Reklama

úterý 18. července 2017

Čínské lodě plují k Baltskému moři


17. 7. 2017    zdroj
Na internetových stránkách ruského rezortu obrany je uvedeno, že Rusko a Čína uskuteční společné námořní cvičení v Baltském moři "Námořní spolupráce-2017". Ministerstvo obrany RF upřesnilo, že první fáze cvičení se bude konat od 21. do 28. července. Celkem se jej zúčastní 10 lodí a plavidel různé kategorie a také více než 10 letadel a vrtulníků.


"Hlavním cílem cvičení je zlepšení efektivity spolupráce mezi oběma flotilami při čelení proti bezpečnostním hrozbám na moři, propracování sladěnosti činnosti posádek ruských a čínských bojových lodí, posílení přátelství a spolupráce mezi ruským a čínským námořnictvem", je uvedeno v prohlášení.

21. července bude v Baltijsku slavnostně přivítán oddíl lodí Čínské lidové osvobozenecké armády. Velení ruského a čínského námořnictva se bude podílet na řadě protokolárních akcí. Od 24. do 27. července proběhne aktivní fáze cvičení, při němž bude propracována společná činnost na moři, organizace protiponorkové, protiletadlové a protilodní obrany.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

86 komentářů :

 1. Jen tak dál.Dva cvičení jsouvíc než horda buzerantů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně.
   Jinak nelze ze světovým agresorem USA jednat, jen z pozice síly.

   Smazat
  2. Nejdříve se musíme srovnat doma v republice, nebo myslíte, že Stropnický a Pavel, s podporou Kalouska a Bělobrádka nás vytrhnou? Je třeba se, v první řadě vymanit ze sraček, kde nás zrůda Havel zatáhl. Koukněte na nezávislou, nikým nepančovanou anketu a možná vás napadne, jak a co u voleb. http://strelectvi.lostak.info/anketa.htm

   Smazat
 2. Zřejmě to může být reakce obou generálních štábů na shromažďování vojsk nato u hranic RF při Baltu. Teď už jen pevné nervy na obou stranách válečných sil ! Kdysi a není to tak dávno, jsme psávali - válka je vůl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naivita Gorbačova byla buď nebetyčná, nebo to byl největší špión západu. Jeho vyklizení střední Evropy pod slibem od USA, že NATO se nebude dále rozšiřovat nás všechny na tomto světě přiblížilo zániku, který po rozpoutání III. sv. války přijde. Kdo uvěřil slibům USA ten je blbec a naiva, kterému není rovno. Američanům není možné věřit ani nos mezi očima. Na lhaní, podvodech, podrazech stojí a padá celá existence USA.

   Smazat
  2. To myslíte vážně, že by byl "komunistický" vůdce Gorbačov NAIVNÍ ?? Proto také začal "perestrojku"- čti demontáž socialismu v SSSR za pomocí stovek agentů CIA z USA už v roce 1985 !! Gorbačov společně s ostatními obřezanci v politbyru ÚV KSSS byli koupení zrádci, kteří nenáviděli Rusko !!

   Smazat
 3. To mají usa odpověď na jejich cvičení v Baltském moři.

  OdpovědětSmazat
 4. Ano Trump zklamal,sice chápeme,že globální elity světa na něho neúprosně a po dobrém nebo po zlém tlačí,ato neustále,ale sejít se s Putinem až za půl roku po nástupu do vlády,neřešit islámskou migraci,nechat EU napospas Merkel a Macronovi,tudíž islámu,tak to už je zbabělost.
  Navíc nechat obamovskou provokaci Ruska v plném proudu a ani neubrat plyn,naopak a dokonce reagovat na ruskou obranu dalším přiléváním oleje do ohně,když požáry s muslimy se již rozšiřují po celé EU,tak to chce hodně "humoru".Víme,že sluníčka a globalisté vládnou v mediálním světě a světě uměleckých neználků,ať herců nebo zpěváků,čest vyjímkám,a je těžké je tam, kde to mají pod palcem(v médiích),porazit,ale probůh kdo to může dokázat,když ne prezidenti největších států světa v čele s prezidentem USA. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kadliku,
   Proc by se Amerika starala o nafoukanou evropu?
   Proc evropa nedokaze odehnat bezence?
   Co furt skemra o Americkou pomoc
   Trapne
   Horni Dolni

   Smazat
  2. Hele, Horni Dolni, ty lezes do rektalu Hovnolulovi, který je hajzldedek a celebrita od hajzlu! Ted dela Trumpetovi sraci prkynko! Vzpamatuj se, blbecku!
   hovnolulacky soused

   Smazat
  3. 23:29 ty umis jen nadavat, a lhat, lhal jsi o odletu
   Jsi bezectny odpad
   Ostatne co cekat od cecha havlovce

   Smazat
  4. 0:24 o kom to píšeš? Čekal jsem na tebe na letišti ožralého Veškrny, a ty nikde.
   23:29 nejsem já, já se válím v Thajsku a budu asi 3 mesíce, čau, vole.

   Smazat
  5. Prezidentem v USA může být kdokoliv a nikdy nebude přítelem Evropy. V opačném případě by zradil Ameriku, jejichž cílem je podělat Evropu a podřídit si ji. Nejlépe by se podřizovalo po zničující válce, pochopitelně na území Evropy. Pak by šlo krásně si podřídit Evropu Maršálovým plánem č.2. Jen rotačky na tisk zelených papírů by jely nonstop. Evropa by na tom byla podobně, jako ČSSR po rozkradení po roce 89. Američané by byli, na nějakou dobu vysmátí a obrovští přátelé. Pak už by byli jen vysmátí a největší řiťolezci a zrůdy by měli v USA busty. No a Evropa by na tom byla ještě hůř, než po přijetí, tajné, smlouvy TTIP.

   Smazat
 5. Svetový agresor všetko využije na svoje hanebne ciele. Tu môže pomôcť len Boh.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. + dobre zohrané armády (= pomôž si človeče, aj Pán Boh ti pomôže...)

   Smazat
 6. Svetový agresor všetko využije na svoje hanebne ciele. Tu môže pomôcť len Boh.

  OdpovědětSmazat
 7. Ne Tramp nezklamal. Nemohl od něj nikdo očekávat nic jiného než dělá. Vyrostl v USA a jenom ty paranoici myslí že pracuje proti zájmům USA. Je podnikatel a tak ví že vládne kapitál a každý podnikatel se tomu musí podřídit. Co mu je kapitálem určeno vykonat musí udělat. Putin je výjmečná osobnost a bude to jednou Svatý Vladimír II. Měl jsem možnost dost dobře poznat Číňany, mají úplně jiný způsob myšlení a jednání, je to klidná, trpělivá, cílevědomá síla. Současné technické a jiné možnosti jim prospívají a euroatlantické civilizaci ve většině škodí. Arabský a Africký svět osobně neznám. SÉM.

  OdpovědětSmazat
 8. Nechápu proč ti Davidové, Dvořákové a diskusní idioti už dávno neutekli do těch svých vysněných východních rájů, Ruska a Číny a proč se dobrovolně trápí tady v tom kapitalistickém, západním pekle. Co vás tady drží???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Treba to ze je treba povesit vlastizradce jako jsi ty a vratit Cesko k vychodu

   Smazat
  2. 0:20
   To se teda načekáš, rudý blbísku. Mám z tvého zoufalství upřímnou radost.

   Smazat
  3. 23:43 pořád dokola, blbá obsedance. Tady jsem doma, tady jsem se narodil, tady jsou výsledky existence mých předků. Nešel jsem vyžírat práci ani jiný komfort cizích, necítím takové právo ani dnes. Vyhánět se nedám, zvlášť od tak sobecky, nelogicky a nevzdělaně, monotónně agitujícího pitomce.

   Smazat
  4. 0:28 no ja spis cekal ze odlitnes tou prvni tridou jak si slibil, ale ty si jen lhal
   Hnijes v cesku
   Ty by si zasmrdel i sibenici, lhari

   Smazat
  5. 4:59
   A jasně jsem na ostrově Phuket v místě jménem Karon, hotel Centara. Teplota 30° teplota moře 28° teplota pivka 7° je 5:24 odpoledne a dávám si k večeři kraby a krevety v kari omáčce s rýží, k tomu Heineken pivko a zítra ráno jedu na vodopády Ton Pri a Lampii 80 km ven z ostrova. Podám ti report jak se nám dařilo
   A neletěl jsem první třídou,ani jsem to nepsal, létam bussiness class jelikož Aeroflot first class na Lety na Phuket neposkytuje.
   Jelikoz jsem ti toto psal před pár dny, na výletě po vodopádech bylo fantasticky,je to velmi zdrave se nechat bombardovat čistou vodou.
   V pátek letíme do Chiang Rai okouknout White Temple Wat Rong Khun, dej adresu, pošlu ti pohlednici, čau, vole.

   Smazat
  6. 23:43
   Třeba pro to , že my jsme tu doma a nikam neutíkáme. My jenom hájíme svůj domov a svou vlast. To ty idiote nemůžeš nikdy pochopit.
   Václav

   Smazat
  7. Debilní Vašku,
   jindy, když se vám to zrovna hodí, tu zase mektáte, že byste za naši vlast nebojovali, protože vám tu prej vůbec nic nepatří, jsme prej kolonie a protektorát a vy přece nebudete bojovat za zájmy korporací a cizáků.
   Trochu schíza.

   Smazat
 9. Hehehe, divadlo pro blbečky. Pokud by Číňané a Rusové mysleli vojenskou spolupráci vážně, tak založí společnou obrannou alianci. Až se tak stane, tak mě vzbuďte a neopruzujte s takovými bezvýznamnými hovadinami.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tebe tak poslechnou, ty zakladaci pivnich spolku

   Smazat
  2. 0:22
   Mě je úplně u prdele jestli mě poslechnou. Ale tobě, ty východní ruďásku, by na tom mělo záležet.

   Smazat
  3. 23:48 he he he. To „divadlo pro blbečky“ znamená, že Čína je schopná a ochotná zapojit se do vojenských aktivit v prostoru Baltu spolu s Ruskou federací.Tady a teď! Taková demonstrace možnosti společného postupu a takových vojenskýh sil ve dnes citlivém bodu Evropy je signál, který může bagatelizovat jen propagandista nebo beznadějný blbec. Hehehe

   Smazat
  4. 0:25 zato ty, janduv ocasku, je to jedno, ty zapadni hodnoto
   Uz jsi odlit prvni tridou jak si slibil? Lhari

   Smazat
  5. 0:25-Nemám potuchy,co máte u prdele a ani
   mě to nezajímá.Nám na tom nezáleží,bát se
   musí proameričtí idioti,neboť půjdou proti
   Rusům v první linii.Pokud jste vůbec v tom
   věku,abyste unesl zbraň.Podle Vašich pořád
   stejných výrazů Vás tipuji na dost hloupého
   puberťáka.Vaše vyjadřování tomu odpovídá.
   Petr Majevský

   Smazat
 10. 6:44
  Tak si to tam užij, kašpárku, určitě tady všichni blednou závistí, klaune. Bože, kdyby blbost vznášela...To se snad opičíš po Honolulu? Nebuď trapný, na něj nemáš.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty určitě závistí zelenáš, jinak bys neodpovídal, po hovnolulovi se neopičím, na něho opravdu nemám, zatím netrpím silnou demencí, možná později. Závidíš protože jsi malej českej červíček, viď? Taky bys chtěl ale nemáš nato, viď? Tak záviď ještě víc neboť jezdím v Cayenne S benzín a ty ve smradlavý dízl fábii, kašpárku.

