Reklama

.

.

úterý 4. července 2017

Důvěra v M. Zemana vzrostla

Jiří Paroubek  
4.7.2017  VašeVěc
 

Podle včera zveřejněného průzkumu agentury CVVM se velmi výrazně zvýšila oproti předchozímu měření důvěra v prezidenta Miloše Zemana, a to z 41 % na 48 %. Je dobré si také připomenout, že 41 % důvěry, které Zeman získal mezi respondenty v květnu, byl téměř závratný pokles důvěry oproti dubnu, kdy měl důvěru 55 % občanů. Tedy v době vládní krize přišel Zeman o 14 % bodů důvěry veřejnosti.


Pokud si M. Zeman bude hlídat svá vystoupení na veřejnosti, nebude se pouštět do kontroverzních kroků, tak, jako v průběhu květnové vládní krize, může se důvěra v něj ještě dále zvyšovat. A to je dobrý signál pro něj před prezidentskou volbou konanou počátkem příštího roku. Dokonce i vláda, která, jak se zdálo v květnu, při její důvěře pouhých 23 %, mlela z posledního, si zlepšila svou pozici na 26 %. Není to žádný zázrak, ale je to změna trendu po odchodu stále velmi populárního ministra financí z vlády. A to je pro ČSSD dobrý signál. Změny podpory veřejnosti u dalších institucí jsme se příliš nedočkali, neboť k posunům dochází pouze směrem nahoru i dolu v rámci statistické chyby. Pro zajímavost sněmovně v červnu důvěřovalo 23 % občanů a senátu, tedy horní komoře parlamentu, 30 %. Tak jako obvykle, nejvyšší důvěře obyvatel se i v červnu mohli těšit starostové a obecní zastupitelstva, jimž důvěřovalo 61 %, respektive 60 % občanů. Úroveň důvěry v hejtmany a krajská zastupitelstva byla na 42 % a 44 %. Pozitivním pro vládní strany je také to, že klesl oproti květnu podíl lidí nespokojených s politickou situací v zemi z 67 % na 59 %.

37 komentářů :

 1. Ti ostatní pajácové na Zemana nemají a lid Český Zemana opět zvolí na hrad. Tož tak!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufám že máte pravdu ale moc bych za to nedal že ta banda sluníčkářů, heeerců, heeereček a kavárníkú spíská něco podlého.

   Vymazat
  2. Doufám, že oba máte pravdu a M. Zeman oproti vítačům suverénně vyhraje. Avšak média ovládaná Němci a Rakušany, neboli souvěrci Černokopcovitého huhňavého, se budou v Lucifera obracet. Možná že pod taktovkou halíkovitých i kocábovitých.

   Vymazat
  3. Zeman zklamal mnoho svých bývalých voličů výkonem své funkce,útoky na ČSSD a urážkami a ponižováním Sobotky ztratil mnoho příznivců ČSSD a voliči Babiše je stěží nahradí.Znovuzvolení považuji proto za nejisté, také s ohledem na viditelně se zhoršující zdravotní stav, nejen fyzicky, ale i mentálně..

   Vymazat
  4. 17:31 ... mentálně. Vám se ovšem asi zhoršit nemůže. Dálkový , fundovaný diagnostiku,že?

   Vymazat
 2. Drahos, s tak blbym jmenem nemuze vyhrat ani mezi blbymi cechy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ten Horáček je pěkně namyšlený grázl,
   kdyby nebyl Zeman presidentem, tak by se naše vlast už stala německou kolonií i s uprchlíky, proboho jen nevolte ty líbívé sluníčkářské šmejdy...

   Vymazat
  2. 1:26 - hele, možná prof. Drahoše nebudou volit blbí Češi, ale snad mu budou stačit hlasy od těch chytrých, uvidíme. Nechme se překvapit.

   Vymazat
  3. Drahoš? Jméno by mně až tak nevadilo. Vadí mně jeho "několik vět." 1,více Soroše, 2,více EU, 3,více imigrantů, 4,více NATo a ano základnám a korunu tomu nasadil svým prohlášením: " bratři Mašínové měli pravdu."

   Vymazat
  4. Pan Drahoš nemá obličej dobrého člověka.
   Zmocnil se největší tiskárny v ČR FINIDR,
   kterou založili jiní. Vklad jeho syna Jiřího
   byl jen 10 000.-Kč. Nakonec tento slušný a
   ctihodný pán vytlačil 6 původních společníků
   a zakladatelů firmy a zůstal jen jeho synek.
   Jednoho ze společníků vyštvali z firmy pod
   různými vyhrůžkami a nedali mu nic.
   Na uvedené skutečnosti je dokumentace.

   Vymazat
  5. kdyby nebyl Zeman prezidentem, tak se dávno na Vysočině "upil"; jinak by se nic nezměnilo. Tak přestaňte blbnout.

   Vymazat
 3. vypadfa ze jako strtejda jde z more a voda se rozestoupila . To maji vsichni ti co prchaji a voda se rozestupuje ,obvzlaste tem co nakradli to zlato a ti egyptani je hoonili .Jeste chybi Milousovi na cele ta hvezda zarici

  OdpovědětVymazat
 4. proč maji lidovci tolik společneho z drahoušem no přeci obe je z černoprdelni moravy a obe jsou vatikanske kazatele neviditelna neslišitelna a nehmatatelna z rodu netahlovcu ne žebi předešli hradni slovičkařski eskamoteři byli něco jineho nebo snad dokonce lepčiho

  OdpovědětVymazat
 5. Dle mého názoru jsou tyto průzkumy pouze pro oblnutí občanů. Asi něco jako jedna paní povídala
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Václav přesně tak a navíc dělané v Praze. Zemana opět budu volit.

   Vymazat
  2. dnes mě šokovala zpráva - V Bruselu pojmenovali nějakou vládní budobu po v havlovy...nemám slov
   kdo trochu přemýšlí ví co to bylo za rodinu a ožralu a svini ten havel..
   je mi z toho už špatně !!!!!

   Vymazat
  3. 19:53 - nic si z toho nedělej, mně se zas dělá špatně z toho, když někdo neví, kde se píše "i" a kde "y" ...

   Vymazat
  4. 21:01 Tak to jsi strčte za klobouk a nečtěte to.

   Vymazat
  5. 23:06 - fakt bys měl na tý češtině zamakat, čéče...

   Vymazat
 6. Pane presidente, oni Vas zde pomlouvaji, ze chodite pres more a ze voda se rozestoupila.
  A tim Vas prirovnavaji k Mojzisovi.

  Tak to nebylo, ja jsem to VYSETROVAL (sverdomite) a vim jak se to stalo !

  Mojzis byl UCETNI na dvore faraona Ahmose (18 Dynastie.)
  Nemel vsak vysokou Ekonomickou universitu ! Proto kdyz se vloupal do pokladnice Faraona, ktery byl protiemigracni a zastavoval prave invazi z cerne Afriky, tak misto zlata ukradl radioaktivni pisek OMYLEM, ktery byl ukraden Egyptany od Summeru. Od te doby se tomu rika ARC OF COVENANT ! (Bedna umluvi.)

  Ta bedna drive patrima UFOunum a byla tam kalkulacka, ktera rekla, kdy je skocny priliv a odliv. Takze pri odlivu ucetni Mojzis a jeho kamosi utekli z Egypta.
  (Manko bylo uz tenkrat trestane.)

  Ja bych se o tom nezminoval , ale kdo tu bedna ma, tak vladne svetu !

  Zidum ji ukradli Rimane, Rimanum Germani, Germanum Anglicane a my Americane ji ukradli Anglicanum,
  coz je spravna vec , ale ja u toho Bohuzel nebyl.

  Po intenzivnim patrani jsem zjistil, ze ta bedna je ve sklepe SMITHSONIAN INSTITUTU ve Washingtone D.C.

  Ten Institut shromazduje stare harampadi , tak jako se delavalo v Cesku na vesnici.
  President Trump vubec ani nevi, co tam ma za harampadi ze stareho Egypta.

  Kdyby pri navsteve Bileho domu ve Washingtone se vam podarilo nenapadne navstivit Institut, a premistit bednu do Prahy, tak Praha bude vladnout svetu.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu.
   Tu bednu drží FED,proto řídí všechno přes dolar.Jenom ale přiznáváš,že Amerika je založena na zlodějině a když k tomu má všechny nástroje moci a dokonce i naše pistole,tak si tu moc dobrovolně nedá vzít,zase jen násilím.

   Vymazat
  2. Trump na Zemana hází bobek, honolulu, dnes byl v Polsku u presidenta na návštěvě. Trump na Česko prdí z vysoka, zanech ty svoje trapnè blepty. Trump a Zeman kámoší; my fucking arse, dickhead.

   Vymazat
  3. Honolulu, nemáš docela pravdu. Mojžíš nebyl
   žid, ale Egypťan. Narodil se sestře faraona
   a otec byl neznámý, proto vytvořili tu bajku
   o nálezu dítěte v košíku v řece. Dostal jméno Hosarsiph. Během prvních 40 let se
   vypracoval až na post nejvyššího kněze.
   Nebyl tedy žádný účetní a nekradl zlato.
   Druhých 40 let přežil v exilu u svého tchána
   Jetra, kde teprve dostal jméno Mojžíš, nebo
   Moše - z vody vytažený. Jako 80 letý dostal
   impuls od JHV, aby vyvedl židovský národ z
   Egypta do země zaslíbené. Vykonal příkaz
   Jehovy a vyvedl lid z Egypta. 40- leté
   putování pouští mělo ten smysl, že změnil
   počas dvou generací geny národa a do
   Kanaanu jen ti vyvolení se změněnými geny.
   Tito do dnešní doby šéfují planetě.
   Takže tak - v kostce.

   Vymazat
  4. 13:09 jak se opovažujete odporovat velkému světlonoši honolulu? To je rouhání, svatokrádež. Zde platí dvě pravidla; pravidlo č 1, honolulu má vždy pravdu! Pravidlo č 2, v případě kdy pravdu nemá, platí pravidlo č 1.
   Samozřejmě že máte pravdu vy, je to tak Mojžíš byl Egypťan.

   Vymazat
 7. KDU STAN,ČSL-ještě existuje?,budou podporovat multikulti milovníka Drahoše.

  OdpovědětVymazat
 8. Zeman kope za lid a on to ví. Volby prezidentské jsou opravdu demokratické a mají smysl. Volby do parlamentu jsou jen pláštíkem boje o koryta. Strany nejsou schopny se starat o lid. Jsou, ale schopny se strat sami o sebe a v rámci péče o sebe jsou schopny všeho.

  OdpovědětVymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 10. Pane Paroubku, minimálně 90% voličů ČSSD volila za prezidenta P.M.Zemana. Vy jste měl velmi slušné výsledky a přesto jste odstoupil. .... Nevíme jaké tlaky třeba na Vás byly.... Bohouš nevyhrál de fakto ani jedny volby... To, že se stal premiérem vděčí voličům, kteří volili ČSSD proto, aby se prověřily, případně stoply církevní restituce. Nic nesplnil a dal se s lidovci do vlády. Nikdy se prezidenta ani on ani nikdo z ČSSD nezastal. Pro nikoho nebylo špatné házení vajec na prezidenta, pošlapání a rozstříhání Standarty, za kterou mnozí zemřeli.... Vyvěšování červených trenek byla legrace.. Uctění milionů mrtvých ve válce proti fašismu byl skoro hřích...Podání nepodání demise, podpora ministrú se smyšlenými strýčky a podpora sudeťáků...Svým způsobem vítači migrace, protože nikdy nepůjdou proti diktátu EU...,hlavně Germánie. Který normální volič bude ještě volit ČSSD? Zase budou demokraticky škrtat v kandidátkách?... V dobách, kdy jste vedl stranu Vy, to byla ještě strana, která měla vizi a vedení...

  OdpovědětVymazat
 11. U mě důvěra v presidenta Zemana vzroste na maximum ihned poté, co se objeví v mediích třeba Kocáb s Mádlem, nebo vyzívač neklidu, pan Narcis Bartoška, nebo krásná, chytrá Bára Koloběžka. Tyto výzvy na mě mají dopad ten, že na Hradě je ten nejlepší člověk, jakého si můžeme přát. Pevně věřím, že takto uvažuje většina normálních lidí. Nechat se oblbovat zlodějem Kocábem může snad jen idiot.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je i dost mozne ze je to podobne s utoky na Trumpa

   Vymazat
  2. A vidíte, Bartoška hrál za socialismu ve filmech už od pravěkých lidí, v seriálech, v divadlech, nic mu nechybělo, byl multimilionář už tehdy, když si mohl koupit bydlení po Oldřichu Novém.... Nikdo mu nezáviděl a lidi ho měli vcelku rádi. Dnes mnoho roků parazituje na prezidenství ve Varech. Kdo myslíte, že platí jeho roční apanáž? Kdo myslíte, že platí předvádění tzv.celebrit a jejich pařby? Jsme to my OVČANÉ... Oni se nám pak ještě vysmívají. Ale právě u takového Mádla,Issové a Štěpánové mě to o to víc štve, jak jsme klesli. Prezidenta kritizovali, když veřejně řekl, význam pussy. Když to měl Mádl s Issovou v klipu vedle pana Kundery, tak to všichni brali jako povedenou nadsázku. O velemyslitelce koloběžce Báře matraci snad nemá cenu hovořit...

   Vymazat
  3. 11:14 - v rámci objektivity, on ti pan Kocáb něco ukradl, že ho nazýváš zlodějem?

   Vymazat
  4. 20:24 já to nepsal, vzpomínám ale, že byl u vyprázdnění nějakých fondů. Umělec, moralista

   Vymazat
 12. 8:04... Ta vase nova pistole je momentalne nejlepsi na svete. Vsichni o ni mluvi. Ona prostreli balisticky GEL do hloubky 12 inchu a je supersonicka prvnich 150 metru a hrave slozi jelena na 150 metru.

  Jak policajti, tak vojaci o ni mluvi ! Take se me vyptavaji na Brno ! Ja jim ale zatajil, ze brnenska zbrojovka, ted vyrabi PAPUCE a perniky.

  Vy tuto moznost jak vyniknout nad svetem stejne ZVORETE, jako cely vas prumysl. To proto, ze volite na pozici vlivu oportunisty a vitace, kteri lezou do zadku nepratelum vasi zeme.

  Na stesti je ted zdrave jadro mesta vyhazuje z hospody.
  Ta FK 7.5 CZ jasne dokazala, ze jsou u vas schopni lide, ale ovoce jejich prace je promarneno temi, kteri jsou neschopni.

  Cesi VOLTE ZA PRESIDENTA ZEMANA ! Zvolite-li nejakeho vitace, tak prestanete existovat.

  Pred volbami o Suverenite mluvila pouze pani Bobosikova, ale Zeman ji zastinil hodnotnymi akcemi a je v Americe uznavan jako kamos naseho oblibeneho presidenta Trumpa a my stojima za Trumpem. Globalisty neuznavame.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V Americe 1/3 lidí ani neví kdo je president SS,neblij zde nesmysly o kámošství Trumpa a Zemana, to je pouze fantazie ve tvé senilní hlavě. Pročpak Trump nenavšivil svého "kámoše" když byl v Polsku jen pár km od Prahy. Proc? Protože na Zemana kadí!

   Vymazat
 13. V České republice byly a jsou kvalitní a velmi schopní lidé. Jen jsme nyní kolonií a všechny zisky se od nás přesunují do Německa, Francie a Holandska. ...Co vyzkoumáme prodáme licenci do USA. Mladí mají ve většině totálně vymyté mozky. ...Někteří věří, že co vidí a slyší v televizi nebo rádiu je i pravda. ...
  Pan M.Zeman není bez chyby, ale z toho výběru je jediná možná rozumná volba.

  OdpovědětVymazat
 14. Po prohlídce možných kandidátů jsem se zhrozil,
  co za kreatury se chce stát prezidentem.Zeman je
  přesto,že proti němu mám dlouhou řadu výhrad,i
  nadále to nejlepší,co je mezi kandidáty.I jeho
  eurohujerství bledne před představami ostatních
  "kandidátů",ať je to kterýkoliv z nich.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat