Reklama

.

.

čtvrtek 13. července 2017

Stojíme hlaveň proti hlavni proti Rusku


Lubomír Man
13. 7. 2017
Ano, musíme ctít své členství v NATO a musíme proto jít na Rusa, hřímá v den, který si musíme pamatovat, to je ve středu 12. července 2017, od řečnického pultu na poslance české sněmovny herec a ministr národní obrany z hnutí ANO Stropnický. Ano, je absolutně nepředstavitelné, abychom nesplnili svou povinnost a netáhli na ruskou hranici, jak se to od nás žádá, bouří ze stejného místa ministr zahraničí Zaorálek z České strany sociálně demokratické, a celá kohorta poslanců pravicových stran ze strany lidovecké, z TOP 09 a z ODS tomu nadšeně přizvukuje a tleská.


Ano, mají pravdu všichni tihle spokojení a tleskající pánové z poslaneckých lavic i od řečnického pultu sněmovny, kteří netuší, že právě v tento okamžik přestávají být lidmi a navlékají na sebe kůži vlčí. Kůži stáda, které je hnáno tam, kde je chce nejvyšší lancknect zpoza Atlantiku mít, což je momentálně ruská hranice v sousedství Litvy a Lotyšska. Ale co! Zradili jsme Husa i Masaryka už když jsme mu dovolili přelet jeho letadel k bombardování Jugoslávie, takže proč bychom neměli zrazovat dál? Proč bychom, když už jsme na chodníček pohůnků a kompliců a zločinu jednou vstoupili, z něj měli scházet někam, kde to tak dobře neznáme? Proč bychom si měli lámat hlavu, kdo má pravdu, je v právu, a kdo lže a touží po cizím, když stokrát jednodušší je zařadit se tam, kde je houf nejhustší, kde se mačká celá Evropa a vlastně skoro i celý svět?

No a co? Že dnes máme zvednout zbraň proti zemi, která nás před více než půlstoletím vyrvala ze spáru nejděsivějšího vraha historie? Proti zemi, bez jejíhož boje a milionových obětí bychom nežili, protože život našich otců a matek či našich dědů a babiček by vyhasl na stejných místech, kde skončili židé?

Kdo se nás, prosím vás, na tohle, kromě našeho svědomí, dnes ptá? Nikdo! Jde se na ruskou hranici prý proto, abychom země na Baltu chránili proti možnému útoky Ruska. Což je, jak jistě všichni chápete, bouda. Protože se tam zcela logicky jde proto, aby se z té ruské hranice pronikalo i dovnitř Ruska, k Moskvě, Leningradu, na Sibiř a tak dále. Jde se zkrátka na zatraceného Slovana Rusa, a my na něj, coby slovanská kapka v germánskoanglosaském moři, se vším, co bouchá a zabíjí, musíme (podle rozhodnutí naší sněmovny z 12. července t.r.), mašírovat též.

A proč že se tam vůbec jde?

Za prvé: Rus nechce úplně ve všem ty nejvyšší zpoza Antlantiku poslouchat. A prezident Obama to přece všem řekl sdostatek srozumitelně: MUSÍME, PŘÍLEŽITOSTNĚ, ZKROUTIT RUCE ZEMÍ, KTERÉ BY NEDĚLALY TO, CO MY POTŘEBUJEME, ABY DĚLALY.

Nu a jestliže Rusko dělá, že tahle slova neslyší, či nechce slyšet - to už po několikáté - je třeba mu ty ruce už nejen zkroutit, ale i přerazit.

I s důvodem druhým, pro který též i my máme už příští rok nastoupit na ruskou hranici, se za Atlantikem nedělají žádné štráchy, a osoba o nic méně významná než tehdejší ministryně zahraničí Madlene Albrightová jej vyřkla dokonce dvakrát: RUSKO MÁ PŘÍLIŠ MNOHO NEROSTNÉHO BOHATSTVÍ, COŽ NENÍ SPRAVEDLIVÉ. A při jiné příležitosti totéž v podobě mírně obměněné:

ZA URALEM LEŽÍ NEROSTNÉ BOHATSTVÍ PŘÍLIŠ VELKÉ NA TO, ABY PATŘILO JEN JEDNÉ ZEMI.

Takže už víte, kdo se na hranici mezi Litvou a Ruskem a Lotyšskem a Ruskem chystá loupežně zaútočit? A to i za účasti naší armády a tedy i našeho státu, národa a tedy nás všech Čechů, jak 12. července tohoto roku odhlasovala na návrh naší české vlády naše česká sněmovna? Sněmovna, kterou jsme si v dobrém duchu sami zvolili a která ten dobrý duch zlovolně i zrádně včera dopoledne zabila.

33 komentářů :

 1. Co jsme to jenom připravili svým dětem! Kdo z nás se dnes nestydí?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stydet by se měli zejména tí, kteří jako debilní kafemlejnek volí politické strany, které jsou už dávno sprofanované a proto by už měli být na smětišti dějin! A to co nejdřív! Jsou to: ČSSD, ČSL, TOP09, ODS, Starostové (i s Gazdíkem).

   Vymazat
  2. Souhlas s Pozorovatelem!!! Tyhle strany už dávno neměly v ČR vůbec existovat. 99% občanů nechce válku, žádnou válku, proti Rusku ani jinou - přesto ale u voleb to hodí sebrance, která v řiti NATO a Bruselu není ani vidět a nemá vlastní mozek a tupě splní, co po ní její páníčkové chtějí. Lidi, myslete trochu, než budete znova a znova dávat šanci někomu, kdo už X-krát ukázal, že na to nejen nemá, ale ani mít nechce a že osud naší země je mu ukradený, hlavně když bude mít koryto a iluzi moci. Ve všech výše uvedených stranách je takových parchantů většina.
   Volte kohokoliv!!! třeba sousedku Blažkovou, ale ať tito hrobaři naší země nemají těch potřebných 5% procent - jinak se zas spojí každý s každým a zradí své voliče, zapomenou na své předvolební sliby, svůj program si vzájemně přizpůsobí a budou mávat zbraněmi směr východ.
   Nechci válku, nechci tyhle lidi u moci!!!!!

   Vymazat
  3. Ja havlovi necinkal
   Redakce ano
   Furt ale nevim jestli byli havlovci hloupi nebo navedeni

   Vymazat
  4. 22:57 To je přece evidentní! Platí obojí.

   Vymazat
  5. Pro 21:36.Neuvedl Jste hnutí ANO a podívejte se jak hlasovali a Stropnický je MO. Mají předpoklad, že vyhrají volby a spojí se s ODS. Fakt si myslíte, že budou lepší. Do politiky jdou většinou nemakačenková a jedno do které partaje a ti udělají pro svůj prospěch vše - a v tom je ten problém.

   Vymazat
 2. Toz znova sa to objevoje tento predcasne zestarlé principál a jeho manez....toz je to cele ministr Moravec je mozne, ze to je karnace......na place....ale nejak sa to zvrtlo a je z teho serie v ceské cokrárne v primem prenoso s jednó trohlo se slehackó..treba pojede na navstevo do Sarajeva gdos ví..volim Ykohamo....howk

  OdpovědětVymazat
 3. Souhlasím s článkem je třeba západní poskoky a válečný štváče vykopat od vesel.

  OdpovědětVymazat
 4. Stropnický? To je jediný důvod, proč nevolit ANO. V této věci neměl Babišě šťastnou ruku. Neznám jediný důvod, proč bychom měli jít do válek po boku nové podoby nacismu, do které upadl spolek NATO. Nacismu! Ano, NATO žije z předstasvy, že je něco lepší než ostatní a cítí se povoláno k nadřazenosti ostatním. Češi nebyli nikdy agresory, poslední desetiletí se to však snaží diktatura kapitálu u nás změnit. Zavléci nás do lidských jatek ve prospěch oligarchů! Toto počínání je skutečně největší historickou ostudou našeho národa!!! Fuj tajbl!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stropnický je jen loutka Babiše. To co předvádí je Babišův program. Což to nechápete? Babiš je jen slouha globálního kapitálu a oni ho mají v hrsti.

   Vymazat
  2. Za Babiše dělaji špinavou práci , já nic já Babiš. Nejde mi na na rozum,že je tady tolik naivních lidí a budou ho volit.

   Vymazat
  3. Imperialismy a fasismy se stale opakuji /zalozeny na stejnym principu/a stale stejne vysledky se stale dostavuji..

   Vymazat
  4. 21:53 "Jediný důvod" ????
   Tak to tedy jste informován prachmizerně.
   Ještě to ale můžete napravit. Například jen jeden z mnoha dalších:

   https://www.youtube.com/watch?v=mmk8sCbRBBw
   Děda.

