Reklama

čtvrtek 27. července 2017

Le Figaro: Trampománii v Rusku vystřídaly vtipy a zklamání

- rp -
27.7.2017  PrvníZprávy

Po volbách v USA protiamerické cítění v Rusku se zmenšovalo a nastalo čekání na změnu. Ale změna nenastala a postoj k Trumpovi se mění: objevují se vtipy a nepřátelská rétorika a americký prezident je považován za slabého a neschopného držet své slovo.


Skandální obvinění Donalda Trumpa o spolupráci s Ruskem, stále více a více dráždí Moskvu a posiluje protiamerické nálady, píše Le Figaro. „Trampománie“ byla nahrazena výrazem „fraška.

Trump začíná uvažovat jako slabý prezident, má svázané ruce i nohy Kongresem a médii, je neschopný řešit problémy, objasňuje francouzskému novináři ruský politolog Vladimir Frolov. A potom podle jeho slov, se Moskva nemůže spoléhat na Trumpovo slovo ve vážných věcech, protože nedodrží dohodu.

Kremelská média vyjádřila zklamání nad tím, že ve „výrazu“ Trump se stal nepřátelským. Autor článku cituje například slova ruského poslance Vjačeslava Nikonova, že Rusko poškozuje Spojené státy „se svou majestátností, vojenskou schopností a svou ekonomickou silou.“

Nové trendy ve veřejném mínění se již pocitují. Po volbách ve Spojených státech amerických protiamerické cítění v Rusku, soudě podle průzkumů, kleslo z 83% na 49%. Ale jakmile nedošlo k uvolnění vztahů, propaganda začala znovu pracovat a nepřátelství vůči Americe opět roste.

Kreml nezískal zvolením Trumpa, jak doufal, exkluzivní vliv, není oslabeno NATO ani systém protiraketové obrany v Evropě nebyla zpochybněn a sankce nejsou zrušeny. Kromě toho se Washington chystá přijmout nové sankce, které podle prohlášení ruských politiků je nedonutí změnit názory.

Moskva, ale současně pociťuje uspokojení, protože má na mezinárodní úrovni rozvázané ruce. V tomto případě se Kremlu dokonce podařilo získat Trumpovy ústupky v Sýrii, za což Rusko je také připraveno přispět ke snížení napětí v oblasti.

Setkání v Hamburku posílilo Moskvu, a v tomto ohledu má Putin velké zkušenosti. Pokud Trump cítí k ruskému prezidentu osobní sympatie, pak ze strany Putina je to jenom střízlivý pohled, píše Le Figaro.


(rp,prvnizpravy.cz,lefigaro,foto:arch.)
Související článek:
Jak dlouho bude ještě Vladimir Putin trpět políčky?

58 komentářů :

 1. Moudrý Brouk Pytlík27. července 2017 20:32

  Hele, Hovnoluláčku, tento článek si dobře zapamatuj! A přestaň už konečně adorovat toho Trumpetu, kterému děláš srací prkénko, a oblbovat čtenáře svýma žbrndokecy a tupožvásty!
  Moudrý Brouk Pytlík - ochránce Kamene mudrců

  OdpovědětSmazat
 2. Teď najednou ten židonegerskej hovnocuc mlčí....proč asi?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blondýn a s modrýma očima a propagátor árijské rasy může mít stěží něco společného s Židy a černochy. Nepřipadáš si hloupě?

   Smazat
  2. 20:56 Je to žlutej psiskožrout a svinskej komouš! Tos neslyšel že tahle pakáž je rasisticky zaměřená bez rozdílu proti všem ostatním rasám? - https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/310213-kldr-vubec-neni-komunisticka-hlasa-rasovou-nadrazenost-tvrdi-americky-expert.html

   Smazat
 3. Myslím že o Tampovi se tady na NR napsalo dost a nemá cenu na něj házet to co bylo. Nemůže nic změnit, protože je ze stejné líhně takže má přinejmenším stejné priority, jen v jiném balení. Tohle všechno se ve většině v Rusku ví. Program Trampa budeme pokud se něco zásadního nezmění stejně platit jako celý čas i za komunistů. Jde o to v jaké výši a kolik toho zůstane doma a o to by se měla starat vláda a parlament se senátem.

