Reklama

.

.

čtvrtek 6. července 2017

Jak poznáte kobliháře a pravdoláskaře

Miroslav Petr 
6.7.2017  CFP

Těchto jednotlivců jsem poznal dost na bývalém pracovišti, znám je ve svém okolí, mezi svými přáteli a dokonce v rodině. Obě menšiny mají stejné názory, myslí úplně stejně pokud jde o politiku, a jsou fanatické.


Kuriózní byl rozchod v rodině, nikoli z mé strany. Když jsem začal mluvit pravdu o abstinentovi Vaškovi, ihned mě příbuzná s nenávistí okřikla: "Zakazuji ti mluvit o politice!" Takto vypadá v praxi pravda a láska.

Kvůli takové a jiné pravdě bylo na Idnes cenzurováno mých posledních pět blogů, a nakonec jsem byl vyhozen bratrem "umělcem", jehož texty jsou nevysílatelné před 22. hodinou, který vypískal skupinu, zpívající pravdivé texty o současné situaci, a proto skončila na druhém místě. Pak zbaběle utekl. Dosáhl on někdy druhého místa ve Slavíkovi? Přesto byl vyznamenán Krieglovou cenou, snad jediného hrdiny v posledních padesáti letech, který měl odvahu nepodepsat ruskou invazi. Větší urážka tohoto hrdiny takovým zbabělcem snad neexistuje. Můj věrný čtenář, který mě pod mými blogy jen a jen kritizuje a nikdy nenapíše svůj názor k mému článku, dodnes není schopen pochopit, proč mě z tohoto plátku vyrazili, dodnes nechápe, co je to za žumpu...

Díky svému dlouhodobému známému, který, když mluvíme o politice, nemá rozumný argument a místo toho mě vulgárně uráží, jsem neuvěřitelně imunní vůči těmto primitivním výpadům. Proto jsem vymyslel citát, platný na sto procent: "Síla a častost emocí je nepřímo úměrná IQ". Každý psycholog radí, abyste řešili vážné problémy až se uklidníte, vášeň vždy zatemňuje mysl.

Nedávno jsem kritizoval trestný čin, páchaný na dětech. Tak by jednal každý normální člověk. Tento můj věrný kritik tvrdí, že mám v sobě nenávist... Když jsem tohle řekl svému známému, souhlasil s tímto názorem...Podle tohoto čtenáře, nejsledovanější internetové medium Svobodné radio, kde nestíhají odpovídat na dotazy posluchačů, lže... Jako "diskutér" po mých třech upozorněních na největší loupež století v ČR a na vymývání dětských mozků, nebyl schopen napsat jedinou konkrétní, věcnou větu, souhlasí či nesouhlasí-li s těmito zločiny...Namísto toho jen samé bezduché, nicneříkající urážky. Je mi záhadou, proč čte všechny mé články, když je stále kritizuje. Čte snad z vás někdo BlícíListy či Zieglera, který píše pohádky z pradávné historie Sovětského svazu? Kdyby se tam jednou vypravil, nerozeznal by kapitalistické demokratické Rusko od Saudské Arábie či New Yorku. Normální člověk nečte články, se kterými nesouhlasí.

Před časem jsem psal o speciálních alfa kurzech, probíhajících v celé republice. Absolvují je i děti předškolního věku. Kurzy jsou na základě využití velmi jednoduchého základního principu kvantové teorie - sledování elektronu. Vědecky je takto dokázán nejzákladnější zákon vesmíru, který může využívat každý z nás. Duchovně znalí pochopí. Díky vědcům, zabývajícím se touto teorií byla vymyšlena kalkulačka, počítače, internet...A tento čtenář považuje kvantovou teorii za hloupost...Zbožňuji sitcomy a komedie. Jejich princip je založen na nemotornosti a hlavně neuvěřitelné hlouposti komiků, například - Dva nosáči, Fantozzi, Sobota, Lui de Funés, Blondýn s botou, blondýnka ze seriálu Ženatý se závazky, atd. Vždy jsem si myslel, že takoví hlupáci žijí jen ve filmu. Jen proto jsem občas sledoval OVM, Máte slovo, Kotel, kde někteří politici předváděli neuvěřitelnou hloupost, o divácích v Kotli ani nemluvě. To byl pro mne ideální silvestrovský pořad. Tehdy jsem pochopil, že idiocie není urážka, ale lékařská diagnoza. Nejsem první, kdo zjistil, že na rozdíl od lidské hlouposti není vesmír možná nekonečný. Nebyl to Werich?

Další názory pravdoláskařů jsou rozporuplné. Putin je prý diktátor... Na otázku, proč stále nezabere jiný stát, slyším odpověď, že má strach... Tak je to diktátor nebo zbabělec? Na otázku, jaký by měl důvod k válce, každý pravdoláskař ihned oněmí nebo začne žvatlat jakési nesmysly. Nepochopí, že Putin považuje válku za hloupost, protože je velmi drahá a zbytečná. Proč by válčil, když NATO má trojnásobně větší armádu? Pravdoláskaři věří tomu, že imigranti jsou ubožáci z války, nepochopí, že to někdo organizuje... Někteří dokonce souhlasí s Halíkem i papežem Frantou...Věří tomu, že se na spáleništi najde neporušený doklad teroristy a že mrakodrap spadne nárazem letadla...Nechápou, proč se záměrně ničí rodina a že za třicet let nebude na důchody... Nechápou, že jediné řešení tohoto problému provádí zlý diktátor v Rusku, proto se tam zlepšuje populace a finanční problémy s budoucími důchody tam neznají.


Kobliháři nechápou, že jejich guru potřebuje naléhavě cizince, kterým před branou dává sedm tisíc na ruku, takže za ně neodvádí daně ani sociální pojištění, a že po volbách otevře dveře statisícům nových cizáků... Prý je jich u nás jen kolem dvanácti. Nechápou, že přes mrtvoly nelze poctivě založit šest set firem a zbohatnout na miliardáře. Nechápou, že kdyby jakýkoli miliardář byl lidumil, tak nemůže nikdy zbohatnout. Všichni nejbohatší na světě si na lidumily jen hrají, ale ve skutečnosti dělají pravý opak. Chcete-li vědět, jak každý z nich zbohatl, vše je v knize "Co nesmíte vědět". Milionářem se může stát každý schopný podnikatel, ale miliardářem v žádném případě. Věří tomu, že někdo skončí s podnikáním a obětuje se v politice kvůli cizímu národu....

Na jedné straně už by nejraději skončil v politice, ale na druhé straně nechce odejít z EU. Proč tedy dále kandiduje, když ho to nebaví? Pořád nic? Tito fanatici stále nechápou, proč se před volbami moc nemluví o invazi, která teprve začne, ale až po volbách. Pamatujete si na situaci před minulými volbami? Vzpomeňte si, jak dlouho trvá jedno volební období a co se všechno se za tu dobu stalo. Mluvilo se tehdy o integraci a imigrantech? Můžete jet do ciziny, zvláště do USA, bez jakéhokoli dokladu, lékařského vyšetření? Kdybyste chtěli emigrovat z politických důvodů (dnes už se zatýkají někteří nepohodlní lidé, ale o tom se nesmí mluvit), věříte, že by se o vás někde postarali tak jako o tyto cizáky? Když jsem před známým řekl toto slovo, hned jsem u něj byl rasista....Nechápal, proč říkám, že máme ministra války...

Normální rozumný člověk v době cenzury vždy chtěl znát pravdu, i za minulého režimu. Proto jsme poslouchali Svobodnou Evropu, Hlas Ameriky, Vídeň, komolenou češtinu na stanici Tirana, atd.. Jen hlupák či fanatik odmítá v kritické době hybridní války tolik potřebné informace. Každý nemá čas sledovat všechny weby, Svobodné radio či CNTV a web Okamury. Proto se snažím sdílet tyto informace. Věřím, že normální člověk si toho váží. Můj pravidelný kritik však toto kritizuje...

