Reklama

pátek 28. července 2017

"Merklová horší než Hitler"

 Yekta Uzunoglu
28. 7. 2017
Tak to zní titulní stránka Erdoganovi hodně blízkého tureckého deníku Yeni Vakit ze dne 25.7.2017 s fotografií paní kancléřky Angely Merklové, které na prsa Photoshopem nalepili Hackenkreuz. Tuto nehoráznost zveřejnili v Turecku hned poté, co německý deník die Zeit zveřejnil utajený dokument o tom, že víc než 620 německých firem jsou na tureckém seznamu tzv. "podporovatelů terorismu" a po následné reakci německé vlády a německého prezidenta, který se dal slyšet, že už v zájmu sebeúcty musí Německo začít uplatňovat vůči Turecku novou politiku a v tomto duchu německá vláda i prezident vyzvali své občany cestující do Turecka k obezřetnosti! Nic víc nic méně a přitom do této chvíle není ani definován avizovaný "nový" politický přístup k Turecku! Ale hned druhý den všechny turecké deníky blízké turecké vládě a především Erdoganovi nastartovaly kampaň nenávisti vůči německé vládě a především nenávist vůči kancléřce Angele Merkelové.

Přirovnávat paní Angelu Merklovou k Hitlerovi je největší nehoráznost a zločin a označovat ji ještě za horšího člověka než byl Hitler, to je čin, který by se měl dostat před Haagský tribunál, pokud ještě tyto instituce fungují, aniž by dostaly objednávku.

Každý může mít výhrady vůči politikovi či političce a ty výhrady samozřejmě artikulovat, ale označit demokraticky zvolenou političku demokratické země za horší než byl Hitler, je zločin a to dirigovaný, naplánovaný, objednaný zločin, který nesmí objednavateli projít, již v zájmu sebeúcty odpovědných demokratických institucí a politiků světa.

Co je zarážející, že tento deník, který je hlasem svého pána, s touto kampaní začal v den, kdy nejvyšší představitelé EU jednali v Bruselu s politickými představiteli samotného Turecka! Jednali společně v Bruselu, jakoby se v Turecku nic nedělo, tím paní Merklovou nechali jako terč těchto nehorázných, neetických, zločineckých útoků!

Přitom jak činitelé EU, tak ale jednotlivých demokratických států světa, by si měli uvědomit, že se jedná o vážný zásah - útok na systém demokracie jako takové a o snahu Erdoganova Turecka exportovat zločinecké metody a instrumenty do demokratického systému, který je i tak křehký, a tím destabilizovat ještě víc demokratickou soustavu naší civilizace.

Ale ono se nic, ale vůbec nic nedělo, ani na úrovni EU, ale ani na úrovni národních států naší civilizace a proto se obavám, že ani etický pojem sebeúcta již v osobních zájmech odpovědných ztrácí svůj význam. Když ani sebeúcta nebude, co ještě nám zbude jako civilizační hodnota?

Přitom se jedná o zločinecký útok na kancléřku nejvýznamnější demokratické země evropského kontinentu, která hostí na svém území miliony a miliony občanů jiných národností a to tak přátelsky, jako málokterá jiná země světa. Právě ty miliony a miliony lidí jiného vyznání, jako je islám, již mají své rodiny a podniky v srdci této významné země naší civilizace v Berlíně, za každým rohem mají své restaurace, své obchody, školky a školy a vše, co k jejich životu patří a přitom kancléřka této tolerantní země je označena za horší, než byl Hitler a celý civilizovaní svět mlčí, jakoby každý z nich říkal: já nic, já muzikant", dává od této sprosté provokace ruce pryč! Toto je absurdní a neskutečný jev, který nepatří do hodnot ani do tzv.primitivních civilizací!

Příloha : Erdoganuv deník Yeni Akit

32 komentářů :

 1. Ano makrela a soros největší zrůdy na světě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. absolútny súhlas ! ! !

