Reklama

.

.

sobota 15. července 2017

Byli jsme (či ještě jsme ?) krok od velké války

Radim Valenčík
15.7.2017 blog autora

Dostal se mi do rukou vynikající analytický materiál, který podrobně vysvětluje, co se nyní, ve stínu mediálního mainstreamu, v poklidu prázdninového období událo za zády veřejnosti. Je z pera (přesněji bystré hlavy) Jaroslava Štefece:


Usnesení Poslanecké sněmovny ČR přijaté na základě nepravdivých podkladů není legální

14.7.2017 - Jaroslav Štefec

Pro pány Laudáta, Fialu, Kalouska a další válkychtivé obskurní figury, považující se za pupky světa a "politickou elitu".

Nevážení pánové (a samozřejmě dámy - Němcová, Langšádlová ...). Pevně věřím, že jste pozorně sledovali slova, kterými komediant ve šmírácky hrané roli ministra obrany, Martin Stropnický, zdůvodnil utracení půl miliardy korun, hazardování se životy desítek českých vojáků, podílnictví ČR na porušení tak základního dokumentu mezinárodního práva, jakým je Charta OSN, a především zatažení vás všech do trestného činu podílnictví na porušení Ústavy ČR.

Náš smutný klaun vám sdělil, že "čtyři členské země, naši partneři, naši spojenci, požádali o pomoc". Nepožádali. Tento tzv. Tuskův plán schválila ještě Obamova vláda, a současný establishment USA jen pokračuje v jeho plnění. Třem malým pobaltským zemím to bylo na summitu ve Varšavě prostě jen oznámeno, a nikdo se s nimi víc nebavil. Mimochodem, Litva, Lotyšsko, Estonsko a Polsko dohromady disponují cca 128.000 muži ve zbrani, zatímco na druhé straně ruské hranice je v posádkách poblíž hranice cca 65.000 ruských vojáků, tedy přibližně polovina. Na co jsou v Pobaltí potřeba další vojáci, jichž není dohromady ani pluk, ale pocházejí z téměř všech dalších zemí NATO? K čemu tahle "celonatovská armáda" o počtu cca 4000 mužů, když na místě je vojáků víc než dost? To vám nějak opomněl sdělit.

Podle Severoatlantické smlouvy, kterou naprostá většina z vás ani nečetla, natož aby jí rozuměla, je možné poskytnout v rámci NATO pomoc pouze a jedině cestou jednomyslné aktivace článku 5, a to pouze a jedině v případě přímého napadení jedné nebo několika členských zemí. Ani pak ale není pomoc povinností, ale je na zvážení každé členské země, zda ji poskytne nebo ne. Cokoliv jiného je v rozporu s alianční smlouvou, zejména s jejím jediným skutečně závazným článkem 1.

"Rozhodlo se na varšavském summitu na úrovni předsedů vlád a hlav členských států, že tomu tak bude, že se tomu bude říkat EFP program a že jednotlivé členské státy jsou žádány o příspěvky, že ta čtyři praporová uskupení budou vedena Brity, Kanadou, Německem a Spojenými státy a ať ostatní členské země k tomu přispějí."

Ano, tohle je skutečně naprosto přesný popis situace. Diktátu na úrovni Mnichovské smlouvy. Na Varšavském summitu nepadlo ani slovo o tom, že by měl být aktivován článek 5, nebo o řešení situace mírovou cestou. Bylo však "dlouze diskutováno, jestli článek 5 platí". Došlo k tak zásadním rozporům o EFP mezi USA a zejména východoevropskými zeměmi Aliance, že se to už nedalo ututlat, a musela nastoupit krycí legenda. Přitom české vládě tam bohatě stačilo jasně říci, že žádné vojáky nikam nepošleme, a bylo by hotovo.

No a konečně Ústava. Ta dává možnost parlamentu vyslat vojáky AČR do zahraničí nejvýše na dva měsíce. Ne na tři čtvrtě roku, jak jste odhlasovali vy.*) Uvědomili jste si vůbec, že se objektivně podílíte na spáchání trestného činu, protože vaše hlasování je v rozporu s Ústavou? Myslíte si, že Vám k beztrestnosti pomůže imunita? Tak to je zásadní omyl.