   Smazat
  2. Krom toho, to bylo určeno pro hornidolni kterej mne nařkl ze lži o mé dovolené v Thajsku a ne aby nekdo blednul závistí, na to prdim.
   Jele hornidolní tady je můj mobil v Thajsku, brnkni, jestli na to máš: +66 630731323

   Smazat
 11. 6,44
  Heineken je podle tebe pivo?????
  No ty seš dobře zlitej mamlas!!!!!.-DDDD

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Heineken je dobrý akorát tak na ranní pokloktání po čištění zubů!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. Já si v něm meju nohy, je to dobrý proti smradu

   Smazat
 12. spíš je to dobrý jako projímadlo!!!!!.-DDD

  OdpovědětSmazat
 13. Pro 23,43. To je demagogie. Přece má každý občan právo se svobodně vyjádřit k čemukoliv a žít kde chce. Vy mluvíte jak papaláši za té tzv totality. Důležité přeci je jak se stará občan o to aby bylo dobře pro všechny doma. Čiší z Vás sobectví a zloba, to Vás zničí samo. Čína ve své historii s nikým nevytvářela žádné uskupení ani nebude. Většina lidí jsou sami sobě největší nepřítel. SÉM.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy máte evidentně dlouhé vedení. Já nikomu žádné právo vyjadřovat se k čemukoli a žít kde chce nikomu ani omylem neberu.
   Jen se prostě divím, že někdo zcela dobrovolně trpí v bolestných mukách v jakémsi prý pekle a neuleví si jednoduše tím, že neodejde do těch svých vysněných východních rájů o kterých furt blouzní. Já bych to tedy rozhodně udělal.
   Pro mne je toto dost nepochopitelné a známka nesvéprávnosti oněch individuí.

   Smazat
  2. Pro 9:18
   Vy v podstatě schvalujete migraci. Kluci z Afriky se rozhodli přestěhovat do Evropy, protože je tu v některých zemích celkem dobře. Otázkou je, zda tam bude stejně dobře i za deset let.
   Shrnuto. Proč by se někdo stěhoval? Žije tu, není zcela spokojený, jelikož jej trápí dnešní situace. Otázkou je, proč se ostatní netrápí? Možná proto, že ví méně o skutečném stavu a nebo tomu je naopak ... ať tak či tak, nač se stěhovat?? :-)
   ABC

   Smazat
  3. 10:16
   Šmarja pano, další trouba co dává na roveň invazi nelegálních, negramotných a neintegrovatelných černochů a arabů a migraci v rámci civilizovaného světa.

   Smazat
  4. 10:38
   Trouba?
   Pokud někdo cestuje za prací, za zážitky atd. je to něco jiného, než kdyby se měli vystěhovat všichni, co jim něco vadí na stávajícím režimu či jeho rozhodování.
   Obrazně by polovina angličanů, která nesouhlasila s Brexitem a hudruje měla sbalit kufry a vyrazit do Evropy, třeba k nám .....
   Tak to myslí pan chytrý??
   ABC

   Smazat
 14. Co mají co pohledávat Číňané v Baltském moři??? Asi vím, jaké odpovědi mohu očekávat.

  OdpovědětSmazat
 15. 9,11
  A co mají ussáci dělat po celým světě???????
  Ta jejich Indiánům ukradená domovina nemá hranice?????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. SS musí do světa, indiánská teritoria jsou již vybydlená a vydrancovaná, nadto se očekává exploze supervulkánu.

   Smazat
  2. Už aby to bouchlo, včera bylo pozdě.

   Smazat
  3. 9.28 já 9.11 jsem tuto odpověď přesně očekával. Díky.

   Smazat
  4. 9.28 Když jim jejich JHVH daroval Kanaán, jasně tím myslel GLOBE, ne?

