Reklama

středa 26. července 2017

Budoucnost české kotliny viděná neslovanskýma očima

Vít Klíma
25.7.2017  Literárky
 

Naprostá většina výhledů z pera dnešních slovanských učenců a politiků se opírá o investice do člověka s cílem vytvořit vzdělanostní ekonomiku. Nevím, jak to bratři Slované chtějí dokázat, když jim do zahraničí neustále odcházejí ti nejtalentovanější a nejkvalifikovanější lidé, o mládeži ani nemluvě.


MMF odhaduje, že země střední a východní Evropy opustilo v posledním desetiletí řádově 20 miliónů lidí, tedy pět až šest procent jejich nejtalentovanějších obyvatel. „Brain drain“, čili odliv mozků, má negativní dopad nejen na výkonnost ekonomiky, ale i na trvalé snižování kvality národního genofondu. Navíc české výdaje do školství, zdravotnictví a kultury patří mezi nejnižší v celé Evropské unii. Není divu, že nás renomovaní banky zase začínají zařazovat do skupiny rozvojových zemí. V historii přitom měli čeští panovníci (Přemyslovci, Karel IV., Jiřík z Poděbrad) skutečně nosné, dlouhodobé vize, což bylo dáno tím, že království pojímali jako své vlastní a chtěli jej předat potomkům v co nejlepším stavu. „Moderní“ čeští vládci rozprodali nejcennější národní majetek cizincům, takže nejenže není moc co předat dalším generacím, ale ani čtyřleté volební období žádné dlouhodobé vize realizovat neumožňuje. Zbývají tedy pohádky na dobrou noc, případně růžové sny.

Na řadu zákonitě přichází alternativní, neslovanské pojetí budoucnosti, které neslibuje nesplnitelné a rozhodně žádný ráj na zemi. Neslované chtějí dosáhnout takovou úroveň bezpečnosti a stability, která vyvolá zájem bohatších lidí a firem u nás bydlet a podnikat (vzor – Švýcarsko). Jsme hluboce přesvědčení o tom, že česká kotlina k tomu má všechny předpoklady - krásnou přírodu, dostatek lesů, vod a strání, příjemné středoevropské počasí, kvalifikované pracovníky, kvalitní zdravotnictví a lázeňství, kulturní bohatství a více než přijatelná vzdálenost do všech koutů Evropy. Samozřejmě máme i některá negativa, jako je například nerozvinutá dopravní infrastruktura a nepřehledný právní systém, ale souhrnně řečeno máme dobrý základ, z něhož lze vycházet a dlouhodobě jej rozvíjet. Chce to jen chytré, organizačně zdatné a důsledné vedení. O tom, jak toho dosáhnout, si povíme příště.


Neutralita, jako základ bezpečnosti a stability

Henry Kissinger už v roce 1990 doporučoval zemím střední Evropy neutralitu, jako základ jejich bezpečnosti i prosperity. Češi tento koncept neakceptovali, protože mermomocí chtěli patřit na Západ. Stali se členy NATO doufajíce, že členství v Severoatlantickém paktu jim zajistí bezpečnost a členy EU v dobré víře, že jim zajistí blahobyt. Už jen kvůli nim samým doufám, že se jim jejich naděje naplnily měrou vrchovatou. Možná jen potvrzují nadčasovou platnost výroku Gaia Julia Ceasara: „Lidé rádi uvěří tomu, co chtějí, aby byla pravda“.

Češi určitě nechtějí slyšet, že pro Západ jsou jen otroci, levní žoldáci a odbytiště nekvalitních potravin a výrobků, jinak jsou jen na obtíž. Nechuť k „lidem z východu“ sdílí mnoho politiků ze Západu, což se ukázalo i v únoru 2016, kdy EU vyjednávala s Davidem Cameronem podmínky, které by Britům umožnily zůstat. Nebylo těžké se s ním dohodnout na omezení počtu lidí z Východu, ale problémem bylo, že stejné privilegium chtěli i další premiéři. Je, i není obtížné pochopit, proč se Slované tlačí tam, kde je nikdo nechce…

Neslované žijící na českém území vždy přesně věděli, kam patří a preferovali a preferují vytvoření oasy klidu, míru a prosperity tvořenou řetězcem neutrálních zemí - Slovenskem, Čechami, Rakouskem, Švýcarskem a Lichtenštejnskem.  Jinými slovy ani Moskva, ani Brusel, ani Východ ani Západ. Víme, že patříme do Střední Evropy a k zajištění vlastní bezpečnosti potřebujeme od obou stran garantovanou neutralitu a ke své prosperitě dobré obchodní vztahy se všemi svými blízkými i vzdálenými sousedy.

