Reklama

.

.

úterý 11. července 2017

P.C.Roberts: Vztahy s Ruskem Trump sám spravit nedokáže

11. 7. 2017      PaulCraigRoberts
Vždyť jeho vlastní vláda stojí dnes v podpoře Hillary Clintonové, Demokratického národního komitétu a všech rusofobních presstitutek, sloužících vojenskobezpečnostnímu komplexu, dokonale sjednocena. Tzn. v přímé opozici proti tomu, co by případně chtěl on sám. A mám obavu, že Saker a F. Cunningham mají pravdu, když říkají, že ze schůzky Trumpa s Putinem nemůže vzejít nic pozitivního už prostě proto, že Trump svobodu a ani skutečnou moc nemá. Makléři skutečné moci v USA se totiž postarají, aby rusofobní kampaň s využitím dalších a dalších falešných obvinění Ruska pokračovala. A Trump sám pak bude i nadále žít pod oblakem těchto mediálních obvinění, a spolu s nimi bude pokračovat i americká agenda za změnu režimu v Sýrii i za konfrontaci s Ruskem. A Trumpovy názory na tyto věci či na Vladimíra Putina se za této situace stanou zanedbatelnými.

Cunningham upozornuje i na fakt, že namísto aby americká média schůzku Trump-Putin coby snad počátek procesu rozptylování napětí mezi nukleárními mocnostmi pochválila, zaútočila na Trumpa tvrdě za to, že byl vůči Putinovi zdvořilý. A co v médiích celého západního světa naprosto chybí, je povědomí o faktu, že nebezpečné napětí mezi USA a Ruskem nerozdmychává pouze Hillary, Demokratický národní komitét, neokonzervativci, vojenskobezpečnostní komplex a presstitutky, ale i členové vlády, které si Trump do své vlády sám najmenoval.

Tak např. Trumpova velvyslankyně v OSN, Nikki Haleyová, či Trumpův ministr zahraničí R. Tillerson mluví naprosto stejně jako Hillary, neokonzervativci, Washington Post, New York Times, CNN a kompletně celý zbytek prostitujících se médií, sjednocených zájmem na zvyšování napětí mezi USA a Ruskem – až k bodu vypuknutí termonukleární války. Vždyť ve stejný den, kdy prezident Trump řekl, že přišel čas pohnout se ke konstruktivnímu vztahu s Ruskem, a den poté, co prohlásil: „Měl jsem včera ohromnou schůzku s prezidentem Putinem“, stupidní Haleyová zcela úmyslně prohlásila cosi naprosto protikladného: “Nemůžeme Rusku důvěřovat a nikdy mu též důvěřovat nebudeme!“

A představte si, že tato imbecilka - a to jako důkaz Trumpovy bezmoci – zůstává i nadále v úřadě! Je dementní? Ztratila rozum – to za předpokladu, že kdy nějaký měla? A jak může prezident Trump normalizovat vztahy s Ruskem, když všichni lidé, které si do vlády najmenoval, chtějí tyto vztahy jen zhoršovat?

A je zlepšování vztahů USA s Ruskem myslitelné, když je Trump viditelně bezmocný proti své velvyslankyni v OSN, která jej svými prohlášeními svléká před celým světem do naha?

A ne dost na tom: K Haleyové se přidal i Trumpův ministr zahraničí Tillerson, když prohlásil: „Putinovo odmítnutí faktu, že to on ve skutečnosti zvolil Trumpa prezidentem Spojených států, když se vlámal do amerických voleb, stojí jako překážka našeho úsílí zlepšit vztahy s Ruskem.“

Trumpovu nekompetenci neilustruje nic lépe, než jeho výběr vládních spolupracovníků. Nemá totiž ve vládě jediného člověka, který by za ním stál. Naopak, všichni jako jeden muž pracují na tom, aby jeho moc a prestiž podkopali. A on mezi nimi sedí a tweetuje.

Jestliže si Putin ze schůzky s Trumpem odnesl dojem, že se vztahy Ruska s USA mohou obnovit do bývalé podoby, žije v pohádce. Haleyová řekla, že USA nebudou Rusku nikdy důvěřovat – a to platí. A jesliže Putin Washingtonu uvěří, bude Rusko zničeno. A zbytek světa s ním.

