Reklama

.

.

pátek 14. července 2017

Jsme ve válce s Ruskem, za námi Rubikon

Petr Hájek
14. 7. 2017       Protiproud (výrazně kráceno)
119 zástupců lidu poslalo českou intervenční armádu na ruské hranice. Velet jim bude Berlín. Jen komunisté a Okamura proti. Čas jelit. Kdo vlastně promluvil?
V parlamentu se kolem vyslání našich dalších vojáků na cizí hranice bez vyhlášení války strhla nečekaně ostrá šavlovačka. Proti vyslovení souhlasu s tímto osudovým rozhodnutím Sobotkovy (a Bělobrádkovy a Babišovy) vlády byli ovšem jen komunisté a Okamurovci (SPD). Pět socialistů a dva Babišovci se zdrželi hlasování. Sedm statečných však čest svých stranických kolegů nezachrání.


12. červenec 2017 bude v dějinách naší zanedlouho stoleté republiky zapsán jako temné historické datum. Sto devatenáct poslanců zvedlo ruku pro to, aby naše armáda vyrazila na ruské hranice. Pod velením německého bundeswehru. Logicky. Ten s přepadením „nenáviděného Rusa“ (a ostatních slovanských národů) má přece bohaté historické zkušenosti.

Měli bychom si toto datum zapamatovat. Ačkoli jsou prázdniny a od života odtržené „souboje“ pomalu končící sněmovny nikoho příčetného nezajímají, v tomto případě je to chyba. Šlo nám a našim rodinám o život. A prohráli jsme. Současně se tak skvěle ukázalo, o čem je „zastupitelská demokracie“. Promluvila snad vůle aktuální většiny politického lidu našeho staroslavného státu? A pokud ne, kdo to vlastně „promluvil“?
Odložená první bitva

Téměř přesně „magických“ 77 roků od zahájení Operace Barbarossa (22. června 1941), kterou Hitlerův „bundeswehr“ napadl Rusko – respektive Sovětský svaz – jsme rozhodnutím většiny našich zvolených zástupců v podobné situaci jako tehdy, jen v opačném gardu: Tehdy jsme byli první obětí německého agresora, dnes jsme se spolu s ním postavili na jeho stranu. Tehdy skončila „Unternehmen Barbarossa“ po čtyřech letech a desítkách miliónů mrtvých dobytím Berlína – a obnovením naší republiky – neb jsme stáli na straně vítězů.

A přece to byl jen čajíček proti tomu, co nás čeká nyní. Jedno je přitom jisté. V pomalu ale nezadržitelně se rozjíždějícím válečném soukolí imperiálního Západu budeme nakonec v každém případě na straně poražených. „Jaderná válka bude bez vítězů“, konstatoval nedávno v rozhovoru se slavným americkým režisérem Oliverem Stonem prezident státu, který má být znovu napaden „osou“. Jen místo Berlín – Řím – Tokio se dnes jmenuje Berlín – Londýn – Washington (stínově NATO).

Ke schválení vládního rozhodnutí byla potřeba nadpoloviční většina, tedy 101 poslanců. Přestože vládní koalice ČSSD, ANO, KDU-ČSL disponuje pohodlnou většinou 111 křesel, ukázalo se, že to nebude tak jednoduché. Prostě že i v lavicích vládních stran sedí několik normálních lidí. Navzdory svým zparchantělým lídrům vnímali, že vyslat naši armádu poprvé v naší historii do dobyvačné války, znamená vzít na sebe odpovědnost za přirozenou odpověď napadeného. A ta – vzhledem k jaderným zbraním – bude vůči zemím agresorů nesrovnatelně tvrdší a ničivější, než byla lekce z roku 1945.
------
Že je to mnoho povyku pro nic? Že ta naše „intervenční armáda“ pod německým velením bude čítat necelé tři stovky „duší“ a přijde nás na „směšných“ 362 miliónů korun (stále ještě) českých? Omyl, omyl, omyl. Na množství nehleďte. Už jsme v tom. Rozhodli o tom naši „zástupci“. Vrhli osudové kostky – a nás se neptali. Tak, jak je v každé totalitě srozumitelným zvykem. Bolševici v našem parlamentu o tom vědí své. Nemluvím o komunistech. Až sem jsme to za necelých třicet let dopracovali.

