Reklama

.

.

pondělí 10. července 2017

Putin byl obviněn z manipulace Trumpem


10. 7. 2017    zdroj
Vladimír Putin diktoval své podmínky při setkání s americkým prezidentem. Tento názor vyjádřila bývalá mluvčí ministerstva zahraničí USA Jen Psaki. Podle Psaki "Putin nastražil past na Trumpa, který do ní spadl". Když ruský prezident hovořil o setkání, oznamoval mezi tématy k diskuzi budování dialogu mezi Ruskem a USA, seznámení se s Trumpovou politikou, diskuzi o problematice terorismu. Současně poradce amerického prezidenta pro otázky národní bezpečnosti McMaster říkal, že Trump k setkání s ruským prezidentem "nemá žádný konkrétní program, prezident bude mluvit o tom, o čem bude chtít". Bezprostředně po schůzce obou prezidentů ministr zahraničí USA Rex Tillerson novinářům oznámil, že Trump několikrát nastolil otázku zasahování Ruska do volebního procesu v USA. Ale ministr zahraničí Ruska Sergej Lavrov akcentoval pozornost tisku na tom, že Putin potvrdil Trumpovi absenci útoků hackerů a prezident USA tato popření přijal. Takže podle Psaki hlavě Bílého domu, bez ohledu na "informace vlastních zpravodajských služeb", dostačuje ústní potvrzení Putina.

"Problém spočívá v tom, že tyto veřejné ústupky dávají Rusku šanci nadále zasahovat do působení mechanismů americké demokracie, vyvolávat chaos a zmatek v našem systému", napsala ve svém článku Psaki.

Připomeňme, že tématu "zasahování" Ruska do voleb amerického prezidenta, Vladimír Putin a Donald Trump věnovali asi 40 minut svého setkání, které se konalo v rámci summitu G20 v Hamburku 7. července.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová  

130 komentářů :

 1. Asi jste ještě nepochopili způsob jednání Trumpa. Ten klidně řekne skoro cokoliv a pak si třeba vymyslí, že Asad použil chemické zbraně a tvrdě zaútočí. Tak jednají byznysmeni, kterým Trump především je. Prostě svinstvo, s prominutím, Trumpe. Ale účinné a prověřené, respektive "když není adekvátního soudce a důkazy nikdo nevidí nebo nesmí vidět", je to možné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chces mu snad radit jak ma vyjednavat? Ty?

   Vymazat
  2. Neviňte Trumpa, za něho jednají jiní, např útok na Syrii tomahavky nařídila Ivanka která vesele spolu se svým Kushnerem mejdanuje se Sorosem a jinou pakáží. Trump je pouze figurka pro pobavení. Něco jako "Travelling Freakshow". V poledne zapomene co říkal ráno.

   Ivanka and Jared rub shoulders with billionaire Democrat George Soros, Steven Spielberg and Senate Minority Leader Chuck Schumer during party hosted at a Washington Post editor's Hamptons home.


   Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-4661732/Ivanka-Jared-rub-shoulders-liberals.html

   Potvrzuje to že nezáleží kdo dřepí v ovalném šmajchlcimře, SS řídí Rothschildova banda.

   Vymazat
  3. 3:34 zacinkej havlovi a kup si Karlstejn
   Naivko
   Horni Dolni

   Vymazat
  4. Není ta Psaki indiánka?

   Vymazat
  5. „Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-4661732/Ivanka-Jared-rub-shoulders-liberals.html“
   Trump je jenom bezmocná loutka.

   Vymazat
  6. Pani Psaki přece dobře známe, kdysi se ji novináři, po jejicH blábolech a obviněních na Rusko a dalši, má nějeké důkazy. Ta dobrá žena jim odpověděla, že důkazy má, ale nemůže je říci, že ji musejí věřit, a je to.

   Vymazat
 2. chtěl bych jen krátce zareagovat na vyjádření paní Jen Psaki " HOVNO "

  OdpovědětVymazat
 3. Hledaji aby neco nasli /a zoufale/ proti Rusku a nemuzou nic najit. Problem : SVETOVA VELMOC a nejvice rozvinuta zeme na svete a bezkonkurence v oblasti pocitacu a kybernetiky ,si necha podvadet volby od nejakych ruskych zpatecnickych amateru...@@@@ Ha a jeste jednou ha...
  Nejsou schopni niceho jen hloupe opakovat uz nejmne 6 mesicu to same , ty same ubohosti.
  Na povel od Clintonu...
  Kde je jejich kyberneticka obrana. Kdyz oni nejsou schopni treba menit volby v Rusku ???
  Jaka opatreni udelal Trump aby se to z ceho obvinuji falesne Rusko Neopakovala! Zadna a to je zase usvedcuje ze lzi !!! A vyvolavani nenavisti vuci Rusku a ruskemu lidu !!
  To ukazuje zase a vice nez kdy predtim na bezradnost, ubohost , tupost a nevyhnutelne zahnivani jejich moci..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jde o vyvolavani nenavisti proti Trumpovi
   Delegitimizace voleb
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Pane Horní Dolní Trumpa nejde nenávidět, tomu se může rozumný člověk už jen smát.
   V.J.Horák

   Vymazat
 4. Psaki Obamova mela uz davno sedet v lochu
  Vubec vsichni ty tyrani a vlastizradci paraziti z Obamovy vlady
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty musíš být kovaný komunda, že. Zalochovat všechny co oponují...

   Vymazat
  2. 3:38 a ty slunickar, styd se

   Vymazat
  3. 3:38 Nemáš co oponovat! Jednou lid přijal historickou volbu a té je nutno podřídit vše, neb vůle lidu je vždy vnuknutím samotného Boha! Xindl co "oponuje" roto neprodleně postavit před Boží soud! Tedy zastřelit, ať si to řešej Nahoře ...

   Vymazat
  4. ... což ovšem neznamená že se Pánbu nemůže splýst! To je ovšem otázka vyšetřování, výslechů a následnýho Soudu tam Nahoře! Pokud bude tvý "oponování" tam shledáno oprávněným a Pánbu uzná vlastní omyl, je možný že dá poté lidu jiné vnuknutí, vnukne mu volbu požadovanou oponenty. Ale tu na Zemi to nemáš právo řešit a votravovat s tím vovzduší! Aneb rozeštvávat bezdůvodně lid pro tvý subjektivní city a pocity ...

   Vymazat
  5. Jenže pokud bude voponovat tem zmrd Marťanskej, tak to má předem spočítaný! Peklo a věčný muka tam ho neminou. Páč Pánbu je Rus! A ucejtí kryptorusofobii z každýho podobnýho zmetka na dálku, tak bacha! - http://3rm.info/

   Vymazat
  6. 8:05
   Vypadá to že se Bůh spletl jenom jednou a to stvořením člověka..... jak by bylo na Zemi krásně.....kdyby se nespletl.....chjo...

   Vymazat
  7. 9:08 Je to tak! Člověk musí odejít, zejména pak všelijakcí černí kravokundolizci či žlutí psiskosmahové. Bez nich bude fakt Svět nekonečně lepším místem! Na co ještě dodnes existují tyhle špinavý a přemnožený podrasy?

   Vymazat
 5. Tady jde spíše o něco jiného. Jednak o to, že Trump není s ohledem na situaci doma dostatečně svéprávný, jednak zde jde ze strany amerických neocons o stejnou taktiku jako v případě Iráku, kdy měl Sadám dokazovat, že již zničil něco, co (dávno) neměl. Tuto "hru" (fakticky na podporu Trumpa) se dalo buď hrát nebo taky ne. Bylo by stačilo říci Trumpovi třeba to, ať se ho neptá na hlouposti, které nejsou amerického prezidenta důstojné, nebo to, že Rusko si je vědomo toho, že zasahovat do voleb v cizích zemích smějí jen USA apod. Jestli Putin s takovými pitomostmi ztrácel čas, pak nepochybně proto, že považoval za potřebné Trumpa podpořit.

  OdpovědětVymazat
 6. Panove NEVERTE Mrs. Psaki ani slovo ! Je to globalistka na vyplatni listine NWO a Sorose.

  President Trump vyhral volby na zaklade toho co mluvil -
  co rekl.
  Prozival jsem vsechno velmi intenzivne a sledoval, kazdou jeho vetu.
  Trump nadchl milliony lidi a zneskodnil 16 jinych kandidatu. Nekteri z nich se tak znemoznili, ze uz nevystupuji verejne.

  Pres obrovskou, proti Trumpovi, atrocitni propagandu to Trump vyhral masivne !

  Pro Hillary "volili" i nebostici, kteri umreli pred 30 lety a vse to bylo nepratelum Trumpa k nicemu. Dnes jsou podvodnici zatykani . Napr. 150 ve state Indiana.

  Rusko melo na nase volby takovy vliv, jako ma na smer Gulfskeho proudu, nebo na velkou vodu ma Mississippi.
  ABSOLUTNE ZADNY VLIV na nas nemelo, v NICEM !

  Trump velmi vydesil globalisty jeho vetami , ve kterych rekl, ze chce s Ruskem mir a ekonomickou spolupraci a ze chce s Ruskem obchodovat, ze NECHCE valku.

  Z toho vnikla Neoconska fama , ze Putin neco Trumpovi naseptava. BLBOST - Rusko bylo to posledni, na co nekdo pri volbach myslel.

  Volil jsem Trumpa ve svem state Florida a v hlavnich volbach , a budu ho volit znovu !
  Takovych stoupencu jako jsem ja, ma Trump 100 millionu jen na vychod od Mississippi !

  V dnesnich dnech president Trump se snazi sehnat podporu na zruseni zakona o pracovni Uniji, ktery znemoznuje Trumpovi vyhodit zradce GOP a uredniky ve Washingtone, kteri podporuji jeho nepratele a Globalisty casto tajne.
  nick honolulu - na strane presidenta Trumpa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trump prohrál prezidentské volby o asi tak tři miliony hlasů voličů a není věcí okolního světa napravovat nedemokratický a snadno zfalšovatelný volební systém USA, který jim asi právě proto vyhovuje. USA prostě nejsou demokracií a demokratický svět je tedy nesmí respektovat, zvláště, když v nich existuje prezidentský systém. Vesmírné civilizace, které na Zemi zastupuji, proto neuzavřou s USA jakoukoliv smlouvu, dokud v prezidentských volbách poražený kandidát na prezidenta USA Trump bude vykonávat tedy neprávem tuto nejvyšší státní funkci.

   Můžete třeba stále blahořečit toho ubožáka, Honolulu, svatým se ale nestane.

   Vymazat
  2. Velice dobře Honolulu.
   Trump trochu otočil kormidlem,a všichni co byly řízeni si nevědí rady,tak vymýšlejí,jak Trumpa vyhodit.Podobně jsou na tom i politici v Evropě,nevědí co dál,když mají rozhodovat samostatně.Jasně se ukazuje,že i agenti,pomahači z řad Clintonky zuří.

   Vymazat
  3. 7:43
   Dobre Vy;-DDD

   Vymazat
  4. 7:43 Trumpo vyhrál 30 států, kreténe! - ://cs.wikipedia.org/wiki/Volby_prezidenta_USA_2016

   Počet volitelů je dán sílou a historií toho kterýho státu! Chceš snad ty lejne zkurveneckej dát převahu státům plných těch barevných polovopic, myslíš si snad ty zkurvenče, že negerský zfetovaný vopice a různý Latinos chtěj na Mars navštívit ty tvý Marťánky? Hovno! Chtěj tě leda mrdat do ucha, hovade! Chtěj ti na ty tvý zasraný špinavý uši zavěsit bílý náušnice, kriple! Ty tu budeš žvanit ty čuráklu zasranej vo tom, že "hlas vyspělých národů má větší váhu než hlas těch primitivních" a v USA to bude asi naopak ne? Tam se asi vzdělaný bílý WASP kůli kreténoj tvýho ražení budou podřizovat smaradlavejm negerskejm vopicím a zfetovaným Portorikáncům, ne?

   Vymazat
  5. oprava: smradlavejm, nebo-li smrdutejm!

   Vymazat
  6. 8:16 Vím, jak funguje prezidentský volební systém USA a například volitelé nemají povinnost volit toho prezidentského kandidáta, kterého voliči, které oni zastupují, zvolili svou většinou a také to někteří z nich v posledních prezidentských volbách USA udělali, což je "PŘÍMOU NEDEMOKRACIÍ", protože k tomu nemají jakýkoliv mandát voličů, tedy jakékoliv demokratické oprávnění!!! A národnost nespočívá v barvě kůže nebo v rase. I takoví jsou národností Američané a tedy nezáleží na výši jejich osobní vývojové úrovně, protože základní i právní jednotkou planety, je národ. Tedy na rozdíl od odlišné vývojové úrovně jednotlivých národů světa, kde při většině těch vývojově nižších v demokracii dochází ke stagnaci a nebo i zániku celé civilizace.

   Vymazat
  7. 8:46 Volební systém prezidenta USA byl kdysi nastaven nedemokraticky úmyslně a důvodem bylo zabránit zvolení toho kandidáta, který by byl údajně objektivně neúnosný ačkoliv zvolen většinou voličů USA. Proto volitelé dodnes nemají povinnost volit v následné volbě toho prezidentského kandidáta, kterého svou většinou zvolili voliči, které oni zastupují. Respektive ještě naprostá většina těch volitelů, protože některým za to hrozí jen například dost směšná pokuta. Především ale při nynější vývojové úrovni lidstva a asi v čele s USA, přesto, nelze už akceptovat, že ve federaci se stal prezidentem ten, který získal jen menšinu hlasů voličů, kteří se zúčastnili prezidentských voleb.

   Vymazat
  8. 9:44 Kdybyste mi platil za nadávky, mohl bych v bohatství soupeřit s Trumpem a byl bych celebrita jako on, ne-li větší.

   Vymazat
  9. 9:47 V USA může být prezidentem jen celebrita! Zkus kandidovat "zvoleje" jako "lidový kandidát" bez podpory masívní židácký madiální mašinerie s miliardou na volební kampaň! A ty tu cancáš vo počtu hlasů, debile! Plno Amíků vůbec netuší co jsou tyhle kapitálem vybraný kadidáti zač a když jdou volit tak jen proto že třeba ten či onen kandidát má hezčí kravatu, ty hovado! Nixon v rádiu drtivě porážel Kennedyho, ale pak přišla televizní debata a votočilo se to! Páč Nixon byl škaredej jak ty, vopičáku, a hnusně se potil a proto nemoh krasavci Kennedymu co vypadá skoro jak já konkurovat! A proto jako je Kenedy "legitimní" jo? Ty hovado. To pak teda já mám právo tě smazat z povrchu Země v rámci akce "za planetu krásnější":)))

   Vymazat
  10. Ovšem jinak respektuju převahu lidu v globále. Když vemem v potaz kolik osůbek a jakých smrdutých špinavých a zločinných zmetků reprezentuje to tzv. mezinárodní právo a kolik pravých Lidí stojí proti nim, je jasný že Právo je na straně Lidí!

   Takže Trump byl zvolen většinou států, ale s menšinou obyvatel! Podobně byla přijatá rezoluce o anekci Krymu většinou států, ale menšinou obyvatel Zeměkoule - https://janica9.wordpress.com/2014/03/28/kdo-uznal-a-kdo-neuznal-pripojeni-krymu-k-rusku/

   Vymazat
  11. 10:00 Máte "zajímavou" logiku, nicméně demokracie spočívá prostě ve vůli většiny. Pokud je někdo ošklivý nebo dokonce škaredý, má to asi svůj logický důvod, protože to, co je dobré, se objektivně jeví jako hezké. Tak funguje lidská psychika, tedy ti voliči uvažovali přirozeně správně.

   Vymazat
  12. 10:10 USA jsou federací a jediným národem, planeta Země federací a jediným národem není.

   Vymazat
  13. 10:17 - tos is jen myslej, ale NEjsou! Furt je to jen směs všelijakejch ras a entit, který spolu nemaj krom emerickýho pasu když chtěj vyjet mimo hranice tohodle nepřirozenýho konglomerátu všelijak nakradených území NIC společnýho ... jejich volba není o nic legitimnější než nevolba zbytku lidstva.

   Vymazat
  14. 10:27 Za vlády Obamy se to v USA dost změnilo, stali se Američany - co do národnosti.

   Vymazat
  15. 10:31 Kecy, stali se sračkou ještě větší než kdy bejvávali v historii. Jinak - jako "Národ" nejvíc působili za Občanské války! Tehdy ale negři ani ženský neměli volební právo a existovaly různý kvóra, jak zabránit volit i jiný chátře. USA tehdy přežilo dík Rusku! Které již dnes neexistuje a prto i USA chátraj. Tehdy když ho "mimozešťani" chtěli zničit, se týhle svoloči postavil po bok Ejbi Lincolna Saša Druhej Romanov a společně dali tvým maňasovodům po tlamách! Voba za to museli ale zaplatit životem ...

   Vymazat
  16. Hele - poslouchej ty "gumanoide z Plejád", kerej skončíš přesně jak v tom klipu výše, nejsi ty nakonec ňákej ten smradlavej negerskej vopičák?:) Že bys byl ještě škaredější než jsem si tě představoval - tedy jako Kirbise nebo Kissingéra!:)))

   Vymazat
  17. 10:51 Třetí prezident USA Thomas Jefferson (ve funkci 1801 - 1809) měl se svou otrokyní šest dětí a asi to byla černoška, logicky. Já znám nádherné černošky.

   Vymazat
  18. 0:31 Tudíž jako volič čokovopičáka vypadáš takhle nějak?
   - http://www.vipbulvar.cz/wp-content/uploads/2016/05/cooler201605021035247.jpg

   Vymazat
  19. 10:59 ale ten od toho hlupáčka. No, my jsme byli proti Obamovi už odpočátku, tedy jste netrefil.

   Vymazat
  20. 11:02 Ostudou rasy je ten, který ji preferuje. Vždy jde především o to, kdo jaký je duchem.

   Vymazat
  21. V tý ZOO ti nakonec bude líp, "mimozemšťane", věř mi. Samic tam budeš mít taky aspoň šest a zřízenci ti budou malým okýnkem dávat banány. Jen budeš muset mít ochranný sklo nebo hustý pletivo, abys nemoh vrhat svoje lejna po Lidech, jak maj lidoopi ve zvyku. Ale s potomstvem nepočítej, páč tě vykastrujem, aby si se nemoh množit:)

   Vymazat
  22. 11:07 Vy máte ze mne strach? V čem spočívá ta má převaha nad Vámi?

   Vymazat
  23. 11:07 - v tom že vrháš ty lejna. Proto musí bejt mezi náma sklo, víš? Nechcem totiž smrdět jako Ty a jiní "mimozemšťani":) A že je to smrad k zblití že se poblili i chlapi se silným žaludkem co byli na ledaccos zvyklí! - http://www.narodnisjednoceni.cz/knihovna/Varovani_generala_Pattona.pdf

   Vymazat
  24. 11:16 Ale já myslel ducha česky a ne duchi rusky, to je totiž v překladu voňavka.

   Vymazat
  25. --- ruská voňavka měla vždy zásadní výhodu, totiž že vydržela dlouho ... a zásadní nevýhodu, totiž že smrdět. Asi jste se jí nadýchal.

   Vymazat
  26. To že se Američani Nikdy Národem nakonec NEstali je především dílo těch tvých "mimozemšťanů" s málenkim vabrézanym chvastom - https://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/2434-novodobe-celosvetove-otroctvi-aneb-kdo-zavrazdil-abrahama-lincolna-a-johna-fitzgeralda-kennedyho/

   Vymazat
  27. 11:27 Fakt je, že vesmírné civilizace usmrtily toho Kennedyho a to protože si vymyslel - zfalšoval přistání USA na Luně (Měsíc). Nejdříve Marilyn Monroe, která byla herečka a sartanistka a navedla ho k tomu. No, vždy rozhodují úmysly a ty jeho byly špatné, nicméně dovolily to, protože to usměrnilo tehdy už nebezpečně proruský vývoj na Zemi.

   Vymazat
  28. 11:24 Tak to byla vaše, "sovětská", páč po zániku Ruska to vzali i tam, do svých špinavých pracek ti tvý smrdutí "mimozemšťani".Tihle -
   http://iks2010.info/?p=40063

   Vymazat
  29. 11:32 - v době Kennedyho už hňupe dávno Rusko NEEXISTOVALO - http://iks2010.info/?p=18944

   Vymazat
  30. 11:32 Pan Prezident Trump vás vodtamtud vypráská, šmejdi ochvostěný!:) -
   http://technet.idnes.cz/donald-trump-c9u-/tec_vesmir.aspx?c=A170502_153349_tec_vesmir_kuz

   Vymazat
  31. 11:36 Ono to Rusko v Sovětském svazu nedominovalo? Takových Rusů a nic, to byla teda ostuda, pokud je to tak.

   Vymazat
  32. A až bude obnoveno Rusko, bude svět vypadat takto přehledně a jasně! - http://a2larm.cz/wp-content/uploads/2014/03/20070309map2053.jpg

   Vymazat
  33. 11:40 No, lidští vědci už zjistili jistě, že je Luna (Měsíc) dutá a asi ne jen tak pro nic za nic, tedy ne bezdůvodně. Jestli je obsazena, bude dost těžké ji ovládnout násilně tak, aby se nezřítila na Zem. To je to hlavní nebezpečí, protože by lidská civilizace Země přestala existovat a i pokud by byla špatně řízena, ta Luna, protože je ještě stále schopna meziplanetárního letu.

   Vymazat
  34. 11:40 Ne, představ si - nedominovalo! Dominovali totiž tvý maňasonoši - "mimozemšťani" s málenkim abrézanym chvastom! A stále dominují! Máš je tu na obrázku přeci! Neumíš ani otevřít odkaz? Tupounku? - http://iks2010.info/?p=40063

   Vymazat
  35. 11:44 Neskáču na odkazy, ale dokáži si představit, jak přehledně a jasně. Asi se Vám to nechtělo ani vyslovit.

   Vymazat
  36. "Rusko v Sovětském svazu nedominovalo? Takových Rusů a nic, to byla teda ostuda" - no je no!

   Cituju k tragedii Ruska z dobovýho zdroje:

   "Všechno, po čem ruský národ staletí toužil, je světovou válkou pro Rusko ztraceno. Není v dějinách příkladu, aby některý národ tak hluboce a hanebně poklesl, jak se stalo s národem ruským. Vláda Židů v Rusku by nebyla možnou, kdyby členové tohoto národa sami sebe navzájem nevraždili. Generál Kolčak, slavný vůdce ruských vojsk, byl vlastními lidmi zrazen a vydán krutým jeho vrahům. Některé listy tvrdí, že Kolčak byl vydán českým vojskem, jiní tvrdí, že francouzský generál Janin ho vydal. Ze všeho toho jde na jevo, že ruský národ je vnitřně úplně prohnilý a zkažený. Jde z toho na jevo, že ruský národ vlastní vinou uvalil na sebe jho židovských vrahů. Nejlepší synové ruského národa Kaledin, Kornilov, Alexějev a nyní Kolčak, padli úkladem vlastních lidí.
   Tak asi se odehrávaly také ve století X. a XI. vyvraždění Slovanů na Labi a v Pomořansku. Zde nemohli němečtí rytíři tuto zkázu a záhubu Slovanů polabských provésti, kdyby tito národové nebyli se vraždili navzájem. Totéž děje se dnes i v Rusku. Ostatně vnitřní rozháranost českého národa není o mnoho menší, než rozháranost v Rusku. Pozorujme jen přípravy k volbám a různé zjevy na venku mezi lidem.
   Po staletí pracovalo Rusko k tomu, aby obsadilo Cařihrad. Všecky rusko-turecké války byly podniknuty za tímto účelem. Rusko to bylo, které svou krví vysvobodilo balkánské národy ze jha tureckého. Když pak udeřila válka světová, tu nadešel okamžik obsazení Cařihradu Ruskem. Car Mikuláš II. dal několik dní před tím, než byl Miljukovci donucen k abdikaci, černomořskému loďstvu rozkaz, aby obsadilo Cařihrad. Tu pak ale přišla na Rusko strašlivá katastrofa. Inteligence Ruska je povražděna. Zbývá tu jen lid nevědomý a nevzdělaný. — Tohoto lidu však se může zmocniti vůdce odvážný, který strhne za sebou celé Rusko. Pakli se tak stane, bude celé Rusko rázem v jednom ohni. Pak běda bolševikům. Ruský lid čeká toužebně pomoc od západu proti bolševikům. Pomoc ta nejde. Jsem pevně přesvědčen, že v Rusku nastane reakce. — Tato reakce zachvátí nejen Rusko, ale i celou ostatní Evropu.Bylo by proto záhodno, kdyby dohodové velmoci poslaly pomoc Rusku a vysvobodily ho ze jha Lenina a Trockého. Tento čin by byl v zájmu všech socialistů v ostatních zemích Evropy.« Tolik napsal Žid Hessen. Naproti tomu hlásají jiní znalci Ruska v témž listu, že vojenská moc Lenina a Trockého poslední dobou tak zmohutněla, že na zdolání bolševické vlády není dnes ani pomyšlení. Tak si názory o Rusku a jeho budoucnosti odporují. Čím déle vláda bolševiků-Židů v Rusku bude trvati, tím více lidských životů těmto židovským vrahům padne za oběť. Již dnes můžeme říci, že bývalé Rusko bude míti o 30 milionů lidí méně než při vypuknutí světové války. Nejen vraždy, které jdou do milionů, ale hlavně hlad ničí tu miliony ruského lidu. To právě Němci chtějí. Vyhubiti slovanské národy v Evropě. Dílo to se jim daří na všech stranách a státníci Anglie i Francie k tomu mlčí."

   Konec citace.

   Vymazat
  37. 11:46 Hele, tak zase, jo? Neskáču na odkazy, veškerá diskuse musí být tady v diskusi, protože ji čtou i jiní. Můžete ten odkaz popsat, třeba.

   Vymazat
  38. A taky další datovaný do WWI::

   "Mužíci utekli z fronty, běželi domů, aby si rozebrali šlechtické statky. Německo chtělo z Ruska dostati obilí a potraviny a proto s takovým úsilím pracovalo na zničení Ruska, které se mu podařilo.
   Žid Lenin-Zederblum a Žid Trocký-Chaim Bronstein vydali heslo, že půda bude rozdělena mezi mužíky proletáře, kterým v Rusku říkají »bedujaki«, kdežto rolníci zámožnější, kterým na Rusku říkají »kulaki«, mají dostatek pozemků. Ale Lenin i Trocký se přepočítali. Veškeré obyvatelstvo vesnic v Rusku se spolčilo a prohlásilo, že nezná rozdílu bedujaki a kulaki. Vláda Židů v Rusku je obmezena jen tam, kam proniká moc bodáků červené gardy. Území, kam tyto červené gardy nemohou, není nám přesně známo. Dnové židovské vlády, či jak si říkají vlády sovětů, jsou sečteny. Možno, že do roka bude Rusko od krvelačných červených gard osvobozeno.
   Naděje Německa, že bude z Ruska dovážet značné zásoby obilí a potravin, selhala. V samotné jižní Rusi platí lid za kilo mouky 20 rublů. V Moskvě bude mouka daleko dražší.
   Hrozné jsou sociální poměry v Rusku. Šat i obuv jest ještě dražší než u nás v Čechách. Měli jsme v dobách míru o Rusku a ruském národě zcela jiné pojmy. To, co jsme o Rusku a jeho národě znali anebo znáti se domnívali, ukázalo se naprosto klamným.
   Ruský národ selhal, zradil sebe sama. Nyní musí cizí velmoci posílat do Ruska pomocné armády, aby Rusko bylo zbaveno židovského vladaře. Tak hluboko neklesnul ještě žádný národ, co svět světem stojí."

   Psáno 15. září 1918

   Vymazat
  39. 11:50 - proč bych měl něco popisovat, kreténe? Jen proto že si nedovzdělaný hovado co ani neumí s internetem a možná ani rusky ... kdo by si krom pacientů Bohnic takovýho kretena připitomělýho z IQ houapcí žirafy najímal? Jó - mimozešťani! No jistěěěěěě ....

   Vymazat
  40. 11:47 Jsou tam nakreslený ty tvý "mimozemšťani", kterým přisluhuješ, kreténku pojebanej komoušskej:)

   Vymazat
  41. 11:45 Co vo tom můžeš vědět? Jsi jen posranej a pochcanej negrofilní buzerant:)

   Vymazat
  42. 11:51 Jasně: Rus je velký a Čech, o tom se mlčí, protože je ho málo. Že jo? Tak to ti Českoslovenští legionáři blokovali dodávky Německu z Ruska a čelili především těm bolševikům (Čeljabinský incident 14.5.1918) a byli to oni, kteří tak rozhodli o výsledku První světové války i o jejím ukončení.