  OdpovědětSmazat
 4. Už jsem tu dříve sdělil, že Trump je "zavázán" Česku a to z roku 1968, kdy byl proto osobně v Praze a dluží toho tolik, konkrétně dnes už cca dvě miliardy dolarů, že pokud dluh nesplatí, bude právem ovládán vesmírnými civilizacemi, které toho jsou odpočátku přímými garanty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. --- Ovládán ve prospěch Česka a Čechů, samozřejmě.

   Smazat
  2. Ta Apokalypsa někde v Bibli tvrdí, že anděl bude troubit na Trumpetu.

   Smazat
  3. --- Respektive i s řeckým rejdařem Onassisem a Jacqueline Kennedyovou (československou agentkou), která si ho na důkaz následné transakce vzala přesně za rok v den okupace Československa a která proběhla ve své většině po splnění podmínky - svatby s agentkou Češkou Ivanou Zelníčkovou, která na vše měla dohlédnout a garantovat návrat částky. Takže, Ivano, známe se osobně, my si to pamatujeme, samozřejmě a jestli si myslíš, že vesmírné civilizace nemají tu moc Tě donutit, pleteš se hloupě.

   Smazat
  4. Vždycky, když tu někdo maže, cenzore, tak tu něco prostě chybí.

   Smazat
  5. --- Ještě snad,... nerad bych, aby někdo spojoval Ivanu Trump - Zelníčkovou s jakoukoliv jinou tajnou službou než s tehdejší vojenskou, tou, která svou podstatnou částí odolala okupaci 1968 a zůstala svobodná a nezávislá a čistě Česká ještě několik let poté až pak vlastenecky a plynule přešla pod nové velení Československa. Právní kontinuita tedy zůstala zachována.

   Smazat
  6. --- My jsme vždy byli Čechy a vždy jsme zůstali s Čechy, respektive s lidem.

   Smazat
  7. 21:43 - To dělá ten Dvořákovic pokurvenec se svou bandou lhavých rudých mršin placených Putlerem z peněz, o který kremelský židočekista, tenhle ugrofinskej gauner s krysím xichtem, okradl ruskej národ a slovanskej lid! - http://zpravy.e15.cz/zahranicni/politika/putin-ma-byt-nejbohatsi-clovek-na-svete-vlastni-az-200-miliard-1329131

   Kam se na něj hrabe ňákej Gates! Nebo tahle jeho jevrejská podržtaška - http://iks2010.info/?p=112380

   To sou panečku sídla, to je jachtička! To by bylo výživná publicistika tu, furt je co se Ruska týká vo čom psát, ale toho se právě místní bojej!! Páč by jim Putler zastavil tučný apanáže! Proto se tu překládaj jen sračky co jeho zlodějskou bandu vynášej do nebe a na jeho odpůrce snášej hromy blesky, třesky plesky! - http://iks2010.info/

   Smazat
  8. 0:32 No, a když k tomu ještě připočítáte ty další jejich výhody, například podzemní města především na Sibiři, do kterých smějí jen oni s Putinem v čele a ve kterých je naprosto vše potřebné k životu desítky let tam, tak jeho bohatství je rovno třeba pětině bohatství lidstva.

   Smazat
  9. 0:37 Však na těch stránkách malou část toho popisujou! Ale pokud neumíš azbuku a neovládáš rusky tak tu je taky něco málo popsáno - http://roklen24.cz/a/wXNvk/nejbohatsi-muz-planety-vladimir-putin

   To se tu ale nesmí! Kdyby přišel inspektor od FSB (nástupce KGB), tak Dvořáka sejme za to že to tu nechal! Proto tak zuřivě maže, chápeš?

   Smazat
 5. Je to tu samá trumpeta.

  OdpovědětSmazat
 6. Taky jsem z toho pána zklamaný obamovská politika jede dál.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi to nebude ta Obamovská politika, když Trump je agresívní, válečně vyhrožuje a útočí a usilovně zbrojí.

   Smazat
 7. VY DOBYTCI (20:32 & 20:48) pomateni - NEdrazdete ME !
  Ja jsem psal, ze jsem na schuzi - kvuli udalostem ve Wisconsinu ! Snad si nemyslite vy dva HEMEROIDI, ze bych se pred vami schovaval ?

  Trump to vyhrava a na zradce v Kongresu (GOP), take jednou dojde ! Cinane investuji 10 billionu do Wisconsinu letos a budou tam stavet technologicke fabriky.
  Dalsich nekolik billionu pristi rok do jinych statu.

  Nazor Hemeroida Brouka Pylika je tak dulezity, jako prdeni velblouda na Sahare. A ten druhy zivocich nema ani jmeno !

  Trump vstupuje do dejin Ameriky jako nejschopnejsi president ! To jsou strasne penize, ktere se na neho lepi, stejne jako mnoho svetovych statniku povetsine tajne, nebot se chteji vyhnout SMARADOCHUM
  jako jsou 20:32 & 20:48 !

  Vy uz jste klesli tak hluboko , ze citujete i FIGARO ?

  Vy jste nize nez sranec z velryby, ktery klesne az do te nejvetsi hloubky v mori.

  20:56...moje bohate huste vlasy jsou zlato a platinum.
  Moje plet je jakou maji severni narody a moje rasova klasifikace v JAR byla nejvyssi nordicka v tamnejsim hodnoceni. Oci mam modre jako barva Karibskeho more a ten HNUSNEJ FRANNKENSTAIN 20:48 si me plete s nejakym ZULU !

  A vite proc panove ? ? Protoze je to puvodem FICKO z cachticke pani.
  nick HONOLULU - At zije president Trump !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Běž z tou trumpetou do prdele ty Quasimodo.

   Smazat
  2. Moudrý Brouk Pytlík28. července 2017 9:49

   Hele, Hovnoluláčku, protože jsi retardovaný retard, jen pro Tebe Ti znovu dávám můj komentář! Čeká Tě reparát pro entity s IQ houpacího koně! Apropo, kde jsi se poflakoval. Hádám si zase houpal svému paničkovi koule!
   Moudrý Brouk Pytlík - ochránce Kamene mudrců

   Smazat
  3. Netŕeba tě dráždit ty se posereš sám. Trump, Trump,Trump, times infinity. Ležíš na bříšku, kopeš chromejma nožickama a pláčeš jak se ti ten dutohlav Trump posral. Zelníčkovou jsem oprcal před Trumpem. Měla krásnou vonavou frndu a uměla na lyźích, byla krásná. Je to průser se na ní ted ďívat jak se degraduje. Hele Ivankoopamatujes jak jsme si šoustli pod Sňeškou. Do prdele, ta tvoje frnda byla nádherná.

   Smazat
 8. Dalsi polomozek, najaky UFOun, zde stale keca o "vesmirnych civilizacich".
  Neverte mu ani slovo - jesterovi !
  Vesmirna civilizace je pouze jedna, a to je nase z Plejad.
  On k ni rozhodne nepartri ! A ted musim psat E-mail do jinych statu, tak musite poseckat s moji radosti vam nakopt rektal vy neinformovani analfabeti.
  nick HONOLULU - Vzdy bubenik pod korouhvi presidenta Trumpa ! Zachrance meho domova...
  (Muj domov vsak NENI, vas prdelakov.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My jsme neinformovaní analfabeti a žijeme navíc v Evropě, Honolulu, zatímco Vy jste Američan v Americe s Americkými informacemi a Americkými znalostmi a když jsem Vám říkal, že velvyslancem USA v Česku bude podnikatel z Wisconsinu Stephen King (75), vysmíval jste se tomu a že jsme hloupí a nevíme.

   Smazat
  2. 1:25 Plejády jsou skutečně z naší sféry, což je vlastně dost výhodou, protože se nemusí na Zemi zhmotňovat a mohou tu být přítomny třeba stále. Jsou archetyp člověk a skoro jeho dokonalá "kopie", stejně jako například i vesmírná civilizace "Aldebaran". Plejády jsou hodně napřed vývojově a zřejmě není možné je dohnat, zatímco Aldebaran jen o asi tak osm set let. Trochu se liší výškou a tvarem hlavy, je protáhlejší a má výrazně větší čelist. Plejády na Zemi zavedly islám a skutečně s nimi nemám nic společného ale pozor, Plejády jsou skupinou vesmírných civilizací. Nejsou jedním celkem.

   Smazat
  3. --- Trochu mne mrzí, že s žádným příslušníkem Plejád jsem se ještě osobně nesetkal,... ale, jak jsem výše uvedl, má to asi svůj zřejmý důvod. Jinak, Plejády jsou spíše neutrální civilizací co do pozitivnosti nebo negativnosti, stejně tak i "Aldebaran". Lze od nich čekat třeba cokoliv, bohužel. A k tomu islámu, strašné zlo a strašný myšlenkový vir (Forma logického myšlení založená na špatných základech potvrzených hlubokou neznalostí nebo vírou.), ale neúmyslně. Plejády totiž věc Koránu nezvládly, chyběly jim potřebné zkušenosti. Neměly v úmyslu tak "pokadit" svět, abych se vyjádřil Vaším stylem, který mne skutečně občerstvuje a baví. Vždy rozhodují úmysly.

   Smazat
  4. NAŠE NOVÁ TECHNOLOGIE ZVÍTĚZÍ NAD RUSÁCKÝMI JADERNÝMI PUMAMI.
   JIŽ BYLADÁNA DO PRODEJE POD NÁZVEM „ANTINUKLEAR“.
   Jedná se o speciální pastu, vyvinutou chemickým průmyslem USA.
   Chrání vojáky a civilisty před radioaktivním zářením do hodnoty 1000 Sv.
   Zároveň i před teplotou epicentra jaderné exploze (6000 st.C).
   Jedná se o směs asfaltu, česnekové pasty, hovězího lejna, teflonového tmelu,vývaru z vepřových nožek a fenolformadehydové pryskyřice.
   Dále je použit rozvařená surová směs do Babišových kuřecích párečků.
   Touto pastou se před vypuknutím jaderné války všichni občané USA namažou a budeme se vysmívat Rusáckým jaderným bombám.
   TAK MY, AMERIČANÉ SLAVNĚ A BEZE STRÁT ZVÍTĚZÍME V PŘÍŠTÍ TERMONUKLEÁRNÍ VÁLCE.
   BŮH ŽEHNEJ AMERICE!!!
   Američan.

   Smazat
 9. Prestante si vymyslet ! To tam zerete KAKTUSY z Mexica,
  ci co ?
  1:35... NEVYSMIVAM se nikomu koho jmenuje Trump, protoze verim jeho usudku. Pletez si me s nekym jinym.

  1:48...ALDEBARAN neni zadna civilizace, ale horka hvezda, 68 svetelnych let daleko a vidis ji z okna, protoze ma luminositi 425 x silnejsi nez slunce a 44.2 vetsi diametr nez slunce.

  Psala o ni Traume a Sigrun v nacisticke literature !
  Ty musis cist vse, nebo se nevyznas v nicem ty fantaso.

  Kdyz se zajimas o vesmir, tak si zjisti co se bude dit 21.8. a 23. 9.
  Nemate tam nekoho chytrejsiho ?

  Hurvinci ! Neslovansky Cech Klima psal, ze to nejlepsi od vas odeslo, a to jsme byli MY !
  Brouci Pytlici vam zustali a stali se vam kotvou na vasi vanilce (noze). Oni vas utopi v mori blbosti.
  Jdu se hadat o Wisconsinu.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, je dobře že jste odešli a hlavně už se nikdy nevracejte.

   Smazat
  2. Soused na Floride28. července 2017 10:00

   To 3:12:
   Hele, sousede Hovnolulacku, je fakt uz nacase Ti sebrat tu Wikipediu, protoze jenom do ni cumis a pak jen kopirujes na net vselijake blbosti. Myslim to s Tebou uprimne!
   Tvuj soused na Floride

   Smazat
 10. Trump=politická chcíplina......
  Vsadil jsem 2000$ že nevydrži do vánoc paddy's 2:1 vyhraji 2 litry a koupím basu Glenfiddich.
  Chcíplina přehazovačka nevydrží do švestek.
  Zatím nejhorší potus od Forda. Tři hodíny si nalepit přehazovačku, pak studovat odkud vítr věje a chodit šejdrem aby zrzavá přehazovačka neodlétla.
  Chachachaaaaaaaaaaaaaaa.

  OdpovědětSmazat
 11. 3:33.... To jsi uz rikal pred volbami ! Tvoje slova jsou bezcenna ! Tvuj zamlzeny usudek, je usudek Pepka Vyskoce z Putimi !

  Hrozi Trumpovi nebezpeci ? Rozhodne NE, od kretenu , ke kterym patris !

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  President Trump pracuje 18-20 hod. denne !
  Poloopice (3:33) nepracuje VUBEC ! Jeho pozice okresniho Imbecila je placena NEPOTICKOU klikou banditu , kteri predstirani humanitarni poslani a cucaji vam krev, jako vapiri ! Oni se nemohou smirit se ztratou vlivu a odchodu ze slavy.
  To je duvod, proc tato podsvicata tak jeci !

  Me je vse uplne jasne ! Vydrzi-li presidentu Trumpovi zdravi, tak bude vladnout 8 let a Amerika bude uzdravena od Pepku Vyskocu !
  nick HONOLULU - Slava a pevne zdravi
  presidentu Trumpovi !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní "HONOLULU" 28.července 2017 5:16

   Ty kreaturo svinská prolhaná, každý ví, že Trump pracuje 79 hodin denně. Nejen, že nespí, ale pro blaho bílého amerického národa už ani nesouloží.

   Smazat
  2. Nesouloži, nemá piňdoura, chudák Melanie jak se ráno podívá na tu odpornou přehazovačku,chcíplinu. Je


   Lituji tě, Melanie. Ovšem ty miliardy.....ser na toho zrzavýho žida


   mté

   Smazat
  3. NAŠE NOVÁ TECHNOLOGIE ZVÍTĚZÍ NAD RUSÁCKÝMI JADERNÝMI PUMAMI.
   JIŽ BYLADÁNA DO PRODEJE POD NÁZVEM „ANTINUKLEAR“.
   Jedná se o speciální pastu, vyvinutou chemickým průmyslem USA.
   Chrání vojáky a civilisty před radioaktivním zářením do hodnoty 1000 Sv.
   Zároveň i před teplotou epicentra jaderné exploze (6000 st.C).
   Jedná se o směs asfaltu, česnekové pasty, hovězího lejna, teflonového tmelu,vývaru z vepřových nožek a fenolformadehydové pryskyřice.
   Dále je použit rozvařená surová směs do Babišových kuřecích párečků.
   Touto pastou se před vypuknutím jaderné války všichni občané USA namažou a budeme se vysmívat Rusáckým jaderným bombám.
   TAK MY, AMERIČANÉ SLAVNĚ A BEZE STRÁT ZVÍTĚZÍME V PŘÍŠTÍ TERMONUKLEÁRNÍ VÁLCE.
   BŮH ŽEHNEJ AMERICE!!!
   Američan.

   Smazat
 12. Co má vydržet tomu zrzavýmz Šábesdeklovi????
  Zdraví?????
  Ten trotl nemá ani ZDRAVÍ ROZUM,natož myšlenky!!!!!
  Ale chcípající čokovopice z prdelní díry a podporovatel ussackej agresorů si to nechce připustit....vid hovnocuce!!!!;-DDD

  OdpovědětSmazat
 13. Cháaáaa
  Trump je karikatura na posméch celému světu. VLAD se čúra s novnolmíchy jak se Trump sešmenil.hovnolůlo?.....sralas?
  Talmud nemáme tak šukááme

  OdpovědětSmazat
 14. A je to !!! Stačí jedna agentka sssssíájeej z Hovnolulu a "diskuse" je v řiti. Proč ? Protože se vždy najdou hlupáci,
  kteří se dají vyprovokovat tou píčou. A z toho ta čůza žije.
  Jediná obrana, nereagovat. Jako by tu nebyl. Samomluva by ji pak zabila.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hovnoluuuuuulusuck my dick.ya fucking poofter.suck Trump's shit.
   Trump's chcíplina všichni na nej serou
   My vyhráváme, my fucking arse.
   Chacha chaaaaaaaaaaaaa.
   Dal jsem další vager 20000 na Paddys že nevydrží do švestek.
   Rád sázím, mužu si to dovolit.

   Smazat
 15. Pane Zemane, když pojedete k Trumpovi na jeho super duper florida ........ Proč by Milouš jezdil k politicky chcíplině?
  Trump,Trump,Trump......židovský šmejd....

  OdpovědětSmazat
 16. 10:08... zadne konstruktivni diskuze ujecena podsvicata, ke kterym patris nejsou schopni ! Vase diskuze je vzajemne lizani vasich rektalni casti tela. Kvuli vam vznikla na Smichove narodni pisen. :"4 mysi v jedne
  dire, jedna druhe prdel lize."

  6:58 Trumpa nam zavadi cely svet ! Ty jsi svetu
  na hovno ! Tam kde tvoji kreteni vladnou, vsichni ostatni umiraji.

  6:47... v millionech za nim chodi vykvet Ameriky a provolavaji mu slavu. Ty jsi v Praze zdraven pozdravem : "Bez do prdele prisero" !

  6:58... Bez mysleni na jebacku, impotentni Frankensteini, tve kasty, vubec nemou existovat. To je druha vec, kterou mate spolecnou s opicemi. Ta prvni jsou vase ksichty.
  Mas spasitel do nich vryl varovna znameni, vy opicaci !

  KRETENI prohravate to ! Na na cele care !

  Projekt ve Wisconsinu zacina vznikem zamestnani pro 1 300 pracovniku a konci zamestnanim pro 1,5 millionu pracovniku.
  Vase projekty vy nevzhledne opice, konci sevrazdou mnohych hodnotnych lidi.

  Vy jste proste na hovno ! Rozumite moji cestine ? Vy paviani narozeni pouze na hnojivo, pro cistici stanice.

  OHHH, to je pozitek vas deptat. Ve vasem ujarmenem prdelakove se vas kazdy boji. Ale to je pouze docasne !
  Revoluce naseho presidenta vam zarucuje bydleni v popelnici pod mostem nad Boticem ! Byli jste narodni pritezi - k nicemu !
  nick HONOLULU - nosic pochodne svetla !

  OdpovědětSmazat
 17. 12:05 Tahni obracet Hamburgres a tvuj slang, si nech pro vych. Chicago ! Stitim se te, tak se nevnucuj !
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hovnoluuuuuuluuuu.
   Trump je chcíplina všichni se od nej odvrací, Tillerson, Session, chaaaaaa ,vsadil's na chromého koně, chaaaaa, Vladimir se pochcal smíchy. Celej svět se chčije smíchy, co si ti židi nasadili do wajthausu. Jóooooooo, celej svět vám zavidíTrumpa, chaaaaaaaa chaaaaaaa.trapná zrzavá přehazovačka? Ubohej židovskej pohůnek,nejsméšnější potus kterej kdy byl.
   You fired.......

   Smazat
 18. Jak snadno se na vas pozna obrovska zavist nad uspechem presidenta Trumpa.
  Za 6 mesicu dokazal vice nez Obama za 8 let !
  A vy a ta vase parta menecennych svinaku, jste nedokazali nikdy nic !
  Bida a nedostatek je vsude, kam vase noha vkroci.

  Mentalni upadek je vsude kde brebentite vase fantazie.
  Hrajete si na 'ELITU' a svet vi, ze jste uchrochtani vepri s povahou chameleonu ci korouhvicek na Klatovske vezi.

  Kvuli vam si Chruscev nechal udelat v Americe plechove trenky ! Zanitila se mu prdel od vaseho lizani.

  Moje bystrozrakost a vnimavost vy prisleple a kratkozrake opice je vam SUPERIORNI, jako cela moje osobnost.
  Coffee break - nerusit. Premyslim nad Wisconsinem.
  nick HONOLULU = zazrak vzesli ze smichovskeho prdelakova.

  OdpovědětSmazat
 19. Po hlubokem zamysleni jsem prisel k zaveru, ze se musi ZNICIT monopol na informace parte dusevne postizenych, kteri se zde vyskytuji v prehrslich.

  Musim to prednest na schuzi Republikanu v nasem meste a vymyslet nejakou strategii, jak vas poslat na pracak, aby jste byli prinosem Evrope. Zatim jste pouze levobocci barbarum v Africe !

  Dale je treba vycistit skoly od vsech "inteligentu" kteri przni dejiny, zatajuji udalosti a indoktrinuji mlade lidi srackami, ktere vam pomahaji negativne ovlivnovat prirozeny vyvoj k blahobytu.

  Vase neinformovana tupost ohrozuje existenci Evropy, nebot jako slepice sezobnou cerviky, tak vy sezobnete daleko horsi veci.