   Smazat
  2. Zavody a souteze k uvedeni a dovrseni fasimu zacaly uz v 1942 kdy USA soutezilo s Hitlerem, kdo prvni vyrobi atomove zbrane..To ostatni jsou jen okolnosti..

   Smazat
 2. Že Vám nevadilo, když kreténci srovnávali s Hitlerem prezidenta Putina? Představitele národa, kterýmá největší, zásadní, podíl na porážce hitlerismu. Makrela je zhouba Evropy a to byl Hitler také. Ona němkyně, ona rakuouskej pangermán..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:32

   KDO je podle tebe ten, komu to "nevadilo"?!
   S kým mluvíš - sám se sebou? Máš místo mozku rozvařený fazole, ty spáso Evropy?

   Smazat
  2. Drz klapacku. 23:32 ma pravdu, pac autor clanku nechape spoustu veci. Merkolova by mela odejit, tolik let u moci, jeste tady neco pinda proti Putinovi. Nemecke deniky uz 3 roky demozuii Rusko a co? Autor clanku je idiot s dvoimmetrem

   Smazat
 3. Autore Yekto, uz nekolikrat jsem se te chtel informovat a netroufal jsem si, abych se te nedotkl...

  SALADIN - 1187 ukradl Jeruzalem mam katolickym krizakum.
  1191 mu anglicky kral namlatil, protoze Saladin pojebal vsechy koze a ovce, ale do jedne se zamiloval a zemrel 1193 na bolest ze zhrzene lasky.

  Samozrejme ze Merkerova je destruktivni jako byl Hitler.

  Copak nevis , ze Hitler byl rahabilitovan medii v rukou Globalistu ?
  Naseho oblibeneho presidenta Trumpa madia nazvala Hitlerem 100 x a my ted jsme vsichni popleteni a nevime je-li Merkerova a Hitler ze stejne rodiny.
  Pravdepodobne ne , Ada byl hezci.
  nick HONOLULU - pruskumnik v dejinach !

  OdpovědětSmazat
 4. President Obama privedl do Ameriky illegalne tisice Kozomrdu stejne jako Merkerova do Evropy ! America se jim brani a evropa ne !
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 5. 23:54...my Katolici mame sexualni pomer s Latinkami !
  Nas velebny pan nam zakazal ojebavat Kozy !
  A jak je to dnes u vas , kdyz jste meli kolebku v Sodom & Gomorrah ?
  nick HONOLULU se smyslem pro krasu !

  OdpovědětSmazat
 6. Yekto, ztracite politickou orientaci ! Merkerova je nepritel cele Evropy !
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 7. 0:28
  Opakovaně potvrzuješ, že myšlení ani schopnost pochopit, co říkají druzí, není tvá silná stránka - a tak z tebe lezou jen přihlouplé výkřiky.

  OdpovědětSmazat
 8. Pane Uzunoglu, Němci už Čechy také velkoryse "hostili" na svém území, a to za 2. světové války, část Čechů tam byla v koncentráku a část jako totálně nasazení. Přečtěte si třeba knihu Mauthausen - Dachau, jak to vypadalo v koncentráku. Víte pane Uzunoglu, co ti vaší zlatí Němci měli za úmysl s našim národem? Třetinu vyhubit, třetinu poněmčit a třetinu vystěhovat do Patagonie. Jak se vám to líbí? Zlaté plány, ne? Snaha vyhubit Slovany ze strany Němců je tady už 1000 let, a stále trvá, oni zase jen čekají na příhodnou dobu, aby naplnili své dávné sny. Takže v ČR se dovolávat lítosti, že nějakému Němci přimalovali hákový kříž, to je trošku mimo mísu. Že řádí Banderovi na Ukrajině a nosí po ulicích hákové kříže s podporou Německa, to vám nevadí? Víte kolik Banderovci zabili lidí v Polsku, a na Slovensku na cestě k Američanům v roce 1947? Měl byste více studovat historii. Němec zůstane vždy Němcem a ten hákový kříž na Ukrajině se jim určité líbí, to si piště.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V anketě o největšího Němce historie tam vyhrál Marx(tak jak u nás Karel IV). Hitler nebyl připuštěn. V tajné anketě kde byl Hitler připuštěn to vyhrál na celé čáře s 80% hlasů(tak jako u nás Jára da Cimrman).

