Reklama

.

.

sobota 15. července 2017

Sudetští Němci na nás ušili boudu

Mila Šarapatka
15.7.2017 Rukojmí

Sudetonemecký Landsmantschaft se formálně zřekl nároků na majetek svých členů v Čechách, ale část jeho členů si na rozhodnutí stěžovala u soudu. A uspěla. Říkají nám lidovci pravdu?


Sudetonemecký Landsmantschaft se sice na jednom ze svých shromáždění formálně zřekl nároků na majetek svých členů v Čechách, ale současně si radikální část jeho členů na toto rozhodnutí úspěšně stěžovala u soudu. Majetkové nároky sudetských Němců vůči naší republice, přes hlasité proklamace lidoveckých politiků, tedy nadále trvají. A to přesto, že nás ministr kultury Herman, který se, bez ohledu na nesouhlas české veřejnosti, pravidelně účastní srazů Sudetoněmeského Landsmantschaftu, přesvědčuje o opaku. Opakovaně totiž prohlásil, že žádné takové nároky již neexistují a že právě on, spolu se sudetskými Němci, buduje most mezi Německem a Českou republikou.

Letos jej na sraz této organizace dokonce doprovodil, jako vůbec první český vicepremiér, sám předseda KDU-ČSL Bělobrádek. Organizace, která oproti Hermanovu tvrzeni, stále neusiluje pouze o přátelství s námi, ale touží i nadále po revanši a vrácení majetků v našem pohraničí.

Podle mého názoru se tedy buď lidovečtí politici Bělobrádek a Herman stali obětí nepěkné blamáže ze strany sudetoněmeckého Landsmantschaftu, anebo nám lidovečtí politici prostě lžou a oběťmi této blamáže máme být ve skutečnosti my všichni.

22 komentářů :

 1. Doufám, že lidovci zůstanou v koalici se stan a že se nedostanou do nového parlamentu. Odměna za dosavadní zásluhy, nikomu nebudou chybět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hluboký omyl. Lidovci se v parlamentu udrží za každou cenu. Morálka, jak je u nich zvykem, nehraje roli. Pokud to bude potřeba, hodí starosty přes palubu třeba jen týden před volbami.

   Vymazat
  2. "Pátá kolona"- označuje buď sympatizanty s nepřítelem ve vlastní zemi, nebo své spojence na cizím území...

   Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/195116-existovala-pata-kolona-slova-fasistickeho-generala-vesla-do-dejin/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

   Vymazat
 2. To už jsem tady psal hned zpočátku, že Vláda Česka jim prostě "naletěla". Sorry, fakt se omlouvám ale skutečně to vypadá tak, že Vláda Česka jsou blbci a nebo zrádci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neustále se dohaduje o Benešových dekretech, o nárocích sudetských němců. Ovšem nikdo si už jaksi neuvědomuje, že to "ostatní němci" už majetek v hodnotě oněch sudet už mají v hrsti i bez dekretů. Stačilo by znát a zveřejnit výpisy jejich majetku u nás. To ovšem bohužel nikdo neučiní,. A blbej čekej národ jen spokojeně chrochtá a přikyvuje hlavou..

   Vymazat
  2. Dokonce naletěl i Zeman, když se ho ptali na Bělobrádkovu návštěvu, tak taky tvrdil, že se sudeťáci už zřekli..... Jako by nevěděl, že mají už rok podanou stížnost.

   Vymazat
 3. Bělobrádek si jel k sudeťákům pro finanční podporu k volbám, není to žádný blbec, jenom takový malý vyčůránek.

  OdpovědětVymazat
 4. Cesko je protektorat nemecka
  Tak cemu se furt divite, cesti nevolnici?
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A čí protektorát je Německo? Ani Herman, ani Posselt nejsou germánské tipy a o paní Merkelové ani nemluvě. Vše je o hloupém voliči, který se nechá obelhat.

   Vymazat
  2. Horní Dolní Česky blbeček v Americe !

   Vymazat
 5. Lidovcům věřím maximálně jejich sudetoněmecký pozdrav. Dá li pánbů, půjdou po volbách tam, kde je jejich místo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bez defenestrace a lidovych soudu to nepujde

   Vymazat
 6. Ono tenhle fašistický katolický spolek luft-mančaft evokuje při pohledu na staré mapy Evropy otázku, zdalipak Němci by neměli navracet územní celky Čechům.
  To co neprávem a násilím zabrala papežská církev a dnes se to tváří Německy.
  Ano, volejme po nápravě dějin*

  OdpovědětVymazat
 7. To není podraz od sudeťáků,ale od naší vlády.Ti
  věděli moc dobře,že ta změna stanov neprojde a
  dělali mrtvého brouka.Přesto tam politikáři z těch
  vlastizrádných partají budou znovu.O babišivce se
  postarají Češi a o lidovce černoprdelnická Morava.
  Nedoučený hajný to věděl hned,neboť jim ten fígl
  sám poradil.Zvolili jste si fašouna a teď sklízíte
  úspěchy z jeho činnosti.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravda pane,
   o to větší pak hrůza vycházející z úst samotného Miloše Zemana....*

   Vymazat
 8. PAPA František a takoví jako Halík zadupou svou víru a přijmou islám , a Luďáci , banda zaprodanců ,Sudeťaku , a možná i fašistu .

  OdpovědětVymazat
 9. Odsun sudetoněmeckých nacistů byl rozhodnut velkou Trojkou, rozhodnutí bylo "implementováno" do právního systému tehdejší ČSR. Byli jsme informováni, že majetek, který německým nacistům byl zabaven, jde na účet reparací za škody 6leté okupace území ČSR Velkoněmeckou říší a jí vyvolanou válkou. Jaké odškodné dostali pozůstalí oněch 300 tisíc povražděných Čechoslováků Němci? Jaké odškodné dostali lidé z vybombardovaných domů?
  Pokud jde o lidovce alias luďáky, věrné bratry Hlinky a Tissa, měli a mají velice blízko k sudetonacistickým pohrobkům, tak čemu se divíte? Vymažte tuto partaj zrádců českého národa ve volbách z české politické mapy, uleví se vám, když tak spláchnete tu lidskou špímu, často s kolárkem.

  OdpovědětVymazat
 10. Sudeťáci je sponzorují, proto ta prasata chrochtají podle jejich not.

  OdpovědětVymazat
 11. Za účast členů vlády na srazu sudeťáků by měly být vyhozeni z vlády, jinak je to kolaborace vlády se sudťákama. Teď je potřeba aby se alternativy dohodly na sjednocení programu a netříštily síly. Jinak je lepší dát hlas komunistům.

  OdpovědětVymazat
 12. a proto, volte KDU-ČSL spasitelku německé státnosti (= majetku) na českém území, Gazdíkovci v tom rádi pomohou :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:15 gazdík je kopie sobotky stejný xindl.

   Vymazat
 13. Benešovy dekrety jsou nadčasové . Prezident se poučil z historie a věděl že každé stoleí mělo zrádce typu Bělobrádek , Herman , Halík , Štětina atd. Proto Němce museli odsunout ze Sudet . Vždit už vraždili za dob Husitských a určitě za přichodu Slovanu na západ . Marcel

  OdpovědětVymazat