Reklama

.

.

sobota 8. července 2017

Kdo prezidentem místo Zemana?

Radim Valenčík
8, 7, 2017    RadimValenčíkPíše
Hned v úvodu musím název upřesnit, aby nedošlo k nedorozumění: Nemám na mysli náhradu za Zemana v intencích dosud neúspěšných pokusů o nalezení antizemana. Stojí za povšimnutí, že všichni doposud předvedení kandidáti mají společné tři základní charakteristiky, které je jednoznačně zařazují mezi ty, kteří by se rádi stali slouhy slouhů současné zdegenerované globální moci). Dostanu se za chvíli k tomu, jaké tři charakteristiky mám na mysli, zatím si můžete sami vyzkoušet, zda jste je schopni pojmenovat.


Nyní k upřesnění otázky, kterou jsem dal do názvu článku. Pokud bude Zeman zvolen (a já předpokládám, že když se nic mimořádného nestane, může k tomu dojít již v prvním kole), pak již nejpozději za čtyři roky (to už začne intenzivní příprava na prezidentské volby v roce 2023) si budeme klást otázku, kdo přijde po něm. Ne jako Antizeman, ale jako ten, kdo v tom hlavním naváže na jeho přístup. V tom, co Zemanovi umožnilo, aby se nestal slouhou slouhů současné zdegenerované globální moci. Je v ČR vůbec někdo takový, kdo má šanci uznání ze strany většinové veřejnosti? Na tuto otázku odpovím později, zatím se o to můžete pokusit nezávisle na mě. V roce 2021 již tuto otázku budeme řešit velmi intenzívně.

Každopádně je nutné počítat s tím, že proces úpadku a rozpadu současné globální moci bude doprovázen řadou excesů, že potrvá ještě nejméně deset let, než se vývoj společnosti bude odehrávat na zdravějším základě, než nyní. Proto otázka, hledání prezidenta, který by se nepodílel na vtahování naší země do služby tomu, co ohrožuje vývoj celé globální společnosti, bude ještě dlouhou dobu aktuální.

Nyní základní tři charakteristiky, kterými se Zeman odlišuje od stávajících předkládaných alternativ v podobě antizemanů, kteří dostatečně zjevně dávají současné zdegenerované globální moci najevo, že by se rádi stali slouhy jejích slouhů:

1. Odmítnutí uplatňování politiky dvojího metru při prosazování doktríny lidských práv.

2. Odmítnutí her na připravené provokace s následným označováním viníků, ještě před vyšetřením toho, co se odehrálo.

3. Odmítnutí přijetí sankcí nutících menší a slabší vyklízet prostor v ekonomických vztazích, který následně obsazují větší a silnější, ti, co hru na sankce rozehráli.


Jasně rozpoznatelné markanty uchazečů o roli slouhy slouhů současné degenerující globální moci. Prezidentská kampaň se z tohoto hlediska stává výbornou příležitostí pro osvětu veřejnosti.

Mimo jiné stojí za povšimnutí, jak kulantně tento princip slouhovství slouhům současné globální moci zformulovali autoři nedávné výzvy "Několik vět 2017": "Vláda musí vypracovat novou zahraničně-politickou koncepci, jak v co nejkratší době vrátit Česku věrohodnost, jak je dostat na špičku rozhodovacích procesů, do jádra Unie..." Co si pod tím představit? "Být na špičce rozhodovacích procesů", "v jádru Unie" – neznamená nic jiného než podřídit se ekonomické diskriminaci, která nyní přerůstá v politickou šikanu ze strany současného vedení EU.

Nyní již k otázce, kdo místo Zemana? Do voleb v roce 2023 (a do kampaně nejméně dva roky před tím) či v případě akutní potřeby. Mnohým se to možná nebude líbit, ale znám jediného člověka, o kterém nemám pochybnost, že by svou roli nebýt slouhou slouhů současné zdegenerované globální moci zvládl. A tím je Klaus (ten starší, mladší ještě nedorostl). Sám Klaus prozíravě ještě před dvěma či třemi roky prohlásil, že pokud bude po skončení svého prvního prezidentského období kandidovat Zeman, nemá smysl, aby kandidoval někdo jiný. Vím, že v očích mnohých Klause diskvalifikuje jeho prezidentská amnestie, ale to je v celé složité hře přece jen méně významný prvek.

Otázkou, na kterou si neumím dát dostatečnou odpověď, je: Jak je možné že se u nás (ve světě tomu není jinak) nevyprofilovalo více přijatelných "neslouhovských" alternativ? Patrně je to dáno tím, jak dlouhé prsty má současná globální moc (ovládající jak reprezentace politických stran, tak i mediální mainstream), která potenciální uchazeče do vyšších pater politik prostě nepřipustí. Jen občas někdo proklouzne. Někdo, kdo není vydíratelný, manipulovatelný, kdo začne realitu posuzovat z nadhledu, kdo je schopen těžit ze svých zkušeností. A někdo, do kterého čím více mediální mainstream buší, čím více houstnou politické intriky, kterými se ho snaží eliminovat, tím se stává odolnějším a pro podstatnou část veřejnosti přijatelnějším.
Kdo další by mohl vyrůst tak, že by se stal vlivným představitelem, který je schopen překročit limity účinkování v roli slouhy slouhů současné degenerované globální moci? Nevím, snad Škromach, snad Klaus junior, snad se ještě někdo objeví. Možná, že ho vyrobí doba v reakci na různé excesy, které nás budou čekat v posledních fázích rozpadu současné zdegenerované globální moci.

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/4759-kdo-prezidentem-misto-zemana.html

97 komentářů :

 1. Když ne Zeman tak Okamura žádné drahoše a horáčky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zalez do kanálu i se svým Okamurou. To je nesnesitelný, jak ho všude propaguješ! Tou svojí blbostí mu teda fakt pomáháš leda do hrobu. Dej si pauzu!

   Vymazat
  2. 0:55 mlc smazko bezzuba
   Hodnoto

   Vymazat
  3. 0,55 - teď promluvil jeden, co by taky děsně rád byl slouhou slouhů, jen kdyby aspoň malé korýtko, viď??? Fu, styď se!!!

   Vymazat
  4. To snad nemyslíte vážně 1:01 a 9:27! Když má někdo výhrady k Okamurovi, že lže, tak je podle vás smažka a slouha slouhů? Zašíleli jste? Okamura toho chce málo!

   Vymazat
  5. Kde kdo napsal, že ten dotyčný 0,55 lže?? A že je slouha slouhů taky nikde nestojí - jen že by rád byl, a to je z jeho příspěvku naprosto jasné. Nejde o Okamuru, ale o přístup k našemu národu a zachování suverénního státu. Ten jeho příspěvek není nijak konstruktivní, jen žlučovitý výkřik někoho, kdo neudržel nervy na uzdě. Rozlišujte!

   Vymazat
  6. Téma článku je nesmyslně předčasné. Nemá význam k tomu vůbec diskutovat.
   Co se týče Okamury a jeho SPD, má nyní před sebou velký úkol, dostat se do vlády a ovlivnit vývoj naší politiky, směrem k zachování a zajištění naší svébytnosti. Jak se mu to podaří, bude hodně záležet na tom, jakou sílu mu voliči dají. Na to je třeba se zaměřit. P.K.

   Vymazat
  7. 12:45

   Vaše ustavičné nadšení pro Okamuru je až dojemné. - Ten člověk ale nemá skutečný formát. Je to postavička, která vyplňuje mezeru. Sebere-li pár hlasů Kalouskovi, Bělobrádkovi a Fialovi, je to tak nejvíc, čím může prospět. To je jeho největší úkol. Jinak ale bude lépe, když se do Sněmovny nedostane. Politicky nikdy nedosáhne ani úrovně lidí jako Čunek nebo Zimola.

   Vymazat
  8. 0:55 Víš co Okamura je vlastenec a budu propagovat vlastence slouho slouhů. Mi dva jse nemáme o čem bavit.

   Vymazat
  9. 12:55-Když si představím,že by se Okamura
   jenom přiblížil kvalitám Čunka,okamžitě by
   byl nevolitelný.To jen černoprdelnická
   Morava si libuje v takových extrémech,jako
   jsou členové lidovců.To by snad byl přímo
   na odstřel.Čunek byl taková chudinka,že si
   bral při svém postavení sociální dávky.
   Jako důvod uvedl,že na ně měl nárok.A s tím
   žije napořád.Důležité je,že ten formát nám
   tady předvádíte Vy.Hlavně anonymně!
   Petr Majevský

   Vymazat
  10. 12:55 Vy toho ještě nemáte dost co jse děje ve Švédsku Francii to máme mít v naši zemi? Krev těch nevinných lidí jde na vaše hlavy.82% Čechů migranty nechce to by musely být hloupí aby volily vaše vítače a euslouhy. A ty lidi co jste jmenoval bych nikdy nevolil.

   Vymazat
  11. Anonymní9. července 2017 12:55
   Vaši kritické postřehy vůči T.O. Vám nechci vyvracet, jsou subjektivní a nepodstatné. Neboť člověk roste s úkoly, pokud má jistou úroveň inteligence i morálky. To T.O. má a navíc má vlastenectví na rozdávání. Mnoho let prokazuje své směřování k přímé demokracii a k převzetí kontroly nad naším státem, pokud se nás EU bude nadále snažit rozložit.
   Již nejenom hrstka příslušníků protestních skupin, ale také rostoucí počet občanů, dříve volících mainstreamové strany, si začíná uvědomovat, že je potřeba najít politika, který nebude dalším bezduchým služebníkem globalistické EU. I pro ty je T.O. přijatelná volba. Proto je podle mého názoru třeba, se na něm sjednotit, aby mohl být relevantním hlasem ve vládě. Znáte průchodnějšího kandidáta? P.K.

   Vymazat
  12. "ONI TO VĚDÍ !!!
   …že nikdo se nechce obětovat
   ONI TO VĚDÍ !!!
   …že všíchni jsou pos…ní
   ONI TO VĚDÍ !!!
   …že nikdo nic neudělá…"
   http://www.nwoo.org/2017/07/01/vsetci-to-vedia-a-nikto-nic-nekona-vsetci-mlcia-a-cumia-ako-telce-na-nove-vrata/

   Vymazat
  13. Zeman restauroval u nás kapitalismus a v tomto režimu je třeba za všechno platit. Když dám Zemanovi dočasně cenný hlas, co z toho budu mít? Pan docent Valenčík to úmyslně tají. Zeman získá možnost cestovat po celém světě na státní útraty, tj. i za peníze z mých daní. Měli bychom si říci, že na oplátku také něco chceme. Nejsem nijak nadšen, aby jsem mu dával něco zadarmo a nevěděl bych, co z toho budu mít.

   Zeman selhal, když rozdával státní vyznamenání. Metál dostal Bělohradský, který místo toho, aby pro svou zemi něco udělal, tak zbaběle zdrhl. Já jsem tady pořád pracoval, co jsem mohl, takže Zeman všechny jako já sprostě urazil. Zeman dal metál Kellerovi za to, že se nechal koupit a pomohl neschopnému Sobotkovi. Metál dostal Wonka. Režisérka, která o něm měla natočit dokumentární film, přeběhla, když se dozvěděla od svědků, kdo to byl. Zeman vybírá podivné podnikatele. Například Vítkovický Světlík, co má potíž s financemi. Případ Churchill byl tady zmíněn.

   Pane docente Valenčíku, popište nám nevěřícím, co z volby Zemana budeme konkrétně mít.

   Vymazat
  14. proboha jen ne toho podvodníka a namyšleného darebáka horáčka a další drahoše ne !!
   jsou tu jistě chytří slušní lidé , které by bylo možno volit, ale mám obavy , že zo dopadne jako s makronem a dalšími teplouši , kteří vše řídí,
   vše je to řízeno šedou eminencí ,
   svět se hroutí do pekel..........

   Vymazat
 2. Třeba tahle: https://www.youtube.com/watch?v=zJZfuJdycGc

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. LIDÉ TVOŘÍ PARTAJE. JEDNEJTE TEDY s PARTAJEMA JAKO S LIDMA!
   člověk, který celý život lže, krade a podvádí, se nezmění a patří za katr.
   Partaje tvořené podvodníky, lháři a kriminálními živly se také nezmění, neboť nově příchozí by musili ty původní zločince ze své vlastní partaje pozavírat a rozvěšet po nárožích.
   Jediné řešení pro zločince ve všech partajích je, nevolit ani jednu zločineckou mafii, která se pohybovala posledních třicet let na politické scéně!
   Základním principem všech těchto politických mafií je, přisát se na zdroje státního rozpočtu a vysát z nich miliardy pro vlastní obohacení. Jedno, kolik to bude stát miliard, jedno kolik desítek miliard to vytvoří škody, jedno kolik milionů Čechů to zaplatí.
   Rozhodující je, zůstat u lyzu.
   K tomu slouží mafiánské struktury prorůstající ze státní správy, do zákonodárného sboru, vlády, justice prokuratury, policie, tzv. neziskovek, zkorumpovaných státem financovaných médií, až po tzv. nezávislé kulturní s "vědecké" kruhy, samozřejmě placené z našich peněz a hájících zločince ve všech patrech společnosti.
   Je čas jim zakroutit krkem!
   Ve volbách odstavit všechny politické zločince a jejich partaje, kteří rozkradli naši vlast, do zákonodárných sborů volit jen České a Moravské, nekatolické poslance, jež budou skýtat alespoň částečně záruku, že příští vláda nebude v rukách šmejdů a zlodějů. PLATÍ TO PRO VŠECHNY PARTAJE.
   Jejich prvořadou úlohou bude nastolení právního státu, potrestání justiční mafie, obnova PČR, zákonné ustanovení nepromlčitelnosti hospodářských trestných činů, a trestní stíhání všech politických špiček, které se podílí až dosud na genocidě Českého národa.
   Náhrada škody, způsobená kriminální politickou mafií bude přenesena na všechny jejich přímé příbuzné až do uhrazení celkové škody.
   Je potřeba skoncovat s mafiemi v České republice.

   Vymazat
  2. 16:08

   Tak se ale rozhodněte!
   Pozavírat - rozvěšet - uhradit - nebo zakroutit?

   Už jste s tím začal - nebo jen tak hulákáte?

   A proč tu svou sračku kopírujete pod různé články? Čekáte autorský honorář?

   Vymazat
 3. Za určité podpory, proč by to nemohla být třeba spisovatelka paní Procházková? O jejím charakteru nemůže být pochyb, jen není na billboardech.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč ne Jan Keller?

   Vymazat
  2. Proc ne Micki Mouse?

   Vymazat
  3. 0:19, Keller už se ušpinil. Věřit mu nelze.

   Vymazat
  4. proč ne pepek viskoč

   Vymazat
  5. 8:20

   ("Keller už se ušpinil. Věřit mu nelze.")

   Kdy?
   Jak?

   Vymazat
  6. Ještě k letošním volbám: Christina Baum (Afd)řekla: "Podle demografických průzkumů univerzity v Munstru je v mnoha německých městech na západě země je podíl osob přistěhovaleckého původu v rozsahu 55 - 70% mezi dětmi do šesti let". ZDE odkaz:
   http://www.nwoo.org/2016/12/14/nemecko-plan-nahrady-populace-je-skutecnosti-christina-baum-afd/.
   Až toto jednoduché sdělení mentálně obsáhnete, položte si prosím otázku, koho volit. Nabídka je široká a všichni ukázali co jsou zač; jen koblihář to ještě nestihl, sází na druhý poločas. Jsme jako národ na kolenou a na vodítku. Lidičky, probuďme se a vezměme rozum do hrsti. Otázka nezní zda Okamura ano či ne. Okamurovi musíme dát přes 50%, aby prosadil s naší podporou, co má v programu, pak máme ještě šanci a naši potomci s námi.

   Vymazat
  7. Okamura má sice zajímavý program, ale i kdyby volby vyhrál s více jak 50% získaných hlasů, tak celkem nic nebude schopen změnit. Ani on není všemocný. To by musel přijít nový rok 1918,1948,nebo ještě i 1968, aby vítěz udělal opravdu velmi radikální řez politikou státu, případně znovu zavést stané soudy a i za cenu částečného poklesu životní úrovně v republice zavedl pořádek. Jenže tohle ani ten vlastenec Okamura neudělá, protože jak se říká "Moc zajíců je i psova smrt".

   Vymazat
 4. Pane docente Valenčíku, je na vás, abyste se obrátil na Zemana s naléhavou žádostí o omluvu za vybudování zločineckého kapitalismu. Skončili jsme jako kolonie s třetinovými platy oproti západní Evropě. Myslíte, že Zeman je čistý a pro voliče přijatelný?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Budete asi prekvapeni ale s timto postem souhlasim
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Za tiché kolaborace poslušné a nekverulantské části populace? Radim Valenčík je alespoň slyšet, což o nás, co pracujeme na nezbytných reformách, jaksi neplatí. Ale i Hlasy jsou třeba, aby ukryly ty, co pracují.

   Vymazat
 5. No, vy jste snad upad, pane Valenčíku! Ty blbosti, co jste napsal myslíte vážně? Mladý Klaus a Škromach! A anonym 23:25 má naprostou pravdu v hodnocení Zemana. Moje stanovisko neobhajuje ty současné blbce, co se hlásí k prezidentování jako jsou Drahoš, Horáček atd. A se svou dnešní úvahou jste se teda fakt nevycajchnoval!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy dva 23:25, 0:52, postrádáte jakýkoli přehled o běhu času, ve kterém mohl Zeman výrazněji ovlivňovat událostí a to pouze silou ne funkce, ale reálného vlivu na výsledná řešení. V běhu času! K dokonalému výkonu by musel být samovládcem s totální mocí typu Stalina či Hitlera (i těm leccos sabotovali nebo nerealizovali) a k tomu geniální. Jedním ani druhým nebyl a není. Narážka na „čistotu“ má znamenat co, má snad „nahrabáno“? Kdyby, to by bylo řevu! K tomu Drahošovi s Horáčkem. Jeden jako druhý, mejdlo. Rozhodně nejsou schopni, ani odhodláni, prosazovat politiku ve skutečném národním zájmu. Jestli vy, 23:25, 0:52, máte zájem na dalším brakování republiky, chápu vaše preference. Jestli ne, jste prostoduší troubové. Nic ve zlém, jenom s rozumem a od srdce. Žádný Zemana fanda, realista
   JiH

   Vymazat
  2. Okamura nebo Štefec budou za čtyři roky hrát vysokou hru.

   Vymazat
  3. 2:38, jestli Zeman za nic nemůže, protože nic ovlivnit nemohl, pak je zbytečné jít k prezidentským volbám. Kašpaři Drahoš a Horáček neublíží, někoho pobaví a ještě více občanstvo naštvou, což není na škodu.

   Zeman patřil k těm, co zničili budoucnost tohoto státu. Dcerušku poslal studovat do Londýna, aby ji uchránil jeho vinou podfinancovaného školství. Jeho voliči utřou hubu. Zeman si libuje ve vyznamenáních lidem, kteří tomuto státu ublížili. Jmenujme aspoň Churchilla s železnou oponou. Ten ať Zemana volí. Je opravdu na čase, aby se Zeman lidu ČR omluvil. Aspoň Zemana přinuťte, aby něco lidem slíbil a vyrovnal se s kapitalismem.

   Vymazat
  4. Po převratu se vytvořily politické strany. Co chtějí ty, které se samy označují za pravicové, to by měl každý, kdo chodil do VUML, PŠM nebo poslouchal rádio a televizi, vědět. Zemanova sociální demokracie však byla nejzákeřnější ze všech stran, které tady vznikly. Socani o sobě tvrdili, že jsou levicoví k ochraně všech, ale obnovovali kapitalismus k prospěchu hrstky těch nejvyčůranějších. Z ostatních, kterým nezbylo než pro ten zrůdný systém pracovat, nadělali žebráky, což je jasně vidět, až potkáte pracovně kolegy ze Západu.

   Toto by mělo každému výstražně rozsvítit varovné červené světlo až půjde volit milovaného Zemana.

   Vymazat
  5. 8:30 vyrovnat s kapitalismem se lze pouze zrusenim kapitalismu a kapitalistu

   Vymazat
  6. Pánové - 8.30, 8.46, 8.47 - máte naprostou pravdu!

   Vymazat
 6. Milej pane 23:25, chápete dynamiku doby, vlastnosti politického terénu. Tušíte prostor, který poskytují mocenské zájmy, jste schopen posoudit možnosti politiků, včetně toho, že žádný z nich nedisponuje křišťálovou koulí a málokterý pozici i v dobrém zájmu riskuje? Máte naivní představy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No a co
   Vlada je tu pro lid
   Vlada je tu jen ze dvou duvodu, aby se starala o bezpeci a stesti lidu
   Pokud to vlada nedela tak demise defenestraci
   Horni Dolni
   Jsem naivni ale toto vyzaduju

   Vymazat
  2. 1:08 pak bude ideální vedoucí úloha strany "na věčné časy a nikdy jinak". Povšimnul jsem si, konečně,že KSČ ctila zcela důsledně svůj program, držela 40 let kontinuitu k cílům a snažila se dát dohromady "to lepší" z občanů a o to se opírat. "To lepší", jak jsme dílem viděli onehdá, se příliš nepovedlo, což nadjiné potrdil i jeho rozprch po listopadu 1989. Nic víc, než častá lidská vlastnost. Ostatně, opakování nehrozí, SSSR neexistuje a Čína to nemá zapotřebí.

   Vymazat
  3. 3:32 doslo ti, pri tvem vzdelani ze jsi prave zautocil ns Deklaraci Nezavislosti?
   Asi ne ze tam pletes neco jineho
   Uroven diskuze je miziva
   Horni Dolni
   A Samet, to byl cas navleceni okovu ceskym nevolnikum

   Vymazat
  4. Vážený 1:00, vy chápete dynamiku doby tak, že asi považujete za normální, že jsme se stali vykradeným státem, kde bude chtít málokdo zůstat. Vy budete výjimkou. Vezmete ceduli s nápisem ať žije demokracie a lidská práva a půjdete na Karlův most žebrat. Vaše strana vám zajistí protekční místenku.

   Vymazat
  5. 1,08 MÁ PRAVDU!!!
   Tak by to mělo být. Současní zrádci a kolaboranti nemají tušení, co je to vláda, mají za to, že je to jejich pašalík pro jejich vlastní zájmy, občany ať vezme ďas. Pořád ta havěť nechápe, že oni jsou NAŠI zaměstnanci a mají pracovat pro nás, ne naopak, souhlas s defenestrací!!!!!!!

   Vymazat
  6. Ale Horní Dolní 5:19, neplést to do toho Deklaraci Nezavislosti, nejseš dalek pravdy. Nemachruj

   Vymazat
 7. Vystavil: Mudr. Ivan David

  Strkání předmětu do análu má mnoho lidí velmi rádo. A je to našemu organismu velmi prospěšné. Věděli jste ale, že strkání jednotlivých prstů na rukou do vašeho konečníku, může být přínosné v různých oblastech?

  Dnes vám přinášíme základní situace, kdy si který prst strčit do zadku a od čeho vám to pomůže.

  Zkuste to a věřte nám to, že toho nebudete litovat. Jakýkoli z těchto análních průniků by měl trvat alespoň 60 sekund.

  Palec – dušnost
  Pravděpodobně jste to nevěděli, ale váš palec je spojen s vaším srdcem a plícemi. Proto při pocitu bušení nebo dušnosti strkejte svůj palec pomalu do řiti a poté zrychlete.

  Ukazováček – průjem
  Ukazováček je velmi dlouhý a ohebný prst. Proto je možné ho strčit hodně hluboko do zadku a vytvořit špunt. Tato metoda je velmi užitečná, pokud zrovna nemáte k dispozici záchod nebo je průjem vyvolaný třeba nervozitou (například na pracovním pohovoru).

  Prostředníček – nevolnost a nespavost
  Trpíte-li nespavostí, měli byste vyzkoušet masáž řitních nervů. Tato masáž rozhodně zlepší váš spánek. Můžete ji i aplikovat v případě nevolnosti za jízdy v autě. Stačí strčit prostředníček do zadku a točit s ním ze strany na stranu.

  Prsteníček – zácpa
  Máte-li potíže se zácpou nebo jiné potíže s břichem, jednoduše kruťte se svým prsteníčkem hluboko v zadku a ono to povolí. Nastává pocit blažené úlevy.

  Malíček – migréna
  Migréna a bolest krku je často způsobena zaseknutými čakrami mezi půlkami. Polechtejte malíčkem svoje hýždě a pomozte tím zaseknutým čakrům v pohybu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdali mas povoleni praktikovati medicinu?
   Horni Dolni se pta

   Vymazat
 8. Za našich let se praktikovalo otvírání lebky , aby se nakouklo faraonovi do vědomí. Příštím faraonem bude Haremheb.

  OdpovědětVymazat
 9. Pane Valenčík.
  Zklamal jste mne,žádný Klaus,ten by měl jít spíš do vězení.
  Já tomu rozumím tak,že další mafiáni potřebují milost.Zeman to nepřehání s milostěmi a milost Kajínkovi,snad je to na protest nedůvěrné soudní moci.

  OdpovědětVymazat
 10. Pane Valenčíku nějak jste zapomněl na novou hvězdu zapáchající mršiny ODA Kulhánka Vratislava. Ten sice tvrdí žádné migranty, ale vzhedem ke členství ve straně podvodníka Kalvody a žvanila Kroupy mu nevěřím, ani pozdrav "dobrý den".
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pan kulhanek nema ani tak zajem o funkci jako o benefity s tim spojene a pravidelně valorizovane německe rozkazy umi plnit přesně do posledniho puntiku a s jalovou anželou je jedna ruka

   Vymazat
 11. Někdo tady zmínil kontinuitu chování komunisti , to je co nám chybí v současné době. Mění se vlády, mění se partaje a všichni usilují zničit a vymazat vše předešlé ani uvažují, že ne vždy je všechno špatné. Proto pořád přešlapujeme na místě a proto nikdy nemůžeme dohnat "to Rakousko". I méně dobrý stem je stále lepší než chaos a neustále změny. To už víme hodně dávno, řekl bych že od doby počátků nástupu informačních technologií. Bohužel kontinuita je kdesi stále mimo zorné pole pozornosti.Toho pak využívají všelijací šizuňkové a ekonomičtí darebáci. Jinak kdo po Zemanovi ? není nikdo vidět i když určitě existuje, ale pokud se neočistí sama podstata politiky od všech podrazů a svinstev, nikdy nebude o tento post zájem od slušných a poctivých lidí.

  OdpovědětVymazat
 12. zeman kdyby měl duševně zdrave poradce a byl duševně sam zdrav by stim prasedidentovanim seknul ale že je z rodu pomatenych jajinkovcu tak bude chtit prasedintovat i po smrti jsem zastance toho že tahle minikolonie prasedidenta nepotřebuje spiš dobrotiveho mistodržiciho gubernatora ovšem pak se vkrada otazka nač je vlada parlament a sernatoři když už ani hranice neexistuji a pravo je nam reexportovano od samotne svate stolice z brusele

  OdpovědětVymazat
 13. S Klausem souhlas, ten se ty čtyři roky udrží fit a prostě na něj nikdo nemá. Bohužel. Mě spíše zajímá další stínový kandidát pro tuto volbu. V poslední době se hodně vyskytuje Rychetský, který před poslední volbou i těmi před tím kategoricky odmítal se účastnit, ale to, že je nyní co týden ve sdělovadlech mě naplňuje úžasem. Vypadá to, že na stará kolena zjistil, že je vyvolený a rád by si ještě v závěru kariéry trošku povozil zadek v luxusním vozidle. Uvidíme. Zoufalství sluníček dosahuje vrcholu a tak jistě ještě překvapí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Slunicka jsou hanba

   Vymazat
  2. 8:36

   ("Rychetský ... to, že je nyní co týden ve sdělovadlech mě naplňuje úžasem. Vypadá to, že na stará kolena zjistil, že je vyvolený...")

   Obdivuji Váš "hluboký úžas".
   Méně už Vaši schopnost úsudku.

   Vymazat
  3. 8:36

   Rychetského si můžete za chvíli (po 10-té hodině) poslechnout na Radožurnálu.

   Je jedinou skutečnou osobností široko daleko a byl by bezpochyby nejsolidnějším kandidátem - ale nevezme to; na to můžete klidně vzít jed.

   Vymazat
  4. Rychetský je absolutní zmetek!

   Vymazat
  5. 10:50

   Zato ty budeš určitě elita národa. Jen škoda, že tě nikdo nezná, aby to ocenil.

   Vymazat
 14. Miloš Zeman má tolik chyb, že by se zdálo, že na Hradě nemá co dělat. A přece on je jediným českým politikem, který pochopil, že svět se z původního euroatlantického směru začal točit směrem euroasijským a ví, že staré elitářské euroatlantické struktury, jěž kromě svých zemí přivedly k hladovění už i sebe, mlátí kolem sebe, aby si udržely svou parazitní pozici Rohatého cháska profesora, mediálního podnikatele a lžidoktůrka je směšná již tím, že nevé to, co v každé hospodě - že podlézáním vrchnosti blahobytu dosáhnouti nelze. Umíme to sami, a radikálně. Ekonomickareforma.cz do každé rodiny!

  OdpovědětVymazat
 15. Položid Václav Klaus-Pružinský??? Ten "ekonóm" co způsobil kuponové rozkradení republiky? Ten co chtěl "více takových Kožených"? Ten co nastavil poplyšákový vekslácký kurs československé měny a mocně se tím přičinil jako spolupachatel rozprodání národního majetku? Ten Klaus-Pružinský co rozbíjel Československo? Ten co spáchal v posledním presidentském tažení amnestii pro své hospodářské spolupachatele???
  Nebo myslíte jiného Václava Klause?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skutečný Čech.
   Naprosto souhlasím s Vaším příspěvkem.
   Jak to sleduji,tak docházím k závěru,že už u této volby prezidenta,Klaus nebude chybět.Čekat 5let na další volbu,tak to bude sklerotický stařec nad hrobem.Máme mladší a schopnější osobnosti,třeba pan Obrtel,jenže schopné a oddané republice nedostanou prostor oslovit veřejnost.

   Vymazat
 16. Ovčáček má pravdu. "Tato úžasná země nepotřebuje poníženého sluhu politických stran a byznysových kruhů". Tedy ani Drahoše, ani Zemana.
  Za sebe jako dělník a běžný občan říkám,že vhodným kandidátem na funkci prezidenta by byl úspěšný odborář Josef Středula.Otázkou je,jestli na kladeče věnců není Josefa Středuly přece jenom škoda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 9:26
   Středula ještě toho moc neukázal a dělník ho nezajímá.Pokud by za dalších 5let skutečně pracoval jako odborář,tak možná.

   Vymazat
  2. Středula vyrostl v korektního politika. Tím je řečeno vše. K imigraci ohrožující pracující i nepracující - ani ťuk. Agenturní zaměstnávání zakázané v Rusku Putinem - nic. Sankce proti Rusku s dopadem na podnikatele i zaměstnance opět nic. Jó, kariéra je kariéra a kdo chce s vlky býti, musí s nimi výti. Usilovné a bezmocné hledání tvárné poslušné náhrady, za krajně nepohodlného, neposlušného a překážejícího Zemana jde za hranice debility celé EU.

   Vymazat
  3. 9:26 takže Středula. Co se dívá na svět klíčovou dírkou, jak se zavděčit zaměstnancům a současně nepohoršit Brusel. Pokud lze, ani kokoli v USA, když nepřítel je jasný: Ruská federace! Že bych tleskal?

   Vymazat
 17. 9:26
  Za to Zeman za jeho éru v politice toho ukázal dost...
  Je vidět,že o postavení českých dělníků a ostatních pracujících včetně funkce odborů pod vedením Josefa Středuly toho moc nevíte.
  Rozumím. Plebs vás nemusí zajímat.Měl jste štěstí na devadesátky a patříte mezi ty,který se pokládají za vítěze kapitalismu.Pro vás je Zeman nebo Drahoš na funkci prezidenta jistě dobrá volba.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Již diskuze by mohla oživit Radimu Valenčíkovi přísloví - cesty do pekel jsou dlážděny dobrým úmyslem. Článek mohl posečkat v šuplíku až do doby po prezidentských volbách. Co přimělo autora pospíchat s ním v předvolební fázi lze jen hádat. V každém případě je to článek pro příznivce M. Zemana vycházející v tu nejnevhodnější dobu, pro zavilé odpůrce v dobu nejvhodnější. Článek iniciující a otevírající prostor pro diskuze s útoky proti prezidentovi nejen pro kavárenskou smečku. Jak vidno může znejistit i odboráře inklinující pro volbu Miloše Zemana. Ať chtěné nebo nechtěné, lze usuzovat o dobře odvedené předvolební diverzi ve prospěch odpůrců Miloše Zemana. L.P.

   Vymazat
 18. Můj typ po zralé úvaze je Marek Eben.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:47

   To není tak blbý nápad. (Jinak by tu byl taky ještě Zdeněk Mahler - pochází z Vysočiny! -, ale ten už je přece jen postarší.)

   Vymazat
  2. 12:01

   Zdeněk Mahler? - Ten svou skutečnou noblesu prokázal i svým výrokem: "K televizi si sedám s koňakem, abych to přežil."

   Kokotko

   PS: A přečtěte si tohle!:

   https://www.citarny.cz/index.php/knihy-lide/vzdelavani-a-souvislosti/glosa-svet-a-knihy/5629-zdenek-mahler-proc-nekdo-tak-urputne-meni-historii-ceskou

   Vymazat
  3. Marek Eben je asi slušný člověk, ale naše země potřebuje PREZIDENTA a ne figurku ze šoubyznysu, co nemá ponětí o politice a politických procesech a nebude se orientovat. Potřebujeme někoho, kdo chápe řídící procesy a umí je i využívat, ne herce a moderátora, který řekne, co mu napíšou.
   Dík za nápad, ale ne.

   Vymazat
  4. 12:27

   To Ebena hodně podceňujete. Myslím, že toho chápe mnohem víc, než většina lidí u nás.

   (Jinak to ale není politicky realistický návrh.)

   Vymazat
  5. 11:47 a podobní, prezidenta ozdobou? Konferenciéra? Tušíte, co je a není účinná politika? Zaznamenali jste politickou orientaci onoho vždy "ušlechtilého" Ebena? Trapně nad povrchem věcí. Takové vás režim utáhne na vařené nudli. A vůbec, Táňa Fisherová je hezčí!

   Vymazat
  6. 12:27
   Marek Eben je stejná odrůda jako Z. Svěrák!!
   Snad inteligentní, ale hajzl.
   Václav

   Vymazat
  7. Václav 19:12

   Upřímně by mě zajímalo: proč si to myslíte?

   Vymazat
 19. Je předčasné mluvit o volbách v roce 2023.Důležité jsou volby letošní do sněmovny a potom prezidenta.U voleb prezidenta je netřeba experimentovat.Nemluvě o některých kandidátech,kteří již několikrát ve svých projevech prozradili,jak ochotně by sloužili vládnoucímu světovému establišmentu,ať s radostí nebo z neznalosti(Drahoš,Horáček)nebo jaké naivní mají srdíčko plné sluníčka(Hilšer)a prozření u nich za živa zřejmě nedojde.Pražská kavárna má v záloze jméno - Petr Kolář.Ten také bude příští roky ostře vystupovat proti budoucímu prezidentovi a scénáře mu bude psát polovina českých mediálních hvězd.Naštěstí většina z nich je tak odtržená od skutečného světa,že to bude mít pro Koláře (naštěstí)spíše negativní efekt.
  Myslím,že právě tyto volby se bude lámat chleba.EU,potažmo Evropa je ohrožená "Wahábismem",podporovaným Saudy a dalšími ropnými velmocemi.Jestli si někdo myslí,že "přes ty naše hory"se k nám islamisti nedostanou a co se děje jinde (Řecko,Itálie,Švédsko,Francie,Belgie,Holandsko aj.)nám je šuma fuk,pak se ale hluboce mýlí! Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kolář?? To jako myslíte toho zpěváka?
   Nevím, ale mám o českém národu lepší mínění, než že by si za prezidenta vybral takovou kreaturu, ať si mediální "hvězdy" žvaní, co chtějí.
   Uznávám, že nezpívá špatně, ale to jako kvalifikace na prezidenta je hodně málo, o politice a mezinárodních vztazích, problémech a řídících procesech ví ten pán kulové a osobnostně je to morální zmetek a haj.l, co opustil rodinu kvůli mladé zlatokopce (zde jistá podoba s Horáčkem).
   nenenene, toho ne.

   Vymazat
 20. magore kde se tady bereš ? Ve znojemském deníku psali že ses utopil ve Vranovské přehradě.

  OdpovědětVymazat
 21. Nikdo z kandidátů nebude dokonalý a každý bude mít nějakou minulost. Jde o to vybírat do klíčových funkcí takové, kteří budou nositeli co největšího strategického rozvoje (politického, ekonomického, kulturního, sociálního). Je na nic brilantní ekonom, který bude politicky shrben před zájmy zahraniční moci, nadnárodních či tuzemských firem. Stejně tak na nic je působivý literát, který sice pozvedá mysl lidí, ale nedohlédne důsledků ekonomických her, které mohou zemi politickými proklamacemi hrdou uvrhnout do ekonomického područí. Musí to být osoba komplexněji založená, která přitom disponuje v klíčových rovinách (nejen odborných, nýbrž v rovině mravní) takovým fundamentem, který je dovoluje rozvíjet, jakož i vedlejší sféry, a u níž je minimalizována její vydíratelnost. To Zeman a Klous, byť mají na hlavě celou máselnici (od privatizace přes zahraniční pobídky po amču), splňují ze současné české politické squadry asi nejlépe. Je smutné, že mezi staršími najdeme nejvíce osob, které prokázaly odbornou a mravní integritu a jsou majáky, třebaže by v politice měly odborná bílá místa: Z. Mahler (žel, kvůli zdraví už sotva použitelný), gen. M. Vacek, F. Koukolík.
  KR

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážení, nepatrí sa "cudzincovi" navrhovať kandidáta na prezidenta, lebo veď medzi vami v Novej republike alebo navrhovanými osobnosťami je mnoho inteligentných a politiky znalých predstaviteľov. Ale pozrite sa na vec z druhej stránky. Dnes potrebujeme /aj my/ prezidenta "do nepohody", takého, ktorý je obratný rečník, skúsený medzinárodný a domáci politik, vojenský analytik a odvážny a spravodlivý človek.Jedným z takých je vojenský analytik pán Martin Koller, ktorý ma zaujal už v roku 2014 rozhodným a nebojácným vystúpením na ČT24 v otázke vojny na východnej Ukrajine.Odvtedy sledujem stále jeho komentáre. MK

   Vymazat
 22. Omlouvám se 12:23. Ten magor patřil 11:47 - Lojzovi Gregorovi z Lančova u Vranovské přehrady, s uměleckým pseudonymem "Gregory".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:52 vzdyt ty ani neumis psat a pocitat
   Inu havlista

   Vymazat
 23. Vážený 9. července 2017 8:35, pletete pojmy. Že jsme se stali kolonií považuji za tragickou skutečnost, ke které došlo téměř zákonitě, když dav dav reagoval podporou na lacinou nabídku jakéhosi, zcela nereálného ráje. Ani 27 let praktické zkušenosti s tímto „rájem“ většině nijak nestačí k orientaci v problému. Nechápu Váš dovětek: „Vy budete výjimkou. Vezmete ceduli s nápisem ať žije demokracie a lidská práva a půjdete na Karlův most žebrat. Vaše strana vám zajistí protekční místenku.“ Jaká strana? Z čeho to prosím odvozujete?

  OdpovědětVymazat
 24. Volil bych třeba z kvarteta Procházková, Vítová, David, Valenčík. (Nějak se - k naší škodě - z veř. prostoru vytratila T. Stöckelová, dobrá je i Lisková, a to jsem antifeminista!).
  Jsou to vzdělané a morálně integrované osobnosti.
  ---
  A nemají kostlivce po skříních, což se ale o Zemanovi říci nedá ... (ale volit jej i tak budu!, lepšího nyní snad není)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Opluštile, pan profesor Drahoš Vám nepřijde jako dostatečně vzdělaný člověk? Když už tedy zmiňujete to vzdělání.

   Vymazat
  2. Re (17:06):
   Děkuji za optání!!
   Ano, to jeho vzdělání. Formálně vzdělaným (chemikem) prof. Drahoš, DrSc., jistě i je. Takových je u nás i tak dost!
   Ani náhodou bych ale za svého prezidenta nevolil někoho, koho v tomto článku doc. Valenčík vcelku přiléhavě nazývá "slouhou slouhů".
   A tak jediné, co na Drahošovi dokážu ocenit, je to, že se ten svůj sklon před veřejností netají.
   Alespoň tak tuším, kam náleží a kam by naši republiku s chutí vedl.

   Vymazat
 25. Pro 12.23.
  Nevím, jak se můžete vyjadřovat k politice, když neznáte bývalého velvyslance v Rusku a USA. Havlistu, globalistu, sluníčkáře, jednoho z největších propagátorů radaru u nás... Jednoho z největších odpůrců Zemana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a amerického řiťolezce, kolegu Jandy a jeho Evropských hodnot, filcku non plus ultra.

   Vymazat
  2. Jasně, toho znám taky, akorát mě tam zmátli ti umělci, ale ten by byl ještě asi tak 1000x horší než zpěvák, to mi tak nějak nedocvaklo, že podobnou hyenu by vůbec kdo navrhoval. Všechna výše uvedená přídavná jména ho naprosto věrně vystihují, souhlas.

   Vymazat
 26. Ta diskuze plně vypovídá o účelu článku uveřejněného v pravý čas.

  OdpovědětVymazat
 27. Jak je videt, Radim opet stouchnul do problemu a spousta reakci ukazuje, ze opravnene. Za to mu dekuji. Jen si myslim, kdyz ctu ty uprimne navrhy a uvahy, kdo by mel byt tim pravym, ze vetsina z techto navrhu nebere v uvahu realitu. Jak jsme se mohli presvedcit, a da se to vycist i z rady zasvedcenych knizek, rozhodujici je, kdo za kandidatem stoji a kolik do jeho kandidatury investuje. A to nejsou prosti obcane. Takze taci kandidati, kteri jsou zde probirani, i kdyz pro mne sympaticti lide, (viz napr.navrhy pana Opustila 13:14, pri vsi ucte a sympatii) nemaji v realite nadeji. Podivejte se, jak se delaji volby v USA, jaka je podpora kandidatu a od koho. Sebeuprimnejsi kandidat bez silne podpory nema nadeji. Plati asi to, co bylo uvedeno v 8:47. Rad bych se mylil.

  OdpovědětVymazat
 28. Perfektní kandidát na prezidenta-Lenka Procházková.

  Zdraví J.Zatočil

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:54
   Mám sice paní L. Procházkovou rád - teda vážím si ji, ale do funkce presidentky republiky bych ji přece jenom nevolil.
   Václav

   Vymazat
  2. Vlastenka do morku kosti. Skvělá kandidátka na prezidentku!

   Vymazat
  3. No Klaus sen.? Právě že ta amnestie je dokladem jeho závislosti na oligarchii - jinak řečeno je loutkou v rukou oligarchů - jako snad, až na drobné výjimky všichni češti politici. No a Zeman je v tomto ohledu nevyzpytatelný a občas trucovitý a proto se nehodí do českého politického krámu. Tak nám politici nadělují různé prince, také Drahoše, velice směšné loutky, dalece pod úrovní hloupého Honzy. Ale věřím, že to soukmenovci toho Honzy baští. Za Zemana není tč. náhrada, pokud znáte někoho lepšího, navrhujte, jen probůh ne zpěváky, herce, vědde či pavědce, místry v pokru, nejúspěšnější exekutory.... Zeman je občan mezi občany a těch pár kavárenských povalečů a grázlů, co by chtěli hýbat českým malosvětem a vedou svou hamtiválku proti normálním občanům i Zemanovi,ty je nutné odhalovat a izolovat, však máme na to ústavy

   Vymazat
 29. Pane Valenčíku, děkuji za pěkný, velice výstižný článek! Klausovi senioru bych ve shodě s Vámi asi i tu nešťastnou amnestii velku odpustil. Avšak zapomněl jste na jiný faktor těžkého kalibru! Dneska je Klausovi (ročník 1941) dobrejch pětasedmdesát. Takže potřetí na Hrad by (byť zachovalý sportovec) Klaus nastupoval v osmdesáti(!) a prezidentování by končil v 84 letech. I on je natolik soudný, že tohleto by sám odmítl. Takže opravdu na prvém místě bude Tomio Okamura - ale poraďte mu, ať v TV debatách si tolik nedrží až (časově)neusurpuje slovo, tím pak si kapku oslabuje sympatie posluchačů, ačkoli postojově je skvělý. A souhlasím, že kandidátkou č. 2 může být Lenka Procházková, současně by naplnila "dávnou" vizi o prezidentce ČR ženského pohlaví.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ve 22:59 h. jsem se chtěl podepsat.
   Václav Urbánek

   Vymazat