Sečteno a podtrženo. Tzv. vyslání vojáků AČR do pobaltské mise NATO je v rozporu s Chartou OSN, Severoatlantickou smlouvou i Ústavou ČR. A také, a to především, se zájmy ČR a nás, jejích občanů.

Apeluji na vás, nesnažte se už, prosím, ve vlastním zájmu ve zbývající době trvání vašeho mandátu co nejvíce poškodit naši zem. Ukončit působení ve Sněmovně lze mnoha způsoby, a varianta "do tepláků" není optimální. Postavte se lidem, kteří z vás i z nás dělají blbce. Z různých důvodů. Ale určitě ne ve prospěch nás, voličů a konec konců ani vás, "politiků". A pamatujte - volby se blíží.
*)Poznámka redakce NR: v tomto bodu se pan Štefec pravděpodobně mýlí, ale přesto na skutečnosti nic nezmění fakt, že na rozdíl od vlády, která může vysílat naše vojáky od zahraničí pouze na 2 měsíce, jsou pravomoci parlamentu v tomto směru neohraničené.

Usnesení bylo přijato ve středu 12. července, zde je jedna z mála podrobnějších informací, kde se rovněž dozvíte, jak hlasovaly jednotlivé politické strany:

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/cesko-take-vysle-vojaky-do-pobalti-schvalila-snemovna-nato-reaguje-na-ruskou_1707121122_ako


Za zmínku stojí, že jediný poslanec ČSSD, který hlasoval proti, byl Josef Koskuba, se kterým se ovšem již na kandidátce ani v jiné roli v ČSSD nepočítá. Takže problém ČSSD není jen v logu nebo nezvládnuté marketingové kampani, ale v totálním selhání vůči současné degenerující globální moci.

Otázka, nad kterou je potřeba se zamyslet, zní: Proč se zlo tak odkopalo? Proč stálo kvůli "pár vojákům" (čímž si asi dostavivši se poslanci typu Foldyny, kteří průchodnost zákona umožnili, uklidňovali své koupené svědomí) sehrát takovou šaškárnu? Protiústavní a s těžkými dopady na vývoj veřejného mínění i volební výsledky.

Odpověď je v době, kdy byla celá lumpárna připravena. To bylo ještě za Obamovy administrativy, kdy se počítalo s tím, že otěže převezme Clintonová, použijí se kontakty na ruské jestřáby vypěstované vydíráním i koupením ještě z dob Jelcina, vyprovokuje se konflikt v Pobaltí (za který pochopitelně může zločinec Putin) a spustí se masakr ve velkém, který – pokud ho vůbec přežijeme – zpustoší EU podle vzoru dosavadních "úspěšných" akcí NATO.

Špatná zpráva je, jak moc koupená a omezená je politická i mediální sféra. Ti, co umožnili průchodnost lumpárny, jsou opravdu nejen nezodpovědní, ale hloupí, protože vůbec nechápou, co se děje, nemají ani charakter, ale ani schopnost samostatného uvažování, nedělejme si o nich jakékoli iluze.

Dobrá zpráva je, že celá ta lumpárna asi nevyjde. K tomu si dovolím citovat něco z toho, co jsem napsal 10. července, abych se nemusel opakovat:

"Současně se však ukázalo, že Trump bude v rukou pevně držet protiruskou kartu. Je si vědom síly Ruska, nebude patrně Ruskem strašit, nebude hrotit konflikty, ale bude využívat obtíží, do nichž se Rusko dostalo. To znamená, že nějaké brzké sbližování Ruska s USA nebo s EU nelze očekávat, ale zklidnění ano. I když stará moc (to, co nazývám současnou zdegenerovanou a rozpadající se globální mocí) o sobě může dát vědět i velmi drsnými a nebezpečnými provokacemi, třeba v Pobaltí. Odhaduji však, že není příliš ochota případný hlas provokatérů vyslyšet."
Viz: http://radimvalencik.pise.cz/4761-o-co-slo-v-hamburku.html

Pokud z tohoto hlediska budeme hodnotit Trumpovu spanilou jízdu po EU, tak z výše uvedeného hlediska přinesla značné uklidnění. Trumpovi se dokonale podařilo rozklížit sestavu těch, kteří pod taktovkou současné zdegenerované, ustupující, ale kolem sebe kopající globální moci byli ochotni nechat zničit náš evropský domov se všemi jeho hodnotami, těch, které se sféře viditelné politiky personifikuje Tusk, Merkel, Juncker a spol.