Volby jsou tu už za pár týdnů. Možná je opravdu na čase překročit Rubikon.

41 komentářů :

 1. Ty váleční štváči zradily svoje voliče naštěstí jsem nikoho z nich nevolil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ve stare Spartě hazeli dementí ze skali-mi je volime do parlamentu

   Vymazat
 2. Velebnosti "Je mi z toho na blití!" Jsou ti naši poslanci vůbec slované!? Lidé vzpamatujte se !!!

  OdpovědětVymazat
 3. Takže 119 idiotů zaprodá celý národ, všech 10 mil ... a nic.
  je mi z toho taky na blití.
  Defenestrace!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nepotřebujeme koncentrák !!! navozit je do vysoké pece !!!

   Vymazat
  2. Proč by neměli národ zaprodat?Vědí,že Češi
   jsou poserové a umí jen kecat.Také vědí,že
   stejně při dalších volbách dostanou svoje
   hlasy pro další porazy.Když je ti hloupí
   voliči stále volí,mohou si dovolit vlastně
   cokoliv.Proto na národ kálí.
   Petr Majevský

   Vymazat
 4. https://drive.google.com/file/d/0B3OUOQMVtOnTSThXWVc0SGViQnM/view?usp=sharing

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, důležité. Stáhněte si toto všichni - seznam, kdo hlasoval pro válku, za nás, proti naší vůli, pro naši smrt. Děda

   Vymazat
  2. Ministrovi herectví a války nutno udělit 10 laudátů z 10 a všem 119 gaunerům za své vlastizrádné a válečnické počínání!

   Vymazat
  3. Jak hlasovali v parlamentu:
   www.novarepublika.cz/2017/07/vyslani-ceskych-zoldaku-do-pobalti-je.html#more

   Vymazat
 5. S panem Hájkem naprosto souhlasím.
  Pamatuji druhou světovou.
  Okupace "od RVHP" v 1968 byla oproti ní, i když zkušenost nedobrá, tak svým významem, dopadem, úplně nicotná.
  Kdo není pamětníkem 2. světové zpravila 1968 těžce, a tvrdím že tragicky, přeceňuje.
  V každém případě bude mít počin vlády a rozhodnutí sněmovny těžké následky. Jen ještě teď nevíme pro koho v jaké míře.
  Ale dozajista špatné a vážné.
  Co může být horší konání než, bez důvodů štvát do války, a na straně agresora.
  Poslední možností nápravy je, doufám ještě
  - všichni k volbám,
  - žádný hlas koaličním stranám,
  - odpovědně zvážit komu ho dát.
  Moje volba je jasná, SPD. Výběru jsem věnoval snad stovky hodin. Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Problém je v tom, že intervence v roce 68 stále bývá nazývána okupací.
   Okupace je něco zcela jiného. A o tom to celé je.
   Stejně jako srovnávat 50. léta s protektorátem.
   Tohle ovšem zrádcům vyhovuje.
   Zmrd Veškrna byl první z nich. Havloidi ho následují, říkají tomu "pravda a láska".
   Verbež. Každý, kdo se těmito frázemi zaštiťuje, je zločinec.

   Vymazat
  2. Souhlas, SPD je poslední naděje na změnu.

   Vymazat
  3. A ta 2.světová začala u nás obdobně. Zradou těch, které jsme volili.

   Vymazat
 6. Prokletou katolickou církev nikdo nevolí !!!
  Tohle je politika Vatikánu a českých církevních vazalů .
  Je třeba zatočit s vlivem církve na politiku*

  OdpovědětVymazat
 7. Málem 28 let jsem nepředpokládal a odmítal bych možnost, že s panem Petrem Hájkem dojdu tak dokonalé shody v tom, o čem je tady jeho krácený článek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jako jediný zde jste pochopil, co vlastně Hájek článkem řekl. To, co bylo za báťušky cara slovanskou iluzí, je dnes čirou nutností, a to bez ohledu na to, pod jakým znakem či fanglí a na míru potřeby kolektivismu či odporu k němu. SPD je bez idejí, s jedinou dílčí - referendum a přímá demokracie, což je pouhý prostředek bez cíle. Co mají za ideu komunisté je ve hvězdách, protože výběr je mezi setrvávání na marxismu, což je katastrofa nebo pochopení skutečných idejí ruských bolševiků, nikoli jejich duševně pokřivených podržtašek a politruků Ježovova formátu. Základní ideou pro perspektivní budoucnost je idea národního socialismu postavená na nejlepších národních tradicích, spravedlnosti jako společenského módu, činorodosti a odpovědnosti. Taková idea snoubí národně sociální síly, bohužel nikoli SPD a nakolik je známá mezi komunisty, to vědí pouze oni.

   Vymazat
  2. Buffer15. července 2017 9:24
   „SPD je bez idejí, s jedinou dílčí - referendum a přímá demokracie, což je pouhý prostředek bez cíle.“
   Prosazení zákona o referendu a o odvolatelnosti a trestní odpovědnosti politiků, je podstatným bodem programu SPD. Pokud bychom ho již měli, bylo by možno referendem vetovat vyslání vojska do Pobaltí. Takže žádný prostředek bez cíle, jak uvádíte.
   Stejně tak nelze psát, že SPD je bez idejí. Viz celý program http://spd.cz/program/
   P.K.

   Vymazat
 8. Nejhorší na tom je to, že ten žebřiňák jede už bez našeho přičinění. Největší podíl, že jede z kopce má ta socanská svoloč, která pomohla pánům vozejk rozjet.

  OdpovědětVymazat
 9. Nezbývá, než doufat, že naši stateční vojáci rychle změní stranu:-D Abychom byli na straně vítězů, protože Rusové tu NATO bandu přejedou jako auto husu, když budou chtít.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re:4.31 Asi dost tezko, je to o mnoho slozitejsi nez si vubec dokazete predstavit .Nechci to zde rozebirat protoze to nem a smysl.A jinak k"Bufer"-SPD program ma a ne ze ne! franz 1449.

   Vymazat
 10. No, je mi těch kluků vlastně líto. Budou muset utíkat lán cesty domů (tedy těch pár, kteří to přežijí) po tom, co se po prvním ozbrojeném střetu s rusáky ta koalice obránců demokraticko-evropských hodnot rozuteče, tedy pokud se to nezvrhne v nukleární konflikt. No a když si to pak doma budou chtít vyřídit s komendiantem a jemu rovnými, kteří je tam nahnali, tak ti už budou kdoví kde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak to tvrdil Baloun?
   "Kamarádi, my jsme fórpatrola a voni nás vobětovali!"
   Je to jasné. Těch pár vojclů s trochou železného haraburdí co fýreři NATO posílají do Pobaltí má jen provokovat, jejich reálná vojenská hodnota limituje k nule. Na akci charakteru Gleiwitz to však stačí.

   Vymazat
 11. Rusové nikdy nezačínali velké války, ale vždycky je končili (někdy v Paříži, jindy v Berlíně).

  OdpovědětVymazat
 12. Chci se pozastavit nad jednou věcí: všimli jste si že Babiš se nevyjádřil k žádnému podstatnému problému současného dění:pokud mu někdo takovou otázku položil tak jsem nikde jeho vyjádření nenašel. Takže pozor na ANO. Já jim říkám při volbách NE!!! Nevěřím jim ani" nos mezi očima" jak říkával můj děda. Volit takovou stranu která hlásá vlastenectví a suverenitu naší země!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 100% souhlas, je to tak. Nikdy se nevyjádřil nebo nebyl k vyjádření. Je vyčůraný jako nevím co a tím nebezpečný. Až bude premiérem, tak se teprve projeví - jako eurohujer, vítač a kolektor dalších dotací z EU!
   Když si jeden k tomu ještě přibere, koho v té jeho partaji má, ty jeho Zlatušky, tak je ANO vlastně velmi nebezpečná a to je třeba mít na paměti ve volbách.

   Vymazat
  2. 7:55 - Správne, Babiša a jeho kohortu nevoliť!!! ANO je partička na jedno použití, viac nie!
   • www.youtube.com/watch?v=mmk8sCbRBBw

   Vymazat
 13. Opět pěkný blábol od Hájka. On už rozumnější nebude, škoda. A rudí zdejší diskutéři stejně nic na našem kladné vztahu k našim spojencům v NATO nic nezmění!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak ten "blábol" kokote nečti a koho myslíš tím "na NAŠEM kladném vztahu...", mluv jen za sebe ty vylízaný pako.

   Vymazat
  2. Tak se seber a běž do pr.ele, Jandoputno. "Spojenče" Jandy.

   Vymazat
 14. Jsem již praděda a pro mě je to jasné. Čekám jestli některá z alternativních stran vyzve ostatní k jednání za účelem společného postupu pro následující volby. Jde přece o to dostat do parlamentu co nejvíce zástupců aby nebyly jen slepým střevem koaliční vlády. Nikdy jsem nebyl členem žádné politické strany, za minulého režimu jsem stále komunistům něco vyčítal ale od převratu jsem jim dával ve volbách hlas. Pokud se alternativy nesjednotí nebudou mít žádnou šanci něco měnit a pak bych dal opět hlas komunistům. Chybí jim tam vystoupení z EU.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dokud se komunisté nezřeknou trockisticko marxistického internacionalismu, je to s jejich volitelností problematické. Návrat před rok 1989 si patrně nepřejeme nikdo, protože jedno davové elitářství pouze nahradilo jiné.

   Vymazat
  2. 9:47 - Jakže nikdo?! Piš jen za sebe! Lidé v té době za socialismu žili v pohodě. Vadila jim jen vedoucí úloha KSČ. Mně by návrat k socialismu vůbec nevadil!

   Vymazat
 15. Ustrašenost je znakem neinformovanosti. Informovaní vědí, že třetí světová byla na pořadu dne před třemi lety, dnes již chybí pro tehdejší warlordy bezpečné útočiště a především dostatek zdrojů na jeho přípravu a užití. RF je bez náležité reklamy a PR západního střihu pro Západ nečitelné a teprve překvapující reálnými výsledky své globální i národní politiky. Globální politika je zcela něco jiného než geopolitika a zdejší geopolitici mají těžký vedomostní deficit. Stačí jednoduchý test - potrovnat prohlášení a situaci z před pěti let, a prohlášení a situaci nyní. Západ je v beznadějné závislosti na soukromém majetku a nechápe, co znamená sepětí národa s rodnou zemí, hloubka historické paměti a pochopení, že dobrý politik se pozná podle zlepšujícího se života běžné populace bez obsese penězi a majetkem. Pamatujme na "žiť stalo lučše a věsjoleje". Tehdy to bez radikálního odříznutí páté kolony prostě nešlo nikde (ne o všem se psalo a píše), dnes je šance na mnohem humánnější průběh eliminace vlastizrádců jejich přetavením v prozřivší lidské psychiky vlastenenckého typu.

  OdpovědětVymazat
 16. 12 Topolů M a každá s 10 hlavicemi je už zamířených na Česko........

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O tom žádná, a to již od data, kdy jsme vlezli do NATO.

   Vymazat
 17. Ani slovo o fašistické ODS a klerofašistické TOP 09... Poněkud selektivní kritika.

  OdpovědětVymazat
 18. Víte jaký to byl pocit pro Emanuela Moravce, když mu K.H. Frank poklepával na rameno a říkal bravo? Tak jistě chápete, že dnešním Moravcům, reprezentovaným různými sobotky, fialy, bělobrádky, kalousky, štětiny opět takové poklepání na rameno od různých těch dnešních pohrobků KH Franka, .Heydricha, Himmlera, Hitlera dělá moc dobře. Je to pro ně prostě kus masa pro českého vořecha.
  Jo, tak jsme to dopracovali díky vládě zločinců!

  OdpovědětVymazat
 19. TOP 09 = Totální Orgán Parazitů s 0 včele 9 ksindlů

  OdpovědětVymazat