Reklama

.

.

středa 12. července 2017

Kyjev se přiznal: Nemáme důkazy o přítomnosti ruské armády v Donbasu!

Kde jsou?
- kou -
12.7.2017 Apostrophe.ua, překlad PrvníZprávy
 

Z ukrajinských činitelů to leze jako ze chlupaté deky a zní to jako senzační zpráva. Kyjev nemá žádný právní důkaz o přítomnosti ruské pravidelné armády v Donbasu! 
 


Uvedl to náměstek ministra pro dočasně okupovaná území a vnitřně vysídlené lidí z Ukrajiny Georgij Tuka.


„Nemůžeme zatím, přes veškeré úsilí, právně prokázat přítomnost pravidelné ruské armády v Donbasu,“ řekl Tuka on-line vydání „Apostrof“.

Podle něj to potvrzují nedávná rozhodnutí soudu v Haagu. Mimo jiné to znamená, že pokud nejsou v oblastech Luhanska a Doněcka, které nejsou pod kontrolou Kyjeva, ruské orgány moci, nelze z právního hlediska hovořit o jejich okupaci.

„Můžeme si ztrhat sto vyšívaných košilí denně. Ale to není odpověď! Jsou to naprosto čistě emocionální věci. To si mohou dovolit pouze poslanci, kteří pracují na voličích. Klamají je. A manipulují s nimi,“ konstatoval náměstek ministra.

Nedávno mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov suše řekl, že ruští vojáci na Ukrajině „nebyli a nejsou“. Reagoval tak na slova šéfa NATO Jense Stoltenberga, že Rusko musí odvést z Donbasu tisícovku svých vojáků.

Přesto již více než tři roky ukrajinští lídři (s podporou západních politiků) úporně hovoří o tom, jak ukrajinská armáda vzdoruje ruské vojenské agresi. Tím se samozřejmě nevylučují dobrovolníci bojující za opolčence, a to i z Ruska. Ale o pravidelné ruské armádě to není. Stejně tak „dobrovolníci“ (či spíše žoldáci) ze zahraničí působí v řadách ukrajinské armády a dobrovolnických praporech. A že se jedná o občanskou válku, kterou vyprovokovala kyjevská pomajdanovská vláda, nechce přiznat ani Západ. Asi proto, že USA a Kanada poslaly na pomoc jedné straně konfliktu stovky vojenských instruktorů.


(kou, prvnizpravy.cz, apostrophe.ua, foto: arch.)

Související článek:
Porošenko: Ukrajinci přežili útok Ruska!

60 komentářů :

 1. Agejev, který v letech 2015–2016 absolvoval prezenční službu v armádě, podepsal letos 18. března smlouvu, na jejímž základě se jako tisíce jiných ruských mladíků stal profesionálním vojákem. Byl oficiálně přidělen k rozvědce na základně v Batajsku v Rostovské oblasti, která sousedí se separatistickými oblastmi východu Ukrajiny. Podle Agejevových slov se tam však příliš nezdržel a po pouhých čtyřech dnech byl odvelen na Donbas.
  „Peníze platí a služba je služba,“ odpověděl Agejev na dotaz, zda se přemístění na separatistická území nebránil. Agejev tvrdí, že neví, kolik dalších ruských vojáků se takto přesunulo. „Se mnou jel pouze Alexej,“ přiznal Agejev dalšího ruského vojáka s podobnými úkoly, který oddíl vedl a v boji zahynul. Dodal ale, že nevylučuje, že podobně jako oni dva se dostali na Donbas další ruští vojáci.

  http://zpravy.idnes.cz/rusky-vojak-zajaty-vypoved-donbas-ukrajina-fet-/zahranicni.aspx?c=A170711_135856_zahranicni_ane

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fake News iděs tvůj vzor, slouho slouhů.

   Vymazat
  2. U jaké ruské jednotky tam sloužil ? Jistě víte název útvaru , jméno velitele , atd ?

   Vymazat
  3. Iděs čtou jenom Burešovi stb pohrobci mající za vzor rezidenta KGB vencu flašku...

