Reklama

úterý 25. července 2017

Hospodářská a obchodní dohoda CETA a její důsledky

napsal Leo K. 
25.7.2017  Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

Není ničím novým, že dění ve sněmovně mnohdy vyžaduje doslova železné nervy němě a s otevřenými ústy přihlížejících. A tak si i prostý občan povzdechne nad úrovní zastupitelů, těch „nejlepších z nás“ a řekne si, že snad nejsme na tom tak špatně, abychom museli nutně snášet jejich mizerně maskovanou touhu po moci, sledováním jejich trapných výstupů.

5 komentářů :

 1. Toz jak to vepada bodo volit Milose Morßalesse a Ykohamo abesme vekopale te Rotschildové srackove banke s konecnikovó platností ze zeme a k temo tech svidoméch 17 tisic zbetecnech zamestnacó jesteri ambasáde....a potem radne nakopat Bohose do riti hajzla jedného nezdárného.......toz slonce v srdci,,,howk

  OdpovědětSmazat
 2. Odvádíte pozornost od toho hlavního: další z rřady oklešťování demokracie, práv lidí na bezpečí a blahobyt. CETA je ukázkou kolapsu české zastupitelské demokracie, ve které nás za malé prebendy a dočasný pocit moci prodávají politické kurvy jak housky na krámě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ze vším souhlas,ale kurvám bych se omluvil.

   Smazat
 3. Strašný pryč z eu a samozvance junckera.

  OdpovědětSmazat
 4. On není samožvanec. Jeho tam dosadıIa MerkeIıce.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.