Reklama

.

.

pátek 14. července 2017

Nahradí Čechy muslimové a Afričané? Názor

Alena Novotná
14.7.2017 Sputnik

Kauza okolo burkin v České republice se možná zdá být nicotná a úsměvná, stojí za ní však problémy, s nimiž se naše země může střetnout.


„Za takových 10 let budou nejspíše burkiny a muslimské zvyky prostě realitou ČR a nevypadá to, že by doopravdy tomu chtěl někdo z čelních českých politiků a státních úředníku zabránit," říká v rozhovoru pro Sputnik známý expert na islám Lukáš Lhoťan.

Sputnik: Pražský aquapark povolil návštěvnicím plavat v tak zvaných burkinách. To vyvolalo kontroverze dokonce na vládní úrovni. Ministryně pro místní rozvoj za ANO Karla Šlechtová právo na burkiny hájí, její kolegyně, Michaela Marksová z ČSSD, která vede ministerstvo práce a sociálních věcí, je k této módě skeptická. Co si o celé kauze myslíte vy?

Lhoťan: Podle mne se děje logická věc. Přibývá u nás muslimů, takže i přibývá setkání s jejich zvyky a způsobem života. Čechům se to sice nelíbí, ale pokud se něco nezmění v politice české vlády a státní správy, tak muslimů u nás bude přibývat a budou stále více prosazovat své zvyky a pojetí společnosti. Lidem se to nemusí líbit, ale když do roku 2100 má vymřít zhruba 4,5 milionu Čechů (podle Tomáše Fialy z Vysoké školy ekonomické v Praze) tak kdo je nahradí? No samozřejmě, že muslimové a Afričané. Za takových 10 let budou nejspíše burkiny a muslimské zvyky prostě realitou ČR a nevypadá to, že by doopravdy tomu chtěl někdo z čelních českých politiků a státních úředníku zabránit.

 
Jak si vysvětlujete náhle tolerantní postoj k burkinám?

Je to součást multikulturní politiky Evropské unie, české politické reprezentace a prostý logicky tah podnikatelů. Těm je jedno, že k ním do hotelu či aquaparku jedou muslimové s odlišnými zvyky, hlavně když platí. Jak se u nás říká — peníze nemají náboženství.

 
Nejsou burkiny záměrnou kulturní provokací? Muslimky by mělo spíš znepokojovat, že se budou koupat společně s muži…

Je to celé blbost. Podle mne je to snaha dosáhnout toho, aby se "vlk (tedy Alláh) nažral a koza zůstala celá". Protože když se žena v burkinách smočí ve vodě, tak ji stejně mokré oblečení obtáhne tělo a jsou ji výrazně vidět prsa a podobně. Přitom podstatou nařízení ortodoxního islámu není jen to, že má být tělo ženy zahalené, ale nemá ani oblečení být upnuté nebo zvýrazňovat ženské tvary.

Takhle by spíše koupající se muslimky v burkinách mohly jít rovnou do soutěže miss mokré tričko.


Loni v některých francouzských městech byly burkiny zakázány jako symbol blízký k islamismu. Měla by se České republika obdobně bránit této módě?

Podle mne ano. A nejen na veřejných koupalištích. Podle mne tohle praktikují rodiče u svých dcer při školní docházce. Mám informace, že již dnes někteří muslimští rodiče odmítají v českých školách pouštět své dcery na hodiny plavání společně s chlapci a takových případu bude přibývat.

V situaci, kdy Evropská unie, přední čeští politici a státní aparát ČR plánovitě podporuje migraci z muslimských zemí do ČR, tak se nedá očekávat nic jiného. Víte, u nás před volbami vždy najednou spousta politiků začne vystupovat proti islámu a imigraci a jak je po volbách, tak najednou otočí a dělají vše proto, aby k nám tyto lidi přestěhovali.

Je to ovšem logické, když Česká republika má do roku 2100 přijít skoro o polovinu obyvatel, tak vedení Evropské unie a čeští politici chtějí vyřešit dvě krize jedním tahem. Udržet současný ekonomický model přesunem milionu imigrantů z přelidněného muslimského světa a Afriky a zároveň ulehčit těmto přelidněným oblastem. A to znamená, že muslimské zvyky zde u nás v České republice jsou, budou a budou se rozšiřovat.

- - -Související články:
Názor: Francie může přijít o Olympiádu 2024 kvůli burkini
Kanadský premiér brání burkini

21 komentářů :

 1. Ve vládě určitě. Jé úplně jedno která svině pod sebe hrabe.

  OdpovědětVymazat
 2. Bratříčku pozor dej, táhnou k nám bubáci
  bez studu, bez zábran, bez zájmu o práci.
  Pašíři z nadací, vezou je sem na loďkách.
  Se slzou na víčku, hledíme na nebe
  buďme však stateční, neb zle se nám povede.
  Domov náš zůstal by, pouze na starých fotkách.
  Kam přišli, tam se pak setmělo
  tamní noc nebude krátká.
  Evropy vlkům se zachtělo
  bratříčku, zavírej vrátka...

  OdpovědětVymazat
 3. A stačilo by ČESKÝM rodinám DÁT POŘÁDNÉ DĚTSKÉ PŘÍDAVKY, namísto toho, aby se dávaly sociální dávky přivandrovalcům. Řešilo by to i problém stárnutí populace.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jako že když zvedneš přídavky na děti, bude rodit víc dětí?

   Vymazat
  2. Za Husáka se zavedly pro rodiny výhodné půjčky , zvedly se přídavky na děti , porodné a další podpory a najednou bylo dětí dost !

   Vymazat
  3. 13:37 Ano Husákovi děti. 13:15 Také je problém bydlení je třeba stavět sociální byty.

   Vymazat
  4. Husákovyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy děti.

   Vymazat
  5. čulibrk Mno jo chybička jse vloudila.

   Vymazat
 4. Až tu začne kolega diskutér cpát promo na SPD, tak.
  Napadlo mně toto:Naše generace nejsou na to co nabízí SPD připraveni.Ono zvolení této strany totiž není všelék- ono to předpokládá zvýšený zájem občanů(veliké části) o veřejné dění.TZN ne jen se předvádět na diskuzích, ale být aktivní také v reálném životě-poslat do správných kolejí nevhodně se chovající jedince, nebo skupiny- např v tramvajích, před hospodami apod., zájem o dění v jejich okolí kontrola politiků zastupitelů- vznášení názorů, ne to je špatné slovo- umění poukazovat na nešvary, ale taky pochválit apod. apod.
  Skutečně si myslíte, že jsme k tomu připraveni?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. efpe Hlavní je jse zbavit eu jinak je konec s ČR zavezou ji migranty a včlení nás do makrelystánu mám tu už příspěvek nahoře a není to o SPD. Ale aby jse to nestalo volím SPD.

   Vymazat
 5. "...ale když do roku 2100 má vymřít zhruba 4,5 milionu Čechů (podle Tomáše Fialy z Vysoké školy ekonomické v Praze)..." Tomáš Fiala je ---! Mohl by někdo předložit alespoň jednu sociologickou studii která alespoň 30 let dopředu předpověděla "Husákovy děti"? Nemohl, že? Sociologové umí jen strašit. Ono stačí mírně pozměnit podmínky a lidi přijdou na to, že mít děti je dobrá věc. To se může změnit během jedné generace. Odjakživa znamenalo víc půdy na člověka (to znamená méně lidí na jednotku plochy) výhodu, víc příležitostí. Pokud nás tedy místo 10-tiM bude 7-M nic se neděje. Vážený čtenáři, zeptej se svých rodičů, zda mají pocit, že se narodili do vylidněné Evropy. Nemohli najít kamarády, seděli ve škole sami, nebylo s kým tancovat, ... Odpoví že je to blbost, lidí bylo dost. No a potom se podívej, kolik žilo v Evropě lidí v čase narození Tvých rodičů. Takže, pokud sem někdo tahá imigranty a zdůvodňuje to demografií nebo ekonomikou, aby bylo na důchody, je to idiot. Vítěz nikdy nepřebírá způsoby poraženého, takže dokud dostávají sociální dávky, náš systém jim vyhovuje. Až jich bude většina, zavedou svůj systém - o staré a děti se stará vlastní rodina. Potom současná produktivní generace ne, že bude mít menší důchody, nebude mít žádné. Takže pokud naši důchodci nemají děti které je budou živit, zajdou.

  OdpovědětVymazat
 6. A kde ti imigranti v Německu pracují?

  OdpovědětVymazat
 7. Češi budou nahrazeni negry a jinými muslimy.Však
  také nic pro svoji bezpečnost nedělají.Dokonce i
  ve volbách stále dávají hlasy pořád stejným lidem,
  jenom oděných v jiném kabátě.Podle zdejších lidí
  stačí psát na internetu a to k nápravě postačí.
  Co si naši vládci neuvědomují?Kdo potom bude dělat
  na jejich vysoké platy a další benefity.Muslimové
  to v žádném případě nebudou.Český národ si svou
  budoucnost nechal ukrást vstupem do EU.Nyní je
  každá rada drahá.Jedině odchod z EU a NATO by mohl
  ještě pomoci.Pokud se to nepodaří v těch letošních
  volbách,prosadit,bude to znamenat konec Čechů!
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Svatá pravda, v těch volbách půjde o to, zdali přežijeme nebo nepřežijeme jako národ. Při rozhodování o tom komu dát hlas je nutno se ptát, jak se ten či onen politik/strana staví k otázce imigrace a podle toho volit. Toto je úplně zásadní věc a vše ostatní je marginální.

   Vymazat
 8. Ta představa kolonizace Západní Evropy muslimy, ale i černochy je celkem reálná. Jednak Evropané jsou degenerovaní a moc toho, mimo kecání, neumí. Plodnost evropských mužů a žen padá, pokud se děti rodí, tak většinou s ještě většími projevy degenerace, než jevili rodiče. No a Evropané dožíjí důstojně v rezervacích, jako kdysi Indiáni v Americe. Je zřejmé, že projekt EU sice prospěl oligarchům, ale národy zabil. EU je odpovědná za kolonizací Evropy muslimy, je odpovědná za teroristickéútoky v Evropě a samozřejmě za agresívní války, vedené proti jiným národům. Nevím, proč tak lehce a skoro radostně představiutelé EU hrají roli válečných zločinců, kterým ti, co stanuli před norimberským soudem sahají sotva po kotníky.

  OdpovědětVymazat
 9. 19:00
  Jediná strana, která se už delší dobu jasně a konzistentně vymezuje proti imigraci je SPD.

  OdpovědětVymazat
 10. Volit KSČM a SPD je jedinou volbou

  OdpovědětVymazat
 11. Vypadá to na tom obrázku jako invazní armáda potapěčů. Ale než se namočej, tak jsou jako Sáblíková bez bruslí.

  OdpovědětVymazat
 12. Volit SPD rudochy ne

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty už vidíš rudochy všude. Jestlipak vůbec víš, co to znamená?

   Vymazat
 13. Brojit ještě dnes proti tvým rudochům je ignorace naší historie. Ano SPD je OK, ale to bohužel není strana, která má kvalifikované lidi na vládu.

  OdpovědětVymazat