Reklama

.

.

pondělí 10. července 2017

Guardian: Pod palbou kritiky Trump odvolal spolupráci s Ruskem!

10.7.2017  PrvníZprávy

Donald Trump řekl, že na setkání se svým ruským protějškem prodiskutovali vyhlídky na vytvoření společné rusko-americké pracovní skupiny pro kybernetickou bezpečnost. Amerického prezidenta ihned zkritizovali členové demokraté i republikánské strany. Výsledkem je, že Trump zveřejnil zprávu, v níž poznamenal, které sama o sobě diskuse o této myšlence neznamená, že bude realizována

Amerického prezidenta ihned zkritizovali členové demokraté i republikánské strany. Výsledkem je, že Trump zveřejnil zprávu, v níž poznamenal, které sama o sobě diskuse o této myšlence neznamená, že bude realizována, napsal The Guardian.

Spolustranící tvrdě zkritizovali Donalda Trumpa za jeho iniciativu k vytvoření společné rusko-americké pracovní skupiny pro kybernetickou bezpečnost. Amerického prezidenta ihned zkritizovali členové demokraté i republikánské strany. Výsledkem je, že Trump zveřejnil zprávu, v níž poznamenal, které sama o sobě diskuse o této myšlence neznamená, že bude realizovánaAmerický prezident napsal na svém Twitteru, že diskutoval tuto myšlenku během svého setkání s Putinem, a tato pracovní skupina pomůže, aby se zabránilo dalšímu narušování amerických volebá a dalším hrozbám. Nicméně, podle Guardianu myšlenku ostře kritizovali všichni tři vedoucí republikánští senátoři Lindsay Graham, John McCain a Marco Rubio.

„Není to nejhloupější nápad, jaký jsem kdy slyšel, ale je blízko,“ řekl ironicky senátor Graham. Poznamenal také, že zřejmé Trumpova snaha zapomenout na všechno a odpustit Rusku, pouze posílila jeho rozhodnutí uvalit nové sankce na Moskvu.

John McCain na oplátku řekl, že Rusko „nezaplatilo za svůj zásah“. „Je čas postoupit kupředu ... - ano, ale Rusko musí zaplatit,“ tvrdí senátor.

Marco Rubio rovněž na své stránce na Twitteru označil partnerství s Putinem na kybernetické bezpečnosti srovnáním partnerství s Bašára Asada ohledně chemických zbraních. „Nemáme žádný spor s Ruskem a ruským lidem. Problém Putina je v jeho násilí, válečných zločinech a vměšování se do našich voleb,“ napsal politik.

Po vyslechnutí všech této kritiky se Trump, zdá se, rozhodl distancovat od svých vlastních představ, poznamenaly noviny. Jeho poselství zní: „Skutečnost, že prezident Putin a já jsme projednali pracovní skupinu pro kybernetickou bezpečnost, neznamená, že si myslím, že je to možné. To nebude fungovat, ale příměří v Sýrii bude fungovat a již funguje! "

Trump obhajoval užší vazby s Ruskem během své kampaně, ale naplnit záměry mu brání vyšetřování vztahů jeho administrativy s ruskými úředníky. Jak noviny uvedl, vyšetřování (intervence do voleb) probíhá téměř výhradně zacíleně na Rusko, i když Trump sdělil, že do toho mohou být zapojeny i další země. Ještě předtím Trump popíral předvolební spolupráci s Ruskem. Moskva jakýkoliv zásah do amerických voleb kategoricky odmítla.


Související:
McCain: Ano, je čas postoupit kupředu, ale Rusko by nejdříve mělo platit

33 komentářů :

 1. Starej dědek prásknul pěstí do stolu až mu jarmulka poskočila... a Trump už se ptá Schwarzenberga, jaké pleny používá.

  OdpovědětVymazat
 2. 11,55
  Tomu se říká NEZÁVISLÉ ROZHODOVÁNÍ ala USSA!!!!!!:-D

  OdpovědětVymazat
 3. Blbce není potřeba komentovat, zločinci křičí chyťte zločince. My-lai - Vietnam

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu. a taky si připomenout výrok Krvavé Madly, že půl miliono mrtvých Iráckých dětí stálo za to. Zřejmě myslela tu ukradenou Iráckou ropu a tisíce let staré kulturní památky.

