Reklama

.

.

sobota 15. července 2017

Při volbách vzpomeňme, jak kdo hlasoval o našem tažení proti Rusku


Lubomír Man
15. 7. 2017
Nejostudnější svůj den zažila česká poslanecká sněmovna 12. července t.r., když hlasy svých 119 poslanců ze 165 poslanců přítomných, odhlasovala nástup našich vojáků k ruským hranicím na území Litvy, Estonska, Lotyšska a Polska, kde mají od začátku příštího roku (pokud tažení posvětí i senát ČR, s čímž se najisto počítá), setrvat (pokud ovšem mezitím nezačne válečná mela), v rámci tzv. posíleného předsunutí sil NATO v Evropě, dva a půl roku.


O návrhu se debatovalo hodinu a půl, pár minut trvalo hlasování, takže naší poslanecké sněmovně, kterou jsme v roce 2013 volili v domnění že volíme sbor rozvážných, slušných a uvážlivých lidí, zabraly necelé dvě hodiny na to, aby nejen ze sebe, ale z celé České republiky a všech jejích občanů učinilo komplice a spolupachatele připravované útočné války germánskoanglosaského světa proti nejmocnější slovanské zemi i záštitě Slovanstva Ruské federaci. Zemi, která musí být zničena, protože jí kromě jejího hříchu slovanského ještě nedošlo (jak už dávno došlo jak nám, tak téměř celé Evropě – s výjimkou nepokořitelného Srbska), že jediným vůdcem světa dnes už může být jen vyvolený a nepostradatelný národ americký, který, jak se vyjádřil někdejší prezident USA Obama, je oprávněn zkroutit ruce těch zemí, které by nedělaly to, co USA potřebují, aby dělaly.

My, náš národ, naše sněmovna – a tudíž my všichni, které tato sněmovna reprezentuje – jsme de facto jejím hlasováním stvrdili, že se s tímto názorem, Obamou vyjádřeným, ztotožňujeme a jsme ochotni jej podpořit i vojensky, jmenovitě pak vysláním našich vojáků na ruskou hranici, kde budou připraveni k akci. Formálně a propagačně k obraně baltských zemí, ale fakticky k útoku na Rusko.

Pro toto 12. července t.r. z přítomných 165 poslanců hlasovalo přítomných 119 poslanců.

ČSSD: ano: 36 ne: 1 nepřihlášen: 3 zdržel se: 5 omluven: 5
ANO: ano: 35 ne: 0 nepřihlášen: 3 zdržel se: 5 omluven: 5
KSČM: ano: 0 ne:28 nepřihlášen: 1 zdržel se: 0 omluven: 1
TOP09: ano: 21 ne: 0 nepřihlášen: 1 zdržel se: 0 omluven: 4
ODS: ano: 13 ne: 0 nepřihlášen: 1 zdržel se: 0 omluven: 2
KDU-ČSL: ano: 13 ne: 0 nepřihlášen: 0 zdržel se: 0 omluven: 1
Úsvit: ano: 1 ne: 1 nepřihlášen: 0 zdržel se: 3 omluven: 1
Nezařazeni: ano: 0 ne: 4 nepřihlášen: 2 zdržel se: 2 omluven: 0

28 komentářů :

 1. Ano, bude potřeba si pamatovat kteří to jsou politici, jenž nemají zájem posilovat obrannou připravenost malých přátelských Pobaltských zemí proti možné agresi Moskvy. Že agresivní je, dodnes nám to ukazuje od jara 2014 na cizím území - na Ukrajině! Opět Moskva ukazuje, že nemůžeme ji věřit ničeho. Kromě prokremelských přestárlých, propagačních papoušku, našince kecy z Kremlu nezajímají!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pro 21.44-co na to odpovědět?Jsi magor!

   Vymazat
  2. Pro 21.51 - Co na to odpovědět? Jsi totální magor!

   Vymazat
  3. 21,55 není magor. Je to obyčejný PROVOKATÉR!!
   Nereagujte na něj, to ho bude nejvíc sejřit!!!

   Vymazat
  4. 21:44, 21:55 tak se na to NATO podívejme, ať víme, co jsi zač. Pokud ti ta jediná mozková buňka vůbec bude stačit na to, aby ses orientoval v obrázku a pochopil, kdo je tady agresorem:
   http://protiproud.parlamentnilisty.cz/images/textiky/zvedavec3.jpg

   Vymazat
  5. Česko je ideální kolonie. Spokojená, nereptající. Nastudujte si principy kapitalismu a pochopíte, co se tu děje, radí krajský šéfhospodář od hranic
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Cesko-je-idealni-kolonie-Spokojena-nereptajici-Nastudujte-si-principy-kapitalismu-a-pochopite-co-se-tu-deje-radi-krajsky-sefhospodar-od-hranic-495471

   Vymazat
  6. 21:44 Kdo to je vašinec, komu je to vám, trotle?

   Vymazat
  7. 21:44 kandelabr s tvym jmenem uz stoji

   Vymazat
  8. Hitlerovci v pobalti mi pratele nejsou

   Vymazat
  9. 21:44 jak to vypadá, jde tak daleko, že kopíruje jedno a stejné opakovaně. V placené rutině?

   Vymazat
 2. 21,44 - papouškujete propagandu ČT a Bruselu. Moskva není agresivní, agresivní jste Vy a Vám podobní tupci, zaslepení stupidními kecy meinstreamu, kteří si nedokáží nastudovat potřebné údaje a budou do omrzení opakovat očividné lži.
  A tím výrazem "malé přátelské PObaltské státy" jste mě fakt pobavil.
  A ten našinec - to jste jako Vy osobně, jo? Tak nevím, když Vás "ty kecy" nezajímají, proč tu pilně čtete a pak píšete bludy a hlody do diskuzí! Pokud máte v sobě nějakou neukojenou zlobu a agresi, jdetě si zaběhat nebo zaplavat, ono Vás to přejde. A hlavně - myslete trochu hlavou a ne zadkem. To fakt věříte, že když to říkali v televizi, tak to tak je? Určitě jste volič TOP nebo KDU, co?

  OdpovědětVymazat
 3. Jedina LEGITIMNI vlada v Americe je vlada presidenta
  Trumpa ! Tato vlada representuje drtivou vetsinu americkych obcanu a president Trump rekl - NEKOLIKRAT ! ! Ze valku s Ruskem nechce a o NATO rekl, ze je nepotrebne, prezite !

  Ti co demonizuji Rusko jsou Neocons, Globaliste, NWO a t.zv. Deep State (stinova vlada v pozadi/tajna vlada), kteri usiluji o zruseni narodnich statu a jednu (jejich) vladu nad svetem ! To zn. zruseni vase statu take ! Tito lide nerepresentuji postoj Ameriky, ale zajmy male skupiny lidi.

  T.j. velmi nespravedlive hazet agresivitu na krk cele
  Americe !

  Ti vasi representanti, kteri hlasuji pro silacka gesta proti Rusku jsou bud neinformovani, jaky ma nazor Amerika
  a president Trump a nebo vas prodali pro jejich tarfiky od EU.

  Reseni je jednoduche ! Vymente je za kvalifikovane vlastenecke Cechy, kteri budou hajit vase zajmy a ne zajmy EU, ktera je poplatna Globalistum.

  President Trump chce budovat s Ruskem LEPSI, konstruktivni vztahy a valka je NEMYSLITELNA a proto provokovat Rusko je proti zajmum Trumpovi administrace.

  Zde zduraznuji, ze rozumim tomu co president rika na
  100 % a ze posloucham kazde jeho slovo pozorne, protoze uzdravuje Ameriku. On je daleko lepsi nez byl napr. Obama a jini !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, Nicku!
   Tato verbež v parlamentu kope za zaprodanou EU a nadnárodní kapitál. Sami neschopní čehokoliv, nuly, které přišly omylem k moci a snaží se vlézt do nějaké řiti, aby se tam udržely. Zrádci národa a nejhorší odpad reubliky.
   Naprostý souhlas, je potřeba je vyměnit - všechny, co tam sedí od roku 89 a neudělali pro tuto zem nic dobrého, dělají jen sami pro sebe a pro ty, co je řídí, na naší republice, národu jim nezáleží!!
   Pryč s nimi!!!!!!!!!!!!!!!!

   Vymazat
  2. Cesko nema Trumpa
   Cesko ma jen zlodeje a tyrany
   Horni Dolni

   Vymazat
 4. Já mám už dávno jasno a moje přesvědčení nikdo nezvyklá i kdyby slibovali modré z nebe.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to je dobře. Takových, co v tom mají jasno je dneska strašně málo. Je potřeba si pevně stát za svým přesvědčením.

   Vymazat
 5. Vy v Cesku mate dostatek chytrych lidi, kteri mezinarodni situaci rozumi a maji smysl pro realitu, bez predzvykane zmanipulovane propagandy, kterou jste indoktrinavani pro cizi zajmy a ne vase !

  Volby ktere mate pred sebou jsou DULEZITE ! Nemarnete vase volebni hlasy lehkovazne, ale pro zaruku rustu.

  Diky nasemu zpravnemu hlasovani ve volbach se zlepsuje vse co nas trapilo. Je to videt a citit v ulicich.
  Amerika je moc fain a Amerika neni vas nepritel.
  nick honolulu


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ach Niku Honoluláku. Je vidět, že vůbec nevnímáte realitu. Ty vaše USA myslí jen na sebe. Veškeré konflikty po 2. sv. válce způsobili oni a jsou za nimi milióny mrtvých. Kdyby nebyl Putin, tak už by drancovali Rusko.I naší politici vidí jen dolárky a pro ně zradí vlastní národ a ještě ty blbečkové pošlou vojáky na Rusa který nás osvobodil a Ti statisíce padlých na našem území jim vlastně dávají právo, že toto území je jejich- přesně podle USAcké logiky.

