Reklama

.

.

pondělí 3. července 2017

Fox News: přívětivost při setkání s Putinem může přijít Trumpa draho


3. 7. 2017     zdroj
Světová média posuzují nadcházející setkání Donalda Trumpa s Vladimírem Putinem. Bylo již oficiálně potvrzeno, že se bude konat v kuloárech summitu "dvacítky". Novináři spekulují, zda to budou jen stisky rukou nebo zda proběhnou plnohodnotná jednání? Jak se budou chovat lídři?


Například moderátorka Fox News Megan McCainová varovala amerického prezidenta před nadměrnou laskavostí vůči Putinovi. Je přesvědčena, že zpravodajské televizní kanály se potom vrhnout na Trumpa, "jako žralok na návnadu".

"Moje obrovská rada administrativě, administrativě a našemu prezidentovi by zněla takto: Buďte ostražití.Pokud se budete usmívat, objímat, chovat se k Putinovi příliš přátelsky, lidé z kabelových zpravodajských kanálů se na vás vrhnout jako žralok na návnadu", řekla novinářka.

V reakci na to se spolumoderátor Charles Peyn zajímal: cožpak McCainová chce, aby Trump Putina udeřil. K tomu řekla: "Ne, nechci, aby vypadali jako důvěrní přátelé".

Dříve ministr zahraničí RF Sergej Lavrov řekl, co lze očekávat od setkání Vladimíra Putina a Donaldem Trumpem v Hamburku na summitu G20. Podle názoru ministra budou při rozhovorech "převládat pragmatismu a realismu". Lavrov doufá, že jednání vyjasní vztahy mezi oběma státy.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

22 komentářů :

 1. Krásná ukázka pozice prezidenta USA. Moderátorka vyjadřuje přání, jak se má prezident chovat. Sice z dobrých důvodů, aby se na něj nemohli televizní kanály, vrhnout jako na „návnadu“. Cožpak prezident nemá dost výřečnosti, aby si zdůvodnil své jednání? Nebo k tomu nedostane prostor? Holt země neomezených možností. Vzor demokracie, pro ostatní svět. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý příklad toho, jak se emerická elita po vzoru Hitlera naučila manipulovat s masy.
   Preventivně vyřknem pomluvu nebo lež, na základě ní vyvoláme histerii a pak nám kdejaká prkotina poskytne záminku řvát, že jsme měli pravdu... Bez relevantních argumentů, bez relevantních důkazů...
   Tyhle věci, již dodatečně vyrobíme...
   J.C.

   Vymazat
  2. Však my už každého nafackujeme tam, kam potřebujeme. Ať je to president, nebo žebrák.

   Vymazat
  3. Však se měli od koho učit. Po 2 sv.válce si do USA natáhali těch ESESÁKÚ dost a dost. Nevím čemu se divíme.

   Vymazat
  4. USA potřebují pořád nějakého nepřítele. Teď je to Rusko. Vždy se to také personifikuje - Sadám, Kadáffi, Asád,Kim-čong-un.Bez ohledu na reality mezinárodních vztahů. teď Putin. Takže když kdekdo prošetřuje i styky s ruským velvyslancem tak nějaké bratříčkování s úhlavním nepřítelem Putinem by se skutečně Trumpovi nemuselo vyplatit.

   Vymazat
  5. Anonymní3. července 2017 17:33
   Vidím to podobně, ale pozor! Hra má více úrovní. Např. i Pjakin prosazuje oddělit Putina od Ruska. Protože lidé na západě (skrze dlouhodobé vymývání mozků) vnímají negativně Rusko, ale Putina ne. Takže se také snaží prezentovat ruskou politiku, jako putinovu. Je to divočina. P.K.

   Vymazat
 2. Je jasne, ze se oba presidenti setkaji i k osobnimu rozhovoru za zavrenymi dvermi a co na to reknou media je pro nas tak dulezite, jako hekani postovnich oslu v horach Sierri.

  My z americke ulice uz i vime , ze si Putin bude
  ztezovat , ze ted nema komu ukrast "SVACINU", svacina = POPULARITA, kterou hrave sebral jak Hillary tak Obamovi.

  To je rozsireny vtip z ulice, kteremu se Americane smeji,
  protoze maly skolacci si ze zlomyslnosti kradou svacinu pri valce mezi "Cowboys a Indians".
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Amerikanizmus má kořene v neokonzervativní ideologií USA jako jediného světového hegemona. Podle neokonzervativců zhroucení komunizmu a socializmu poskytlo světu znamení, že dějiny si jako svou budoucnost vybraly „demokratický kapitalizmus“, který ovšem ve skutečnosti není ani demokratický, ani kapitalistický. Jde o světový socioekonomický a politický systém, který by se dal nazvat amerikanizmem. A tento „amerikanizmus“ se nyní Washington coby svou světovou nadvládu chystá nasadit na celý svět.
   Rusko, Čína, Sýrie a Irán, které tuto nadvládu nad sebou odmítají, musí být destabilizovány a zničeny, protože americkému „amerikanizmu“ prostě stojí v cestě.
   Závěr z takovéhoto počínání plynoucí? Americká demokracie je podvod. Slouží komukoliv s výjimkou Američanů samotných.
   1:26 - nick honolulu, Tvé komentáře jsou jakosi nevýživné. Vidět, že nestačí, aby jsi jen opisoval, nebo kopíroval text z Wikipedie. Polepši se, jinak to máš za 4!

   Vymazat
  2. Hloupy Pytliku, co v USA nebyl a vse vi z internetu
   Honolulu pise vyzivne, ty nevis nic
   Tve hykani je tak hlasite jako hykani zizal

   Vymazat
  3. 10:00
   Hloupému každý hloupý...
   Já v emeričce byl. Žil jsem tam necelé 2 roky a procestoval od severu k jihu.
   Brouk Pytlík má pravdu. Polepši se.
   J.C.

   Vymazat
 3. Kdyby se Putin a Trump dohodli k čemu by potom byly zbrojní firmy v USA, nebylo by zapotřebí tolik zbrojit i přesto, že USA 1 EU zbrojí 15 x více než Rusko a pořád řvou že je Rusko ohrožuje. Takže žádná dohoda nebude protože USA jako nástupce fašistického Německa musí zbrojit a musí k tomu vytvářet podmínky ve formě hrozby Ruska, které USA tím, že nechce válku, ohrožuje, protože ohrožuje vlastní zájem USA a to dostat svět do III. sv. války z které si USA myslí že vyjde jako vítěz což přesně odpovídá úrovní vzdělání a inteligence Amerického národa, který je ten nejprimitivnější na světě a říká si, že je předurčen velet lidstvu, což tady už jednou bylo a skončilo to rokem 1945, ale nepoučili jsme se ničemu.

  OdpovědětVymazat
 4. Včera na ČRO PLUS si Petra Procházková stěžovala na to kolik lidí věří proputinovské propagandě Její anylýza však nemá žádnou hloubku. Ať nám slavná Petra Procházková rozebere analýzu V.V. Pjakina a potom ji budu uznávat. Petra Procházková mě jako člověka velmi zklamala. Kdysi napsala krásnou knihu Frišta. Dnes je v pozici propagandistky v modré košili z 50. let. Nechápu co se s ní stalo?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Potkalo ji štěstí, vdala se za muslima. P.K.

   Vymazat
  2. Ještě by měla konkrétně říci, kde se ta proputinovská propaganda nachází a uvést pár příkladů. A ne jenom ten jeden dokolečka omílaný, jak nějaká ruská holčička v Německu řekla, že jí znásilnili migranti. Nic jiného nemají. Protiputinovské propagandy vidíme hory, v čété je to každý den nějaký dehonestující příspěvek o Rusku. Oni nežehrají na to, že údajně zabírá proputinovská propaganda, oni pláčou, že nezabírá protiputinovská propaganda a pořád je ještě velké procento lidí, kteří to vidí tak, jak se Procházkové nelíbí.

   Vymazat
 5. Novináři a reportéři tzv.demokratických států se chovají jako jediní arbitři. Oni už nekomentují , oni se přímo vměšují do politiky, ekonomiky, kultury a chtěli by to vše řídit. Neznám poměry v USA bohužel se asi nebudou příliš lišit od poměrů v "jejich České telževizi",kde si partička reportérských nicek zprivatizovala a pro svou potřebu upravila celou žumpu, omlouvám se, celý kanál, zvaný ČT 24. Protože jsem kardiak, přestal jsem ten kanál sledovat. Šlo skutečně o zdraví. Můj kardiolog mi řekl, že tím, že jsem přestal kouřit se riziko infarktu u mě snížilo o 50% a tím, že jsem přestal sledovat ČT 24 o dalších 20%. František

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. he,he, he!!! Skvělá rada, pane Františku! he he he.... jsem také kardiakem, tož se tím budu řídit. Váš lékař je zjevně moudrý a světa znalý muž. Pořady sdělovadel "Hlavní stoky" (mainstreamu) jsou opravdu škodlivé zdraví.

   Vymazat
 6. Bohužel usa loutka nemůže udělat to co slíbil.

  OdpovědětVymazat
 7. Zdá se, že US obecenstvo už od svého vrcholného představitele ani tak neočekává vedení standardní mezinárodní politiky, jako divadelní pózování a dělání ramen. Dokážou být hrdí na pódiové maňásky, co mají secvičena patetická gesta a kecy. S těmi jim to ovšem dlouho nevydrží.
  USA nečekají světlé zítřky ...

  OdpovědětVymazat
 8. Pokládám tuto zprávu za velmi důležitou, proto jí dávám sem na novou diskusi. To že Tramp prohlásil že se Sýrie se chystá uskutečnit chemický útok je jasná zpráva o jeho dvojité tváři, protože to je zpráva pro ISIS co mají udělat a co bude následovat.

  OdpovědětVymazat
 9. Cože ? Že když Trump nezmlátí Putina, tak v Émerice zmlátí Trumpa ? Bacha Trumpe, Putin dělá judo !

  OdpovědětVymazat
 10. Putin měl odmítnout setkání s Trumpem.Bohužel se
  Trump projevil jako neseriozní tlachal,který sice
  řekne něco dobrého,ale nikdy se tím neřídí.Loutka,
  kterou v pozadí řídí provázky,to je ten údajně
  nejmocnější muž planety,jak je americký prezident
  někdy nazýván.Proč ztrácet čas s buranem,který je
  znamenitý obchodník,ale bezvýznamný politik.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat