Reklama

neděle 16. července 2017

Consortiumnews: Protiruská posedlost tlačí USA do války!

- vlk -
16.7. 2017 Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

Snažím se nepřetiskovat. Chci, aby Kosa byla zajímavá pro své čtenáře tím, co si nikde jinde nepřečtou. To je pro mne axiom jejího vydáváni. Ale sem tam je potřeba učinit výjimku, zejména tehdy, když jde o zásadní informace, které popisují události, které opravdu mohou vést ke světové válce. A takovým materiálem je pro mne článek Ricka Sterlinga, který byl zveřejněn na americkém serveru consortiumnews.com a jehož překlad vyšel na Prvních zprávách včera. Je to natolik zajímavé a vypovídající, že to prostě chci mít v archivu Kosy. Pro eventuální další práci, až nám zas e někdo bud e zkoušet tvrdit, že ,to co každé ráno objevuje na východě a končí večer na západě, je do zlatova opečená kobliha, plněná pomerančovou marmeládou, kterou denně pečou v pekárně na 5. Avenue.

Přesvědčivé důkazy nebyla americká rozvědka schopna předložit. Protiruské nálady hrají pouze do rukou válečných štváčů, tlačí Spojené státy do nového konfliktu s Ruskem, a neumožňují demokratům najít skutečné příčiny své porážky ve volbách v roce 2016.

Mnoho odpůrců Trumpa vidí ve skandálu okolo údajného ruského zasahování do procesu prezidentských voleb v USA způsob, jak zbavit republikána jeho postu. Takový politický oportunismus ale rozjíždí nebezpečnou protiruskou hysterii a brání demokratům pochopit důvody jejich porážky.

Jsou obvinění Moskvy založena na faktech? Mají sloužit vítězství míru a spravedlnosti? Sterling vyjmenovává hlavní problémy protiruské hysterie, která vypukla v americké politice a na stránkách místních novin.


1. Předpoklady CrowdStrike nejsou průkazné.

Tvrzení o krádeži a zveřejnění Ruskem e-mailů členů Národního výboru Demokratické strany jsou založeny na studii soukromé počítačové firmy CrowdStrike. Demokratický Národní výbor neumožnil FBI prozkoumat jeho počítače, ale místo toho zadal vyšetřování soukromé organizaci, která údajně nalezla v systému zápisy v cyrilici.

Nicméně je známo, že CrowdStrike je politicky aktivní. Společnost má vazby na Clintonovy, a zástupci organizace v minulosti vystupovali s falešnými obviněními.

 
2. Dokumentace Steele se zdá být přitažená za vlasy.
Předpoklady o Trumpově spiknutí s Kremlem a osobní angažovanosti Vladimira Putina v zásahu do do prezidentské volby mají svůj původ v 35stránkovém dokumentu bývalého důstojníka MI6 Christophera Steele.

Žádné podpůrné důkazy pro Steelovo tvrzení se nenašli; údaje této zprávy nebyly ani prověřeny. V samotné zprávě se uvádí, že zdroj v Kremlu řekl to a to. Přičemž je známo, že Christopher Steele přímé kontakty s ruskými politiky neměl. Jím vyložené informace jsou založeny na zprávách Rusů a Britů, kteří na oplátku obdrželi informace ze zdrojů v Kremlu.

Po celé léto a podzim roku 2016 se média, politici a představitelé zpravodajských agentur stavěli ke zprávě velmi skepticky. Nicméně, v předvečer voleb byly výňatky předloženy široké veřejnosti, a před uvedením (Trumpa) do úřadu byla zpráva vydaná celá. Takže tam byly senzační tvrzení o tom, jak prý Trump trávil čas v hotelu „Ritz-Carlton“.

 
3. Závěry několika (ne 17) amerických zpravodajských služeb nejsou podpořeny důkazy a jejich předpoklady jsou neobjektivní.

Ředitel americké Národní zpravodajské služby vydal 6. ledna 14stránkový dokument s názvem „Analýza činností a záměrů Ruska v průběhu nedávných voleb ve Spojených státech“. Ve zprávě se tvrdí, že prezident Putin dal rozkaz k zahájení kampaně v kyberprostoru, aby ovlivnil výsledek hlasování.

Žádné přesvědčivé důkazy ve zprávě nebyly předloženy. Samotní autoři zprávy přiznávají, že dokument je založen na neúplných a dílčích informacích.

Navíc se v minulosti americká rozvědka mýlila (klasickým příkladem byl předpoklad, že Irák měl zbraně hromadného ničení), a zpravodajští představitelé opakovaně lhali pod přísahou.

Takže k jakémukoliv obecnému závěru o ruských intervenčních strukturách americká rozvědka nedošla. V říjnu loňského roku bývalý ředitel Národní rozvědky James Clapper posuzoval pravděpodobnost zásahu ze strany Ruska s představiteli americké rozvědky. Místní média ovšem rozhodla, že Clapper hovořil s představiteli všech 17 rozvědných útvarů, i když ve skutečnosti šlo pouze o tři subjekty: CIA, NSA a FBI.

A konečně, vzhledem k pochybnostem Trumpa o pravdivosti zpravodajských poznatků, se americký prezident opakovaně veřejně vyjádřil, není důvod se domnívat, že by se důstojníci zpravodajské služby chovali k republikánovi objektivně.

 
4. Důkazy, vyvracející závěry amerických tajných služeb, se zdají být přesvědčivější.

Členové sdružení „Veteráni rozvědky zdravého rozumu“, jejímž členem je bývalý technický ředitel NSA William Binney, zjistili, že korespondence demokratů se dostala k veřejnosti nikoliv v důsledku počítačového vloupání, ale kvůli úniku. Jeden člen demokratického Národního výboru stáhl soubory na USB disk, a poté je zveřejnil.

Kromě toho WikiLeaks tvrdí, že žádné soubory od Ruska nedostal.

Rusko je také obviněno ze zasahování do voleb v Evropě. Výsledky šetření však vypráví jiný příběh. Německo, Francie, ani Spojené království žádný důkaz o ruské intervenci nenalezly.

 
5. Údajné zločiny se nafoukly

Zveřejnění korespondence demokratů a e-maily Podesty nazvali v USA „útokem na americkou demokracii“ a „aktem války“. The Washington Post nazval údajný čin „zločinem století“.

Dokonce i kdyby Rusko skutečně nabouralo poštu demokratů a šéfa volebního štábu Clintonové Johna Podesty, zveřejněné informace byly hodnověrné. Zveřejnění této korespondence nebylo součástí deziformační kampaně. Nazvat poskytnutí přesných a relevantních informací „aktem války“ je směšné.

 
6. Protiruská hysterie brzdí účinnou opozici vůči Trumpovi v domácí politice.

Protiruská hysterii odvádí pozornost od nutnosti zabránit řadě iniciativ Donalda Trumpa. Týká se to snížení síťové neutrality, růstu vojenských výdajů, snížení výdajů na ochranu životního prostředí, plánů na snížení objemu zdravotnických služeb pro občany s nízkými příjmy, snížení daní pro bohaté a omezení financování vzdělávacích programů.

 
7. Únik od demokratů a Podesty byla pozitivní událost, a nikoliv špatná, jak se obvykle soudí.

Uniklé e-maily demokratů osvětlily porušování principu neutrality a nestrannosti straníků, které měli dodržovat během volby kandidáta. Ve skutečnosti se vedení strany snažilo prosadit Hillary Clintonovou. Takže pokud někdo „zaútočil na demokracii“, tak to provedlo vedení americké Demokratické strany.

 
8. Na kritice, kterou byla podrobena Hillary Clintonová, není nic špatného.
Američtí zpravodajští úředníci a americká média – i přes nedostatek přesvědčivých důkazů – obvinili Rusko z „podkopávání důvěryhodnosti demokratického procesu ve Spojených státech“, a to zejména pomluvami Clintonové, aby se snižila její šance na vítězství. Zpráva rozvědky z 6. ledna obviňuje Rusko z vydávání velkého množství zpráv na Twitteru a Facebooku, obsahující kritiku demokratické kandidátky.

Nicméně, odsouzení Clintonové na sociálních sítích bylo předvídatelné: politička byla již dlouho terčem kritiky z pravé i levé strany. Pokrokářům se nelíbila z různých důvodů, například kvůli agresivní povaze své zahraniční politiky. Tak velké množství kritiky Clintonové na internetu nepřekvapila. Donalda Trumpa rovněž kritizovalo mnoho uživatelů internetu.

 
9. Protiruská hysterie odvádí pozornost od pátrání po skutečných příčinách porážky demokratů.

Než objektivně zkoumat příčiny neúspěchu ve volbách, demokraté vyvinuli obrovské úsilí k rozšíření verze ruské intervence a konspirace Trumpa s Kremlem. Pokud Demokraté chtějí získat popularitu a úspěch ve volbách do Kongresu v roce 2018, a v prezidentské volbě v roce 2020, musí analyzovat chyby a provést reformy.

 
10. Protiruská hysterie hraje jednoznačně do rukou válečných štváčů.

Držíce se skandálu okolo Ruska, hrají demokraté a liberálové do rukou neokonzervativcům a zástupcům vojenskoprůmyslového komplexu, kteří vyzývají k nové válce na Středním východě a k oživení drahé studené války s Ruskem. Nebezpečnou oblastí v tomto ohledu je Sýrie, kde vláda a její spojenci pomalu, ale jistě poráží desítky tisíc extremistů financovaných ze zahraničí.

V reakci USA a jejich partneři zvýšili svoji vojenskou přítomnost v zemi. Aktivně bojují o kontrolu nad oblastmi, aby se zabránilo postupu vládních jednotek a odvrátilo se tak vítězství syrské vlády. Aktivnější americké zapojení do konfliktu by ale mohlo vyvolat konflikt mezi Moskvou a Washingtonem. Jeho operace v Sýrii jsou v rozporu s mezinárodním právem, zatímco Moskva podporuje vládu, kterou uznalo mezinárodní společenství, uzavírá Sterling.

56 komentářů :

 1. Úchylný fanatiku Dvořáku, jdi už do prdele s tím tvým neustálým propagandistickým válečným štvaním.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Burane, že byl tvůj fotr bolševik jako prase a ty jsi tím dodnes frustrován?

   Smazat
  2. Naučte se číst a hlavně myslet !

   Smazat
  3. Pánové, je všeobecně známo, že když hlupákovi dojdou argumenty, uchyluje se ke sprostým nadávkám jako:fanatiku,burane a pod. Tak radši mlčte, ať to o vás nikdo neví.

   Smazat
  4. 13:02 nějaká inovace by nebyla? Jsi trapně směšný. Kolik to hodí? Drahý nebudeš, nic neumíš

   Smazat
  5. Panu Dvořákovi může úchylný anonym 13:02
   vyčítat jen to, že pan Dvořák odmítá válku i když ji připravuje dobytek z USA, a především se neschovává za amnonymy !! Buďte také statečný a svůj názor uveďte pod pravým jménem, nic vám nehrozí a třeba si vás všimne "naše" protektorátní vláda !!

   Smazat
  6. Pane Heroute,Vaše snaha je marná!Vždyť ten
   anonym se stále opakuje a podle vyjadřování
   si myslím,že na Rukojmí vystupuje jako
   Pan Eurofil.Ten také nemá nic k článku,jen
   slovně napadá autory.Toho nemůžete nikdy
   přemluvit k identifikaci.
   Petr Majevský

   Smazat
  7. Děkuji čtenáři 13:02 za upřímnou byť nekonstruktivní kritiku. V redakci se musíme poradit, jak uvádět či případně okomentovat články, které přejímáme z anglosaského internetu tak, aby i duševně omezení, sprostí a nevychovaní idioti pochopili, že nejde o ruskou propagandu.

   Smazat
  8. Pane Dvořáku, za Vaši odpověď tomu individuu 100 bodů!!!

   Smazat
  9. 13.02 si zaslouží ohodnotit tím nejvyšším stupněm z Laudátovi škály demence a to jest 10 Laudátů.

   Smazat
  10. 13:02
   Jestli zjistím, kdo jsi, ukopnu ti ksicht, zmrde!

   Smazat
 2. Tyhle věci jsi musí vyřešit americký občané zbrojní korporace potřebují války za každou cenu. Přeci nebudou vyrábět traktory když jedna raketa stojí těžké prachy.

  OdpovědětSmazat
 3. 13:02 Hele víš co nech pana Dvořáka napokoji nikdo na tvé slinty není zvědavý. To jsou jen fakta tak argumentuj že to není pravda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fakta? Kde? Jen záplava hysterických protizápadních blábolů. Každou hodinu tady ten rudý úchyl Dvořák vystaví další blábol o jakési smyšlené válce.

   Smazat
  2. 13:24 - Jste tupý, duševně omezený člověk. Proč sem lezete, když vás to rozčiluje?

   Smazat
 4. Typické pro zvrácené pokrytectví západního světa, je například i to, že neutrální státy Rakousko a Finsko, jsou členy agresivního, zločinného spolku NATO. To normální myšlení nebere.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud tak nenávidíš západní svět tak táhni na východ, soudruhu. Uleví se tobě i nám. Tady je tě škoda.

   Smazat
  2. Pro 13:27 Tobě už se nemůže ulevit. V.J.Horák

   Smazat
  3. 13:27 je tak obtížné pochopit jiný, odůvodněný názor, když vlastně ani nejde o západ nebo východ, jak si pleteš, ale o civilizační problém. Ten je dán tím, že společensky rozvojový podnět, princip ziskovosti lidských činností, se vyčerpal tak, že působí protispolečensky. Například, motivuje zbrojení a vynucuje rozšiřování teritorií jakýmikoli prostředky. Kdo v těchto tlacích neodolá, padá ke dnu, ze kterého systémově nejsou východiska. Byl bych, 13:27, překvapen věcnou reakcí.

   Smazat
  4. A co kdybys mluvil za sebe a necpi se někam,kde tě nechtějí.

   Smazat
  5. Jen pro tebe 13:22 - Rakousko ani Finsko není v NATO!Tam se dovzdělej!

   Jaderné válce zdar!SATAN Herman

   Smazat
  6. Rakousko, Německo i Švýcarsko velmi ochotně "pomáhali" svými vojáky proti Srbům na Kosovou!

   Smazat
 5. Když otevřu pro srovnání idnes, novinky apod, tak o nějaké touze západu válčit s Ruskem tam není vůbec nic. Kdežto tady se podobných bludů vyrojilo jen za poslední 2-3 dny nejmíň 50. Tak potom kdo je tu hysterický válečný štváč a propagandistický blbeček?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně, mainstream bude nahlas říkat, že chce válčit s Ruskem :-) Jestli ti to debílku nedošlo, tak tohle je za západního tisku, kde oni sami upozorňují jak jejich vlády lžou, manipulují a ve výsledku to směřuje k válce.

   Smazat
  2. 13:40 tak já nevím, kdo intenzivně zbrojí, kdo má vojenské základny po celém světě a další a další posunuje stále blíž k hranicím státu, který veřejně označil za nepřítele a o to opírá i svou vojenskou doktrínu a k témuž vede všechny své dobrovolné i vynucené "spojence". Jste natolik krátkozraký? Může Ruská federace vojensky ohrozit USA v nejméně čtyřnásobné převaze? Ani pomyšlení

   Smazat
  3. Tento web sdružuje, vede a organizuje lidi, jejichž poznávacím znamením je určitý negativismus a bezbřehá NENÁVIST, kterou pociťují ke všemu a ke každému, kdo nezastává jejich křiklavě patologický proruský postoj, který je zahalen do hávu slovanství. Při nejbližší příležitosti jsou ale připraveni jednotlivými slovanskými národy pohrdat a pohrdat i národem svým, v případě, že se dostane byť jen do lehké kontroverze s jejich modlou Ruskem. Je dobře, že tento web existuje, neboť nám umožňuje poznat kreatury, skrývajícími se mezi normálními lidmi potkávanými běžně na ulici, jež není možné na první pohled odhalit a hloubku jejich nenávisti v mnoha případech si ani představit.

   Smazat
  4. Osobně si nedovedu představit, že bych lezl na web třeba Šafra, člověka kterého nesnáším a myslím si o něm, že je to idiot. Proto nechápu, proč lezete vy na stránky NR ?

   Smazat
  5. 15:16
   Naprostá pravda. A ta jejich nenávist vyplývá z jejich frustrace, že jsou v dnešní svobodné společnosti na rozdíl od minula páté kolo u vozu. Nic neumí, nejsou ničím prospěšní, nikoho nezajímají, nemají nikomu co nabídnout. Tak aspoň závidí těm úspěšnějším a dnešní svobodný, demokratický režim k smrti nenávidí.

   Smazat
  6. 16:32 Pravda pravda. Jsou ještě ke všemu škaredí, zapáchají a nemají vůbec žádné vzdělání. Kdežto my chytří se vyznačujeme tím, že jsme teplí, máme titl. Mgr,máme rádi pana ing Kalouska, chodíme se klanět k hrobu Václava Havla a volíme pana knížete Schwarcenberga.

   Smazat
  7. Milánkové 15:16, a 16:32 a podobní, většině vámi poštívaných komentů podsunujete, co neříkají a místo argumentace vůči názoru, kritizujete autora komentu, aniž byste ho znali, přičtete mu klidně jakýkoli hřích světa. To nesvědčí o ničem jiném, než o apriorní zášti vůči všem, kteří nevidí svět vašima očima, co nejhůř, rozpoznali úpadek, stinné stránky systému a jejich nositele také, na zbožněném západu. Proč ty kecy o nenávisti, proč ne věcné zhodnocení rizik, hrozeb, jejich příčin, jedno kde leží? Hledání východisek místo štvaní. Nevíte, komu nahráváte, komuže se to hodí? Duchovní nádeníčci.

   Smazat
  8. 13,40
   Ty jsi blbeček. Dneska už se války nevyhlašují. Pro jistotu se ani nečeká na nějaké požehnání OSN. Prostě nepohodlného z něčeho obviním a v nestřeženém okamžiku ho praštím po hlavě. Jestli si představuješ, že Amerika předloží neprůstřelné důkazy, vznese obvinění a vyhlásí válku, jsi ještě větší blb, než jsme doufali.
   Husajnovi prošlo kde co. Od nasazení chemických zbraní proti vlastní opozici, až po napadení Kuvajtu. Pak ale začal skutečně zlobit. Rozhodl se, že bude ropu prodávat i za jinou měnu, než petrodolar. A to ho stálo kejhák stejně, jako později Kaddáfího.
   Oba jmenovaní byli zkurvysyni. Ale "naši" zkurvysyni. Dokud "jenom" podporovali terorismus, dusili vlastní lidi chemií, popravovali a mučili své politické odpůrce, všechno bylo OK. Jenom co udělali pokus o odpoutání od zkurveného dolaru, byla po nich veta. A troubili světlonoši dopředu, že začnou v Libyi, nebo Iráku budovat demokracii? Velký hovno! Ráno jsme si zapnuli rádio a tam nám řekli, že první bomby před hodinami už dopadly.
   Kdyby Rusové neměli jaderný arzenál, už by tam amíci dávno budovali demokracii ala Libye.

