Reklama

úterý 25. července 2017

Hlavním cílem amerických sankcí je Donald Trump


25. 7. 2017   zdroj a zdroj
Kongres vede prezidenta k impeachmentu? Trump během volební kampaně, ba dokonce i v inauguračním projevu prohlásil, že je proti změně režimů. Tento zákon stanovuje právo Ameriky na změnu režimu v Rusku - toto zde ještě nikdy nebylo...


Návrh zákona o sankcích proti Rusku, Íránu a Severní Koreji může za určitých podmínek přivést amerického prezidenta Donalda Trumpa k impeachmentu. Ve vysílání televizního pořadu "60 minut" na kanálu Rossija 1 to uvedl vědecký pracovník Ústavu pro USA a Kanadu Ruské akademie věd Vladimír Vasiljev.

"Dá se říci, že tento návrh zákona je zákon o nové studené válce nebo o druhém jejím vydání. Nejedná se o zákon o sankcích, je to protitrampovská záležitost. Spočívá v tom, že Trump během volební kampaně, ba dokonce i v inauguračním projevu prohlásil, že je proti změně režimů. Tento zákon stanovuje právo Ameriky na změnu režimu v Rusku - toto zde ještě nikdy nebylo", konstatoval expert.

Podle Vladimíra Vasiljeva bude hlavním cílem těchto sankcí samotný Trump, za určitých podmínek jej tento dokument přivádí k impeachmentu.

"Je pravděpodobné, že Trump bude nucen zákon podepsat, i když to bude smyčka na jeho vlastní šíji, protože se podepíše ve své vlastní bezmocnosti", prohlásil v 60 minutách poslanec Státní dumy RF Vjačeslav Nikonov.

Jak IA Regnum informovala, v americkém kongresu bylo dosaženo mezi zástupci demokratické menšiny a republikánské většiny dohody. Pokud bude dokument přijat, Donald Trump bude muset informovat kongres o všech plánovaných akcích v souvislosti Íránem, Ruskem a Severní Koreou, včetně uvolnění sankcí či navázování diplomatických vztahů.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

17 komentářů :

 1. Takže zločinecký jestřáby z Pentagonu a spol. chtějí nasadit náhubek Trumpovi. To je ta americká demokratura a diktatura!

  OdpovědětSmazat
 2. K ničemu jinému nemůže být, vždyť i bez tohoto zákona pracují na změnách režimů snad celou svojí existenci.

  OdpovědětSmazat
 3. Nemají právo na nic a Rusko jse jim tak vysměje šílené usa blázni.

  OdpovědětSmazat
 4. Chudák Trump se stává jen ubohým vazalem Kongresu, masmédií a tajných služeb. Skutečně mu není co závidět.

  OdpovědětSmazat
 5. Kongres a Senát slouží "majitelům Deep State" a ne občanům USA. Trump spáchal ten nejstrašlivější zločin. Neposlechl příkazy nikým nezvolených, jenom JHVH vyvolených.

  Vyvolený Jakov Michajlovič SVERDLOV vydal rozkaz k vyvraždění posledního Cara Nikolaje II. a celé jeho rodiny. Penězoměnci prostě Rusko nenávidí a Gójim z USA všech ras je pro ně musí zlikvidovat... a žádný Trump tomu zřejmě nezabrání.

  OdpovědětSmazat
 6. Trump je plastelìna v rukách židovských lichvářů.
  Jeho zeť ho tvaruje, jeho žena ho nesnáší, 65% američanů ho nemusí. Proč jsi do toho lez, vole? Jsi buď blbej nebo navedenej.
  Vyhrát měla Hitlery ale padla na dršku u auťáku tak jí rychle vyměnili za obarvenou přehazovačku.

  OdpovědětSmazat
 7. Putler do Bileho domu Trumpa dosadil a ted je mu Trump diky fungujici americke demokracii na hovno.
  Smirte se s tim, komunisti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O tom, že ho tam dosadil nepochybuji ani trošku a souhlasím s vámi. Putin je prostě kádr, který brzy ovládne nejen volby ale celoun Ameriku. Je ostudou 28 tajných služeb USA, že na něj nemají a nechají si Ruskem dosadit prezidenta. Putin do Bílého domu !!! Přijde doba, že se na nějaké dosazování vykašle a bude třeba řídit Ameriku z Kremlu...když mu to Americké tajné služby, tak jak při volbách a z neschopnosti umožní.

   Smazat
  2. Páč Putler si neuvědomil že zdaleka ne všude to funguje stejeně jako u nich v Chujlostanu:)

   Smazat
 8. 4:08 jsi blbej, viď?
  Na to není léčba, blbej narodil, blbej chcípneš.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 4:08
   Co to meleš ty pozůstatku toho zrzavýho chrchla????
   Ty se smíř s tím,že to nadávání do komunistů je stejně trapný,jako je jasný,že ty seš méněcenný genetický potrat opičí kurvy!!!!!!

   Smazat
 9. President Trump je nas novy Julius Caesar a jeho nepratele dopadnou jako Pompeyovci v bitve o Pharsalus. (48 B.C.)

  Pistici protestujici mysi na zdejsi diskuzi nemohou zmenit realitu.
  nick HONOLULU - Supporter of president Trump

  OdpovědětSmazat
 10. 5:27 ty jsi taky blbej, viď?
  Trump je ubohá playdoo v ruce Kushnera a Ivankyyyyyy,a jeho židovskýh loutkářů.
  Je to průser si to přiznat,heh?
  Dokážeš to?
  Trump je židovská onuce,židi si s ním vytíraj prdel.
  Dokaž že ne,světlonoši. Ale vono to nejde,huh.
  Obarvená přehazovačka děla jen to co jí diktujou jeho loutkáři.

  OdpovědětSmazat
 11. 5,27
  Jsi to megamagor,kterej už nerozezná den od noci,ale ty svoje debility tady budeš zvracet pořád,potrate ussáckej!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To tebe nikdo potratit nemoh, co, komoušskej smrade? Páč vzlínáš rovnou z putleroffský zengrůny ...

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.