
 11. Pisete: "Libye... Tato země nikdy nebyla vzorem mezinárodní ctnosti, ale odlišovala se stabilitou. Obyvatelé Libye přemýšleli o svém blahobytu u sebe doma a nesnažili se přestěhovat do EU"

  Libye BYLA vzorem mezinárodní ctnosti.

  Byla tam velmi pokrokova forma PŘÍMÉ DEMOKRACIE, o vetsine veci rozhodovaly verejne rady, slozene z obcanu...
  V Libyi byl rozvinuty SOCIALISMUS. Vzdelani zdravotnictvi bydleni prakticky zadarmo.
  Rozhodne nejlepsi stat na Africkem kontinentu.

  A pak prisla Hitlary Clinton, mujahedeeni z Afghanistanu a Bosny a exil tech, kteri pred Qaddafim utekli z Libye, a zidovske mafie z Misuraty, a totalne to tam rozvratili.

  Mirumilovni obcane Libye nemeli zbrane a nebyli zvykli se branit...

  http://libyanwarthetruth.com/who-are-james-and-joanne-moriarty-our-story-intro
  (a dalsi zdroje na tehle strance, nebo treba viz OrientalReview a dalsi...)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.