Abych nezapomněl, jak poznáte obě fanatické menšiny? Stačí půl minuty, jediná otázka: "Vyjmenujte tři kladné stránky politika, kterého nenávidíte a vyjmenujte tři záporné povahy politika, kterého zbožňujete." Pokud náhle oněmí, neexistuje ideálnější důkaz, že jde o politického fanatika.

Už chápete, proč i tito trollové mají volební právo? Už chápete, proč se právě jejich zásluhou máme stále hůř a hůř, a že právě oni v současné době nejvíc ohrožují bezpečnost státu?

- - -

39 komentářů :

 1. Hůř a hůř ... Největší mizérie je v tom, že mladí a mladší nepoznali válku. A někteří ti staří pitomci co ji poznali, pak asi buď na klíně jednoho obergruppenfuhrera, nebo někde za bukem.
  Hry na válku, různé ty střílečky, barva místo krve a že mně se nic nestane, degraduje mysl.
  K tomu ještě "ČT - lžeme 24 hod.denně", I dnes hovno a podobné sračky a je zaděláno.
  Za nejhorší co nás mohlo potkat je "koblihář". Pro mnoho hlupáků nějaký pán spravedlivý. To jeho EET je obdivuhodné, ale na první pohled. Za prvé, nehodí se do kapitalismu. Co z toho má normální člověk, že bude vybráno na daních xyz korun. Když pak každý kdo to musí platit si to vybere jinou formou, zase na nás dolejších.
  A co víc, čím víc peněz v rozpočtu, tím víc peněz na zbrojení. Trumpeta to dnes v pšonsku řekl jasně. Musíte nakupovat více americké zbraně. No a koblihář, vypadající málem na levičáka se sociálním cítěním, má ve své grupě ty nejhorší militaristy. Nemusím je snad jmenovat. Ti budou první mezi kupci. Nechápu že to ti jeho voliči, spíš voli, nevidí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážený, chápu Vaše rozhořčení, ale protože komunisty volit nelze (je to prý neslušné),
   musíte se smířit s realitou vlády neschopných, nebo všeho schopných. Babiš je asi to nejmenší zlo. V.J.Horák

   Vymazat
  2. 21:29:
   Ba, naopak, Babiš je to největší zlo v podobě Satana! Lucifera vyhodíš a Satan vzápětí přiletí začmouzeným komínem! Fuj, fuj, fuj!!!

   Vymazat
  3. 3:01 Pozor, aby jste si nepoprskal sako. V.J.Horák

   Vymazat
  4. 15:01 pozor aby si se nemusel stydet sam za sebe, kolaborante

   Vymazat
  5. Pro 21:29 a jemu podobní.
   Taky jsem byl z prvu celkem nadšený z toho, že se našel v politice tohoto státu člověk, který to myslí celkem pcctivě.
   Nakonec ušetřených více jak 63 miliard, hovoří sano za sebe. Díky bohu , konečně po 27 letéch vlády nekompetentních lidí.DĚKUJEM.
   Když se však podívám blíže, je mi špatně. Jen když se podívám, koho má tato strana v europarlamentu, tak je to zoufalé. Když se podívám, kdo zastupuje tuto stranu jako mynistři, je mi na zvracení. A jestli je jen 10% pravdy v tom, jak zachází v podstatě se svými konkurenty ( viz. zemědělec někde od Nového města, když mu nechal postříkat pesticídy pole, a jak získal Kostelecké uzeniny a viz dalších, tak je to opravdu na pováženou zda by měl být takovýto člověk ve vládě. Vždyť se můžeme dočkat toho, že nás doslova prodá jako konglomerát UE. Mám za to, že na Slovensku ho nemůžou ani vystát a tady mu zase naletí spousta lidí. Děkuji. Jsem slušný. ODEJDÉTE.

   Vymazat
  6. Jestě jsem zapoměl, myslím, že SPD s Okamurou je jediná možnost. I když malá, ale je. Možná ta poslední.

   Vymazat
 2. Idiocie akbar, bohužel. A politické strany jsou čím dál více plné idiotů. Pokud se jich včas nezbavíme - politických stran a tím i idiotů bude nám čím dál hůře.

  OdpovědětVymazat
 3. Souhlasím s článkem.
  Prostě Češi u voleb poslední šance volme SPD.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22;00 tak mimo mísu.Proč SPD,když šance na volební úspěch je nepatrný.Chápu,že není koho volit ale i ta horší varianta je lepší jak ta blbší.No, Babiš není košer ale než ČSSD a ODS s TOPkou je možná volba jedině ANO.Kolego, jeto jen můj názor a nic to neřeší...

   Vymazat
  2. Já volím SPD!!!
   Pokud by každý uvažoval jako kolega 22,47- nemusely by být vůbec volby a mohli by tam zůstat tito skvělí hošani!!
   SPD schválně průzkumy dávají málo, ale ji u lidí znemožnili a donutili je ji nevolit, aby hlas nhodou nepropadl. Je to hnus, co dělají media, v televizi furt žvaní Kalousek ke každé blbosti si ho zvou a chtějí slyšet jeho názor - proč Bože, když ten chlap se svojí TOPkou má mnohem míň hlasů než SPD - Okamuru ale nepozvou, protože lidi nesmějí slyšet, co říká a jak to říká!!
   Jako jediný mluví už několik let stejně, rozumně, konsistentně, nemění názor, záleží mu na naší zemi a jejích občanech a hlavně - chce osobní zodpovědnost každého!!! od nejnižších do nejvyšších pater za to, co odsouhlasí!!! A toho se ty ostatní "zavedené" = zkorumpované, tupé, zlodějské a vlastizrádné strany děsně bojí!!!

   Vymazat
  3. 22:47 Euhujer babiš nic neřeší on je proti referendu a v anu má moc vítačů. stropnický,jourová,krnáčová,telička,zlatuška atd. Jestli chcete z eu tak volte SPD další šance nebude.

   Vymazat
  4. No, kdo není slepý, tak může volit jedině Okamuru.

   Vymazat
  5. Volby uz nic nevyresi
   Horni Dolni

   Vymazat
 4. No, zřejmě je tu ještě jedna skupina, ta, co si myslí, že má tu pravdu nejpravdivější. Já se držím zásady, že každý má nějakou pravdu podle svých zkušeností a často jen papouškuje názory jiných, aby upoutal pozornost a někam patřil. Být solitérem je práce a ne vždy se vyplácí.
  Nejvíc mě serou lidi, co zakaždou cenu tu musí vyblejt svoje ego.

  OdpovědětVymazat
 5. Pokud by mne někdo v mém bytě nebo domě okřikoval,
  tak by nestačil počítat schody.Když nemá o čem
  diskutovat a začne křičet,je oheň na střeše z mé
  strany.Já jsem doma a já určuji pořádek v domě.
  Pokud se to někomu nelíbí,dveře mají kliku a může
  jí pustit až za dveřmi.Zpátky už to nejde.Tihle
  havloidi a kobliháři mne nezajímají.Pane Horáku,
  jste ne omylu.Babiš je to největší zlo a vůbec se
  mu nedá věřit.Porovnejte jeho slova na začátku a
  s tím,co říká dnes.Nejdřív migranty vítal a když
  poznal,že tudy cesta nevede,změnil rétoriku dle
  nálady národa.Ovšem nijak tím nemíním ovlivňovat
  Vaši volbu.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doma v činžáku jsi možná jůra, ale na ulici by neškodilo, kdyby ti občas dal někdo normální přes papulu, aby ses vzpamatoval.

   Vymazat
 6. To že koalice je větší podvod než volby píši již déle. Je potřeba aby se hnutí s programem shodným v těch nejdůležitějších bodech alespoň pro tyto volby dohodla na společné kandidátce a programu a tak netříštila síly. Je to bezpodmínečně nutné a z toho uvidíme oco komu jde. Takto je nutné vyřadit stávající partaje od válu a to je pro začátek to nejdůležitější. Plnění vzniklého programu bude určovat vítěze dalších voleb.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To právě udělaly strany, které se spojily do aliance ROZUMNÍ a jdou do voleb.