   Vymazat
  4. Tak byli dva. Na to aby mohli banderlozi hovořit o "ruské armádě", museli by vzít do zajetí aspoň jednu divizi té armády, nebo se s ní aspoň střetnout a ukázat na bojišti stovky zničených ruských tanků a děl. Ale toto? To si děláš kozy, ne?:)

   Vymazat
  5. Ad Jarin - máte pravdu. Těch zajatých ruských vojáků má Kyjev několik, od vojína až po plukovníka. Faktem je, že jejich přítomnost na Donbasu není provedena v ucelené jednotce, ale jsou značně roztroušení mezi separatisty jak v tzv. DLR, tak v LLR. Navíc jejich účast potvrzují i zajatí separatisti. Pouze lžiministr Lavrov bude stále tvrdit, že tam kremelští vojáci nejsou. A naši prokremelští papoušci tomu věří, bohužel.

   Vymazat
  6. 19:03
   Nás vyhlášený lžidemokrat,udavač,opilec a kolaborant Venca Lahváč Havel tvrdil se třema promilema v žile a po školení ve Fuckingtownu tytéž pindy....to musí ussacký agresoři jásat radostí a Edgar Howner ti tleská v hrobě megabkbe!!!!;-D

   Vymazat
  7. 19:03 No ale ti to NEvyhrajou! Ta věc byla zrazena! Mísot židáckých žvástů si radši poslechni jeho Blahorodí Igora Iványče! Vyzval židistu kryptoputleristu Navalnýho na Duel! Tam všecko řekne! jak putleroffská banda vorů zradila Novorusko a eho lid a ponechala ho v otroctví banderovským zločincům! jak místo armády a letecké podpory, která by umožnila zničit proradný kyjeský režim jednou pro vždy vyslala do Novoruska jakési "poradce"! S těma taky di do pyče!

   - https://www.youtube.com/watch?v=UhJttthlPDw

   A Navalka výzvu přijal! Dostane po hubě i s vlastizádnou kremelskou klikou který jako "oponuje"! - http://3rm.info/main/68097-strelkov-protiv-bolota.html

   Vymazat
  8. A v diskusi pod článkem jeden Rus píše toto:

   Aleksander Sergievic> Олег Афанасьев16 hodin nazpět
   Настоящий партиот - это тот, кто понимает, что новый антихрист (после Наполеона и Гитлера) ведёт нашу страну к крахъу, и есть шанс убрать его от власти, таким образом спасти страну. Все телеканалы захвачены КГБандой Путлера, и до электората пробьются только листовки-газеты, разбросанные по почтовым ящикам. Я распространил уже 35 тысяч в 15 регионах. Путлеровцы-кандидаты теряют от них порядка -9%, а САМ Путлер -20%.

   Břitké, ale přesné!

   Vymazat
  9. Oprava k 19:30: Místo ....

   a dodám že Západní nosatý zločinci, ať již Anglosionisté či Flanďácko-germánský knechti měli dávno být poraženi a stanout před Božím soudem! Zpovídat se z puče proti Třetímu Římu provedeném jeho agenty v únoru (potažmo březnu) 1917! Všechny protiprávní akty které po něm nastaly měly být anulovány! Znovu svolána Versailleská konference a na ní opravena mapa tak, jak to požadoval spravedlivě za Impérium ministr jeho Imperátorské výsosti Sazonov! Je na ní nápis v ruštině v bílém poli u kraje v tomto znění:
   "Rusko je velká říše, bojující za obnovení práva, spravedlnosti, míru na Zemi, která neusiluje o ničení cizích zájmů ani netouží po cizím území, trvá pouze na tom, dostat to co jí od nepaměti vždy patřilo - Červenou Rus se Lvovem a Przemyslem, a též část Bukovina s Černovicemi. Konigsberg s východním Pruskem po Vislu smáčené opakovaně ruskou krví, by měly být znovu ruskou zemí. Danzig a Thorn by měly být ruskými pevnostmi". - http://expositions.nlr.ru/ex_map/worldwar1/images/28.jpg

   Vymazat
  10. Bývalá krymská prokurátorka a nyní poslankyně ruské Nejvyšší Dumu Natálie Poklonská prokázala NEplatnost carské abdikace - 1 minuta 33 sekund ZDE - https://www.youtube.com/watch?v=qotjIZnwHn0

   a tak všechny akty po puči v březnu 1917 jsou právně neplatné a po obnovení Imperia budu zrušeny a to včetně různých těch "Ukrajin", "Bělorusek", "Lotyšsek", Azerbájdžánů, "Kazachstánů" a dalších nelegitimních pseudostátů! Rusko je unitární univerzalistická říše!

