Reklama

úterý 18. července 2017

Svou volbou vyžeňme ze sněmovny i ANO a ČSSD


Lubomír Man
17. 7. 2017
Což se mi jako člověku, který od sametu až dosud vždy věrně volil ČSSD, píše těžko, ale nemohu jinak. Protože 12. července t.r. to byli i poslanci ČSSD, konkrétně 80% jejích poslanců ve sněmovně přítomných, kteří nás, a to nejen voliče, této strany, ale všechny obyčejné lidi této republiky, zradili. Což učinili v okamžiku, kdy zvedli své hlasy pro tažení též našich vojáků k ruské hranici v Pobaltí. A proč tento jejich čin označuji za zradu?


Protože jejich povinností je spolu s vládou pečovat o náš šťastný a spokojený život, spočívající zhruba na třech podmínkách: Mít práci, být zdravý a žít v míru. Práci dnes díky celosvětové konjunktuře máme skoro všichni, zdraví do značné míry zůstává mimo hranice lidského ovlivnění, ale snažit se zachovat lidem život v míru, to je věc, kterou my lidé držíme pevně v rukou, tu ovlivňujeme každým dnem a každým svým činem, a buď ten mír vedeme k jeho dalšímu rozkvětu – anebo naopak k jeho zrušení, čili zmaru – a v dnešní termonukleární době ke smrti

Což lze pro současnou situaci ve světě vyjádřit i jinak. Buď stávající napětí ve světě budeme stále zvyšovat až k jeho přirozené kulminaci, jíž nemůže být nic jiného než zničující válka, anebo vezmeme rozum do hrsti a ze všech svých sil budeme hledat cesty ke snižování napětí. To jsou dvě možnosti, před kterými dnes stojíme a které ve skutečnosti rozhodují o tom, bude-li náš život pokračovat i v životu našich dětí a vnuků, či nikoliv. A jsou to, zůstaneme-li uvnitř hranic naší země, i dvě možnosti pro naši vládu i pro naši poslaneckou sněmovnu. Buď tedy naše vláda i poslanecká sněmovna učiní vše pro pokračování míru a hledání cest k jeho dosažení, nebo se prostě dá na cestu opačnou. Na cestu zvyšování napětí, jež povede k válce.

A teď se zeptejme: Je pouť našich vojáků k ruské hranici až na Balt, kde spolu s vojáky USA a s vojáky téměř všech evropských armád NATO budou přes hranici dělat na Rusy válečnické bu bu bu, oním naším příspěvkem k snižování napětí a tedy i k zachování míru, anebo je to naopak cesta ke zvyšování napětí a tedy i naším příspěvkem k válce?

Odpověď je jasná. 80% poslanců ČSSD 12. července ve sněmovně přítomných volilo možnost druhou – a tedy cestu k válce. Čímž nám nekompromisně vzali možnost volit je za naše zastupitele i příště.

Ale nebyli v té zradě sami. Stejně se zachovali i poslanci strany ANO, ve kterou tolik našich lidí po zklamání z činnosti pravice věřilo. 81 % jejích poslanců volilo totiž stejně jako ČSSD, i když jediné slovo předsedy Babiše mohlo způsobit opak. To slovo ovšem nepadlo, čímž se i hnutí ANO stalo pro lidi míru přejícím, nevolitelným.

A jak volila naše pravice? Zde to bylo samozřejmě téměř aklamačně a též v duchu výzvy k termonukleární válce proti Rusku poslankyně TOP09 Langšáldové, zcela přesvědčivě pro stav válečný..

Z poslanců ODS volilo pro naši provokaci u ruských hranic 93% přítomných poslanců.

Z poslanců TOP09 95% přítomných poslanců.

Z poslanců KDU-ČSL dokonce 100% přítomných poslanců.

Nadějněji dopadlo hlasování Úsvitu, kde pro naši misi u Baltu hlasovalo jen 20% přítomných poslanců (byl to ve skutečnosti poslanec jen jeden, jeden byl proti a ostatní se hlasování zdrželi či byli omluveni).

Z poslanců Nezařazených, mezi nimiž byli i zástupci Okamurovy strany SPD, nehlasoval pro tažení proti Rusku nikdo, čtyři hlasy byly proti, nepřihlásili se dva a zdrželi se taktéž dva.

Z poslanců KSČM hlasovali všichni přítomní proti baltské misi a tedy jedině oni, společně se třemi poslanci SPD i dalšími nesouhlasicími z jiných stran (u ČSSD to byl jeden a u Úsvitu též jeden), dostáli tedy svému poslaneckému slibu: „...Slibuji na svou čest, že svůj mandát budu vykonávat v zájmu všeho lidu a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí“.

71 komentářů :

 1. Každý soudný volič by si mněl pamatovat kdo ho zrazuje a takovým nasrat.Jsou to bezcharakterní bestie které jsou tam jen pro peníze.
  lada.

  OdpovědětSmazat
 2. Pak nám zbývá volit KSČM a Okamuru.Hanebná poslanecká sněmovna.Jsme s Ruskem ve válečném stavu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano
   A bude hur
   Horni Dolni

   Smazat
  2. Nynější zrádci národa ve sněmovně, kromě komunistů a SPD jsou nepoužitelní. Mělo by to vědět co nejvíce občanů. Určitým vodítkem při volbách by mohla být malá nezávislá anketa, kde každý může hlasovat jen jednou a není ztížena Bakalovými médii. Koukněte a dejte hlas tomu, kdo si to zaslouží. Hlavně nevěřte bludům, kde má TOP09 10%......http://strelectvi.lostak.info/anketa.htm

   Smazat
  3. To: 19.17

   Je potvrzeno, že paměť davu je plus minus 14 dnů.

   A za těch následujících dvou neděl přikryje tuto
   "zradu" zase nějaká další a že budou žoldnéři
   z ČR od příštího roku někde u hranic s Ruskem,
   po tom neštěkne ani pes...
   (Stejně, jako už nikoho nevzrušuje přesun
   amerických okupantů přes území ČR)

   Mnozí z dnešních třicátníků a starších, jásali ve své prostotě, že je zrušena povinná voj.služba a přitom si nikdo neuvědomoval,že jde pouze o jeden z kroků zločinné zahraniční politiky USA,
   jak zlikvidovat obranyschopnost nejen ČR, ale např. i sousedního Německa...a dalších států Evropy.

   Takže ti, kteří vstoupili do služeb Armády ČR,
   filiálky NATO,
   musí, coby zaměstnanci držet hubu a krok, za což jsou více,než dobře placeni a litovat je,
   není na místě.
   Tečka !

   Smazat
 3. Svou volbou nevyženeme ze sněmovny ,,dobré katolíky,, !
  Jsou v každé politické straně a vládnou chaosu*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Včera jsem viděl a slyšel ty tanečky Bělobrádka .Ty se spojí i s ďáblem,jenom aby nepřišli o sesle.KDU ČSL*STAN se ukázali v tom nejhorším světle.Bělobrádek se usmíval jak vůl!Ale Morava je bude volit i když vědí,co napáchali a napáchají.

   Smazat
  2. 8.51 Ano. Morava volí podle nařízení pánů farářů... jinak by katolická církev nemohla zabezpečit spásu Moraváků. Bělobrádek se proto usmívá, a může se usmívat, jako sám Ignác z Loyoly.

   Smazat
  3. Nebojte, kdo má na Moravě rozum, tento hnůj volit nebude, ale staré babky bohužel ano.

   Smazat
  4. Se nedivte, že černoprdelníci mají takové zastání ve sněmovně, když jim jde na ruku i zlodějský miliardář Babiš, který odmítl zrušit církevní prostituce !!

   Smazat
  5. Panové mluvíte nesmysly ! nikde jsem neslyšel ,že by měl je volit a nikdy jsem je nevolil zrádce ,zaprodance ,fašisty a sudeťaky ČSL.Abyste vy jednou neklaněli a nezabíjeli ve jménu alaha !

   Smazat
  6. 16:29-Že Vy je nebudete volit je možné a
   asi i pravdivé.Stačí se ale zajímat třeba
   o to,jak se cítí a žijí lidé v různých
   částech Moravy a výsledek je jiný,než nám
   tady proklamujete.Stačí jen zlínský kraj
   a mají účast zajištěnu.
   Petr Majevský

   Smazat
 4. Moc dobrý článek naprostý souhlas.

  OdpovědětSmazat
 5. Je chybou že se alternativy s podobnými programy nedohodnou na v současné situaci pěti důležitých záležitostech a tak tříští síly. Pokud budou v parlamentu jako doplněk, tak nic neprosadí. Otázkou je jestli je reálné bez revoluce prosadit odchod z EU, NATO, referendum,vítěz voleb sestaví vládu a odvolatelnost politiků. Vždyť ani ten převrat v 89 nezačal u nás. SÉM.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Realne to neni, bez defenestrace to nepujde

   Smazat
  2. Alternativy se snaží vytvořit blok Aliance národních sil. Jejich volba by mohla být zajímavá.
   Ivana

   Smazat
 6. kdopak to mluví? Promítnete-li si příspěvky tak půl roku, rok, rok a půl na zpátky, najdete hlasy, které nám nutili Bohuše a jeho partaj, jako jediné řešení a najednou by chtěli pověsit všechny. Bohuš ne Bohuš, Babiš ne Babiš. Proč?
  Ty kované partaje a ti kovaní partajníci nám lžou už třicet roků! A taky nás okrádají, zotročují a zaprodávají úhlavním nepřátelům Českého národa.
  Tak jakápak ještě jedna šance.
  Podívejte se na křiváky, kteří se paktují se sudeťáky a katolickou církví! Kdykoliv mohl, dal se Bohuš a jeho parta do spolku s katolíky z jižní Moravy!!! S těmi, kteří se paktují s vrahy 4eského národa.
  mohli ukázat, co v nich je. A ukázali. Je to ksindl. A basta.

  OdpovědětSmazat
 7. V cesku voli jen svoloc, a svoloc voli svoloc
  A cesi volili a voli spatne
  Horni Dolni

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Horni Dolní je tak trochu pako.

   Smazat
  2. 23:28 a ty jsi priklad nadavace co k moci dosadil havla a jine tyrany
   Nic jinyho neumis

   Smazat
  3. miláčku, to co jsi popsal, je důsledek vymývání mozků, za kteréžto si mohou už rodiče, trpící tuto zločinnou proceduru, páchanou na vlastních dětech ve škole již od šesti let partou slepic. Konec přijde rychle a bude krutý.
   AŽ VAŠI POTOMCI PROHLÉDNOU LŽI, ZAČNOU HLEDAT PRAVDU. pak přestanou věřit všemu, co jim tvrdí rodiče doma, ve škole, v televizi.
   to bude nářez, co?
   všechny vás pošlou do pryč

   Smazat
  4. Čechům chybí základní informace - kdo z kandidátů partají je kým ve skutečnosti. Kdo je katolík, kdo je členem ("sympatizantem") tzv. náboženských obcí"... Kdo se za Čecha jenom vydává, ale hlasuje pro své samovyvolené... Prostě kdo je PÁTOU KOLONOU V PROTIČESKÉ FRONTĚ - CIZÁK MASKOVANÝ ZA ČECHA!

   Smazat
 8. Tak koho půjdu volit? Sobotka poslal naše vojáky na rusa za císaře Doníka. Tak to ne. Tenhle šašík na americkejch nitkách můj hlas nedostane. TOP 09, no to bych se musel tak zfackovat. ODS, ti to tu rozkradli a teď o morálce kážou. KSČM, třicet let si hřejou zadky v parlamentu a akorát blbě kecaj. KDU, ten jejich předseda musel na školení do USA než zased do vlády. To bude taky nějakej přihřátej usoš jako ten jejich novej papež. A hodnocení. Vidim to na Slovenského prezidenta a japonského premiéra. No nebyl by to srandoš.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oba s tebou vymetou, zase te napalej jako havel
   Horni Dolni

   Smazat
 9. V podstatě mě jímá hluboký stud, že vůbec někdo, /je jedno k jaké partaji patří/ zvedne ruku pro takovou národní ostudu.