   Vymazat
  43. 12:03 Válka dopadla pro Bílou Evropu blbě a ty loutky legionářský vymyšlený a řízený žabožroutským zednářem Aristiedem Briandem na tom měly taky malilinkatej podíl! -
   http://nassmer.blogspot.cz/2008/12/francouzsk-protektort-zvan.html

   Vymazat
  44. A jediní skuteční Čechové jako byl vůdce domácího odporu Karel Kramář byli po válce zednářskou svoločí z Versailles poníženi a poraženi - http://www.moderni-dejiny.cz/clanek/kramarova-ustava-slovanske-rise/

   Vymazat
  45. Ale páč si agent Chovancova ministéria "Pravdy" a máš přísně sledovaný a omezený připojení, tak si nemůžeš dovolit skutečnou pravdu jako každej z nás svobodných Lidí prostě jednoduše rozkliknout a přečíst, proto zůstaneš jen tupým hovadem s IQ houpací žirafy plácající krávoviny vo Marťanech...

   Vymazat
  46. 12:34 Tak jo, bylo to příjemné a zajímavé si s Vámi popovídat a ne poprvé. Díky. Už nemám čas, totiž.

   Vymazat
  47. Koneckonců nejde jen o neschopnost rozkliknout odkaz, ale i přečíst zdejší text delší než dva řádky! V textu totiž NIC o "vekých Rusech" a "malých Češích" není ani slovíčko! Naopak! Píše se tam přeci "Hrozné jsou sociální poměry v Rusku. Šat i obuv jest ještě dražší než u nás v Čechách. Měli jsme v dobách míru o Rusku a ruském národě zcela jiné pojmy. To, co jsme o Rusku a jeho národě znali anebo znáti se domnívali, ukázalo se naprosto klamným. Ruský národ selhal, zradil sebe sama." nebo např. "... vnitřní rozháranost českého národa není o mnoho menší, než rozháranost v Rusku. Pozorujme jen přípravy k volbám a různé zjevy na venku mezi lidem." apod. Když už nejsi schopnej ani dočíst a pochopit krátkej odstavec, tak koho tu chceš ty kreténe pojebanej oslňovat? Navíc mám dojem že si synek zkurvených židobolševiků z 68 roku! Ňákej ten Goldstückerův vnuk, kterýho si tu namrdal s negerskou studentkou z Kuby! Nikdys ani slovíčkem nezmínil rudochy a jejich špinavou roli, hajzle!

   Vymazat
  48. Teda chci říct, kterýho si tu namrdal s Kubánkou jeho kříženeckej synek! I když u Tebe to vypadá že by tvůj pejzatej dědek moh bejt současně i fotrem:)))

   Vymazat
  49. Takže mám dobrej odhad! Já to již delší dobu tušil! Proto to hovado tu furt slintalo o "smlouvě mimozemšťanů s novým československým vedením" v roce 68! Proto jsa z židácký famílie není schopnej přijmout pravdu o sovětským režimu a domnívá se že to "zlí Rusové" jim ten jejich krásnej "socialismus s lidskou tváří" zkazili a potažmo se nyní hodlaj zkazit i ten plyšovej "kapitalismus s lidskou tváří"! Proto tak nesmyslně anti-rusky brojí a současně ani slůvkem nenapadá komouše! Vynáší vymyšlené "Čechoslováky" a cancá o údajným "mezinárodním" (tedy chazarským) "právu" (tedy bezpráví). Vo to go! Je to potomek chátristický svoloče! Nějakej ten mladej Šik, Slánský, Fuchs nebo Mlynář! Moc dobře známe tyhle "mimozemšťany"!

   Vymazat
  50. Žádná "smlouva mimozemšťanů s novým československým vedením", v roce 68, o tom nikdy ani slovo. Brus paměť.

   Vymazat
  51. Co to sem leze za schizofrenika?
   Ze neni v leceni?
   Jinak, Trump vyhral o 7 milionu hlasu! Pokud nepocitaji ilegaly a mrtve

   Vymazat
  52. Co je "ilegálové"! Těma jsou v USA všichni, krom hrstky Indiánů! Bůh jim tu zem nedal, tu si sprostě ukradli a duchové Indiánů je proto chodí často strašit a sem tam točí tornády! To není jako Rusko, které je Boží zemí a naopak velká část světa které Bůh Třetímu Římu dal je dosud jím nepřevzatá a pod botou Chazaroidů - http://3rm.info/

   Vymazat
 7. "Vladimír Putin diktoval své podmínky při setkání s americkým prezidentem. Tento názor vyjádřila bývalá mluvčí ministerstva zahraničí USA Jen Psaki. Podle Psaki "Putin nastražil past na Trumpa, který do ní spadl"."

  To je jako pan Americký vůdce nesvéprávný?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už jste někdy slyšel o kapitalistovi, který by byl úspěšný protože jedná fér? Nemusí být inteligentní a schopný, musí být podlý, tvrdý, nelítostný a prolhaný a nesmí mít svědomí.

   Vymazat
 8. Tak mám pocit, že se tady nám snaží někdo vnutit názor, že Rusko je všemocné, Putin je doslova Bůh, který vytváří a manipuluje celým světem.
  Pak existují jen dvě věci, které by měly následovat:
  -vymazat Rusko z mapy světa
  -fyzicky zlikvidovat Putina
  a proto se musí spojit celý svět aby nás Putin s Ruskem netyranizoval.
  Lidstvo hloupne a nemůže to skončit jinak než světovým konfliktem po kterém už nebude nic, ani ta lidská blbost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ten začátek je pravda a o ten pocit jde.Média změnila taktiku,je jen otázka lidí zda to pochopí.Rusko a USA se musí stát rovnocennými protivníky jinak nebude na světě klid.Bohužel zlatá železná opona ?!?!. Ona už existuje - Rusko+Čína= USA + její satelity,jednoduchá rovnice.Už dlouho GP netrčel ve sračkách jako nyní ale jako vždy se vyhrabe,jen doufám že zvítězí ta spravedlivá strana GP.Učitelé gramatiky polibte si.

   Vymazat
 9. V USA TRPÍ inf.nemocí,proto jsou si i sobě nebezpeční.Putinovsko ruský mor se usadil v palicích chamtivých,válečných zrůd,kteří chtějí infikovat a ovládat celý svět!Rusko musí být hrdé na takového státníka,jako je Putin,Lavrov.U nás už je hodně Infikovaných.Slyšeli jste to ticho o G20?JENOM Janda mírně zaskřehotal a jeden,dva presstituti.Uvidíme,co se zrodí v hlavách TV presstitutů.Nějak přes víkend zaháleli.Nebo čekají na instrukce!Opravdu NICOTA.

  OdpovědětVymazat
 10. Psaki, inteligentní tak jako je krásná :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:26 Ona Psaki je ženská? Tak to je v řiti, já jsem myslel, že je to transka. Kdo na ten hnus proboha vlezl, to musel být zoufalec.

   Vymazat
 11. Velmoc měla vždycky možnost diktovat závislým koloniím, kdo jim bude vládnout. Tak je to odjakživa. Amerika se jenom nemůže smířit s tím, že tou velmocí už nejsou USA a o tom to je.

  OdpovědětVymazat
 12. V hlavách JandoPutnů a havlobanderovskej kokotů jsou leda vovna,hlast a až po kotníky jsou zavrtaný v ussackejch análech,zkurvyksindl kolaborantskej!!!!!

  OdpovědětVymazat
 13. V článku není sdělena zásadní informace o tom kdo tvrdí, že problému vměšování Ruska do voleb v USA věnovali 40 minut. Kdo potvrdí zda je to pravda nebo ne? Jinak Mccarthismu snad společnost USA už podlehla nejednou, tak proč by nemohla opět.