   Vymazat
  11. Pro 19:03 to se mi snad zdá, něco řekneš co je totální nesmysl bez jakýkoliv náznaků zdrojů, nevěřím ti ani nos mezi očima. Jistě nějací pozorovatelé/špióni tam budou, aby tajné služby Ruska věděli co se tam přesně děje, ale CIA zmetků je tam odhaduji desetkrát tolik.

   Vymazat
 2. No fanatická protiruská pindosům do prdlele lezoucí debilní idnes, to je tedy zdroj. S tím sem vůbec nelez a odkazy na tyto propagandistický šmejdy si narvi do špic :oD

  OdpovědětVymazat
 3. Že nemají důkazy, to není tak důležité. Mohou mít třeba neschopnou rozvědk. Když mají množství dalších neschopných institucí.

  Důležité je že takové důkazy dosud nemají ani Američané, ani NATO. Ty nelze z podobné neschopnosti podezírat. Navíc jim na tom záleží jak nikomu na světě.
  Pokud by důkazy měli, byl by vývoj na Ukrajině naprosto jiný. Nejspíš by už bylo po světové válce.

  Ne že by se obě strany nesnažily "o pokrok v mezích zákona". Ale pohádkám typu jako v 15:40 normální člověk (tj. dnes člověk normálně informovaný) nemůže věřit.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věřím,že ten rus řekl co řekl. Dostat mně banderdemokrati do pracek, tak také zazpívám co chtějí. Ten člověk možná bojoval o život nebo také o "dobrou" smrt.

   Vymazat
  2. Je zajímavé, jak se nemáme pozastavovat nad tím, že USA už ani nepopírají, že mají svoje vojenské jednotky v Sýrii, kde útočí na legální pozemní armádu i letectvo suverénního státu, člena OSN, bez jakékoli právoplatné odpory. V čem se to ten tak pravdymilovný Jarin 15:47 šťourá?

   Vymazat
 4. Když tam můžou být vojáci NATO,tak bych tam považoval za správné,aby tam byly i vojáci Ruska.Ukrajina není členem NATO a vojáci NATO tam nemají co dělat,to je okupace Ukrajiny USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. koho ma ukrajina na svem uzemi, do toho nikomu nic neni, krome ukrajincu samozrejme.

   Vymazat
  2. 17:15 - no a ti s tím nesouhlasej a proto vlastně proti banderlogům povstali! Kdyby neblbli s těma západníma anglo-židákama a papežensko-germánskejma knechtama, tak tam moh bejt klid a mír! Ale to vždycinky jednou za 100 let se ňákej takovej knecht za peníz vzpěčí a pak musí dostat přes dršku! Ať už Mazepa, Petljura nebo Prasenko-Waltzmann ...

   Vymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 6. Jasne, 'zeleni muzici' na Krymu taky nebyli prislusnici ruske armady. Teda do okamziku, nez Putin priznal, ze vlastne byli. Rusum bych neveril ani 'zdrastvujte'.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jarin-protože se tady předvádíte v roli blba
   trochu Vám pomohu.Putin nepotřeboval posílat
   vojáky na Krym,oni tam už byli od rozpadu
   SSSR na základě rusko-ukrajinské dohody.Pro
   Vaši informaci,tak jich bylo 26 000.Neměl
   důvod tam posílat další,to jsou jen hloupé
   řeči ze strany Vašich pánů.Až budete mít
   také nějaké solidní zprávy a ne smyšlenky,
   pocházejíci z Kyjeva,tak nám je sdělte.Teď
   mám jeden dotaz.Suverenní stát,Srbsko,Vaši
   páníčci z USA a NATO přepadli bez vyhlášení
   války pro svou potřebu ukrást Kosovo Srbům.
   Kde jste spal s Vaším odsuzováním?Držel
   jste ústa a tak se z nás nesnažte dělat
   blbce stejného ražení.
   Petr Majevský

   Vymazat
  2. On nikdy neřekl že tam nebyli ruští vojáci, blbe, ale že tam žádný navíc NEposlal! Bylo tam je tolik vojáků kolik dovolovala smlouva mezi Kyjevem a Moskvou. V rozhovoru s Oiverem Stonem jasně i dodal, že vojáci dostali rozkaz zabránit bandám zločinců-banderlgů zmařit projevení svobodné vůle krymského lidu v referendu! Tedy zajistili klid a pořádek, aby banderlozi neútočili na lid jako se to stalo v Krasnoarmějsku! Tam si lid v místní škole udělal volební místnost a lidé chodili hlasovat, ale pak přijela banda hajzlů -žoldáků placených Chazarem Ihorem Kolomojským a ti zatarasili vstup a zastřelili člověka který se domáhal vstupu k volební urně! Tak podobný věci tu nenastali, páč ruští vojáci - "vežlivije ljudi" by je nakopali tak do prdele, že by si už nezaterorizovali, to si piš! A to už nikdy a nikde!

   Vymazat
  3. Majevský, jak si ráno vezmeš prášky na cukrovku, tak jsi hned odborník na všecko, i když o Donbasu víš akorát tak to, co ti do hlavy nalejou na proruských webech. Smutné stáří.

   Vymazat
  4. 18:06
   Hele ty JandoPutnovo semeno pravdy,ty nemel,sám si pleteš slovo VYKUPITEL se slovem VYKUŘPYTEL...a to za střízliva!!!!!
   Inu ,odkaz lejnolahvárenský žumpy a udavače Havla je neměnný!!!!!

   Vymazat
  5. Díky omezené slovní zásobě jsi snadno identifikovatelný. Typický tupý proletář bez názoru, který potřebuje komunistickou stranu jako předvoj, která by mu bejkovcem ukázala správný směr myšlení. Pochopils?

   Vymazat
  6. 19:29 Ty už nech toho havlování kretene, je to nudný a nepřínosný. Když ten voslizlej vřed co ti vyrašil mezi těmi tvými rachitickými ramínky komouškýho kokota není schopen vyloudit myšlenku, tak ho nech oschnout a nevotírej si ho furt vo tu slídu, hovade ... ju? Dík.

   Vymazat
  7. 19:47 máš nějaký argument,anebo jseš jen úchylák,který si léčí komplex? Kde jsou ti obhájci krásné a né sprosté češtiny na webu NR? Aha tento tupec může psát sprosté,protože je rusofilní pisálek s VUMLem v kapse a ještě stojí na správné straně barikády s rudou hvězdou na klopě.Čest jeho památce. Už aby to bylo

   Vymazat
  8. 20:20 Však jeho právě myslím, když píšu ať se už vysere na to "havlování" - má Havla nebo Banderu či Olympic v každý druhý větě, v tý první "lejnolhavárnik" nebo Putler či Putna nebo co to mektá. Prostě debil, co mi kazí diskuse ...

   Vymazat
  9. 22:21
   Putler ani Putna není v mem slovníku ty proussáckej kokote!!!!!

   Vymazat
  10. 22:45 neber do svý lhavý komoušský tlamořiti jména hrdinů naší rasy, kterým ty rusácká prašivino, vzlínající z putleroffský zengrúny, nesaháš ani po podrážku holínek, který si musí tito nazout, pokud se musej přes takovej sajrajt rudej přebrodit ...

   Vymazat
  11. 16:06
   Vykuř si prdel ty JandoPutnovo mazlíku!!!!:-D

   Vymazat
 7. 17:15
  Je zajímavý,že jedni jsou "okupanti" a druzí"demokratický okupanti"?????
  Rozumíš vůbec psanému slovo ty havlozblblo????!!!!!

  OdpovědětVymazat
 8. Jak to, že nemají žádné důkazy. Ukrajinci zajali několik ozbrojenců tzv. opolčenců, tj. těch, co brání Doněckou a Luhanskou republiku. Všichni zajatí vojáci mluvili rusky. Chcete snad jiný důkaz toho, že tam bojují ruští vojáci?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nesporně tam blojují ruští vojáci! Na obou stranách konfliktu - o tom nikdy nebyla řeč! Ale NEbojuje tam ruská armáda!!! Páč kdyby jo tak už banderlogové z prackama nad makovicí by na Majdnu řvali "Něstreljájtě, Waltzmann kapút, Waltzmann kapút!" ...

   Vymazat
  2. oprava: bojují

   Vymazat
  3. 18,51
   Já taky mluvím rusky a přesto nejsem člen ruské armády a nikde nebojuji. To je mi důkaz!!! Kolik vám je let, proboha???

   Vymazat
  4. Anonymní 12. července 2017 17:32 objevil,že: " ...Ukrajinci zajali několik ozbrojenců tzv. opolčenců, tj. těch, co brání Doněckou a Luhanskou republiku. Všichni zajatí vojáci mluvili rusky. Chcete snad jiný důkaz toho, že tam bojují ruští vojáci?...". Takový nevzdělanec sem leze. Neví, že Donbas je převážně ruskojazyčný. Pak se nedivím, že má takové názory. Stejných, jak to vypadá, je ještě plno. Třeba Jarin

   Vymazat
  5. Oficiálně 40% občanů Ukrajiny jsou Rusové. Ale podle průzkumu společnosti Googel přes 85% "Ukrajinců" používá při internetové komuinikaci r-u-š-t-i-n-u . Co si s tím fašističtí vlastenci ze Štětinových hrdinných praporů počnou? Vyvraždit? Vyhnat? O to se pokoušejí už 3 roky a pořád dostávají jen po tlamě. Co dál? Snad jim poradí ty fašizující čeští komentátoři typu Palata, Anýž, Libor Dvořák, Vítová, Petra Procházková...

   Vymazat
 9. 17:32
  Joooo,ono spousta banderovskejch sviní rusky nemluví....hajlujou jako pravý Ukrajinci!!!!!

  OdpovědětVymazat
 10. Hlavně, že dosud jen řvali o ruském vměšování a skutek utek, jako vždycky.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
 11. ČEŠTÍ ŽOLDÁCI,EKZECÍROVANÍ POTOMKY FAŠISTŮ BUNDESHWÉRU,RAJCUJÍ SPOLEČNĚ NA HRANICÍCH RUSKA MEDVĚDA V TOUZE,ABY MU RUPLY NERVY A UŽ TO KONEČNĚ ZMÁČKL.
  NEZNÁM BĚŽNÉHO ČECHA,KTERÝ BY CHTĚL VÁLČIT,NOTABENE S RUSKEM.TO POUZE TA ČESKÁ PRASATA V ESTABLIŠMENTU ČR,VYKRMOVANÁ BRUSELEM A V NATO,SE NEMOHOU DOČKAT PRVNÍCH MRTVOL.

  OdpovědětVymazat
 12. Rusové už od dob Lenina jsou svině a český hajzlové v žoldu Putina také

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:35
   A tebe platí kdo lejnosrku????
   Ani JandoPutnovo duo by tě nenechalo kouřit,abys měl konečně něco teplýho v hubě!!!!!;-DDD

   Vymazat
  2. My nejsme lepší! Dyk sme je v tom nechali ty vole! Nejvíc ten hovad zednářskej TGM! Cituju z dobovýho zdroje:

   Cituju k tragedii Ruska:

   "Všechno, po čem ruský národ staletí toužil, je světovou válkou pro Rusko ztraceno. Není v dějinách příkladu, aby některý národ tak hluboce a hanebně poklesl, jak se stalo s národem ruským. Vláda Židů v Rusku by nebyla možnou, kdyby členové tohoto národa sami sebe navzájem nevraždili. Generál Kolčak, slavný vůdce ruských vojsk, byl vlastními lidmi zrazen a vydán krutým jeho vrahům. Některé listy tvrdí, že Kolčak byl vydán českým vojskem, jiní tvrdí, že francouzský generál Janin ho vydal. Ze všeho toho jde na jevo, že ruský národ je vnitřně úplně prohnilý a zkažený. Jde z toho na jevo, že ruský národ vlastní vinou uvalil na sebe jho židovských vrahů. Nejlepší synové ruského národa Kaledin, Kornilov, Alexějev a nyní Kolčak, padli úkladem vlastních lidí.
   Tak asi se odehrávaly také ve století X. a XI. vyvraždění Slovanů na Labi a v Pomořansku. Zde nemohli němečtí rytíři tuto zkázu a záhubu Slovanů polabských provésti, kdyby tito národové nebyli se vraždili navzájem. Totéž děje se dnes i v Rusku. Ostatně vnitřní rozháranost českého národa není o mnoho menší, než rozháranost v Rusku. Pozorujme jen přípravy k volbám a různé zjevy na venku mezi lidem.
   Po staletí pracovalo Rusko k tomu, aby obsadilo Cařihrad. Všecky rusko-turecké války byly podniknuty za tímto účelem. Rusko to bylo, které svou krví vysvobodilo balkánské národy ze jha tureckého. Když pak udeřila válka světová, tu nadešel okamžik obsazení Cařihradu Ruskem. Car Mikuláš II. dal několik dní před tím, než byl Miljukovci donucen k abdikaci, černomořskému loďstvu rozkaz, aby obsadilo Cařihrad. Tu pak ale přišla na Rusko strašlivá katastrofa. Inteligence Ruska je povražděna. Zbývá tu jen lid nevědomý a nevzdělaný. — Tohoto lidu však se může zmocniti vůdce odvážný, který strhne za sebou celé Rusko. Pakli se tak stane, bude celé Rusko rázem v jednom ohni. Pak běda bolševikům. Ruský lid čeká toužebně pomoc od západu proti bolševikům. Pomoc ta nejde. Jsem pevně přesvědčen, že v Rusku nastane reakce. — Tato reakce zachvátí nejen Rusko, ale i celou ostatní Evropu.Bylo by proto záhodno, kdyby dohodové velmoci poslaly pomoc Rusku a vysvobodily ho ze jha Lenina a Trockého. Tento čin by byl v zájmu všech socialistů v ostatních zemích Evropy.« Tolik napsal Žid Hessen. Naproti tomu hlásají jiní znalci Ruska v témž listu, že vojenská moc Lenina a Trockého poslední dobou tak zmohutněla, že na zdolání bolševické vlády není dnes ani pomyšlení. Tak si názory o Rusku a jeho budoucnosti odporují. Čím déle vláda bolševiků-Židů v Rusku bude trvati, tím více lidských životů těmto židovským vrahům padne za oběť. Již dnes můžeme říci, že bývalé Rusko bude míti o 30 milionů lidí méně než při vypuknutí světové války. Nejen vraždy, které jdou do milionů, ale hlavně hlad ničí tu miliony ruského lidu. To právě Němci chtějí. Vyhubiti slovanské národy v Evropě. Dílo to se jim daří na všech stranách a státníci Anglie i Francie k tomu mlčí."

   Konec citace. Tak co bys chtěl?

   Vymazat
  3. Rád bych věděl jestli si ta osoba z 19:35 uvědomuje náš podíl na tragedii Ruska! A jestli se to nedozvim kvůli sračkám zhovadilýho pračuráka z 19:48, tak si ho už fakt najdu a rozsekám ho na sračky a vyleju do kanálu! Fakt neser už!

   Vymazat
  4. 19:55 proč náš podíl na tragédii Ruská. Kdyby tehdejší SSSR v čele se Stalinem neudělalo převrat v roce 1948 u nás,tak jsme byli na úrovni Švýcarska.Tragédie tohoto státu jsou pováleční komunisti a prezident Beneš,který to umožnil tou svojí bezbřehou demokracii

   Vymazat
  5. 21:26
   Když chceš říct něco o tragédii tak laskavě začni Mnichovem a tím,že se na nás Anglie a Francie vysrala a vožralové z Polska nás chtěli zabrat dřív,než Hitler....ty debilokrate!!!!

   Vymazat
  6. 21:26 Inu nebyli. Je to všecko legenda šířená zednáři - následníky masarykovský kliky žabožroutských protektorátníků. Pravda byla celkem smutná! - http://nassmer.blogspot.cz/2014/03/jak-na-tom-byla-prvni-republika-ve.html

   Američtí židáci jakým byli Baruch či Morgentau měli zájem poškodit jak Německo, tak i uvrhnout do koloniální závislosti země východní a střední Evropy, nás nevyjímaje! V jejich plánu odsunu Němců byla obsažena dvojí škoda pro nás: 1. zemědělské na několik států rozdělené Německo by nestíhalo uživit početné přistěhovalce z východu a dostalo by se na pokraj hladomoru. 2. země zbavené schopné populace by upadly do zaostalosti (což se stalo) a navíc by se usnadnilo vítězství komoušských protibílých sil v těchto zemích (což ovšem se stalo taktéž). Jenže plán přeci jen hochům stoprocentně nevyšel! A to navzdory tomu že zavraždili Pattona a jiné velké muže bránící zájmy naší rasy! Totiž postavil se jim sám FDR, což nečekali a po něm i Churchill a proti realizaci té první části byl i sám Stalin! Proto byl tento zločinný plán v jeho první části zamítnut a druhou - tedy odsun naopak realizován, protože s tím počítaly loutkové většinou již Moskvou ovládané vlády těchto zemí, jimž se hodila možnost odstranit velký problém k nastolení rudé totality.

   Vymazat
  7. Výkonnost naší ekonomiky byla ve srovnání s většinou Západu slabá! -
   http://nassmer.blogspot.cz/2015/01/jaka-byla-ekonomicka-vykonnost.html

   Platy v Německu a v Rakousku byly ve druhé polovině 20. let vyšší než v ČSR, v Německu cca 1,5 až 2,2krát při těchto relacích: kilogram chleba stál v ČSR 2 Kč, v Německu v přepočtu 3,10 Kč; kilo brambor 70 haléřů v ČSR, v Německu 51 haléřů; kilogram cukru byl v ČSR k mání za 6,30, v Německu za 4,57 Kč. Nájemné za byt bylo v ČSR vyšší než v Německu, taktéž ceny elektřiny a plynu.

   V roce 1932 byla ČSR úrovní cen vůbec nejdražším státem světa. Byly-li ceny v českých zemích v roce 1913 přepočtené na zlato rovny 100, pak koncem roku 1932 v ČSR byly 102, zatímco v USA 92, ve Francii 80, v Belgii 74, v Japonsku 67. Za určitý obnos vztažený ke zlatu bylo v ČSR ke koupi méně zboží než v zahraničí. Domácí výroba byla drahá vlivem kursu koruny i nedostatečnou technickou úrovní výroby, což podlamovalo export [Klimek 2002]. O technologické vyspělosti svědčí i tento údaj: v roce 1937 tvořil podíl strojírenských výrobků v československém exportu pouhá 3 %; dovoz stejné komodity jej značně převyšoval.

   Vyspělost státu se posuzuje také podle neekonomických kritérií. Počet negramotných obyvatel v československém státě klesl ze 7,39 % v roce 1921 na 4,06 % v roce 1930, v Podkarpatské Rusi za stejné období z 50,16 na 30,88 %. Kojenecká úmrtnost klesala, v roce 1936 činila 123,54 (počet úmrtí dětí do jednoho roku na tisíc narozených dětí), kdežto v sousedním Německu a Rakousku byla již o dva roky dříve 66, resp. 80. Horší byla v Evropě jen v Bulharsku, Polsku, Maďarsku, Rumunsku a Lotyšsku. V roce 1932 bylo v ČSR na tisíc obyvatel 25,1 posluchačů rozhlasu, v Rakousku 69,9, v Německu 61,6, v Maďarsku 37,2 [Klimek 2002].

   Pro srovnání ekonomické výkonnosti obou hlavních národnostních skupin ve státě: Daňové příjmy například v prvním pololetí roku 1938 pocházely v českých zemích z 61 % od československých Němců a z 39 % od osob národnosti československé.

   Takže žádný rok 48 bych tam netahal. Stalin věděl co je tzv. Marshallův plán zač a kam by nás to zavedlo. Nebyl hloupý. Problém byl v Německu, ve výše zmíněné politice nosatců z London City a Wall streetu ...