   Smazat
 9. 0:31... neni dulezite co rikaji druzi,
  kdyz mysli zcestne !
  Je dulezite co rikam ja,
  kdyz myslim spravne !
  Muj vykrik je blesk pravdy !
  Tvuj vykrik je tresk do kalhot !
  A jak to , ze namas nick ?
  Muj nick je honolulu uz asi 15 let,
  a to na 3 kontinentech. Zavidel by jsi, kdyby jsi vedel, kolik lidi jsem dokazal rozcilit k nepricetnosti.
  nick HONOLULU - Katalizator inteligence.

  OdpovědětSmazat
 10. No to srovnání Merkelové s Hitlerem mi nesedí. On by tu otázku uprchlíků, zejména těch z Afriky řešil přeci jen poněkud jinak(pecaři by měli kšefty) a navíc by asi obcházeli Německo jak čert kříž. Hitler se musí v hrobě obracet, jen když vidí, že jeho árijskou zemi reprezentuje ve fotbale černoch!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Merkola je horsi, hubi totiz vlastni narod.

   Smazat
 11. Angela , stejně jako Adolf, jsou jen prodlouženou rukou Vatikánu*

  OdpovědětSmazat
 12. Zednářské lože jenž Vatikán součásti ,tak to piš doslovně ,jak to nevíš jinak se tu neser.

  OdpovědětSmazat
 13. Novinky : Merkel je do rodiny s Hitlerem ! Ten chtěl ovládnout Evropu válkou ale Merkel migrantama !

  OdpovědětSmazat
 14. Honolulu to co se píše o historii je pravda maximálně z 50%. Vítěz si napíše co chce, jako dnes. Pokud Turecko dělalo svinstvo v prospěch euroatalanticých mírotvůrců tak to bylo správné, teď ty samé prasečiny dělá jim a je zle. To samé se děje na tzv okrajině. Vládne tam fašismus a chválíme to a ještě pomáháme. Svinstvo se vždy vymstí jako v JAR, je to přírodní zákon rovnováhy. Jenom to na jeden život trvá dlouho ale zrychluje se to. Každé přirovnání kulhá. Katolíci v historii byly trocho lepší muslimové. Postupně šikovně svojí moc přesunuli do kapitálu a jsou opět svatí. Zvrhlému parazitu je jedno kdo za něj dělá špinavou práci, na staré zločince najme nové, pomodlí se a půjde do nebe. Skutečný člověk odmítne na někom parazitovat, pochopí že se nenarodí každý jako mudrc HONOLULU a je ochoten pro lidi něco dělat jen tak.

  OdpovědětSmazat
 15. Pokus rozdělit Němce na ty hodný a ty zlý mi připadá, jako když se Američané pokusili rozdělit vrahy v Sýrii na ty naše orospu cocuklari a na ty zlý i když dělali obě sorty lidí stejnou práci. Já bych ty Němce rozdělil podle jiného hlediska, na ty, co už mohli projevit své sklony, a na ty, co prozatím na své „zlaté časy“ vraždění čekají. Nic více a nic míń. V Německu žije stále spousta lidí, jejíchž otcové vraždili a vypalovali a upalovali ženy a děti v Bělorusku. Jak tito tátové vychovávali své děti, vyprávěli jim před spaním, jak na východě vraždili? A nebo, zeptali se jich jejich děti, táto, a co jsi dělal za války, byl jsi na východě a tam jsi vraždil? Lhali tito vrahouni svým dětem, a nebo jim řekli pravdu? Táto mi říkal, že těsně před koncem války, když už to Němci měli prosraný, tak ještě mu jeden Němec říká, že by za Hitlera cedil krev. Takže láska k Hitlerovi až do skonání, a pak ještě dál. Tak mi někdo dnes chce tvrdit, že jsou Němci dnes jiní? Přečtěte si knížku Germáni, tam se dozvíte o germánské mentalitě pěstované po tisíce let, a ta je blíže té Hitlerově, než té Merkelové. Víte kolik válečných zločinců dožilo v Německu bez toho, že by je v Německu někdo dal k soudu, i když se vědělo, že to byli váleční zločinci? Byl to třeba Bandera a Kličko reprezentoval na Majdanu Německo – benderovské zájmy. Mimoto, vy si opravdu myslíte, pan Uzunoglu, že Merkelová zve emigranty ze své laskavé duše? Ona je židovka, a tento proces je řízen americkými židy, takže on jen poslouchá ty, co ji pomohli se dostat do sedla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. A tvoje osobní rasová problematika je ujasněná, nebo tě teprve čeká coming out?