  Muj prinos pro vas je docasne ukoncen. Jdu studovat Wisconsin a akce Cinanu. U vas ke studiu ma hodnotu jedine recept na strudl a ruzne mentalni nemoci !
  nick HONOLULU - neplakejte nedochudcata svetlonos HONOLULU se vrati !

  OdpovědětSmazat
 20. Celej svět vám závidí Trumpa, bodejd by ne, takovyho šaška tu ješte nebylo.
  Zrzi zrzi co tě mrzí, ta zrzava přehazovačka.
  Trump, Trump,zidovská onuce.......
  Jsem katolík, ohni se bratře, mám vaselínu. Jéeee, šoupni mi ho tam...

  OdpovědětSmazat
 21. Jóoooo, paráda jsem bratr šoustal.
  Ale ty si řekla že se jmenuje Voprcal.
  Chcípnu, Trump je žiďáckej wipeout.
  Jo jak si utřeš prdel hajzlpapírem, ten zbytek je Trump ten kousek hovna na papíře je Trump.buttwipe.

  OdpovědětSmazat
 22. Jako vsichni postizeni blbecci, tak i vy jste ochranovani cenzurou , ktera smaze vse co se ji nehodi...

  Ta stejna cenzura uplne ignoruje metani spiny na presidenta , ktereho volilo milliony Americanu.

  Vase hnusarny take svbedci o tom , ze jste pubertalni nedomrdci, neschopni prednest myslenku a vase zast proti Trumpovi ma rasovy podklad, ktery je citic daleko. Tato stranka vasich hnusnych povah me vyhovuje, nebot se vam to casem vrati.

  Rad bych vam nadaval , ale jsem mazan, tak je to zbytecne vy krecovite vtipna hovada.
  nick HONOLULU - supporter of president Trump

  OdpovědětSmazat
 23. Brouku Pytliku ty zrudo, je nemozne ti nakoupnot prdel, nebot ti censura predstrci ochrany polstarek..
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 24. Podradna destruktivni hovada jste, a svadite na Ameriku to, co jste udelali vy, vase skupina lidi, kdyz vladla.
  Vy se za Ameriku schovavate !
  Ta skupina lidi, ktera inch po inchu dnes ztraci moc !
  Proto tak jecite vy vampiri.

  Do vaseho jekotu podsvincat zvoni i vas umiracek a vy to citite a slysite. S vami je proste konec, t.j. pouze otazka casu. Tech 40 000 mladych, ktere zdravili Trumpa 24.7. - doroste a za podpory millionu, jako jsem ja s vami udela kratky konec.

  Mate posledni dve zbrane a to Kongres pod vasim vlivem a media, ktera jsou totalne nemoralni.

  U nas jsou lide, kteri vas registruji na index karty a jednou vas budou lovit, jako setleri lovili lizrouty.

  A TY ME NEMAZ cenzore, dej kretenum vyzrat moje vety o jejich skvele budoucnosti v cisticich sluzbach mesta Prahy.

  CENZORE prestan tlacit znalce dejin - me nick honolulu, na uroven odiplomovanych prostitutu v Cesku.

  Ja vim dopredu jak vse dopadne a nemam to od "vesmirnych civilizaci", ale z knihovny "kontraverznich" knih.

  A prestan chranit toho degenerovaneho certa Pytlika.
  Ja trpim silnou touhou ho kopat, uz za kradeni nicku.

  U uspesich naseho oblibeneho presidenta Trumpa a jeho agendy s velkou zlomyslnou radosti budu pokracovat informaovat Cechy, nebot to strasne zlobi "prazskou kavarnu" - smradlavou diru pseudointeligentu za redakcnimi stoly
  nick HONOLULU - long life to president Trump !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi blb, pozpátku blb?, blb chodí na schůze blbů, jsem důležitej blb, chodím na schůze. Trump je Michael archanděl seslanej od katolického boha. Rád malé chlapečky?
   Nikomu to neříkej, trochu vaselínky a jedem.
   Nemám rodinu, nemám ženskou,jsem buznachodím na schůze...

   Smazat
 25. NAŠE NOVÁ TECHNOLOGIE ZVÍTĚZÍ NAD RUSÁCKÝMI JADERNÝMI PUMAMI.
  JIŽ BYLADÁNA DO PRODEJE POD NÁZVEM „ANTINUKLEAR“.
  Jedná se o speciální pastu, vyvinutou chemickým průmyslem USA.
  Chrání vojáky a civilisty před radioaktivním zářením do hodnoty 1000 Sv.
  Zároveň i před teplotou epicentra jaderné exploze (6000 st.C).
  Jedná se o směs asfaltu, česnekové pasty, hovězího lejna, teflonového tmelu,vývaru z vepřových nožek a fenolformadehydové pryskyřice.
  Dále je použit rozvařená surová směs do Babišových kuřecích párečků.
  Touto pastou se před vypuknutím jaderné války všichni občané USA namažou a budeme se vysmívat Rusáckým jaderným bombám.
  TAK MY, AMERIČANÉ SLAVNĚ A BEZE STRÁT ZVÍTĚZÍME V PŘÍŠTÍ TERMONUKLEÁRNÍ VÁLCE.
  BŮH ŽEHNEJ AMERICE!!!
  Američan.

  OdpovědětSmazat
 26. S Trumpetou je to těžký. Zklamal či zase nadchl leckoho. Já už ty americké "prezidenty" od konce války neberu vážně.
  Takže ani od Trumpety jsem nečekal nic nového.
  Ty současné manévry okolo těch všech sankcí a vypovídání diplomatů (rozuměj špičlů) je hra.
  Trumpet buď dostal kulku v obálce a nebo se rozhodl pro vysokou hru "patriotů".
  To, že chce ještě přitvrdit v sankcích, může být majstrštyk. Jak se už ukázalo, tak Evropa není z toho všeho moc nadšená. Tímto tahem by nakonec ty "spojence" dost nasral a to by mohlo narušit tu slavnou "jednotu západu".
  V případě pokračujících rozporů, kterých už je beztak dost, by mohl ukázat na kongres a sněmovnu, že ho k tomu donutila.
  Nedivil bych se, kdyby si to s Putinem tak nějak dojednal.
  Rusko bude jako protestovat a zároveň děkovat. Protože i se bude muset Rusko víc snažit, aby se v budoucnu obešlo úplně od toho "západu".
  Navíc má za zády Čínu a ta dovede leccos a ty slavné západní technologie má už doma co by made in PRC.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tillerson prohlásil že se s Trumpem nedá pracovat. Je to autokrat bez schopnosti se dohodnout. Bannon se vypařil, všichni na neho kakají.
   Zatím nejhorší potus v amerických dějinách.
   I ten další americkej blb George dubja je génius ve srovnání s Přehazovačkou, jóooo pracuje 28 hodin denne vono to dá fušku si nahonit tu zrzavou kštici kolem dutý palice.

   Smazat
  2. We don't need no education we don't need no though control. .....hey, teacher, leave them kids alone....all in all you just another brick in a wall......and now that fantastic solo .....go ya Pink Floyd

   Smazat
 27. Kdakejte vy smradi (20:26 & 18:41 & 20:36) co chcete ! Protoze jste pod specialni ochranou CENZURY, tak vase slova jsou bezcenna. NEMAJI VAHU.
  Hlavne ty, ty hovado. Co citujes Washingtonskou Materidousku.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde je ten superchief stratégist Steve Banon? Odesral se od Trumpa, heh?
   Fšichni na blba kakajíiiiiii Trump je chcíplinaaaaaaaaaaa........
   Fšichni američanům závidí Trumpaáaáaaaa, jo jasně takovýho blba tam ješté neměli od času George dubjaáaaaaa. Pracuje 70 hodin denné.... kurnáto dá fušku nahonit tu zrzavou přehazovačku.
   Hovnoluuuuuuulu Trump smrdí i na fotce.
   Ubohej židovskej pohúnek. Kushner ho jebe do prďáku.

   Smazat
 28. Trump Trump, Trump,di si zahràt golf, blbe na víc nemáš,podvaš si pupek, nalakuj si přehazovačku, všichni na tebe serou.
  Hoooooovnoluuuuuuuluuuu. Fucking fagot. Nemám rodinu ale chodím na schúuuuuuze, šoustat malé chlapečky. Cůůcám Trumpovi prdel.....

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.