   Vymazat
  8. 21:26 Abych to shrnul, zkrátka my neměli kolonie, proto jsem nikdy nemohli být bohatí jen z exploatace cizích zdrojů. Na vnitřní kolonizaci nemáme dost zdrojů, nejaktivnější ekonomicky u nás vždy byli Němci a bohužel Židi. Ti první vytvářeli hodnoty, ti druzí drželi v rukou kapitál. Likvidací obou jsme se stali chudou zemí bez kapitálu a tvořivé entity. Marhallův plán by v našich podmínkách fungoval stejně jako v Portugalsku nebo ŕecku - byli bychom tak jako tak jen polokolonií na periferii a ekonomicky horší od První republiky kvůli absenci obout etnik! A to jak již je výše popsáno nabyla ani ta legendární První republika zrovna ekonomický tygr, spíš naopak!
   Stalin se snažil zachránit co se dá a v jeho bloku se nám poštěstilo být průmyslovou základnou a tahounem celého bloku, zahrnujícího slovy Karla Kryla "třetinu glóbusu" a to nebylo vůbec zlý postavení! Takže dík tomu jsme měli tak masívní průmyslově - zemědělskou základnu, o kterou nás nosatci připravili až po plyšáckým pučí.

   Vymazat
 13. 19,35 - největší svině jsou Češi, co zrazují svoji zem, paktují se s EU a USA a ochotně by šli do války, ačkoliv jim nikdo z Východu nic neudělal. Vzpamatujte se!! Německo nás chtělo kompletně vyhladit a nebýt Ruska, taky by to udělalo, a vy tady plný žluči, zloby a nenávisti nadáváte na Rusko, ač vám nikdy nic neudělalo! Když už mám někoho odsuzovat, tak blby, kteří v diskuzích nadávají a urážejí, ač vědí kulové, přesvědčení o své svaté pravdě, chytrosti a neomylnosti, ač jejich IQ je hluboce pod průměrem.
  Místo kritiky Ruska a oslavy Západu bychom se měli starat, aby naše republika žila v míru, prosperovala, nikomu!!! nelezla do zadku a aby se tu žilo lidem šťastně a spokojeně. O to se zaslužte, makejte, prospívejte nějak své zemi - místo hloupých komentářů, které o vás vypovídají to nejhorší.

  OdpovědětVymazat
 14. Jak se zdá, nejen Adolf Veliký, ale i někteří další veleduchové vidí zhoubu světa oligarchů v židech a komunistech. Proto celkem jim Osvětim a další koncentráky, genocida prostě nevadí, naopak ji tlesekají. Právě byly vzpomenuty desítky obětí teroristických útoků v řadě západoevropských měst, ale nikdo nevzpomíná statisíce obětí terorismu, který jsme importovali do Iráku, Afghanistánu, Sýrie, Libye... Škoda, že nám - od dob války proti Srbsku - mrtví z našich "humanitárních" lidských jatek nikterak nevadí.

  OdpovědětVymazat
 15. Maximálně by jsi je mohly vyrobit na to jsou na západě experti například otravné plyny v Sýrii.

  OdpovědětVymazat
 16. To je niečo ako v Sýrií, aj tam nepôsobí americká armáda, pritom je tam niekoľko stoviek členov rôznych špeciálnych jednotiek, členov tajných služieb a podobne.

  OdpovědětVymazat
 17. 9,42
  Právě jste velmi správně jmenoval ussácký kolaboranty....ty se budou brzy hodně bát o svojí hubu!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj. russácký - tedy hlavně putleroffský a komoušský xidl už brzy bude absolvovat obojživelný kurzy létání a plavání, shozením z vrtulníků do zátoky se žraloky:)))

   Vymazat
  2. 16:11
   Leda v tvehch vlhkých snech ty negramotná geronthomokládo!!!!!;-DDD

   Vymazat
 18. Lidi, kde se ve vás bere tolik zloby?! V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
 19. A kde v Hovnolulanovi a jemu podobných bere tolik debility a kretenismu????

  OdpovědětVymazat