Reklama

.

.

úterý 4. července 2017

Ministr zahraničí USA přiznal, že osud Asada je plně v rukou Putina


4. 7. 2017   zdroj
Americký ministr zahraničí Rex Tillerson sdělil, že osud syrského prezidenta Bašára Asada je v rukou Ruska. Řekl to při setkání s generálním tajemníkem OSN António Guterresem. Ministr zahraničí USA poznamenal, že úkoly jeho země v této zemi se redukují pouze na zničení skupiny DAEŠ (v Rusku zakázaná). Pozice ministerstva zahraničí USA nyní spočívá v tom, že Asadova vláda je s podporou Ruska a Íránu vítězem v šestileté občanské válce.


Tillerson také zmínil útoky USA na syrskou armádu. Konstatoval, že jsou zaměřeny na "ochranu amerických vojáků a potlačování použití chemických zbraní".

Přičemž dříve ministr zahraničí USA hovořil o tom, že je nezbytné, aby Asad odstoupil. Jako důvod Tillerson uváděl údajné používání chemických zbraní ze strany orgánů země. Připomeňme, že tato skutečnost není dosud prokázaná.

Nyní spočívá pozice ministerstva zahraničí USA v tom, že Asadova vláda je s podporou Ruska a Íránu vítězem v šestileté občanské válce.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

16 komentářů :

 1. Největší mezinárodní kurvítko USA již pomalu začínají stahovat svého neurvalého ptáka! Hip, hip, hurá!!! Díky Rusku Láska a Pravda konečně začíná vítězit nad Lži a Nenávisti! Z toho by opilec Gavel určitě ještě víc zblbnul!

  OdpovědětVymazat
 2. Tillersonův přívětivé prohlášení,je předzvěst nějakého útoku.Podobně to bylo před útokem jejich raket,také smířlivě hovořili o Assadovi.Vůbec bych nevěřil takovým prohlášením USA politikům,lžou od rána do večera.Snad ta jejich letadlová loď u Izraele,není na dovolené,ale má nějaké zadání.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, SS se 6 let angažují v Syrii aby náhle hodili flintu do žita a nechali Putina rozhodovat? Miliardy dolarů vyhozených a výsledek žalostný? Ani náhodou, vážení. Od "národa" který uctívá vrahy, lupiče, násilníky, zloděje jako národní hrdiny, nelze očekávat nic dobrého. Obzvlaštně s televiznìm klaunem v čele. Zase šijou nejakou podbabinu.

   Vymazat
  2. pro 7:58 - máte naprostou pravdu. Dnes jsem si přečetla na jednom zahraničním portále, že bílé přilby opět natočily fake film o použítí plynu Assadem na civilisty!!!! Ty zpropúadený Amíci si prostě pokoj nedají - dokud nedostanou pořádně na r.ák . Dagmar

   Vymazat
 3. T.Rexovi nevěřím ani slovo,manipulaci má v popisu práce.Když řekne odcházíme,tak přijdou a obráceně.Taky se tomu říká diplomatická mluva a chování.Pozor to není jako náš prezident. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslíš Zemana ?
   Tady toho ??
   http://www.reflex.cz/clanek/veda/71571/zeman-rika-ze-jenom-idiot-nemeni-nazor-je-to-zalozeno-na-realnem-zakladu.html

   Vymazat
 4. Platilo: TIMEO DANAOS ET DONA FERENTES... USACI DNES bijí proradnost starých Řeků po všech kritériích. Kdo věří Amerikánům, ten ohrožuje nejenom sebe a svoji rodinu, ale celý vlastní národ.

  OdpovědětVymazat
 5. Ano Rusko své spojence neopustí a vlastenec Assad bude vládnout v osvobozené Sýrii.

  OdpovědětVymazat
 6. Putin řekl, nebojte se všechno dobře dopadne, to vám mohu zaručit. Nevím jak komu, ale mně to stačí, i když dobře to může dopadnout pouze pro Rusy ke kterým hovořil, my jsme opět na té špatné straně a to nás bude něco stát. Pokud to ale pro Rusy dobře dopadne, bude to dobré i pro celý svět. Jakže to zní běloruské přísloví? Na nebi je Bůh, a na zemi je Rusko. Toť vše, jak prosté.

  OdpovědětVymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 8. Možná lepší, než kdyby byl osud sada v rukách USApes

  OdpovědětVymazat
 9. Pokud je Asadův osud skutečně v Putinových rukou, je ve správných rukou.
  Pokud to ovšem světu vemlouvají US huni, mám o další osud Asada nejvyšší obavy, protože nepochybně připravují jeho odstranění. Aby tím udeřili Putina.
  I za jeho úspěchy v Sýrii musel zaplatit nejvyšší cenou jeden z ruských pilotů, kterého nechali US huni přes nastrčeného turka popravit. A stejně tak i ruského vyslance, v Turecku. A potom dalšího. V OSN.
  Zabíjení Putinových lidí je vzkazem.
  Nepřehlédnutelným ...

  OdpovědětVymazat
 10. Ministr přiznal nemáme ho v rukách má ho PUTIN.Smutné,všechny máme v rukách ale tohoto se nám nepodařilo chytit do rukou a kroutit mu ručičkama.Sranda je ,že dnes už se vůbec ale vůbec nikdo netají s tím,máme ho v rukách,máme ho pod palce.Arogance došla do takového stupně ,že dnes prohlásit, jsem vrah,zloděj,defraudant,fašista se stalo hrdinstvím.

  OdpovědětVymazat
 11. Tak to vypadá, že Asad a Rusko dostali ultimátum.

  OdpovědětVymazat
 12. Ministr USA jenom přiznal,že mise a peníze z USA
  totálně zklamaly.Tak se udělá z nouze ctnost.To
  je celé,co nám chtěl sdělit.A stejně mu nevěřím.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat