Reklama

pondělí 17. července 2017

Hillary se rozdováděla: Další "sebevražda"


17. 7. 2017    zdroj a zdroj
Ze všech politiků v americké historii neměl nikdo kolem sebe svatozář z tolika náhodných úmrtí, sebevražd, neštěstí, jako má Hillary Clintonová. Zdá se, že pokaždé, když se "někdo" chystá svědčit proti Clintonové, jejímu manželovi, její společnosti nebo proti komukoli z jejích zkorumpovaných kumpánů, s nímž je v kontaktu, ten "někdo" záhadně spáchá sebevraždu, má srdeční záchvat nebo náhodnou nehodu kvůli poruše vozu.


Rychlé vyhledávání požadavku "Clintontonová mrtvoly" na Googlu otevře 54 záhadných úmrtí kolem Hillary Clintonové, jako například:

Montgomery Raiser, hlavní hráč ve Fondu Clintonových,

Gandy Baugh, právník, který podnikal s Clintonovou a jejími přáteli,

Suzanne Coleman, která údajně měla poměr s Billem,

Keith McMaskle, člověk, který měl klíčové informace v případě Ives/Henry,

Seth Rich, ten je pořád na přetřesu, údajný organizátor úniků pošty.

Všichni tito lidé zahynuli za velmi záhadných okolností. Někteří z nich byli zabiti výstřely do zátylku. Jiní spáchali "sebevraždu" v den svých narozenin. Jeden člověk byl 113 krát bodnut.

Není pochyb o tom, že Hillary Clintonová je neuvěřitelně zlá, podlá "babizna", jak ji nazývá Donald Trump. Počet mrtvol, který dosahuje ohromujících 54 "záhadných" úmrtí kolem ní, zdaleka předčí všechny rekordy kterýchkoli jiných politiků.

... a v souvislosti s nedávnými událostmi jich možná už je 55. Bývalý haitský státní úředník, se, jak je uvedeno, střelil do hlavy v hotelu, který se nachází v Miami. Jediný problém spočívá v tom, že se to stalo pouhé 4 dny před tím, co měl svědčit proti Clintonové v souvislosti s jejími prostředky na Haiti.

Zprávy Miami Herald:

"Klaus Eberwein, bývalý haitský státní úředník, byl nalezen v úterý mrtvý v motelu South Dade v Miami-Dade, soudní lékařská expertiza určila za příčinu smrti sebevraždu".

"Střelil se do hlavy", řekla Veronica Lamar, patolog Miami-Dade, upřesnila dobu úmrtí na 12:19 hodin a adresu.

Eberwein měl v úterý stanout před protikorupční komisí haitského senátu pro etiku, potvrdil šéf komise, senátor Evalière Beauplan. Komise vyšetřuje správu fondů Petrocaribe.

Blízký přítel Gilbert Bailly řekl, že jeho smrt byla šok.

"Vyrůstali jsme spolu, byl moje rodina", řekl Gilbert.

Naposledy spolu mluvili dva týdny před smrtí Eberweina a podle Baillyho byl jeho přítele v dobré náladě.

Eberwein, příznivec bývalého prezidenta Haiti, Michela Martellyho, zastával pozici generálního ředitele vládní agentury pro ekonomický rozvoj, byl ředitelem hospodářských a sociálních fondů pro otázky pomoci zemím západní Afriky, lépe známým jako FAES. Fe funkci působil od května 2012 do února 2015.

Ale zajímavé je, že muž, který měl dobrou náladu, který se chystal otevřít další pizzerii se svým přítelem a který měl svědčit proti Hillary Clintonové, několik dní před tím magicky spáchal sebevraždu. Jaká náhoda, není-liž pravda.

Když Donald Trump kandidoval na post prezidenta, řekl nám, že "by uvrhl Hillary do vězení, americký národ už má dost zlé čarodějnice". Každý jí odebraný život je oběť na oltář spravedlnosti a demokracie, "úpěnlivá prosba" k Trumpovi, aby splnil svůj slib a uvrhl do vězení tu zlou čarodějnici.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

30 komentářů :

 1. Hmm, Clintonová, Albrightová, Salome, Dalila, ... všechno zlo z jednoho kadlubu napříč věky. Vzhledem k božímu zákazu kanibalismu nesmějí jíst vepřové ani psí maso. Bůh, který si je před tisíciletími údajně vyvolil, je přece spravedlivý (svým způsobem samozřejmě).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Boblig z Edelstadtu by si smlsnul, tentokrát právem....

   Smazat
 2. Škoda,že tu sebevraždu nechce spáchat ta pizda a ten její hulibrk!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 3. Co všechno se kolem této osoby už odehrálo, z toho opravdu člověku vstávají hrůzou vlasy na hlavě, včetně informací z wikileaks. Člověk si říká, jak něco takového je vůbec možné? a jak to, že tahle paní už dávno nedostala elektrické křeslo. Takový trackrecord, to se opravdu jen tak někde neuvidí. Děsivé, děsivé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. oficiálnych obetí zločineckého klanu Clintonovcov je asi 85 ľudí, tých neoficiálnych, neznámych, je určite mnohonásobne viac
   už v polocivilizovanej krajine absolútne nepredstaviteľné !

   Smazat
 4. USSA je skutečně zemí neomezených možností......a omezených hovad!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A cesko je teda co?

   Smazat
  2. 17:12 - Blbý člověk, blbá otázka! Co s tím má společného ČR?! A neurážej české lidi, my nejsme "cesko", ale Česká republika!

   Smazat
  3. Máte smůlu!Sobotka se Zaorálkem prosadili
   v OSN název Czechia.Ten už byl zanesen do
   seznamu členských států OSN.K veliké to
   nelibosti moravských krajanů těchto obou
   zrádců nejen Moravy,ale celé ČR:
   Petr Majevský

   Smazat
  4. Tak nějak nevím, zda se mám řídit seznamem členských států OSN či Ústavou České republiky, ve které se zatím mluví pouze a jen o České republice.

   Smazat
 5. Celá věc s ovlivněním Amerických voleb z Kremlu je nebetyčná blbost, ale zdá se, že v Americe je vše možné a to i to nemožné. dodnes nevím, jak by někdo mohl někoho donutit, aby volil ne podle toho co chce on, ale podle toho, koho chce Kreml. Když si každý položí tuto otázku vidí jak celá komedie která trvá po prohře Clintonové ve volbách v USA, je nebetyčná blbost, ale jenom ve státě neomezených možností může na tuto blbost vzniknout vyšetřovací komise a další nebetyčné blbosti. A začali s tím i ostatní státy podřízené USA. Merkelová již dopředu sdělila, že v případě prohry je to jasné vměšování Kremlu. V Holansku dokonce vozili hlasy auty z místa na místo, aby náhodou muži z Kremlu volby neovlivnili. Už jenom hlásání České televize, že když se Britové rozhodli pro Brexit v Kremlu otevírali Šampaňské je nebetyčná blbost. Jinými slovy, jakmile nevyhrají Havloidi, sluničkáři podobně individua, je to vždy ovlivněné Kremlem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Především je to přiznání k jejich vlastním praktikám(podle sebe soudím tebe). Kde to nejde ovlivnit vnitřně, nastoupí "převratoví specialisté". Kde neuspějí ani oni "kroutí ruce armádou".

   Smazat
 6. Není to zase ta pani, co dělala obamovi ministryni zahraničí, tedy tomu panu americkému presidentovi, co se hned při své inauguraci vyznal ze své empatie k islámu, ikdyž tohoto chudáčka odmítli hned dva jeho muslimští tatínkové? I ty místní loutky, co tak nenávidí pana presidenta trumpa, z něj museli být mírně řečeno na rozpacích, když odmítl přijmout jejich idol dalajlámu, aby si neodcizil čínu...O tomto bratrstvu kočičí pracky se jednou bude mluvit jako o tom nejděsivějším, co kdy musel prostý dobrý americký lid snést. Je to nekonečná historka těch nejděsivějších příběhů a té nejhorší politiky, jakou si lze jen představit. Teď jsou od válu a ještě budou chvíli kopat. Američanům slouží ke cti, že si uvědomili, že zločince za presidenty mít nechtějí. Tak mají teď něco lepšího, jaký to je zločinec či nikoliv se teprve uvidí. Myslím ale, že laťka byla nastavena tak vysoko, že takový zloduch, aby to překonal, se hned tak rychle nenajde.

  OdpovědětSmazat
 7. Ač porovnatelně mladší, tato Killary brzy jistě předhoní i tu jinak nedostižnou balkánskou řeznici.
  Tedy, pokud ji svým (spolu)rozhodováním v US administrativě o všech již zahájených agresích dávno nepřekonala.
  A všem, kteří si dovolí ten přepych a zapochybují o ní anebo ji podcení, přesvědčivě ukázala, že dokáže ...

  OdpovědětSmazat
 8. No.... kdyby bylo tolik úmrtí kolem Trumpa, to by byla divočina... To by bylo od rána do večera i se všema podrobnostma do pátého kolene.... Proč se o tom víc nemluví a neprošetřuje?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protoze vladne tyranie
   A ty to nevis protoze nectes Honolulu
   Ten tohle hlasil pred dvema dny!
   Par radek od Honolulu je hodnotnejsi nez cele servery

   Smazat
  2. 17:19
   I posranej papír má větší hodnotu než ty vaše trumpetohovna!!!!!!

   Smazat
  3. 17:19 - Hovnolulu povysil - je hajzldedek a celebrita od hajzlu! Ted dela Trumpetovi sraci prkynko! Tudiz, nema cas nazbyt na srandicky! Musi makat!
   hovnolulacky soused

   Smazat
  4. 17:34 chytil jsem te pri lzi, ty se nestydis jeste dychat?
   Horni Dolni

   Smazat
  5. 18:31 jsi moc hloupy i na lzi

   Smazat
  6. Vyliž si tu ussackou posranou prdel,megakokote trpící progresivní paralýzou!!!!!!