   Smazat
  9. PS
   Zapomněl jsem dodat, že jako jeden z důvodů protiruské nenávisti může být ono zmíněné odpoutání od dolaru. Rusové intenzivně makají na nových trubkách do Číny. Až je budou mít hotové, bude jimi protékat značná část ropy a plynu. Silně pochybuji, že se bude obchodovat v dolarech. Přitom vázanost drtivé většiny obchodů s těmito komoditami na dolar je to poslední, co tuhle měnu ještě drží nad vodou.

   Smazat
  10. Hricáku, ty jsi ale kus idiota. To je ostatně také důvod proč máš holou prdel.
   O "Dvouhlavém zlatém orlu", který má Putin slavnostně vypustit každou chvíli a kterým má definitivně zničit dolar tu a na jiných konspiračních sračkostránkách blekotáte už nejmíň 6 let. A realita? "Překvapivě" hovno. To samé blekotáte o Číně až vrhne na trh US dluhopisy.

   Podívej se ty blbe co jste blekotali už před 11 lety, ty idiote!
   http://www.zvedavec.org/komentare/2006/01/1483-iranska-ropna-burza-hrozi.htm
   Furt ty samé debility znova a znova a pořád dokola.
   Irán ty idiote začal obchodovat v eurech a co se stalo? Vůbec nic ty blbe. Nikdo na něj nezaútočil, dolar naopak od té doby posílil a Irán už je dávno zpět u dolaru.

   Nediv se že máš holý zadek a celý život třeš bídu s nouzí, když věříš takovým kokotinám. Je to jen tvoje vina.

   Smazat
  11. 19:34
   Vsadis se za hodnotu svych slov nebo jen prazdne zvanis?
   Rikas jak jsi uspesny, tak se pojd vsadit o milion
   Pokud ne tak jsi lhar
   Horni Dolni

   Smazat
  12. 19:34 to je to vaše hloupé uvažování: „… který má Putin… definitivně zničit dolar... “ Ruská federace nehodlá ničit dolar, protože její politici nejsou tak blbí, aby rozkolísávali svět, když jako ekonomika závislá na exportu surovin i dovozu techniky a technologií, by na tom tratili. Prostřednictvím vlastní měny chtějí obchodovat výhradně proto, že se nikdo jiný nepřiživí, stejně tak Číňané. Jistě, dolarovci budou tratit. Proto také ty velmocenské hrátky, na které ty doplácíš taky. Až třeba po ty bomby. Příliš složité, mozky vymyté, že?
   Vašimi argumenty jsou: „kus idiota, sračkostránkách blekotáte, lekotáte, hovno, ty blbe, blekotali, ty idiote! samé debility, ty blbe, holý zadek, kokotinám, třeš bídu s nouzí…“ Dětino nezralý. K té bídě a nouzi:
   Nevím jak pan Hricák, ale můj životní standard nejspíš nedosahujete. To co umíte, jak dalece jste schopni myslet, na vzdělanost, tvořivost nebo korektní a úspěšné podnikání nevypadá. Mezi své spolupracovnice/ky, po zhodnocení toho co jste napsal, bych vás ani v nouzi nevzal. Ostatně, oni by o vás nestáli taky. Tak se zamyslete.

   Smazat
  13. 19:34 Ty jsi prostě vypatlanec. Naprosto na tebe sedí diagnóza.

   Smazat
  14. 22:51

   Vy, konspirační idioti, byste se měli domluvit na jedné verzi těch vašich blábolů. Překřikujete se navzájem, jeden popíráte druhého, i sami sebe. Jak se vám to zrovna hodí.
   http://www.novarepublika.cz/2014/06/je-to-dnes-velka-moda-kdo-nepliva-po.html
   Se svou úžasnou firmou. existující ve světě snů a fantazií, jdi do prdele.

   Smazat
  15. 23:59 nevím proč bych se domlouval na koordinaci svého názoru, nejsem součástí žádného klanu, ne jak se mi hodí, ne jak se komu hodí, ale jak tomu rozumím, tak argumentuju. Sprostě napadat oponenty, podsouvat jim falešnou motivaci, nemám zapotřebí. Kompenzovat si mindráky příslušností k co nejsilnějšímu klanu, v jeho službách, taky ne. Všimněte si sebe.

   Smazat
  16. Opět jsi idiotem ty 19,34 !

   Írán obchoduje v eurech? Pak to vysvětluje názorový obrat Američanů na Írán. Obama zrušil sankce a začal mluvit o Íránu, jako o spřátelené zemi. V posledních měsících americké špičky otočily a výrazně změnily rétoriku. Čím to asi může být?

   Smazat
  17. PS
   ještě jsem zapomněl dodat. Na přelomu 60 a 70 tých let amíci prošustrovali za války ve Vietnamu většinu svého, i ukradeného zlata. Pak přišli s oním "geniálním" nápadem dolaru, co by rezervní světové měny. A tak vzniknul onen petrodolar. Všichni, kdo nechtějí mít problém, musejí svou měnu vyměnit za dolary, s těmi zaplatit u třetích zemí za zboží, nebo suroviny. Třetí země pak dolary vymění za svou měnu a tou zaplatí svým zaměstnancům. Říká se tomu tuším umělé zvyšování poptávky.
   Kde by asi skončil dolar, potažmo americká, bublině podobná ekonomika, kdyby se většina obchodníků domluvila a platili by si v národních měnách? Proč nemůžeme Rusům zaplatit v rublech?

   Smazat
 6. Než aby vznikla občanská válka v USA,ke které není daleko,tak raději rozpoutají válku proti Rusku.Mobilizace,nahnat mnoho lidí do zbraně,znemožní válku doma a to nastane.Cokoliv pozitivního prosadit Trumpem je znemožněno,místo toho,aby voliči vyházeli válečné kongresmani,senátoři,tak klesá popularita Trumpovi,co nevěští opravdu nic dobrého.Řeknu to i jinam,jsou miliardáři,obrmiliardáři,ale dolary v bankách jsou rozpůjčovány státům,které toho moc nesplácejí,proto je ten váleční ryk.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trumpovi popularita neklesa
   V Americe uz obcanska valka je
   Neplytvej slovy
   Horni Dolni

   Smazat
  2. Letošní schodek USSA je 702 miliard papírků s kačerem Donaldem.Účet platí spojenci a EU.Až poteče USSA hoooodně do bot, nastane přesně to, co uvádí 15.07!A už jim teče slušně!

   Smazat
 7. Na youtube lze najít mnoho videí, které předvádějí geniální propagandu především dovnitř Ruska. Pozvou nějaké idiotské Američany, Ukrajince, Poláky a Němce a nechají je hovořit. Tady je jedna diskuze, ve které dominuje hlupák z USA
  https://www.youtube.com/watch?v=zYsD5cMqrXI
  Věřím, že nic účinnějšího ve prospěch Ruska by nebyl vymyslet nejkovanější ruský manipulátor.

  Ruské diskuzní pořady ukazují, že si dovolí diskutovat otázky a zvát k diskuzím lidi, kteří jsou například v ČT a ČRo zcela nepřípustní, protože by náš režim byl do roka rozvrácen a vznikla by občanská válka.

  OdpovědětSmazat
 8. Je to naprosto jasné!Putin je FANTOMAS!Umí a zná naprosto vše!

  Vstříc brzké jaderné válce!Tak i to přeji všem já Herman-SATAN,dříve katolický kněz,nyní Žid!

  OdpovědětSmazat
 9. 13:40
  Tak iDěs a Novinky? Děláš tady ze sebe čím dál většího blba, Jando.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahoj pičusi. To byl příklad z opačné strany informačního spektra, z minstreamu. Samozřejmě nečekám že bys to tvou rudou dutou makovicí pochopil.

   Jo a abych nezapomněl, bude válka! Utíkej se schovat do sklepa, debile!

   Smazat
  2. 16:27
   Tady je něco pro tebe, kašpárku, ale nevztekej se, praskne ti žilka. Pobav se, Jandoputno.

   https://www.youtube.com/watch?v=zYsD5cMqrXI

   Smazat
 10. Já byl v Praze na konci září 2016 na mítingu na podporu Trumpa "Trump for president" na Staroměstském náměstí. Já jsem tedy ovlivńoval americké voly, bylo nás tam asi 100, tak proč o mě nikdo nepíše? To se mě osobně dotýká, že mě NYT a CNN přehlížejí.