Ještě není vyhráno. Stalo se jen čitelnějším, kdo je kdo. A realita nám bude dávat dostatek příležitostí k pochopení toho, o co jde, tj. jaký původ má, jak se vyvíjí, degeneruje, rozpadá i čím nás ještě může nemile překvapit současná globální moc. K tomu viz podrobně (pro ty, kteří ještě nečetli):

http://radimvalencik.pise.cz/4432-pred-jihlavou-o-degeneraci-soucasne-moci.html

Nyní především musíme vyvodit závěry z lumpárny, která se odehrála a která zašla tak daleko, jak asi málokdo z normálních lidí předpokládal, že může zajít. Závěry týkají se nejen říjnových voleb. A hlavně musíme být velmi ostražití, protože darebáci se mohou v zoufalství své pozice přece jen o vyprovokování zničujícího konfliktu pokusit. Nechceme, aby bylo z Prahy ani dalších evropských měst Alepo či Mosul, případně (pokud by ke konfliktu došlo) pravděpodobně ještě něco mnohem horšího.

- - -

  


Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/4774-byli-jsme-ci-jeste-jsme-krok-od-velke-valky.html

51 komentářů :

 1. Moc dobře napsané volby se blíží doufám že je občané smetou slouhy slouhů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já toho sice mocen nejsem, ale nějaké uskupení by mělo podat žalobu pro porušení Ústavy. Pokud by bylo potřeba, přispěl bych finančně.

   Vymazat
  2. souhlas, ochotně také přispěju.

   Vymazat
  3. Nesmetou
   Reknu vam co se stane
   Vyhraji zase ty stare strany
   Chcete se nekdo z vas naivku vsadit
   Cesko havel prodal na jatka
   Horni Dolni

   Vymazat
 2. Takže smetou i ANO, která též hlasovala pro?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kéž by. Ale mnoho koblihářů je hluchých a slepých, mnoho jich je stejných, jako koblihy v parlamentu, které zvěrstvo odsouhlasili.

   Vymazat
  2. 13:03 Bohužel, nesmetou ....
   Naprostá většina občanů ani netuší o čem se v PS hlasuje. Dokud jejich synové nebudou přímo umírat "za císaře pána a jeho rodinu", tak žijí a budou žít v přesvědčení, že se jich to zřejmě netýká.
   L.S.

   P.S. Nevěřili tomu ani před lety, kdy Jan
   Werich zpíval :

   Je to tak, třeba je to k nevíře,
   že z biskupa kutna dělá uhlíře.
   Je to tak, třeba je to k nevíře,
   že kutna dělá mnicha, krunýř rytíře.

   Je to pravda odvěká, šaty dělaj člověka.
   Kdo je nemá, ať od lidí pranic nečeká.
   Dokavád jsme nahatý od hlavy až po paty,
   nikdo neví, kdo je chudý a kdo je bohatý.

   Podle kabátu se svět měří,
   lháři ve fraku každý věří, protože

   Je to pravda odvěká, šaty dělaj člověka.
   Kdo hadrech čeká na štěstí, ten se načeká.

   Podle kabátu se svět měří,
   lháři ve fraku každý věří, protože

   Je to pravda odvěká, šaty dělaj člověka.
   Kdo hadrech čeká na štěstí, ten se načeká.

   Vymazat
 3. Další hňup v pořadí který tu straší jakousi smyšlenou válkou s Ruskem. Kolik jich ještě bude?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:11 je hňup, který nerozumí psanému textu, proto neví, která bije.

   Vymazat
  2. Pro neználka 13:11 něco o salámové metodě v praxi:
   http://www.rukojmi.cz/clanky/4236-glosa-bude-nasledovat-mobilizace

   Vymazat
  3. 13:11 ty jsi naivni, kup si Karlstejn
   Nebo most v Brooklynu
   Ale kvapem, valka bude a to bud pomasirujes na pozice coby maso pro kanony nebo budes zarit jako tisic slunci
   Horni Dolni

   Vymazat
  4. Nechte toho pisálka 13:11 na pokoji.Pro
   blbce je každý blbec.Tak podle toho píše.
   Doufám,že je to nějaký mlaďas,který potom
   půjde radistně položit život za své debi-
   pardon-politiky.
   Petr Majevský

   Vymazat
 4. Jak už bylo někde napsáno,počítá se z rychlou válkou,takže je nutno mít armádu NATO,co nejblíž Ruských hranic v plné zbroji.Jak už tam budou,vlastně můžou být odvetou napadeni,takže žádné dlouhé zdržování jednáním vlády a parlamentu.Trump je jen šašek válečných štváčů,kteří už to mají naplánované delší dobu a už nikdo tomu napadení Ruska nemůže zabránit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Přání otcem myšlenky". Přesně tak se těmto bludům které tady šíříte říká.

   Vymazat
  2. Rusko, obrovské nerostné bohatství, nízká hustota obyvatelstva. Dnes už asi poslední země na světě, která dokáže žít a přežít na své náklady, bez toho, aby musela tunelovat a drancovat jiné země světa. Rusko má ale smůlu, je už totiž posledním teritoriem, které je možné kolonizovat a rozkrást a zachránit tak dolarovou pyramidu (dolarů je ve světě už několikanásobně více, než reálných produktů, zboží). Rusko je proto terčem a cílem útoku, protože pouze na úkor Ruska lze spasit světovou ekonomiku podloženou dolarem.

   Vymazat
  3. 13:16 utesujes a tim se podobas havlovi, ten taky lhal a sliboval
   Horni Dolni

   Vymazat
 5. Pan Štefec asi také nečetl Washingtonskou smlouvu, a proto chce BOS zcela nelogicky setrvat v NATO!!!!! Pan Štefec - předseda této strany BOS - nemá pravdu ve své interpretaci čl. 5. - nehovoří se tam totiž o společné aktivaci článku 5 smlouvy NATO. Hovoří se tam jinými slovy o tom, že když stát NATO uzná za vhodné, může podat třeba jenom protestní nótu. Takže celá strana pana Štefce (BOS) je lidu této země úplně na prd!!! A on Také!!! VK

  ČLÁNEK 5
  Smluvní strany se dohodly, že ozbrojený útok proti jedné nebo více z nich v Evropě nebo Severní Americe bude považován za útok proti všem, a proto se dohodly, že dojdeli k takovémuto ozbrojenému útoku, každá z nich, uplatňujíc právo na individuální nebo kolektivní sebeobranu uznané článkem 51 Charty OSN, pomůže smluvní straně nebo stranám takto napadeným tím, že neprodleně podnikne sama a v součinnosti s ostatními stranami takovou akci, jakou bude považovat za nutnou, včetně použití ozbrojené síly, s cílem obnovit a zachovat bezpečnost severoatlantického prostoru. Každý takový útok a veškerá opatření učiněna v jeho důsledku budou neprodleně oznámena Radě bezpečnosti. Tato opatření budou ukončena, jakmile Rada bezpečnosti přijme opatření nutná pro obnovení a zachování mezinárodního míru a bezpečnosti.
  http://www.natoaktual.cz/na_zpravy.aspx?y=na_summit/washingtonskasmlouva.htm

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, to je objev. A co to mění na svinstvu, které odhlasovali poslanci?

   Vymazat
  2. V zimě napadené zemi pošlou na pomoc
   deky,
   v létě
   nanuky.

   Vymazat
 6. No... jsem bývalý voják. Podotýkám, že mám i placku rangera. Vojáci by neměli zasahovat do politiky, ale já to poruším. Za a). Rusko nemá nejmenší zájem napadnout pobaltské státy. Co by z toho mělo? Samo má ekonomické problémy a ,,obsadí" země, které jsou vybrakovány a rozkradeny jako naše republika? Za b) Rusko má základny kolem USA? Za c) ,,nevrtejme" do Rusů. Znám jejich mentalitu. Pokud je NATO vyprovokuje...dojel na to Napoleon, dojel na to Hitler. Poslední ,,ruský mužík" jak by se vyjádřil zaprodanec Mitrofanov vytáhne z pod postele brokovnici a půjde bojovat. Protože bude vědět za co. Ne za žold, ale za SVOU zemi.
  Za d). To už se budu opakovat. Není nejmenší důkaz, že by na východě Ukrajiny operovala ruská armáda. Rozumíte tomu? ,,Hrdinná" ukrajinská ,,armáda" dostává na prdel od horníků, kteří vzali do ruky zbraň. Protože VÍ ZA CO BOJUJÍ!
  A nakonec..., ale to už se budu opakovat. Obsazení Krymu. Rusům končil pronájem Sevastopolu a Ukrajinská fašistická vláda se jej chystala pronajat Američanům. Být na místě Putina, tak udělám totéž.
  Podepisuji se opět plným (a na internetu dohledatelným) jménem.

  Pepo Milan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rusům končil pronájem Sevastopolu v roce 2042. Asi tolik ke kvalitě tvých blábolů, ty komunistická gumo.
   A i kdyby končil za 1 den tak tak to nějak opravňuje nájemce k ukradení? Jdi do prdele ty rudá gumo.

   Vymazat
  2. 13:41 - nejsi zde na správné adrese, odkráčej. Lži a sposťárny si nech pro svého pornojandu na svém fake news mainstreamu.

   Vymazat
  3. 13:53

   Ty nejsi ve správné zemi, odkráčej do svého milovaného vysněného Ruského ráje mezi své. tam si můžeš ty své bláboly vykřikovat to aleluja a všichni tě budou plácat po zádech. Tady, v naší krásné, demokratické zemi budeš vždy jen za idiota a lidem pro smích. Smiř se s tím.

   Vymazat
  4. 14:01 - jistě, naše zem je krásná, ale kvůli takovým nečeským, nečestným darebákům, jako jsi ty demokratická není. Z toho taky vyplývá, že jsi to ty, který se všemi ostatními tvého smýšlení, zde nemají co pohledávat, protože tuto zem ničí.

   Vymazat
  5. 13:41, 14:01 jste zcela zřejmě sem přidělený agent provokatér, bez vlastního a slušného názoru, koho by sem také mohli nasadit v době prázdnin, kdy má každej slušnej člověk dovolenou, jenom nějakej odpad poslední kategorie

   Vymazat
  6. Ještě dávno před banderovským převratem byla na netu zpráva, že Ukrajina chce pronajmout nějaký přístav na Krymu i námořnictvu USA. Určitě to nebyl přímo Sevastopol, ale Jevpatorie nebo Feodosie, už si nevzpomenu. To není podstatné. Podstatné je to, že se to mezi místními profláklo a ti odmítli obsluhovat americké poradce a specialisty, kteří už na Krymu byli v té době ubytovaní. Taxikáři je odmítli vozit, kuchařky jim přestaly vyvařovat, pokojské přestaly uklízet atd. Byla to taková obyčejná pasivní rezistence místních lidí (vesměs Rusů). Byla ale neobyčejně účinná, protože nakonec Američané Krym museli opustit. Je to několik let zpátky, rok si nevzpomenu, ale bylo to v době prezidentování Janukovyče nebo Juščenka. Bezpáteřní ukrajinští prezidenti chtěli totiž sedět na dvou židlích a pronajímat Krym (který Chruščov ukradl Rusku a škrtem pera přimaloval ke své rodné Ukrajině) oběma stranám, Rusku i USA.

   Vymazat
  7. Pepo pise rozume
   Horni Dolni
   Cas opustit mesta
   Horni Dolni

   Vymazat
  8. 13:41 zahysterci si, havlovsky valkosraci, kandelabr s tvym jmenem uz stoji

   Vymazat
  9. 14:01 brzo do Ruska odkracis ty, coby jidlo pro kanony
   Zatim si libuj v rozkradenem a jeduplnem cesku
   Horni Dolni

   Vymazat
 7. 13:34 proti Rusku probíhá standardní hybridní válka na všech frontách, hlavním cílem je obklopit Rusko vydrancovanými státy, které budou na huntě a které se budou závistivě dívat přes čáru na ruské suroviny, které v minulosti měly v rámci SSSR zadara. Proto bylo nutné ekonomicky zničit Ukrajinu, proto se totéž připravuje proti Bělorusku, kde vládne tupej car Lukašenko. V minulosti si muselo Rusko vybojovat klid na jihu, ale z jihu se zase útočí opiem z Afghanistánu (jeho produkce pod okupací země USA stoupla už 40x a většina jde na sever do Ruska) atd.

  OdpovědětVymazat
 8. Naše hrdinná expediční armáda v případném konfliktu s Ruskem vydrží tak maximálně dva týdny. Pak budou muset přijít zálohy a nás záložáky budou muset vyzbrojit. A my budeme muset střílet po nepříteli. Přitom nepřítel je pro mne ten, kdo válku vyvolal, jak říkal Ernest Hemingway. Každý, kdo mne požene do války, bude můj nepřítel. To se to nasmějeme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. bílí záložáci půjdou na frontu, černí to tady zatím budou obdělávat (v osiřelých postelích i na polích) :-)

   Vymazat
  2. 14:38 přísun z Afriky je zajištěn na desítky let dopředu a doslova v neomezeném množství, na každou zemi, na každou postel se dostane

   Vymazat
  3. Evrope konci

   Vymazat
 9. Někteří diskutující se tady dovolávají nějakých podepsaných smluv. Copak se jimi třeba USA někdy řídily, když už dávno uplatňují právo silnějšího?

  OdpovědětVymazat
 10. Pane Pepo Milane, máte pravdu a líp se to říci nedá! Žoldnéři od nás jsou tam jen proto, aby jejich zaručená rychlá smrt v Nové Velké válce změnila náladu v České republice. Obecně jsou naši lidičkové přátelští k Rusku. Vzpomenete si na reakci obyčejných Čechů na TV pořad "Svět podle Putina"?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Smrt nějakého žoldáka názor rozumných lidí nezmění. Je to každého přeci volba, pokud jde někam bojovat, v boji - válce přeci hrozí smrt, a pokud se někdo nechá poslat kamsi a bojuje proti lidem, co nám nikdy nic neudělali, riskuje svůj život. Tečka.
   POkud žoldák padne ve válce, osobně je mi jedno, jaké byl národnosti, můj názor to neovlivní.
   Útočná válka zaslouží odsouzení, a o jinou se t.č. nejedná.
   Jediný boj, který si zaslouží podporu, je OBRANA VLASTNÍ ZEMĚ.

   Vymazat
  2. Uvědomte si,že tato akce parlamentu je na
   nic.Oni nemohou nikoho nikam posílat,vždyť
   nemají koho.Část českých ozbrojenců tvoří
   expediční sbor pro USArmy a jejich války,
   a druhou dal zmrd komeniant Stropnický
   k rukám nového Wehrmachtu.Ten bude vlastně
   rozhodovat o nasazení českých pitomců do
   případné války.Nějaký parlament?K smíchu!
   Petr Majevský

   Vymazat
  3. 17:06 Skvělý souhlasím.

   Vymazat
 11. Vlastimile... můžu Vás tak oslovit? Jsem ateista, ale starám se o kostel v Semněvicích. Minulou neděli při zvonění poledne se mi utrhlo ,,srdce" zvonu. Nejsem pověrčivý, ale víte co to znamená? JÁ tuto zemi nedám a jestli se někdo postaví proti Rusům, tak JÁ byť s maďarským původem a jistou školou ve Francii, bývalý důstojník NATO, budu stát na jejich straně.

  Pepo Milan

  OdpovědětVymazat
 12. Sli jste s pany na led, cesi
  Ted cesi uklouzli
  Az do atomoveho hrobu
  Prazaci pokud zustanou v Praze pachaji sebevrazdu
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane z Horní Dolní. Vy máte nutkavou potřebu psát jednu hloupost za druhou. Zaplevelujete zdejší diskuze pitomostmi, které nemají žádný jiný smysl, než exhibici. Dejte si prosím na čas pohov, jinak vás označím redakci NR jako trolla s prosbou, aby vás mazala.

   Vymazat
 13. Horní Dolní.O nás,Pražáky,si nedělejte starosti.
  I když vyženeme všechny náplavy,hlavně z Moravy,
  tak se stejně všichni shoříme v žáru(pekelném)
  jaderných výbuchů.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 14. Já už se nechtěl do téhle diskuse, pokud se tomu tak dá říkat zapojovat. Víte co je ,,flash back"? Nebo ,,survivor trauma?" Já o tom nikdy nechtěl mluvit, nebo psát. Ani manželka to nevěděla. Prostě jedu na cvičení na Doupov. Já nevím na jak dlouho. Týden? Měsíc? Tři? Začala brečet... ,,Heli, vzala jsi si vojáka. S tím jsi musela počítat." Byl jsem důstojníkem CIMIC. Na tom ,,Doupově" bylo čtyřicet ve stínu a já se vrátil po třech měsících.
  Měli jste někdy v klíně pětileté děcko s rozervanými střevy? Ten klučina už ani nebrečel. Já jsem nemohl už dělat nic.
  Táhněte všichni do ... admine nemaž to!!! Jsem voják (bývalý) TÁHNĚTE VŠICHNI SE VŠEMI VÁLKAMI DO PRDELE! Tady v Česku se bojovat NEBUDE! Za to Vám ručím.

  cpt.Pepo Milan ret. (a nebo komunistická guma, jak tady jakýsi inteligentní anonym napsal)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to tak, pane kapitáne. Nenechte se rozhodit těmi upištěnými puberťáky. Ti kluci vědí jen to, co jim v telževizi řeknou.
   "TÁHNĚTE VŠICHNI SE VŠEMI VÁLKAMI DO PRDELE!"
   Nebo "DO BRUSELE"

   Vymazat
 15. Věcná drobnost: ten statečný poslanec (za soc.-dem.) se jmenuje Jiří Koskuba (ne Josef).
  Jeho jméno si zasluhuje zapamatování a úctu!, stejně jako jména všech ostatních, kteří v PS hlasovali proti tomu jidášskému usnesení.
  Čest a sláva budiž i všem poslancům za KSČM.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On zabodoval i Okamura! Jemu také čest!

   Vymazat
  2. Ano, škoda jen, že těch, jako jsou Koskuba, Okamura i všichni komunisté, není v PS víc jak 51 %.

   Vymazat
 16. Vidím, že spousta lidí se neumí bavit o ničem jiném než o válce. Jsou nešťasní ,že se Rusům podařil obrat a naproti ušákum, obřezancům Asad kráčí k vítěznému konci.Lankšádlová by si dokonce přála nukleární válku a já se ptám co tito lidé dělají v poslanecké sněmovně. Proč necháte kibicovat takové kretény jako je horni dolní, to vám všem vyhovuje?
  lada

  OdpovědětVymazat
 17. Nebojte se Honolulu už na tom pracuje, jak říká "žádná válka s Ruskem nebude, bude se obchodovat a užívat si zvrhlostí". Dohu žel pane Pepo Milane lidská zvrhlost dostoupila vrcholu. Můj děda říkával: moudrý člověk hledí omezovat své potřeby a hlupák nemá nikdy dost, nebo peníze v tomto světě potřebuje každý ale jak tě zachvátí tak je to jako rakovina. Zbraň bych použil jen k obraně. Jsem vychován ve víře že co člověk dělá to se mu vrací. Přeji vám mír v duši, zdraví a ať se Vám daří. MŠ.

  OdpovědětVymazat