   Smazat
 16. Nejlepší by bylo, kdyby Yekta tady přestal jektat a šel konečně bojovat do Turecka a Iráku nebo Sýrie za ten svůj Kurdistán.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Správně. Dejme na slova našeho pana prezidenta Zemana. Ten taky žádá, aby ti emigranti nechodili k nám a naopak vzali do ruky samopal a bojovali za svou vlast!

   Smazat
 17. Pan Uzunoglu má neuvěřitelně extrémě opožděné povědomí o současné demokracii.
  Ještě neví, že v dnešní Evropě demokraticky zvolená politička demokratické země už může být klidně i mnohem horší než Hitler.
  Příkladů by se našla spousta.
  Holt, má ještě co dohánět.
  Podle sebe odhaduji, že by mohl mít šedý zákal. Já už mám po operaci. Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud vím, tak Adolf byl taky zvolen. Jestli demokraticky nebo "demokraticky" je celkem fuck.

   Smazat
  2. Příkladů by se vlastně našlo dost i mimo Evropu. Na příklad demokracie exportované do celého světa z USA.

   Smazat
 18. Ten co zuby jektá, nenávidí pochopitelně turky a erdoše obzvláště. Tak se vyznal k lásce k makrele. Jenže my nejsme turci ani němci, takže nepochvalíme.

  OdpovědětSmazat
 19. Pane Yekto, vy jste jen zapomněl na takovou drobnost, že sice Merkelová pozvala emigranty do Německa, ale ted´ je chce rozeslat po Evropě k těm, co je nezvali, a to vám připadá jako fér? Obecně, pohoršovat se zde, že někdo nějakému Němci připnul hákový kříž na klopu v ČR, není zrovna nejlepší. Když si to nezaslouží dotyčný, tak si to zasloužil třeba jeho otec. Ti, co za války byli proti fašismu v Německu, ti tu válku nepřežili. Tedy z druhé strany, ti co přežili, z velké většiny souhlasili s tím, co Němci za války dělali, a nebo jen mlčeli. Alternativa, že nevěděli, to je lež, věděli a nebo tušili, ale bylo lépe nic nevědět. Vždyt´ se řada lidí za války vrátila z koncentráků, třeba naši studenti, který po 17. listopadu 1939 nacpali Němci do koncentráků, ti byli postupně propouštěni z koncentráků, ale nesměli o tom mluvit, co tam viděli, kdyby je někdo prásknul, že povídají, co tam viděli, tak by se tam šupem vrátili. Takže Němci věděli, a když nevěděli, tak jen vědět nechtěli. Nakonec Merkelová svou podporou Banderovců na Ukrajině ukázala zcela jasně, jaký je její vztah k fašismu.

  OdpovědětSmazat
 20. Pane z 19:04 Vy jste tak inteligentní, že se divým co tady mezi těma pologramotnýma blbcema děláte?

  OdpovědětSmazat
 21. 30.7. 22:45 Já se zase DIVÝM, že se k nim hlásíš. Když jsem blb, tak se s tím nechválím.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.