   Vymazat
 7. Autor považuje psychdivadlo v pořadech typu "kotel" za realitu, a od toho odvozuje svou intelektuální nadřazenost. Dostali ho tam kde ho chtěli mít, a ještě si myslí že k tomu došel vlastní hlavou.

  OdpovědětVymazat
 8. Nebyl to Werich, byl to Einstein

  OdpovědětVymazat
 9. Jak poznáte líhnoucího se fašounka? Má jednoduché recepty a názory na všechno, myslí si že je levičák a prosazuje pravicová "řešení", neví co je kritické myšlení, argumentuje pomocí logických klamů kterým sám věří, náboženská vira a víra v kde co, jen když "to" je proti nebo pro něco čemu se oddává, samozřejmost s jakou si libuje v posilování kolektivního sebeklamu. "Proč by někdo četl články které se mu nelíbí?" neboli "proč číst jinou knihu než bibli". Tenhle "autor" dělá alternativním médiím ostudu. Míchá dohromady oprávněnou kritiku systému západního pokrytectví s bludy typu "volné energie", chemtrails, UFO, plácá nesouvisle o sledování elektronů a kvantech, jenž se prý prednaší na kresťanskych kurzech, přičemž vyvozuje, že pochybování o těch kurzech je pochybování o kvantové fyzice. Skoro bych si tipnul že si ho platí systém aby mohl všechno spláchnout do jedné žumpy a říct: podívejte, to jsou ti pomatenci co věří na Aštara Šerana, tedy všechno co říkají je blábol. Je to medvědí služba alternativě, nebo záměrná sabotáž. Nic pozitivního.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. alfa kurz nejsou křestaské,mají vždy obrovskou účast.jsou po celém světě.na principu kvantové teorie si můžete zařídit svůj vlastní život,změnit osud,zdraví...Putin mě nedal ani rubl!

   Vymazat
  2. Měl byste odkaz? Já pod pojmem "kurzy alfa" nacházím jen šíření základů křesťanské víry. Hrozně by mě zajímalo jak se podle kvantové teorie zařizuje osud makrosvěta ...?

   Vymazat
  3. 8:47 zato ty jsi se odmaskoval ty evropska poslusna hodnoto
   Nevolnicka vymyta zapadem

   Vymazat
  4. Vystupuju pod jménem vy hopnašpeku 20:48

   Vymazat
 10. Dobrý den. Naprosto se vším souhlasím, co napsal vážený pan Miroslav Petr. Jako by popsal i mé naprosto stejné životní zkušenost s pravdou a láskou, sluníčkáři a kobliháři. Na nižších stupních řízení (škola, zábava, sport atd.) se již sami vedou do Nové IV. říše a ještě jsou na to hrdi, že jsou tzv. "IN". Pana Klause jsem nikdy neměl rád, ale jeho konstatování, že dnešní mládež (ale i dospělí lidé) mají globální masáží "vygumované" logické myšlení (zdravý selský rozum) a idiotskými pořady v TV úplně ztratili pudy sebezáchovy. Příjemný a pohodový den.

  OdpovědětVymazat
 11. I mně bylo řečeno mojí nejlepší přítelkyní, že mám v sobě spoustu nenávisti, že se ve mně nevyzná, že se o mně bojí, že nechápe, kde se to ve mně vzalo. Moje blízká příbuzná mě zase okamžitě okřikuje, jakmile se začne schylovat k tomu, že bych mohla vyřknout nějaký názor. Ony nechápou mě, já nechápu je. Nechápu, jak mohou nevidět, co se tady a ve světě děje. Mám je ráda, pro jejich jiné vlastnosti, ale naše vztahy už asi zůstanou navždy zkalené. O čem si mám proboha s nimi povídat? Všechno ostatní se dá říct za hodinu, kde jsou naše dlouhé příjemné rozhovory a procházky? Ach jo. Zdravím Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ženské obecně se většinou nebaví rády o politice, zkuste si na to téma popovídat spíš s někým z mužské části příbuzenstva nebo s kamarádem, s kterým máte podobný úhel pohledu.

