Reklama

středa 19. července 2017

Mezi nigerijskými imigranty jsou vysoké počty nakažených virem HIV, k italské vládě putuje stížnost


19. 7. 2017      Zvedavec
Italský deník ilGiornale dnes přinesl zprávu o nigerijských přistěhovalcích, kteří poslední měsíce vstupují na italské území. Mezi Nigerijci je výrazný počet lidí nakažených virem HIV. Zatímco se přístavy v jižní Itálii plní nově příchozími ilegálními imigranty, poslanec Edmondo Cirelli (FDI) předkládá nové, zlověstné varování:


„Ti, kteří se vyloďují u italských břehů, pocházejí převážně z Nigérie, po Jihoafrické republice druhé země s nejvyšším počtem lidí nakažených AIDS.“
Cirielli chce vědět, jestli vláda dělá nějakou prevenci nebo jestli alespoň toto riziko monitoruje. Dle odhadů je zřejmé, že alespoň 20% nigerijské populace je HIV pozitivní a Cirielli kalkuluje:

„Jelikož v posledních třech a půl letech přijelo více než 80 tisíc Nigerijců, předpokládá se tudíž, že více než 15 tisíc z nich jsou HIV pozitivní.“

Nigérie je ovšem také čtvrtou zemí na světě v počtu osob nakažených TBC, 22% lidí s touto nemocí má HIV.

18 komentářů :

 1. Genocida evropského obyvatelstva všemi způsoby...zcela zjevně tu o nic jiného nejde.
  Ať se těší všichni ti vítači a vítačky a ty Jourové/Ďourové z komise EU a vlády,až ten finální tanec začne...

  OdpovědětSmazat
 2. Evropská a bruselská jelita hodlají do Evropy postupně nastěhovat celou Afriku, mluví se o 300 milionech černochů.Tím postupně obměnit a odstranit původní evropské obyvatelstvo a zničit národní státy.Toto lze považovat akorát za biologickou zbraň pro rychlejší likvidaci, kdy se negroidní typ má pářit s evropským bílým typem.Dalo by se toto přirovnat k eurotuningu!Italové vozí vše-jakoukoliv kvalitu doktorů a inženýrů, nic je v tom nezastaví!

  OdpovědětSmazat
 3. V podstatě jde Chazarům o likvidaci dementního obyvatelstva, které volí různé odrůdy tzv. sociální demokracie, nechají blbce vymřít. Co myslíte, bude to velká škoda?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Odrůdy Sociálních demokracií jsou jen lidské zrůdy!

   Smazat
  2. Člověče, asi ne. Často vzpomenu na jeden z Murphyho zákonů. Většina lidí si většinu lidí plně zaslouží. Když sleduji, jak se lidé rozhodují ve volbách, jak se nezajímají o politiku, potažmo o svou vlastní budoucnost, ale hlavně budoucnost svých potomků, jsem přesvědčený, že si svůj osud zaslouží.

   Smazat
 4. Bylo ji 30 roku a byla to HEZKA blondynka ! Prijela do Minnesoty z Australie ! Mela se vdavat za snoubence z Minneapolisu..V noci byla probuzena neznamym hlukem a zavolala policii.

  Byla v nocni kosili a zupanu, kdyz policie prijela a jeden z policajtu byl Arab Islamista jmenoval se Mohamed
  Noor a ten bez jedineho slova ji zastrelil, kdyz pristupovala k oknu auta.
  Partner kozomrda byl v soku.

  Australie dela protesty a vsichni jsou nasrani od premiera po zametace.

  T.j. tajna rasova valka a bile obeti se nepocitaji.
  To kvam prijde take, mate to na ceste.
  Naucte se strilet rychlej nez kozomrdi.
  Vase pistole CZ 7.5 FK je nejlepsi na svete. Vyhrala vsechny souteze.
  nick HONOLULU.

  OdpovědětSmazat
 5. A vite ktere je nehnusnejsi a nejodpornejsi slovo v anglictine ? ? Je to COMPASSION (foneticky kompasn - s hackem nad 's'.)

