Reklama

.

.

sobota 1. července 2017

Maradona nazval ruského prezidenta fenoménem


1. 7. 2017      zdroj
Diego Maradona prohlásil, že Vladimír Putin je podle něj fenomén. Jeden z nejlepších hráčů v historii světového fotbalu se dnes před ruskými novináři vyjádřil o svém vztahu k prezidentovi RF. Podle Maradony patří Putin spolu s Danielem Ortegou a Evo Moralesem do "nejvyšší ligy" politiků. Bývalý sportovec se domnívá, že není v silách ruského lídra nastolit mír na této planetě.


Diego Maradona také hovořil o současném prezidentovi Spojených států. Maradona nevidí Donalda Trumpa jako politika. Srovnal Američana s hrdinou komiksů.

Diego Maradona je v současné době v Rusku. Očekává se, že v sobotu se Argentinec setká s Vladimírem Putinem.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

16 komentářů :

 1. Maradona je podrazák a podrazákem zůstane.Jeho
  politické výlevy jsou sice hezké,ale jsou také
  pravdivé?Podrazák podrazákem zůstane.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A proc si myslite ,ze je podrazak?Mate na to neco konkretniho?......zwg

   Vymazat
  2. Tebe snad podrazil? Co to blábolíš, člověče?!

   Vymazat
 2. Fenomenální fotbalista Maradona, další adept do pravdoláskařského EU+USA seznamu nežádoucích osob PERSONA NON GRATA!Myslím, že na vlajku US si tito agresoři již nyní mohou připlácnout k těm svým 50 dalších 28 evropských hvězdiček!

  OdpovědětVymazat
 3. Je snaha,odebrat Rusku MS ve fotbalu.
  Je to i tah Putina,udělat reklamu Ruskému fotbalu.
  Pořád je Maradona uctívaným fotbalistou,hlavně v Jižní Americe.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čím ty nekonečné usácké sankce skončí, útokem na Rusko???

   Vymazat
 4. Já bych osobně na ty názory herců, sportovců, pravdoláskařů, Drahošů moc nedal. Jsou to všechno děvky prodejné.Bez nich je pro mne Putin a Rusko jednička a nikdo mě nemusí přesvědčovat.

  OdpovědětVymazat
 5. Dnes měla ČT 2 dávat film Olivera Stonea Narozen 4. července . Je to protiválečný film . Marně jsem se na něj těšila . ČT prokádrovala Olivera Stonea za dokument o Putinovi a jeho film prostě zatrhla . Místo toho máme Kill Billa .Připadám si jak v padesátých letech .Jiřina Rattayová

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A bude mnohem hůř, paní Rattayová.Rok 1938 je jako dnes.

   Vymazat
  2. Napište na TV.PRIMA nebo BARRANDOV,s trochou štěstí �� ho rádi odvysílají.PRIMA odvysílala dokument O.S Svět očima Putina,proč by neodvysílala tento film..

   Vymazat
  3. Film Narozen 4. července byl vysílán na ČT2 před rokem 1.7.2016. Takže to s tou cenzurou a prokádrováním O. Stonea nebude tak hrozné. Proč by měli vysílat jeden film přesně po jednom roce na stejném programu.

   Vymazat
  4. Milý pablbe z televize: když jednou napíší program, tak následné vypuštění z programu a nahrazení filmu píč.vinou, jakou Kill Bill bezesporu je, zavání cenzurou. Navíc v kontextu s aktuálně odvysílaným rozhovorem s Putinem, proti kterému rozjela ta "naše" slavná ČT dehonestující kampaň, celou trapnost posunula do oblasti čisté cenzury. Jsi prostě blbeček.

   Vymazat
 6. Kdyby Rusko nemělo Putina,potom by si jej muselo vymyslet! Diego má pravdu,i se svojí "božskou "rukou,kterou rozhodl o výhře své země na MS.Ostatně zdaleka nebyl,není a nebude jediný hráč fotbalu,co zajistil výhru svého týmu,ať už byl ze Slávie,Viktorie nebo třeba ze Sparty. Trump však již nyní,přes milióny sluníčkářů v USA(víme kým a jak podporovaných),zajistil například odsun velice nebezpečné TTIP(u nás známé spíše jako VTIP,ale hodně smutný),kterou naopak EU v čele s Merkel,Hollandem, Junckerem,Schultzem a dalšími bezdětnými náčelníky EU vehementně podporovala.Trump bohužel musí dávat doma úlitby,jak tamním jestřábům,tak těm s velkým úsměvem a menším mozečkem,když obě naprosto nesourodé skupiny jsou financovány ze stejného zdroje.Já si skutečně myslím,že dělá co může.A i to štěkání na kde co,které děsí slabší povahy,je součástí jeho plánu.Přece je hlavní,že nekouše.
  Jinak,když si uvědomíme jak ohromnou zemi Putin řídí a pomyslně si dosadíme na jeho místo nějakého evropského nebo dokonce našeho politika,tak nám vyjde jenom rozpad a rozkradení této země a nic jiného. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 7. Souhlasím rovněž J.B. Roudnice nad Lab

  OdpovědětVymazat