   Vymazat
  2. Nick má ale pravdu!
   Píše, ať volíme s rozumem, protože toto rozhodnutí bude životě důležité! Je jen na nás, koho budeme na podzim volit, a pokud budeme dementi a navolíme tam opět tuto vlastizrádnou zkorumpovanou ničeho se neštítící sebranku, je s námi amen.
   Já volím SPD už dlouhodobě, ovšem teď platí, že KAŽDÝ!!! je lepší než ti, co tam byli doposud od r. 89 a poškodili naši zemi na desítky let!!!!!!

   Vymazat
  3. Pokud budou USA myslet na sebe a dají pokoj jinde ve světě, nebude to na škodu.
   Tentokrát ale fakt záleží životně na tom, aby ty naše provařené strany táhly z parlamentu do p.... (každý ví kam)

   Vymazat
  4. Nicko, zase ti tam chybí to v ;)

   Vymazat
 6. Bohužel, neočekávám, že bude razantní změna, to by lidem MUSELO ZAPÁLIT V HLAVÁCH.Zvítězí stále stejné strany, propagující multikulti, bruselskkou loajalitu, bezmezné kapsování, rozkulačení státu a válečné tažení proti Rusku s absolutní poslušností vůči EU, NATO a USA.Ještě zbývá schválit ussácké TTIP a EU si může podepsat svůj funus.Vítězství přeji SPD, jiná vlastenecká strana nemá šanci se dostat do parlamentu.Tyto volby jsou nejdůležitější od hadráku, ale spousta lidí k volbám nepřijde, potom je další ale...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. SPD ať se nám to líbí, nebo ne asi nemá dostatečný počet loajálních kádrů aby byli schopni změny prosadit a udržet. Nezapomeňte, že pod vládou jsou ministerstva a jejich osazenstvo. A nikdo z těch vysokých úředníků nepůjde proti své moci a intrikám, kterými vládnou. Jde o důkladný propletenec osobních vazeb motivovaných finančním profitem. Přímá demokracie je pro ně hrozbou protuže jim odebírá část moci. Jedinou šancí je koalice s Komunisty. Jinak se všechny ostatní strany spojí a rozdupou je na kopytech. Je to tedy jen na voličích a prostém součtu preferencí.

   Vymazat
  2. Karel Straka16. července 2017 10:28
   Můžeme spekulovat, kolik má SPD loajálních kádrů, případně kolik jich získá, ale tak otázka nestojí. Otázka je kolik získá SPD procent hlasů, aby se mohla do těch změn pustit. Nejspíš např. ODS má více lidí na ministerstvech, ale to neznamená, že by měla SPD jít kvůli tomu s ODS do koalice. Podobně koalici s komunisty nyní plánovat, jsou zbytečně předčasné úvahy.
   Zbytečně (nebo úmyslně?) zastírají hlavní cíl, kterým je, aby SPD získala co nejvíce hlasů a tak měla sílu změny prosadit. Jakou taktiku, či jaký postup k té práci použije, či jaké kádry získá, to jsou otázky nižšího ranku. Bez silného volebního výsledku, ani nemají smysl. P.K.

   Vymazat
 7. Jmena tech zradcu, at se vi pro koho jit

  OdpovědětVymazat
 8. I kdybych té "agresi" věřil. Necelé tři stovky draze živených žoldáků to změní???
  Volím komunisty....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zapojení těch žoldáků do jakékoliv NATO provokace znamená zatažení ČR a NATO do zločinné války proti Rusku. Takže nasazení té hrstky žoldáků v Pobaltí je casus belli v případě přestřelky vyprovokované na ruské hranici ve smyslu False flag - například POLSKÝ ÚTOK NA SENDER GLEIWITZ (ve skutečnosti pod vedením SSáka Naujockse).

   Vymazat
 9. Chtělo by to hlasování zde uvést jmenovitě a tyto lidi při jakékoliv příležitosti na veřejnosti podrobovat kritice včetně hlavního strůjce . Tomu bych před dům postavila starodávnou komediantskou bryčku a mohl by tak s celou rodinkou včetně jejich člena a zastánce obyvatelů Kliniky ,nastoupit na štaci směr USA.Ostatním by zatím stačilo malé "uplivnutí",než proběhne soud /a na něj 100% dojde/ nad jejich vlastizrádným jednáním.TOMU NEUTEČOU !!! PŘECI NAŠI NEPŮJDOU PROTI SLOVANŮM,KTEŘÍ NÁS OSVOBODILI.

  OdpovědětVymazat