   Smazat
 16. Pro všechny. Můžu jít tam kam mě to ten který stát dovolí. Zásadně nesouhlasím s jakýmkoliv parazitizmem natož se současnou migrací. Každý stát má vytvářet takové podmínky aby se většina jeho obyvatel v něm cítila dobře. To co se v současné době děje postrádá logiku a je v rozporu s mnoha mezinárodními úmluvami. SÉM.

  OdpovědětSmazat
 17. Nechápu, jak si mohou dovolit cvičit v Baltském moři. Vždyť je to v bezprostřední blízkosti států NATO. Ze strany Ruska a Číny se jedná o bezprecedentní provokaci vůči státům NATO.

  OdpovědětSmazat
 18. Doufejme,že to cvičení potrvá tak dlouho,jako cvičení NATO v Pobaltských zemích.Osobně si myslím,že ty lodě budou převážet obyvatelé Pobaltských zemí z těch zemí utíká kdo může,schopní do Ruska,fašisté do Německa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenom ty tady sedíš na prdeli. Zřejmě tedy budeš dle svého výkladu zcela neschopný blbeček když odsud neutíkáš do milovaného Ruska.

   Smazat
  2. 13:52
   A ty sedíš na Lahvičkách Venci flašky nebo ty srgory chrlíš rovnou z Fuckingtownu geronte podělanej?!!!!:-D

   Smazat
  3. 14:48

   Nerozumím ti. Až vystřízlivíš, pokus se něco napsat česky.

   Smazat
  4. 15:10
   Dodělej si alespoň rok pomocný školy a nauč se česky ty havlobanderovskej tydýte se třema promilema v žilách!!!!!

   Smazat
 19. No vida!
  Ač pražská kavárna dělá vše, abychom se nepřibližovali Číně, tak se Čína přiblížila k nám.
  Ani té pražské se moc neptala ...
  Jo jo, svět není, co býval. A není konec!, i tu pražskou z toho časem i jebne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak málo stačí různým Opluštilům ke štěstí...

   Smazat
  2. Mně pro štěstí stačí pohlédnout na tvé bezduché kvákání o lidech jiného názoru. Moc se bavím! ;-D)

   Smazat
 20. Toť komentář hodný milovníka ussackej agresorů....celej věcně zlitej dramatik!!!!!:-D

  OdpovědětSmazat
 21. Slyšel jsem, že Ruské námořnictvo má problém se zásilkami dostatečně velkých kmenů. Jejich inženýři totiž zjistili, že trup ponorek dlabaných z jednoho kusu vydrží ponor do větších hloubek, než ponorky stloukané z latí a utěsněné koudelí a smolou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-) Super napsané . Ale Putin je náš hrdina . Ty más za vzor Junckera nebo Putnu . To jsou tvoji hrdinové . Tak se nech od nich vydlabat .

   Smazat
  2. Ne. Já myslím, že lepší jsou ty z těch latí, protože ty se potopí až na dno.

   Smazat
  3. 19:12
   Jooooo ty myslíš?????
   A od kdy havlotrotle???:-D

   Smazat
  4. 19:42 Nestyď se. Napiš ještě něco zajímavého.

   Smazat
  5. 19:42 Rozveď to, ať se něco dozvíme!

   Smazat
  6. Nejen to. Rusové mají problémy i s Vietnamci. Bohužel, Vietnamci nechtějí dodávat Rusům bambusové tyče, se kterými vyhnali americké Ramba z Vietnamu a Rusové teď mají problém, čím ty bambusové tyče nahradit. Dubové klacky prý nejsou ono.

   Smazat
  7. 20:50
   No bambusy z JandoPutnovo teplozahrádky teď dodávají zásadně do USSA;-DDD

   Smazat
 22. 16:26
  A to """"vymyslel"""" při dýmce míru u JandoPutnovo teamu teplomilná rostlinko???:-D

  OdpovědětSmazat
 23. Přátelé Trump se chová jako každý americký prezident ! Takže nesklamal . Fandím Rusku Číně . Hlavně synci bacha na červený knoflík ! Na druhé straně cvičí plno buzerantu a to nasralo pulku světa :-) Charašo Natašo :-)

  OdpovědětSmazat
 24. 18:48 Fanděte komu chcete. Čechy ale patří do Říše. Komunisti klidně ať táhnou třeba až za Ural.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Komunisti jsou v Praze a hlavně byly v ODS . My jsme vlastenci . Vy jste ovce z Bruselu .

   Smazat
  2. Jo. vy jste vlastenci, co by nás furt tahali do Ruska!

   Smazat
  3. 19:08
   Takový jako ty patří do ŘITĚ,TAKŽE SBAL PODĚLANÝ PLÍNY A TÁHNI!!!!!

   Smazat
  4. Pardon,předcházející byla pro 18:48

   Smazat
  5. Do Ruska nikdo netahá . Buď nad věcí , opět posloucháme ale tentokrát západ . Rusáci si svoje brání . USA velí světu , hranice bude mít na Ukrajině . Proč ! :-)

   Smazat
 25. To se z toho americký lízač vocasů Stropnický a superpizducha Langšádlová společně pokakají.

  OdpovědětSmazat
 26. ===================================================
  Čínské lodi mají jenom zajistit, aby Slavia vyhrála kvalifikaci Champions´ League v Bělorusku. Pak zase odjedou.
  ===================================================

  OdpovědětSmazat
 27. 20:24
  To ti prozradil novej trenér Sparty???;-D

  OdpovědětSmazat
 28. Nová Republika může být na své publikum hrdá - blbečkové si vzájemně nadávají do blbečků a o články se nezajímají.
  Tak to má být! Tak se tvoří nová politická kultura v zemi.

  Nick Blbeček

  OdpovědětSmazat
 29. I děs,Blicí listy nebo Fuckingtown post na tom budou zcela jistě líp.....samá JandoPutnovo eurohovnota!!!;-D

  OdpovědětSmazat
 30. To je velká chyba, z Čínské strany. Nyní už se tak Čína zapojila do boje proti Západu. Jednou věcí jsou společná cvičení Ruska a Číny někde mimo Evropu a druhou uvnitř Evropy. Já osobně považuji účast Čínské armády na společném cvičení s Ruskem bezprostředně na hranici V4 za drzost. Možná to zabrání v mém přímém jednání s Čínským prezidentem a zvolíme, my vesmírné civilizace, které já na Zemi zastupuji, válku proti ní. Co si to ta Čína sakra dovoluje! Nebuďme naivní, že tajné služby a i ta Čínská, neví o naší přítomnosti na Zemi a o naší obraně Česka a Slovenska a v jejich přímém a doslova i plném a životním zájmu i celé V4. Takže: Prezidente Číny, nezvládl jste to!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. --- Česko a Slovensko samotné nemají v globalizovaném světě naprosto žádnou šanci a ani by neměly jakýkoliv podstatný význam. Zatímco jako V4, která je svou velikostí rovna největším státům Evropy, ano. Zároveň ještě potvrzuji, že naše "žádost" o přijetí Slovinska do V4 je stále platná. Rakousko vylučujeme tak striktně, že více striktně to už ani nelze! Považovali bychom vás za blbce a nebo za zrádce, kteří se nepoučili z historie vůbec! Sděluji to tedy, pro jistotu ještě jednou: Rakousko se nikdy nesmí stát členem V4!

   Smazat
  2. --- Pokud byste přijali Rakousko do V4, ztratili byste naši podporu v této věci! "Nejde o cvičení, blbci", myslíme to skutečně přesně tak a naprosto vážně. Uvědomte si to.

   Smazat
  3. --- Ztratili byste naši podporu v této věci,... protože by to nemělo smysl, nebyl by to trest, tedy. Prostě by projekt V4 ztratil smysl.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.