   Vymazat
  2. velký dluh který nejsou schopny nikdy splatit proto potřebují válkou ukrást další bohatství napadené země s nimi lidstvo kráčí pouze do hrobu

   Vymazat
 4. Trump nevládne. Kdyby opravdu chtěl vládnout, už by tam nebyl. To má za to, že nevzal jestřáby na schůzku s Putinem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rubio zpoceny kubanec vystridal Liebermana zvaneho "huba pytel na zmije" ve zname trojici idiotu.O dalsich dvou je skoda diskutovat .O McCainovi s usmevem rekl Putin ,nedivte se ,hodili ho na 5 let do diry kdo by to vydrzel? A kaspar zalozka a byvaly vojensky prokurator Graham je znam svou stupidnosti jiz leta ,. Dedek jiz brzy prestane skkodit a Grahama je treba odsranit,metody jsou znamy. A oni tri ,to jsou ti tri zide co se mlatili do hlavy na platne a davy prostych dusi padali do mrakot nad temi "vtipnostmi" coz ostatne pokracuje i v dnesnich dnech .

   Vymazat
 5. Celé usa i s trumpem můžou tak maximálně mektat. Nic jiného dělat nemůžou Rusko+Čínu neporazí.

  OdpovědětVymazat
 6. Mccaine,jó kdyby jste tak vy museli platit za zničení snad čtvrtiny světa.Za neustálé a permanentní vměšování se do života jiných zemí.Jenom za posledních 50 let,tak se nedoplatíte,ikdyby vaše tiskárna FEDU jela nepřetržitě na 100% a tiskla ty vaše papírky ničím nepodložené 24 hodin denně. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 7. Graham, McCain, Rubio, Psaki. Stále ti samí. Nějak mi to analogicky připomíná řadu Kocáb, Ruml, Šiklová, Kalvoda a další. Je zjevné že kádry docházejí, tak se recyklují politické mrtvoly.
  Jinak se divím McCainovi, že ještě vychází na ulici, teď když ho Putin pochválil v rozhovorech se Stoneem. Je to k popukání...

  OdpovědětVymazat
 8. Mc Cain je takový US Kraďousek.
  neustále si ho všude zvou a neustále troubí ty svoje zvratky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. McCocaine je starý idiot ve Vietnamu nazýván Hanojská děvka, proč asi? Nechápu, že ho vůbec někdo bere vážně.

   Vymazat
 9. Už jsem to psal,Trump už skáče,jak válečníci pískají.
  Když nedokáží dát jasný signál,jasnou odpověď,jasné možnosti spolupráce s Ruskem,každý týden se mění názory,tak ať se nediví,když USA nikdo nevěří.U nás se podivujeme,že Zeman má jiný názor než Sobotka,přitom neovlivňujeme světovou politiku,ale Zeman je bit.Pokud Trump jasně neřekne,já válku e Ruskem nechci,ani ji nevyvolám,spíš jsem pro dohody,tak není na USA spolehnutí.Také se ukazuje,že vláda USA nedělí zahraniční politiku,ale je tam několik center,co rozhodují o zahraniční politice USA.

  OdpovědětVymazat
 10. Politická neshoda USA silně oslabuje a rozděluje k vlastní škodě a přirozená autorita slábne...

  OdpovědětVymazat
 11. Bylo by zajímavé vědět, které medium vydává takovéto zprávy, které medium "vkládá do úst" Trumpovi,nebo "jestřábům" taková a podobná prohlášení. Být to BBC ještě v dobách kdy byla důvěryhodná, věděli bychom, že to má potvrzené nejméně ze dvou nezávislých zdrojů. Dnes, kdy Washington Post, nebo NYT vytvoří fake, aby se zanedlouho přiznaly že to JE FAKE, není třeba tento typ "zpráv" přeceňovat.

  OdpovědětVymazat
 12. P.S. viz 14:13, To ovšem také neznamená, že by se věci, tak jak byly zmíněny nemusely uskutečnit. Pozice některých republikánů, stejně tak jako pozice deep state jsou stále silné. Rozhodně ale je už možné pozorovat, že zatímco téměř všechna rozhodnutí Obamy byla připravena v "dílně" deep state, Trump, byť pod velkým tlakem, si dává pozor, aby tomu tak nebylo

  OdpovědětVymazat
 13. Hoďte ty kufříky co sebou pomatenci pořád taháte na stůl a zmáčněte ta červená tlačítka ať je to již konečně všechno v prdeli!Nečekejte na zítřek...Langšádová a celá TOP 09 spolu s klerofašotlupou KDU-ČSL se již nemohou té celosvětové apokalypsy dočkat!

  Tobra Czech Herman

  OdpovědětVymazat
 14. co jste od jestřábů jiného čekali oni si vytvořili tézi o plynech udělali podvrh a v tom pokračují.To nejsou lidi nýbrž stvůry chtiví války a zabijení.Dělají pouze rozvraty ve státech s cílem ovládnutí a pokoření světa ve svůj prospěch

  OdpovědětVymazat
 15. Takže kdo vládne v kapitalismu státem? Ještě si chcete nechat namluvit že "lid", či poslanci, či vláda a nebo dokonce prezident. Ne a nikdy.
  Vládne oligarchie a vláda, poslanci, prezidenti a především novináři jsou jen loutkami v jejich rukou!!! Veškeré kecy o nějaké nezávislosti těch, co jsou u koryt, jsou jen bohapusté lži. A koryta jim plní oligarchové z daní zaměstnanců a korytáři si jen chrochtají, chrochtají a chrochtají, co jim předepisuje "jejich etiketa". Demokracie a kapitalismus, to je jako voda a oheň. Kapitalisticka totalita dalece překonává vše, co jsme zažili v dobách té socialistické, jen to dovede pěkně opentlit. Bohužel soudruzi se nenaučili tak brilantně lhát a podvádět národ, jak se to daří v diktatuře kapitálu!

