Reklama

.

.

neděle 9. července 2017

E.Basurin: Ozbrojené síly Ukrajiny u Mariupolu odmítají bojovat proti Donbasu


9. 7. 2017   zdroj
Ukrajinští vojáci u Mariupolu nechtějí bojovat, začali střílet munici do vzduchu. Oznámil to zástupce velitele operačního velení DLR Eduard Basurin. "V oblasti vesnice Kremeněvka mužstvo druhého praporu 59. motorizované pěchotní brigády, které vystřídalo jednotky 36. samostatné motorizované pěchotní brigády, vystřeluje munici při plnění bojových úkolů, tak říkajíc "do vzduchu", a také ji zakopává do země nebo topí ve vodojemech", řekl E.Basurin.

Zástupce velitele dodal, že takto ukrajinští vojáci ukázali "svou nechuť bojovat proti obyvatelstvu Donbasu".

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová  

30 komentářů :

 1. Putin by mel zabrat a srovnat Ukrajinu Okrajinu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prodejnej paznechte, kolik ti platí za tohle trolování?

   Vymazat
  2. 8.25 Zase vám Kohnovi zaplatili čůčo? Jste dobrý ŠÁBESGÓJ... když se nalejete jako De(mi)žo(n)... ministrante, nebo šámesi?

   Vymazat
 2. Ono to není taky jen tak masakrovat civilisty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stačí to obrátit proti vypasenýmuPorošenkovi, Arseniovi, a dalším náckům. Ono to stejně tak dopadne. Lidi už tam nic nemaj a viděj jak kynou oligarchové a jsou v bezpečí. Nakonec je pověsej jako Duceho. Kdo by střílel panebože po sousedovi s kterým byl v pohodě celý život? V prvních řadách by měli jít politici - ti, kteří tenhle bordel udělali. A ještě bych tam dodala copatou Tymošenkovou.

   Vymazat
  2. Obávám se, že se mýlíte. Ukrjainci jsou z velké míry zfanatizovaní, a to i ti, kteří Ukrajinci vůbec nejsou - např. Rusíni na Podkarpandě. PO zkušenostech z Jugoslávie vím, že stačí málo a klidně i bratři začnou po sobě střílet. Amíci mají tuhle technologii rozeštvávání lidí a etnických skupin dokonale rozpracovanou. Na Ukrajině se bude ještě dlouho umírat. Žrádlo pro kanonenfuter dodají státy NATO velmi rády. Na zločiny si je užije.

   Vymazat
 3. Toz co zasele C UND Ka za semje tak to prevzale té nemecke paranoici a posleze stejne debilna emericka statna entita toz cemo sa chcete divit....je to jeden ruské svjet a ten scela logicky obnovoje neb nastáva epocha Slovanstva a stem sa holt nedá nic delat a je to tak dobre.........howk

  OdpovědětVymazat
 4. To není nechuť bojovat, to je především projev zbabělosti. Vojáci USA ve Vietnamu jednali stejně. Nově příchozí v boji stříleli mimo nepřítele, vždy tak, aby bylo vidět, že ho nechtějí trefit a doufali, že on udělá to samé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teď je pan vojenský komisař ve snaze získat propagandistickou výhodu a vyhrát informační válku, napráskal Kyjevu a příště už budou opět střílet na civilní cíle. O co vlastně tomu dotyčnému jeho neuváženými výroky jde, aby konflikt nezamrzl nebo je při své snaze hovořit pravdu pouze moc ukecaný a chlubivý?

   Vymazat
  2. No,minulý týden ČT 2 uváděl film USA ČETA.Mimochodem,výjimečně kvalitní film.Tam jste si uvědomil,co je to za hrůzy ,co se dělo a kladeš si otázku:stojí nám to za ty peníze zabíjet lidi a nechat se zabíjet za cizí zájmy?Na Ukrajině. Je to tak,že se zabíjejí vlastní bratři a sestry a nikdo z toho nikdy nic nebude mít,pouze fašisté a západ.Konečně to normálním Ukrajincům dochází,že jsou jako prostředek pro blaho elit!

   Vymazat
  3. 1:18 - opět jedno nepodařené Havlovo vemeno zakdákalo.

   Vymazat
 5. esesáci, co střileli za druhé světové války Židy, dostávali před "akcí" alkohol. Že by Žid Porošenko zavedl to samé, tentokrát proti Slovanům?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vzhledem k tomu, že z rauše Poroš nevybředl dost dlouho, je to velmi pravděpodobné. Ale bude to whisky či burboun od "přátel demokratické Ukrajiny". Hop hop hop!

   Vymazat
 6. ČESKÝ ESTABLIŠMENT RAJCUJE RUSÁKY ČESKÝMI ŽOLDÁKY NA RUSKÉ HRANICI,...EXECÍRUJÍ JE TAM POTOMCI FAŠISTŮ,HNUS,.....COPAK OBYVATELÉ ČESKA CHTĚJÍ VÁLČIT,...NECHTĚJÍ,...TAK CO TAM TI ČEŠTÍ ŽOLDÁCI NA RUSKÉ HRANICI POHLEDÁVAJÍ,.....HNUS...

  OdpovědětVymazat
 7. Je škoda, že autor se nerozepsal o Karkulce, pak bych jemu věřil. Asi tam u nich ještě ji neznají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Komolíš češtinu, jako by to nebyl tvůj rodný jazyk. Nebo nízké IQ? Že by nedokončené základní vzdělání? Nebo jiný handycap?

   Vymazat
 8. 6:35
  Škoda,že ti ten neznamej dárce spermií neprenechal zárodek pro mozek!!!!!

  OdpovědětVymazat
 9. Každý vojcl chápe, že Sitz krieg je bezpečnější a nabízí více šancí k přežití, než Porošenkův Drang nach Osten...

  OdpovědětVymazat
 10. Dnes už i ukrajinští kluci vědí,která bije a co je Poroš a spol zač.Vědí kdo že je jejich nepřítel a vyděrač a časem zjistí,co znamená pro Ukrajinu tzv.pomoc západu.Vývoz a výprodej toho lepšího za hubičku a plané řeči.A zdejší naverbovaní vojáci,po dobrém nebo po zlém, motivaci na bratro vražednou válku nemají.Tu mají jen dobrovolnické prapory některých oligarchů,zváště ty pod m.j.prapory s hákovým křížem nabo vlajkou NATO(Azov).
  Ukrajinu však čeká hodně dlouhá cesta k nápravě,protože rozbití navíc starého a téměř nefunkčního stroje,byť na "pěkném"majdanu,a nenabídnutí jiné alternativy,kromě nenávisti k jiným národům Ukrajiny a občanské války,není zrovna ideálním řešení předcházejícího stavu.No není jim co závidět. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 11. Panove pivni hrdinove z Ceska mam tam cast rodiny a verte ze normalni mobilizacni jednotky bojuji proti Azovu a podobnym smejdum jen to nenajdete v nasich zpravach,Ukrajina prece drzi pri sobe,blbost Porosenka a Majdan vsichni normalni lidi nenavidi,vetsina by brala Janukovice zpet ale media jsou tak jak u nas,zdvyhnete tu pivni prdel a jedte se podivat mimo Kijev a vse vam dojde velmi rychle ,uvidite jaky je rozdil mezi skutecnosti a vladni fikci

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak proto si na Ukrajině mohou banderovci
   dělat co chtějí?Pokud by to bylo podle Vás,
   ukrajinský hrdino z netu,tak už by tam žádní
   banderovci ani jiní fašouni nebyli.Nechte si
   tu Vaší propagandu pro své Ukrajince.Ani ti
   Vám věřit nebudou.Na netu se toho vybojuje
   nejvíc,pouze hubou.Váš případ.
   Petr Majevský

   Vymazat
 12. 11:06
  S těma banderovskejma kurvama a s prapirem Azov a jim podobným si musí Ukrajina udělat pořádek sama!!!!!!
  V Čechách je mimochodem dost takovejch,který ty banderovský kurvy podporujou(Ukrajinců)!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A s těmi si zase musíme poradit my!!!

   Vymazat
 13. Jsou to pořád stejné západní praktiky Římanů, Franků, Germánů a Anglosasů (dnešních natistů) - postavit jeden slovanský kmen proti druhému, popřípadě využít místní 5. kolonu vlastizrádců a přeživší okradené Slaves zčásti převychovat, zotročit, vyhladit.

  OdpovědětVymazat
 14. To je velice dobrá zpráva, konečně začíná těm klukům docházet,že jsou jen kusy na odpis,ale měli by se obrátit zpět do Kyjeva a řádně to tam vyčistit od základu a pozavírat tu banderovskou svoloc,vyhubit to jako šváby,jinak Ukrajina nebude mít budoucnost.

  OdpovědětVymazat
 15. Jak dlouho budou ještě banderovští vrazi pod vedením fašistického válečného zločince Prasečenka zabíjet nevinné lidi ?

  OdpovědětVymazat
 16. Dokud je budou podporovat ussacký agresoři a zmrdi z EU pod vedením tý čubky Mer-Kheli!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak hodnotíte agresora a zmrda Putina?

   Vymazat
  2. Putina hodnotím na jedničku. Klidný, cílevědomý, humanista, neprovokuje, není ideologicky zaslepený. Dal by přednost spolupráci se Západem, ale ten ho vehnal do náruče Číny. I tam si poradí. A tebe, blbečku, hodnotím na pět. Omlouvá tě jen tvoje hloupost a zblblost ze sledování ČT.

   Vymazat
 17. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky (zbořil, krejčík, filip, ransdorf, grebeníček, bartoš, černý, skála, foldyna, doubrava, bašta, baťa, čech, sexy švihlíková i spenceróva, petránek, žantovský, olšer, veleba, haas, rambousek, mládek, robejšek, psychopati hájek, semín, žák, ryšavá procházková, sexy paroubek, kato-kavan, huml, uhl, serepatka, heprdla, koller, keller, vyzhovadil, schneider, david, matějka, ježek, pplk. oprdel, hampl, jírovec, polreich, rychlíková, pošuk kašuka a podobní duševní mrzáci + celá ztopořená KSČM) a jejich častuškami. Případně i škodolibým agentem Bestem. Jevrej Lavrov se mstí za to, že mu nedali občanství v Izraeli.

  OdpovědětVymazat