Reklama

.

.

sobota 15. července 2017

Bude následovat mobilizace?


Jaromír Bradávka
15. 7. 2017
Opravdu si, páni poslanci myslíte, že jsme v situaci, kdy společně s naším odvěkým nepřítelem budeme bojovat proti našemu slovanskému příteli, bez jehož vítězství ve 2. světové válce byste ani jeden z vás v parlamentu neseděl??? Opravdu si myslíte, že skuteční vlastenci strpí, aby našim vojákům veleli potomci příslušníků SS, GESTAPA a Wehrmachtu, kteří páchali válečné zločiny v celé Evropě?


K ničemu takovému jsme vám, my voliči a občané této země, nedali mandát!

Rozhodnutí většiny stávajících poslanců je zradou národních zájmů České republiky a v trestním zákoně je klasifikováno jako vlastizrada. Spolčili jste se s cizími nadnárodními a nadstátními strukturami, zradili jste vlastní voliče a celý národ a jednoho dne za to zaplatíte.

Občané a voliči, pamatujte si toto datum a jména zrádců. Nedovolte jim po volbách znovu vstoupit do parlamentu a žádejte novou vládu o jejich potrestání. Ti, kdo ženou bezdůvodně svou armádu do války a svůj národ do záhuby, nezaslouží žádné ohledy a žádné slitování!

Tak už je to tady. 12. července 2017 odsouhlasilo 119 poslanců z ČSSD, ANO, KDU-ČSL, ODS, TOP 09 a Úsvit vyslání 290 českých vojáků na východní hranice NATO s Ruskem. Média to odbyla stručnou notickou, ohlasy komentátorů nejsou téměř žádné. Proto si dovolím položit za občany této země oněm 119 poslancům několik (mnoho) otázek k tomuto rozhodnutí:

Proti komu a proč budou naši vojáci bojovat?

Kdo jim bude velet?

Dali vám, poslancům, občané souhlas k takové akci, když nejsme ve válečném stavu?

Kdo je tady koalice a kdo opozice? 


Změna ústavy v tom smyslu, že vojáky do zahraničí může vláda vyslat bez souhlasu parlamentu díky několika rozumným poslancům nakonec neprošla. Převedení speciální brigády pod přímé velení cizí země (SRN) a její armády (Bundeswehr) už ano. Provedl to ministr války z vládního ANO bez vědomí parlamentu a prezidenta, jako nejvyššího velitele branné moci.

Teď už Parlament vysílá naše vojáky přímo na linii dotyku a příští frontu.

Dalším krokem bude mobilizace?

autor Jaromír Bradávka působí v Alianci národních sil

85 komentářů :

 1. V českém právu byl zločin proti míru zaveden zákonem na ochranu míru ze dne 20. prosince 1950.[2] Nový trestní zákoník zahrnuje zločiny přípravy útočné války[3], podněcování útočné války[4] a agrese[5] jako zločiny proti míru. Zdroj Wikipedie

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Karel Straka co je to platný když ty šmejdy nikdo nepotrestá.

   Vymazat
  2. 22:11 - podal jsi na ně trestní oznámení?

   Vymazat
  3. 22:30 cesko je bezpravny utvar, nelegalni

   Vymazat
  4. 22:30 podat trestní oznámení není natolik jednoduché, aby mohlo být očekáváno od "obyčejných" lidí, jakých je většina. Při tom je jisté, že i zpracované na té nejvyšší profesionální úrovni, což by obnášelo asi víc než desetitisícové náklady, nemluvě o právním zastupování a postupech v soudní hierarchii, i osobních problémech, které lze předpokládat, neuspěje. Jestli to nechápete, jste omezenec, jestli ano, tak podpásově argumentující buran. Nejpravděpodobnější ale je, že obyčejně opisujete. Trapas!

   Vymazat
 2. Všichni váleční štváči v čele s komediantem a ministrem války, byste měli naverbovat do první linie, ke svým ussáckým sráčům!Těm všem válečným vlastizrádcům je nutno udělit cenu debility a to je 10 laudátů t.j.plný počet na této stupnici!!!Dokud ussácký sráč se swvými zhovadilými mopslíky-NATO nepokoří Rusa, nebude nikdy klid, k tomuto byla tato zločinecká organizace stvořena.Obrovský ussácký dluh-deficit zaplatíme všichni Evropané, do jednoho!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nestane se tak, evropani zdegenerovali
   Horni Dolni
   Jdou na jatka

   Vymazat
  2. Asijci to proserou! Už jim nebudou chránit prdel našinci! Nezapomínejte, že s nápadem spasit armádu vydáním Moskvy nepřišel Rus Kutuzov, jak nám lháři presentují, ale Skot Barclay de Tolly! O 40 let pozdějc stáli Skotové proti Rusku na Krymu a Rus to projel Totéž o dalších 50 let pozdějc u Mukdénu! (málokdotoví, ale skotští a britští poradci obecně pomáhali vybudova mikádovi jeho samuráje s flintama a v evropských mundúrech, co pak dali Rusákům k údivu celýho světa na prdel). WWII. by bez fordizace SSSR (tzv. 2. stálonská pětiletka) a leand-leasu byla asi koncem Ruska vůbec!
   Takže co? Dopande to jako za WWI.! Tehdá se zorganizoval puč v Pitěru přímo během konfliktu. V jeho důsledku Rusák prosral všecko a ještě vydal v Brestu Litovským půl Svaté Rusi Germánoj! No a to se jen zvopákne ... Brest Litovsk Tú!

   Vymazat
  3. dodatek: no vybudovat ... chtěl jsem napsat vyzbrojit a vystrojit! S výcvikem jim pomáhali němečtí insturktoři. Taková zajímavá germánsko-japonská kooperace:)

   Vymazat
  4. Nejzajímavější na tom všem je, že NAKONEC se vždycky smál Rus.
   A jak je známo, kdo se směje naposledy, ten se směje nejlíp.
   Jak dopadli Němci? Před První válkou byli největší stát v Evropě, rozlohou. Po druhé válce už se jim zmenšilo území o cca 200.000 km2 /včetně územních ztrát po První válce/.
   A z velmoci se stali druhořadou zemí, to je bezesporu. Prosrali dvě velké války, dostali dvakrát řádsky do držky.
   A Japonci? Stejně tak, dostali do držky, ztratili spoustu ostrovů, a dnes jsou pudlem USA.
   A Rusko dnes?
   Jsem naprosto přesvědčen, že si každý moc dobře a dvakrát rozmyslí, aby napadl Rusko.
   Nedopadlo by to tentokrát jako ve Druhé válce.
   Dnes by takový pokus přinesl naprosté zničení.
   Takže asi tak, soudruhu.
   Strč si své bezvýznamné Skoty do řiti.

   Vymazat
  5. 8:24 nás obtěžuje svými žoviálními pseudohistorickými žvásty. Nechápe kam historie běží, nikdy nedovedl posoudit, co plyne hlavní proud dějin a co jsou jen vracečky s bezvýznamnou silou. Navíc fandí fašíkům a náckům, tzv, vyšší rase. Jde pravděpodobně o hodně neúspěšného ambiciozního idiota s exhibicionistickými sklony. Leo

   Vymazat
 3. Ale podat na ně trestní oznámení by nemuselo být tak špatné.
  Naši vojáci mají být tady a chránit a ev. bránit NAŠI republiku. toto, co ti hnusní zaprodanci udělali, je tím pádem velezrada hned 2x.
  Ale pevně doufám, že naši vojáci by za agresora nebojovali a přešli by k druhé straně!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli volby dopadnou podle stále stejného scénáře 1.ANO, bude hůř 2.Socani-multikultiharém 3.KSČM 4.ODSS 5.STOP SS 9 a 6.KD-SS-Herman Goring Landsmančaft, je s republikou konec!!!

   Vymazat
  2. 22:40 a tak to dopadne, takze konec

   Vymazat
  3. 23:23 Přesně! A je to zákonitý! - http://www.hrebenar.eu/2017/05/pokoutni-revolucionari-radi-novy-rezim-ale-nejak-jim-nejde/

   Vymazat
  4. Vzhledem k tomu,že za vedeni ANO BUDe mi LIp zastupujícího korporátní oligarchicke tyranii ohnutých hřbetu a nizkych platů není koho volit vložte do uren prázdné obálky.To bude máš protest proti politické třídě Šmejdů,která už dostala lidový název proklatou fašisti!

   Vymazat
  5. Z jakého důvodu radíš spoluobčanům vyhodit svůj hlas? SPD je alespoň nějaká naděje.

   Vymazat
 4. jen by mě zajímalo kdo bude bojovat žoldáci dojdou cca do týdne né li dříve a co dál válčit umí akorát 45 a výše a ti se na válčení vyserou maximálně kdyby vyfasovali kvéry tak by chránili svoje rodiny a na ostatní by se vysrali

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ti co mají ještě šedivou vojenskou knížku přísahali věrnost komu? ČSSR 😆 Nemůžu každou chvíli přísahat někomu jinému a proto považuji přísahu za závaznou i dnes jelikož jsem jinou neskládal a ostatní taky asi ne. Ta přísaha obsahuje i jiné věty. Bohužel se po 27 letech ukázalo, že i ty jsou pravdivé.

   Vymazat
  2. 10:06.Máte naprostou pravdu ale komunista gen.Pavel je jiného mínění.Já už jsem stařec mne se vojna netýká.Ale k partyzánům bych šel.Nikdy bych nebojoval proti Slovanům.

   Vymazat
  3. Já to taky nepochopím, přísahá se snad napořád. Nemohu přec přísahat pokaždé jinak, podle toho, jak se tu obrátí vítr a jak se ta svoloč v parlamentu rozhodne. Já nevím kolik přísah má to hovado Pavel. Na to musí být kačení žaludek a takoví lidé jsou bez charakteru a nebezpeční. Ale asi bude tvrdit, že tu první přísahu podepisoval pod samopaly kontrášů :o)

   Vymazat
 5. Věřím i tomu, že se již tisknou povolávací rozkazy na mobilizaci záložáků, protože ministerstvo války může poslat tento "líbesbrýf" občanovi ve věku 18-60 let včetně žen.Nedělejme si iluze, že máme profesionální armádu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No ať mi ho pošlou!! jak násilím přinutí někoho jít bojovat?? Že bychom už neměli demokracii???
   Budu bránit svoji zem, pokud bude potřeba, to ano. Ale jet válčit někam do tramtárie za agresivní svoloč nikdy!!!

   Vymazat
  2. 22:35 pro korektnost třeba dodat, že profesionální armádu máme. Branná povinnost je malinko něco jiného.

   Vymazat
  3. 23:06 cesko ma armadu asi tak jako ty mas rozum

   Vymazat
  4. 23:30 pokud o AČR nic nevíš, tak asi raději mlč. Ať nejsi za vola.

   Vymazat
  5. 23:47 ty vis hovno
   A cesko nema vubec nic, ani hranice ani armadu
   Jen par zlych generalu a zlodejskych politiku
   Horni Dolni

   Vymazat
  6. Karel Straka https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=_iaKtO5fbgY

   Vymazat
  7. Stane se to,co na Ukrajině.Povolanci zmizí
   někde za hranicemi a nebude nikdo,kdo by
   je hledal.I když se najdou tací,kteří tam
   ochotně půjdou.
   Petr Majevský

   Vymazat
 6. Pochopte, válku si přeje pár jedinců, jenže občani Evropy jsou lhostejní, líní, přežraní konzumem a zahledění jen do sebe, nehnou prstem.
  kdyby ty válečné kreatury viděly jasný a masový odpor ke svým plánům, možná by také stáhly ocasy. Blbě se bojuje, když nemám vojáky ochotné bojovat.
  Jenže lidi v EU budou tupě a lhostejně civět na své televize a mobily a neudělají vůbec nic.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, Rusko je mnohem silnější, nikoliv v počtu žoldáků, ale vlastenců, co chtějí ochránit svou zemi.Kolik rozmazlených šamponků, otců od rodin a stále ještě myslících národů, patřící teroristické organizaci NATO, bude ochotno položit život za USA dluhy a nerostné ruské zájmy?Pár dementů.Rusko je silné, kdo je obr na hliněných nohou je NATO a USA, které od roku 1945 vyprovokovalo desítky válek, ale ani jednu nevyhrálo.Na Vietnam rychle ty bestie zapomněli!Tomu šaškovi Stroupežnickýmu dát masláče, kanady, velkou a malou polní s atombordelem, samopal vz.58 s bodákem, sumku se čtyřmi zásobníky a mazej za svými americkými kámoši na pozice!

   Vymazat
 7. Nebude
  Cesti nevolnici v havloriti chcipnou pod atomovkama
  Hlavne ze majin Airport Havla
  Horni Dolni
  A do ty doby budou plane zvanit, zavidet a strkat se u svedskych stolu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Horní-Dolní zřejmě denně paří v USA v Palm Beachna pláži s nejméně 10 dívkami v bikinách a k tomu sleduje na CNN Tý-vý s drinkem s paraplíčkem v ruce, jak si to Evropa rozdává s Ruskem v přímém přenosu!Na tohle sakra zapomeňte!

   Vymazat
  2. 23:54- HorníDolní není z USA, tipuji Austrálie. Hecuje sice dobře, jen si nejsem jistý, zda nám přijede pomoct až to bude třeba.

   Vymazat
  3. 23:54 ty toho vis cesky nevolniku

   Vymazat
  4. 0:46 podepres tva slova sazkou? Nebo jen na prazdno zvanis jako typicky cech
   Na havlocesko se vyseru
   Cesko neni legalni utvar
   A cesi jsou onuce
   Cesku by bylo mozno pomoci pouze az cesi odmitnou havlovce tim ze obesi ne neme nez 1000 prednich kavarniku
   Horni Dolni

   Vymazat
  5. 1:27- Já, snad Vy, ne? Udělejte si pořádek ve své zemi. Pokud vím, Austrálie byla vždy s UK, která dodávala USA vojáky do zemí "zájmu"!

   Vymazat
  6. 1:50 vis hovno

   Vymazat
  7. Horni Dolni už se těž až ti tam bouchne Yellowstone .

   Vymazat
 8. Komunisti drze přehlíželi a přehlížejí zločiny Kaddáfáho, Husajna, Asada, Talibanu a i Putina. Navíc sprostota komoušů se zvýšila v souvislosti naši vojenské pomoci zemím v Pobaltí. Tamní malé země by mohly být náhle okupovány Moskvou stejně rychle, jak byl obsazen Krym a zelení mužíčci obsazovali části Donbasu. Naši komouši jsou nepředstavitelně falešní, pozor na to.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23,26 koukám, že ty provařený provokatére tady budeš zaclánět u každé diskuze, jdi do háje!
   Určitě se bavíš, jak ostatní naser..., ale tvé příspěvky nejvíc vypovídají o tobě.
   Lepší být komouš, než hňup a ještě hajzl.

   Vymazat
  2. Zatim se nic nedeje, ale pridej si tam, ty vlastizradna svine, ze jeste je treba te ubicovat k smrti

   Vymazat
  3. 23.26-Položte si otázku.Kdo šíří pravdu a lásku ohněm a mečem s potoky krve již 72 let?Není to Rusko, ale agresívní USA.Když komunisti drze přehlížely ty "zločiny", tak slavný "Západ" spolu s NATO a USA to vyřešily k naší všeobecné spokojenosti.Do Evropy proudí statisíce emigrantů z destruktivní kulturou.Co dělal slavný "Západ", když tady byl komunismus?Krym by nebyl obsazen, kdyby USA nenapumpovalo 5 miliard dolarů do rozvratu Ukrajiny a Majdanu.Kdyby nebyl Majdan, vyprovokovaný slavným "Západem" a USA s ušatým Bombamou, Viktoríí Nouland, nebylo by krymského problému!

   Vymazat
  4. 23:26 máš pravdu, právě proto je čím dál pravděpodobnější, že je budu volit. Vidí to tentokrát docela správně. Ti českomoravtí komunisté

   Vymazat
  5. Po zvoleni Trumpa ze snizil priliv ilegalu o 70 procent
   Zatimco invaze evropy roste
   Holt evropa nema Trumpa
   Evropa to vzdala

   Vymazat
  6. @admin
   Nedalo by se, plz, uvádět u příspěvků IP, ať si to můžeme filtrovat?

   Vymazat
 9. Už vidím ty titulky v ČT.Rota Václava Havla(nyní je in vše pojmenovávat po Vencovi Flaškovi) v počtu 290 chrabrých vojáků, pochoduje na pozice do Pobaltí.Budou hrdinně bránit naše spojence před agresívním a rozpínajícím se Ruskem!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Svatovaclavska Rota
   To uz tu bylo
   Horni Dolni
   A cesi kvici misto aby jednali

   Vymazat
 10. Ja tebja lubju Rasija . Písnička konj .

  OdpovědětVymazat
 11. Ruský medvěd a čínský drak, když se naštvou, zatočí s USA a Evropou tak, až se nám panenky přetočí! A my budeme na straně poražených.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, vy komunisticti vlastizradci budete na strane porazenych.

   Vymazat
  2. 0:48
   Je cas zrusit NATO jak chce Trump
   A nepritele cislo jedna, nemecko, to tez rikam ja
   A havlovce jako ty

   Vymazat
 12. Je legrační jaké debility si vy, bolševičtí pohrobci, ruští užiteční idioti, ruská 5. kolona, zkrachovalí loseři a frustráti, musíte vymýšlet, abyste si nějak odůvodnili vaši fanatickou nenávist k západu, k našemu polistopadovému vývoji, k naší svobodné demokratické společnosti.
  Prej útok na Rusko, mobilizace :-D
  Sami těm kokotinám nevěříte.
  Je mi vás vy zkrachovanci líto. Ne, dělám si legraci. Není :-D Klidně hned chcípněte s nenávstí na rtech. Před 30 lety jste definitivně skončili a nic s tím neuděláte.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Utocis na Trumpa ktery rekl ze NATO se presilo, chcipni v Quantanamu

   Vymazat
  2. 0:42 uklidni se a pověz, co tě přivádí k nadšení ze současného režimu, co ze situace ve světě, když místo aby USA i EU problémy ve smyslu Charty OSN řešili, sami Chartu i mezinárodní právo porušují. Těším se na odpověď s fakty a logikou k věci. Předem dík. Nejsem rudý ani na Putina výplatní listině jsa materiálně dost nadprůměrně zabezpečen,žádný zkrahovanec.

   Vymazat
  3. 1:22 co se furt tomu kavarniku havlovcovi omlouvas
   Narovnej se
   Je jedno co jsi, dulezite jebl rozbit drzky vlastizradcum kavarnikum

   Vymazat
  4. Nereagujte na tohoto debila, on je to exibicionista, když ho budete ignorovat, tak skončí sám.

   Vymazat
  5. Pravdoláskařská nenávist na plné pecky, že? Kterou, že stranu to Pražská kavárna podporuje. A jo, stranu zhrzeného knížete. Tedy stranu hájící zájmy Římského klubu a Trilaterální komise. Než tu budete příšté z pověření soukmenovce Kalouska a spol. poštěkávat a prskat jed, tak si zjistěte za koho a za co vlastně kopete. Třeba Vás to nadšení náhle z ničeho nic opustí.

   Vymazat
 13. Duvod proc jsme v NATO je, aby nam uz nikdy nevladla porazena, nacisticko-komunisticka luza ktera se sleza na techto strankach.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. NATO se prezilo, jak spravne rika Trump
   Ty si dovolujes polemizovat s Trumpem!
   Je treba te utratit, vlastizradce
   A EU a NATO zrusit
   Pak cistky

   Vymazat
  2. 0:47 co to je, nacisticko-komunisticka luza? Jak se opovažuješ paušálně, jakoukoli skupinu označovat urážlivým pojmem bez obsahu?

   Vymazat
  3. 1:32 ta vlastizradna svine 0:47 se opovazuje vlastizrady
   S takovymi se nediskutuje, takovi se vesi

   Vymazat
  4. 0:47-jistě máte na mysli, "aby nevládla většina nám, vyvoleným"!

   Vymazat
  5. 0:47 - Je to tak! Proto tam bude i Ukrajina a Gruzie a po chcípnutí Lukášenka Bělorsko, ať se to pánům Rotenbergům či Fridmanům - maňasonošům to Putlera s Dymonem líbí, nebo ne!

   Vymazat
  6. A po chcípnutí Kima a pr(Assada) bude Sýrie a tzv. KLDR připojeny k obnoveným paktům CENTO respektive SEATO! A pak začne konečná ofenzíva sil Svoobdy! Zazní Reaganův zvon! Tchaj-pej udeří na Pekín a smete ho! Sen paní Ćankajškové se zhmotní! Rudí psiskosmaži se sami usmaží ve vodíkové lázni! Současně pan saúskoarabský šejk rozmetá teheránský prohnilý režim, a smete do Rudého moře zbytky jeho pochopů v Jemenu! Izraelci pak smetou Hizballah a Hamas! A bude konečně mír a klid na světě a lidstvo se vydá dobýt Mars, Europu (to je měsíc Jupitera), Mléčnou dráhu a další fleky vhodný k svobdnýmu bytí v příštím milionletí ...

   Vymazat
  7. 8:36 a 8:40 - Kdo vám ošetřuje hlavu? Nějak vás zanedbává?

   Vymazat
  8. Nechte toho debila být.Fotr mu hodí do kočárku klíče od bytu a může znova cinkat.

   Vymazat
  9. Billboardy už odstranili ale stromky ještě stoji ! a těch dlouhých cest do Prahy je hodně !

   Vymazat
 14. když stále necháváme bez trestu kurvy z parlamentní žumpy volně se pohybovat po ulicích města tak se nedivte je potřeba jít po každém hajzlovi a dát mu pořádnou výstrahu tohle je stále nejúčinější forma trestu pro zrádce nedejme jim v česku klid !!!!!

  OdpovědětVymazat
 15. Celou vládu a většinu sněmovny je potřeba obvinit a odsoudit.
  Domnívám se, že jde už s přesahem o velezradu.
  Proč. Nejsem znalec zákonů, ale mám vlastní zážitky z poslední války.
  Nikdy bych si za uplynulé 3/4 století nepřipustil, že se můžem dostat do současného stavu - ztráty pudu sebezáchovy.
  Trestní oznámení nepodám, už jsem jedno podal (Sobotka - OKD), dostal jsem jen papír popsaný zmatečným textem ve smyslu že skutek nebyl zjištěn. Zkorumpované jsou zřejmě v dostatečné míře i policie a soudy. To musí mít podstatně větší publicitu než jen dopis přestárlého důchodce.
  Je potřeba diskutovat situaci se všemi svými blízkými a známými.
  Projevit názor všech ještě rozumných a zodpovedných lidí ve volbách.
  Nedát žádné hlasy stranám koalice, ani jiným "tradičním zavedeným", ani novým málo známým, nejistým (Realisté atd.).
  Skutečně jde o riziko velké války a o riziko zániku národního státu.
  Budu volit SPD. Děda.
  ---
  http://spd.cz/zakladni-vseobecny-krajsky-program/

  Nevěřte jen řečem a textům volebních programů.
  Snažte se poznat mravní úroveň lidí kteří za nimi stoji. Je to velmi nesnadné ale podstatné.
  Nezbytné pro osud všech občanů a dětí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ozbrojte se, pripravte se, bude zle
   A poslouchejte moudre lidi jako Deda a Pepo
   Horni Dolni
   Tady konci sranda

   Vymazat
  2. Jo dědo 1:29, von to ten Tomio Okamura tak nějak beze všech, s nevalnými prostředky, docela klidně zvládne. Neukočíroval ani startovní kolektiv, nemá tucha o politickém řízení... Předestírá zcela nedomyšlený systém

   Vymazat
  3. 1:41 mas pravdu, ale jiny v ceskym bordelu neni

   Vymazat
  4. Dědo, já jsem praděda a těch mladých naivních dědů znám povíce.
   Altman

   Vymazat
 16. Každá nová strana zažila dobu rozkolu, ona totiž ta dnešní StB do těch stran implementuje své lidi a ti potom na pokyn způsobí rozkol v této straně, to byl také účel těch Černochů v Úsvitu. Zažily to strany jako VV, Úsvit, Národní Demokracie, to je záměrný proces rozkladu řízený od StB. Já budu samozřejmě volit Okamuru, odpornou svoloč z ČSSD už nikdy. Oni se ještě poperou v ČSSD, ti čekatelé na funce v ČSSD zkrátka ostrouhají, polovina hlasů - polovina míst v parlamentu, takže mnozí, co čekají,půjdou z kola ven, a tak to bude ještě řev. Sobotka byl hronbík ČSSD, udělal špinavou pro americkou práci a ted´ je možno sledovat, co za to bude jeho odměna.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nesvádějte na StB procesy, které jsou zákonité. Podobnou situaci zažila soc.dem několikrát. Zradila své voliče a pak za to pykala. Např. ve dvacátých letech, kdy se její představitelé nechali zkorumpovat a pak se od té špíny odtrhla KSČ. Tehdy žádná StB nebyla :-D)