Vybral a přeložil Lubomír Man

38 komentářů :

 1. Synáček Donalda to potvrdil. Moskva se stala do voleb v USA.Nelze věřit kecům Putina i v Robertsově podání.Přátelé ruska,jděte p....a kdo lže,ten i krade

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oprava: srala

   Vymazat
  2. Dej si čípek, válečný štváči. Sám lžeš, takže tím pádem i kradeš a vůbec nemáš co dělat v diskuzi.

   Vymazat
  3. 21:07 když se ti ně jaký příspěvek nehodí,tak jen urážíš.

   Vymazat
  4. Mám pocit, že urážet začal spíš diskutér 21,03....

   Vymazat
  5. 21:03 Typický jandův satanista, vše obrací naruby.

   Vymazat
  6. Do voleb se nelze "srát"! Lze jen volit nebo NEvolit. Každý jeden je zodpovědný sám za svou volbu, to nemůže svádět na Ferdu, Pepu ani Putina. Pokud někdo poskytne pravdivé informace o kandidátovi, je to opět svobodná volba těch, kdo tuto zprávu akceptují nebo nikoliv. Dokonce i kdyby lhal! Podobně se do voleb srali naši Odéesesáci z Langrostapa, jako tehdejší Obergruppenführer ODSS Kubitze se svým podstrčeným cancem o Paroubkově pedofilskýách hrátkách na lodi v Jadranu a zločinném spolčení s údajným "kmotrem pražské mafie" (ve skutečnosti jen Vedoucím kolotče) Kočkou. Pár blbečků na to naskočilo a nešlo volit, a to spolu s nespravedlivým systém kdy hlasy zde nežijících emigrantů kteří nemaj morální právo volit a tak nám zde žijícím tu určovat jaký tu budem mít vlády se připočítavají k hlasům v jihočeském kraji a tím nastal pat v parlamentu. pak už stačilo jen podplatit dva kriplíky - Pohanku a Melčáka a bylo vymalováno. Tomu se říká "srát se do voleb"! Nicméně soud neuznal důvod k jejich aulaci a opakování i když měl!
   V USA nic takového NEnastalo! Clintonka zneužívala soukromý mejl k vyřizování své agendy státní tajemnice a tím porušila zákony a tečka! Kdo to akceptuje, tak ji volil. Ale nevolit jí mělo více lidí více a jiných důvodů.

   Vymazat
  7. oprava: anulaci

   Vymazat
  8. A jen dodám že kriminální gauner, ex-šéf a tvůrce zločiného Langrostapa sám ODSS-Obergruppenführer "Íčko" Langer se opět pokouší srát do voleb! S tím bys měl něco dělat kripliku, beztak bejvalej člene zločinecké organizace modré mládeže a vejcovrhu z Tupoljúgend! -
   https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/exkluzivne-kdo-se-skryva-za-sumanem-stopy-vedou-do-langerova-okoli-kez-odmita_1706300850_ako

   Vymazat
  9. Jenže to tě netrápí, páč sám v tom jako bejvalej modroesesák, možná dokonce člen zločinných band vraha Tupolfýrera zvaný "modrý týmy", určitě taky jedeš! A kradení a lhaní přeci patří k jejich základní výbavě!

   Vymazat
  10. 21:03 píšete, pak asi i čtete, budete gramotný. Ale. Když třeba Trumpa volební štáb projeví zájem o kompro protivníka a není prokázáno, že jde o nabídku Ruské federace, ani to, zda účinné kompro bylo poskytnuto a využito, jde o důkaz o zasahování a odpovědnost nějakého státu? Mluvíte o lhaní. Žádné evidentní a prokázané lži oficiálních kruhů USA neznáte, žádné lži a falza US mainstreamu také ne? Dál. USA zasahují po celém světě nejen propagandou lží, ale organizováním převratů i vojenskými zásahy v rozporu s mezinárodním právem i chartou OSN. Pokud by tedy Ruská federace ovlivňovala volby v USA, nebylo by to nic jiného, než jen jedna z běžných aktivit USA jako státu. Navíc by tím celou tu supermocnost zesměšnila. Takže, buď postrádáte základní rozhled, nebo nejste schopen logické úvahy, nebo posluhujete. Připomínám USA přiznaných 5 miliard US dolarů, vložených do převratu, tedy i následných voleb na Ukrajině. Uniká vaší pozornosti, jak zloděj volá – chyťte zloděje?

   Vymazat
  11. Quick y/Kwiki haley jinak puvodnim jmenem Nandratha Singh/ a varuji pred temi co si meni jmena!!/ qicepu, byla k vycepu/korytu prizvana trumpem ovesem..
   Jisty pan Tillerson /z vlady Usa/ prohlasil, ze vlada USA zabrani Syrske vlade a syrske armade ziskat sva uzemi ILEGALNE zpet.
   Zahada sedmi a mozna dalerko vic almar. Ted musi Syrie hadat co to asi znamena..Co pan Bajkar tim myslel a co nemyslel ?? Treba nema p. Tillerson soude dle vyroku potrebnou cast tela, jako dnes vsude v USA, kterou se premysli a pak maji v Syrii i jinde na svete trable...
   Dale se objevila cerstva zprava , ze syn presidenta a Trumpa si dopisoval s ruskou advokatkou. Ta se mu predstavila plnym jmenem asi takhle : Dobry den pane Trump mladsi, ja jsem ta a ta a posila mne pan Putin z Kremlu z Ruska abych vam a pro vaseho otce zfalsovala volby , coz zvladnu levou zadni...
   A to se melo odehrat celkem verejne...

   Vymazat
 2. “Nemůžeme USA důvěřovat a nikdy jim též důvěřovat nebudeme!“

  OdpovědětVymazat
 3. Nelze si myslet, že Trump, Putin, Obama, Merkelová budou vědět o každém kroku kteréhokoliv ze svých podřízených, spolupracovníků apod....hypoteticky přebírají za toto nějakou morální zodpovědnost, ale není to v silách jakéhokoliv jednotlivce to mít totálně pod kontrolou- to by se mohlo nazývat teror třeba.Je zajímavé jaká že hysterie se odehrála, či spíše neodehrála když vyšlo najevo, že kliky z USA odposlouchávaly frau Merkel- no stát se to na východ od nás, tak je to nebevolající drzost, protože je to z jiné strany, je klid.Nikdo není jen zlý nebo jen dobrý a každému by se mělo měřit stejným metrem což se dnes neděje

  OdpovědětVymazat
 4. 21:03
  Koukej si dát od tlamy tu flašku udavače Venci Lahváče Havla a padej za JandoPutnou,aby ti napsali něco míň blbýho ty jelito nesvéprávný!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Stanislav Ševeček11. července 2017 21:55

  A co když je tomu tak proto, že Trump hraje falešnou hru?
  Good, Bad and Ugly ... who is who?

  OdpovědětVymazat
 6. To je donekonecna opakovana hloupost od lidi, kteri prohrali volby a nemhou se smirit s faktem ze prohali i jejich moc a obohacovani se nelegalnim zpusobem na ukor Ameriky.
  napr. lobbing !

  Nikki Haley je z jizni Karoliny a "proslavila" se tim, ze zakazala jizanum jejich svatou konfederacni vlajku.
  To protoze je z Indicke rodiny !
  To je stejne jako zakazat Cechum pit Plzen.
  Od te doby ji nikdo nevnima.

  Je vsak pravda, ze president Trump ma kolem sebe nepratele , kteri usiluji o zpomaleni jeho agendy a zmen.
  On to ale stejne vyhrava, inch po inchu.

  Officialni media a mektani Pepka Vyskoce z Putimi maji na nas uplne stejny vliv ! Obvinovat Putina, ze zaranzoval nase volby je takova hloupost (radej bych napsal picovina), jako ho obvinit, za smer Gulfskeho proudu.

  President Trump chce definitivne s Ruskem mir a ekonomickou spolupraci + obchod. ZDURAZNUJI, ze to rekl nekolikrat a nam lidem z ulice to pripada absolutne logicke a valka proti Rusku absolutne NELOGICKA !

  Nenavist a demonizovani Ruska neni nicim podlozeno !
  Zde jsou lide, kteri tvrdi, ze v konvencni valce to Rusi prohraji, ale uznavaji, ze v nuklearni valce pochcipame vsichni.

  Brat priliz velky zretel na to, co rekne nejaka Nikki z jizni Karoliny a indickych rodicu je chyba.
  My stojima za Trumpem a nas jsou milliony. V cele nasi ulici jsme vsichi s Trumpem !
  At zije nas oblibeny president !
  To vse ostatni je QWAKANI Z BAZINY.
  nick HONOLULU - STOUPENEC presidenta Trumpa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On chce mír a ekonomickou spolupráci čehož dosahuje uvalováním nových a nových sankcí.

   Vymazat
  2. A navic ta podobana cigoska sousta s kazdym kdo ji ho ukaze .Jedine NOC DLOUHYCH KUDEL TO VYRESI ,VERBEZI JE v BAZINE KDE JE TEPLOUCKO DOBRE . prdi se tam do hnoje za pekne skvarky.A koho si vybral toho tam ma .Ono take jiz prestava bavit kazdeho poslouchat ty zvasty na TV 24 hodin denne se stejnymi tymy idiotu ,prevazne lzidu a barevne verbeze .Pomalu se resi na televizi kdo dochcije dal a jak ho ma kdo dlouhyho .To co vidim na obrazovce je nad moje chapani ,ucel to ma jediny nasrat lidi aby to vse opet ignorovali neb se to neda vstrebavat do nekonecna Fuck fuck fuck

   Vymazat
  3. Nezáleží co Trump říká, záleží co dělá a to je většinou opak toho co říká.
   Jeho zahraniční politika je zoufalá, plnou hubu míru ale vyhrožuje Iránu, Korei, Číně, Rusku, Syrii.

   Vymazat
  4. Jde ale o neco jinyho, a to proc ty zradce Trump nevyhazi!
   Uz je mel vypraskat davno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Roberts ma zase pravdu!
   Horni Dolni

   Vymazat
  5. Honolulu,
   Pokud ty zradce Trump nevypraska tak mu neverim ze vypousti bazinu
   Horni Dolni
   Cesko je uz na hnoji, uz se vzdalo, v Americe byla spetka nadeje, s Trumpem, jenze Trump neni schopen ani vypustit bazinu okolo sebe

   Vymazat
  6. Putler je tak leda nadějí Mezinárodního Žida! Ruského Národa rozhodně NE! Dnes to prohlásil i Jeho blahorodí Igor Ivýnyč, který se střetne s pseudoopozičeníkem a putelristou-židistou Navalným v televizním Duelu roku! - https://www.youtube.com/watch?v=UhJttthlPDw

   Vymazat
  7. A Navalnyj už přijal! A co na to lidi? Nejlepší komentář z diskuse zveřejňuji:

   Aleksander Sergievic> Олег Афанасьев16 hodin nazpět
   Настоящий партиот - это тот, кто понимает, что новый антихрист (после Наполеона и Гитлера) ведёт нашу страну к крахъу, и есть шанс убрать его от власти, таким образом спасти страну. Все телеканалы захвачены КГБандой Путлера, и до электората пробьются только листовки-газеты, разбросанные по почтовым ящикам. Я распространил уже 35 тысяч в 15 регионах. Путлеровцы-кандидаты теряют от них порядка -9%, а САМ Путлер -20%.
   Odpovědět
   +1
   +2
   -1

   Víc ZDE! - http://3rm.info/main/68097-strelkov-protiv-bolota.html

   Vymazat
 7. Ať jde celý západ+usa do hajzlu a můžou za sebou spláchnout.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blby ze Cesko a Evropa tam uz je a Havel a Merklova uz splachli
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. 10,39
   Sám seš debil od přirození a ještě bejvalej milovník Venci Lahváče k tomu!!!!!!

   Vymazat
 8. Co když je to kličkování nezbytné pro udržení se v oválné pracovně? Je to záplava intrik které neměli ani na dvoře Ludvíka XVI.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No a co?
   To Trump je neumi vyhnat?
   Horni Dolni

   Vymazat
 9. A zde prohlasuji Cesi, ze kazdy z vas, kdo uveri atrocitni propagande vedene proti Trumpovu viteztvi ve volbach
  je naivni detinsky OSEL, ktery zere pouzity toaletni papir.

  A take ujistuji , ze mi nikdo nebude znasilnovat / jebat moji anglictinu (pardon americtinu) a ze vsemu co rekl president Trump rozumim na 100 % a ze velmi snadno ctu i dovody proc ho Globaliste a Neocons nenavidi.
  nick HONOLULU - SUPPORTER of president Trump !

  OdpovědětVymazat
 10. Ať tu hnusnou Nikki odvolá!!! nemá v OSN co dělat, když nemluví za svého prezidenta a svoji zem. Ať si jede do Indie, když je tak chytrá. V USA na ni nejsou zvědaví.
  Jmenují do úřadů takové idioty a pak se diví, že je celý svět nenávidí.

  OdpovědětVymazat
 11. 22:40 BINGO - dokonala trefa !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 12. President Trump a president Putin spolu mluvili 2 1/2 hodiny za zavrenymi dvermi a jejich nepratele se mohou pokakat snahou, zjistit co spolu mluvili.

  Protoze na to nemouhou prijit, tak analyzuji s odborniky to, cemu se rika v anglictine BODY LANGUAGE, coz je cteni telesnych signalu tela, prislo-li mezi statniky ke stressu.
  NEPRISLO ! ROZUMELI SI ! Zato tlumocnici byli
  upracovani !

  Na zaklade body language rozhovor byl uspesny ! Oba statnici meli dobrou naladu. Trump potom odletel domu aniz venoval pozornost tem, kteri tam zustali a pokracovali v mlaceni prazdne slamy.

  (Pssst ! Ja nick honolulu byvaly Coordinator z New Age jsem se snazil prijit na to, o cem tam byla rec OCCULTISTICKYMI pomuckami a prisel jsem k zaveru, ze to bylo o zenskejch ! Oni oba dva maji radi Slovanky.
  Clinton byl spise na cernosky, coz je vysoce nemravne a nebostik B.J.Vorster ho zkopne od brany z nebe.)
  nick HONOLULU - bystrozraka velicina ceske emigrace.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O čem spolu mluvili,to ví jen oni dva a hovnolulan, znamy srab, ktery nejprve utekl z csr,pak z jar, a podle neoficialnich zprav uz se chysta na plastiku sešikmení očí a chysta se emigrivat do číny.

   Vymazat
 13. Je dobre , ze presidenti Trump a Putin spolu budou mluvit za zavrenymi dvermi !
  C.E.O. ( Chief Executive Officer ) of CNN - potomek Pepka
  Vyskoce z Putimi bude Qwakat takove nesmysly, ze cela CNN zkonci v popelnici !
  nick honolulu - supporter of president Trump

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Still, bazina v DC neni vypoustena, a to me mrzi
   Horni Dolni

   Vymazat
 14. HORNI DOLNI (10:45) zpozorni !
  President Trump shani podporu na zruseni zakona, ktery mu svazuje ruce pri vypousteni baziny ! (Dostal jsem 3-ti dopis od jeho lidi.) Hodne uredniku ve Washingtone je chraneno UNII, coz je neco podobneho jako byly v Cesku odbory.

  Presto vsechno, uz je to 500 lidi, dosazenych Obamou a Globalisty , kteri byli vyhozeni.
  Ti jsou na tom lepe nez jejich kolegove v Indiane, kteri byli ZATCENI.

  Ted president Trump ZRUSIL Kongresu prazdniny - 3 tydny za SABOTOVANI JEHO PRACE a zmen ktere pozaduje.

  Zadny z Cechu ho nema pravo kritizovat, protoze NEMAJI informace o tom co se deje v jeho okoli.

  Kvuli medialni svinarnam se ted hodne veci deje jako v Hamburgu za zavrenymi dvermi.
  Budte trpelivy !
  On to stejne VYHRAJE, pokud se nezhrouti zdravotne z toho tlaku proti nemu.

  Brat zretel na ruzne politicke tanecky od nedulezitych osobnosti je chybna ztrata casu !

  Mam kamose ve Washingtone a pozadal jsem je o seznam zmen kterych bylo dosazeno. Je toho vice nez Obama dokazal za 8 let.
  nick honolulu  OdpovědětVymazat