Reklama

.

.

pátek 14. července 2017

Drahoš, ještě horší, než jsme si mysleli

Jan Žižka 
14.7.2017  Literárky
To mne napadlo po přečtení článku na stránkách „Novinky“. Drahoš se ihned postavil proti možnému referendu o setrvání v EU či NATO, a dokonce, a to je obzvlášť disgustující, vyjádřil nepřímo pochopení pro zločiny, kterých se dopustila skupina vrahů kolem Mašínů (čtěte ZDE).

Jen morálně slabý člověk, či všeho schopný kariérista může hájit zločiny takového kalibru.

Floskule o tom, že by jako prezident zemi sjednocoval, jen dokresluje to, že pravděpodobně vůbec nemá tušení, co by jako prezident měl dělat. (Je ale jisté, že je schopen udělat cokoli, aby dosáhl svého.)

Co to vlastně znamená zemi sjednocovat? Tuto zemi nerozdělují ani tak politici – je přeci logické, že co strana, to jiný cíl, ale především většina českých médií, která lže a špiní vše a všechny, kteří nehrají podle karet rozdaných nadnárodními aliancemi a některými zahraničními ambasádami. Lže se o směřování naší země na „východ“, zamlčují se zločiny amerických (i jiných) vojsk v Iráku a Afgánistánu. Blouzní se o nebezpečí, které přijde z „východu“ - nejlépe se Zemanem a Babišem. Česká média, stejně jako před 89 nepřipustí objektivní debatu o situaci, ve které se nachází Česká republika a EU. Nepřipustí debatu o zločinech, které páchají velmoci. Do televize a jiných sdělovacích prostředků jsou zváni stále titíž „prověření“ lidé, kteří se pravdivého výroku vyvarují. Proto budeme v televizi neustále dokola poslouchat výroky Kalouska, Zaorálka a Hermana (které obvykle naprosto postrádají nejen pravdivý základ a i elementární smysl) ale nedočkáme se například komentářů J. Kellera nebo Jana Hofmana, Terezy Spencerové, I. Švihlíkové či jiných, opravdu erudovaných, kteří by měli co říci. To společnost frustruje a rozděluje. Lži médií a zaprodanost novinářů.

Do tohoto prostředí by se asi J. Drahoš se svou filosofií hodil. Jenže ČR nepotřebuje za prezidenta dalšího poskoka a elitáře, a myslím, že ho ani mít nebude. Ale bude zde naštěstí prezident, který bude volen běžnými lidmi.

(Ale abych byl k médiím objektivní – jsou i noviny, obyčejně internetové, které si ještě dovolí otisknout pravdivé informace.)

43 komentářů :

 1. Ma hloupe jmeno, Drahos
  Ony vubec jmena koncici os, genitivy, pridavna jmena jsou divna

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslíte jako "kvakoš", "hraboš", "listonoš" nebo staročeské křestní Plkoš?

   Vymazat
  2. Především jsem myslil KOLABOROŠ, VLEZDOAMERICKEPRDELOŠ, VRAHYOBDIVOŠ ... adt.

   Vymazat
  3. "Pátá kolona"- označuje buď sympatizanty s nepřítelem ve vlastní zemi, nebo své spojence na cizím území...

   Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/195116-existovala-pata-kolona-slova-fasistickeho-generala-vesla-do-dejin/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

   Vymazat
 2. i hovno u cesty má opodstatnění,ale tahle kreatura ani OMYLEM!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Já si myslím, že soudruh Drahoš sjednocuje národ, všechny proti sobě. Už jenom denegerát typu Kalouska může být sním.

  OdpovědětVymazat
 4. Drahoš. "Inteligentní" blbec. Jinak, prachy jsou prachy.
  A o ty, ti "vědci", vždy škemrali.

  OdpovědětVymazat
 5. Opakuje se situace z minulých prezidentských voleb. Stejně jako tenkrát lumpenkavárna vytahuje neakceptovatelné kandidáty jako zajíce z klobouku a dělá jim reklamu jako na Vizír. Nakonec to bude opět volba menšího zla jako byla mezi Zemanem a Šláfenbergem s čírem, poskokem Kraďouse. Tenhle profesůrek se svým postojem k lidem a skutečné demokracii u mne rovnou vyloučil.

  OdpovědětVymazat
 6. Vladimír Suchý14. července 2017 12:48

  Kandidát na protektorátního prezidenta řekl toto:
  Máš-li odbojovou skupinu, můžeš zastřelit člověka a vzít mu peníze, abys měl prostředky na odbojovou činnost. A můžeš zastřelit policajty, aby sis obstaral zbraně. Jasné a stručné. Jen pro upřesnění: nyní je již čtvrtý odboj.

  OdpovědětVymazat
 7. Tak pan Drahoš byl ve funkci Akademie věd. Prestižního útvaru, kde se dělá solidní věda a jsou vidět výsledky. Nevzpomínám si ale, že bych v souvislosti se jménem Jan Žižka slyšel nebo četl něco o zásadním vědeckém či společenském přínosu lidstvu. Naopak. Ten pán píše jen samé sračky, abych byl objektivní. Další příklad nuly, která chce mistrovat ty, na které vzdělanostně a významově prostě nemá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to 12:58
   prosil bych vysvětlit funkci Akademii věd a pak já nikdy neslyšel o zásadním věděckém a společenském přínosu lidstva, které dle vás měl mít pan soudruh Drahoš.

   Vymazat
  2. Chybí vám vzdělání , za to Jan Žižka nemůže !!!!

   Vymazat
  3. Akademie věd ČSR je pokračovatelem Akademie věd ČSSR a vznikla za dob komančů z nařízení a podle vzoru SSSR!A jak se to parazitování zalíbilo tzv.akademikům to parazitování na celé společnosti.Proto si ten bolševický výdobytek převedli do současného mentálního kapitalizmu!Stejně tak si komedianti ponechali komediantský výdobytek-dotace na kultůru!Kde to jinde ve světě mají?Snad je v KLDR!!!!!Takže vůdce Drahosch byl jen velkým parazitem!

   Čest vaší práci čeští otroci v kolonii nazývané ČR přeje bývalý katolický kněz SATAN Herman s celou fašotlupou KDU-ČSL a jejím židovedením!

   Vymazat
  4. Pro (20:48)
   Plácáte nesmysly. ČSAV vznikla jako logické zastřešení tří velkých a několika menších vědeckých organizací, institucí a ústavů. ČSAV nevznikla na zelené louce, kořeny Královské české společnosti nauk sahají do r. 1769, Česká akademie věd a umění měla za sebou přes 60 let činnosti, dalšími subjekty byla Masarykova akademie práce, Orientální ústav, přírodovědecké ústavy, později se přidala Slovenská akademie věd a Čs. akademie zemědělských věd. K zakládajícím členům ČSAV patřil mj. orientalista Bedřich Hrozný.
   KR

   Vymazat
 8. Tento pán lže od samého začátku. Jeho prohlášení: chci být prezidentem pro všechny lidi. Pak prohlásí, kdybych musel volit komunisty do vlády, tak to neudělám. Tomu se u nás říká, seru si do huby.

  OdpovědětVymazat
 9. Copak stávající prezident tuto zemi sjednocuje?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemůžete nikdy sjednotit oheň a vodu, nejsme v po-hádce. Stačí nenávist sparťanů a slávistů.
   V.J.Horák

   Vymazat
  2. Nynější prezident sjednocuje vlastence proti pitomcům a vlastizrádcům.

   Vymazat
  3. Co máte pořád s tou MANTROU "sjednocovat, sjednocovat, sjednocovat"? Když přišel Ježíš, řekl úžasnou věc (Lukáš 12:51): "A což se domníváte, že bych přišel pokoj dáti na zemi? Nikoli, pravím vám, ale rozdělení." Když někdo dělá něco dobrého, vždy se lidé rozdělí na ty, kdo mu pomáhají a ty, kdo jsou proti.

   Vymazat
 10. Každý prezident rozděloval a i do budoucna bude rozdělovat občany této země. Už z podstaty věci, 100 lidí, sto názorů. Takže vykládat, že někdo chce být sjednotitel a prezident všech občanů je nejen logický ale hlavně praktický nesmysl.No a pokud někdo vykládá, že je to právě on,neodporujte mu, bláznům se nemá odporovat protože pak jsou nebezpeční.

  OdpovědětVymazat
 11. Nelze být zajedno na jedné straně pracháči kolaboranti vlastizrádci tam patří drahoš a na druhé straně obyčejní lidé a vlastenci.

  OdpovědětVymazat
 12. Tento napomádovaný panák, kterého ještě nedávno skoro nikdo neznal chce být presidentem všech ? Cha cha cha, za mě tedy určitě ne NE !!!

  OdpovědětVymazat
 13. Tento parazit lidské společnosti nemá ani základní morální zábrany. Celý život jen natahoval ruce a drancoval státní rozpočet. Nic za to však neodevzdal. Charakterové vlastnosti se možná dají srovnat s Kiskou, ovšem celá pravda o tom, čím se řídí v mezilidských vztazích a jakou má prioritu hodnot lze jen stěží odhadnout.
  Jelikož je však bílým koněm zločinců jako jsou Bohuš a jeho parta, hajnej z Vorlíku a jeho pytlák nebo modré straky či černoprdelníků, jež jsou úhlavními nepřáteli Českého národa, je nabíledni počítat s ním, jako se jmenovanou zločineckou partou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víte o Jiřím Drahošovi starou belu a plivete na něho a lžete. Jako vědec s řadou patentovaných vynálezů udělal pro tuto republiku s velkou pravděpodobností více než Vy a vychoval řadu absolventů VŠ. Kdyby byl nula, nepracoval by v zahraničí a akademici by si jej nezvolili do čela AV ČR.
   To, že Vám není politicky po chuti (ani mně; je to kůň ze stejné stáje jako byl J. Švejnar), ještě neznamená, že o něm můžete lhát, vymýšlet si o něm, pomlouvat jej. V konečném důsledku shazujete toho kandidáta, jehož Jste příznivcem, protože takové arogantní, lživé hovado parazitující na svobodě anonymních diskusí mít mezi příznivci sotva koho potěší.
   KR

   Vymazat
  2. 2:51
   Už ses uklidnil?

   Tak ještě jednou:
   Je to hovado a parchant! Už jenom proto, že si od samého začátku sere do huby!
   Ten duševní mrzák je opět jen a jen další loutka zaprodaného establishmentu. I kdyby vymyslel milióny patentů, tak za to, co dnes zvrací, si ho v životě nebudu vážit.
   A měl smrdět tam, kde byl (jak tvrdíš) prospěšný. Je to kariérista a hovado. jemu, ani vekslákovi, rozhodně hlas nedám.
   A včil spusť, jen dej bacha, aby ti nepraskla žilka v hlavě...
   J.C.

   Vymazat
  3. Pro J. C.
   Jste intelektuální a mravní ubožák. Kvůli tomu, že Vám někdo politicky nesedí, tak jej urážíte a znevažujete i jeho civilní práci. Kvůli tomu, že si o J. Drahošovi jako politikovi nemyslím nic pozitivního, ještě nemám pražádný důvod jej urážet a vymýšlet si, že celý život drancoval státní rozpočet a nic za to neodevzdal. Inteligentní a morální člověk, který není hříčkou svých emocí, dovede odlišit jednotlivé stránky života a konání jedince. J. Drahoše nebudu volit, rovněž nemám dobré mínění o politické roli, na níž se dal, určitě to odráží i jeho morální profil, když se někdo dá do služeb nějaké pokrytecké lobby, ale není žádný důvod pomlouvat jeho civilní práci.
   Vaše "kritika" Drahoše hovoří především o Vaší ubohosti, neobjektivitě, zaslepenosti. Je tragédií pro každého slušného, férového politika, pokud má mezi svými příznivci takové duševní kreatury, jako Jste Vy, protože to odrazuje každého seriozního člověka, který není fanatik. Čím se lišíte od Drahoše, když jsou Vám fakta ukradena a podle jedné stránky hodnotíte celek. Právě toho se dopouští i on a Vy jej kvůli tomu napadáte. Takže ve skutečnosti Vaše sprostosti, které směřujete na něho, míříte i na sebe. Patrně proto, že Jste z čehosi frustrován, že možná v podvědomí cítíte nějakou nespokojenost sám se sebou, že máte nějaký mindrák sám ze sebe. Pokud se Vám toto nezdá, tak se nestyďte a dejte přečíst svůj příspěvek o tom, co J. Drahošovi vyčítáte, svým přátelům a ptejte se jich, zda z pracovních výsledků lze usuzovat i na politické přesvědčení a charakterové vlastnosti. A nezapomeňte se jich také zeptat, zda je demokratické někoho vylučovat z politického života jen proto, že je jiného politického názoru, než Vy ("měl smrdět tam,....").
   Víte, z takové duševní chátry, jako Jste Vy, se rekrutovali Hitlerovi pohůnci, stalinisté, gauneři OAS, červenoknížkoví maoisté, normalizátoři a dnes islamisté.
   KR

   P. S.
   Ohledně žilek Jste mimo, silná slova jsem volil proto, že jiná si při své hlouposti a mravní bídě nezasloužíte. Pokud mne někdo nadzvedne, tak jsou to pořádní gauneři s celospolečenským dosahem a nikoli šašci jako Vy, kteří jen zasmradí zdejší diskusi.

   Vymazat
 14. Je to havloid vítající negroušky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A nejen to, poslal by všechny důchodce povinně do práce a omezil nebo zrušil už tak mizerné důchody.Kreatura typu Macaron a Frau Makrellen!Ten by byl schopný prosadit i odškodnění Sudeťáků, zrušení Benešových dekretů a zařadil by ČR(nikoliv Czéchii) do IV.říše.

   Vymazat
 15. Už i jméno cosi napovídá.Za Nečase nastal opravdu nečas až slota.Drahoš by nás přijít draho protože vše naznačuje tomu,že je to politický analfabet.

  OdpovědětVymazat
 16. Pan Drahoš patří mezi ony elity národa, které dosáhly maximum. Vydrancovaly státní rozpočet a veškeré vědecké počiny vyvezly do zahraničí, kde jsou taky licencovány. Bohužel, my všichni jsme to financovali a máme z toho hovno. To snad byl lepší ten jelimán Havel.

  OdpovědětVymazat
 17. Drahoš spolu s Kolářem jsou hlavními favority pražské kavárny(pestrá směs rádoby intelektuálů),sluníček(od vysokých škol po divadla),politických neziskovek a vůbec těchco se dosti úspěšně snaží ovládnout celý svět pomocí svých peněz,především právě přes ty tři výše uvedené veliké skupiny našich obyvatel.Jsou podporovány navíc většinou vlád EU a elitami řídící USA a tvrdě tlačící na amerického prezidenta.Podpora se projevuje jednak financemi a jednak mediálními útoky na protikandidáty,respektive nejsilnějšího kandidáta.Financí pro PR agentury bude jistě také velmi mnoho.
  Takže přes neuvěřitelně špatné názory Drahoše na funkci prezidenta jako kladeče věnců a druhého hlasu(stejného) vlády,nikoliv oponenta a stavitele zrcadel,člověka vždy souhlasícího s Bruselem se vším,nikdy neoponujícímu,člověka,který vždy přesně ví s kým jednat a s kým ne (ostatně na to dostane dostatek informací z Bruselu a od např.Sorošových neziskovek či vysokých škol),tak přesto díky našim pisálkům,redaktorům a penězům,bude velmi těžké jej ve volbách porazit.
  A tak uvidíme jestli náš národ podlehne takovému pozlátku a pak podlehne třeba i imigrantům nebo se ještě vzchopí a udrží naději pro naše děti ještě alespoň do voleb v roce 2023. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 18. Nehodlám nadávat panu Drahošovi.Uvědomte si,co je
  to za člověka.Jako každý,kdo se stal akademikem,
  je pro normální život nevhodný.Zrovna tak nelze
  takového člověka aplikovat do vysoké funkce.Já mu
  neberu,že je inteligentní,možná,že je ve svém oboru
  špičkou,ale jeho představa o činnosti prezidenta
  je směšná.Podle něho to znamená přikyvovat svým
  stoupencům,podporovat likvidaci národa a chodit
  klást věnce k pomníku a hrobu ožraly,který rozbil
  stát pro své majetkové touhy.To je podle tohoto
  kandidáta práce prezidenta.K tomu ještě klanění
  před Bruselí a Berlínem a nahnat sem miliony
  muslimů.Pokud schvaluje vraždy Mašínů,klidně bych
  přivítal,kdyby se to stalo i jemu.Tím nevyzývám
  k nějaké vraždě.Už tak jsem v pozornosti toho
  prapodivného Romancevovátýmu.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=ekj6lyt67Gc

   Vymazat
 19. Drahoše ne! Už toho o sobě stihl prozradit dost, abychom věděli!
  Ten, i kdyby svou funkci vykonával úplně zdarma, přišel by nás sakra draho.

  OdpovědětVymazat
 20. Ten důchodce Drahosch je odporná vlastizrádná kreatura,vlastizradu spáchal již tou svojí vítačskou peticí a pokračuje ve vlastizrádném jednání každodenně!

  Bývalý katolický kněz Herman,nyní Žid.

  OdpovědětVymazat
 21. Tato figurka nastrčená TOP09 a pražskou teplárnou, je nevolitelná ze tří důvodů:
  1. Bývalý člen KSČ
  2. Nesouhlasí s všenárodním referendem
  3. Podepsal jakousi proimigrantskou petici akademiků.
  Čau.

  OdpovědětVymazat
 22. No a co byste chtěli od molekulárního "vědátvora"? Proč myslíte, že jej kandidují oligarchové na prezidenta? Protože přece na post prezidenta potřebují sice znalého vědce, ale politického pablba. A kdo se pak hodí na tuto funkci lépe, než princ Drahoš z Politoprdletic?
  Jinak referendum o vystoupení z NATO považuji za jediný racionální krok, ale pochybuji, že máme pročeskou vládu, která by se dopustila zrady na svých chlebodárcích z JUESEJ. Proč bychom se nemohli připojit k Rakousku, Finsku, Švédsku, Švýcarsku... a být neutrálním státem. Jaký zájem máme my Češi na zabíjení lidí jiných národů či jiného náboženství. Proč se má český národ vracet do nějakého křesťanského středověku? Jest-li se Amíci a náckové cítí povolání vraždit lidi po celém světě, kde to potřebuje jejich byznys a duševní představa božském poslání likvidovat lidi, kteří holdují pravdě, tak tuto představu bychom neměli, my, národ, Husův a Masarykův tak lehkomyslně, jak činí česká vláda, sdílet.
  JSEM PRO REFERENDUM O NEUTRALITĚ ČR!

  OdpovědětVymazat
 23. Do pekla s ním !!!! s touto kreaturou vyvraždíte tuto zem !!!

  OdpovědětVymazat
 24. Co je toto za stránky? Zase soubor pomluv a slintů. Většina diskuze je ubohá a hlavně nepravdivá.
  Petr

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petře, to jsou názory čtenářů, kteří mají svůj mozek a používají ho. Dejte příklad pomluvy či lži. Jsme zvědav, zdali to zvládnete. Leo

   Vymazat
 25. Odpovědi
  1. Ale, ale, dokonce k nám v noci v 0:50 zavítal i Želé Spejbl Drahoš osobně.

   Vymazat