Reklama

.

.

čtvrtek 6. července 2017

Ruské bombardéry Tu-95MS zasadily úder na objekty teroristů v Sýrii


6. 7. 2017        zdroj
Ruské bombardéry Tu-95MS zasadily úder na objekty teroristů na hranici provincií Hama a Homs v Sýrii. Jak bylo na Ministerstvu obrany Ruska uvedeno, letouny, které vzlétly z letiště v Engelsu, uskutečnily let s tankování ve vzduchu a zaútočily na teroristy v RF zakázané skupiny DAEŠ nejnovějšími křídlatými raketami X-101.


Ve výsledku byly zničeny tři velké sklady teroristů a také velitelské stanoviště teroristů v oblasti města Akerbat, což bylo potvrzeno údaji objektivní kontroly.

Krytí bombardérů prováděly stíhačky VKS RF Su-30 cm, které mají základnu na letišti Hmeymim. Po úspěšném splnění bojového úkolu se všechny ruské letouny vrátily na své letecké základny.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová  

12 komentářů :

 1. Trump mne nepřekvapí, jestli couvne od zítřejšího setkání s Putinem. Záminku si nějakou najde. / po dnešním jeho projevu ve Varšavě se dá čekat cokoliv/.

  OdpovědětVymazat
 2. 19:54 Trump od schuze necouvne, ale ty prazdne ceskohloupe zvanis
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty idiote si prestan zvanit sve Hovnocuc idiotismy nikdo na vas dva voly neni zvedav

   Vymazat
  2. 22:03 hloupym cechum nevolnikum jsem sem zakazal pristup

   Vymazat
  3. 10,00 A podporovatelům ussáckejch agresorů by se místo zákazu psaní na NR měla rovnou rozbíjet tlama,kolaborante bez mozku!!!!!!

   Vymazat
 3. Trumpeta je nesvéprávný hovado!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Takový článek už tady byl.Není to opakování?
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není, toto jsou jiné rakety. Tyto už radary nezachytí, neboť jsou stealt. Asi ,aby teroristi nedostali zase varování.Na těch pár stovek kilometrů co ta raketa uletí by měli času dost se zdekovat.

   Vymazat
  2. Mne osobně by zajímalo, jestli nejsou stealt i bombardéry Tu-95MS. Přestože se jedná o stroje velmi staré, dalo by se říci i historické, měli Rusové již tehdy takové technické vychytávky, že nám z nich jde ještě dnes hlava kolem.

   Vymazat
 5. Skvělý jen tak dál naši Slovanští bratři.

  OdpovědětVymazat