   Smazat
 9. Příklad reinkarnace "čachtické paní"

  OdpovědětSmazat
 10. Tech lidi bylo daleko vice, nez je uvedeno autorem.
  Napr. Nancy Schaefer i s jejim manzelem.
  (Ona mela vysokou pozici v senate ve statu Georgia).

  A nebo Andrew Breitbart, ktery byl sefem Stephena Bannona, ktery je dnes druhy nejdulezitejsi clen kabinetu v Trumpove administraci.

  A nejslavnejsi jmeno je Vince Forster, ktery mel pozici
  cis. 3 v Bilem dome a po sebevrazde se sel schovat do parku za Washingtonem.

  OJ, oj, oj, to jsou veci, jako za stareho cisare Caliguli.

  A ten pripad Seth Rich je take zajimavy.
  On mel v povaze to, cemu se rika SHINY (leskly, trpitivy.)
  Hodinky za $ 10 000 , boty za $ 600 a sako za $ 1200
  a vykracoval si po ulici ve Washingtone a nekdo ho "pifl",
  aby ho okradl !

  Jenze jemu se nic nestratilo, ani tlusta srajtofla, plna penez. To vse se popisovalo v nasem tisku !

  Kdyz president Trump se prestehoval do Washingtonu, tak vyhazel veskerou ochranku a privedl si svoji...
  On vzdy vedel vice, nez my.

  Proto je dulezite stat za presidentem Trumpem, ktery Ameriku uzdravi.

  Myslim si, ze Hillary se uz nevrati do politickeho zivota. Oni vyslo tolik negativnich informaci, ze je neprijatelna i pro svoje lidi.

  Je vsak zajimave, ze kdyz Bill Clinton byl presidentem, tak economie fungovala lepe, nez za Obami a nebo za Bushe starsiho a mladsiho.
  America se bavila tim, kolik zase Bill pojebal zenskych a
  dortori mluvili o jeho zdeformovanem udu.
  ALE, VSICHNI JSME PRACOVALI a meli pekny prijem.
  Ten jejich zivot ve Washingtone, se nas nijak NETYKAL.
  nick honolulu - lidi ja si pamatuji vsechno !
  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Clintonova administrativa dokonce hospodařila s přebytkem, což je unikát. A jestlipak víte proč? Ne, nebylo to díky pracovnímu nasazení američanů a jejich úžasné produktivitě, ale kvůli ohromnému rabování Ruska a jeho zdrojů...

   Smazat
 11. Ted se u nas cinnost presidenta bude tajit, kvuli svinskym mediim, ktere vse prebarvi, pro jejich ucely.
  Vse se bude podnikat a dit za zavrenymi dvermi, aby president mel cas ukoncit jeho naplanovane zmeny a nemusel se branit stale dokola lzim a hloupostem, ktere jsou na neho lopatovany...

  Budte opatrni politicti prostituti a karieriste v Cesku, kolem prazske kavarny ! Nas oblibeny president Trump ma tajnou podporu vlivnych kruhu v Evrope, a to dokonce i mezi vysokou evropskou slechtou. My tusime, kdo to je, ale jsme radi, ze vy to nevite. Az vam bude nakopnuta zadnice a pujdete na pracak, tak nebudete vedet, z ktere to prislo strany.

  ---------------------------------------------------------

  GOP (Grand Old Party - abbreviation), je vedeni Republicanske strany, ktere je na vyplatni listine LOBBYSTU. (Ve spravne cestine, korupcniku !)

  Presto, ze GOP maji vysoke prijmy, tak za svuj vliv berou penize od Lobbystu .
  Kazdy z nich je millionar nekolikrat dokola, ale chysta se na ne prekvapeni. Budou muset objasnit odkud vzali tolik penez..
  Ten prijem v millionech neni legalni. Zmineni jsou zradci presidenta a rebublicanske strany.

  Tak my obycejne nuly z ulice, kdyz zasijeme penize, tak nas IRS* zacne smazit za ziva a tem "lepsim" z GOP vsechno projde. CO JE DOVOLENO BOHUM, neni dovoleno volum a president jim zvedne - tem "bohum" finnancni ethiku.

  Takze stare kostelni babicky rikaji pravdu, kdyz tvrdi, ze Trump je ARCHANDEL MICHAEL !
  *(IRS = Internal Ravenue Service = danovy urad).

  Tento urad ma jeste jine nazvy, ale ja je nereknu, nebo dostanu spanking.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je cast te baziny
   Horni Dolni

   Smazat
  2. Ten IRS je třeba tady,to by byla do roka státní kasa plná a 90% těch tzv politiků by skončilo zase s holým zadkem, tak jak ti šupáci a burani začínali, nebo s holým zadkem a v teplákách.

   Smazat
 12. Kdyby jse tak chtěla chytit se sorosem za ruce a skočit do hrobu.

  OdpovědětSmazat
 13. Kolem Hilary se hodně umírá !

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.