  OdpovědětSmazat
 10. A ti samí debílkové jako je soudruh Man se jinde rozčilují, že nás Anglie a Francie před WW2 "zradily".
  Ve své nekonečné tuposti si neuvědomují, že tam tehdy zřejmě žilo plno podobných soudruhů Manů, kteří se snažili politikou appeasementu zajistit svým občanům "život v míru" a chtěli také "snižovat napětí". A tak nějaké přiblblé Československo kdesi na východě poslali k čertu. Stejně tak jako soudruh Man posílá k čertu pro něj bezvýznamné východní země.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:13 takže Ruská federace se svými 140ti miliony obyvatel, nějakými 110ti miliony etnických Rusů, víc než 30ti jazyky, obranným rozpočtem snad 80 miliard dolarů, vojensky ohrožuje Evropu a USA, s víc než osmi sty miliony obyvatel a obranným rozpočtem víc než 700 miliard dolarů, při soustředění ve vojenském paktu NATO. Když ten, resp. USA, stále těsněji obklopuje Ruskou federaci vojenskými základnami. A někteřé div nenatáhne, když takto tísněný stát si dovolí vzdorovat, nevzdávat státní, hospodářskou, měnovou ... nezávislost, neunesou, že je nucen krýt se vojenskou silou. Pak se někteří hloupě, jiní pokrytecky, další zištně diví, že takový stát reaguje asymetricky, třeba i vojensky. I lidé jako jednotlivci mají sklon jakkoli se při ohrožení bránit. Třeba hrubou silou. Co mi to chcete namluvit, demagogu?

   Smazat
  2. 0:13 jsi hlupak a lhar, uz jsi odlit prvni tridou?
   Na letisti jsi nebyl, hledal jsem te tam, podvodniku

   Smazat
  3. Jsi neužitečný debil. Žiješ naprosto zbytečný život. Hoď si to někde na stromě - nikomu scházet nebudeš !

   Smazat
 11. Průměrně inteligentní člověk posledních 20 let socany nevolil. Ti, co tuto stranu volili, dostali, co chtěli. Nedivte se.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Průměrně inteligentní člověk posledních 20 let socany nevolil." - Přečtěte si, inteligente, dnešní (19.7.) interivew s Pilipem na Novinkách. Přečtěte si ho pozorně(!) a celé! Ministr exfinanc Pilip vcelku pravdivě vypráví, jak se kradlo už na začátku 90-ých let, ale ONI TO MYSLELI POCTIVĚ!!! Ztráty vznikaly (podle něj) až za OPOSMLOUVY (když už byly zlodějské smlouvy nastaveny).

   Smazat
  2. 14:48, Pilip byl ministrem školství, který překypoval arogancí. Pak pracoval v zahraniční bance. Vyzbrojen pravicovým světonázorem, začal příkladně pravicově žít. Koupil si malý zámeček. Odborně byl docela neschopný, protože po něm jdou exekutoři.

   Smazat
  3. Pilip je první "zprava", který aspoň přiznal, že krást "SE" začalo už v polovině 90-ých let, ale oni to prý mysleli POCTIVĚ(!). Ministr školství byl taky, též financmajster. sck

   Smazat
 12. Ležáky 42 - https://www.youtube.com/watch?v=iy-DRkuiaq4#t=5210.775583

  OdpovědětSmazat
 13. a koho tam chcete nahnat ????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cesko holt nema Trumpa

   Smazat
  2. 5:10

   Nemá. Žádná škoda. Tady by takový ňouma byl beztak nadbytečný. Sekyra-Group, Bakala, Kellner, Tykač, Rittig ... to zvládnou i bez něj. A bez toho, že by museli povykovat "ANO - bude líp"...

   Smazat
 14. Já sociální demokraty volil vždy předtím, ale u posledních voleb už ne, to už jsem měl tucha, že tam začíná něco smrdět, a ono tam smrdí čím dále více. Já už jsem je začal stejně nesnášet, jako ODS a k tomu Kalouska a Bursíka. Už v době, kdy Zeman kandidoval poprve na presidenta a židovská část ČSSD volila na základě svého etnického původu, a nikoliv na základě stranické příslušnosti, to byl znak toho, že jim tato strana slouží jen pro jejich osobní zájmy a poté pro prosazování jejich etnické komunity u nás, a že nějaká odpovědnost k voličům ČSSD je jim úplně ukradená. Gross, Špidla a Sobotka, kteří vždy dovedli ČSSD ke dnu, měli jeden společný znak měli a no patřili k nim. Takže už nikdy tuto stranu volit nebudu, KSČM, nebo Okamura a nebo Zemanovci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Od té doby, co ČSSD vydala rozkaz k bombardování Jugoslávie tuhle stranu nevolím.

   Smazat
  2. já byl v té době pracovně v Indii a tak si jen vzpománám ty lži na BBC, co o Bosně apod. tam prohlašovali, tenkrát jsem tomu věřil, dnes byl BBC zavřel jako jednu ulhanou TV. Kdysi jsem viděl film "Svět, kde se žebrá", dnes by se dal natoči film,"Svět, kde se lže" Zcela upřímně, budu volit Okamuru,a celá moje rodina to dostane ode mne nalajnováno takto, ČSSD už nikdy

   Smazat
 15. co demonstraci proti válce, ať viděj, co si myslí dolních deset miliomů

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:09

   Proti válce v Iráku v roce 2003 demonstrovalo před jejím zahájením více než 1 milión Londýňanů. A výsledek ... ? Tony Blair přestoupil na katolickou víru.

   Smazat
  2. 6:09 Skvělý nápad! Kde a v kolik?

   Smazat
 16. Problém vězí v tom, že většinu lidí politika nezajímá, je jim zatím hooodně dobře, obchody přecpané kobližky, košíky plné otráveného žrádla, čmoudi a černé stíny zatím v ulicích jako gynekologové neordinují, přes týden v práci a o víkendu na chatičkách.Zatím vše šlape bez ztráty kytičky a bude se volit Andrejko-kobližkář, neoblomného socanského Bohouška, Opilce Kalouse a fašouny z Landsmančaftu.S těmi, Brůselem, 4.říší, v pevné jednotné hrázi s NATO a USSA proti agresívnímu Rusku, bude skutečně líp!Tohle nás, jako národ, přijde hodně draho!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 7:37
   Přesně.
   Už to naznačil i MF Pilný,nebude na důchody,nebude na opravy silnic,na výstavbu dálnic,ale na muslimy musí být,to nedořekl.

   Smazat
 17. Autor článku jiný nebude, poleze Kremlu do zadnice vždy, bohužel. Rozum už ve svém věku nenabere.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní19. července 2017 8:40
   Ty jsi debil.

   Smazat
  2. Máte možná pravdu. Za sionamerické (_!_) to vám tak může připadat...

   Smazat
  3. 9:17 je to placený agent provokatér Pepek Vyskoč

   Smazat
 18. 8,40
  Hele ty vejplatní listino JandoPutnovo Eurohovnot,sám máš držku až po koníky zabořenou v ussácký prdeli,pidimozek se ti zmenšil díky chlastu na mikrometry,vlastní názor nemáš a budeš tady pomlouvat druhý????
  To je jediný,co tě v pomocný naučili,ty teplomilná rostlinko???!!!!

  OdpovědětSmazat
 19. Ale ale milí diskutující, nač ty emoce a silné slova. Volby nic nemohou změnit, nejdříve se musí změnit lidé a začít myslet, až pak by měli volit.

  OdpovědětSmazat
 20. ČSSD už jde ke dnu a nic ji už nespasí. Své jisté má ale kobhlihářova strana, protože je dosti lidí, kteří si rádi kousnou do koblihy, za kterou nemusí platit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Brusel zvolí Babiše - viz článek: http://aeronet.cz/news/somalska-zena-zautocila-ve-vidni-na-rakusanku-kvuli-psum-utocnici-museli-podle-svedku-odtrhnout-3-chlapi-zena-ma-tezce-zranenou-nohu-je-po-operaci-koleno-vyztuzene-kovem/

   Smazat
 21. Správně, ani ani. A ani všechny ty další nepříčetné eurohujery a vše, co tahle ideologie spolu přináší, zejména pak lidovci a top. Jinak cokoliv, něco si tam vyberu, chyba to bude v každém případě menší. Tito se již vybarvili, a to bych musela být na hlavu padlá, abych si nechala dál takhle srát na hlavu. nakonec máme tu prý demokracii, i když dost nepovedenou, tož tedy ať si každý volí co chce, dokud může, a na vlastní riziko. Jsou lidi i masochisti, ti asi budou tyto prý "systémové" strany volit i s palečnicí a dalšími nasazenými systémovými prostředky, tož ale chtít po nich, aby začali myslet a chovat se slušně, to je asi moc.

  OdpovědětSmazat
 22. Volím ty, na které nadává Kalousek, plešatá loutka a Porošenkův kamarád.

  OdpovědětSmazat
 23. Je vidět, že Manovo heslo zní: "Lží a klamem"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Běžte na Novinky, tady se nechytnete.

   Smazat
  2. To mě neláká. Dávají tam aeroshow z Ruska.

   Smazat
  3. Nauč se konečně číst a hlavně myslet......I když,tobě už nepomůže nic,snad Jakub Janda......!!

   Smazat
  4. 14:28
   Tak jdi na Čt 2,tam dávají film o tobě....NÁVRAT IDIOTA!!!!;-DDD

   Smazat
 24. A ještě jeden, co výstižně popisuje situaci, .. od Renčína
  ---
  https://email.seznam.cz/imageresize/1534/891/pxo3GcDjWNrJBmHdTX2OvhdCDVvTOIWym2m8g8kR5ZSBbozx1418K5qJ3JOmFegfg6H0q40?default=%2Fstatic%2Fwm%2Fimg%2Fdefault-image.svg

  OdpovědětSmazat
 25. Ani Hitler s protektorátní vládou si nedovolili poslat vládní vojsko na východní frontu proti Rusku. Až Bohuš se Zadolárkem a spol.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dejte pozor, ať vám nepraskne žilka.

   Smazat
  2. 17:56
   Dej pozor,ať ti nepraskne flaška,to by bylo meganeštěstí pro takovou havloreklamu!!!!:-D