  OdpovědětSmazat
 11. I kdyby bylo pravdou, že Rusové do amerických voleb zasahovali. Jak? Tím, že zveřejnili soukromé e maily Clintonové? A neměla by být zejména ona bez poskvrny? Každý politik ucházející se o veřejnou funkci, nota bene placenou z peněz svých voličů, by měl být křišťálově čistý.
  Připadá mi to celé absurdní. Podle této logiky zloději a vrazi nesedí v kriminálech proto, že loupili a vraždili, ale proto, že je chytili. A nad tím se zatím snad nikdo nepozastavil. Všichni se přou o to, kdo Clintonové lumpárny vynesl na světlo boží. Nikdo, krom možná ovlivněných voličů, se nezabýval samotnými lumpárnami.

  OdpovědětSmazat
 12. From nick honolulu to dr. Ivan David & Vaclav Dvorak.

  Jak v Jizni Africe, tak v Americe, az do roku 1994 jsem
  odebiral veskery tisk pro ceskou emigraci ! Nejen casopisy, noviny, ale i knihy, ktere napsali Cesi roztrouseni po svete.

  Tento tisk vychazel v zemich oblibenych u emigrace. (Canada, Amerika, Australie, Chile, Zap. Nemecko, atd. atd.

  Nejlepsi z veskerych mediich byl casopis "NASINEC" !
  Mel nejschopneji lidi, byl nejvice populatni a mel umelce ceskeho jazyka. Skvele lide !

  Lide kteri tento casopis vedli se po padu Rhodesie prestehovali do Ceska a vy je tam mate !
  Oni napsali, ze ziji , cituji: "V rektalnim vybezku fridlandskeho kraje, coz ja nevim kde t.j., ale asi to bude LIBEREC.. (Nikdy jsem tam nebyl.)

  Boerove jim vzkazuji, aby se hlasili do sluzby a psali Cechum to, co v Africe zazili a pripravili je na invazi.
  Budete tam mit VALKU pane Dvorak a vase vlada na to neni pripravena a obyvatele take ne.

  Myslim si, ze se prihlasi, kdyz budou vedet, ze jsou hledani pod heslem - NASINEC.

  (Casopis vychazel z Germistonu a ja zil na Hillbrow v Johannesburgu, proto jsem tyto umelce pera, nikdy nepoznal osobne. Do Jizni Afriky immigrovalo 25 000 lidi z CSSR v letech 68-69 ! V Africe se vsak rozjeli kazdy nekam jinam. NASINC, vsak byl znamy vsude.)

  Cisla Invaze do Evropy jsou zarazejici a Cesko se neubrani !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu, Nicku, pokud nevypadneme za včasu z toho zprofanovaného spolku zvaného EU je s námi konec. Proto volím SPD, jako poslední naději.

   Smazat
  2. 20:07
   Politicka strana to nevytrhne
   Horni Dolni

   Smazat
 13. Proti Ruska hysterie u nas existuje a je ji plno v officialnich mediich !
  Atrocitni hnusna hysterie, proti nasemu oblibenemu presidentovi Trumpovi je vsak vetsi.

  Nikdo z nas to nebere vazne. Media tolikrat lhala, ze kdyby ted rikala omylem pravdu, tak jim nikdo nebude verit.
  Chceme s Ruskem mir ! Valka je nemyslitelna, rekl nas president Trump a my verime jemu a ne mediim.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jde o to ze demokratove a nevertrumpove jsou antirusti rasiste
   A mrzi me ze je za to uz Republikani nenapadli
   Horni Dolni

   Smazat
 14. Omyl, do války je tlačena Evropa - s Ruskem a Čínou, Amerika sama vést válku nikdy nebude - na to má jiný blbce.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.