  K vuli tomuto slovu zahynulo mnoho belochu, kteri z krestanske lasky a soucitu svedli zraneneho hada.

  Budete zabijeni Cesi, jako ta blondynka z Australie.
  Jako mladi lide v Londyne, Nice, Bostonu, Berline, Parizi, atd. atd.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 6. Může mi prosím někdo vysvětlit, co mají společného Nigerijci s uprchlíky před válkou v Sýrii, kterým jsme "povinni" pomáhat? Jestli nic, proč je tedy vůbec někdo pouští do EU? Copak hranice na pobřeží je jiná, než hranice na letišti, přes kterou bez příslušného povolení neprojde ani myš?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moudrý Brouk Pytlík20. července 2017 17:29

   Na blbé otázky se nedá rozumně odpovědět! Polepši se!

   Smazat
 7. 4:47... Vy Cesi NEjste povinni pomahat NIKOMU ! Valka mezi Persany (Iran) a Arabi je stara 1000 let. Je to take nabozenska valka mezi Shiites a Sunnis s kterou Evropa nema absolutne nic spolecneho a nikdy nemela.

  A mimo to, je to valka genu arijskych (Iran) a semitskych (Arabs), coz nejde integrovat !

  Tato valka se bere jako PRETEXT / EXCUSE, cesky zaminka, na zruseni evropskych narodu, ZAPLAVENIM Evropy barbary s kvalifikaci pasaku koz v Somalsku ! Ceka vas systematicka exterminace - takova, jako Boeru v Jizni Africe a Settleru napr. v Rhodesii.

  Na svete existuje 100 prikladu, kam to vede a vy mate ve svych radach blbecky, kteri si mysli, ze to preziji, kdyz vas prodaji / vymeni za jejich koryta. Jsou to ti, kterym rikate VITACI !
  nick HONOLULU


  OdpovědětSmazat
 8. Preklep ! Muj prispevek 5:02, je pro 4:17 !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 9. JAKO BARBAŘI
  HIV, to je jen špička ledovce!!!
  černé hadice jsou prolezlé chorobami, které často nejsou ani popsány a neznám je i původ. Vedle toho jsou desítky parazitálních chorob, které jsou nejen neléčitelné ale šíří se krví nebo pohlavním stykem!!!
  U všech nakažených je doba "dožití" v řádu max. několik let. Stejně, jako u AIDS, je stupeň nakažlivosti v přímé úměře s promořeností populace těmito chorobami. V ČSSR byli jedni z nejlepších specialistů na světě na oblast tropických nemocí. Naši specialisté působili prakticky v celém třetím světě.
  Dnes neseženete ani základní publikaci z oblasti tzv. tropických nemocí.
  Pozvěte si nějakého odborníka s letitou praxí v oblasti. Ale prosím, ať není z Člověka v tísni nebo Lékaři bez hranic!!!
  Sluníčkáře nebrat. Sluníčkářky vychcípaj sami. Na černý hadice.

  OdpovědětSmazat
 10. Itálie se zbláznila.Chová se jako nemocný úd EU a pláče,místo,aby bojovala a chránila svoji zem,tak jen chce aby problémy se strmě narůstající kriminalitou a novými i neznámými nemocemi jí pomohly snížit ostatní státy EU,tím že si je tam přivodí také.Děkujeme nechceme.To máte za Kadáfího a vaši ignoranci a namyšlenost předcházejících let.A všichni víme,bohužel,že pokud budete jen brečet,EU vám s migranty rozhodně nepomůže a bude mnohem,mnohem hůř! Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 11. Hladit hladit vyhladit slimáky z celé Evropy !

  OdpovědětSmazat
 12. Italové by je měly naložit na lodě a vysadit v africe.

  OdpovědětSmazat
 13. Zpátky do Afriky všechny a šupem...slimáky s HIV i jejich vítače!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 14. Ještě je v možnostech Evropy všechny je zlikvidovat , při bombardování Iráku , Afganistánu , Libyie statisíce nevinných mrtvých nikoho nezajímalo , dnes jde o přežití bílé Evropy a bojíme se vystřelit ? Co se to děje ?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.