Reklama

čtvrtek 27. července 2017

Představitel haitské vlády, který měl svědčit o nadaci Clintonových, byl nalezen mrtev

Mac Slavo
27.7. 2017   Zvědavec
Ticho mainstremových médií kolem smrti Klause Eberweina je až ohlušující. Eberwein byl bývalým představitelem haitské vlády, který měl příští týden veřejně odhalit rozsah korupce a pochybení nadace Clintonových. Byl nalezen mrtev v Miami, ve věku 50 let.

Eberwein byl nelítostným kritikem aktivit nadace Clintonových na karibském ostrově, kde tři roky působil jako generální ředitel vládní agentury pro ekonomický rozvoj Fonds d'assistance économique et social. „Clintonova nadace - to jsou zločinci, zloději a lháři, je to hanba,“ řekl v loňském roce Eberwein na protest před ústředím nadace Clintonových na Manhattanu v New Yorku.
Okolnosti, obklopující smrt Klause Eberweina, jsou více než zarážející. Podle vedoucí oddělení soudního lékařství v okrese Miami-Dade je oficiální příčinou úmrtí „střelení do hlavy“. Eberweinovo úmrtí vláda evidovala jako „sebevraždu“. Avšak nedlouho před svou smrtí přiznal, že jeho život je v ohrožení, neboť má promluvit o zločinných aktivitách nadace Clintonových.
 Eberwein se měl v úterý objevit před haitskou senátní komisí pro etiku a protikorupční opatření, kde měl vypovídat o tom, že nadace Clintonových zneužila příspěvky mezinárodních dárců, poskytnutých na pomoc po zemětřesení na Haiti.
Klaus Eberwein (vpravo)

Tato „sebevražda“ je však ještě mnohem znepokojivější... Eberweinovi bylo pouhých 50 let; údajně řekl svým známým, že se obává o svůj život, neboť ostře kritizuje nadaci Clintonových. Jeho blízcí přátelé a obchodní partneři byli velmi udiveni už jen při pomyšlení na to, že mohl spáchat sebevraždu. „To je opravdu šokující,“ řekl přítel Gilbert Bailly. „Vyrůstali jsme spolu, byl pro mě jako rodina.“

Během svého působení ve vládě, i později, Eberwein čelil nepodloženým obviněním z podvodů a korupce v souvislosti s tím, jak agentura, kterou vedl, spravovala finanční prostředky.

Mezi těmito spornými otázkami byl i dohled nadace FAES nad nekvalitní a odbytou výstavbou několika škol, postavených po ničivém zemětřesení na Haiti, k němuž došlo 12. ledna 2010. Podle Eberweina se však nadace Clintonových velmi mýlí - a měl v úmyslu v úterý svědčit a dokázat to.

Podle Eberweina jen ubohých 0,6 procent příspěvků, které mezinárodní dárci poskytli nadaci Clintonových za účelem přímé pomoci lidem na Haiti, skutečně skončilo v rukou haitských organizací. Dalších 9,6 procent skončilo u haitské vlády. Zbývajících 89,8 procent - neboli 5,4 miliardy dolarů - bylo vytunelováno a skončilo u organizací, které nejsou z Haiti. - WND

Eberwein měl svědčit proti nadaci Clintonových u soudu, a krátce předtím ukončil svůj život sebevraždou. Kde už jsme tohle slyšeli? Předčasná úmrtí, zdá se, provázejí Billa a Hillary Clintonových na každém kroku, a tohle je pravděpodobně něco velkého - vzhledem k tomu, že o tomto úmrtí mainstreamová média zcela mlčí.


Haiti Official Who Exposed The Clinton Foundation Is Found Dead vyšel 16. července 2017 na shtfplan.com.

9 komentářů :

 1. Ta Killary to i s tím jejím saxofonistou a doutníkářem brzy dotáhnou i do Guinessovy knihy.
  Protože již dnes snad překonávají i Camorru.

  OdpovědětSmazat
 2. tohle netřeba komentovat...další v řadě podivných úmrtí nebo sebevražd okolo těch hyen Clintonových.

  OdpovědětSmazat
 3. Proč už někdo konečně nezakroutí krkem těm hnusným clintonovic hyenám? Mohlo by to být také oficiálně jako sebevražda ....

  OdpovědětSmazat
 4. Přál bych jim strávit zbytek života v lochu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nooo, vypadá to, že si budú ešte dosť dlho miešať karty, keď zvládajú aj naďalej tie samovraždy, ten Haiťan je v priebehu týždňa už druhý

   Smazat
  2. Jóó když se Clintonová rozjede. Prý je teď na řadě Donald.

   Smazat
  3. S (pr)Assadem, Kimem a Putlerem!

   Smazat
  4. 7:09 Hele přehoď šraňky,Janda volá o ucpání rekta!Tak mazej.

   Smazat
 5. 7,09
  Ty seš ussáckej méněcennej ksindl a bezmeznej kokot z prdelní díry udavače flašky!!!!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.