Reklama

pátek 28. července 2017

„Nepřekonatelné“ americké speciální síly spolkly hořkou pilulku. Skončily až třetí

Napsal/přeložil: ea24
27.7. 2017   Eurasia24
V souladu s pečlivě pěstovaným mediálním obrazem o nepřekonatelnosti amerických speciálních sil by mnozí očekávali, že přinejmenším na americkém kontinentu nemohou mít Američané soupeře – a zvítězit v mezinárodním klání pro ně musí být hračka. Jenže realita ukázala něco jiného.
Výběrový tým amerických speciálních sil se v minulých dnech zúčastnil mezinárodní soutěže Fuerzas Comando 2017, které skončilo ve čtvrtek 27. července.

Do Paraguaye se sjely nejlepší týmy speciálů z Argentiny, Belize, Brazílie, Chile, Kolumbie, Kostariky, Dominikánské republiky, Salvadoru, Guatemaly, Guyany, Haiti, Hondurasu, Jamajky, Mexika, Panamy, Paraguaye, Peru, Trinidadu a Tobaga, Uruguaye a USA (mezi zúčastněnými zeměmi není např. Nikaragua – její vojáci a vojačky zato nechybí na nynějších Mezinárodních armádních hrách v Rusku – pozn. ea24).

„Fuerzas Comando stojí mimo ostatní mezinárodní cvičení. Neexistuje žádné jiné cvičení jako toto. Soustřeďuje elitní skupiny bojovníků z dvaceti zemí, aby proti sobě postavily své působivé fyzické a duševní schopnosti,“ řekl o Fuerzas Comando velitel Jižního velitelství, admirál amerického námořnictva Kurt W. Tidd.

Klání nazval „úžasnou přehlídkou fyzické kondice, střeleckých dovedností, taktických schopností a především týmové práce a spolupráce“.

Ani přesto, že podle Tidda soupeřili „nelepší z nejlepších“, výsledek nebyl podle představ Američanů. Skončili až třetí, když zvítězil tým Hondurasu a jako druzí se umístili Kolumbijci (viz foto).

ea24

Foto: U.S. Army by Spc. Elizabeth Williams

20 komentářů :

 1. Toz nech oz dó do prdele anglosasové posraté oz tech podvodó a svinstev belo neurékom... sero jim na hlavo zrudám.....slonce v srdci...howk

  OdpovědětSmazat
 2. já si něco pisnu- někdy je důležité ne zvítězit, ale zúčastnit se.Takový článek je dost zavádějící. I když nejsem fanda kurzu, jaký elity USA vytváří vůči dalšímu světu, nebuďme negativně zaujatí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Emeritní plukovník28. července 2017 21:16

   Cha, cha! A to můžou být rádi zločinecké USA, že se soutěže nezúčastnili speciální sily Ruska zvané Specnaz, které jsou nejlepší na světě! To by se "zabijáci z US komanda" divili, jak by s nimi Rusi tvrdě zatočili levou zadní! A pamatujme, Rusi doposud vždy zvítězili!

   Smazat
  2. Emeritní plukovník souhlas.

   Smazat
  3. Nechci malovat čerta na zeď, ale zapoměli jste, že USA a ruský Specnaz jsou proti izraleským komandům jenom učni-začátečníci.

   Smazat
  4. 21:16 máš pravdu,že největší vrahouni na světě jsou Specnaz. Specnaz své kvality dokazuje na Ukrajině v Čečensku se také skvěle angažovali a jsou také užitečný při rozhánění opozičních demonstrací v Rusku

   Smazat
  5. 10;19
   Ty neužitečnej věcně zlitej havlobanderovskej odpade,ty so pleteš ussacký agresory a SOECNAZ....jsi stejně trotl jako zbytek tý lejnolahvárenský žumpy!!!!!

   Smazat
  6. 15:47 tebe znám. Klasika kremlobootů je dána ,kdo kolik platí a né o přesvědčení. Dík,že píšeš,buď opravdu budeš magor,anebo opravdu nebezpečnej ruského fanatik

   Smazat
 3. Ne nadarmo se říká, kde speciální US jednotky ve výcviku končí, tak Specnaz začíná.

  OdpovědětSmazat
 4. Také se říká, že stačí aby Američanům došla cola a hambáče a končej. Něco na tom asi bude že ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Těm zgenerenovaným tlusťochům, žeroucí geneticky modifikované papů, už nic nepomůže, USSA démon končí a stahuje do propasti i Evropu, bohužel.

   Smazat
 5. A v Rusku končí 700 amerických diplomatů.... kolik je jich v kavarenském a havloidním praglu.... http://rusvesna.su/news/1501271630

  OdpovědětSmazat
 6. Od dob vietnamské války, kdy nejlepší armáda světa byla z této země vyhnána bojovníky Vitkongu, vyzbrojenými kalašnikovy a bambusovými tyčemi, šel jak výcvik, tak i morální stav speciálních sil americké armády s kopce dolů. Dodnes nejsou schopni se z toho vzpamatovat. Odborníci americké armády tomu říkají syndrom bambusových tyčí. Mimo jiné se tento syndrom projevuje i tím, že americká armáda nebyla schopna od dob vietnamské války vyhrát žádný válečný konflikt. Bordelu ve světě udělali dost, vyhrávat však neumí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1*********************************************

   Smazat
  2. 23:09
   Napsal dement ze zaprděné zemičky kterou nikdo ve světě nezná, která se vždy a všem už předem vzdala bez náznaku boje.

   Smazat
  3. Kde berieš istotu, že cieľom tých vojen malo byť víťazstvo a nie riadený chaos?

   Smazat
  4. Po pravdě Ozbrojené síly USA se ani ve Vietnamu ani jinde vyhrát válku ani nesnaží. Cílem je vést válku co nejdéle aby profitoval zbrojní, farmaceutický , ropný průmysl. Dále banky, média, Hollywood . Všechny tyto odvětví ovládá skupina lidí co řídí destrukci a chaos v dobývaných zemích. A čím déle to trvá , tím lépe pro ně a hůře pro ty ostatní ( jako nyní pro Evropu která čelí migrační explozi ze zemí zasažených válkou i odjinud).

   Smazat
  5. 10.44 : Přesně tak to je !!!

   Smazat
 7. Lepší a silnější než vojenská komanda jsou skupiny prostitutek. Ty jsou schopny rozložit každé komando.
  Proto je nejlepší na světě české komando Sobotka, Zaorálek, Chovanec. Je to uskupení, které má obrovskou vůli držet se koryta, střílí od boku že všech pozic a jsou to neskutečné prostitutky. Na ty nikdo nemá. Jedině snad volič.

  OdpovědětSmazat
 8. Pindosi dělají machry a hajzl mají na chodbě :o)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.