   Smazat
 26. TaK já s názorem autora na to, koho volit nesouhlasím. Jistě je správné nevolit žádnou z partají, která je dlouhodobě u koryta, neosvědčila se soc. dem, lidovci, TOP 09 a ODS a to opakovaně: vždy velké sliby a pak ústup "protože koalice neumožňuje plnění volebního programu".
  ANO má ve vládě své první kolo za sebou. Nevím, zda právě její politika ve vládě by měla být sklamáním. To jen pan Stropnický se stal militaristou poté, co dokončil svoji úlohu zbožného vatikánského tlučhuby. Tak toho určitě by voliči měli "unizono" na kandidátce škrtat - měli jsme na obraně už různé blby a blbkyně, ale toto je extratřída a volit jeho znamená dál zanášet kaly sněmovnu. Ale jinak jsem naopak pro ANO všemi deseti, ač jsem levicový volič. Potřebujeme partaj, která vytvoří vládu bez "příserů" a za výkon vlády ponese odpovědnost - což zatím žádná vláda si na své triko nevzala. A bude-li to vláda debaklu, nebo vláda narovnání práv a povinnosti občanů státu? Podle toho pak za 4 roky do hrobu a nebo repete. Stejně fandím, aby nejsilnější opozicí se stala KSČM - a stejně po 4 letech lze pak hodnotis, zda svoji funkci kontroly zvládla. Ostatní strany potřebují dlouhý oddechový čas, soc. dem a lidovci - to jsou partaje renegátů.
  VOLTE TEDY ANO JAKO VLÁDNÍ A KSČM JAKO OPOZIČNÍ STRANU!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:42 Věřím, že jste veden dobrými úmysly. Ale troufám si tvrdit, že dost zásadních věcí jste u ANO přehlédl: 1) Telička (tetelička, co nám ne-vysvětlil, na co potřebujeme radar proti Rusům a v EU nevyjednal ani pomazánkové máslo), Jourová, která chce teď odebrat odbojným Maďarům dotace z EU, Krnda v Praze ze Sorosovy Transarency International (je skvělá, hlavně na nové lavičky po Praze, jak pravidelně čtu v deníku Metro od Mafry). 2) EET je taky úžasné - zlikvidovalo ty nejmenší podnikatele - poslední malý obchůdek ve vesnici, ze které se jezdí za prací, řemeslníka s jedním pomocníkem, apod. Ale fakt je, že se pár miliard vybralo, aniž to oligarchové pocítíli, že?
   3) Proč si, prosím, myslíte, že by vláda ANO nesla za výkon vlády odpovědnost? Co by ji k tomu mělo donutit, když jediným nástrojem postihu za nesplněné sliby je všeobecné referendum, vč. odvolatelnosti politiků, které právě úřadující vláda slíbila a 4 roky na tento slib kálí? 4) Sobotkova vláda slíbila nabrat k nám tisíce migrantů dle kvót. Jak je to možné, že koaliční ANO = ztělesněná mravní integrita Babiš, k tomuto tématu mlčí a nekoná? Tomu říkáte odpovědnost vlády za zájmy národa? 5) Bude-li ANO + KSČM vládou debaklu, a to si pište, že bude (nikoliv však pro koblihová konta), tak to bude debakl bez možnosti opravy. Za tu dobu už nám sem EU připustí svými kohoutky takovou transfuzi zubožených migrantů, že nebudeme vědět čí jsme. Ruku na srdce, pane kolego diskutující, máte potomky? Záleží Vám na této zemi? Promyslete, prosím ještě, koho budete volit. Děkuji za Váš otevřený názor. A.Š.

   Smazat
 27. Neznám jediný důvod, proč by Češi se měli angažovat jakkoliv v agresi NATO proti Rusku. Nevím, proč bychom měli jít cestou Napoleona, Bismarka, Hitlera. My nejsme agresívní národ a neměli bychom se nechat do agrese dokopat ani Němci, ani Amíky, ani Frantíky ani Brity. To jsou všechno nenažrané národy, které za sebou mají koloniální éru s desítkami milionů povražděných domorodců, mají za sebou dvě světvé války opět s desetimiliony mrtvýcvh, oni mají na svědomí soudobé agresívní války pro Arabům, oni nesou odpovědnost za terorismus - tedy způsob vedení partyzánské odvety slabšího. Oni mají zabíjení v krvi, nemohou bez toto žít, Češi ale nikoliv!!! Nenechme se vehnat do válek, stačí podíl na dosavadní agresi a dívím se, že se najde vůbe Čech, který - jistě za dolarový žold - "bojuje" pro Afgáncům, Iráčanům, Syřanům, Libyjcům atd... Už proti Srbsku jsme se ukázali jako dostateční srabové, hanba těm, kdo se tažení proti Srbům účastnili!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18.55-plně s vámi souhlasím, ve volbách, které jsou letos nejdůležitější od hadráku 89, je na toto moc dobře pamatovat!N2mecko-III, IV.říše vraždilo v historii s chutí a nadšením přepadávali mírumilovné národy.USA vraždí, šíří pravdu a lásku ohněm a mečem, dnes s potoky krve ty, kteří jim nechtějí poklonkovat, poslouchat, dobrovolně odevzdávat národní bohatství a nechat si stavět základny na svém území.Dneska je to regulérní příprava napadnout Rusko do třetice!

   Smazat
 28. Uvědomuje si pan Man, že pokud nedostane ANO potřebný počet hlasů, že příštím ministrem financí bude pan Kalousek?

  OdpovědětSmazat
 29. Moudrý Pán cvičí své Vojsko u svých Bran a někdy na svých Humnech,
  ale
  Válečný Štváč Chrastí Zbraněmi u Bran Protivníka.

  (PAS)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.