  OdpovědětVymazat
 14. Jen psa Ki .... to snad ani není třeba komentovat. Divil bych se, kdyby si také nepřizavyla a nepřištěkla... Co kdyby zase dostala nějaký výděleček za plácání držkou, že?

  OdpovědětVymazat
 15. Bohužel, ženské v politice, většinou pohroma. Tam se ty slepičí mozky uplatňují ponejvíce.
  I když v americe jsou tímto postiženi i teplouši.

  OdpovědětVymazat
 16. Nenechte se mást,že média+novináři dobře víte kecají,lžou,šíří dezinformace a hovadiny,za to jsou dobře placeni.Takže - jednání Trumpa a Putina jsou naplánovaná a předcházela jím oboustranná debata před setkáním( Kissinger,Lavrov,Tillerson).Kuličky jsou rozdány ještě před setkáním a samotné kuličky jsou potom při potkání stvrzeny.Takže keci že Putin nebo tramp byli donuceni šíří jen debil pro zmatení čtenářů.Takže nějaká Psaky je kráva,naši novináři volové a ti ostatní štváči debilové ,kteří z nás dělají jen blbce.Pokud by to chodilo jak oni říkají a že by měli radost,tak by svět byl jedno velké kasíno Las Vegas a to naštěstí není.Učitelé gramatiky polibte si.

  OdpovědětVymazat
 17. K americkým presidentským volbám:

  uvědomte si proboha, že v USA mají systém, kdy vítěz bere vše a nebo skoro vše. Nerozhoduje absolutní počet hlasů, ale počet získaných volitelů, kteří nakonec presidenta volí.

  Nezávislý kandidát, Ross Perot, získal v roce 1992 skoro 20 miliónů hlasů, ale na rozdíl od Bushe Sen. a Clintona, ani jednoho (!) volitele (https://en.wikipedia.org/wiki/United_States_presidential_election,_1992)

  První vítězství Bushe Jr umožnil jeho bratr Jeb Bush, který jako guvernér Floridy odmítl přepočítání všech hlasů v jeho státě. Tam bral vítěz všech 25 volitelů a to rozhodlo.

  Presidentské volby v USA jsou trapná estráda. Při předposledních volbách odmítli demokraté s republikány účast v televisní debatě, pokud tam budou i jiní kandidáti. A organizátoři na to přistoupili, protože jim šlo o peníze v první řadě.

  Hodnotit Trumpa v úřadě, tedy jeho schopnost odolávat tlaku establishmentu, je předčasné. Osud světa nakonec může rozhodnout rozhovor Trumpa s Putinem o ženských. Když se dohodnou, že mohou plácnout po zadku, kterou chtějí, třeba zvolí zadky před bombami.

  Kdysi jsem k tomu napsal drobnou vulgaritu. Něco v tom smyslu, že Putin řekne, že v USA to je jedna píča vedle druhé, ale i tak je dobře, že Trump raději volí Slovanky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty bys uz mel taky prestat psat, kralovsky poddanny

   Vymazat
 18. Rusko skutečně nemělo vliv na amerického voliče a pokud se někteří voliči nechali ovlivnit špínou vylitou na někteých serverech na Hillary nebo Clintonovi,tak mohu všechny uklidnit.že prosazování vůle US tajných služeb,médií,lobistů,ale i přímo prezidenta(viz Brexit) na volby ve všech zemích,kde USA má svoje zájmy je zcela nesrovnatelně větší.A v případě neúspěchu,jsou potom USA schopny přiživit duhové revoluce,arabská jara,majdany a zřejmě lokálně i vytáhnout červené karty.Ale když je to tak lákavé volat - CHyťte zloděje! Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 19. Během té diskuze, nejspíš Putin vysvětloval Trumpovi, na čem se s Kissingerem domluvili. P.K.

  OdpovědětVymazat
 20. Chytré ženy v politice: Katerina Velká a Marie Terezie. Minulost. Současnost - znáte nějaké chytré ženy v politice - včetně 20 století? Jinak na okraj: stát, kde jakási ženská s /vyjadřeme to takhle/ kritizuje hlavu státu a patří k vládě je trapný. Kritizuje někdo z ruské vlady takhle Putina, nebo z Číny? U nás - ano. No, ale po pravdě řečeno, my jsme trapný stát. Společnost dle mého názoru funguje na principu armády. Tam, kde není disciplína a řadoví vojáci si dělají co chtějí, nerespektujíce nadřízené /a to platí rovněž pro každou oblast státu, nikoliv jen pro vrcholnou politiku, tak to tedy platí pro školství, zdravotnictví atd./, tam taková armáda za nic nestojí a podobně rovněž za nic nestojí takový stát. Trollové můžete napsat, že v takovém státu není demokracie. Dále již nediskuji. Škoda mého času.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na diskuzi nestacis, zapecniku. A cist neumis, tu babu smetla Trumpova revoluce

   Vymazat
 21. 10,15 takto to funguje v průměru, jinak si všiměte že většina významných lidí byla fyzicky ošklivá. Má to logiku, hezký je bezdůvodně obdivován, nic ho nenutí vyniknout jinak a ošklivý se snaží prosadit jinak. Ta přehazovačka je důvod jeho nevzpytatelnosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebo mu úspěch, respektive ty možnosti ho umožňující, tedy tu výhodu nad ostatními, obstarala jeho příslušnost k mafii, k Zednářům a podobným spolkům, které byly a jsou většinou nadnárodní nebo alespoň s mezinárodními vztahy, kontakty a výhodnými zájmy. Navíc, v dřívějších dobách, tedy za jiných životních podmínek, byl například hezký dělník, který měl ohnutá záda a svaly až za ušima, protože tehdy bylo nutné makat až do zedření pro přežití a budoucnost rodiny, rodu a bylo to správné, z jeho strany. Nemám představu, jak by asi vypadal dnešní "flákač", který si vozí zadek do banky, ve které dostává královský plat skoro za nic, denně, tehdy. Asi by se nikomu nelíbil. Asi by byl tehdy nechutně obtloustlý jako tehdejší církevní hodnostáři.

   Vymazat
  2. Zavidis Trumpa
   Cesko ma politiky podvodniky

   Vymazat
 22. Pša krev cholerna !

  OdpovědětVymazat
 23. Panove, system volitelu je u nas zaveden kvuli nerovnomernemu osidleni Ameriky ! (Kvuli zemepisu !) To jinak nemuze byt ! Kdyby to bylo bez volitelu, tak by o vsem rozhodoval pouze New York , nebo Californie.

  To by bylo velmi nespravedlive vuci statum jako je napr. Wyoming, nebo south Dakota.
  Jinym statum patri vliv na volbu presidenta take.
  ---------------------------------------------------------
  Kanadan Jirovec se zde dotknul zajimave skutecnosti.
  SLOVANKY, t.zn. devcata z Ceska, Polska a Ruska jsou v prumeru nejhezci devcata na svete.
  To rikaji vsichni chlapy a presidentova pani Melanie je ze Slovinska, z maleho mesta.

  Na rozdil od Clintona, ktery zenam nadbihal, Trumpa se snazili ulovit zeny.
  ---------------------------------------------------------

  Trump nikdy nebyl snob a nikdy nepatril do zadne socialni kliky, jake se soustredi v New Yorku napr. kolem Park Ave.
  On se dal do rozhovoru i s lidmi z nizke spolecenske tridy, at to byl policajt , nebo treba vratny.
  ---------------------------------------------------------
  Na jeho projektech casto jmenoval na vysoke pozice pracovniky, kteri byli schopni, aniz mu zalezelo na nejakem nepotismu - puvodu dotycneho.
  Takze mnoho lidi diky nemu se dostalo hodne vysoko !
  Proto byl v New Yorku obliben.
  Trump vyrustal v New Yorkse ctvrti QUEENS, coz rozhodne neni 5-th Ave. na Manhattanu, nebo nobl Westchester County, kde bydli vsichni ti Globaliste (Soros, Hillary atd.)
  ---------------------------------------------------------
  On je puvodem ze stradni tridy a dokonce i jeho jidelnicek je stejny jako mame my vsichni.
  (Ja nezeru kaviar, nebot bych si posral gate.)
  Ja mam rad bramburky ! Je zajimave ze president Trump take.
  President vubec NEPIJE a nekouri. Hraje rad golf. Podporuje sportovce ! (Stedre.)
  Ma radej New York nez Washington a kdyz ma cas, tak je zde na Floride.
  Proc prave Palm Beach, obracenou k oceanu ? Nevim.
  Zde je mnoho mist, ktere jsou moc fain a bezpecnejsi pred hurikanem.
  NEVERTE ATROCITNI PROPAGANCDE PROTI TRUMPOVI !
  My bili Americane, kteri jsme pracovali cely zivot, ho mame daleko radej nez Obamu, Bushe, Clintona, atd.
  Jmenovani budovali NWO, Trump buduje Ameriku. T.j. ten rozdil.
  ---------------------------------------------------------
  Jeste neco duleziteho ! Globaliste se netajili tim, ze napadnou Rusko ! Soros o tom mluvil otevrene a dozadoval se akce.
  Kdyby vyhrala
  Hillary, ktera byla globalistum poplatna, tak vy vsichni jste v Evrope ve valecnych hruzach a srackach az po usi.
  (Neocons chteji "osvobodit" Rusko od Rusu take.)
  Trump jasne rekl (nekolikrat), ze chce s Ruskem mir a byznys.
  nick honolulu - supporter of president Trump !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Gramofon s prasklou deskou......

   Vymazat
  2. Ty ubohej debile, kdy už přiznáš že ten tvúj clown Trump je jen dalši z plejády Rothschilddových loutek?
   Travelling freak show ala Trump, Ivankaaaa, Kushner, Soros jako family friend.

   Vymazat
  3. Trump prý není snob??? Trump je epitomy snobismu, zlaty letadlo, zlaty hajzl, zlaty pokoje, zlatá prehazovačka, to není vrchol snobismu? Ty blbe honolulu,kecáš ubohe plky, jsi k smíchu. Neznám nikoho, krom učmoudlých šejků, kdo by dával své bohatstvi tak najevo jako Trump. Vidíš nekde na budovách jmeno Rothschild, nebo Gates? A proti těm je Trump hotový žebrák. Jen trapný snob vystavuje své bohatství aby všichni záviděli.

   Vymazat
  4. Honolulu informuje
   Vy cesti cervi jen zvanite

   Vymazat
 24. Prosím, co je špatné na tom, když se mezi národy a státy nevedou války, ale dialog, jak udělat svět pro lidi, nejen pro oligarchy, lepší? Proč musí USA okupovat Irák, Afghanistán,Srbské Kosovo, proč musí rozvracet jiné státy, jako Sýrii, Libyii, Ukrajinu... Proč musí USA vystupovat jako válečný štváč a masová vrah? Proč vystzupuje jako následník nacistícké 3. říše?

  OdpovědětVymazat
 25. 17:45 padej do prdele parazite !
  Ty nejsi prinosem v nicim ! Nenapises nikdy nic, protoze neznas zkutecnost v nicem ! Zeres a hltas oficialni propagandu, ktera Trumpa dehonestuje !
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  10:08 Pane Jirovec jsem rad, ze jste sem prisel.
  Nemohl by jste nekdy napsat Cechum neco o zeleznici mezi BANFF - KAMLOOPS - VANCOUVER ? Vy tam zijete !
  Nikdy jsem nikde nevidel neco tak fantastickeho a technicky tezkeho jako tam.
  (Nepamatuji si patril-li vlak k VIA nebo Canadian Pacific.) At se zde nemusime stale jen hadat. (Na viteztvi Trumpa , nikdo nic nezmeni.)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 26. Trum je kritizovan blbecky, kteri nemaji na najem a neumi postavit stan. Zatim co on, stavi domy na mnoha mistech sveta.
  --------------------------------------------------------
  Trump ma k dispozici velka letadla, ktera doleti pres Atlatik az do Evropy. IDIOTI v Cesku, kteri ho kritizuji jezdi do prace v zaprdene electrice.
  --------------------------------------------------------
  Trump ma nekolik bydleni na Floride a jedna jeho vila ma 80 - loznic. Ti co ho kritizuji bydli s Cikany v panelaku a kdyz si soused uprdne, tak u kritika padaji talire z kredenca.
  --------------------------------------------------------
  Trump je nadneseny nad penezi protoze jeho kapesne dela million rocne. Ti co ho kritizuji nemaji na kafe ve Vidni.
  ---------------------------------------------------------
  Pamatuji si kdyz Trump zacal stavet poprve na E-42 Str. v N.Y. a od te doby zkrasnil N.Y. na nekolika mistech. (Neee jen N.Y.)!
  Ti co ho kritizuji nepostavili ani kralikarnu a nebo psi boudu.
  ---------------------------------------------------------
  Jste bridilove s prasecimi rypaky plnyma jedu.
  Vy nemate pravo kritizovat nikoho !
  Trump bojoval s nejnebezpecnejsimi zraloky na Manhattanu a vy lezete do prdele i Cikanum co kradou penezenky a rikate jim vazeny pane.
  --------------------------------------------------------
  Kdych umel ceskou gramatiku, tak napisi presidentu Zemanovi, aby vas vymenil za krabici toaletniho papiru a odstehoval se k nam !
  Takova neuspesna, zavistliva, uremcana nemehla, jako jste vy, jsou k nicemu.
  ---------------------------------------------------------
  Kvuli Frankenstainum jako jste vy, stare babicky se vrhaji pod vlak ! Hanba vam - vsem kritikum !
  AMEN - dulezita prednaska ukoncena.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 27. Vyliž si prdel Rabas,ty Trumpetův hulibrku a anální ussackej mamrde!!!!!

  OdpovědětVymazat
 28. Inteligence se pozná ihned podle slovníku. Kdyby jste nebyl debil tak by jste se nepřipojoval ke stádu a řídil se vlastním rozumem, nereagoval na hlupáky a nevykládal stále to samé. Možná už demence?

  OdpovědětVymazat
 29. 20:31, = Je vase typicka intelektualni velicina !
  Pravdepodobne je vyskoleny POLITOLOG na vasi "universite", pro nedomrdky vasich pro-bruselskych autorit.
  HURVINCI, co si pocnete az nase emigracni vlna 60-69 bude odvolana na jinou konstelaci. KDO zabrzdi vas propad mezi opice, kdyz mi zde nebudem ?
  nick HONOLULU - (nevi nekdo co to je Rabas ? V anglictine to neexistuje.)

  OdpovědětVymazat
 30. Nech si ty pindy pro Fuckingtown post ty ussacká polozdechlino!!!!

  OdpovědětVymazat
 31. 20:35..Komu je adresovan vas prispevek ?
  Vy mate tak vysoke IQ, ze nevime na koho mirite. Nemate ani nick a ani adresata.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, to sem pise jen cesky nevolnicky hmyz

   Vymazat
 32. 21:05
  No von paníček Hovnolulánek něco nechápe????
  Není možná,VON TAKOVEJ GENITÁLNÍ VÝTVOR USSACKÝHO MANAGEMENTU!!!!:-DDD

  OdpovědětVymazat
 33. 21:04 ... to je slabe, velmi slabe, to je nedomrle, nema to grady, napsal to nedonoseny NEDOMRDEK a zase se nepodepsal. Dalsi ustrasena poseroutka !
  -------------------------------------------------------

  Hurvinci nemohu jit ven , venku je boure.
  Nebesa si preji, abych do vas pichal spejli superiority, jako kdysi klackem do prvniho sloniho hovna videneho v Africe.

  Musim vam prozradit konspiraci proti vam !
  Ve vasem prdelakove ma monopol na informace pouze jedna skupina lidi, a ta vas krmi indoktrinacnimi srackami, ktere zarucuji vas mentalni kretenismus - zaostalost.

  Tento chytry program je na vas nalopatovan proto, aby jste byli BLBI (je-li to jeste vice mozne), a tim umoznili programatorum se mit dobre na vas ucet.

  Vy citite, ze je neco v neporadku, ale kolecka ve vasich makuvkach jsou zadrene, logika a bystrost nefunguje.

  Proto jsem byl k vam poslan Bozi prozretelnosti - ja, nick HONOLULU - SVETLONOS.
  Budte radi, ze me mate a neposilejte me do Washingtonu, Tam jsem byl mockrat a znam tam kazdou ulici.

  Praha je zajimavejsi po strance zivocisne.. V Praze zije daleko vice kousavych OPIC a to me pripomina moje mladi v Africe.
  Takze z nostalgie k vam chodim rad na besedy ! I kdyz vasi programatori me zahaneji, protoze jim curam na babovecky.
  nick honolulu
  Jak vidim z okna, prestava prset ! Bye bye.

  RAMAJA Glenys Lynne.... na youtube.
  Pisen o vas.


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vyměň tu prasklou desku, demente. Stále kvokáš, stále kvokáš.
   Ubožák honolulu, není ti pomoci, tvá superiorita je úžasná, debile. Všichni ti ji závidí, jsi bůh vševědoucí, všemocný. ÓÓÓooooo.
   Až na to že jsi blb co mele furt to samý, to samý, to samý, to samý.............

   Vymazat
  2. 23:36 nemas co rict, zbabely cesky nevolniku

   Vymazat
 34. Je pozoruhodná ta všeobecná akceptace nálady, že Ruská federace nemá a nesmí ovlivňovat politickou atmosféru, procesy, povědomí o Ruské federaci z jejího vlastního pohledu a podle její potřeby zrovna tak v USA, jako kdekoli na světě, když: Totéž se cítí zcela oprávněně provádět kdekoli na světě, výhradně podle svého rozhodnutí Spojené státy severoamerické, když doložitelným příkladem je Ukrajina, kde hladce za daným účelem „investovali“, pět miliard US dolarů, vůči bývalé Jugoslávii kde jednoznačně deformovali informace o civilních ztrátách (Srebrenica 5000 srbských vesničanů kontra až 80000 muslimských Bosňanů, z toho dnes obtížně doložitelných 8000, mnohamiliardový majetek Miloševiče, který nebyl prokázán… vrchol nade vším, vylhaná vnější i vnitřní propagandistická a vlivová agrese, jako příprava k vojenským zásahům, hrubě proti mezinárodnímu právu i Chartě OSN. Netřeba vyjmenovávat. Taková propagandistická neurvalost, arogance a nestydatost nezná meze, je ovšem k neuvěření, že stále ještě má jistý úspěch. Budí hrůzu, že jsme v nesvobodné pozici spojence mocnosti, která bez zábran používá popsané prostředky a na druhé straně, bez sebemenších rozpaků, se rozhořčuje nad stejným, nijak prokázaným, u protistrany. Jako drobná perlička, pro zasmání – kdopak do volebního boje neshání kompro na konkurenta zcela bez ohledu na zdroje? Kam až upadla morálka USA uvnitř i navenek? Bez sebemenších zábran, bez sebemenšího studu? Nelze jinak, než takovými USA opovrhovat! Nebo ne, Honolulu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nedelal Trump, to delali antitrumpisti
   Horni Dolni

   Vymazat
 35. Utři si tu pěnu u huby, šílenče, prskáš až sem.
  Trump je Sorosova loutka a celý svět to ví. Jen blbec co si říká hovnolulu,ne.
  Ležíš na bříšku a vztekle kopeš nožičkama, očička zrudlá zuřivostí, pěna létá od huby nenávistí k čechům.......!

  OdpovědětVymazat
 36. 23:50 to patří jako komu, s těma nožičkama a tak?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:50 je blbec a nevi ani komu pise
   A boji se setkani

   Vymazat
 37. 23:50.. Kde to beres ty poloopice ? Soros a Trump se memaji radi ! Tyto dve osobnosti maji uplne odlisny nazor na usporadani sveta !
  ---------------------------------------------------------
  20:31... Nerika se Rabas ty nevzdelany retarde !
  Rika se Kajfas ! (Latinsky CAIAPHAS), kdyby jsi nebyl poloopice, tak bych ti vysveltil kdo to byl, ale protoze mas inteligenci kone z Vaclavaku, tak rozhodne nestojis za to.
  Splachni se ty vykale a neotravuj.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 38. Hurvinci ! S vami je ta domluva denne tezsi a tezsi !

  Vymyslite si hloupe fantazie. Trpite halucinacemi, ze lezim na brise atd. a chradnete, blbnete a degenerujete rapidne, stale vice a vice. Aristokracie ceskeho naroda, MY EMIGRACE vam odesla v tisicich a dopad naseho odchodu byl pro vas tragedie.

  Nezoufejte ! Uz brzi vas sezobnou Polaci nebo Madari, nebot o vas maji stejne mineni jako o nevzhlednych slecnach od Prasne brany a zacnou vas zuslechtovat.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 39. 6,35
  Bože ty seš JEŠTĚ VĚTŠÍ GENETICKEJ ODPAD NEŽ JSME DOUFALI,HOVNO ŠPINAVÝ KOLABORANTSKÝ Z USSA!!!!!!!:-D

  OdpovědětVymazat
 40. Když jsem byl malej, rikali že v Americe se může i buran stát presidentem, od zvoleni Trumpa tomu věřím.

  OdpovědětVymazat
 41. Teprve když se ti posere ego je vidět jaký jsi flustrovaný ubožák. Trtkal s vopicema v JAR, v JUESEJ a teď na stáří trtká zaprděný Čehouny od kterých utek. Starej vopuštěnej vopelíchanej debil s vesmíru. Pozdravuj TRUMPETU.

  OdpovědětVymazat
 42. Reakce na 4:37 z 11. července: Je ta ženská ve vládě? - je mluvčím ministerstva. Pak Vaše výtka ohledně toho, že někdo neumí číst, je neoprávněná. A jinak Trump provedl nějakou revoluci? Podívejte se do slovníku cizích slov, co to je revoluce.
  A jinak o důchodcích, kteří zde píšou, bych raději nemluvil, že to jsou zapecníci. Ono to jsou veteráni. Tak si to laskavě srovnejte v hlavě.

  OdpovědětVymazat