Reklama

.

.

úterý 11. července 2017

Povyk kolem burkin a zásadní problémy nemocné společnosti.


Luděk Prokop
11. 7. 2017
Národ opět rozdělen na slušné, okázale tolerantní korektní občany teatrálně vystavující své zvláštní pochopení jakékoli jinakosti a lidumilné srdce na dlani a na ty normální, lépe chápající, která bije. (např. zde) V daném případě, korektně chápaná a tolerovaná jinakost muslimů, vystrkuje růžky i u nás. Na rozdíl od vyspělejších zemí, kde je již od doby prosazování burkin ve veřejných bazénech a podobných, nesmělých začátků, zaznamenáván evidentní, výrazný pokrok ve formě vyžadování muslimských práv, (samozřejmě jen pro muslimy). Pokročilejší formy vyžadování muslimských práv, než je počáteční forma v podobě prosazení burkin do veřejných bazénů, kam byl vstup povolen pouze a výhradně v plavkách, žádné bermudy a podobně, lze poznat ze spousty videozáznamů z vyspělejších zemí. Násilí, rozbíjení výloh, převracení aut, teroristické útoky s řadou mrtvých a zmrzačených domorodců, zakázané zóny, kde neplatí zákony hostitelských zemí a kam se neodvažuje ani policie.

A vždy to začíná zcela nevinně. U nás burkinami ve veřejných bazénech a méně nevinně - masírováním dětských mozků ve školách.

Dlužno zmínit se i o pojmu „spravedlnost“, na který normální lidé bývají citliví. Těm přeslušným, okázale tolerantním korektním občanům zamilovaným do jakékoli jinakosti, je pojem všeobecná spravedlnost naprosto cizí a egál, protože uznávají pouze tu jejich spravedlnost, která preferuje pouze jejich názory s představami o spravedlivém upřednostňování práv minorit, na úkor práv většinové společnosti. V jejich předstíraném zaslepení lidumilnou šlechetností odmítají vnímat, že vývoj s jejich pomocí směřuje ke vzniku většinové společnosti muslimů, u kterých se pak práva pro menšiny nedovolají ani náhodou. Leda tak se dovolají práva stát se mučedníkem s mučednickou hlavou na kůlu.

Svoboda podnikání. Jeden podnikatel vlastnící hospodu musí respektovat zákaz kouření bez výhrad, i když je vlastníkem hospody. Svoboda nesvoboda - nemá nárok to nějak ovlivnit. Jiný podnikatel vlastnící bazén pro veřejnost, v pohodě změní zažitá pravidla, kdy kluci v bermudách nesměli do bazénu a povolí vzdor veřejnému mínění vstup v burkinách, bez ohledu na cokoli, vždyť je to jeho bazén. A navíc - lidi volte mne, jsem tolerantní korektní lidumil. Mohl bych toho ještě připsat spoustu, ale mám právo v mém věku na lenost.

V Hamburku lidé na protest proti způsobu vládnutí elit a nespravedlnostem, které ten způsob provází, konali barbarsky devastačně, přesně tak, jak to odkoukali od preferovaných imigrantů. Můžeme se pohoršovat, jistě.

Můžeme se ale zamýšlet nad tím, proč to tak je. Proč elita řídí a směruje politiku a dění prostřednictvím jejích poskoků ve vládách tak, aby to vyústilo k násilnostem, k terorismu a k chaosu. Když demokracie selhává (nejsou voleni požadovaní poslušní poskoci elit), jsou vydány těm poslušným lidským mrvám ve vládách především zemí EU, těm, kteří by mohli být ve vládách volbami nahrazeni méně poslušnými, jsou jim dávány pokyny takové, aby vedly k událostem v Hamburku. Tedy k imigrační invazi s přikázanou tolerancí k porušování zákonů imigranty. Potažmo k jasnému, zcela zřetelnému prokázání absolutní bezmoci a neschopnosti demokratického systému.

Jednoduše a prostě k jeho nahrazení totalitním režimem zvaným fašismus. burkinami to začíná a koncentráky pro jinakost-ní jedince z minorit končí.

Tolerantních korektních občanů, dnes teatrálně vystavující své zvláštní pochopení jakékoli jinakosti, se to ve značné většině netýká. Ti se okamžitě přizpůsobí, převrátí kabáty a zaměří svou dnešní horlivost pro jinakost, v ještě razantnější horlivost pro její potírání.

56 komentářů :

 1. Všechny ty komentáře jsou podle mně ovlivněny extrémností doby.
  Pokud jsou takto ženy jejich kultury chodit, a doposud zpřevážně chodily takto vymóděné v částech světa obývaných především muslimy, nemuselo nás to trápit ani pohoršovat. V době kdy jsme na cokoliv cizorodého- muslimského alergičtí vlivem událostí v Evropě- nával přivandrovalců a jejich kriminalita- třeba i atentáty- nelze se divit že dost velký vzorek populace na jakékoliv jindy tolerované odlišnosti reaguje tak, jak reaguje.Nemysleme si. I na tom Islámu si lze při troše dobré vůle vzít něco pozitivního- viz třeba to, že jejich banky by neměly mít úroky- či tak nějak...opravdu je to vše dáno dobou

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:38 ..jejich banky nedávají úroky... takže zisk nevytvářejí a provoz vedou na čí náklady? Když ne úroky, téměř jistě něco, co umožňuje instituci smysluplně existovat. Nebo ne?

   Vymazat
  2. Dobou je dáno především jedno - mě, a jsem přesvědčen že takřka všem občanům naší republiky, je ve skutečnosti, neb jsme velice tolerantní národ, je hluboko v - jo, tam - v v čem se koupou. Není jim však jedno, že oni sami se "tam u nich" podle svých kulturních zvyků koupat nesmí, že v téže "naší" republice se nesmí koupat v oděvu zakrývajícím tělo, a především, že tohle je přesně ten první prstíček vystrčený jezinkám napospas. A než se nadějeme, budou nás budit z mešit. To už vážně raději ty ruské Karlovy Vary, než Českou arabskou republiku.

   Vymazat
  3. Těmi jejich pytli říkají: jsme tady, budeme vrhat jedno arabátko za druhým a vy nás budete živit, o tom jsou ty jejich pytle a burkíny. A budeme tady, říkají, protože za námi stojí mocné síly, a vy musíte poslouchat a držet huby. Sice nechápou, že jsou jen válečná zbraň a ty mocné síly si s nimi vytřou prdel, jakmile vykonají svou rozkladnou úlohu. Ale teď se budou mít dobře, budeme na ně pracovat a oni se budou množit. Stejná válečná zbraň společenské destrukce jsou cikáni.

   Vymazat
  4. Karlovy Vary nejsou ruské, jsou chazarské, rusky mluvící chazarští židi.

   Vymazat
  5. iránska žena v rok 1960
   https://files.brightside.me/files/news/part_2/26105/275805-006-650-d1b4e09755-1484633999.jpg

   Vymazat
 2. V tomto případě tolerantní nebudu!Tak to vše začíná!Začíná to nošením burek,koupacích úborů,stavěním mešit a už se cítí nadřazeni.V duchu se usmívají naší bezmocnosti a jsou si jisti,že majitelé,politici,se bojí zakročit!Tak takto NE!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co s tím hodláš dělat?

   Vymazat
  2. 21:50 Volit SPD aby to nebylo ještě horší.

   Vymazat
  3. Tak tím to vytrhneš.

   Vymazat
  4. 22:42 Neboj bude nás dost.

   Vymazat
  5. Snad vás bude dost na to, aby Okamura shrábl příspěvek od státu.

   Vymazat
  6. 22.42,23.46.Přímo ukázkový příklad vymyté české ovce.

   Vymazat
  7. 22:27, 22:42 - Vytrhne nevytrhne - alespoň něco než nic.

   Vymazat
  8. 23:46 a tys mu pomohl šašku!!!

   Vymazat
 3. Ty nekulturní barbaři zadělali celý teplický lázně (bazény,vany) tím,že se koupali v těch jejich vycházkovejch oděvech!!!!!!
  Inu,i hovno u cesty je čistější!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teplice jsou ještě české?Silně pochybuji,jelikož občané Teplic si zvolili do zastupitelstva nejenom multikulti,ale i ostatní zmrdy,jako je Kubera a spol a ti milují multikulturní společnost..Takže Tepličtí si stěžovat nemohou.

   Vymazat
 4. Taoz streckó za velkó lózí oz te taky stredovek sózí..?
  je to opravdo na posrání co je to povyk pro nic a panic ten blbé bok oz zasa odslohoje panickove a te blbé moslimke só v kabate a zabalene v sále dobre jem tak nic iné si nezasoloza......toz knedlo vepro zelo aj v horkéch dnách je ideál ....a chvalim Pana Prezidenta Zemana neb je to jeden z opravdo mála ceskech politikó, které ma dosi a cest ta kloaka nech odtece aj s tem zhnisanem Bohosem.........zivot je krásné....howk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady komunikujeme v češtině ,tydýte.....

   Vymazat
 5. Myslím, že asi nezáleží na rozsahu plavek, mohl by to být třeba i neopren pro potápěče a i s ploutvemi na nohou, čímž by ty burkiny překonal, nezáleží, protože prostě má nějaký svůj a přijatelný, logický důvod. Problém vidím právě v té odůvodněnosti. Stěží lze umožnit někomu aby bez objektivního důvodu ukrýval svou identitu a nebo aby se koupal v šatech, které umožňují skrýt zbraň a nebo dokonce výbušninu. Bylo by to nebezpečné, snadno zneužitelné, využitelné. Povolit to, souhlasit s tím, by bylo stejné, jako přímo podporovat terorismus.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aha, takže když se dokáže, že dospělej chlap dokáže schovat granát do plavek, tak nařídíme chlapům chodit do bazénu bez plavek?

   Vymazat
  2. 22:47 Schovejte si granát do plavek a spadnou Vám na zem, když ne, určitě upoutáte pozornost, protože takovou kouli by Vám každý "záviděl".

   Vymazat
  3. 22:49 Hele, mně by se tam vešel, já ho mám malýho.
   :-)

   Vymazat
  4. no já teda nevím, ale lízt se zbraní nebo výbušninou do bazénu, to jako myslíš vážně?

   Vymazat
  5. 22:53 Jestli ho máš malého, masturbuj, protože to, co nepoužíváš, to atrofuje, zakrňuje a odumírá, stejně jako když posiluješ aby Ti narostly svaly a měly výkon.

   Vymazat
  6. 22:58 Stačí jen dostat se k vodě, mezi množství svlečených - lépe zranitelných a neozbrojených lidi. Nedejbože.

   Vymazat
  7. strč si buzno ten granát do řiti, v plavkách ho uviděj

   Vymazat
  8. Keď máš malý , nezúfaj , strč do úľa zabúchaj.

   Vymazat
 6. Vyzývám Pražany, recesistické spolky, čím vás bude víc, tím lépe, kteří hodlají navštívit zmíněný aqapark, aby si na revanš a z recese nebo v rámci maškarního reje, samozřejmě včetně mužů, sehnali a oblékli přesně takové plavací hadry a šli si je hromadně vyprat do těchto bazénů a oznamte to předem pravdoláskařským médiím, včetně bulváru, uvidíte tu reakci!

  OdpovědětVymazat
 7. Před deseti lety jsem byl v Senci na koupališti a tam jsem vyděl dvě ženy jedna v neoprénu a druhá stará v hábitu uklízečky,dnes tomu říkájí burkina . Myslel jsem že potápěčka bude mît nějakou exhibici . Prd . Žádný číslo , každý na ně čuměl . Takže lidičky na bazén všichni bez výjimky podle řádu a bez výjimky .

  OdpovědětVymazat
 8. Lze se v oděvu/burkině vůbec osprchovat? Sprcha je přece povinná před vstupem do bazénu. Pražské kavárně plné špindírů to asi nevadí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A máme důkazy, že se nesprchovaly?

   Vymazat
  2. Tvoje žena doma místo praní prádlo jen sprchuje? Asi jo, když tady takhle blbě smrdíš.

   Vymazat
  3. Mělo by platit - kdo se domáhá jiných a dalších práv, než panují tam, kde chce pobývat, ztrácí právo tamějšího pobytu, jako každý nezvaný host. Burkiny jsou, mimo jiné, i záležitost zajištění hygienické bezpečnosti! Prase, které to ve veřejném bazénu povoluje, veřejnost ohrožuje. Takový podnik nezbývá, než ignorovat!

   Vymazat
 9. Tolerujme šátky, burky, burkiny, halal porážky, mešity, přestávky v práci na modlení... je to standardní "salámová" metoda. Záhy se začne prosazovat legalizace práva šariá včetně veřejných poprav!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7:07
   Bohužel musím Vám dát zapravdu.Nejorší je, že někteří naší spoluobčané by ty veřejné popravy určítě přivítali ( už jim pravděpodobně nestačí televizní a filmové masáže americkými krváky).
   Václav

   Vymazat
 10. Nejhorší na podlézání muslimům,zatím ještě ne v jejich.ale naší zemi,jeta skutečnost,že se u nich upevňuje pocit svojí výjímečnosti a nadřazenosti nad ostatními ideologiemi.Oni o své ideologii hovoří jako o náboženství,ale jelikož islám je zcela propojen se státní mocí,islámský zákon(šáría) je v muslimských státech oficiální,tedy politicko náboženský systém.
  Tam by,díky tomuto zákonu, samozřejmě nebylo možné,aby jinověrci nebo bezvěrci,ať cizí nebo z jejich země,kde jsou vždy tvrdě utlačovanou menšinou,se mohli koupat v bikinách,pít ve stáncích i pivo natož jiný alkohol,chodit v mini na veřejnosti,jíst šunku nebo vepřové maso(to ani v soukromí) nebo dokonce nosit viditelný symbol jiné náboženské víry(př. kříž) či dokonce veřejně slavit jiné než muslimské náboženské svátky. Jsou i vyjímky jako vždy,například alavité(šíté v Sýrii),kde díky velkému sekularismu jejich i prezidenta Asada mají a měli i ostatní stejná práva jako muslimové,tedy tam kam dosahá jejich současný vliv.To už není samozřejmé ani u Kurdů,kde jsou i na trzích jiné,větší ceny zboží pro jinověrce než pro muslimy.V těch částech Sýrie,kde jsou u moci sunité,ať "umírnění"nebo "neumírnění" to možné není(navíc tam jinověrci již ani nežijí,proč asi,(samozřejně s vyjímkou seuálních otrokyň bez jakýchkoliv větších práv).Muslimské státy samozřejmě mají též vyhrazené enklávy,neboť potřebují turisty,kde je možné si připadat jako v Evropě,ty jsou ale ohražené a přístupné pouze muslimským zaměstnancům hotelu,velvyslanectví a podobně.
  Je opravdu zajímavé,že kamkoliv islám dorazil,tak zemi dříve či později pohltil a ostaní se tam stali minoritou(od Maroka po Indonésii a Bangladéš).Zatím oddolává jen Indie a její hinduismus,snad i díky vysoké porodnosti,ale nemají to tam s muslimy jednoduché(především v její nejsevernější a nejjižnější části)a Thajsko, Barma,Filipíny aj.kde je státní moc vůči muslimům hodně tvrdá,možná tedy i díky tomu.Podobné je to ostatně i v Číně nebo v Rusku a střední Asii.
  Je třeba si uvědomovat,že kamkoliv vstoupí muslim,musí dle svého učení,respektive božího přikázání rozšiřovat islám,tedy korektně řečeno potlačovat jiné víry,o bezvěrcích nemluvě.Je to boží přikázání,které musejí chtě nechtě dodržovat(džihád). Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jasně, jsme periferie Evropy, všechno k nám přijde později, ale přijde. Za jedno, dvě pokolení budeme muslimskou zemí. Mne to už netrápí, za pár roků budu čichat ke kytičkám.