   Vymazat
 12. Ať tak nebo tak, říjnové volby budou hlavně o tom, jestli přežijeme nebo zanikneme jako národ. Každý, kdo jen trochu sleduje řízenou, cílenou invazi imigrantů (muslimů a afričanů), podporovanou vedením EU, má jasno v tom, koho volit. Ti ostatní by si měli položit otázku jak se která strana/politik staví právě k otázce imigrace a podle toho se rozhodnout. Toto je úplně zásadní a ostatní je nedůležité. Jediná strana, která v tomto zaujímá jasný a konzistentní postoj je SPD Okamura. A to je jediná šance na změnu a ubránění se invazi.

  OdpovědětVymazat
 13. Pavlo to jsou lidé co jim to je šumák co jse děje. Probudí jse až bude pozdě až je nějaký migrant zatáhne do křoví. Nebo až jim na hlavu spadne atomová bomba. Zdravím a přeji pěkný den.

  OdpovědětVymazat
 14. Díky p. Petrovi za výborný živočichopis dvou názorových proudů v naší společnosti, které nás dovedou tam, co ukazuje odkaz na konci příspěvku. Obzvlášť popis kobliháře, který by si rád střihnul 4 roky s ČR jako jednou z divizí svého agrofertu a NIC VÍC, je brilantní.
  12:44 Naprostý souhlas, po dvou let klopotného poznávání, co s námi bestiální vládci světa zamýšlejí, jsem dospěla ke stejnému závěru. Největší úskalí ve volbách není, komu dát hlas - samozřejmě že SPD - ale pokud máme zabránit barbarské genocidě - musí nás být přes 50%, aby platilo referendum a osobní postih politiků.
  Prosím všechny matky, otce, dědy, babky, vezměme rozum do hrsti. A.Š. NEPŘEHLÉDNĚTE!
  http://www.nwoo.org/2016/12/14/nemecko-plan-nahrady-populace-je-skutecnosti-christina-baum-afd/

  OdpovědětVymazat
 15. Petr - je smutné, když tě nemají rádi v práci, nechápou tě v rodině a okolí. Nakonec jsi skončil jako smutný, frustrovaný důchodce, který má kamarády jen a "alternativních" serverech, kde si můžeš své splíny vyblinkat a umrněně hýkat, jak ho ostatní nemají rádi, protože už v normální, pro tebe "havloidně-koblihářské" společnosti nejsi schopen existovat. Přeju ti, ať to nějak do konce svého života dokopeš, nejlépe pomocí alfa kurzů. A přitom stačilo tak málo - mít jen trochu kritické myšlení. Je mi tě fakt líto.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:29 me je lito tebe, cesky nevolniku, vymyta hlavo, uhrovita smazko
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Co ještě umíš, ty bolševický noku?

   Vymazat
 16. V pristi valce nebude treba uniforem

  OdpovědětVymazat
 17. Článek je k věci, tedy aktuální. Není ale objektivní, neboť v něm chybí hodnocení podobného či ještě horšího chování okamurovců. Kdo nevolí Tomia, nemá právo volit vůbec. či jak to nedávno prohlašovali jeho příznivci v alternativním tisku (tuším, že v reakci na kritiku ANS)? No, to bude přímá demokracie jako řemen. Něco na způsob Velké francouzské revoluce. Možná, že se budou i hlavy sekat! To autor článku jaksi cudně a mlčky obešel. Proč asi?

  OdpovědětVymazat
 18. Kdyby Fr. Kriegel tehdy věděl, k jaké zhovadilosti bude dnes jeho jméno zneužito, tak by ty protokoly podepsal jako první,protože takový národ si nic jiného nezaslouží.

  OdpovědětVymazat