   Vymazat
 5. A kdo je vykope,když dementní český volič je do
  parlamentu opět zvolí.Babiš bude po volbách to
  samé,co jsou ti přikyvovači.Národ je asi skutečně
  debilní,když takové kreatury mohou rozhodovat.
  A náprava je v nedohlednu.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A havlocesko pujde do hajzlu
   Inu nema Trumpa
   Horni Dolni

   Vymazat
 6. Ještě včera jsme mohli i říkat, že historie se opakuje, jen v jiných kulisách.
  Pokud však opět připustíme, že nás opět někdo zradí, aby nás nechal nahnat do další světové – té vedené opět proti Rusku –, pak se již historie, jak si ji většina představuje, opakovat nebude.
  Bude to konečná ...
  Ti, které ve svém článku vzpomněl pan Man, mi připomínají, jak snadné je to stát se jidášem, který se za svých 30 také zaprodal a zradil svého bližního (a také ve středu).
  Nehodlám proto volit do PS takovéto jidáše, aby místo zastupování našich zájmů a zájmů našich dětí prodali naši republiku do role obětovaného teritoria a jejích lidí do role kanonenfutru.
  To s farizejskými floskulemi o jakýchsi domnělých sdílených hodnotách či závazcích.
  Rusko nebylo a není naším nepřítelem! Rusko není nepřítelem nikoho. To jen ti, kteří si je chtějí podrobit, z něj nepřítele fabrikují.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cerveny satecku kolem se toc
   Cesi jdou na Rusa, nevedi proc
   Horni Dolni

   Vymazat
 7. Rusové z těch blbečků mají prdel.
  Jak zadupou, tak se celé NATO rozprchne:-D
  A naši stateční vojáci se přidají k Rusům, protože ví, že s vítězem je to lepší.
  Legrační je především slovní ekvilibristika NATO, kdy různá cvičení a agrese proti různým zemím, nazývají vzletnými slovy, nad kterými by všichni demagogové historie bledli závistí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:19 Jo pepík goebbelsů by záviděl.

   Vymazat
 8. Poslední zpráva, debil Trump uvalil sankce na import ruských zbraní, jmenovitě kalachy které jsou velmi oblíbeny pro jejich absolutní spolehlivost.
  Trump je pedofil kterej létal na ostrov Jeffrey Epstain, šoustat nezletilé s Billem Clintonem

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když ty AK-47 teď už bude vyrábět i Saúdská Arábie, asi by to už nehlídal.

   Vymazat
 9. Vzdycky jste stali, havlovci

  OdpovědětVymazat
 10. Autor napsal pěknou bajku. Pěkně se mi teď bude usínat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spinkej, klidne
   Jako Kimmel a Short v Pearl Harboru
   Horni Dolni

   Vymazat
 11. Nějak odůvodnit, nešlo by? Těžko, že?

  OdpovědětVymazat
 12. Věřím ,že všichni Ti kteří těží z války a přispívají k jejímu vzniku, by měli být zastřeleni hned první den občany své země.....Ernest Hemingway

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A celá Země se všemi normálními, co nese na svém povrchu, by si úlevně vydechla ...

   Vymazat
 13. Na úvod, kde autor vyjmenovával "strany" které hlasovaly pro válku, zapomněl na KOBLIHY ! Včetně velké koblihy, babinského.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přátelé, mám hodně práce s manželkou.Usedavě pláče a není k zastavení. Stále něco opakuje - abych napsal že z hloubi duše děkuje panu Manovi a že svoje syny do války pustí jen na obranu vlasti, ale nikdy proti Rusovi. Nejsem zrádce jako ti zbabělí poslanci. Aby je vzal čert, a už je nepustil. Kdyby všechny ženy světa... byl by na světě mír. České ženy a matky, nedejme se, prosím a doufám.Zdeňka Havlíčková.

   Vymazat
 14. Stropnický je idiot. Prosím nemazat. Idiocie je normální psychiatrická diagnóza. Dg. 318, hluboká duševní subnormalita s IQ pod 20. Ruská armáda stojí na hranicích USA? To snad pochopí i moje jezevčice Sára. Rusko si dělá ,,zálusk" na pobaltské země? Proboha, samo má ekonomické problémy a co by prosím dělalo se zeměmi jako jsme my... rozkradená, vybrakovaná a kolonie západu? A Krym? Rusům končil pronájem Sevastopolu. Ukrajinci jej už nabízeli Američanům. To co provedl Putin bych udělal taktéž.

  Pepo Milan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím, jaké číslo má diagnóza "čistokrevný pokrytec & bezeskrupulózní korytář", ale to mi na tohoto darebáka sedí víc.
   Je jich tam s ním víc ...

   Vymazat
 15. A přesto ho budou volit společně s Babišem.Že je
  to prodejný komediant je jim jedno.Tito voliči
  jsou zřejmě stejně prodejní jako komedianti.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 16. Jediné východisko - volte SPD Tomia Okamury. Zkorumpované průzkumy pražské havlerky budou tvrdit, že je na hranici 5%. Nevěřte tomu. Lžou! A přesvědčete příbuzné o této volbě. Tady jde o přežití!

  OdpovědětVymazat