   Vymazat
  2. koho by příliv muslimů do Evropy měl trápit, jsou židé a sex.menšiny. Ti budou zlikvidováni první

   Vymazat
  3. a ženy,ty budou muset jít ke kořenům.Zvláště feministky,ale ty chuděry v tu ránu zaniknou a nebo budou živořit hodně zahalené.

   Vymazat
 11. Výše dobrý nápad, povolit neoprénový oblek s ploutvemi,pak to bude v souladu s potápěcím oblekem, špína zůstane uvnitř, voda po neoprénu pěkně sklouzne, to se budou bur(k)íny mí(ý)t.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
 12. Zahalování obličeje není základní lidské právo, rozhodl soud ve Štrasburku. Ta prašivá EU ještě není tak sluníčkářská, jak se mohlo zdát.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:51-soud ve Štrasburku rozhodl, jak rozhodl z jiných důvodů! Z následné legálnosti "zahalených demonstrantů".

   Vymazat
 13. Mezi sto tisíci lidmi, kteří v uplynulých dnech demonstrovali v ulicích Hamburku, byla řada skupin s různými cíli. „Spojuje je kritika současného nastavení společnosti, kapitalistického, neoliberálního systému,“ vysvětluje v rozhovoru pro iDNES.cz sociolog Arnošt Novák, který byl v minulosti sám aktivní mezi českými anarchisty. Nesouhlasí s častým názorem, že se protestující chodí na podobné akce jen „vyřádit“.
  Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-o-anarchistech-v-hamburku-s-arnostem-novakem-

  OdpovědětVymazat
 14. Kulturní neomarxismus jako nový nepřítel nejen pro Luďka Prokopa.http://a2larm.cz/2017/07/kulturni-neomarxismus-jako-novy-nepritel/

  OdpovědětVymazat
 15. Svoboda nespočívá v tom, že budou ženy chodit na koupaliště oblečené tak, jak jim to předepisuje úzus vytvořený muži. Svoboda vznikne, až si ženy samy budou vybírat z modelů od nahoty po burkiny.
  I mě by z plovárny vyvedli
  http://denikreferendum.cz/clanek/25639-i-me-by-z-plovarny-vyvedli

  OdpovědětVymazat
 16. To jsou diskuse vážně o hovně. Podřizují se nám snad v muslimských zemích? Jestli provozovatelé bazénů zakazují koupání v nějakých oděvech, mají k tomu své důvody. Kdyby muslimům jejich víra předepisovala vykouřit denně 100 cigaret, udělají jim snad naši zákonodárci také vyjímku ze zákazu kouření v restauracích a hospodách?
  Jestli se nesmějí svlékat do plavek, ať se koupou doma ve vaně. Všichni nemůžeme mít všechno!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte naprosto jasný a jednoduchý názor. Jsou nastavena pravidla, předepsán úbor a buď akceptuješ a nebo ne. Nikdo nikoho do bazénu nenutí chodit. Kdysi se používali koupací čepice a pokud si ji někdo ve vodě sundal, plavčík jej vyvedl ....
   A zahalení na ulici? V našich podmínkách a naší kultuře se tak zahalují lapkové a nebo lidé v zimě na horách za silné fujavice.
   Byl v té naší zemi klid a pokud se trochu nevynasnažíme, klid tu nebude ..
   ABC

   Vymazat
 17. Jakou odezvu by vyvolalo, kdyby jim náboženské přikázání nařizovalo koupat se nazí /resp. nahé/?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To by nemohli trousit halal exkrementy, kde se jim zamane, takže vaše úvahy o takovém náboženském přikázání jsou naprosto mimo:
   https://www.youtube.com/watch?v=j8Pr8mLEl98

   Vymazat
 18. "Jeden podnikatel vlastnící hospodu musí respektovat zákaz kouření bez výhrad, i když je vlastníkem hospody. Svoboda nesvoboda..." Vytahovat tohle téma je demagogie na entou! Nemyslící autor textu by měl vědět, že kupř. majitel hospody musí dodržovat, hygienické, zdravotní, požární či stavební předpisy! (To bude pro toho blouda nóvum, což?!)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. proSehnale, ale majitel aquaparku musí taky dodržovat, např. hygienické a zdravotní předpisy! Pokud neumožňuje koupání mužům v koupacích šortkách, a v burkách koupání umožňuje, dokonce i přesto, že se dámy předtím ani neosprchují, neboť jim jejich víra neumožňuje obnažovat se před jinými ženami, pak tyto předpisy porušuje. Čuňatům to však divné nepřipadá, což?!