  OdpovědětVymazat
 16. Jak smutné,jak podlé.Ani trocha hrdosti a moci ze strany Trumpa!V popředí politiky je lhaní,podrazáctví a faleš.A tak je vychovávána naše mládež sluníčkářů.

  OdpovědětVymazat
 17. Myslím, že oba, Putin i Trump, s tím počítali. Něco se musí s ohledem na aktuální vnitropolitickou situaci v USA předhodit neoconům a kyberprostor je blízko hakerům…. Důležitější je Sýrie a tu zatím deep state příliš nekomentoval. Asi jim nedali moc velký prostor a hlavně čas. Uvidíme.
  Dále nejen faktologicky zajímavý článek na Aeronetu, doporučuji.
  http://aeronet.cz/news/putin-prekvapil-postavil-se-na-stranu-merkelove-kruh-se-uzavira/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 16:14
   Jde spíš o výstavbu plynovodu přes Baltské moře,který se vyhne Ukrajině a Polsku,ale je to natruc USA,když chtějí do Evropy vozit zkapalněný plyn.Proto Trump loboval v Polsku,které je tomu nakloněno.Za každou cenu chtějí Rusko finančně udusit.Ještě bude tvrdý boj,když chce do toho zasáhnout EU.

   Vymazat
  2. Však pšonští debilové po první dovezené várce zkapalněného plynu ze Saudské arábie hořce zaplakali nad cenou a vrátili se potichu k odběru ruského plynu. Proč asi nejvíce bojují proti výstavbě Severního proudu 2 spolu se žebráky z Ukradiny? Mysleli si jak je všichni budou následovat a hlavně od nich odebírat díky draze vybudovanému terminálu, ale chyba zůstali u toho sami a provozem Severního toku 2 přijdou o lehce vydělané tranzitní prachy, budou to muset zalepit zvýšenou výrobou karamelek Krovek. Důležitá je protiruská histerie u tupých pšonských debilů.

   Vymazat
 18. Súdruhovia nemali dovoliť vtrhnúť kapitalizmu do strednej europi a mali zmobilizovať robotnícke ludové milí ie a pohádzať maidanistov v roku 1989 s Karlovho mosta do Vltavi a bol bi pokoj.

  OdpovědětVymazat
 19. Odpovědi
  1. Jistě, Kulkovsky. Takže to, co se zřejmě za tvého souhlasu děje, je příkladem pro čestný, mravný, spravedlivý a humánní svět. Ty sám budeš mezi vzory. Hnus.

   Vymazat
 20. Je to paranoia. To nás může přivést do zkázy. Myslí si že jsou ve všem nejlepší na světě a bojí se nějakých hladových mužiků. Nebo je to totální zvrhlá demagogie. Místo Trampa mohly na jednání poslat koně a bylo by to jasné.

  OdpovědětVymazat
 21. Nemůžete nic očekávat.Trump je loutka a za její
  provázky tahají jiní.Jen honolulu je s ním nadšen.
  Trump nepřinese žádnou změnu.Rusové si musí dát
  pozor na to,co Trump dělá,nespoléhat se na jeho
  řeči.Ty jsou jenom pro světovou veřejnost a jsou
  pokusem oklamat protivníka.Kdo jim uvěří,ten je
  navždy ztracen.Jak sami Američané říkají.Amerika
  nemá přátele,má jen spojence a americké zájmy.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Každý nový president nastupuje do úřadu s jistými ideály a i vůlí splnit některé ze svých volebních slibů, pak ale přijdou páni v pěkných oblecích s fajn kravatami, v rukach samsonite kufříky a začnou chlapovi vysvětlovat o co vlastně běží.
   Nó, a v momentě se všechno změní......
   Trumpeta není vyjímkou

   Vymazat
 22. Co na to vesmírný zvěstovatel HONOLULU a jeho pomocník na nočník HORNÍ DOLNÍ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu na články tohoto druhu nereaguje, všimněte si že kde je jeho idol Trump vykreslen v nepřivětivém světle a nedá se to okecat, honolúlú nereaguje.
   Všude jinde má keců jak vopice chcanek, dokonce nám radí jak volit a.t.d.......

   Vymazat
  2. Nežvaň rusáckej xindle! Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:)

   Vymazat