Při vyjednávání o zařazení ČR do pásu neutrálních zemí se můžeme opřít o tři hlavní spojence: Německo, Vatikán a Rusko. Všichni mají v ČR nezanedbatelné majetky (Vatikán díky církevním restitucím), o něž by v případné válce mohli přijít. Všichni tři by se mohli stát mezinárodními garanty naší - alespoň částečné - neutrality. Právě díky kontrastu nestabilního okolního světa a naší bezpečností a stabilitou, začne být česká kotlina zajímavou a vyhledávanou destinací k bydlení i podnikání. K tomu nám dopomáhej Bůh.Příště v Literárkách téma:
Jak dostat chytré lidi do vlády a Parlamentu

52 komentářů :

 1. Pane vy jste nadany naterac ! Vas Henry Kissinger prijel k nam do Johannesburgu 1976 a v roce 1979 cela Rhodesie zkolabovala.
  Vy mate zvlastni nadani, vase ruzove barvy vzdy zcernaji, ale je dobre , ze pisete, presto, ze me hrozi posrani strachem u computru.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, zase píšeš blbiny. Dej už pokoj, vole!

   Smazat
 2. Velmi rad bych se vam revanzoval a nastinil obraz budoucnosti, jak bude vypadat v realite, ale zde je posledni dobou tolik cenzoru, ze to nema cenu a bude to smazano.
  Gratuluji vam k idealistickemu pojeti budoucnosti.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 3. HURVINCI ! Vsimli jste si te vety , ze ti nejlepsi vam odesli ?
  Autor pan Klima mluvi o me ! Ja utekl kdyz prisel Breznev a vy jste se vyvyjeli do absolutni hlouposti, protoze jste ztratili muj blahodarny vliv.
  V tomto thematu davam za pravdu Klimovi i kdyz je neslovansky Cech .
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, ty blbečku, proč tě redakce nemaže, nechápu!

   Smazat
  2. 8:34 Toho nechápeš asi moc! A v tom je taky zásadní rozdíl mezi námi dvěma znemožňující nám společně vést dialog, neb svou velikostí duchovní čním nad tvou malostí a ubohostí upocenýho rusofilskýho strejce jak Mount Everest nad hromádkou psího lejna ...
   Nežývaň rusáckej xindle! Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:)
   Tys jen looser bez inteligence a schopností myslet! Furt spoléháš na nějaký "objektivní faktor", nějakou "tajnou zbraň", která obrátí ten tvůj posranej život na ruby a dá nějaký řád tvý zbytečný existenci. A když přijde a ty zjistíš zakrátko že jsi furt v stejný bažině, ba ještě hloub zabořenej, ale přesto - nehodíš si to! Nemáš totiž soudnost myslitele, chytíš se opět nějaké jiné mantry aby si si zdůvodnil vlastní neschopnost a budeš zase tvrdošíjně hlásat víru v cosi jiné co tě "zaručeně spasí"!

   Smazat
 4. President Trump mel dnes obrovske ovace v Youngstownu
  (vychodni OHIO).

  HURVINCI z prazske kavarny ! Zase se vam vse hrouti pod prackami ! Nic nebude z vasich snu !

  A hned jak sezenu nekoho, kdo mi pomuze s gramatikou, tak pozadam pana presidenta Zemana dopisem, aby me jmenoval politicky zametacem / uklizecem a v nakladaku na smeti vas odvezu na pracak na registraci cisticu zachodu Praha - Smichov...
  HUUU, ha ,ha, ha...
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Porad kecas ale malo pises domu.Kde je to stokrdle cos mne slibil . Kdyz to setri proud a nebzuci tak to je pohoda to ja rada vyuziju.Hlavne se to nezadre ,coz se stalo s tim osmirychlostnim .A nepis o Vencovi on te prestane mazat ,hlavne vynech ty pihyto ho rozciluje ze se to vyneslo
   Zdravi Vlastovka z Vidne kde piju tu kavu
   Vidim ze sis zalozil vlastni stranku to je rozumne V.

   Smazat
  2. Češťi nuzáci odešli do Ameriky a světa a dobudou svět.

   Smazat
 5. Tito Neslované to s Čechy vždy mysleli dobře, a to už nejméně od Jacoba Basewiho. To byl finanční poradce Albrechta z Valdštejna, pro kterého po Bílé Hoře řídil fakticky "mincovní konsorcium" (další členové byli Michna z Vacínova, Jan de Witte a Karel z Lichtenštejna). Podařilo se jim totálně ožebračit protestantskou českou šlechtu a dokonce okradli i císaře a sami při tom pochopitelně neskutečně zbohatli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to má co společného s článkem nahoře? Jsi jen rasistická trubka, která se může přetrhnout, aby svoje jedy házel do otevřené diskuze. Zalez po rohožku, zmetku.

   Smazat
  2. 7:16-máte pravdu "historickou" i dnešní. Neslované získali vliv a majetky, o kterých se jim ani nezdálo, proto vydobyté potřebují "zabetonovat" neutralitou(na věčné časy a nikdy jinak),bláhoví!

   Smazat
 6. Až po přečtení článku i celé diskuse jsem pochopil, že Neslovan = Sionista a že pan Klíma je agent celosvětového "židovstva".
  (to, co jsem poznamenal, nemyslím jako hodnocení, ale pouze popisně. To Bůh si je přebere)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne, nepochopil jsi nic. Zato já pochopil, že jsi jen hloupý rasista, který ani neví, co je sionismus.

   Smazat
  2. Tenhle Klíma je zvášť vypečený žvanil a přímo z toho správného sionistického hnízda,mající své reprezentanty mezi Bilderbergskými,je ze ScháffenDreckova-Kraďouskova TOP-09.
   "Bože,jak hluboko jste dnes zde na NR klesli,nejspíš máte "středu,jako"kritický den"...

   Smazat
  3. 17:14 - Sionismus (hebrejsky: ציונות‎, Cijonut) je ideový směr, který vznikl v druhé polovině 19. století mezi evropskými Židy. Hlavním cílem jeho představitelů bylo a je přesídlení Židů do země izraelské (Erec Jisra'el) a vybudování a udržení židovského státu, národního státu Židů. Tvůj rebe

   Smazat
  4. Rebe,jak se pozná "země izraelská"? Zlé jazyky tvrdí, že je to všude, kde jsou hřbitovy židů?

   Smazat
  5. A nejlepší je Klímovo návrh spojit vánice a chanuku. Takže po jeho: Veselou Vánuku.

   Smazat
 7. Tak koukám,že nám Nová Republika začala "čulíkovatět" a převrací se v něco nepěkně politicky korektního a dokládá to články od tohoto "Čecha neslovanského původu,jehož předkové přežili holokaust".Stojí zato se seznámit s jeho názory presentovanými hlavně v Literárních novinách a hned se vám udělá jasno,co je zač.Tady je ukázka z jeho názorů,kde tvrdí,že jediný,kdo dokáže a měl by dělat na Středním východě pořádek je světové židovstvo prostřednictvím Izraele a jeho snu s názvem "Velký Izrael",přitom je to právě Izrael,který svým vznikem učinil Střední východ tím,co dnes je a který intenzivně pomáhá pumpovat arabský/muslimský terorismus do celého světa a nyní v podobě imigrační krize i do Evropy...
  Střezme se toho,aby takoví lumeni dělali pořádky i mezi námi v Evropě,jako dělají na Středním východě a dnes i na Ukrajině.
  Zde je ukázka z jeho přemýšlení:

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Vit-Klima-Velky-ci-jen-rozsireny-Izrael-484398

  Doufám že v zájmu zde proklamované objektivity a svobody projevu nebude tenhle můj "canc" hned vymazán cenzorem,jak se děje v poslední době velice často.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebude. Ale vybíráme z jeho textů myšlenku, která není špatná. Je to zajištění státní suverenity mimo blok NATO. Máte lepší nápad? A nevím, proč vám vadí neslovanský původ tohoto Čecha. Můžete to redakci vysvětlit?

   Smazat
  2. Pane Dvořáku, dovolím si reagovat, ač nevyzván. Neutralitu jsme žádali v 68. i v 89. Vždy nám bylo řečeno, že v rozděleném světě je neutralita neuskutečnitelná. Vždy nám to sdělovali "neslovanští Češi". Proč ten obrat jsem dnes někde na NR anoncoval. Proto mi u pana Víta Klímy nevadí neslovanský původ, považuji to za čestné jednání, které vyžaduji po všech politicích a lidech ve veřejně právních mediích,zatím marně!

   Smazat
  3. Pro zida neni kam plivnout mas pravdu ,cetli jste toho Osera ,co pise z kibucu??

   Smazat
  4. Odpověď p.Václavu Dvořákovi:
   Velice si vážím Vaší práce a názorů,které prezentujete mj.i v NR a jsem rád za to,že existuje,ale pouštět sem bláboly toho zavilého sionisty z TOP-09 si ti ostatní autoři,ani kolikrát nevděční čtenáři opravdu nezaslouží...
   Na toho Klímu jsem narazil už před nějakým časem a jeho sionistické názory se mi vůbec,ale vůbec nezamlouvají a jsem jakožto "Čech slovanského původu,jehož předkové přežili holokaust",který se do kvality i kvantity nedá s tím židovským vůbec srovnávat,neboť jej o řád převyšuje,rozhořčen,když nám právě lidé typu Klímy dávají rozumy,říkají jak máme myslet,co máme dělat a organizují nám život v rámci státu,EU,OSN,nebo z pozice vlády USA neboť jejich nesporně negativní vliv pociťujeme na každém kroku.
   Stačí se podívat jen na třeba sto let dozadu čeho že se všeho zúčastnili a co iniciovali a co činí i bezprostředně nyní v naší přítomnost a člověku je z toho k blití...
   Spoustu věcí jim,těmto sionistům, veřejnost neklade za vinu a to pouze z toho důvodu,
   že nemá informace,nezná vazby a souvislosti, v jejichž zatemňování a falšování s vytvářením virtuální reality jsou mistry a je jejich doménou,neboť přestože jich je jen např.v USA pouhé 1%,ovládají 96 % sdělovacích prostředků a 95% postů ve vyšších stupních státní administrativě...a tak podobně je to i jinde.To vše si je možné ověřit a to z otevřených zdrojů...
   Vřele všem doporučuji si bez nějaké politické korektnosti a předpojatosti přečíst nějakou knihu od jednoho Žida žijícího v Kanadě,který by o nich,sionistech mohl vyprávět,protože byl jedním z nich.Vše,až na pár detailů z jeho knih mi bylo známo už předtím a jen se zanedbatelnými detaily a některými vysvětleními souvislostí jím popisovanými,nesouhlasím.Ale to jsou opravdu jen detaily.
   Ten spisovatel židovského původu je Henry Makow...

   s pozdravem "Čech slovanského........."

   Smazat
  5. To že jde o sionistu jsem pochopil až podle cancu, kde naše tři úhlavní historické nepřátele označil za "spojence"!

   Smazat
 8. Já s článkem souhlasím jsem pro neutralitu nepotřebujeme páníčky z východu nebo ze západu. A že nás západ nenávidí to jsou jen fakta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten článek je jen plané žvanění kosmopolity, které je mimo realitu.Pamatujte si,že žádná neutralita neexistuje a pokud nějaká je někde deklarovaná,vždy musí být garantovaná nějakou silou a to velice mocnou...a to platí se všemi,ať je to Švýcarsko,Rakousko,Lichtenštejnsko,Finsko,nebo cokoli dalšího.

   Smazat
  2. O to právě v textu jde, vy nekosmopolito.

   Smazat
  3. 18:58-a kdo tu neutralitu bude gatantovat?!Ten chytrák Klíma a jeho Izrael se svými vatikánskými podpindosníky a země tvořící jádro EU ?! Nebo snad rozpadající se a už brzy v chaos obrátivší se USA?!
   Snad né ti,co nás prodali Hitlerovi??!!
   Vždyť ti nemůžou gatantovat nic ani sami sobě a už ne jeden druhému,nebo dokonce oni dohromady někomu jinému....
   Od Kaddáfího si půjčovali prachy,užívali si jeho pohostinnosti a pak mu svorně píchli do zad kudlu a ještě s ní několikrát zakroutili,aby byl i pejzatej spokojenej.
   O jaké neutralitě je tu řeč,vždyť je to nemožné,ani Švédsko,ani Finsko,ani Rakousko není neutrální,bylo jen když držel v ruce ten největší klacek,ale dnes to už neplatí,tak neplatí ani ta neutralita,všml jste si toho vůbec???

   Smazat
  4. S tím Hitlerem to je složitější. V článku 19 prvního dílu versailleské smlouvy se praví a v saint-germainské a trianonské mírové smlouvě se to opakuje: „Shromáždění (Společnosti národů) může čas od času vyzvati členy Společnosti (národů), aby znovu přezkoumali smlouvy, které se staly nepoužitelnými, a mezinárodní poměry, jejichž další trvání by mohlo ohroziti světový mír.“ A právě zachování oněch částí pařížských mírových smluv, na jejichž základě vzniklo Československo v daném rozsahu, kvůli soužití národností v československém státě mír v roce 1938 ohrožovalo.

   Versailleská smlouva obsahuje též článek 86 tohoto znění: „Stát československý… přijímá ustanovení, která tyto mocnosti (tzv. čelné mocnosti Společnosti národů) budou pokládati za nutná k ochraně zájmů těch obyvatelů v Československu, kteří se od většiny obyvatelstva liší rasou, jazykem neb náboženstvím.“ Tímto ustanovením bylo umožněno čelným mocnostem Společnosti národů zasahovat do vnitřních poměrů v ČSR včetně secese území.

   Statut čelných mocností ve Společnosti národů měly mezi válkami Francie, Velká Británie a Itálie. USA pařížské mírové smlouvy, tedy ani stanovy Společnosti národů, neratifikovaly. Všechny ony čelné mocnosti byly tudíž i účastníky mnichovské konference a po ní dozíraly na průběh odstupování území. Pro vídeňskou arbitráž delegovaly své pravomoci Itálii.

   Třetím mezinárodně právním důvodem odstoupení československého pohraničí byla existence bilaterální, tzv. arbitrážní smlouvy mezi Československem a Německem z roku 1925, podepsaná v Locarnu. Smlouva byla součástí přílohy E locarnské smlouvy (rýnského garančního paktu) a zavazovala oba státy v článku I takto: „Všechny spory mezi Československem a Německem, ať jsou jakékoli povahy, při nichž by strany byly ve sporu o nějaký právní nárok a které by nemohly být přátelsky rozřešeny obvyklou diplomatickou cestou, budou předloženy k rozsouzení buď rozhodčímu soudu nebo Stálému dvoru mezinárodní spravedlnosti.“ Německo sice v roce 1936 locarnskou smlouvu vypovědělo, nicméně si pospíšilo obratem ujistit ČSR, že ona bilaterální arbitrážní smlouva platí i nadále.

   Smazat
  5. Rakousko je taky neutrální a pomáhá mu to? Imigranti, americký konvoje s technikou směr východ.... Ministr obrany neutrálního Švédska napadal na summitu NATO prezidenta členské země NATO,... Co je to neutralita?

   Smazat
 9. Neutralita garantovaná Německem a Ruskem za současné mezinárodní situace? Vypadá to na test čtenářů, nebo provokaci zabalenou do laciných hesel. "Neslované žijící na našem uzemí toužící po míru" už je hodně za čarou pro každého slušného občana naší vykradené, ale stále částečně samostatné republiky. Nabízí se otázka pro redakci. Proč to provokativní nahazování udiček? Méně je někdy více-by se hodilo poznamenat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fakt to vypadá na test čtenářů. Je to hodně protivné.

   Smazat
  2. Pánové, to chcete uvíznout v gangsterské NATO na věčné časy a nikdy jinak?

   Smazat
 10. Výhledy České republiky a Slovenska jsou nejen bledé. Ony jsou do budoucna přímo temné. Můžeme si nalhávat co chceme, ale z celé Evropy, pokud se rychle nezbavíme EU se stane jedna holá prdel a kolonie plně závislá na USA. Naše elity na tom pracují naprosto spolehlivě. Co se týká tzv. odcházejících "nejtalentovanějších a nejlepších", tak Ti nám zde nikdy chybět nechyběli a nebudou. Většinou to je stejná líná, dobrodružná pakáž jako ta co táhne z Afriky. Pročpak se jich většina hned po revoluci zajímala o návrat občanství a restituce, když se měli na západě tak skvěle a úžasně se začlenili a nic nepotřebovali od nás nuzáků co tady hloupě zůstali? Ona už dávno matka vlast říkala: "Opustíš-li mne zahyneš, opustíš-li mě nezahynu". Jo a ty dnešní migrující mladí za prací? Většinou se vrací domů po pár letech s nahou prdelí, děvčata s parchantem často od pochybného negra nebo muslima a už jim domov nesmrdí. Už nějak vystřízlivějí a o skvělé cizině moc nechtí slyšet. Ono sbírat jahody jako otrok za pár šupů v Anglii nebo utírat prdel dětičkám negrů jako služka a bydlet po 2 až 4 na pajzlech a ubytovnách se omrzí. A ty tzv. diplomy si doma mohou dát leda za rámeček na WC.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na tom něco bude. Těch pár lidí co jsem poznal, kteří v poslední době šli za lepším a už se nehodlali vracet, za mnoho nestálo.

   Smazat
 11. Honolulu Vy jste nadaný uspávač.

  OdpovědětSmazat
 12. Honolulu aby jižní afrika zůstala jak byla za Vás nebo v zájmu USA, to jste nepochopil? Kdyby to bylo v jejich zájmu tak to funguje dodnes, jako rozval v ostatních státech.

  OdpovědětSmazat
 13. Honolulu, všichni vzdělaný odešly, to je také ten parazitizmus a hloupost vlády našeho státu. Je to tím, že už z důvodu toho parazitizmu už nemáme na nic.

  OdpovědětSmazat
 14. 8:32... Vse je "blbina", kdyz je ti to neprijemne.

  8:31... Zavri hubu Hitlerciku. Ti jsou radi, ze vas drazdim.

  6:41...Nezer drogy a sesmol nejakou vetu perverte !

  13:16...T.j. pravda ! Amerika byla u nohou. Vek nas odrovnal. Sedime v cekarne pred branou nebeskou.

  8:36... Tebe rozciluji dejiny ? Me nekdy take !

  9:07... Klima byl zdeptan ! Bran se Klimo at je sranda.

  12:48...Kvuli rodinym vztahum se vraceli - NEKTERI !
  (Ja se nikdy nevratil. Ja se odcizil !)

  14:40... NECTI NAS ! Kup si Materidousku.

  14:45... Vim co mas na mysly. Dodnes me strasi Helen Suzman !

  14:49... Nekterym vecem tam nerozumim.

  Zaujali me dalsi autori ! Pojdte se tam hadat, at je sranda.
  nick HONOLULU - svetlonos !

  OdpovědětSmazat
 15. Konečně něco rozumného: "NEUTRALITA". Jistě moudré lidi to napadlo dávno, nejen pana Kissingera. Jen české politiky nikoliv? O čem to svědčí? Že naši politici byli a jsou zkorumpováni "Západem" - zdaleka nejen Havlovca galérka, jak si každý myslí.
  Garance naší neutrality? Ten, kdo by je nedal se sám jasně usvědčuje z toho, že je agresorem "z povolání" a měl by být mezinárodně sankcionován. Mimochodem nejvíce se těším, až Svět uvalí sankce na USA a nejsem určitě sám. Politika agrese, válek, loupení a vydírání by měla být po právu už konečně světem "odměněna".
  Tak která strana přijde s návrhem na referendum o vystoupení z NATO a neutralitě? Skoro by stálo za to jen pro tento účel založit stranu, jak by reagovali renegáti ze soc. dem, luďáci, TOPáci... Škoda že mi není dvacet, hned bych se do toho pustil a viděli bychom, jak se pustilo žilou darmomluvkům z tzv. parlamentju. Hned pak další referendum by bylo o tom, že jen 2 období za život mohou trávit darmošlapové v parlamentů, leč další zdarma! Ostatně, příští rok hořko těžko důchodci dostanou 300 stovky, protože by si jinak poslanci prý nemohli přihrát těch 5 tisíc? Občánci, pozorujete, jak poslanci korumpují sebe, pak podle svých platů další kategorie, aby zůstali si věrni v kradení z peněz především zaměstnanců, jako daňových poplatníků?

  OdpovědětSmazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 17. Takže ten Klíma to bere hopem a nastínil nám to takto: Všichni chytří odešli! GENOFOND / pěkné slovo/ se tu beznadějně! poškodil a LOGICKY nastupují neslovanští zájemci o REGION...Češi a Moraváci budou dobrými, klidnými sluhy, hlavně v lázeňství a v jiných službách. Naštěstí, p. Klímo, takových nápadů a tužeb tu už bylo a jejich nosiči pohořeli...Lidi, nerozčilujme se kvůli tomuto pisálkovi, který licoměrně využívá objektivního stavu naší země k budování informačního pole ke svým cílům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to kripl,co furt dokola mele tu písničku "vyvolenejch",že by bez nich svět vychcípal,ale ono je to přesně naopak:do čeho se serou a kde se tlačí a protlačí k moci,je jen bída a utrpení,stačí se podívat co nadělali na Středním východě,na Ukrajině,kterou vehnali do bratrovražedné (Slovanů) občanské války,jakou udělali katastrofu v Rusku v r.1917,než je v čele s Trockým Stalin vykopal,což se zas snažili zvrátit za pomocí Hitlera a co nadělali v USA a ty potažmo pod jejich velením činí světu a ta zasraná EU a dnešní migrace je taky jejich kšeft,proto se do ní tak angažujou viz.ten křivák Soros...A ať už sklapnou,nebo se jim zas něco ošklivýho přihodí...

   Smazat
 18. 15:47... Precenujes moje schopnosti ! Abych to dokazal musel bych byt AKROBAT !
  Nejlepsi bude, kdyz to pro me udelas ty !

  16:55... Pane smekam v obdivu !
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 19. Klimo, jak vidis z prispevku , tak Cesko je silne naladeno, proti NEslovanskym "Cechum" !

  Rad bych ti vysvetlil, kde NEslovansti "Cesi" , delaji stale stejnou chybu, ktera se jim mnohokrat vymstila na mnoha mistech sveta ! Podivej se do dejin !
  Bohuzel, kvuli cenzure to nemuzeme rozebrat objektivne a komstruktivne.

  Cilem kazdeho naroda je kompaktnost ! O to usiluje i integrace ! Etnicita je proti zajmum kazdeho naroda !
  Specialni "etnicka prava" jsou rakovinou kazdeho naroda !
  Splinuti je lek proti rakovine. Prusvih je v tom, ze u nekterych etnik splinuti nejde, a to rozhodne nejsou jen ti neslovansti. .. Zapremyslej proc !

  Mohl bych ti uvest 10 prikladu z dejin, ale bylo by to smazano. Tak nedostanes ode me orientaci v hledani a zabloudis.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hovnolulu, co ty víš, jak je Česko naladěno?! Piš o tom,jak je naladěna důchodcovská Florida, ale do Česka se neser!

   Smazat
  2. HONOLULU máš asi rád Trumpa,ale pro jistotu by tě měl pověsit na sochu SVOBODY .

   Smazat
 20. 17:23
  Řekni si nějaký svojí čokovopicí ve Fuckingtownu nebo nějakýmu Zulukafrovi,mentálně postižení se vyrovná a ve křoví vás nikdo nepozná!!!!!:-D

  OdpovědětSmazat
 21. Hitler byl negermán a jak makal pro germánii. Jde o skutky a ne kecy. Máme plnou republiku slovanů a skutek utek, jako Honolulu a Horní Dolní, makaji pro Judeland.

  OdpovědětSmazat
 22. Souhlasím, že byly doby, kdy odsud odešla spousta skvělých lidí, kterých byla škoda,i když určitě ne všech. A vím o některých, kteří se zase vrátili a jsou skvělí, a taky o pár, kteří tam v v té cizině klidně mohli zůstat..... Dnes už je to trochu jinak - už vidíme, že stejně není kam utéct. Dnes vnímáme, že je to volba mezi být otrokem tam, kde to dobře známe, nebo být otrokem za trochu větší almužnu jinde. Tahle volba taky lidi roztřídí. A možná to není špatně.... A být nejbohatší a nejvíc prosperující zemí taky vždycky nemusí být výhoda.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.