   Vymazat
  2. 12:31 Jak to může nemyslící autor vědět, když nemyslí, ty myslící mysliteli. Nebo snad čuně?

   Vymazat
 19. To jsou ti migranti,co je naše vláda odmítá.Nechce
  je údajně přijmout.Jenom se tam vloudila drobná
  chybička-nechtějí přijmout odpovědnost za zvyšování
  počtu muslimů u nás.Ještě jedna poznámka.Vedení
  aqvaparku sdělilo tazatelce,zda se tedy může přijít
  koupat v neoprenu,že mají i potápěčský bazén.
  Miliardář,vlastnící zařízení,totiž zakládá opět
  neblaze proslulou ODA a bude potřebovat voliče.
  Vždyť jim chtějí rovnou udělit právo volit.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 20. Zajímalo by mne co by se stalo v Saudské arábii, Iránu, Pakistánu a dalších muslimáckých zemí naší dámě, která by na jejich veřejné pláži nedbala místních předpisů a sundala si vrchní díl nebo měla jen ty tři nítě jako běžně v Evropě? Určitě by to byla ukázka tolerance a respektu k cizí kultůře v podobě 100 ran bičem a kriminál! Takže jednoduše, pokud smradlákině chtějí u nás lézt do našeho bazénu, mohou, ale ať mají naše oblečení, dodržují naše higienické předpisy a návyky. Prostě řádně se osprchují a umyjí jako každý z nás než vleze do vody v bazénu a nebo mají druhé právo demokratického výběru nechodit tam a jít se koupat do řeky nebo rybníka mimo naše občany. Nevím proč by nás měli zajímat nějaké jejich náboženské problémy. To nejsou naše problémy, ale jejich kterých se mohou u nás držet nebo svobodně se od těch nesmyslů oprostit. Rybám v řece nebo rybníku je také šumafuk v jakých hadrech se chtějí koupat a jestli jsou bůhví jaké víry. Mě osobně jejich stupidní víra a názory rovněž nezajímají. Je to jen jejich problém ne můj. Pokud se to stane i mým problémem, pak proti nim budu bojovat klidně se zbraní v ruce do posledního náboje, protože jsem svobodný člověk a nebudu se podřizovat nezvaným přivandrovalcům s nahou prdelí a prázdnou makovicí. Proč bych měl?

  OdpovědětVymazat
 21. Nejde jen o to, že se koupou v oblečení, zatímco pro ostatní platí jiná pravidla s jasně definovaným koupacím oděvem. Nikdo nesmíme nosit ani kapsové plavky, nohavice musíme mít nad kolena a najednou vidíte tohle. Není to ani hygienické. I kdyby to byly burkiny, je do očí bijící, proč to jedněm povolit a druhým ne. V rámci Koránu, pokud mluvíme o fundamentalistických muslimkách, což předpokládám, že tyto byly, jinak by nevstupovali oblečení do bazénu, mají zakázáno se odhalovat i před ženou nemuslimkou. Pochybuji tedy, že by se před vstupem do bazénu sprchovaly. V rámci Koránu mají manuál i k tomu, jak se mají správně vykonávat tělesnou potřebu. Pokud by tedy strikně dodržovaly islám, neměly by se po stolici ani otírat papírem (může být na něm písmo Mohammedovo, což by byl hřích) a to spousta lidí takové věci ani netuší. Je v rámci hygienických norem zvláštní, že to dotyčný aquapark toleruje.

  OdpovědětVymazat