Reklama

.

.

úterý 11. července 2017

Bílý dům vypověděl o zasahování Kyjeva ve prospěch vítězství Demokratické strany ve volbách


11. 7. 2017    zdroj
Velvyslanectví Ukrajiny ve Washingtonu pomáhalo zástupcům Demokratické strany USA během volební kampaně 2016. Na briefingu to oznámila zástupkyně tiskového mluvčího Bílého domu Sarah Sandersová. Podle ní se ukrajinské diplomatické zastoupení podílelo na analýze dat o republikánech. "Stojí za to věnovat pozornost tomu, že Národní výbor Demokratické strany přímo koordinoval s velvyslanectvím Ukrajiny studie o soupeřích", řekla Sarah Sandersová (citace podle Lenta.ru). Bílý dům konstatoval, že v tom nevidí "velký problém", protože demokraté to činili oficiálně.
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

17 komentářů :

 1. Já v tom vidím problém s tím, že přece nezáleží na oficiálnosti nebo neoficiálnosti zasahování cizího státu do, v tomto případě, prezidentských voleb v USA. Považuji tedy asi naprosto právem Bílý dům za blbce a nebo za taktického lháře.

  OdpovědětVymazat
 2. Je mi jedno, co říká Bílý dům. Je to svinstvo!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Co chtít pro prolhaných usa a po fašounech z ukrajiny.

  OdpovědětVymazat
 4. Nejvíc do voleb v USA zasahuje blbost amerických občanů - voličů! A to sotva kdo změní:) Už samotná kampaň přeci JE hrubý zasahování do voleb! Je to nepřípustná lhavá reklama a antireklama současně! Správně by kandidát měl být vylosován strojem na základě vložených pravdivých infornacích a ty pak předloženy všem voličům k posouzení. Samotní kandidáti by na to neměli mít žádný vliv a až do zvolení by jejich totožnost měla být přísně tajena. Pouze profil by byl veřejný a lidé - voliči by ho studovali a pak se rozhodli. Po zvolení by byl kandidát odtajněn a seznámen s faktem svého zvolení. Přijetí funkce by byla vlastenecká povinnost! Pak by opravdu mohl být zvolen Nejlepší muž mezi občany dané země ....

  OdpovědětVymazat
 5. USA mají vše na světě pod kontrolou a nejlepší, mají největší letadlové lodě, mají neporazitelnou armádu/ to tvrdí, ale od r. 1945 vše prohráli/,nejlepší počítače, nejlepší špiony, ale volby prý ovlivnili Rusové. To mě nebere rozum.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle presidenta Spojenych Statu Trumpa Rusove volby neovlivnili
   Takze kdy uz ti konecne dojde ze v Americe je obcanska valka?
   Cech co umi jen zalejzat do riti silnych to nemuze pochopit
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. 10,09
   A ZE KTERÝ PRDELE SI VYLEZ TY,FILCKO SMRADLAVÁ BLBÁ USSÁCKÁ?!!!!!

   Vymazat
  3. Horni Dolni tak to jse pleteš tam zalezá jen bruselská zastupitelská vláda ale národ ne.

   Vymazat
  4. NATO je Zákon! NATO = civilizace. Chujlostan bude zničen! Blbečkům spikleneckejm se nakecalo že se jako plní coudnhovnistický projekt rasové výměny v Evropě, ale houno houno! Jde o nordickou lest! Barbarossa II. bude bezbolestná pro naši rasu! Frau Merkel a mesié Macron spolu s Mr. Trumpem naoko provádí plán hraběte. Ale v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Východ jako odminovači, sebevraždední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj putleroffce a jejich způsob boje! Nenávidí je a budou mstít za Kábul,Groznyj, Allepo a další místa zničená bolševickou či putleroffskou soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou putlerské vrahy. A naši poté již jen obsadí tuto barbarskou zem, aby ji pozvedli k civilizaci ....

   Vymazat
 6. No to vubec neni jedno, presne tohle totiz "Logan Act" zakazuje, aby soukrome osoby delali zahranicni politiku. Presne na tom courali po tisku Trumpova poradce Flynna...

  Kdyz jeste uvazime, ze SSSR byla de-facto Velká Ukrajina, a ze Rusko bylo jen jednou z jejich obeti, tak spoluprace americanu s de-facto naslednikem vsech smejdu SSSR Ukrajinou je o to nechutnejsi...

  OdpovědětVymazat
 7. Mám takový pocit,že ti v USA vůbec nedělají rozdíl mezi RUSKEM a Ukrajinou.Nakonec zeměpisných přehmatů už měli dost,SLOVENSKO-SLOVINSKO,ČSR-JUGOSLÁVIE atd.Je zajímavé,že teprve teď se píše o vměšování se do voleb Ukrajinou.Někdo z těch presstitutů si neuvědomil,že se se změnila geografická mapa SSSR.Bezzubí Američané.

  OdpovědětVymazat
 8. Amerikanizmus má kořene v neokonzervativní ideologií USA jako světového hegemona. Podle neokonzervativců zhroucení komunizmu a socializmu dalo světu znamení, že dějiny si jako svou budoucnost vybraly „demokratický kapitalizmus“, který ovšem ve skutečnosti není ani demokratický, ani kapitalistický. Je to světový socioekonomický a politický systém, který by se dal nazvat amerikanizmem. A tento „amerikanizmus“ se nyní Washington coby svou světovou nadvládu chystá nasadit na celý svět.
  Rusko, Čína, Sýrie a Irán, které tuto nadvládu nad sebou odmítají, musí být destabilizovány a zničeny, protože americkému „amerikanizmu“ prostě stojí v cestě. Býv. prez. USA Obama to výstižně nazval "zkroucení rukou".
  Závěr z takovéhoto počínání: Americká demokracie je podvod, který slouží komukoliv a kdekoliv.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Obama de iury dopresidentoval
   Uz to cesi vi?
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. >11:39
   Neni to nahodou naopak, ze: Heterogenitu chteji nahradit Homogenitou ?

   Vymazat
  3. 12:33 Ano, ale jen zdánlivě - ve vztahu k nacionalismu. Základní soudobá židovská strategie je velice jednoduchá. Udržet si vlastní soudržnost a zároveň rozbít soudržnost konkurenčních etnických skupin např. podporováním migrace. Židé dobře vědí, že v jednotě je síla. Proto dělají vše proto, aby nežidovské národy vnitřně rozdělili. Proto Židé milují pluralitu názorů, neboť se v jejich změti snadno ztratí skutečná pravda. Ve vztahu k pravdě tedy vždy podporují heterogenitu.

   Vymazat
  4. Myslim, ze se mylite...
   Kazdopadne ale:

   Heterogenita je Dobrá, je to Struktura.
   Homogenita je Rovnost, ztráta Struktury, Rozvaliny, smichani vsech rozdilu do Šedi...

   Nerad bych zil v Homogenní, Uni-formní spolecnosti... (ale obavam se, ze presne o tohle dnesnim neo-marxistum jde)

   Vymazat
  5. Heterogenita je hlavně chaos! Mnohotvárná pravda, tedy všelijak kroutitelná, je to relativizace všeho, krom té jejich "pravdy". Jak říkám - pro sebe hlásají homogenitu - jeden Národ, jedna víra, jedna entita. Jiným kážou nprávě onu heterogenitu - tedy různorodost. To je asi nejlepší překlad toho slova (protože strukturu má i kamenný blok-monolit, naopak ten ji má přesně danou, kdežto kamenná drť už žádnou ucelenou strukturu ani mít nemůže).

   Vymazat