   Vymazat
 17. Dobře 3:49 a 7:00. Dohodnněme se, že se v klidu pokusíme získat představu, jaké předpoklady by měla mít vytvořeny politická strana či hnutí, aby byla k účasti na vládě, nebo jako vlivná politická síla, skutečně kompetentní. Rád bych přizval i další laiky. Proč? Abychom neblouznili. JiH

  OdpovědětVymazat
 18. Válka bude, to je jistý.. Výhoda naší demokracie je, že se občan může svobodně rozhodnout, s kým a proti komu namíří svoji zbraň. A tak by stálo za zjistit v referendu, na něž má občan právo, zda bude bojovat na straně amerického nebo ruského bratra, případně zda počká na kavalci, kdo ve válečném konfliktu uspěje a na jeho stranu se pak přidá.. Nic neobvyklého v české kotlině, bylo tomu na Moravském poli, u Lipan, na Bílé hoře a následně až do dnešních dnů tolikrát, že by výčet zabral hodně textu.V režimním filmu Dny zrady volali demonstranti na Hradčanech, aby jim dali zbraně, že si dali na ně. Takže občan v demokracii dostane zbraně, že si dal na ně, a řežba jako u Lipan může začít. A tedy závěrem -výhodu to naše společenské uspořádání proti totalitě má. Občan může svobodně bojovat na straně Ruské federace nebo Spojených států severoamerických. Tak se stačí jen rozhodnout a místo psaní příspěvků pojďme všici trénovat na střelnice.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky si myslím, že nás naši jestřábí politici typu Langšádlová, Laudát, Seďa, Němcová a spol. zavedou do války s Ruskem. Oni však válčit nebudou. Naše expediční armáda, která ve válce vydrží zhruba tak tři týdny, bude potřebovat pro boj záložáky. Tak nás budou muset vyzbrojit a my budeme bojovat s nepřítelem. Nevím jak pro koho, ale pro mne bude nepřítelem politik, který nás do té války zavede. Tím směrem budu střílet.

   Vymazat
  2. 8:56 popisované možnosti jsou samozřejmé, ale existující státní moc má velkou nebo menší, někdy dokonce téměř žádnou mořnost použít sílu proti těm, co ji vadí. Komunisté proti těm, co si přáli kapitalismus, protistrana naopak. Tady a teď se víc nebo méně racionálně vyvíjí spor o to, co z toho je víc nebo méně špatné. Blbci, kteří nevědí nebo nechtějí vědět o co běží, místo přemýšlení opisují nadávky od jedněch nebo druhých propagandistů. Názorů skutečně k věci pramálo.

   Vymazat
  3. 9.37.To jste mne rozesmál,protože jestli říkáte těm Vámi jmenovaným politici tak já v půl desáté dopoledne ještě ožralý nejsem.

   Vymazat
  4. 9:37-budes se muset postavit do fronty jak lide u mazolea.Anebo si snad myslis,ze te nekdo pusti pred sebe?Zapomen Kamile,a nedelej si iluze. Budes si muset privstat:-))))

   Vymazat
 19. Ty chytroline z 23,17 jsi ten všeznalý Horní Dolní z Yukonu. Podal jsi trestní oznámení na Trumpetu, že bez vyhlášení války napadl Sýrii. To by ti ty tvoji demokrati natrhly zadek a letěl by si rovnou do nebe, bez požehnání od Hnolulu. Modli se za udržení parazitizmu a zvrhlosti USA, jinak dopadneš jako Honolulu v Johanesburku.

  OdpovědětVymazat
 20. O tom, že by tady nemohli třeba být, mladí moc nepřemýšlejí.
  Je to už dávno a ten Hitler možná by nebyl tak moc zlý, jak o tom už skoro veřejně říkají kalousci. Možná že by jsem třeba "já" byl vybrán k poněmčení, myslí si.
  Je načase, aby i ty poválečné generace si trochu užili, co my předváleční.
  I když by to ale nebyla trocha. A ta "trocha", atom, je to co jim dává naději ale taky přehnaně uklidňuje.
  Altman

  OdpovědětVymazat